PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I9070 Galaxy S Advance » گوشی اندرویدی سامسونگ با پردازنده ی دو هسته ای و صفحه نمایش 4 اینچ

صفحه ها : [1] 2

PersiAndroid
30-01-2012, 18:44
به طور رسمی معرفی شد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GENERAL 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G Network HSDPA 900 / 1900 / 2100
Announced 2012, January
Status Coming soon. 2012
BODY Dimensions 123.2 x 63 x 9.7 mm
Weight 120 g
- Touch-sensitive controls
DISPLAY Type Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
Size 480 x 800 pixels, 4.0 inches (~233 ppi pixel density)
Multitouch Yes
Protection Corning Gorilla Glass
- TouchWiz 4.0 UI
SOUND Alert types Vibration; MP3, WAV ringtones
Loudspeaker Yes
3.5mm jack Yes
MEMORY Card slot microSD, up to 32GB
Internal 8 GB/16GB storage, 768 MB RAM, 2GB ROM
DATA GPRS Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps
EDGE Class 12
Speed HSDPA, 14.4 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps
WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, DLNA, Wi-Fi hotspot
Bluetooth Yes, v3.0 with A2DP
USB Yes, v2.0 microUSB
CAMERA Primary 5 MP, 2592 x 1944 pixels, autofocus, LED flash
Features Geo-tagging, touch focus, face and smile detection
Video Yes, 720p@30fps
Secondary Yes, 1.3 MP
FEATURES OS Android OS, v2.3 (Gingerbread)
CPU Dual-core 1 GHz Cortex-A9
U5500 dual-core NovaThor chipset from ST-Ericsson
Sensors Accelerometer, proximity, compass
Messaging SMS(threaded view), MMS, Email, Push Mail, IM, RSS
Browser WAP 2.0/xHTML, HTML, Adobe Flash
Radio FM radio with RDS
GPS Yes, with A-GPS support
Java Yes, via Java MIDP emulator
Colors Black, White
- Social networking integration
- MP4/DivX/WMV/H.264/H.263 player
- MP3/WAV/eAAC+/AC3/FLAC player
- TV-out
- Organizer
- Image/video editor
- Document editor (Word, Excel, PowerPoint, PDF)
- Google Search, Maps, Gmail,
YouTube, Calendar, Google Talk, Picasa integration
- Voice memo/dial/commands
- Predictive text input (Swype)
BATTERY Standard battery, Li-Ion 1500 mAh

.:PAR3A:.
30-01-2012, 19:25
چیپستش چیه؟؟؟ به نظر باید 4430 باشه :-؟

PersiAndroid
30-01-2012, 19:41

silent-assassin
30-01-2012, 21:10

این دقیقا چه چیپستی هست؟
خیلی وقته برام سوال شده. ربطی به همین اریکسون خودمون داره که خریده شد رفت پی کارش؟!
کلا بگید هر چی میدونید!!!!!!
ممنون

PersiAndroid
30-01-2012, 21:47
این دقیقا چه چیپستی هست؟
خیلی وقته برام سوال شده. ربطی به همین اریکسون خودمون داره که خریده شد رفت پی کارش؟!
کلا بگید هر چی میدونید!!!!!!
ممنون

بله همون اريكسون هست كه با يه شركت ديگه اين چيپ ها رو ميسازن

ST-Ericsson, a 50/50 joint venture of Ericsson and STMicroelectronics established on February 3, 2009

NovaThor
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ST-Ericsson ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
STMicroelectronics ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Ericsson ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 09:47 PM ---------- Previous post was at 09:45 PM ----------

با توجه به چيپي كه داره GPUـش هم Mali 400 MP هست

shahabprince
31-01-2012, 15:30
تو سال 2012 یه گوشی متوسط روبه بالا حساب که امکاناتش هم خوبه
طراحیش هم با قوسی که داره خیلی بهتر از gs هست
این قوسم باید گذاشت پای خلاقیت سامسونگ:31:
تا الان هم که همه ی گوشی های سامسونگ اصلا شبیه هم نبودند:31:
طراحی این گوشی هم از زیر بنا با Gs 2 و Gs1 فرق داره:31:

adrenalin
31-01-2012, 16:20
واقعا دیگه شورشو در آورده هر روز یه مدل میده اصلا سامسونگ معلوم نیست با خودش چند چنده :دی بازم سونی سخت افزار تکراری استفاده می کنه حداقل دیگه بر روشو عوض می کنه :دی قوسشم تازه یاد گرفته این عوض همون کمان ( ارک) اس ای :دی

PersiAndroid
31-01-2012, 16:37
واقعا دیگه شورشو در آورده هر روز یه مدل میده اصلا سامسونگ معلوم نیست با خودش چند چنده :دی بازم سونی سخت افزار تکراری استفاده می کنه حداقل دیگه بر روشو عوض می کنه :دی قوسشم تازه یاد گرفته این عوض همون کمان ( ارک) اس ای :دی

واقعا حرفتون عجيبه :|
يعني شما مدل هاي با سخت افزار مختلف رو بد ميدونين؟؟؟؟
از اونطرف سخت افزار يكسان رو با قاب هاي مختلف بهتر ميدونين؟؟؟؟
سامسونگ مشابه رنج همين گوشي رو با چيپ تگرا 2 داره گلكسي R ولي براش مسئله فروش گوشياش نيست بلكه عرضه ي گوشي هاي مختلف با چيپست هاي روز بازار براي مشتري هاش هست
همونطور كه تو سري جي اس 2 هم با پلتفرم هاي سخت افزاري مختلف عرضه شد
براويا انجين خوبه كه يه امكان نرم افزاريه ولي صفحه نمايش oled بده؟؟؟
دوال كور a9 و مالي 400 بده اونوقت تك هسته اي اسكورپين و آدرنو 205 خوبه؟؟؟
بعدشم قوس پشت قاب چه ربطي به صفحه نماش منحني يا Curved Display ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داره؟؟؟ يعني كاملا برعكس همه آرك اين شكليه: ) ولي صفحه منحني اين شكليه: (
درضمن اولين دستگاه با شكل منحني نكسوز اس بود كه دسامبر 2010 معرفي شد و بعدش آرك بود كه ژانويه ي 2011 معرفي شد... پس اگه حتي انحنا رو در نظر بگيريم اولين گوشي منحني شكل نكسوز اس بوده نه آرك

SAMCRO
31-01-2012, 16:38
چرا این جدیده نیست ؟

منم مث شما حرفمو ميزنم پشتش يه دو نقطه دي ميذارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم قبلا این جوری بودم !:دي
یه حرفی که اصلا نمی خورد پشتش از اینا می زاشتم !:دي
:دي

PersiAndroid
31-01-2012, 16:53
تو سال 2012 یه گوشی متوسط روبه بالا حساب که امکاناتش هم خوبه
طراحیش هم با قوسی که داره خیلی بهتر از gs هست
این قوسم باید گذاشت پای خلاقیت سامسونگ:31:
تا الان هم که همه ی گوشی های سامسونگ اصلا شبیه هم نبودند:31:
طراحی این گوشی هم از زیر بنا با Gs 2 و Gs1 فرق داره:31:

اين گوشي از سري گلكسي اس هست پس طراحيش نبايد فرق داشته باشه
شما آيفون 2g,3g,3gs و آيفون 4 و 4s رو با هم مقايسه كنيد! فقط از نوشته هاي پشتش مشخصه كدوم كدومه
منم مث شما حرفمو ميزنم پشتش يه دو نقطه دي ميذارم :31:

---------- Post added at 04:53 PM ---------- Previous post was at 04:51 PM ----------

چرا این جدیده نیست ؟

فعلا گوشي هاي جديد رو با ics عرضه نمي كنن
كه به نظرم سياست بديه.. گوشي هايي مث اكسپريا اس رو هم با جينجربرد عرضه مي كنن

adrenalin
31-01-2012, 17:20
واقعا حرفتون عجيبه :|
يعني شما مدل هاي با سخت افزار مختلف رو بد ميدونين؟؟؟؟
از اونطرف سخت افزار يكسان رو با قاب هاي مختلف بهتر ميدونين؟؟؟؟
سامسونگ مشابه رنج همين گوشي رو با چيپ تگرا 2 داره گلكسي R ولي براش مسئله فروش گوشياش نيست بلكه عرضه ي گوشي هاي مختلف با چيپست هاي روز بازار براي مشتري هاش هست
همونطور كه تو سري جي اس 2 هم با پلتفرم هاي سخت افزاري مختلف عرضه شد
براويا انجين خوبه كه يه امكان نرم افزاريه ولي صفحه نمايش oled بده؟؟؟
دوال كور a9 و مالي 400 بده اونوقت تك هسته اي اسكورپين و آدرنو 205 خوبه؟؟؟
بعدشم قوس پشت قاب چه ربطي به صفحه نماش منحني يا Curved Display ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داره؟؟؟ يعني كاملا برعكس همه آرك اين شكليه: ) ولي صفحه منحني اين شكليه: (
درضمن اولين دستگاه با شكل منحني نكسوز اس بود كه دسامبر 2010 معرفي شد و بعدش آرك بود كه ژانويه ي 2011 معرفي شد... پس اگه حتي انحنا رو در نظر بگيريم اولين گوشي منحني شكل نكسوز اس بوده نه آرك

رئوف جان شمام خیلی سریع جبهه میگیردا :دی
من نه به سخت افزار این گوشی گیر دادم نه به چیز دیگش
هدف سامی هم میدونم دقیقا چیه می خواد مدل های مختلف با سخت افزار های غیر مشابه به دست ملت که محدود نباشن به چند مدل خاص
اخه فقط سخت افزار نیست که خیلی ها هستن طراحی واسشون مهم تره تا سخت افزار چند از درصد از مردم از اطلاعات دقیق سخت افزاری اطلاع دارن؟ خوده فروشنده های ما هم سخت افزار به زور سر درمیارن
اولین چیزی که تو خرید یا استفاده گوشی ادمو ترقیب می کنه به خرید طراحی گوشی
حالا شما هم نگنید دارم فن بازی در میارن که فلان گوشی بهتره و... از نظر طراحی لاصه هرکی یه جور سلیقه دارم
بحثم کش ندیم بهتره حال و حوصله ندارم :31::40::40:

biostar
01-02-2012, 00:28
فکر کنم سامسونگ باید یه تغیری تو ظاهر گوشی هاش بده
همشون دارن شبیه هم میشن

ولی گوشی خوبیه ، بنظرم فروش خوبی هم خواهد داشت

vahidhgh
01-02-2012, 04:04
سامسونگ افتضاح شده
این جالبه هنوز
من اس داشتم به خاطر باطری و میزان صدای زنگ 100 زیر قیمت دادم رفت . وقتی زنگت از دست بره خیلی کلافه کننده هست و گوشیهاش هنوزم این ایراد رو داره . یا هر روز گوشیت تو شارژ باشه هنوزم این مشکلاتش ادامه داره حتی نکسوس هم ضعیف ترین باطری آندروییدی به گفته جی اس ام آرنا داره
طرحهاش که هم همش عینه همه
نمیدونم تا کی میخواد دکمه سخت افزاری بزنه . عمو سال 2012 شده دیگه این دگمه رو وردار
خدایی از نظر امکانات خوبه ولی ظاهر و باطری نه

PersiAndroid
01-02-2012, 10:13
سامسونگ افتضاح شده
این جالبه هنوز
من اس داشتم به خاطر باطری و میزان صدای زنگ 100 زیر قیمت دادم رفت . وقتی زنگت از دست بره خیلی کلافه کننده هست و گوشیهاش هنوزم این ایراد رو داره . یا هر روز گوشیت تو شارژ باشه هنوزم این مشکلاتش ادامه داره حتی نکسوس هم ضعیف ترین باطری آندروییدی به گفته جی اس ام آرنا داره
طرحهاش که هم همش عینه همه
نمیدونم تا کی میخواد دکمه سخت افزاری بزنه . عمو سال 2012 شده دیگه این دگمه رو وردار
خدایی از نظر امکانات خوبه ولی ظاهر و باطری نه

من گوشيم هميشه رو ويبرس ديگه به نظرم كمتر كسي رو رينگتون بذاره گوشيشو چون خيلي خز شده
كلا اسمارتفون ها نسبت به ساير گوشي ها باتريشون كمتر هست چه بخواد اندرويدي...
ولي گلكسي اس صداش خوب بود و باتري هم واسه من تا 2.5 روز تو استفاده معمولي نگه مي داشت
دكمه سخت افزاري منظورت هومه؟
اتفاقا به نظرم اين جوري بهتره
تجربه خوبي از 4 دكمه اي ها ندارم خيلي اعصاب خورد كنه...
در ضمن اين دكمه هاي گلكسي نكسوز هم كه سخت افزاري نيس خيلي رو اعصابه

Pedram_mrn
01-02-2012, 14:00
من گوشيم هميشه رو ويبرس ديگه به نظرم كمتر كسي رو رينگتون بذاره گوشيشو چون خيلي خز شده

به شدت تایید میشه من هیچ وقت گوشیمو رو رینگتون نمیزارم خیلی ضایس:31:

این گوشی انگار تمام نقص های اس رو برطرف کرده چون هم سری هم هستن خب باید شبیه هم باشن...
ولی سامسونگ تو طراحی خیلی ضعیفه باید یه حرکتی بزنه رو این قضیه حیف این سخت افزار نیس خدایی

اخه فقط سخت افزار نیست که خیلی ها هستن طراحی واسشون مهم تره تا سخت افزار چند از درصد از مردم از اطلاعات دقیق سخت افزاری اطلاع دارن؟ خوده فروشنده های ما هم سخت افزار به زور سر درمیارن
اولین چیزی که تو خرید یا استفاده گوشی ادمو ترقیب می کنه به خرید طراحی گوشی

کاملا درسته مثلا داداشه من که میخواستم براش اس 2 بخرم چه میدونس اندروید چیه چیپ گرافیکی چیه A9 چیه....؟
میگفت پلاستیکه سبکه خوب نیس حسه گوشی حسابی رو بهم نمیده....:18: میرفت طرف گوشی های HTC و Motorolla با اون قیمت های کذاییشون.... سامسونگ این همه وقت رو سخت افزار میزاره ولی دوزار وقت رو قیافه ی گوشی نمیزاره... رو طراحی کارکنه قیمت رو ببره بالا میخرن به خدا عقله مردم به چششونه...

shahabprince
01-02-2012, 14:28
اين گوشي از سري گلكسي اس هست پس طراحيش نبايد فرق داشته باشه
شما آيفون 2g,3g,3gs و آيفون 4 و 4s رو با هم مقايسه كنيد! فقط از نوشته هاي پشتش مشخصه كدوم كدومه
منم مث شما حرفمو ميزنم پشتش يه دو نقطه دي ميذارم :31:

اگه از سری گلکسی اس هست پس چرا گوشی های دیگه ی سامسونگ مثل هم هستند
نمونش همین Ace که خیلی شبیه به گوشیای دیگه ی سامسونگ هست
درباره ی آیفون هم باید بگم که این شرکت فقط یه گوشی تولید میکنه پس تعجبی نداره که هر سال گوشیهاش مثل هم هستند در ضمن شرکت آیفون برای احترام به مشتری تا حالا شکل گوشی رو عوض نکرده و حتی صفحه نمایشش هم همون 3.5 اینچه
اما سامسونگ که زرت و زرت گوشی میده بیرون لا اقل جوری طراحیش نمیکنه که کاربر راحت بتونه مدل رو تشخیص بده

vahidhgh
02-02-2012, 02:59
كلا اسمارتفون ها نسبت به ساير گوشي ها باتريشون كمتر هست چه بخواد اندرويدي...
ولي گلكسي اس صداش خوب بود و باتري هم واسه من تا 2.5 روز تو استفاده معمولي نگه مي داشت

ویبره هم بوده ولی بدتر از قبل
آره قبول دارم آنروید مصرف باطریش زیاده ولی سامی خیلی ظرفیت پایین داره میزنه واین واسم سواله ؟
به نظر من دگمه سخت افزاری عقب افتادگی سازنده هست . واسه اپراتورها خوب داره طراحی میزنه ولی واسه فروش معمولیه نمیدونم چرا دست بردار نسیت و سوزنش گیر کرده رو این پلت فرم . سیاست غلط و سوال برانگیزیه
نکسوس که پر از ایراده از سامی بعید بود

vahidhgh
02-02-2012, 03:07
درباره ی آیفون هم باید بگم که این شرکت فقط یه گوشی تولید میکنه پس تعجبی نداره که هر سال گوشیهاش مثل هم هستند در ضمن شرکت آیفون برای احترام به مشتری تا حالا شکل گوشی رو عوض نکرده و حتی صفحه نمایشش هم همون 3.5 اینچه
اما سامسونگ که زرت و زرت گوشی میده بیرون لا اقل جوری طراحیش نمیکنه که کاربر راحت بتونه مدل رو تشخیص بده

صد در صد تایید میشه متاسفانه برخی فقط حمایت کور کورانه میکنند
اس و اس 2 میشه مثل هم باشند ولی دیگه ایس و آر و زد و دوجین دیگه چه طور
من خودم طرف سامی هستم ولی با زدن یه سری قاب و تعویض سخت افزار به جایی نمیرسه
موتو الان 4 سری پلت فرم داره و هر سری یه کدوم رو آپ میکنه . واسش یه گوشی میزنه اینجوری تو هر بازه فروش داره

amirfiri
02-02-2012, 10:18
طراحیش تکراری هستش ولی من کلا این طرح سامی رو دوست می دارم.:40:
اگر قیمتش معقول باشه خوب فروش می کنه.

منظورتون رو متوجه نمیشم؟!
یعنی از یه طرف دکمه خوبه و از یه طرف بد؟!
ولی به نظرم من دکمه خوبه.
چون اگر یه زمانه(که زیاد پیش میاد) دستت کثیف باشه دکمه سخت افزاری به کمکت میاد.

02-02-2012, 11:58
ایراد ها خیلی دارن غیرمنطقی میشن :دی ضمنا توجه کنین که من خودم به شدت ضد سامی هستم :دی
خود سونی هم دیزاین آرک و نئو و پرو و اکس 10 و ... رو تقریبا مشابه هم زده ، با تغییراتی در قاب...
سامی هم تقریبا تغییرات رو داده اما خوب نه در اون اندازه...
نمیشه گفت که چرا دیزاین رو تغییر نمیده... از ابتدای خلقت بشر :دی تا الان کمپانی های زیادی بودن که یه خط رو گرفتن توی دیزاین و تغییر زیادی ندادن... مثلا پورش... پورش یه برندیه که تقریبا دیزاین همه ماشیناش یک شکله...
دکمه سخت افزاری هم من نمیتونم اسمشو بزارم ایراد... به هر حال دکمه تاچ خیلی تکنولوژی بالایی نمیخواد ، سامی هم میتونسته بزاره ، شاید از نظر طراح هاش این طوری بهتر بوده (هر چند خودم دکمه تاچ رو ترجیح میدم خیلی)...
در نهایت هم فعلا میشه گفت سامی بازار اندروید رو در دستش داره...
ظاهر به چه درد میخوره وقتی خود گوشی 2 زار نمی ارزه...
اما اتریکس من واقعا ظاهر زیبایی داشت و خیلی هم خوشدست بود... اما خود موتو که فعلا گفته برنامه ای برای آپدیتش نداریم :18: پس غلط میکنه گوشی 2 هسته ای میسازه... بگذریم از ضعف های عمیق سخت افزاری مثل صفحه نمایش... گوشی فقط ظاهرش نیست و فقط سخت افزارشم نیست...
سونی داره تمام تک هسته ای هاشو آپ میکنه ، حتی مینی :|
در این شرایط ، به نظر من تنها برندی که واقعا داره خوب از مشتری ها حمایت میکنه سونی ــه... و بعد از اون میشه گفت سامی (که سر گلکسی اس خودشو نشون داد :دی) ... بقیه برند ها تا اینجا از نظر من ، خراب کردن...

PersiAndroid
02-02-2012, 13:29

ایس هم سری گلکسیه
ولی طراحی سری ویو یکم متفاوته
در مورد طراحی سلیقه ای هست ولی کندی بار رو نمیشه نمیشه طراحی خاص بهش داد
در ضمن مگه همین طراحی این گوشی تغییر نکرده؟

ویبره هم بوده ولی بدتر از قبل
آره قبول دارم آنروید مصرف باطریش زیاده ولی سامی خیلی ظرفیت پایین داره میزنه واین واسم سواله ؟
به نظر من دگمه سخت افزاری عقب افتادگی سازنده هست . واسه اپراتورها خوب داره طراحی میزنه ولی واسه فروش معمولیه نمیدونم چرا دست بردار نسیت و سوزنش گیر کرده رو این پلت فرم . سیاست غلط و سوال برانگیزیه
نکسوس که پر از ایراده از سامی بعید بود

ظرفیت باتری مهم هست ولی عوامل دیگه هم تاثیر گذاره
ظرفیت که برای یک گوشی در نظر می گیرن تخصصی شدس پس این گوشی هم زمان تاک تایم و استند بای مشابهی با سایر دو هسته ای ها داره
اگه دکمه سخت افزاری عقب افتادگیه که اپل از همه عقب افتاده تره...
این دکمه ی هوم که تو همه ی اندرویدی ها و سایر کمپانی ها میبینین نتیجه ی موفت دکمه ی آیفون بوده که همه تقلید کردن در ضمن همین سادگی این گوشیها هم همش نتیجه ی آیفون سری اول هست پس اون طرح آیفون اونقد موفق بود که نه تنها سامی بلکه کل سازنده ها رو وادار به تقلید کرد

صد در صد تایید میشه متاسفانه برخی فقط حمایت کور کورانه میکنند
اس و اس 2 میشه مثل هم باشند ولی دیگه ایس و آر و زد و دوجین دیگه چه طور
من خودم طرف سامی هستم ولی با زدن یه سری قاب و تعویض سخت افزار به جایی نمیرسه
موتو الان 4 سری پلت فرم داره و هر سری یه کدوم رو آپ میکنه . واسش یه گوشی میزنه اینجوری تو هر بازه فروش داره

یه قاب با سخت افزار مختلف با تکنلوپی های روز بهتر از چند تا قاب و دسته بازی و غیره با یه سخت افزار کاملا مشابه و دروغ های تبلیغاتیه
شما فکر فروش شرکت ها نباش

طراحیش تکراری هستش ولی من کلا این طرح سامی رو دوست می دارم.:40:
اگر قیمتش معقول باشه خوب فروش می کنه.

منظورتون رو متوجه نمیشم؟!
یعنی از یه طرف دکمه خوبه و از یه طرف بد؟!
ولی به نظرم من دکمه خوبه.
چون اگر یه زمانه(که زیاد پیش میاد) دستت کثیف باشه دکمه سخت افزاری به کمکت میاد.

نه دکمه سخت افزاری بهتره با دکمه بک و منو در بغلش
شما منظورمو متوجه نشدی من که گفتم گالاکسی نکسوز که داشتم دکمه هاش رو اعصاب بود
در ضمن رزلشن رو کاهش داده بود و حتی تو گیم هم نمی رفت

Galaxy S Advance in live shots, Philippines price and date too

We have the first live pictures of the recently announced Samsung Galaxy S Advance ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_i9070_galaxy_s_advance-4469.php), along with details on the expected price and release date.
The price will be 22,990 Philippine pesos, which amounts to around $535 and the Galaxy S Advance is expected to be first seen at the MWC later this month and should become available in the Philippines, at least, around the same time.

Samsung Galaxy S Advance I9070 live shots

On the hardware side of things the Galaxy S Advance looks like a cross-pollination of the Galaxy S and the Galaxy S II. The curved screen does set it apart, though at 9.7 mm thick it is more an S than an S II.
The specs are already well known ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_i9070_galaxy_s_advance_goes_official_conf irms_rumors-news-3741.php) but just in case you've missed them - the Advance has a curved Gorilla Glass 4" Super AMOLED display of WVGA (480 x 800), a dual-core 1 GHz Cortex-A9 processor, a 5 MP snapper on the back with 720p video recording abilities and, upon launch at least, Android Gingerbread 2.3.6.
Source ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F2012%2F02%2Fsamsung-galaxy-s-advance-gt-i9070.html)

feryshad
03-02-2012, 22:15
البته مثل اینکه چیپستش اینه:
ST-Ericsson NovaThor U8500

این همون چیپستیه که تو میدرنج های سونی تو 2012 استفاده خواهد شد و برای رده میدرنج عالیه ...

biostar
03-02-2012, 23:34
ایراد ها خیلی دارن غیرمنطقی میشن :دی ضمنا توجه کنین که من خودم به شدت ضد سامی هستم :دی
خود سونی هم دیزاین آرک و نئو و پرو و اکس 10 و ... رو تقریبا مشابه هم زده ، با تغییراتی در قاب...
سامی هم تقریبا تغییرات رو داده اما خوب نه در اون اندازه...
نمیشه گفت که چرا دیزاین رو تغییر نمیده... از ابتدای خلقت بشر :دی تا الان کمپانی های زیادی بودن که یه خط رو گرفتن توی دیزاین و تغییر زیادی ندادن... مثلا پورش... پورش یه برندیه که تقریبا دیزاین همه ماشیناش یک شکله...
دکمه سخت افزاری هم من نمیتونم اسمشو بزارم ایراد... به هر حال دکمه تاچ خیلی تکنولوژی بالایی نمیخواد ، سامی هم میتونسته بزاره ، شاید از نظر طراح هاش این طوری بهتر بوده (هر چند خودم دکمه تاچ رو ترجیح میدم خیلی)...
در نهایت هم فعلا میشه گفت سامی بازار اندروید رو در دستش داره...
ظاهر به چه درد میخوره وقتی خود گوشی 2 زار نمی ارزه...
اما اتریکس من واقعا ظاهر زیبایی داشت و خیلی هم خوشدست بود... اما خود موتو که فعلا گفته برنامه ای برای آپدیتش نداریم :18: پس غلط میکنه گوشی 2 هسته ای میسازه... بگذریم از ضعف های عمیق سخت افزاری مثل صفحه نمایش... گوشی فقط ظاهرش نیست و فقط سخت افزارشم نیست...
سونی داره تمام تک هسته ای هاشو آپ میکنه ، حتی مینی :|
در این شرایط ، به نظر من تنها برندی که واقعا داره خوب از مشتری ها حمایت میکنه سونی ــه... و بعد از اون میشه گفت سامی (که سر گلکسی اس خودشو نشون داد :دی) ... بقیه برند ها تا اینجا از نظر من ، خراب کردن...

در مورد سخت افزار هیچ حرفی نیست که سامسونگ خوب کار میکنه ، برخی تکنولوژی های خاص سامسونگ واقعا منحصر به فرده
اما ظاهر هم مهمه ، نوکیا چه ضربه ایی خورد ؟ یکی از دلایلش همین ظاهر گوشی ها بود

بنظر من زیبایی هم باید چاشنی کار سامسونگ بشه (یکم هم بی خیال این پلاستیک بشه بد نیست !)
خودم همیشه در دنیای اندروید سامسوگ رو انتخاب میکنم
ولی از نظر زیبایی فکر کنم سونی از همه بهتر کار میکنه و بعد از اون هم HTC رو میپسندم ، unibodyبودن برخی از گوشی هاش..

S_ALI_A
04-02-2012, 00:03
ولی از نظر زیبایی فکر کنم سونی از همه بهتر کار میکنه و بعد از اون هم HTC رو میپسندم ، unibodyبودن برخی از گوشی هاش..
ولي من توي ظاهر گوشا الجي روو به همه ترجيح ميدم. خداييش خشكل ميسازه گوشياشو والبته فقط خوشكل. قبلا خريت كردم عاشق ويوتي اسمارتش شدم الان دارم عاشق اپتيموس بلاك و 3ديش ميشم فقط واسه ظاهرشون ولي نسبتا تو رنج قيمت خودشون گوشياي خوبين.
انتي اسپم: اين گوشي كي وارد ميشه؟:31:

PersiAndroid
04-02-2012, 00:57
ولي من توي ظاهر گوشا الجي روو به همه ترجيح ميدم. خداييش خشكل ميسازه گوشياشو والبته فقط خوشكل. قبلا خريت كردم عاشق ويوتي اسمارتش شدم الان دارم عاشق اپتيموس بلاك و 3ديش ميشم فقط واسه ظاهرشون ولي نسبتا تو رنج قيمت خودشون گوشياي خوبين.
انتي اسپم: اين گوشي كي وارد ميشه؟:31:

The Galaxy S Advance is running on Android 2.3.6 Gingerbread, but we suppose it will get the Ice Cream Sandwich update soon after it launches this month.

PersiAndroid
17-02-2012, 14:44
Samsung Galaxy S Advance sample videos surface ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PersiAndroid
20-02-2012, 01:38
Samsung Galaxy S Advance Preview ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AM1R95
09-03-2012, 12:22
Samsung I9070 Galaxy S Advance review: While-u-wait ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_galaxy_s_advance-review-732.php)

shahabprince
09-03-2012, 15:56
بزرگترین مشکلش فیلمبرداریشه
حیف که Full HD فیلم برداری نمیکنه وگرنه گوشی خوبی از آب در میومد

biostar
09-03-2012, 18:04
نقد Gsmarena رو خوندم
قیمتش از S2 بالاتره
از نظر سخت افزاری کاملا ضعیف تر از S2 هست
و صفحه نمایشش pentile matrix هست و درکل میشه گفت از galaxy s کیفیتش پایین تر هست.

در کل هیچ توجیه اقتصادی نداره خرید این گوشی ، مگر اینکه قیمتش خیلی بیاد پایین

MOTOROLA ATRIX از این گوشی حدود 100 دلار ارزون تر هست !

h!tman
09-03-2012, 18:52
Atrix 1 یا 2 ?
چون خود 1 تعریفی نداره
سامی کلا همینجوریه
موقع عرضه قیمتش نجومیه ولی خیلی شدید افت میکنه

biostar
10-03-2012, 12:24
Atrix 1 یا 2 ?
چون خود 1 تعریفی نداره
سامی کلا همینجوریه
موقع عرضه قیمتش نجومیه ولی خیلی شدید افت میکنه

اتریکس 2

اتفقا سری گالاکسی زیاد افت نمیکنه ، مثلا تغییرات قیمت اس 2 زیاد نبوده ، اس 1 هست که الان بعد 2 سال حدود 200 دلاری افت کرده

Bahman.M86
27-03-2012, 12:07
سلام

عرضه ی i9070 دوهفته ی دیگه هم افتاد عقب

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] samsung-galaxy-s-advance-i9070)

آفتابه وردارم به این شانس!!!1:13:
یه گوشی اومده که دقیقا چیزهایی که من میخوام رو همرو با هم داره ، اون هم همش ناز میکنند واسه Release کردنش

من یه گوشی میخواستم که اینهایی که میخوام داشته باشه
Super AMOLED
دوربین 5 به بالا همراه با فلاش دوربین
فیلمبرداری حداقل HD
اندازه ی صفحه ی بین 3.3 تا 4.0 اینچ
خوش دست باشه
سیستم عامل آندروید
Touch Wiz 3 یا Touch Wiz 4

چندین گوشی هم عوض کردم ولی هیچکدومشون همه ی اینهایی که گفتم رو باهم نداشتند :
Wave , N8 , Galaxy S II , Galaxy S Plus , HTC Sensation , Xperia Arc

فقط یه ابهامی که برام پیش اومده اینه که جریان انحنای صفحه ی گوشی چیه؟ این خوبه یا بده؟ میترسم نتونم با این انحنا کنار بیام !!!:41::13: البته از عکسهایی که در GSMArena دیدم به نظر زیاد انحنا نداره

saver
27-03-2012, 15:07
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] samsung-galaxy-s-advance-i9070)

یه گوشی اومده که دقیقا چیزهایی که من میخوام رو همرو با هم داره ، اون هم همش ناز میکنند واسه Release کردنش

Super AMOLED
فیلمبرداری حداقل HD
خوش دست باشه
سیستم عامل آندروید

فقط یه ابهامی که برام پیش اومده اینه که جریان انحنای صفحه ی گوشی چیه؟ این خوبه یا بده؟ میترسم نتونم با این انحنا کنار بیام !!!:41::13: البته از عکسهایی که در GSMArena دیدم به نظر زیاد انحنا نداره

ببینم این usb host داره یعنی میشه بهش فلش وصل کرد ؟

h!tman
27-03-2012, 17:49
سلام

Super AMOLED
فیلمبرداری حداقل HD
خوش دست باشه
سیستم عامل آندروید

انحنا اومدن قیافه بدن
اینایی که گفتی همه رو S2 داره!
فقط یکم صفحش بزرگتره!

Bahman.M86
27-03-2012, 20:13
ببینم این usb host داره یعنی میشه بهش فلش وصل کرد ؟

نه ، usb on the go نداره ، ولی برای من زیاد ایراد بزرگی نیست و قابل اغماضه
اینم مشخصات کاملش

Bahman.M86
27-03-2012, 20:26
انحنا اومدن قیافه بدن
اینایی که گفتی همه رو S2 داره!
فقط یکم صفحش بزرگتره!

اتفاقا به خاطر همون یکم بزرگ بودن SGS II بود که فروختمش
وقتی دستم میگرفتن اصلا اون حالت Stable بودن و خوشدستی که Galaxy S Plus داشت رو نداشت
تازه صفحش یکم زردی داشت، البته این ایراد یکم دخترونه هست ولی به هرحال خوب یه ایراده
اما بجز ایرادهایی که گفتم ، بهترین گوشی بود که تا حالا دستم گرفتم

الانم منتظرم ببینم سامسونگ کی افتخار Release کردنش رو میده

راستی با توجه به حدود قیمت 1.150 برای Xperia S و 1.050 برای SGS II و 1.000 برای Galaxy Nexus ، فکر میکنید این گوشی در لحظه ی ورود و همچنین پس از جا افتادن در بازار ، قیمتش چقدر باشه؟

h!tman
27-03-2012, 20:58
زردی نداره
من حدود 1ماه داشتم دهنشم صاف کردم:دی! کلا هیچ مشکلی با S2 نداشتم ولی قبول دارم کلا قاب گلکسی اس خوش دست ترین حالت ممکنه!
ولی صفحه کوچیک یکم برام سخته برا همین سراغ نوت هم میخواستم برم:دی
قیمتش ثابت میمونه و تکون نمیخوره ! امیدوارانه باید حدود 900یا 850 باشه!

Bahman.M86
28-03-2012, 00:47
دوستان یه درخواستی داشتم

هرچی دنبال Hands on و UnBoxing برای این گوشی گشتم همشون ار یو تیوپ لینک گذاشته بودن و طبعا ف.ی.*.ت.ر بودند و غیر قابل دسترس و من هم دسترسی به * شکن ندارم

خیلی این گوشی برام جالبه ولی تاحالا فقط عکس هاشو دیدم ولی موفق به دیدن فیلمی از این گوشی نشدم

ممکنه یکی از دوستان لطف کنه و اگه دسترسی به hands on یا فیلمی در مورد Galaxy S Advance داره ، یه جایی که ف***ر نباشه آپلود بکنه و لینکش رو برام بزاره اینجا !؟ بخصوص فیلم های ساخت GSMArena و Engadget

ممنون میشم :11:

saver
28-03-2012, 09:29
دوستان یه درخواستی داشتم

هرچی دنبال Hands on و UnBoxing برای این گوشی گشتم همشون ار یو تیوپ لینک گذاشته بودن و طبعا ف.ی.*.ت.ر بودند و غیر قابل دسترس و من هم دسترسی به * شکن ندارم

خیلی این گوشی برام جالبه ولی تاحالا فقط عکس هاشو دیدم ولی موفق به دیدن فیلمی از این گوشی نشدم

ممکنه یکی از دوستان لطف کنه و اگه دسترسی به hands on یا فیلمی در مورد Galaxy S Advance داره ، یه جایی که ف***ر نباشه آپلود بکنه و لینکش رو برام بزاره اینجا !؟ بخصوص فیلم های ساخت GSMArena و Engadget

من جای شما بودم galaxy s balze 4g میخریدم که امکاناتش دوبل galaxy advance هست
بعد خودم آنلاکش میکردم

Bahman.M86
28-03-2012, 12:10
من جای شما بودم galaxy s balze 4g میخریدم که امکاناتش دوبل galaxy advance هست
بعد خودم آنلاکش میکردم

ممنون از راهنمایی تون ولی من این گوشی رو قبلا دیده بودم ولی چون فلاش دوربین نداشت بیخیالش شدم،فلاش رو نه فقط رای عکس و فیلم بلکه به عنوان چراغ قوه استفاده میکنم،میدونم که خریدگوشی و استفاده از اون به عنوان چراغ قوه احمقانه هست ولی خیلی مواقع برام پیش اومده که جایی گیر کردم و همون فلاش SGS II توی تاریکی به دردم خورده مثلا وقتی برق بره یا دوسه بار که ماشین خراب شده و وایسادیم واسه تعمیر.... کلا فلاش برام خیلی مهمه وگرنه همه ی اون چیزهایی که من نیاز دارم Galaxy S Plus داره

درضمن خودتون برید به این آدرس و مقایسه بین Advance و Blaze رو ببینید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcompare.php3%3FidPhone1%3D4420%26idPhone2%3D4469)

انصافا واقعا امکاناتش اونقدری هست که دردسر آنلاک کردن و قیمت بیشتر و بعدها هم فروش احتمالی و ... رو قبول کنم؟
میگن چیپ گرافیکی advance همون Mali 400 هست که در SGS II بکار رفته و ضمنا نیاز من رو همون یک 1.4 Ghz Single Core هم رفع میکرد و دیگه 1.5Ghz Dual Core که در blaze بکار رفته بجز مصرف بیشتر باتری فایده ای نداره، تازه زمان آماده به کار advance هم 570 ساعته ولی Blaze آماده بکارش 230 ساعته و تازه زمان مکالمه اش هم نصف Advance هست

راستی کماکان نیازمند یاری سبزتان هستیم...:11:

saver
28-03-2012, 13:00
ممنون از راهنمایی تون ولی من این گوشی رو قبلا دیده بودم ولی چون فلاش دوربین نداشت بیخیالش شدم،فلاش رو نه فقط رای عکس و فیلم بلکه به عنوان چراغ قوه استفاده میکنم،میدونم که خریدگوشی و استفاده از اون به عنوان چراغ قوه احمقانه هست ولی خیلی مواقع برام پیش اومده که جایی گیر کردم و همون فلاش SGS II توی تاریکی به دردم خورده مثلا وقتی برق بره یا دوسه بار که ماشین خراب شده و وایسادیم واسه تعمیر.... کلا فلاش برام خیلی مهمه وگرنه همه ی اون چیزهایی که من نیاز دارم Galaxy S Plus داره

درضمن خودتون برید به این آدرس و مقایسه بین Advance و Blaze رو ببینید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcompare.php3%3FidPhone1%3D4420%26idPhone2%3D4469)

انصافا واقعا امکاناتش اونقدری هست که دردسر آنلاک کردن و قیمت بیشتر و بعدها هم فروش احتمالی و ... رو قبول کنم؟
میگن چیپ گرافیکی advance همون Mali 400 هست که در SGS II بکار رفته و ضمنا نیاز من رو همون یک 1.4 Ghz Single Core هم رفع میکرد و دیگه 1.5Ghz Dual Core که در blaze بکار رفته بجز مصرف بیشتر باتری فایده ای نداره، تازه زمان آماده به کار advance هم 570 ساعته ولی Blaze آماده بکارش 230 ساعته و تازه زمان مکالمه اش هم نصف Advance هست

راستی کماکان نیازمند یاری سبزتان هستیم...:11:

اتفاقا led داره برای دوربین منم مثل شما وجود فلش برام یکی از اصلی ترین عوامل خرید گوشی هست

در ضمن blaze حافظه داخلی 16 و 32 گیگ داره
حافظه رم 1 گیگاباتی داره در مقابل 768 مگابایت که مسلما خیلی سرتره من جدی میگی این مطلب رو
در ضمن blaze امکان nfc داره که بالاخره یواش یواش جاشو داره باز میکنه
اینجا هم دو تا مطلب در مورد پردازشگرهای گرافیکی هست که بد نیست نگاه کنید
و بعد شما این مسله رو در نظر بگیر که این gpu بازار گیم خوبی هم داره و بازیهاش به وفور یافت میشه :46:

و اونی که شما میگی زمان آماده بکارش نصف بخاطر شبکه 4g هست که اگر به 2g خودمون وصل کنیم دقیقا این زمان دو برابر میشه
اندازه اش کوچکتره فقط 2 میلیمتر قطور تره درسته فروشش مشکله ولی دیگه سخت افزارش عالیه
شما با این گوشی میتونی فیلمهای 1080p رو هم پخش کنی خود adreno 220 به اندازه کافی قوی هست که به مشکل برنخوری
منم به شخصه اگر زیر 1 تومن آب بخوره میخرم و گوشی آخرم هم خواهد بود

Bahman.M86
28-03-2012, 13:26
اتفاقا led داره برای دوربین منم مثل شما وجود فلش برام یکی از اصلی ترین عوامل خرید گوشی هست

در ضمن blaze حافظه داخلی 16 و 32 گیگ داره
حافظه رم 1 گیگاباتی داره در مقابل 768 مگابایت که مسلما خیلی سرتره من جدی میگی این مطلب رو
در ضمن blaze امکان nfc داره که بالاخره یواش یواش جاشو داره باز میکنه
اینجا هم دو تا مطلب در مورد پردازشگرهای گرافیکی هست که بد نیست نگاه کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] et%2Fshowthread.php%3Ft%3D169129)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و بعد شما این مسله رو در نظر بگیر که این gpu بازار گیم خوبی هم داره و بازیهاش به وفور یافت میشه :46:

و اونی که شما میگی زمان آماده بکارش نصف بخاطر شبکه 4g هست که اگر به 2g خودمون وصل کنیم دقیقا این زمان دو برابر میشه
اندازه اش کوچکتره فقط 2 میلیمتر قطور تره درسته فروشش مشکله ولی دیگه سخت افزارش عالیه
شما با این گوشی میتونی فیلمهای 1080p رو هم پخش کنی خود adreno 220 به اندازه کافی قوی هست که به مشکل برنخوری
منم به شخصه اگر زیر 1 تومن آب بخوره میخرم و گوشی آخرم هم خواهد بود

الان که بررسی تخصصی شو از GSMArena خوندم دیدم درمورد فلاش اشتباه میکردم و اون 230 ساعت هم در استفاده در 2G بیشتر میشه و درضمن گوشی خوشدستیه... اما قبول کنید شما هم دیگه دارید زیادی advance رو میکوبید! اگه قرار باشه با dual core 1 Ghz و Mali 400 نتونه 1080p رو پخش کنه که دیگه باید انداختش آشغالی!
چجوریه که blaze میتونه 1080p پخش کنه ولی advance نمیتونه!؟ درسته یکم ضعیف تره ولی دیگه نه اونقدری که شما advance رو بیاریش پایین در حد Galaxy Y :31:
درضمن من کل تاپیک ای که لینکش رو گذاشتید خوندم و کاملا جانبدارانه ( با وجود ذکر منبع) mali400 رو کوبیده بود ، و اصلا زیر بار نمیرم که GPU بکار رفته درSGS II اینقدر ضعیف باشه از لینکی که گذاشتید نتیجه گرفته میشه که
گرافیک galaxy s قوی تر از adreno 220 و گرافیک Galaxy s II ضعیفتر از adreno 220 و نتیجه گرفته میشه :
گرافیک galaxy s قویتر از گرافیک Galaxy S II ، و نهایتا یا نویسنده ی اون مقاله مخش تاب داره یا مهندسین شرکت سامسونگ که یه گوشی ضعیفتر رو با ادعای قوی تر بودن در بازی ها روانه ی بازار کردند!!!:5:
ولی راستش رو بخواید اصلا حال و حوصله ی دردسر های احتمالی لاک و آنلاک بازی رو ندارم و تا حالا از این کارا نکردم و و ترجیه میدم برم سراغ یک مدل بی دردسر تر

درضمن درمورد قیمتش اگه advance رو زده 290 یورو و blaze رو زده 380 یورو با اینکه 90 تا ارزونتره ولی با این دزد بازاری که در ایرانه من امید ندارم ادونس زیر 1 تومن باشه و اونوقت شما منتظرید blaze زیر 1 تومن پیدابشه!

saver
28-03-2012, 13:41
الان که بررسی تخصصی شو از GSMArena خوندم دیدم درمورد فلاش اشتباه میکردم و اون 230 ساعت هم در استفاده در 2G بیشتر میشه و درضمن گوشی خوشدستیه... اما قبول کنید شما هم دیگه دارید زیادی advance رو میکوبید! اگه قرار باشه با dual core 1 Ghz و Mali 400 نتونه 1080p رو پخش کنه که دیگه باید انداختش آشغالی!
چجوریه که blaze میتونه 1080p پخش کنه ولی advance نمیتونه!؟ درسته یکم ضعیف تره ولی دیگه نه اونقدری که شما advance رو بیاریش پایین در حد Galaxy Y :31:
ولی راستش رو بخواید اصلا حال و حوصله ی دردسر های احتمالی لاک و آنلاک بازی رو ندارم و تا حالا از این کارا نکردم و و ترجیه میدم برم سراغ یک مدل بی دردسر تر

درضمن درمورد قیمتش اگه advance رو زده 290 یورو و blaze رو زده 380 یورو با اینکه 90 تا ارزونتره ولی با این دزد بازاری که در ایرانه من امید ندارم ادونس زیر 1 تومن باشه و اونوقت شما منتظرید blaze زیر 1 تومن پیدابشه!

من نگفتم که advance نمیتونه 1080p رو پخش کنه اصلا گوشی که دو هسته ای باشه و نتونه 1080p رو پخش باید گذاشت لای جرز :31:

من توی ebay یک فروشنده پیدا کردم که میده 464 دلار و هزینه پستش 50 دلار و توی توضیحات نوشته بود که اگر مشتری بخواد بصورت رایگان آنلاک میکنم و البته فروشنده تایید شده بود چیزی حدود 1900 تا فیدبک مثبت داشت
منم حساب کردم اگر دلار 1900 تومن باشه میشه 976 چوخ حالا من به دو تا سایت اطلاع دادم که برام بیارن چقد آب میخوره منتظر جواب هستم

اینم توضیحات انگلیسی فروشنده
BRAND NEW RELEASE FOR TMOBILE SAMSUNG GALAXY S BLAZE UNLOCKING FREE AT BUYERS REQUEST

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_1584wt_698

Bahman.M86
28-03-2012, 13:45
دوستان یه درخواستی داشتم

یه جونمرد پیدا نشد که یه کمکی به ما بکنه
حد اقل یه ف شکن رو لینکش رو بدید خودم برم دانلود کنم
دمتون گرم

PersiAndroid
28-03-2012, 19:36
بهمن جان maali 400 از adreno 220 قوي تره

prince_fable
08-04-2012, 15:17
سلام.
خبری از این گوشی نشد؟
الان آوریل تو gsmarena هم ریلیزش رو این ماه زده!
به 4.0 آپدیت میشه؟
usb on the go بهش میخوره؟
به نظرتون این بهتره یا Galaxy R؟(با توضیح لطفا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مرسی

h!tman
08-04-2012, 17:35
احتمال 95% اپ میشه!
این خیلی بهتر از galaxy R ه!
Nvidia Tegra 2 چیپ زیاد خوبی نیست
MALI 400 هم داره که اینو تبدیل به یک غول میکنه
غوووووووول

biostar
08-04-2012, 18:28
من نمی دونم واقعا رو چه حسابی آدم باید منتظر ورود این گوشی به بازار باشه

این همه گوشی بهتر از این تو بازار هست ، جالبه واقعا..

prince_fable
08-04-2012, 20:18

مبشه گوشىهايى تو همين رنج قيمت كه ازين بهتره نام ببريد؟
مرسى

ارسال شده از گلکسى ايس من

hasanmotori
08-04-2012, 22:31

درسته امکانات شاخی نداره ولی قیمت تعیین شده 290 یورو برابر 370 دلاره که از arc s هم ارزونتره و نسبت به قیمتش ارزش خرید داره

h!tman
09-04-2012, 00:12

قیمت 370 دلار که حدودا میشه 600
برا همین ارزش انتظار داره
290 یورو

Bahman.M86
15-04-2012, 16:13
ای بابا سامسونگ دیگه شورشو در آورده...:grrr:
بعداز دوسه ماه تاخیر ، سایت آمازون ( که همش دوهفته دوهفته تاریخ عرضه رو عقب می انداخت) دیگه اصلا تاریخ نزد و نوشت TEMPORARY OUT OF STOCK

سامسونگ واقعا گندزد با این گوشی زدنش...!!!
تو فروم های خارجی ، بعضی ها در اعتراض به این کم کاری های سامسونگ ، میگند که این گوشی قراره سال 2020 عرضه بشه و بعضی هم اعتقاد داشتند که این گوشی قطعا کلی باگ و ایراد سخت افزاری داره و اینه که سامسونگ تولید انبوه نمیکنه بعضی هم میگفتند منتظره رام ICE CREAM 4.0 براش آماده بشه و بعد بده بیرون....خلاصه هرکی یه چیزی میگه

اما بعضی هم در GSMArena گفتن که این گوشی در اندونزی و مالزی و ... Release شده...!

من که از این همه شل کن سفت کن سامیی حالم داره به هم میخوره:2::grrr:

نظر شما چیه؟ علت سه ماه تاخیر در عرضه چی میتونه باشه؟ اصلا ممکنه پروژه گوشی کلا کنسل بشه؟

biostar
16-04-2012, 10:41
ای بابا سامسونگ دیگه شورشو در آورده...:grrr:
بعداز دوسه ماه تاخیر ، سایت آمازون ( که همش دوهفته دوهفته تاریخ عرضه رو عقب می انداخت) دیگه اصلا تاریخ نزد و نوشت TEMPORARY OUT OF STOCK

سامسونگ واقعا گندزد با این گوشی زدنش...!!!
تو فروم های خارجی ، بعضی ها در اعتراض به این کم کاری های سامسونگ ، میگند که این گوشی قراره سال 2020 عرضه بشه و بعضی هم اعتقاد داشتند که این گوشی قطعا کلی باگ و ایراد سخت افزاری داره و اینه که سامسونگ تولید انبوه نمیکنه بعضی هم میگفتند منتظره رام ICE CREAM 4.0 براش آماده بشه و بعد بده بیرون....خلاصه هرکی یه چیزی میگه

اما بعضی هم در GSMArena گفتن که این گوشی در اندونزی و مالزی و ... Release شده...!

من که از این همه شل کن سفت کن سامیی حالم داره به هم میخوره:2::grrr:

نظر شما چیه؟ علت سه ماه تاخیر در عرضه چی میتونه باشه؟ اصلا ممکنه پروژه گوشی کلا کنسل بشه؟

آخه اصلا این گوشی چیزی نداره که شما بخوای منتظرش باشی ، هیچ ویژگی و خصوصیت منحصر به فردی نداره
و بنظرم هم براش اصلا صبر نکن ، چه بیاد و جه نیاد !

قیمتش هرچی باشه بهترش هم پیدا میشه...

Bahman.M86
16-04-2012, 11:38
آخه اصلا این گوشی چیزی نداره که شما بخوای منتظرش باشی ، هیچ ویژگی و خصوصیت منحصر به فردی نداره

درسته گوشی خوبیه ولی حق با شماست ، در مقابل گوشی های نسل جدید ، همچین گوشی شاخی نیست.
اما من دنبال گوشی میگردم که همه ی موارد زیر رو باهم داشته باشه و فقط I9070 همشونو با هم داره :
1) صفحه خازنی Super AMOLED با اندازه ی حداکثر 4 اینچ
2) دوربین 5 به بالا همراه بافلاش
3) فیلمبرداری HD
4) سیسنم عامل اندروید 2.3 یا 4.0
5) گوشی Sim-Free (آنلاک فکتوری)باشه یعنی مال اپراتورهای خاص نباشه و با اپراتور های ایران کار کنه

شما گوشی سراغ دارید که همه ی اینهارو باهم داشته باشه؟ اگه سراغ دارید بگید منم با کله میرم دنبالش
در حال حاضر S Plus و S II نزدیکترین گوشی برام هستند، قبلا S II داشتم ولی چون از صفحه بزرگ زیاد خوشم نمیاد فروختمش وگرنه از هر لحاظ گوشی با کیفیتی بود

mahroo_z1
17-04-2012, 15:19
سلام :5:
این گوشی امروز در هند بهمراه گوشی سامسونگ Galaxy Pocket در مراسمی برای فروش در این کشور معرفی شد:

امکانات:

Android 2.3 OS
4inch (480×800) WVGA Super AMOLED display
1GHz dual-core processor
14.4Mbps HSDPA
Bluetooth 3.0
Wi-Fi
ChatON
A-GPS
768MB of RAM
5MP camera with 720p HD video recording and playback
Allshare
FM Radio
microSD card slot
1500mAh battery

قیمت: حدود 523 دلار

کد:

prince_fable
20-04-2012, 15:22

سلام
میشه گوشی های بهتر از این تو همین رنج نام ببرید؟
مرسی

mahroo_z1
26-04-2012, 15:07
سلام:cool:

عرضه: 30 آوریل

قیمت: $522.75

کد:

h!tman
27-04-2012, 14:05
سامی دیده انگیسی ها پولدارن به طرز دزدانه ای اونجا گرون میده : ))

Bahman.M86
27-04-2012, 14:36
با سلام
دیروز توسط چندتا از فروشنده های آنلاین رسما عرضه شد از جمله UK Clove
با قیمتی حدود 340 یورو که با یوروی دوهزارتومنی هم حساب کنیم میشه حدودا 700 هزار تومن ، البته Galaxy S II رو هم زده بود 390 یورو که اونم حدودا میشه 800 تومن... با این اوصاف به نظرم یکم گرون عرضه شده

فکر کنم یکی دو روز آینده دلال ها و فروشنده های فهیم و خوش انصاف و بسیار به فکر آخرت و رئوف و دل رحم ایرانی عزیز ، این گوشی رو وارد بازار ایران بکنند... البته سر دسته ی این رئوفان و مهربانان ، خودِ نمایندگی رسمی سامسونگ ( پارس مایکروتل) در ایرانه که در بالا کشیدن پول مردم رقابت تنگاتنگی با اون قشر خداترسی که اول عرایضم گفتم داره ....

PersiAndroid
27-04-2012, 20:51
به نظر من گوشي هاي دو هسته اي تو 2012 تو رده ي ميدرنج قرار مي گيرن... و محكوم ميشن به قيمت متوسط
البته اين واسه همه گوشيا شايد صدق نكنه...
اما خب با توجه به هزينه ي تكنلوژي به كار رفته تو اونا روي لبه ي بالايي قيمت قرار مي گيرن
البته نسبت به امكانات و چيپست هر گوشي قيمت هاش تو بازه ي خودش فرق مي كنه

الان هم تقريبا با ورود چهار هسته اي ها مثل one x قيمت ها داره كم كم به اين شكل در مياد

تك هسته اي ها : رنج پايين - با توجه به امكانات و ... 300-499
دو هسته اي ها : رنج متوسط - با توجه به امكانات و ... 500-699
چهار هسته اي ها : رنج بالا - با توجه به امكانات و ... 700-1000

بعد از ثبات بازار تو خوشبينانه ترين حالت:

گوشي هايي تك هسته اي مثل گالكسي اس بايد حدود 450
گوشي هايي دوهسته اي مثل galaxy s advance تو قيمت متعادل بايد حدود 570 باشه...
كه گوشي هاي دو هسته اي مثل اس دو تو بعداز ورود اس 3 به بازار رو 650 تا 700 ثابت بشن
و نهايتا چهار هسته اي ها مثل اس 3 يا one x بايد از 850 تا 950 باشن...

shahabprince
28-04-2012, 12:41
سلام:cool:

عرضه: 30 آوریل

قیمت: $522.75

کد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fsamsung-galaxy-s-advance-due-april-30th-in-uk-26224805%2F%3Futm_source%3Dfeedburner%26utm_medium %3Dfeed%26utm_campaign%3DFeed%253A%2Bslashgear%2B% 2528SlashGear%2529)

خداییش داره گرون میده
یکم دیگه بذاره روش قیمت gs 2 میشه
سامسونگ ملت رو گاگول فرض کرده:31:

hasanmotori
28-04-2012, 13:02
plemix با قیمت 415 دلار این گوشی رو داره میفروشه
گلکسی نکسوس 440 دلاره
و اس2 495 دلار

با این قیمتی که الان داره گلکسی نکسوس انتخاب بهتریه
حتماً ارزونتر میشه اگه تا 350 دلار بیاد خوبه

Bahman.M86
28-04-2012, 23:19
plemix با قیمت 415 دلار این گوشی رو داره میفروشه
گلکسی نکسوس 440 دلاره
و اس2 495 دلار

با این قیمتی که الان داره گلکسی نکسوس انتخاب بهتریه
حتماً ارزونتر میشه اگه تا 350 دلار بیاد خوبه

حسن جان داداش دلم برات تنگ بود..!!
یادته تو فروم galaxy s II چقدر مچ این و اونو میگرفتی....
خداییش خیلی با تیزیت حال میکردم...

hasanmotori
29-04-2012, 17:55
حسن جان داداش دلم برات تنگ بود..!!
یادته تو فروم galaxy s II چقدر مچ این و اونو میگرفتی....
خداییش خیلی با تیزیت حال میکردم...

چاکرم قربونت :10:
یه چیزیم درباره این گوشی بگم بچه ها نگن اسپم میدی :27:
قیمت 700 تومن رو برای این گوشی در ابتدای ورود پیش بینی میکنم

Bahman.M86
03-05-2012, 00:26
دوستان سلام

کسی میدونه چرا این گوشی هنوز وارد ایران نشده؟
One X به محض Release شدن در کمتر از 24 ساعت سروکلش در بازار ایران پیدا شد ، اونم با قیمت 1میلیون و 800 هزار تومن!!!!
میدونم که advance در حد One x نیست و طبعا به اندازه ی اون طرفدار نداره ولی بازهم یکم غیر عادیه که هنوز وارد بازار ایران نشده...!
کسی جایی رو سراغ نداره که آورده باشه!؟
ما که کف کردیم...:13:

ارادتمند....

Bahman.M86
05-05-2012, 15:44
سلام
جهت معدود افرادی که منتظر این گوشی هستند باید بگم

با دی جی کالا و آل دیجیتال و خود نمایندگی پارس مایکروتل تماس گرفتم و گفتند حالا حالا ها وارد نمیشه
الکی اینهمه منتظر موندیم،منو بگو I9100 ام رو فروختم تا یه گوشی درحدش و جمع و جورتر بگیرم...:19:

دوستان بای
میبخشید که فرومتون رو شلوغ کردم...
به امید پیروزی و بهروزی برای همه ی شما

Bahman.M86
08-05-2012, 21:41
راستی دوستان رام رسمی فارسی مخصوص ایران GingerBread 2.3.6 I9070JPLD3 برای این گوشی رلیز شده ...!!!!!! ولی هنوز گوشی به ایران که هیچ! خاور میانه هم نرسیده!!!

این مدلی شو دیگه ندیده بودیم!:13:

h!tman
08-05-2012, 21:44
سامسونگ خل شده :دی

Bahman.M86
14-05-2012, 22:22
سلام

Amazon.com این گوشی رو با قیمت 435 دلار میفروشه
من با آل دیجیتال تماس گرفتم با شرایطی قبول کردند برام خرید کنند
قیمت تمام شده برای من هم چیزی حدود 810 هزار تومن اعلام شده
به نظرم اگه بعد مسافت و هزینه ی ارسال از (احتمالا) انگلستان و جدیدتر بودن نسبت به I9100 ( به رغم ضعیف تر بودن) شاید قیمت خوبی نباشه ولی قابل قبوله

hasanmotori
14-05-2012, 22:37
سلام

Amazon.com این گوشی رو با قیمت 435 دلار میفروشه
من با آل دیجیتال تماس گرفتم با شرایطی قبول کردند برام خرید کنند
قیمت تمام شده برای من هم چیزی حدود 810 هزار تومن اعلام شده
به نظرم اگه بعد مسافت و هزینه ی ارسال از (احتمالا) انگلستان و جدیدتر بودن نسبت به I9100 ( به رغم ضعیف تر بودن) شاید قیمت خوبی نباشه ولی قابل قبوله

نکن این کارو :18:
بابا قیمتش 409 دلاره تو plemix یعنی 60 دلار کمتر از اس2 هیچ برتریم نسبت به اس2 نداره تازه ارزونترم میشه
یکم صبر کن میاد تو بازار قیمتشم بیشتر از 600 تومن نمیشه

Bahman.M86
15-05-2012, 01:31
نکن این کارو :18:
بابا قیمتش 409 دلاره تو plemix یعنی 60 دلار کمتر از اس2 هیچ برتریم نسبت به اس2 نداره تازه ارزونترم میشه
یکم صبر کن میاد تو بازار قیمتشم بیشتر از 600 تومن نمیشه

سلام حسن آقا...
آره راست میگی، رفتم دیدم I9070 رو زده بود 409 دلار و I9100 رو زده بود 469
اگه با دلار بازار آزاد هم حساب کنیم I9100 رو داره میده 750 تومن که خیلی به قیمت الان بازار نزدیکه و اگه هزینه ارسال هر دو رو یکسان حساب کنیم پس I9070 اگه بخواد بیاد قیمتش حدود 655 میشه...
با این حساب من هم داشتم حداقل 150 گرونتر میخریدم و هم اینکه آل دیجیتال به من گفت ریسک ارسال کالا از خارج به ایران و ... پایه خودت و هیچ مهلت تستی هم درکار نخواهد بود...!!

حسن جان دمت مراتب ارادت و تشکر منو پذیرا باش ، حسابی روشنمون کردی ، بهشون گفتم باشه قبوله و پول رو چند روز دیگه به حسابشون واریز میکنم ولی با این حساب دیگه قضیه منتفی شد.

راستی سوال اینجاست که کی وارد بازار ایران میشه! با اینکه سامسونگ 4 تا رام رسمی مخصوص خاور میانه رلیز کرده!!!!
کسی نظر یا خبری نداره؟

h!tman
15-05-2012, 07:04
والا نمیدونم چرا عرضه این و Ace2 اینجوری شده
انگار پشت در گیر کردن :دی
و این که قیمت های اولیه سامسونگ رو دقت نکنید! فقط 2هفته اول بالاست بعد عین ماست میخوره زمین

Bahman.M86
21-05-2012, 18:11
سلام دوستان

من بالاخره تونستم این گوشی رو بگیرم با قیمت 655 تومن
من Galaxy S II هم داشتم ، دادشم هم الان S II 32 Gig داره ، از نظر کیفیت و سرعت فرقی با S II نداره
شارژ نگه داشتنش هم اگه نگم از S II بهتره ، باهاش براره
دوربینش هم واقعا به پای کیفیت دوربین S II نمیرسه ولی یک 5 مگا پیکسلی قابل قبوله ، اگه بحث رزولوشن رو بزاریم کنار ، واقعا کیفیت و الگوریتم کار دوربین S II خیلی بهتر از Advance هست
از لحاظ اجرای بازی ها هم بدون هیچ لگ و مشکلی کار میکنه ( چیپش Nova Thor U8500 و گرافیکش Maali 400 هست)
کیفیت ساخت و بدنه هم یکم فانتزی تر از S II هست و درکل S II رو محکم تر از Advance دیدم ، اون حاشیه ی زیبای دورتادور گوشی آسیب پزیر ترین قسمت گوشی هست و با کوچکترین ظربه ای خش می افته
انحنای گوشی حالت جالبیه و خیلی به چشم نمیاد ولی من صفحه ی تخت رو بیشتر می پسندیدم
کیفیت و قدرت صداش واقعا یک سر و گردن از S II بالاتره ،و مطمئنم ویبره ای به قدرت ویبره ی Advance تا حالا ندیدید...!!
صفحه ی SUPER AMOLED اون از SUPER AMOLED Plus ای که در S II بکار رفته کمی رنگ پریده تره و واقعا اون Plus ای که صفحه ی S ii هست خودش رو نشون میده، صفحه ی S ii درخشان تر و در حالت داینامیک پر رنگ تر و زنده تره ؛ ناگفته نماند که من فکر میکردم اون سه حالت صفحه نمایشی که در S II بود ماله TouchWiz4.0 هست ولی اینطور نبود و اون ها ماله Super AMOLED Plus بوده )
اون زردی مشهوری که در بعضی S II ها بود در Advance نیست
گوشی یکم لگ داره که مربوط به رامش هست و اصلا به سخت افزار ربطی نداره ، ناگفته نماند که این اولین رام این گوشی هست و بی انصافیه که اون رو با رام S II ای که بیست تا ویرایش و اپدیت براش اومده مقایسه کنیم ، یادتونه که S II وقتی با اولین رامش رلیز شده چه قدر باگ و ایراد داشت و داغ میشد
گوشی Advance الکی داغ نمیکنه و فقط موقع بازی های HD گرم میشه ولی ( برخلاف S II ) داغ نمیکنه کلا از این مورد خیلی راضی هستم
گوشی Advance با پخش 1080p مشکل داره و فقط صداشونو پخش میکنه و با بعضی 720p ها هم مشکل داره و موقع فیلمبرداری هم زوم نمیکنه که مشخصه همه ی اینها با رام های بعدی برطرف میشه ، اما چیزی که یکم ضد حال به آدم میزنه اینه که در موقع ضبط HD گوشی Focus نمیکنه و امیدوارم با آپدیت های بعدی برطرف بشه ، شاید هم با آپدیت های بعدی 1080p هم ضبط کنه

نهایتا اینکه این گوشی با امکاناتی که گفتم نسبت به 650 یکم گرونه ولی 600 قابل قبوله
اینها چیزهایی بود که به ذهنم رسید ، کسی سوال داشت من در خدمتم

h!tman
22-05-2012, 07:32
اوووو :دی نوا تور ه؟!
اینو هیچ جا نزده بود
:دی
انگار این گوشی زیاد از نظر دولاپری طرفدار نداره
حتی کتگوری جدا هم نداره تو xda
ولی امیدواریم کم کم چشم دولاپر ها باز شه
یک لینک فکر کنم تو ebay بود نمیدونم کجا بود:دی اون زده بود برای فروش 370دلار! البته سریع اینجور چیزا Out of Stuck میشه
چه قاب هایی داره=p~

Bahman.M86
22-05-2012, 10:30
اوووو :دی نوا تور ه؟!
اینو هیچ جا نزده بود
انگار این گوشی زیاد از نظر دولاپری طرفدار نداره
حتی کتگوری جدا هم نداره تو xda
ولی امیدواریم کم کم چشم دولاپر ها باز شه
=p~

بله حق با شماست ، زیاد گوشی شناخته شده ای نیست
ولی نه اینکه چون خریدمش روش تعصب داشته باشم ( دیدید که کلی عیب روش گذاشتم و گفتم ) ولی جدا چیزی از گلکسی اس 2 کم نداره ، الان روی گلکسی اس 2 داداشم Ice Cream 4.03 نصبه و روی این ( اولین رامش هست) 2.3.6 نصبه ولی واقعا مصرف انرژیش خیلی کتره و عمر باتریش خیلی بهتره ، واقعا از در مورد شارژ نگه داشتن از S II خیلی بهتر عمل میکنه ، تازه با Ice Cream 4 ( که با توجه به سخت افزار و قوی و شبیه به S II و رام بالاش 2G ، احتمال زیاد در آینده ای نزدیک براش رلیز میشه)اوضاع بهتر هم میشه
به نظر من سامسونگ باید روی S II هم NOVA THOR U8500 میزد چون در عمل از S II کم نمیاره و از همه مهمتر مصرف باتری خیلی کمتره و تازه دیگه از داغ کرده های الکی S II خبری نیست ( تازه روش 2.3.6 نصبه ، با 4.0.3 بهتر هم میشه) ، البته خوب من قدر مهندسای سامسونگ اطلاعات ندارم ولی حداقل به عنوان یک مصرف کننده ، نتیجه ی نهایی اینجوری نشون میده که راندمان NovaThor U8500 بهتر از Enxyos هست ، ناگفته نماند که هر دو از Maali 400 GPU استفاده میکنند
برای کسایی که از داغ کردن ها و مصرف بالای باتری S II ناراضی هستند ، Advancce پیشنهاد خوبیه ، ولی باید قید دوربین با کیفیت S II رو بزنند ، البته انصافا دوربین Advance یک 5 مگاپیکسلی قابل قبول هست ولی نه در حد Galaxy Nexus

بجز دوربین ، من تفاوتی بینشون احساس نکردم ، تازه Advance رمش Hot Swipe هستش

نهایتا از اینکه S II رو فروختم و Advance خریدم خیلی راضی هستم ( یکم از سخت افزارش زدند ولی عوضش یه گوشی خوش دست تر تولید کردند)

h!tman
22-05-2012, 11:33
نوا تور در زمانی که این اومد فکر نکنم اصلا بوده باشه! اگزینوس چیپ خیلی قدرتمنده :دی دست کم نگیرش ولی خوب معماری قدیمش روی s2 هست! ناسلامتی داره 2 ساله میشه
منم نگفتم بده! از همون اول هم طرفدار این گوشی بودم اگر توی این خراب شده ای که هستیم قیمتش درست بود
چون میفتاد تو رنح 500تومن و کسایی که دو هسته ای نمیتونسن بخرن با یک هزینه پایین میخریدن! ولی خوب ایرانه دیگه

Bahman.M86
22-05-2012, 12:05
Nova Thor U8500 ماله 2011 هستش و روی گوی های زیر استفاده شده
Sony Xperia P
Sony Xperia U
Sony Xperia Sola
Samsung Galaxy Beam
Samsung Galaxy Ace 2
Samsung Galaxy S Advance
Untim WP8500

و تکنولوژیش 45 نانومتری هست
تکنولوژی حافظه هم LP-DDR2 هست

Advance سال 2012 معرفی شد در حالی که Nova Thor U8500 سال 2011 معرفی شد
درمورد قیمتش موافقم ، در ایران گرون هستش

منبع :

h!tman
22-05-2012, 16:22
این منظورم Galaxy S2 بوده ها :خخخخخ

prince_fable
22-05-2012, 22:15
سلام
حالا بین این و ace 2 کدوم بهتره؟(جدا از صفحه نمایش)
باتوجه به اینکه ایس 2 سی پی یوش 800(در ضمن تو بلاگ جی اس ام آرنا زده بود مثل اینکه ایس 2 سی پی یوش از 1 به 800 داونکلاک شده!همچین چیزی میشه داریم یا اینم مثل ایس 1 که میگفتن اورکلاک شده شایعه است)
مرسی

Bahman.M86
23-05-2012, 00:17
سلام
حالا بین این و ace 2 کدوم بهتره؟(جدا از صفحه نمایش)
باتوجه به اینکه ایس 2 سی پی یوش 800(در ضمن تو بلاگ جی اس ام آرنا زده بود مثل اینکه ایس 2 سی پی یوش از 1 به 800 داونکلاک شده!همچین چیزی میشه داریم یا اینم مثل ایس 1 که میگفتن اورکلاک شده شایعه است)
مرسی

نمیشه گفت کدوم بهتره ، باید دید سلیقه ی شما چیه ... مثلا من هرگز صفحه ی Super AMOLED رو با TFT یا IPS عوض نمیکنم حتی اگه سخت افزارش یکم ضعیفتر باشه

اگه صفحه رو بزاریم کنار ، کیفیت دوربین Ace 2 ( با وجود داشتن رزولوشن برابر) هم در عکس برداری و هم در فیلمبرداری بهتره
تراکم پیکسلی صفحهش هم بیشتره
درمورد سی پی یو هم ( به نظر من ) زیاد روی اینکه قبلا چند بوده و حالا چند شده حساس نشو ، به هرحال یک استانداردی رو بر حسب شرایط سایر محصولات و قابلیت های خود گوشی ایجاد کردند و گذاشتنش 800 ولی به نظر من این یه ترفند تجاری بوده تا تفاوت... یعنی بجز برخی موارد ریز بسیار شبیه هم هستند و میتونست Ace 2 هم 1000 باشه و این دوتا گوشی شاید فقط یکم در ظاهرشون با هم فرق داشته باشند
شارژ نگه داشتن Ace 2 یکم بیشتره
قیمتش هم یه هفتاد هشتاد تومنی هم باید ارزونتر باشه

اما با همه ی این حرفها من بازهم انتخابم Advance هست... تا نظر بقیه چی باشه
شما ببین کدوم گوشی واقعا به دردت میخوره و دنبال بازی های تبلیغاتی شرکتها نباش...
Good Luck

h!tman
23-05-2012, 10:25
ادونس به نظرم خیلی بهتره
ace 2 میگن داون کلاک شده خوب شده باشه! با یک دستکاری تو کرنل میشه بردش بالا و اگر ظرفیت و مداری مثل s2 داشته باشه شاید مثل S2 بشه تا 1.6برد بالا
ولی چه کاریه؟! هیچ نرم افزاری همین 800 رو هم کاملا نمیخواد
توی ویدئو یکم تاثیر داره و لگ رو کم میکنه
از نظر باطری هم به نظر من با این که تصور میشه ace2 بهتره ولی احتمالا ادونس به خاطر samoled کمتر مصرف کنه
کلا مصرف یکسانی دارند!
اگر هزینه و فاصله قیمت این 2 زیاد نباشه مطمئنا ادونس بهتره

NaughtyCat
25-05-2012, 22:30
منم خودم بین این و Ace 2 موندم...

از یه طرف صفحه AMOLED این گوشی آدمو وسوسه میکنه، از طرف دیگه بنظرم با وجود یکی بودن سخت افزارشون طول عمر باتری Ace 2 بهتر باشه. (بیشتر بخاطر صفحه کوچکتر) من الان خودم یه Gio دارم و زیاد از باتریش راضی نبودم. نمیخوام باز دوباره یکی دیگه بگیرم که همین مشکلو داشته باشه.

البته موافقم اگه اختلاف قیمتشون زیاد نباشه بهتره که آدم همین S Advance رو بگیره.

Bahman.M86
26-05-2012, 01:13
واقعا ace2 چیزی نداره که بخواد جلوی advance عرض اندام کنه ، فقط اینکه توی تست های gsmarena مدت بیشتری رو در حالت standby دووم آورده
طبق بررسی gsmarena دوربین ace2 باکیفیت تر از دوربین advance هست ( مثلا فیلمبرداری advance فاقد زوم و focus هست ، که این دوومی انصافا خیلی ضد حاله!!! ) اما من معتقدم اینها باگ نرم افزاری هست و با آپدیتهای بعدی رفع خواهد شد

اما انصافا کج سلیقه گی هست که خوشدستی و زیبایی و صفحه ی با کیفیت advance رو با ace2 مقایسه کنیم
درمورد باتری هم تقریبا همه ی اسمارت فون های بعداز 2011 ( از wave بگیر تا n8 و سری One و S II و غیره ) همگی در یک استفاده ی متوسط دوروز بیشتر دووم نمیارند( شایدم کمتر!!!)
من خودم S II داشتم و الانم داداشم داره، حداقل از S II بهتر باتری رو مدیریت میکنه( صفحه ی بزرگتر S II به 150mAh ظرفیت باتری کمتر advance در !!!!)

nesvapc
27-05-2012, 19:35
واقعا ace2 چیزی نداره که بخواد جلوی advance عرض اندام کنه ، فقط اینکه توی تست های gsmarena مدت بیشتری رو در حالت standby دووم آورده
طبق بررسی gsmarena دوربین ace2 باکیفیت تر از دوربین advance هست ( مثلا فیلمبرداری advance فاقد زوم و focus هست ، که این دوومی انصافا خیلی ضد حاله!!! ) اما من معتقدم اینها باگ نرم افزاری هست و با آپدیتهای بعدی رفع خواهد شد

اما انصافا کج سلیقه گی هست که خوشدستی و زیبایی و صفحه ی با کیفیت advance رو با ace2 مقایسه کنیم
درمورد باتری هم تقریبا همه ی اسمارت فون های بعداز 2011 ( از wave بگیر تا n8 و سری One و S II و غیره ) همگی در یک استفاده ی متوسط دوروز بیشتر دووم نمیارند( شایدم کمتر!!!)
من خودم S II داشتم و الانم داداشم داره، حداقل از S II بهتر باتری رو مدیریت میکنه( صفحه ی بزرگتر S II به 150mAh ظرفیت باتری کمتر advance در !!!!)

جناب بهمن
لطفابگو ازکجاخریدی ازداخل یاخارج
هفته قبل دربازار موبایل ازچند نفر سئوال کردم اصلانمیشناختنش .
ایا رنگ سفید هم دارد ؟ با گارانتی انرا میفروشند.گفتی 650خریدی کمی توضیح بده لطفا
قبلا تشکر میکنم

nesvapc
27-05-2012, 20:41
سایت دیجیکالا قیمت را677اعلام کرده است وانهم بدون گارانتی

دوستان این سایت الدیچیتال محلش کجاست کدتلفنهاش یا 0341شروع میشه و7رقمی است
ایا جنسهایی که درسایت نشان میدهد همه نو هستند یادست دوم؟

ممنون ازپاسخگویی شما

h!tman
27-05-2012, 20:45
فکر نکنم جاش اینجا باشه
فکر کنم کرمان باشه
فروش اصلی نو هست
فروش دست دوم هم توی قسمت دست دوم داره

PersiAndroid
28-05-2012, 00:34
بوw دیجیکالا که قیمتاش همیشه بالاس...
مثلا اختلاف قیمت گوشیهای مدل بالا نسبت به آل دیجیتال نزدیکه 100 به بالاس...

nesvapc
28-05-2012, 11:29
به يكي ازتلفنهاي الديجيتال زنگ زدم گفتم شما دركدام شهر هستيد گفت من فارسي بيل ميرم گفتم فهميدم وخداحافظي كردم

درتماس با يك شماره ديگر انها يكيشون ميگفت پول رابايد به حساب بريزيد وبعد ما براي شما جنس را ميفرستيم .
رودررو ميريم جنس ميخريم اخرشم بهمون ميندازند اين يكي ميخواد حتي قيافه اش راهم نبينيم . واقعا كسي اطمينان ميكنه اينطوري خريد كنه ؟؟؟

البته من كه ديگه SII سري معمولي گيرم نيامد وظاهرا بايد قيدش رابزنم چون ازهنگ كردن سري G‌خيلي ميترسم

h!tman
28-05-2012, 11:46
دیجی کالا فکر کنم سری معمولی داره

shahabprince
28-05-2012, 12:11
اگه قیمتش به 600 تومن برسه خیلی گوشیه خوبیه از هر لحاظ

h!tman
28-05-2012, 12:28
الان دیجی کالای گرون فروش زده 670
یعنی قیمتش در حال حاضر بدون گارانتی 600تومن هست

M.FBI
28-05-2012, 21:11
سلام...من امروز قیمت گرفتم
نشخه 16 گیگ 640 تومان....
دوستان این گوشی به اندروید 4 اپدیت میشه به طور رسمی؟

h!tman
28-05-2012, 21:13
مبارکه عزیز
از کجا؟

Punisher_2008
28-05-2012, 21:26
سلام...من امروز قیمت گرفتم
نشخه 16 گیگ 640 تومان....
دوستان این گوشی به اندروید 4 اپدیت میشه به طور رسمی؟

سلام..
ببخشید.. داداشم پای سیستم نشسته بود و یوزرش رو بالا اورده بود منم پست دادم با یوزر ایشون امد..
گزینه حذف وجود نداره متسفانه...
این پست بنده است

Punisher_2008
28-05-2012, 21:29
مبارکه عزیز
از کجا؟

سلام..
من از بندرعباس خریدم
نسخه 16 گیگش رو 640 خریدم.
همه جا 660 650 بود..
اینو تا 2 روز پیش 630 هم پیدا میشدا...
نمیدوم چرا امروز بالاتر امده بود...

من قبل این evo داشتم که فروختم...
میخواستم سونی salo بگیرم که گیر نه امد. از سر ناچاری میخواستم دیگه گالکسی نکسوس بخرم...( اخه این گوشی رو دوستم داره باهاش کار کرده خوش نه امد ازش)...
یه کافینت دیدم رفتم 10 مین داخل اینترنت دیدم بله... Advance هامون چیزی بود که میخواستم...
نمایشگر با کیفیت
سخت افزار قوی
جدید و به روز
دوربین خوب

فقط این گوشی به اندروید 4 اپدیت میشه؟
اگه اره میشه لینک منبع خبرشو رو بدید..
ممنون میشم..

h!tman
28-05-2012, 21:54
منبعی نداره ولی Ace2 که ازین ضعیف تره آپ میشه
پس اینم میشه

Punisher_2008
29-05-2012, 00:11
منبعی نداره ولی Ace2 که ازین ضعیف تره آپ میشه
پس اینم میشه

مرسی بابت پاسختون..
فقط امیدوتارم سامسونگ مثل گالگسی اس بهونه نیاره.. جدیدا هی فرت فرت موبایل میده بیرون فکر ساپورتشونم نیست..بگذریم.

برای دانلود بای های hd دیتای اس 2 رو دانلود کنم کار میکنه درسته؟

h!tman
29-05-2012, 05:48
در مورد اولی این که بهونه اون رم بود! این رمش کافیه
در مورد دومی هم بله .دیتا های مالی 400رو دانلود کنید
خوشبختانه چون s3 هم مالی هست اگر گیمی برای s3 هم بیاد میتونید روی این بازی کنید

Punisher_2008
29-05-2012, 13:10
در مورد اولی این که بهونه اون رم بود! این رمش کافیه
در مورد دومی هم بله .دیتا های مالی 400رو دانلود کنید
خوشبختانه چون s3 هم مالی هست اگر گیمی برای s3 هم بیاد میتونید روی این بازی کنید

سلام...
مرسی دوست عزیز بابت راهنماییتون.
دیشب بازی GTA 3 و برای mali- 400 دانلود کردم. به راحتی اجرا شد.
نکته جالب اینه که این بازی رو روی گوشی قبلیم EVO 3D هم داشتم روی Advance با فرم بسیار بیشتر و روانتری اجرا میشد...( البته evo هم خیلی روان اجرا میکرد و هیچ نقصی دیده نمیشد)

Punisher_2008
29-05-2012, 13:10
سلام مجدد..
خب از دیشب خیلی روی گوشی کار کردم.
واقعا انتخاب خوبی کردم.
ظاهر گوشی خیلی شیک هست به خصوص اون قوس ریز پشت گوشی.البته کیفیت ساختش به پای گوشی قبلیم یعنی EVO 3D نمیرسه.ولی کیفیت ساختش خوب و رضایت بخش است. در کل ظاهر شیک و باریکی داره. اما کاشکی سامسونگ کیفیت ساختش گوشی هاش مثل htc و nokia میبود. خیلی بهتر میشد.یعنی از مواد فلزی و با کیفیتر استفاده میکرد.
البته همینطور که گفتم کیفیت ساخت گوشی کاملا رضایت بخش است. همینطور طراحی زیبا و وزن بسیار خوب 120 گرمی رو داره.

نمایشگر این گوشی از نوع Super AMOLED هست که رزولیشن wvga رو داره با تراکم پیکسل 233 در هر اینچ.. کیفیت صفحه عالیه نسبت به گوشی قبلیم evo 3d وضوح و شفافیت بالاتری رو داره( البته evo نمیشگر بسیار با کیفیت و 3 بعدی رو داشت). با نکسوس دوستم هم مقایسه کردم .نمایشگر Advanc در رده پایینتری نسبت به Galaxy Nexsus قرار میگیره. البته دلیلشم کاملا واضح هست. رزولیشن Advance همینطور که میدونید wvga یا 800 480 است و نکسوس نمایشگر HD یا به عبارتی 1280 720 رو یدک میکیشه.. در نتیجه وضوح و تراکم پیکسل بیشتر مساوی با کیفیت بیشتر نمایشگر نکسوس

دوربین گوشی یکی از بهترین 5 مگاپیکسلی هایی بود که باهاش عکس انداختم. مقدار نویز در عکس ها در حد صفر است و فلش LED بر خلاف انتظرام که فکر میکردم ضعیف باشه قدرت کافی رو در محیط های کم نور رو داره. کلا از نظر عکاسی هم روی این گوشی حساب کنید.. قابلیت فوکوس خودکار هم موجود مباشد. فقط دکمه شاتر اختصاصی قرار داده نشده و باید از کلید مجازی روی نمایشگر عکس بندازید..چون گوشی قبلیم EVO 3D دکمه شاتر عالی رو داشت برای من واقعا جاش خالیه.
فیلم برداری این گوشی علارغم سخت افزار قوی به رزولیشن HD محدود شده و Full HD نمیگیره.. اما کیفیت فیلم برداری مثل عکس ها بی نقص و خیلی خوب هست. ویدیو ها با سرعت 30 فرم در ثانیه و رزولیشن HD یا 1280 720 ضبط میشن.

صدای گوشی کاملا راضی کننده است. صدای بلند و بسیار با کیفیتی رو داره. همینطور تنظیمات Eqalizer هم موجود است.از نظر صدا مشکلی پیدا نمیکنید.

گوشی مجهز به دوربین برای ویدیو کال و وبکم هم هست.
همینطور سنسور تنظیم نور صفحه و سنسور خاموش کننده خودکار نمایشگر موقع تماس هم وجود داره.
باطری گوشی در حال تست هستم به زودی خبرشو میدم. تا الان عملکردش عالی بود..

سامسونگ در این گوشی سخت افزار قدرتمندی رو جای داده . این گوشی یک سی پی یو دو هسته ای Cortex-A9 با کلاک 1ghz و رم 768mb و چیپ گرافیکی قدرتمند Mali-400MP مجهز شده . همینطور چیپست که در این گوشی به کار رفته با گوشی S2 و Note متفاوت هست و از نوع Exynos نیست بلکه از نوع NovaThor U8500 است. این چیپست در گوشی های ACE 2 , Beam , xperia sola ,xperia u هم استفاده شده.
همینطور که میدونید سی پی یو Cortex-A9 و چیپ گرافیکی Mali-400 هردو جز قویترین پردازنده و چیپ گرافیکی در بین گوشی های اسمارتفون هست. این باعث میشه هیچ مشکلی در اجرا سنگینترین بازی ها و نرم افزر اندروید رو نداشته باشید.
برای تست بازی GTA 3 و Gangester Miami رو تست کردم به فرم بسیار بالایی و بدون کوچکترین لگی اجرا شدند.
بنچمارک از رام رسمی 2.3.6 این گوشی رو براتون ضمیمه کردم که توان سخت افزاری این گوشی بیشتر تو دستتون بیاد.

سوالی بود در خدمتیم..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

h!tman
29-05-2012, 13:11
خوب مالی 400 از ADreno 220 قوی تره پس طبیعتا بهتر از اوو فریم میده
و نوا تور هم از exynos قوی تره!پس سی پی یو کمی از اس2 بهتره
در هر صورت مبارکه و چرخش براتون بچرخه

در مورد طراحی هم سلیقه ای هست ! من خوشحالم که از مواد فلزی استفاده نمیکنه :
1-گوشی ارزونتر میشه
2-قطعات جانبی گوشی ارزون تر میشن
3-گوشی سبک تر میشه!! مثلا حاضر بودی پشتش متریال فلزی داشت ولی مثل دیزایر اچ دی 170گرم بود؟!

Punisher_2008
29-05-2012, 13:26
در هر صورت مبارکه و چرخش براتون بچرخه

در مورد طراحی هم سلیقه ای هست ! من خوشحالم که از مواد فلزی استفاده نمیکنه :
1-گوشی ارزونتر میشه
2-قطعات جانبی گوشی ارزون تر میشن
3-گوشی سبک تر میشه!! مثلا حاضر بودی پشتش متریال فلزی داشت ولی مثل دیزایر اچ دی 170گرم بود؟!

البته علاوه بر اینکه مالی 400 قویتر هست evo رزولیشن بالاتری داره و این باعث میشه توان gpu کمتر بشه..
من چندجا خوندم نواتور در رده پایینتر از exynos قرار میگیره!
ولی من خیلی دوست داشم فلزی باشه.. کلا تو دست گرفتش حس بهتری بهم میده. کلا این چیزا سلیقه ای هست.
چون evo داشتم اون نوار دورش فلزی بود و ورزن سنگینتر بود این زیاد به دستم الان سبکه:دی. کلا اگه بخوام از نظر ظاهری مقایسشون کنم EVO با کلاستر و شیکتره.
کلا این چیزا به سلیقه بر میگرده.
ولی Advanc هم خیلی شیکه..به خصوص اون قوص که خیلی ضریف داده شده..

کلا من کیفیت ساخت htc,nokia رو بیشتر میپسندم. به خصوص HTC واقعا با کلاسه..

nesvapc
30-05-2012, 07:40
فكر ميكنيد بعد ازچه مدتي نمايندگي اين راعرضه كند؟
وقيمت ان بعد ازچه مدت به زير 600ميرسد؟

h!tman
30-05-2012, 10:02
البته علاوه بر اینکه مالی 400 قویتر هست evo رزولیشن بالاتری داره و این باعث میشه توان gpu کمتر بشه..
من چندجا خوندم نواتور در رده پایینتر از exynos قرار میگیره!
ولی من خیلی دوست داشم فلزی باشه.. کلا تو دست گرفتش حس بهتری بهم میده. کلا این چیزا سلیقه ای هست.
چون evo داشتم اون نوار دورش فلزی بود و ورزن سنگینتر بود این زیاد به دستم الان سبکه:دی. کلا اگه بخوام از نظر ظاهری مقایسشون کنم EVO با کلاستر و شیکتره.
کلا این چیزا به سلیقه بر میگرده.
ولی Advanc هم خیلی شیکه..به خصوص اون قوص که خیلی ضریف داده شده..

کلا من کیفیت ساخت htc,nokia رو بیشتر میپسندم. به خصوص HTC واقعا با کلاسه..
نواتور روی اکسپریا اس و همینطور روی همین ادونس از اس2 بهتر امتیاز گرفته انگار
من چون سامی بهترین قطعات رو توی کمترین قیمت میگنجونه خوشم میاد وگرنه کیفیت ساخت تمام برند ها باید جلوی موتورولا بندری بزنن

فكر ميكنيد بعد ازچه مدتي نمايندگي اين راعرضه كند؟
وقيمت ان بعد ازچه مدت به زير 600ميرسد؟
نمایندگی که چیز چرتیه
همین الانش هم حدود 650شده

Punisher_2008
30-05-2012, 12:42
نواتور روی اکسپریا اس و همینطور روی همین ادونس از اس2 بهتر امتیاز گرفته انگار
من چون سامی بهترین قطعات رو توی کمترین قیمت میگنجونه خوشم میاد وگرنه کیفیت ساخت تمام برند ها باید جلوی موتورولا بندری بزنن

نمایندگی که چیز چرتیه
همین الانش هم حدود 650شده

سلام..
نتنها اکسپریا اس بلکه XPERIA U , Salo هم از همین چیپست و همینطور گرافیک mali-400 ازشون استفاده شده.
دوستان باطری این گوشی خیلی عالی جواب میده.. یعنی به راحتی بین یک نیم تا دروز با استفاده نسبتا زیباد جواب میده.
من معملا زیاد اس ام اس بازی میکنم. مکالمه هم زیاد انجام میدم. موزیک هم نسبتا زیاد گوشی میدم. هروقت بیکار شم بازی میکنم.. evo داشتم حدود 1 روز یا نهایتا 30 ساعت میتونست دوام بیاره. ولی این با هامون اندازه به راحتی دو روز دوام اورد..
البته.. ناگفته نماند evo نمایشگر بزرگتری رو داشت همینطور رابطه کاربری Sens اچ تی سی از نظر گرافیک در مقابل Touch Wize خداست..درکنار تمام زیبایی و جذابیت سنس مصرف رم و باطری بیشتری رو میطلبه.
کیفیت دوربینش خیلی خوبه.. نویز نداره و شفاف عکس میگیره. فلش led برخلاف انتظارم قوی هست و در محیط های تاریک کار امد هست. تا شب چند نمونه عکس براتون قرار میدم.

من فکر نمیکنم قیمتش از این کمتر بشه..من امروز قیمت کردم نسخه 8 گیگش 640 650 میداند 16 گیگش رو 680 670 تومان.. ولی من 16 گیگش رو 640 گیر اوردم:دی
الان گوشی های تک هسته ای مثل ارک و... قیمتش 550 تومان هست..فکر نمیکنم قیمتش از این کمتر بشه...
چون این گوشی شاید از اس 2 بهتر نباشه ولی کمترم نیست...
شاید Ace 2 قیمتش همین حدود 550 570 بشه.. چون Ace Plus قیمتش فکر کنم حدود 480 باشه.
امیدوارم سامسونگ این گوشی رو خوب ساپورت کنه... اخه جدیدا پشت هم گوشی میده بیرون مثل قبل ساپورتشون نمیکنه....

موفق باشید..

Bahman.M86
30-05-2012, 13:15
سلام
دو روز نبودیم.... ببین چه خبره!! چقدر شلوغ شده این تاپیک...!
دوستانی که میخوان بخرن سعی کنن مدل 16 گیابایتی رو بخرند، مد 8 گیگش فقط 3.91 گیگ رو در اختیار کاربر میزاره
اگه بخوایم سخت گیرانه نگاه کنیم، این رام رسمی فعلی،یعنی JPLD3 GingerBread 2.3.6 هنوز کلی لگ داره ( اما قابل قبوله) و قضاوت درمورد کیفیت و قدرت و روانی گوشی رو باید موکول کنیم به رلیز شدن یک رام پایدارتر و روانتر

الان دیگه کم کم فراگیر شده و نیازی نیست دنبال فروشنده ها بگردید
من از جهرم خریدم و با فروشندش هم از سایت Mobile.ir آشنا شم ، قسمت گوشی های فروشی کاربران، پسر خونگرمی بود...

درمورد کسایی که میخوان از DIGIKALA بخرند ، توصیه میکنم حتی الامکان از اونجا نخرید، قیمتهاش یکم گزونه و منصفانه نیست.... من توصیه میکنم از AllDigital ( آل دیجیتال ) بخرید....قصد تخریب یا تبلیغ ندارم ، خودتون برید و قیمتها و همچنین ادبیات برخورد با مشتری رو ببینید و مقایسه کنید تا متوجه بشید

Punisher_2008
30-05-2012, 13:31
سلام
دو روز نبودیم.... ببین چه خبره!! چقدر شلوغ شده این تاپیک...!
دوستانی که میخوان بخرن سعی کنن مدل 16 گیابایتی رو بخرند، مد 8 گیگش فقط 3.91 گیگ رو در اختیار کاربر میزاره
اگه بخوایم سخت گیرانه نگاه کنیم، این رام رسمی فعلی،یعنی JPLD3 GingerBread 2.3.6 هنوز کلی لگ داره ( اما قابل قبوله) و قضاوت درمورد کیفیت و قدرت و روانی گوشی رو باید موکول کنیم به رلیز شدن یک رام پایدارتر و روانتر

الان دیگه کم کم فراگیر شده و نیازی نیست دنبال فروشنده ها بگردید
من از جهرم خریدم و با فروشندش هم از سایت Mobile.ir آشنا شم ، قسمت گوشی های فروشی کاربران، پسر خونگرمی بود...

درمورد کسایی که میخوان از DIGIKALA بخرند ، توصیه میکنم حتی الامکان از اونجا نخرید، قیمتهاش یکم گزونه و منصفانه نیست.... من توصیه میکنم از AllDigital ( آل دیجیتال ) بخرید....قصد تخریب یا تبلیغ ندارم ، خودتون برید و قیمتها و همچنین ادبیات برخورد با مشتری رو ببینید و مقایسه کنید تا متوجه بشید

سلام...
من لگ خاصی رو نمیبینم..گوشی روان هست...
ولی بروز برخی مشکلات عادی هست. همینطور که خودتون هم گفتین به هر حال این اولین رامی هست که برای این گوشی ریلیز شده و باید سامسونگ یکم روی رامهاش کار کنه و بهبود ببخشه..

نسخه 16 گیگش حدود 12 گیگش در اختیار شما میزاره.. و 8 گیگش هم حدود 4 گیگش.( حالا یکم یکمتر یا بیشتر من حدودی گفتم) میتونید از طریق میکرو اس دی هم ارتقا بدید..
ولی تفاوت قیمتشون بین 20 تا 30 تومان هست.. به نظر من هامون 16 گیگ بگیرید. چون نسخه 8 بگیرید باید یه مموری 8 هم بگیری کنارش بندازی.. یعنی میشه هامون اندازه هزینه..
در ضمن اینجوری خیلی بهتره...درگیر کلاس مموری و مشکلات مثل افت فرم در بازی به خاطر مرغوب نبودن مموری و یا پایین بودن کلاس مموری نخواهید داشت...
دیکجی کالا یکم گرون میده.. ولی به شدت معتبر هست. خدمات پس از فروشش خیلی خوبه.. مشکلی هم داشته باشه گوشیتون رو تعویض میکنه...
گوشی رو حظوری تهیه کنید بهتره. قیمت این گوشی640 تا 680 هست.

کاشکی سامسونگ کیلید شاتر برای دوربین قرار میداد..
همینطور یک LED هم میزاشت موقع تماس از دست رفته و اس ام اس چشمک میزد خیلی خوب میشد:دی

هرکی تا حالا گوشی رو دستم دیده اول میگه اس2؟ به محظ این که تو دستش میگره میگه نه نه.. اس2 نیست..چه قدر شیک و خوشدسته...:دی

h!tman
30-05-2012, 13:47
16 هم به نظرم کمه
بازی هایی که میریزید HD هاش اذیت میکنه
همینطور app2sd

اگر ICS داشتید با S Voice میشد کلید شاتر رو حل کرد

Bahman.M86
30-05-2012, 14:36
سلام...
من لگ خاصی رو نمیبینم..گوشی روان هست...
ولی بروز برخی مشکلات عادی هست. همینطور که خودتون هم گفتین به هر حال این اولین رامی هست که برای این گوشی ریلیز شده و باید سامسونگ یکم روی رامهاش کار کنه و بهبود ببخشه..

گوشی در اجرای سخت افزاری مشکلی نداره ولی با نصب چندتا ویجت و برنامه اون روانی اولیه اش رو از دست میده درحالی که الان GS II رو دستم گرفتم همچین لگی نداره
دوربینش زوم نداره ، در فیلمبرداری زوم انگشتی ( که الان در GS II هست) رو نداره
فیلمبرداریش اصلا Focus نداره
الگوریتم تنظیم رنگ گوشی در لحظه ی شروع شدن دوربین با حدود نیم ثانیه تاخیر رنگها و کنتراست رو تنظیم میکنه
در تنظیمات دوربین گزینه ی Outdoor Visiblity ( گزینه ای که کنتراست و رنگ های ال سی دی رو به صورت کاذب چندبرابر میکنه تا در نور خورشید بهتر ببینیم چی داریم ضبط میکنیم ، ولی در عکس یا فیلم تاثیری نمیزاره ، این گزینه مربوط به Super Amoled Plus نیست و در Wave S 8500 هم که صفحش Super Amoled بود هم هست خدارو چه دیدی!!! شاید اون تنظیمات داینامیک هم در رامهای بعدی اضافه شد!)
گوشی اون سرعت لحظه ای که در GS II هست رو در رفتن به برخی قسمتهای گوشی نداره
اما واضحه که گوشی سخت افزار قوی داره و اینها نرم افزاریه

همینطور یک LED هم میزاشت موقع تماس از دست رفته و اس ام اس چشمک میزد خیلی خوب میشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آی گفتی....!

جانا سخن از زبان ما می گویی....!:5:

h!tman
30-05-2012, 14:45
گوشی دست چند تا دولاپر خوب بیفته و بیس رام هاش بیاد بیرون با یکم کار کردن و ور رفتن باش خودتون میتونید رام رو دستکاری کنید
توجه کنید که S2 حدود 30میلیون نسخه فروش رفته و دولاپر هاش خیلی زیادن
شاید شما برنده جایزه دولاپری سال باشید:دی(هر جا صحبت از دولاپمنت است اسم شما می درخشد :دی)

amir200812
30-05-2012, 14:50

چیپ NovaThor هیچ حرفی برای گفتن در مقابل Exynos 4210 نداره! (چیپ S2 از نوع Exynos 4210 هست)

اینم یک تست از چیپ Exynos 4210! (البته روی گالاکسی نوت)

امتیاز 3880 کجا، امتیاز 2860 کجا!!!؟؟؟

h!tman
30-05-2012, 19:05
چیپ NovaThor هیچ حرفی برای گفتن در مقابل Exynos 4210 نداره! (چیپ S2 از نوع Exynos 4210 هست)

اینم یک تست از چیپ Exynos 4210! (البته روی گالاکسی نوت)

امتیاز 3880 کجا، امتیاز 2860 کجا!!!؟؟؟
تفاوت این امتیاز به خاطر تفاوت کلاک و همینطور رم پایین تر S Advance هست
مبنای درست مقایسه benchmark pi هست و اینجاست که حرفی برای گفتن داره
با اختلاف 0.4 گیگا هرتز فرق امتیازشون 60-70تاس
linpack هم تفاوت 15-16 امتیازی
+ این که نواتور چیپ کم مصرف تر و جدید تریه
حالا شما با نوت مقایسه کردی که به صورت دیفالت 800مگاهرتز کلاک بیشتری از ادونس داره

من یادمه S2 رو با کرنل دووم تا 1.7 بردم بالا و امتیازی که از کوادرانت گرفتم
عدد دقیقش یادم نیست ولی توی کوادرانت بالای 4300 امتیاز گرفته بود
لینپک هم 100 و خوردی بود
تا این حد فرقش بود!!!!

Punisher_2008
30-05-2012, 21:53
سلام...
اینم چند نمونه عکس با دوربین Advance در روز.
به خاطر رزولیشن پایین عکس ها عذر خواهی میکنم. سرعت اپلودم خیلی کمه.
فکر میکنم دیگه کیفیت دوربینش تو دستتون امده باشه.
همینطور که دوست عزیزمون گتند دوربینش به پای s2 نمیرسه. خودم مقایسه کردم. البته فراموش نکنید S2 یکی از بهترین 8 MP ها هست. من حتی با نکسوس دوستم هم مقایسه کردم باز به نکسوس خیلی نزدیکتر بود ولی بازم به پای Nexsus نمیرسه البته خود نکسوس هم بازم جز بهترین 5 ها هست.. البته باید عکس ها در کامپیوتر مقایسه بشه چون نمایشگر متفاوت هست و در مقایسه مثلا Advance با Nexsus نمایشگر با رزولیشن بالاتر و تراکم پیکسل بیشتر نکسوس خودش باعث میشه عکس ها رو بهتر و با کیفیت تر به نمایش در ارد. همینطور دوربین Advance فعلا قابلیت زوم نداره. موقع فیلم برداری هم فوکوس نمیکنه. شاید اینها با ارائه اپدیت های بعدی اضافه بشه.
در کل دوربین 5 mp این گوشی هم جز بهترین 5 ها بازار قرار میگیره عکس هاش شفاف و رنگ ها کاملا طبیعی هست. فلش LED این گوشی در محیط های تاریک هم کار امد هست و قدرت کافی رو داره
من صداشم به s2 مقایسه کردم. Advance از نظر صدا یک سرو گردن از s2 کاملا بالاتر هست. Advance واقعا صدای بلند و با کیفیتی داره.:40:

NaughtyCat
30-05-2012, 22:26
به به... از الان مشخصه S Advance گوشی فوق العاده محبوبی میشه!

دوستان باطری این گوشی خیلی عالی جواب میده.. یعنی به راحتی بین یک نیم تا دروز با استفاده نسبتا زیباد جواب میده.
من معملا زیاد اس ام اس بازی میکنم. مکالمه هم زیاد انجام میدم. موزیک هم نسبتا زیاد گوشی میدم. هروقت بیکار شم بازی میکنم.. evo داشتم حدود 1 روز یا نهایتا 30 ساعت میتونست دوام بیاره. ولی این با هامون اندازه به راحتی دو روز دوام اورد..
مرسی از review جامع و کامل! :دی

فقط نمیدونم شما S II هم داشتید یا نه؟ باتریش نسبت به S2 چطوره؟ همه چیز این گوشی عالیه من فقط یه ذره نگران باتریشم...

h!tman
30-05-2012, 22:26
جه کیفییت دوربینی داره :o
دمش گرم :دی

PersiAndroid
30-05-2012, 22:49
ولی به نظر من اس 2 هر چی باشه فقط صفحش اینو میارزه

Punisher_2008
31-05-2012, 00:02
به به... از الان مشخصه S Advance گوشی فوق العاده محبوبی میشه!

مرسی از review جامع و کامل! :دی

فقط نمیدونم شما S II هم داشتید یا نه؟ باتریش نسبت به S2 چطوره؟ همه چیز این گوشی عالیه من فقط یه ذره نگران باتریشم...

سلام..
دوست عزیزم من S2 نداشتم گوشی قبلیم evo 3d بود... ولی دوستم داره. این گوشی چون چیپست جدیدتر و با مصرف کمتر استفاده میکنه. همینطور کلاک سی پی یو اندرکلاک شده و نمایشگر 0.3 اینچ کوچیکتر از S2 هست باطری بیشتری رو نگه میداره.

Punisher_2008
31-05-2012, 00:13
ولی به نظر من اس 2 هر چی باشه فقط صفحش اینو میارزه

سلام..
S advance درسته نمایشگرش با کیفیتر از S2 نیست... ولی همچین هم کمترم نیست.. به هر حال یکی از بهترین نمایشگر ها یعنی Super AMOLED رو یدک میکشه. همینطور 0.3 اینچ نمایشگر کوچکتر Advance باعث تراکم پیکسل بیشتر Advance در مقایل S2 میشه..
در کل این گوشی رو نمیتونید هرگز جایگزین یا رقیب S2 کنید. چون S2 خودش جانشین داره اون S3 هست.
اگه یادتون باشه S2 که ارائه شد Galaxy R هم امد با تگرا 2 که در درجه پاینتری نسبت به s2 قرار میگرفت از نظر قدرت سخت افزاری.
اگه بنچمارک هارو دیده باشید تگرا 2 بنچمارکش یکم از Snapdragon S3 هم کمتره.. Cortex-a9 بنچمارکش از Snapderagon S3 بیشتره. یعنی یک جورایی Advance تو رده اون گوشی قرار میگیره و نمیتونید با S2 مقایسه کنید. اگه بیخواین اونو با گوشی های خود سامسونگ مقایسه کنید به نظر من میتونه با Galaxy R یا گزینهای بسیار هم سطح تر مثل Xperia Sola یا u که سخت افزار مشابه این گوشی دارند مقایسه بشه.

موفق باشید.

PersiAndroid
31-05-2012, 01:39
صفحه اس 2 پلاس هست و ربطی به تراکم پیکسلی نداره یعنی اگه ریز بشی تو یه صفحه hd پیکسل پیدا می کنی ولی تو سری پلاس نه...
به نظرم با این قیمتی که این داره نسبت به اس 2 خریدش اشتباهه...

h!tman
31-05-2012, 07:05
این اول عرضشه
معلومه که میاد پایین تر
قیمتش 320دلاره و تو ایران الکی گرونه

به جز ساپورت دولاپری و دوربین بهتر هیچ اختلاف خیلی فاحش بین این و s2 نمیبینم

Punisher_2008
31-05-2012, 12:40
این اول عرضشه
معلومه که میاد پایین تر
قیمتش 320دلاره و تو ایران الکی گرونه

به جز ساپورت دولاپری و دوربین بهتر هیچ اختلاف خیلی فاحش بین این و s2 نمیبینم

سلام...
به نظر من قیمتش مناسب هست....
چون گوشی های هم رده خودش مثل EVO 3D ,Salo و... یا هم قیمتش هستند یا بیشتر...
تو رنج 550 گوشی هایی مثل ارک اس قرار دارند..
من فکر میکنم شاید نسخه 8 گیگ خیلی خیلی افت کنه 560 80 باشه....

Punisher_2008
31-05-2012, 12:52
صفحه اس 2 پلاس هست و ربطی به تراکم پیکسلی نداره یعنی اگه ریز بشی تو یه صفحه hd پیکسل پیدا می کنی ولی تو سری پلاس نه...
به نظرم با این قیمتی که این داره نسبت به اس 2 خریدش اشتباهه...

سلام....
داداش گلم Plus تا معمولی تفاوتش خیلی خیلی کم هست..من داخل موبایلستان خیلی زیاد فعالیت دارم. زیاد سر این موضوع بحث شده. هم دیگه قبول کردن که Plus بیشتر جنبه تبلیغاتی داشت تا کیفیت بشتر.

در ضمن دادشی تفاوت قیمت این گوشی با S2 حدود 100 تومان هست... این گوشی همینطور که گفتم درسته از s2 بالاتر نیست. ولی همچین کمترم نیست..

مقایسه نمایشگر s و S2 رو در زیر میتونید ببینید..
همینطور که ملاحظه میکنید Plus رنگ ها رو کمی نسبت به معمولی پرنگتر نشون میده. توجه کنید چه قدر مقدار تفاوتشون کمه..
در ضمن فراموش نکنید Advance چون نمایشگر کوچکتری داره تراکم پیکسل بیشتری رو داره... تراکم پیکسل بیشتر در کیفیت تاثیر زیادی داره. فکر میکنم این تراکم پیکسل بیشتر میتونه تا حدود زیادی اون Plus رو جبران کنه.
تراکم پیکسل Advance در هر اینچ 233 پیکسل هست و برای S2 در هر اینج 217 پیکسل است.

نمیدونم چرا شما مدام این گوشی رو با s2 مقایسه میکنید.. اخه داخل یک رنج نیستند!!!! نمیتونه جانشین S2 هم باشه. اس 2 خودش جانشین داره که اس 3 هست.
این گوشی در رده خودش رقیب داره یعنی Xperia Solo و U یا گوشی هایی مثل Beam , ace 2 از خود سامسونگ...
این گوشی باید با هم رده های خودش مقایسه بشه..

موفق باشید

اینم گفتم جالبه..مقایسه نمایشگر Super AMOLED Plus گوشی اس 2 با نمایشگر SC-LCD گوشی گالکسی ار:

h!tman
31-05-2012, 14:01
سلام...
به نظر من قیمتش مناسب هست....
چون گوشی های هم رده خودش مثل EVO 3D ,Salo و... یا هم قیمتش هستند یا بیشتر...
تو رنج 550 گوشی هایی مثل ارک اس قرار دارند..
من فکر میکنم شاید نسخه 8 گیگ خیلی خیلی افت کنه 560 80 باشه....
به نظر من مناسب نیست
میدونید چرا؟ چون اولا سامی نسبت به رقیباش کاملا ارزون تره
دوما سامی اینو برای میدرنج بازار زده و حتی میتونه تا 500بیاد پایین ! چون دو هسته ای سونی xperia u حدودا 550تومنه با مشخصاتی عین همین
سامی از سونی که گرون تر نمیزنه ! میزنه ؟

Punisher_2008
31-05-2012, 14:17
به نظر من مناسب نیست
میدونید چرا؟ چون اولا سامی نسبت به رقیباش کاملا ارزون تره
دوما سامی اینو برای میدرنج بازار زده و حتی میتونه تا 500بیاد پایین ! چون دو هسته ای سونی xperia u حدودا 550تومنه با مشخصاتی عین همین
سامی از سونی که گرون تر نمیزنه ! میزنه ؟

سلام..
درسته نسبت به گوشی های برنده هایی مثل htc قیمتاشون ارزونتر هست...
ولی دوست عزیزم یک نگاهی به قیمت Galaxy W , SL, S Plus بندازید.... داخلی اون رنج این گوشی ها قرار دارند..
در ضمن داداشی شما U رو با این مقایسه میکنید؟نمایشگرش کوچیکتره و SUPER AMOLED هم نیست.. همینطور مموری نمیخوره. مقدارم رمش کمتره. همینطور حافظه داخلی کمتر..در نتیجه اینها باعث کاهش قیمتش میشه..
Sola مشخصاتش بسیار نزدیکتر و همرده تر به Advances هست و قیتاشون هم داخل یک رنج هست.

البته به نظر من زمان همه چیز رو مشخص میکنه.. باید صبر کرد و دید چی میشه..چون نمیشه قضاوت کرد اینجوری
یکسری از گوشی ها افت نمیکنند.. یکسری افت میکنند. مثلا Galaxy R رو از وقتی یادمه 800 تومان هست.. تا الانم تو همین رنج 800 تومان هست هرچند نسبت به S2 ضعیفتر هست اما قیمت بیشتری داره....

تفاوت قیمتش Advance با S2 الان حدود 100 تومان هست...
البته باید صبر کرد و دید قیمتش چطور پیش میره.. با این وضع قیمت ها در کشور خودمون که نمیشه حرفی زد:دی
هر روز یکجوره..

موفق باشید:40:

hasanmotori
31-05-2012, 15:09
plemix اینو میده 345 و اس2 رو میده 445 یعنی 100 دلار اختلاف دارن که منصفانست
قیمتش به زودی از 600 تومن کمتر میشه

Punisher_2008
31-05-2012, 15:31
plemix اینو میده 345 و اس2 رو میده 445 یعنی 100 دلار اختلاف دارن که منصفانست
قیمتش به زودی از 600 تومن کمتر میشه

سلام..
اره منم دیدم الان.
الان قیمتش تو کشور خودمون دست کم 100 تومان با S2 تفاوت داره.
اگه قیمتش زیر 600 بیاد بدون شک جز بهترین گزینه ها خواهد بود و یک قیمت رقابلیت مساوی با فروش زیاد این گوشی خواهد شد.
من داخل چند سایت روان افت قیمتش رو دیدم.. به طور میانگین بخوایم بگیم از 710 شروع شده و الان روی 660 650 هست..
امیدورم قیمتش پایینتر بیاد تا کمی همه گیر تر بشه چند تو دست چند تا کوکر بیاد تا خوب بتونند ساپورتش کنند.
باز امیدوارم حداقل تا 600 580 هم بیاد ...
فکر منم Ace 2 هم دیگه قیمتش یکمی از اینم کمتر بشه.. اون چیز خیلی خوبیه... ولی هنوز ریلیز نشده..
Xperia U هم قیمت جهانیش 100 دلار ارزونتر از Advance هست. الان بازم تفاوت قیمتش با Advance داخل کشور خودمون حدود 100 تومان هست

Punisher_2008
31-05-2012, 15:42
اینم یک ویدیو از Advance از یوتوب استخراج کردم. در این ویدیو کارکرد گوشی رو میتونید ببینید. امیدوارم مفید باشه.
یک توضیحی هم در مورد هدنسفری بدم.
هندسفری این گوشی سفید هست( خوشگله:دی)
همراهش چند تا از اون لاستیک های هندسفری سایز بزرگ و کوچک هم قرار داده شده. هندسفری صدای بلندی داره ولی کیفیتش چندان دلچسب نیست. متوسط هست. در هندسفری اصلا به پای evo 3d که قبلا داشتم نمیرسه.
برای من که دلچسب نبود. هندسفری EVO 3D کیفیتش از این بیشتر بود به خصوص کاستوم رام با Beats میریختم صداش فوق العاده میشد!

Punisher_2008
31-05-2012, 16:17
سلام مجدد..
دوستان فریمور I9070DDLD4 در تاریه 25 اپریل ریلیز شده یعنی حدود 1ماه پیش...
ولی فقط برای هند فعلا ریلیز شده...
کسی اینو نصب کرده که بگه بدونیم چه تغیراتی داشته؟ الان مال من I9070DDLD3 هست.
اینو نصب کنیم فارسی ساپورت نمیکنه؟( منظورم زبان فارسی در منو ها نیست. فقط در مرورگر و اس ام اس است)

PersiAndroid
31-05-2012, 17:06
سلام....
داداش گلم Plus تا معمولی تفاوتش خیلی خیلی کم هست..من داخل موبایلستان خیلی زیاد فعالیت دارم. زیاد سر این موضوع بحث شده. هم دیگه قبول کردن که Plus بیشتر جنبه تبلیغاتی داشت تا کیفیت بشتر.

در ضمن دادشی تفاوت قیمت این گوشی با S2 حدود 100 تومان هست... این گوشی همینطور که گفتم درسته از s2 بالاتر نیست. ولی همچین کمترم نیست..

مقایسه نمایشگر s و S2 رو در زیر میتونید ببینید..
همینطور که ملاحظه میکنید Plus رنگ ها رو کمی نسبت به معمولی پرنگتر نشون میده. توجه کنید چه قدر مقدار تفاوتشون کمه..
در ضمن فراموش نکنید Advance چون نمایشگر کوچکتری داره تراکم پیکسل بیشتری رو داره... تراکم پیکسل بیشتر در کیفیت تاثیر زیادی داره. فکر میکنم این تراکم پیکسل بیشتر میتونه تا حدود زیادی اون Plus رو جبران کنه.
تراکم پیکسل Advance در هر اینچ 233 پیکسل هست و برای S2 در هر اینج 217 پیکسل است.

نمیدونم چرا شما مدام این گوشی رو با s2 مقایسه میکنید.. اخه داخل یک رنج نیستند!!!! نمیتونه جانشین S2 هم باشه. اس 2 خودش جانشین داره که اس 3 هست.
این گوشی در رده خودش رقیب داره یعنی Xperia Solo و U یا گوشی هایی مثل Beam , ace 2 از خود سامسونگ...
این گوشی باید با هم رده های خودش مقایسه بشه..

موفق باشید

اینم گفتم جالبه..مقایسه نمایشگر Super AMOLED Plus گوشی اس 2 با نمایشگر SC-LCD گوشی گالکسی ار:

داداش واسه من مقایسه نذار مخصوصا بین صفحه اس 2 و اس 1... لوازم جانبی های دست فروش هم فرق صفحه اینا رو میدونن
اینکه پلاس تبلیغاتی بوده جک سال بود خدائیش...
نوت هم که من دارم با رزلشن hd هنوز نمیتونه پنتایل بودنشو در مقابل اس 2 جبران کنه چه بخواد صفحه این...
رنگا پر رنگ تر ان و این حرفا هم قدیمی شده میتونی کنتراست و تغییر بدی..
من مشکلم این بود که تفاوت قیمت باید بیشتر باشه... حالا شما میگی 100 تومنه به نظرم خوبه ... حرف من ارزش خرید بود...
تا جایی که یادم بود این گوشی با جی نکس و اس 2 پنجاه اینا تفاوت داشت اگه رسیده باشه به 100-200 که ارزش داره..

Punisher_2008
31-05-2012, 19:25
داداش واسه من مقایسه نذار مخصوصا بین صفحه اس 2 و اس 1... لوازم جانبی های دست فروش هم فرق صفحه اینا رو میدونن
اینکه پلاس تبلیغاتی بوده جک سال بود خدائیش...
نوت هم که من دارم با رزلشن hd هنوز نمیتونه پنتایل بودنشو در مقابل اس 2 جبران کنه چه بخواد صفحه این...
رنگا پر رنگ تر ان و این حرفا هم قدیمی شده میتونی کنتراست و تغییر بدی..
من مشکلم این بود که تفاوت قیمت باید بیشتر باشه... حالا شما میگی 100 تومنه به نظرم خوبه ... حرف من ارزش خرید بود...
تا جایی که یادم بود این گوشی با جی نکس و اس 2 پنجاه اینا تفاوت داشت اگه رسیده باشه به 100-200 که ارزش داره..

سلام...
داداش گلم فکر میکنم دیگه این بحث رو ادامه ندیم خیلی بهتره..
شما درست میگید! بیخیال...
چشم دفعه بعد هم حتما به جای استفاده از کلمات ساده و فارسی از کلماتی مثل کنتراست استفاده میکنم...

Pedram_mrn
31-05-2012, 20:28
صفحه نمایش های پلاس به نظره من قط تونستن مشکل پنتایل بودن رو حل کنن اونم نه کاملا چون با این ppi پایین اگه ریز بشی توش خیلی راحت میشه شارپ نبودنشو نصب به LCD ها تشخیص داد... تو نمایش دادن رنگاهم واقعا ضعیف عمل کرد تغییر دادن کنتراست هم برای کابرای آشنا به این جور کاراست شما نیم ساعت تو یه پاساژ موبایل بگردی خودتون میبینید چه آدمایی چه گوشی هایی میخرن...
درضمن این کارم خیلی داستان رو تغییر نمیده چون خوده سامسونگ این کنتراست رو انتخاب کرده خودش بلد بوده اونو تغییر بده ولی چرا اینکارو نکرده... من صفحه نمایش سوپر آمولد رو به پلاس ترجیح میدم هم مصرف کمتری داره هم مشکلات پلاس رو نداره
دلیل اینکه رو اس 3 هم از پلاس استفاده نشد هم تکنولوژیه ناقص صفحه های پلاسه...

این پستو از فروم اندروید بخونید:

الان کامل توضیح میدم که چطور شد که اینطور شد...و چرا سامسونگ از سوپرآمولد پلاس در این گوشی استفاده نکرد!

این قضیه بر میگرده به تکنولوژی بکار رفته در صفحات سوپرآمولد پلاس. این صفحات از تکنولوژی Fine-Metal-Mask یا اختصارا FMM استفاده میکنند. که هم گرونه و هم محدودیت رزولوشن داره! درسته که پیکسل ها شفاف تر هستند ولی نسبت به پیکسل های صفحات سوپرآمولد معمولی, اندازه بزرگتری هم دارند و همین مسئله باعث میشه که تعداد کمتری ریز پیکسل در یک واحد سطح معین قرار بگیرند. برای همینم مثلا رزولوشن یک صفحه نمایش سوپرآمولد پلاس با اندازه 4.3 اینچ با رزولوشن یک صفحه نمایش 4 اینچی سوپرآمولد معمولی برابره!

حالا چاره چیه؟!جایگزینی تکنولوژی laser-induced thermal imaging یا اختصارا LITI که به صفحات پلاس اجازه میده به رزولوشن های بالاتر دست پیدا کنند!

برای مثال با تکنولوژی FMM صفحات پلاس در یک صفحه 15 میکرومتری به تراکم بیشتر از 200ppi نمیتونن برسند ولی با جایگزینی LITI میتونن به راحتی بالای 300ppi برسند. و ضمن اینکه تکنولوژی LITI بهای تمام شده رو هم کمتر میکنه...

پس سوال اینجاست که چرا سامسونگ با استفاده از این تکنولوژی اقدام به ساخت صفحه نمایش سوپرآمولد پلاس با رزولوشن HD نکرد!؟

به دلیل اینکه بعضا صفحاتی که با تکنولوژی LITI ساخته میشن, مشکلی دارند با نام " نقص در انتقال حرارت" و این مشکلاتی رو ایجاد میکنه که ظاهرا سامسونگ فعلا نتونسته اونها رو رفع کنه...

redman2
31-05-2012, 21:34
من که از این گوشی خیلی راضی هستم مخصوصا برای من که زیاد چت تصویری میکنم عالیه و دوربین جلوش هم کیفیتش از ویکم خیلی بهتره فقط نمیدونم الان که روت نیست میشه فونت فارسی گوشی رو عوض کرد یا نه چون فونت فارسی گوشی زیاد جالب نیست
یا حق

PersiAndroid
31-05-2012, 22:04
ایشون که این جملات تخصصی رو ترکوندن آیا میدونستن که سامی صفحه نمایش پلاس با رزلشن 1280*800 تولید کرده؟ سایزش هم 4.6 هست 325ppi[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جواب ایشون داخل حرفای خودش هست! صفحه نمایش پلاس مشکلش گرون بودنشه.
مشکل اصلی پلاس اونطور که سامسونگ گفت هم عمر کوتاه تر کیفیشه اونم به خاطرتغییر رنگ پیکسل های های آبی هست...
خلاصه کاملا آدم باید خودشو به اون راه بزنه که بگه صفحه اس 1 از اس 2 بهتر دلیلشم این باشه که تراکم پیکسلی اس 1 بیشتره
پلاس هر مشکلی داشته باشه صفحه ای که تو اس 2 هست از صفحه اس 1 بهتره.... من صفحه ی 7.7 رو هم تست کردم حتی تراکم پیکسلی جی نکس هم نمیتونه در مقابلش برتری داشته باشه تازه صفحه تراکم پیکسلی 7.7 از اس 2 هم کمتره این تکنلوژی هایی هم که شما اسم بردی تکنولوژی ساخته و به کار کاربر نمیاد مسئله ای که هست پلاس از regular RGB matrix استفاده می کنه
یعنی تو رنگای یک دست هم شبکه شبکه ای میشه... حالا شما اینجوری دوس داری به من ربطی نداره ولی این جریان حتی در مقایسه ی lcd ها با led ها هم هست مثل one x و s3
صفحه اس 1 و ادونس که از صفحه نوت که بهتر نیس من دقیقا کنار هم (اس 2 و نوت) که میذارمشون همین توضیحات عکس زیر برام تداعی میشه:

اینم من نمیگم.... من قبول دارم تراکم پیکسلی بیشتر باعث عمق تصویر میشه اما نه تو اس1 و اس 2بلکه نسبت به نوت و اس 2 محسوسه

شما تو سایت oled info هم که بری توضیحات جامعی داده:

Samsung's Super AMOLED Plus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) displays are an upgrade to the company's Super AMOLED ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). The new displays offer 50% more sub-pixels, and in fact use regular RGB matrix (as opposed to the Pentile Matrix used in the first generation displays). The displays are also thinner, brighter and more efficient (by 18%) than the old Super AMOLED displays (but are probably on par with the HD Super AMOLED in that regard). Using more sub-pixels means a clearer display - even though the resolution per-inch is actually lower ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

ساب پیکسل بیشتر باشه یعنی تصویر شفاف تره حتی اگه رزلشن بر اینچ هم پایین تر باشه
صفحه ی پلاس حتی اگه تکنلوژی ناقصی هم باشه 1 قدم جلوتر از سوپر امولد عادی هست. اینم جریان براویا انجین نیس که تبلیغاتی باشه صفحه regular RGB matrix استفاده می کنه یه تکنولوژی شناخته شده تو دنیای صفحه نمایش...

خلاصه صفحه ی ادونس ماله الان نیس که من بخوام سرش بحث کنم موقعی که اس 2 اومد همه فرقشونو فهمیدن
شما اگه در مورد مقایسه صفحه samoled hd هم در مقایسه با samoled plus هم حرف میزدی تو اون جمله که بولد کردم جوابت بود...

من الان که دارم این پستو می نویسم ,gnex , s1 , s2 , note , 7.7 جلومه حرف توانایی مالی هم نیست
میخوام بگم گوربابای همه ی این استدلال ها میخوای به حرف تو اعتماد کنم یا اون چیزی که تو واقعیت می بینم....

milad_takjoo
31-05-2012, 22:09
دوستان قیمت حدودی گوشی چنده؟
چیپ گرافیکش چی هست؟

gmuosavi
31-05-2012, 22:54
این گوشی nfc داره؟
ارزونتر میشه؟

ممنون

h!tman
31-05-2012, 22:57
قیمت 640
چیپ : Mali 400
NFC: یک گزینه آپشناله براش
ارزونتر میشه؟ بله

Bahman.M86
31-05-2012, 23:26
من الان که دارم این پستو می نویسم ,gnex , s1 , s2 , note , 7.7 جلومه حرف توانایی مالی هم نیست
میخوام بگم گوربابای همه ی این استدلال ها میخوای به حرف تو اعتماد کنم یا اون چیزی که تو واقعیت می بینم....

منم الان هم 7.7 و هم advance و هم S II رو کنار هم گذاشتم
جلوی استادی مثل PersiAndroid هم نمی خوام صحبت کنم، ولی خوب بابا ماست سفیده دیگه نمیشه گفت که سیاهه!!! هر جوری بخوای اینور اونورش کنی Plus بهتره دیگه... شدت و عمق رنگ رو نمیشه انکار کرد ، رنگها در Advance رنگ پریده تر هستند
اون جریان عمر کمتر صفحه ی نمایش Plus و افت کیفیتش هم ( خیلی ببخشید، از اساس چرند محضه) چرا ؟ چون یک صفحه ی Plus دست کم 5 سال عمر مفید داره ، حالا کسی که انقدر از گوشی سر در میاره و کارایی S II رو درک میکنه که میره اونو میخره ، حالا یه همچین کسی ( با اون سطح از درک و هوش در ضمینه ی اسمارتفون ها ) میتونه در مقابل فناوری 5 سال بعد از S II مقاومت کنه و بهترش رو نگیره! یعنی شما باور میکنید یکی S II رو مثلا 6 سال بگیره دستش ( گوشی خوبیه ولی بحث من پیشرفت فناوریه و وروود گوشی های مدرنتر و جدیدتر و بهتر است) و عوضش نکنه!!!؟ تازه کیفیت صفحه بعداز 5و6 سال فقط یکم افت میکنه ، صفحه نمیسوزه! حالا اونی که میره دست دوم میخره تکلیفش جداست و بهرحال داره یه گوشی دست دوم میخره و نباید توقعش بالا باشه...
من خودم آدم گوشی بازی نیستم ولی بعید میدونم اگه یه گوشی تولید بشه که در کلاس Advance باشه و بهتر از اون باشه( همچین گوشی حداقل یکی دوسال طول میکشه تولید بشه) بتونم در مقابلش مقاومت کنم.... مثلا شما تصور کنید روی همین ADVANCE دوربین 12 با یک فلاش XENON بزارند! یا مثلا جنس بدنه اش از جنس بدنه ی ONE X باشه !!!خداوکیلی وسوسه نمیشید ادونس قدیمی رو بفروشید و اون جدیده رو بگیرید...!؟
در مورد مصرف باتری هم واقعا دیگه گیر بنی اسرائیلیه.... آخه مگه چقدر اختلاف مصرف باتری ایجا میشه!!! فوقش 7 یا 8 درصد!!

PersiAndroid
31-05-2012, 23:47
لطف داری بهمن جان...
در کل به قول تو سامی این دلیلی که آورد قانع کننده نبود...
باحالی که صفحه جی نکسو خیلی دوس دارم تصور اینکه با نرمال rgb چی می شد خیلی ناراحتم میکنه
کاش اس 3 باز پلاس بود... از سامی که انقد فناوری oled رو توسعه و گسترش داده انتظار نمی رفت تو نسل سوم گالکسی بیاد پنتایل بزنه.
چون واقعا گالکسی ها تا اینجا خوب فناوری ها ی روز رو کنار هم چمع کرده...

amir200812
01-06-2012, 09:47
اون جریان عمر کمتر صفحه ی نمایش Plus و افت کیفیتش هم ( خیلی ببخشید، از اساس چرند محضه) چرا ؟

یک سوال:
اینو کی گفته؟

عزیزان منظور از عمر کمتر، عمر خود صفحه نمایش نیست! منظور عمر باطری هست!
اینم کاملا منطقی بنظر میاد! چون تا جایی که میدونم PenTile matrix بصورت RGB نیست! یعنی اینکه تعداد زیر پیکسل های قرمز/سبز/آبی برابر نیست!
بجای این از سیستم RG-BG استفاده میکنه! یعنی تعداد ساب پیکسل های قرمز و آبی کمتر شده!
(برای مثال برای 2 پیکسل با سیستم RGB باید اینطوری باشه RGB-RGB ولی در PenTile matrix اینطوری هست RG-BG)

و این هم خیلی در مصرف انرژی تاثیر داره!
بنظر من هم نمایشگر S2 از نظر رنگ خیلی بهتر از PenTile matrix هایی هست که در گوشی هایی مثل NOTE استفاده شده. حتی نمایشگر S1 هم پررنگتر بود!
ولی اون وقت هم همه ایراد میگرفتند که نمایشگر های SAMOLED خیلی پرنگ هستند!

درضمن این که میگید کیفیت نمایشگر کمتر شده، بدلیل ساب پیکسل های کم و زیاد نیست! دلیل اصلی همون کاهش شدت رنگ ها هست که باعث میشه رنگ پریده تر باشه!

و یک نظر شخصی:
سامسونگ در S2 از SAMOLE plus استفاده کرد، چون نمایشگر S1 یک مشکل خیلی بزرگ داشت! اونم این بود که با کمی دقت میشد پیکسل هارو تشخیص داد! حتی فاصله بین پیکسل ها هم دیده میشد!
راه حل ساده بود، افزایش تراکم پیکسل ها! برای این کار 2 راه وجود داره، یا باید نمایشگر کوچیکتر میشد که منطقی نبود! راه دوم افزایش رزولیشن بود که اونم امکانش نبود!
چون برای اینکه رزولیشن افزایش داده بشه(مثلا همین 1280*720 پیکسل)، باید یک سری ریاضی به طول 1,000,000 جمله باید محاسبه میشد! ولی این کار خیلی زمان بر بود و باید سریعتر S2 رو وارد بازار میکرد!
پس راه سومی پیدا کرد که بدون کاهش سایز و افزایش رزولیشن بتونه مشکل نمایشگر S1 رو حل بکنه! اونم افزایش ساب پیکسل بود!
افزایش ساب پیکسل کار خیلی ساده تر ولی پر هزینه بود!
و طبیعی هست که بعد از اینکه تولید نمایشگر هایی با رزولیشن HD ممکن شد، دیگه اون روش پر هزینه قبلی رو ادامه نداد!

PersiAndroid
01-06-2012, 11:53
نه بحث سر عمرشه خود سامی رسما اعلام کرد

Samsung Galaxy S III Uses A PenTile Display Because It Lasts Longer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

The Samsung Galaxy S III ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) is the company’s next flagship phone, which means it has upped all the specs from previous versions. Some folks, however, are crying foul because of the announcement that the S III will be using a PenTile ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) display matrix, not the previously rumored Super AMOLED Plus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). A PenTile display uses a different subpixel layout (one red and one blue subpixel for every two green ones). In other words, it’s not quite as sharp and could show color fringing along the edges of images, especially when compared to Samsung’s much revered Super AMOLED Plus displays.

So why did Samsung go PenTile for the S III? According to MobileBurn, it’s apparently all about screen longevity. Samsung states that Super AMOLED Plus displays have a tendency to deteriorate over time, especially the blue subpixels, which actually degrade the fastest. Since PenTile displays feature fewer blue subpixels, they will last longer, says Samsung. Also, since the pixel density of the S III’s screen is much higher due to its high resolution, the PenTile issues are minimized and most people cannot see the difference in quality.
Samsung will undoubtedly keep working on the Super AMOLED Plus technology and make it last longer without resorting to a PenTile matrix. Until then, my advice is to judge for yourself by actually using an S III to see if it looks acceptable to you… which in most cases it probably will unless you’re looking at the screen under a microscope.

Samsung Galaxy S III: Pentile Super AMOLED used 'because it lasts longer'

Nice processor, shame about the Pentile. It's something that several people have been saying about Samsung's new chest-beating flagship ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). So why didn't it plump for the warmer Super AMOLED Plus found on both its predecessor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) and the bigger-boned Galaxy Note ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])? According to Samsung's spokesperson, it's because those blue sub-pixels that are absent on Super AMOLED displays degrade faster than their red and green allies. With the aim of keeping its phones healthily glowing for at least 18 months, it made the decision to go with the Pentile formation. Compared to the Galaxy Nexus, which matches the resolution of the Galaxy S III, Samsung has also shrunk the gaps between pixels on its newest phone in an effort to reduce complaints leveled at its Super AMOLED technology -- although we didn't notice it all that much under our microscope ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

Samsung says PenTile AMOLED displays offer long-life

The launch of Samsung’s Galaxy S III ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) was met with a muted reception from some sections of the tech community. While its quad-core Exynos processor has been shown to be very fast ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), some have criticized its extensive use of plastic materials and some its size. However, one detail in its specifications that probably caused the most consternation is its use of a Super AMOLED PenTile pixel array instead of the Super AMOLED Plus technology found on its predecessor, the Galaxy S II ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) which includes a true RGB array without sharing subpixels.As Mobile Burn explains ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), a Super AMOLED PenTile display uses an RGBG (red,green,red,green) layout resulting in more green pixels and fewer red or blue pixels. This also results in a lower actual pixel density than displays advertised resolution may suggest – ‘Plus’ (RGB) variants also have 50 percent more subpixels. According to Samsung ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), it opted for the PenTile pixel arrangement on this occasion because it has found that PenTile AMOLED displays have a longer lifespan than its Plus variants, although those are generally the preferred choice for display aficionados.

Samsung’s Philip Berne told Mobile Burn that blue pixels degrade faster than the red or green subpixels, though admitted that the use of a PenTile array can make the edges of images, such as app icons, look ‘fuzzy.’ However, Berne was of the view that the 720p (1280x720) display used on the Galaxy S III has a resolution much higher than the 800x480 WVGA display used the Galaxy S II ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), significantly reducing any unwanted side-effects of using a PenTile arrangement.

Where that leaves Galaxy S II owners who thought that they had a better quality display is an unknown. The comments by Berne seem reminiscent of the comments ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) that Samsung executives made when the original 7-inch Galaxy Tab debuted, not with and AMOLED display, but a Super-LCD display. Although Samsung had previously sounded the praises of AMOLED technology as being up to 30 percent more power efficient than LCD displays, Samsung defended its choice at the time saying it used an LCD in the Galaxy Tab because it used less power than the AMOLED equivalent. Not mentioned at the time were possible cost considerations.

A further irony is that the first AMOLED tablet on the market, the Galaxy Tab 7.7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) uses a ‘Plus’ variety display using the standard RGB pixel layout. While it is true that the use of different display technologies will have trade-offs, Samsung’s use of the both PenTile and Plus displays, and the purported reasons for doing so seem to be in conflict. The reality is that for most users, however, the ‘PenTile versus Plus’ debate is probably meaningless and will not come into the equation when considering their purchase. What will likely matter more is whether they think the device looks cool or not – which is another debate in itself.

.................
It was generally thought that the Galaxy S III will come with a Super AMOLED HD Plus display, instead of the Super AMOLED HD display found on the Galaxy Nexus. The Super AMOLED HD Plus display was already being used by Samsung on the Galaxy Tab 7.7 so there was no issue of the technology not being ready in time. However, many people were disappointed to see that the Galaxy S III used the same Super AMOLED HD display with PenTile matrix as the one on the Galaxy Nexus.

A lot of questions were raised as to why Samsung did not use a Super AMOLED HD Plus display on the Galaxy S III. The Korean company finally answered this question at the on-going CTIA to a reporter of MobileBurn ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) that Super AMOLED HD Plus displays don’t last as long as the Super AMOLED HD, and so the company went with the Super AMOLED HD display on the S3.
Super AMOLED HD displays have a PenTile (RGBG, 2 green pixels for every blue pixel) sub-pixel arrangement, while Super AMOLED HD Plus has a RGB sub-pixel arrangement. The blue sub-pixels on the Super AMOLED screen degrade the fastest, so since the HD Plus has more blue sub-pixels, the display will not last as long as the former.

............
After the Galaxy S III announcement many people, including us, were wondering why Samsung decided to use a PenTile Super AMOLED screen instead of an Super AMOLED Plus unit.
Well, a Samsung spokesman has explained why. The reason turned out to be plain simple – it’s not because Samsung can’t satisfy the demand – it’s just that the PenTile will last longer.
As it turns out, the RGB AMOLEDs degrade much faster than the PenTile AMOLEDs so the picture quality becomes worse faster. The blue pixels are the ones to blame – they degrade faster than the red and green pixels. The PenTile displays have less blue pixels because of the RGBG subpixel layout and that’s why they have longer life span.
Samsung wants to ensure top-notch display quality even two or three years after the users get their Galaxy S III and it seems the only way is to use PenTile displays.

Does that mean that the Galaxy S II users have only two years of proper service ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ahead?We already met ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) the Galaxy S III ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) and thanks to its high ppi density, the PenTile matrix is hardly noticeable (as opposed to the Galaxy S), so you should not worry about the imagequality ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

amir200812
01-06-2012, 12:35
نه در Advance و نه در هیچ گوشی ساخت سامسونگ دیگه از سیستم PenTile RGBW استفاده نشده!
در تمام گوشی های ساخت سامسونگ PenTile RGBG به کار رفته!

پس از اینجا به این نتیجه میرسیم که نویسنده مطلب بالا کلا هیچ اطلاعی از نوع نمایشگر های سامسونگ نداشته که اون عکس رو در اول مطلب قرار داده در حالی که هیچ ربطی به نمایشگر های سامسونگ نداره!!!!!

PersiAndroid
01-06-2012, 14:31
حالا عکس ربط نداره ولی منظورم خبرش بود ... متن بالا هم از یه سایت نیس... متن خبر رو از چندتا سایت دیگه مثل انگجتو و فونآرنا و جی اس ام هم گذاشتم پایینی ها رو بخون که تخصصی تره

Punisher_2008
01-06-2012, 23:32
سلام....
داداشم ایفون 4 بلک 16 گیگ داره
گوشیش در حد اک هست. هیچ خط و خشی نداره. IOS 5.1.1 روش نصبه جلبریک و انلاک هست...
پیشنهاد داده گوشیهامون رو عوض کنیم...
به نظرتون ارزش داره عوض کنم؟
از دیشب به طور ازمایشی دست گرفتمش.. خوش دست و زیبا هست. بازی های خیلی زیادی روش نصب کردم.. اینقدر که الان 1 گیگ دیگه بیشتر جا نداره تمام بازی هارو بسیار روانتر از گوشی های اندرویدی اجرا میکنه.. خیلی از بازی های خفن مثل Rage, Batman Arkham City , Silent OPS و... که برای ios هست برای اندروید نیست....
مشکلی با محدودیت هاش ندارم. چون قبلا دو تا گوشی ویندوز فون داشتم که همین محدودیت هارو داشتند.. الان یک گوشی ویندوزفون Mozart دارم ...
3تا چیز برام مهمه:
1ساپورت گوشی
2 نرم افزار و بازی های زیاد
3 با کلاس بودن و ظاهر شیک.

با این به نظرتون ارزش داره S Advance رو بدم به دادشم ایفون 4 بلک 16 گیگ رو بردارم؟

مشخصات سخت افزاریشون :
S Advance:

Dual core Cortex A9 1GHZ
768MB RAM
GPU Mali-400MP

Iphone 4 Black 16GIG:

Apple A4 ARM Cortex-A8 1ghz
Ram 512mb
GPU PowerVR SGX 535

به نظرتون ارزش داره عوض کنم؟ یا هامون S Advance خودم بهتره؟

PersiAndroid
02-06-2012, 01:16
کلا اگه رو آیفون 4 اندروید بو الان قیمتش حدود 400 تا 500 بود..
من بودم عمرا عوض نمی کردم. ادونس خودت خیلی خیلی بهتره
ولی به نظرم از لحاظ مالی ضرر نباشه. اگه خوشت اومده خوب برش دار...

Bahman.M86
02-06-2012, 09:55
من بودم عمرا عوض نمی کردم. ادونس خودت خیلی خیلی بهتره

اولا اگه خوشت اومده ، این بحث هارو بذارکنار و عوض کن...

اما از لحاظ فنی ، منم بودم عوض نمبکردم، باز اگه Iphone 4s بود یه چیزی...ولی Iphone 4 نه...
یه سوال! اگه خوبه چرا داداشت راضی شده عوض کنه!؟
Advance همچین آش دهن سوزی نیست ولی بازهم من بودم با Iphone 4s شاید ولی با Iphone 4 نه،عوضش نمیکردم

Punisher_2008
02-06-2012, 13:38
اولا اگه خوشت اومده ، این بحث هارو بذارکنار و عوض کن...

اما از لحاظ فنی ، منم بودم عوض نمبکردم، باز اگه Iphone 4s بود یه چیزی...ولی Iphone 4 نه...
یه سوال! اگه خوبه چرا داداشت راضی شده عوض کنه!؟
Advance همچین آش دهن سوزی نیست ولی بازهم من بودم با Iphone 4s شاید ولی با Iphone 4 نه،عوضش نمیکردم
سلام..
من زیاد گوشی اندرویدی داشتم...
XPERIA X8 , NEO. Live with walkman, Desire Z , HD, EVO 3D ,GALAXY GIO, ACE و...
و این اولین تجربه من از IOS هست..
روی کاغذ ادونس قویتره.. ولی من دوتا بازی رو همزمان تست کردم مثل gta 3 در ایفون روانتر اجرا میشه!
همینطور کلا ایفون سرعت بهتری داره و روانتر هست رابطه کاربریش.. ( البته چون هوم اسکرین نداره..)

یکم ازش خسته شده..هوس اندروید کرده..به خاطر یک سری محدودیت ها. البته من با محدودیت ها مشکلی ندارم چون قبلا 2تا گوشی ویندوز فونی داشتم الانم یک موزارت دارم که به عنوان گوشی دوم استفاده میکنم اونم همین محدودیت هارو داره با جلبریک و رام کوک دور میزنم محدودیت هاشو. من همینطور که گفتم زیاد گوشی عوض میکنم اکثر گوشیهامو داخل p.t میفروشم گوشیشو اونجا گذاشتم ولی مشتری خوب پیدا نشد تا اینکه گوشی خودم رو دید طلبه شد.
4 اس فقط سی پی یو و gpu قویتر داره..و البته سیری.. در ضمن این داداشه نا فقط 4 داره:دی.. و از اونجایی که قیمت 4 الان حدود 1 تومن هست گوشی اینم با 0 مو نمیزنه ازم پول سر هم نمیگره.... یعنی در اصل 8 ماهه خریده ولی چون یهو رفت سربازی همش تو خونه بود..گاهی فقط تماس و اس ام اس داده..
خیالم از نظر ساپورت الان راحته..چون تا الان ایفون 3gs و Ipod touch 4 ,3 که سخت افزار ضعیفتر و قدیمی تر از ایفون 4 دارند اما اپل کاملا ساپورت میکنه و IOS 5.1 هم براشون داده.. همین 3GS با سی پی یو 600MHZ بازی هایی مثل Maxpayne و gta رو دیدم راحت اجرا میکرد!

به احتمال 99% عوض کنم. چون من خیلی اهل نرم افزار و به خصوص بازی هستم.. بازی هاش فوق العاده هست.. خیلی از بازی ها مثل Batellfilde 3 , batman arkham city و.... برای اندروید ریلیز نشده..

با تشکر از راهنمایی دوستان..

h!tman
02-06-2012, 13:55
بگیر
حالا حالا ها کم نمیاره

Bahman.M86
02-06-2012, 16:12
روی کاغذ ادونس قویتره.. ولی من دوتا بازی رو همزمان تست کردم مثل gta 3 در ایفون روانتر اجرا میشه!
همینطور کلا ایفون سرعت بهتری داره و روانتر هست رابطه کاربریش.. ( البته چون هوم اسکرین نداره..)

4 اس فقط سی پی یو و gpu قویتر داره..و البته سیری.. در ضمن این داداشه نا فقط 4 داره:دی.. و از اونجایی که قیمت 4 الان حدود 1 تومن هست گوشی اینم با 0 مو نمیزنه ازم پول سر هم نمیگره.... یعنی در اصل 8 ماهه خریده ولی چون یهو رفت سربازی همش تو خونه بود..گاهی فقط تماس و اس ام اس داده..
خیالم از نظر ساپورت الان راحته..چون تا الان ایفون 3gs و Ipod touch 4 ,3 که سخت افزار ضعیفتر و قدیمی تر از ایفون 4 دارند اما اپل کاملا ساپورت میکنه و IOS 5.1 هم براشون داده.. همین 3GS با سی پی یو 600MHZ بازی هایی مثل Maxpayne و gta رو دیدم راحت اجرا میکرد!

با تشکر از راهنمایی دوستان..

اگه گفتم فقط با 4s ، تاکیدم روی دوربین و آنتن دوگانه اش بود

بهرحال مبارکه

Punisher_2008
02-06-2012, 18:56
اگه گفتم فقط با 4s ، تاکیدم روی دوربین و آنتن دوگانه اش بود

بهرحال مبارکه

سلام...
مرسی دوست عزیزم بابت راهنماییت... من دوربین برام چندان اهمیت نداشت.. همینطور که گفتم اول از همه ساپورت. بعدش GAME ,APS و اخر هم ظاهر گوشی برام اهمیت داشت...

ولی هنوز گیچ هستم نمیدونم کار درستی دارم میکنم یا نه..
S Advance خیلی جدیدتر و به روزتر هست و سخت افزار قویتری داره. نمایشگر بزرگتر و محدودیت های اینو نداره..
از اینور این کیفیت صفحه بالاتره. نرم افزار و به خصوص باز یهاش شاختره.همینطور همه میگن این خیلی بیشتر از Advance ساپورت میشه چون اپل هنوز Ipod Touch 3,4 و ایفون 3gs رو داره ساپورت میکنه حتی IOS 5.1.1 رو هم بهشون داده...

واقعا نمیدونم باید کدوم رو انتخاب کنم.....
(جفتشون رو بفروشم 1200 بگیریم:39: )

h!tman
02-06-2012, 19:04
خوب بعضی از بازی ها برای اندروید نیست
ببین دلت پیش کدومه
اصلا ساپورت و نمیدونم سخت افزار و اینارو بریز دور
کدوم رو دوست داری همون رو وردار

02-06-2012, 19:17
با توجه به خواسته های شما از گوشی 100% آیفون انتخاب مناسب تریه.
در هر 3 تای موارد شما :

1ساپورت گوشی
2 نرم افزار و بازی های زیاد
3 با کلاس بودن و ظاهر شیک.
آیفون بهتر عمل میکنه.
مخصوصا حالا که شرایط تاخت سر به سر دارید.
اندروید تو خیلی موارد iOS رو گرفته ، که مسلما روونی ، Ease of Access و اپلیکیشن ها جزشون نیست.
علاوه بر اون پرستیژی که آیفون داره رو هیچ گوشی نداره (الان دوستانی هستن میان اینجا میگن آیفون خیلی زیاد شده و فلان و بیسار (:| که مسخرست) ، خود من توی 1 ماه اولی که آیپاد تاچ گرفته بودم هر کی میدیدش چشاش میزد بیرون میگفت آیفونه!؟ چند خریدی و ... ، نکسس خریدم کسی آدمم حسابش نکرد بچمو. :( :دی

PersiAndroid
02-06-2012, 20:08
ولی درکل فقط واسه سیستم عاملشه... به من بگن گلکسی اس 1 رو هم با آیفون 4 طاق بزن نمی زنم..

adrenalin
02-06-2012, 21:01
اخه این راهی که اندروید گرفته به ترکستانه :دی تنوع سخت افزار تو اندروید بیداد میکنه
کار و واسه اندروید سخت تر میکنه

milad_takjoo
02-06-2012, 21:25
اتفاقا به نظرم یکی از ویژگیهاش هست...تنوع توش زیاده....
دست مشتری بازه که چی رو انتخاب کنه براساس نیازهاش

03-06-2012, 00:42
ولی درکل فقط واسه سیستم عاملشه... به من بگن گلکسی اس 1 رو هم با آیفون 4 طاق بزن نمی زنم..
پــــَ نه پـــــَ واسه دختر همسایشونه ، انگیزه کار میده بش. :-W
سیستم عامل ویژگی یک گوشی نیس؟!

h!tman
03-06-2012, 07:00
به نظر منم آیفون رو ورداره بهتره
اینفیتری بلید روی آیفون اجرا میشه ؟:دی:دی

03-06-2012, 07:34
چرا نشه؟! آیتاچ من IB2 رو اجرا میکنه!

Punisher_2008
03-06-2012, 10:00
سلام..
منظورت Infin-ty Blade-II هست؟
هم یک و هم 2 رو تست کردم.. هردو راحت اجرا شدند..
ایفون 3gs و Ipod touch 3 ,4 هم این بازی هارو اجرا میکنند:31:

h!tman
03-06-2012, 14:51
خوب پس الان دلیل خیلی واضح تری داری برای گرفتن آیفون:خخخخخ

Punisher_2008
04-06-2012, 00:24
خوب پس الان دلیل خیلی واضح تری داری برای گرفتن آیفون:خخخخخ

سلام...
مرسی داداشی..
ولی امروز پسش دادم هامون S Advance رو برداشتم....
خیلی خوب بود.. فقط یکم محدودیت هاش اذیت میکنه.چون گوشی دومم هم ویندوزفونی هست و همین محدودیت هارو داره ترجیه میدم در گوشی اولم راحت باشم و محدودیتی نداشته باشم... مثلا هوم اسکرین نداشت برام یکم یک نواخت بود( گوشی دومم هم که همینطوره).. یا مثلا من اینقدر بازی و APPS نصب کرده بودم دیگه 1 گیگ بیشتر جا نداشت نمیتونست دیگه چیز خاصی نصب کنم:دی
ولی باید واقعا قبول کرد از نظر apps , game واقعا IOS سرتر از اندروید هست....نه یکم.. بلکه خیلی...همینطور خیلی خیلی بهتر و بهینه تر از سخت افزارش استفاده میکنه برعکس اندروید که اصلا از منابع درست استفاده نمیکنه..
در کل حالا که با هر دو کار کردم احساس میکنم از S Advance بیشتر خوشم میاد و راحترم.
بازم ممنون از دوستان که منو راهنمایی کردن..:40:

Punisher_2008
04-06-2012, 01:34
سلام...
مرسی داداشی..
خیلی خوب بود.. فقط یکم محدودیت هاش اذیت میکنه.چون گوشی دومم هم ویندوزفونی هست و همین محدودیت هارو داره ترجیه میدم در گوشی اولم راحت باشم و محدودیتی نداشته باشم... مثلا هوم اسکرین نداشت برام یکم یک نواخت بود( گوشی دومم هم که همینطوره).. یا مثلا من اینقدر بازی و APPS نصب کرده بودم دیگه 1 گیگ بیشتر جا نداشت نمیتونست دیگه چیز خاصی نصب کنم:دی
ولی باید واقعا قبول کرد از نظر apps , game واقعا IOS سرتر از اندروید هست....نه یکم.. بلکه خیلی...همینطور خیلی خیلی بهتر و بهینه تر از سخت افزارش استفاده میکنه برعکس اندروید که اصلا از منابع درست استفاده نمیکنه..
در کل حالا که با هر دو کار کردم احساس میکنم از S Advance بیشتر خوشم میاد و راحترم.

الان واقعا تو خودم گم شدم:دی...
بازم دلم هوای ایفون رو میکنه....
عجب گیری کردم بین این دو گوشی...

Punisher_2008
04-06-2012, 01:39
سلام...
مرسی داداشی..

الان واقعا تو خودم گم شدم:دی...
بازم دلم هوای ایفون رو میکنه....
عجب گیری کردم بین این دو گوشی...

دوستان سامی خیلی دبه در میاره...مطمئنین اینو به اندروید 4 اپدیت میکنه؟؟؟؟؟؟
تا حالا هیچ حرفی در این مورد زده نشده به طور رسمی

poonel
06-06-2012, 23:18
سلام.
من با توضیحات دوستان و این عکسه دقیقا نفهمیدم تفاوت Plus چیه؟

یعنی رزولوشن بیشتر داره. مثلاً Advance و S II هر دو تا شون 480x800 اند. حالا چون S II صفحش Plus هست رزولوشن بیشتر داره؟ بخصوص توی وبگردی؟

یا اینکه صفحه Plus محو تر هست؟ و تصویرش نرم تره؟

h!tman
06-06-2012, 23:27
ساب پیکسل یا همون زیر پیکسل بیشتری داره
به همین خاطر صفحه Plus تصویر زنده تر و واضح تر رو نشون میده
هرچقدرم که تراکم پیکسلی کمی داشته باشه

poonel
06-06-2012, 23:59
یعنی اگه با گوشی های Advane و S II یه صفحه اینترنت یکسان رو باز کنیم، S II بدون زوم کردن نوشته ها رو واضح تر نشون میده.

یعنی نیاز به زوم کردن برای خواندن نوشته ها کمتر میشه؟؟؟

amir200812
07-06-2012, 06:50
یعنی اگه با گوشی های Advane و S II یه صفحه اینترنت یکسان رو باز کنیم، S II بدون زوم کردن نوشته ها رو واضح تر نشون میده.

یعنی نیاز به زوم کردن برای خواندن نوشته ها کمتر میشه؟؟؟

فکر نکنم در این مورد زیاد تاثیری داشته باشه! کلا شارپتر هست!(در رزولیشن پایین مثل 480*800 پیکسل ها رو میشه با کمی دقت از هم تشخیص داد! یعنی زیادی شفاف هست! ولی در Plus بدلیل اینکه زیر پیکسل ها بیشتر هستند ایم مشکل تا حد زیادی حل شده)

*در ضمن من به رزولیشن 480*800 گفتم، رزولیشن پایین چون این رزولیشن 384 هزار پیکسل داره! ولی نمایشگر های جدید همگی حدود یک میلیون پیکسل دارند!(نوت حدود یک میلیون و 24 هزار پیکسل داره)
اینو گفتم تا کسی نیاد ایراد بگیره که چرا گفتی رزولیشن پایین هست.

poonel
07-06-2012, 07:13
توی رزولیشن 480x800 وبگردی اعصاب خرد کن نیست؟

ارزش داره تو این رزولبشن پایین وبگردی کرد؟

دوستان نظرتون درباره موبایلهای htc که رزولیشن 960x540 دارند چیه؟ این تفاوت رزولیشن تو سایز حدود 4 اینچ و وبگردی خیلی مشخصه؟

h!tman
07-06-2012, 08:36
عزیز تو وبگردی فرقشو نمیفهمید
مخصوصا اگر plus باشه
این زمانیه که چشتون رو فرو کنید تو صفحه نمایش:دی
کدوم موبایل HTC دقیقا؟! سنسیشن؟! به نظر من شما همین رزولوشن رو بگیری بهتر از سنسیشن هست
یا One S? قیمت خیلی کادبی داره!

amir200812
07-06-2012, 12:23
عزیز تو وبگردی فرقشو نمیفهمید
مخصوصا اگر plus باشه
این زمانیه که چشتون رو فرو کنید تو صفحه نمایش:دی
کدوم موبایل HTC دقیقا؟! سنسیشن؟! به نظر من شما همین رزولوشن رو بگیری بهتر از سنسیشن هست
یا One S? قیمت خیلی کادبی داره!

100% تایید میشه! این مشکلی که گفتم فقط در شرایطی هست که "زمانیکه چشتون رو فرو کنید تو صفحه نمایش" !!!

نمایشگر HTC مخصوصا سری سنسیشن خیلی ضعیف هستند! زمان پاسخ گوییی بالا باعث شده تصویر محو باشه!!!
نمایشگر همین ادونس خیلی بهتر از نمایشگر های HTC با رزولیشن بالاتر هست!

تو سایز 4 اینچ اینا زیاد مشکل ساز نیستند! وقتی سایز بالاتر بره مشکل ساز خواهد شد!

PersiAndroid
07-06-2012, 13:40
پــــَ نه پـــــَ واسه دختر همسایشونه ، انگیزه کار میده بش. :-W
سیستم عامل ویژگی یک گوشی نیس؟!

چرا هست. یکی از مهمترین فاکتور ها هم هست. داری خودتو میزنی به اون راه؟ من اصلا حرفم چه ربطی به در نظر نگرفتن ارزش سیستم عامل داشت. استفاده از پ ن پ هم دیگه جوات شده
اینو در ادامه پست قبلم گفتم. آیفون 4 از لحاظ سخت افزاری در رنج گلکسی اس 1 هست حدودا و باید قیمت همترازی داشته باشن.. منظورم این بود که اگر سیستم عامل آی او اس انحصاری نبود قیمتش خیلی مناسب تر بود و کاربر لازم نبود به خاطر نرم افزار دو برابر پول بده
چون سیستم عامل در کل یه نوع نرم افزار هست و هزینه ی واقعی ساخت در اصل مربوط به سخت افزار هست تا جایی که همین آیفون 4 حدود 240 دلار فک کنم بیشتر پول ساختش نیس.
سیستم عامل باید خودش قابلیت های جذب کابر داشته باشه یعنی رو دوایس های با سخت افزار مشابه و قیمت یکسان باید این کاربر باشه که سیستم عامل رو بسته به توانایی ها و کاربرد ها و قدرت اون سیستم عامل انتخاب کنه
ولی این در مورد آی او اس صدق نمی کنه چون انحصاری هست. اینو به هرکی بگی هم میدونه. همین اندروید اگه تنها در اختیار گوگل بود و اونم فقط روی یک دیوایس قیمتش فضایی می شد.
این حرفام کلا تو همون جمله هم مشخصه. من گفتم این تفاوت قیمت اونم به خاطر سیستم عامل و در نهایت اونم آی او اس واسه من نمی ارزه ... حالا هرکی دوس داره بسته به سلیقش و یا حتی برنامه ها و بازی ها ی آی او اس ترجیحش بده

Punisher_2008
07-06-2012, 15:07
100% تایید میشه! این مشکلی که گفتم فقط در شرایطی هست که "زمانیکه چشتون رو فرو کنید تو صفحه نمایش" !!!

نمایشگر HTC مخصوصا سری سنسیشن خیلی ضعیف هستند! زمان پاسخ گوییی بالا باعث شده تصویر محو باشه!!!
نمایشگر همین ادونس خیلی بهتر از نمایشگر های HTC با رزولیشن بالاتر هست!

تو سایز 4 اینچ اینا زیاد مشکل ساز نیستند! وقتی سایز بالاتر بره مشکل ساز خواهد شد!

سلام...
گوشی قبلیم من EVO 3D بود و رزولیشن qHD رو داشت...
با اینکه رزولیشن و تراکم پیکسل EVO بیشتر بود ولی تصاویر و وضوح Advance چشنواز تر و جذابتر هست...
در کل به نظر من برای سایز 4 اینچ رزولیشن WVGA کاملا مناسب هست و مشکلی ایجاد نمیکنه....:40:

Bahman.M86
08-06-2012, 19:26
سلام

آقا من بیست تا برنامه رو گوشیم نصب کردم گوشی کند شد!!
البته اصلا ربطی به خود گوشی نداشت، نرم افزاراش چرت و پرت بودند... منم گوشی رو با کد *2767*3588# ( البته شما از کد رو معکوس بخونید) ریست فکتوری کردم و همه چیز عالی شد و با کییز بک آپ کنتاکت هام رو هم برگردوندم، آنتن دهی و تماس مشکلی نداره ولی نمیدونم چرا دیگه نه میتئنم اس ام اس بفرستم و نه اس ام اس برام میاد!!! تنظیمات اس ام اس و Service center رو هم چک کردم درست بودند ولی کماکان مشکل ارسال و دریافت اس ام اس رو دارم
به نظرتون راه حلش چیه!؟
یا 0912 ام مشکل اس ام اس دارم ولی با ایرانسلم مشکلی ندارم

h!tman
08-06-2012, 19:29
زنگی به ساپورت همراه اول بزنید
شاید بتونن غلطی بکنن:دی

Bahman.M86
08-06-2012, 19:39
زنگی به ساپورت همراه اول بزنید
شاید بتونن غلطی بکنن:دی

نمیدونم چرا غلط هاشون فقط به نفع خودشونه
وقتی اس ام اس قبض این ماهم رو برام میفرستند 30000 تومن !! ، اس ام اس هاشون بدون نقص کار میکنه....! ولی بعدا حتی بهداز اینکه قبضشون رو هم پرداخت میکنم ، اس ام اس از کار می افته

ای تو روحشون!!!

PersiAndroid
11-06-2012, 22:45
امروز این گوشیو دیدم!
خیلی خوش دست و شیک هست... قیمت هم 700!
ولی خب یحتمل این بالا می گفت... کیفیت صفحه هم همونطور که گفتم در حد gs1

Punisher_2008
11-06-2012, 22:56
امروز این گوشیو دیدم!
خیلی خوش دست و شیک هست... قیمت هم 700!
ولی خب یحتمل این بالا می گفت... کیفیت صفحه هم همونطور که گفتم در حد gs1

سلام داداشی..
700!!!!!! چه قدر گرون!!!!!!! این قیمت اصلا ارزش نداره......
16گیگ بود؟
من 16 گیگ رو 640 خریدم.. اون موقع s2 حدود 750 بود.....

ولی به نظر من اون نوار دور گوشی با اینکه چهره گوشی رو جذاب میکنه اما مشخصه که خیلی ضربه پذیره...

راستی داداشی کنتراستش یکم از S1 بیشتره و از S2 هم کیفتش کمتره...
دوربینشم همینطور بازم از s2 کیفیتش کمتره .
در کل به قول بچه های XDA این گوشی Galaxy S2 Lite هست:دی نسخه لایت شده s2 هست که داخل رنج med جز قویترین ها هست..

دوستان حدود 4 ورژن این گوشی روت شده... اموزش داخل XDA هست داخل موبایستان بچه ها هم زحمت ترجمش رو کشیدن..
ولی الان دارن روی پورت ریکاوری مد کار میکنند. دیگه اخراش هستند.تا چند هفته دیگه اولین کاستوم رام برای این گوشی بباید ارائه بشه..

ولی باید قیمتش کمتر باشه.. تفاوت قیمت جهانش با s2 حدود 100 دلاره. باید قیمت حول خوش 600 باشه.. یادمه ACE فروش بسیار زیادی کرد به خاطر قیمت رقابتی که داشت.. سامسونگ اگه میخواد روی این گوشی هم فروش خوبی کنه باید قیمتش رو رقابتی کنید.... نمیدونم چرا ACE 2 رو اصلا نمیبینم..

امروز xperia sola رو دیدم.. این گوشی فوق العاده زیبا بود!!!!!!! فقط رم 512mb یکم ازار دهنده بود..

PersiAndroid
11-06-2012, 23:02
به نظرم این گوشی خیلی شیکه!
یعنی حس می کنی یه تیکه شکلات دستته که میخوای بخوریش
البته من به خاطر داشتن نوت همه ی گوشیهای کوچیکو مث یه دختر 18 ساله می بینم نوت خودمم مث یه زن 50 سالس که سینه هاش آویزووونه!
آره اعتراف می کنم رنگا خیلی بهتر از اس 1 بود.
بازم به این 700 هم میارزه
ولی خب من یکم پیش داوری کردم ولی بازم آدم 50-60 بذاره روش اس 2 بگیره بهتره
کلا اگه گوشیها قیمتاشون متعادل شه این یکی از بهتریناس

PersiAndroid
11-06-2012, 23:03
راستی به خاطر بحثایی که اینجا راه انداختم معذرت میدونم رو اعصاب بودم!

Punisher_2008
11-06-2012, 23:18
راستی به خاطر بحثایی که اینجا راه انداختم معذرت میدونم رو اعصاب بودم!

سلام مجدد....
دوست عزیز این چیزهارو فراموش کن...

دوستان مطمئن تفاوت سخت افزاری S2 و این گوشی براتون جالب خواهد بود...گفتم یک توضیحی داده بشم شاید برای دوستان هم جالب باشه..

همینطور که میدونید چیپست Advance از نوع NovaThor U8500 هست که از یک سی پی یو دو هسته ای Cortex-A9 با کلاک 1GHZ و چیپ گرافیکی Mali-400MP تشکیل شده.
و S2 از چیپست 4210 Exynos استفاده میکنه که از یک سی پی یو دو هسته ای Cortex-A9 با کلاک 1.2 GHZ و چیپ گرافیکی Mali-400MP استفاده شده.
هردو چیپست از تکنولوژی 45 نانومتری بهره میگرند.
کلاک سی پی یو در Exynos 4210 بیشتر هست ( البته بعدا با امدن کاستوم کرنل ها میشه هامون 1.2 ghz رو کرد) همینطور GPU Mali-400MP در این دو مدل متفاوت هست..
Mali-400 در GPU هست که این توانایی رو داره که حداکثر تا 4 هسته را پشتبانی کنه. Mali-400 استفاده شده در چیپست Exynos 4210 شامل 4 هسته میباشد اما Mali-400 استفاده شده در NovaThor U8500 تک هسته ای هست!! شاید این شمارو از سخت افزار این گوشی نا امید کنه. ولی بدونید در بنچمارک همین Mali-400 تک هسته ای نمره بیشتری نسبت به Adreno 220 و Power VR540 دریاف میکنه و همینطور من چون گوشی قبلیم EVO 3D از Adreno 220 استفاده میکرد و وقتی با این گوشی در بازی ها مثل gta 3 و Modern Combat 3 مقایسه میکنم میبینم در عمل هم mali-400 با همین تک هسته بازی هارو روانتر و با فرم بسیار بیشتری نسبت به evo 3d و Adreno 220 اجرا میکنه.

رئوف جان S2 تو دست بالت هست؟ اگه هست میشه یه بنچمارک از رام رسمی 2.3.6 یا هامون 4 میتونی بزارید با برنامه quderent بزارید تفاوت سخت افزاری هارو ببینیم.. به خصوص در GPU این دو گوشی.

Punisher_2008
11-06-2012, 23:21
دوستان چند ویدیو براتون از Youtube استخراج کردم امیدوارم مفید باشه...

ویدیو از کارکرد گوشی:

یک نمونه فیلم برداری با این گوشی( حتما ببینید علارغم اینکه فیلم برداری به HD محدود شده اما کیفیت بسیار بالایی رو داره)

اینم یک ویدیو دیگه از کار کردن با گوشی و تست سرعت و رابطه کاربری:

امیدوارم مفید باشه..

PersiAndroid
11-06-2012, 23:27
آره لینک برنامه بنچمارک بده
ولی 4 کاستوم روشه - FoxHound Revolver Ocelot ICS

Punisher_2008
11-06-2012, 23:28
توسط اين روش رامهاي XXLD1, ZSLD1, VJLD1, DXLD1 روت خواهند شد

1 - ابتدا اين فايل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود و اكستركت كنيد

2 - برنامه Odin رو از بين فايلهاي داخل پوشه اكستركت شده اجرا كنيد

3 - در قسمت Pit فايل GT-I9070_EUR_XX_8G_20111220_KL6.pit رو انتخاب كنيد

4 - در قسمت PDA نيز فايل rootkernel.tar.md5 رو انتخاب كنيد

5 - از مسير Settings/Application/Development قسمت USB Debugging رو تيكدار كنيد

4 - گوشي رو خاموش كنيد و بعد بخ حالت دانلودينگ ببريد ( Vol Down+Home+Power)

5 - بعد از ورود به محيط دانلودينگ گوشي رو به PC وصل كنيد تا پيغام Added در برنامه odin ظاهر شود و بعد بدون هيچ تغييري در برنامه odin بر روي استارت كليك كنين و منتظر باشين تا كار نصب تمام و گوشي ريبوت بشه ،

6 - بعد از اينكه گوشي بوت شد مجدد خاموش كنيد و به حالت دانلودينگ ببريد

7 - به نسبت مدل و ورژن رامتون يكي از فايلهاي زير رو دانلود و در قسمت PDA برنامه Odin انتخاب كنين

ZSLD1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | VJLD1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | DXLD1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8 - بعد از انتخاب فايل گوشي رو به pc وصل كنيد و بعد از ديدن پيغام Added رويه استارت كليك كنيد تا مراحل نصب آغاز و گوشي ريبوت شود .

9 - در مرحله آخر برنامه Super User.apk رو از زير دانلود مانند برنامه هاي معمولي داخل گوشيتون نصب كنين، تمام!

منبع: موبایلستان

PersiAndroid
11-06-2012, 23:38
تو انجمن رام هم تاپیکشو بزن

Punisher_2008
11-06-2012, 23:40

سلام...
بفرمایید:( فاصله هارو بردارید)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n d r o i d i h a.com/1390/11/29/free-download-quadrant-advanced-v2-0-for-android.html#more-15566

ولی داداش اندروید 4 رسمی برای S2 امد چون گوگل داخل اندروید 4 ساپورت چند هسته ای هارو اپتیمایز کرده بنچمارکش از نان زنجبیلی بیشتر میداد.
حالا که کاستوم زدی که بنچمارکش میترکه:دی

حالا شما بنچمارک رو بزار..
دست گلت درد نکنه.

Punisher_2008
11-06-2012, 23:45
تو انجمن رام هم تاپیکشو بزن

انجام شد قربان..

Punisher_2008
11-06-2012, 23:49
دوستان لطفا در لینک زیر به S Advance رای بدید تا زودتر بخش Dev و تخصصی در XDA ایجاد بشه.
چون همیشه xda بر حسب رای گیری و الویت تعداد کاربران یک گوشی میاد به نوبت بخش اختصاصیشو ایجاد میکنه.
خوشبختانه XDA دیگه چیلتر نیست.و تا الان کلی رای اورده.. به خصوص این صفحان اخر رو نگاه میکردم در هر صفحه 3 تا 4تا رای برای S Advance بود.. این نشون میده تعداد کاربران این گوشی در حال افزایش هست..همینطور یکی از مدیران XDA گفتند به زودی شاهد ایجاد بخش تخصصی این گوشی باشید.
در حال حاظر هم 3 کوکر در حال کار روی ریکاوری مد هستند... با توجه به اینکه سامسونگ سورس کدهارو در اختیار کوکر ها قرار داده با توجه به اینکه مراحل ریکاوری مد هم در اواخر هست تا چند هفته اینده شاهد اولین کاستوم رام برای این گوشی باشید..
فقط کافیه خیلی راحت عضو بشید و در لینک زیر این جمله رو پست کنید.

+1 for Samsung S I9070 Advance

با تشکر از همگی.

amir200812
12-06-2012, 00:03

امتیاز چند شد؟

درضمن داری s2 تست میکنی یا ادونس؟:31:

Punisher_2008
12-06-2012, 00:20
امتیاز چند شد؟

درضمن داری s2 تست میکنی یا ادونس؟:31:

سلام..
داداشی اینجوری وقتی با دو گوشی کار میکنید تفاوت خاصی حس نمیکنید...
ایشون یه بنچمارک بزارند. بنده هم یه بنچمار میزارم میشه باهم بسنجیم..
البته S2 رئوف کاستوم رام اندروید 4 داره ولی Advance فعلا به اندروید 2.3.6 و نسخه نام زنجبیلی اندروید برای چند هسته ها اپتیمایز نشده.

ولی خب میشه تا حدود زیادی بسنجیم.. در کل Advance کاملا در رده پایینتر از S2 قرار داره و اصلا قرار نیست که از اس2 بهتر باشه.
فقط صداش و باطری و ظاهرش بهتره:دی

موفق باشید

virus2009
12-06-2012, 10:19
سلام
دوستان به نظرتون تا اواسط تیر ماه قیمت گوشی میاد پایین ... ؟؟؟ ( مثلا 570 - 600 )
ممکنه بعد ها NFC هم به گوشی اضافه بشه یا باید خودمون اضافه کنیم .. ؟؟؟( شنیدم یک گجت اندازه مموری Micro ساختن که جای مموری گوشی قرار می گیره و NFC رو به گوشی اضافه می کنه )
اگه اطلاعات بیشتری دارید ممنون میشم بگید

Punisher_2008
12-06-2012, 12:06
سلام
دوستان به نظرتون تا اواسط تیر ماه قیمت گوشی میاد پایین ... ؟؟؟ ( مثلا 570 - 600 )
ممکنه بعد ها NFC هم به گوشی اضافه بشه یا باید خودمون اضافه کنیم .. ؟؟؟( شنیدم یک گجت اندازه مموری Micro ساختن که جای مموری گوشی قرار می گیره و NFC رو به گوشی اضافه می کنه )
اگه اطلاعات بیشتری دارید ممنون میشم بگید

سلام..
این بستگی به وضعیت ارز داره.. ولی باید بیاد..
من خودم نسخه 16 گیگ رو 640 خریدم.. مطمئن 8 گیگش باید ارزونتر باشه.... الان دیکجی کالا نسخه 8گیگش رو 660 میفروشه( دیکجی کالا کلا از بازار قیمتاش بالاتره)
اگه میخواین هزینه کمتری کنید میتونید به ACE 2 هم فکر کنید...
البته الان دلار بالا رفته و قیمت ها افزایش پیدا کردن.. رئوف جان قیمت کردن 700 تومان که این قیمت یکم زیادهو پیشنهاد نمیشه...
قیمت مناسبش هامون 600 630 هست.. یا کمتر.. بیشتر از 650 نباید باشه..

virus2009
12-06-2012, 12:25
سلام..
این بستگی به وضعیت ارز داره.. ولی باید بیاد..
من خودم نسخه 16 گیگ رو 640 خریدم.. مطمئن 8 گیگش باید ارزونتر باشه.... الان دیکجی کالا نسخه 8گیگش رو 660 میفروشه( دیکجی کالا کلا از بازار قیمتاش بالاتره)
اگه میخواین هزینه کمتری کنید میتونید به ACE 2 هم فکر کنید...
البته الان دلار بالا رفته و قیمت ها افزایش پیدا کردن.. رئوف جان قیمت کردن 700 تومان که این قیمت یکم زیادهو پیشنهاد نمیشه...
قیمت مناسبش هامون 600 630 هست.. یا کمتر.. بیشتر از 650 نباید باشه..

Ace 2 که نه
من الان خودم Ace دارم و از سخت افزار پایینش خسته شدم ( بازی های بیشتر از 30 - 40 مگ رو اجرا نمی کنه )
ولی از حق نگذریم گوشیه خیلی خوبیه ، من که هنوز از ظاهرش خسته نشدم اینقدر که خوشکل و خوش ساخته
الان من فقط دنبال گوشی با سخت افزار خوب هستم
اینم که گفتم اواسط تیر ماه ؛ می خوام بعد از امتحانات پایان ترم بگیرم که الان زیاد در گیرش نباشم ( هر چند که الان تو مشهد پیدا هم نمیشه ؛ رفتم نمایندگی سامسونگ میگم Advance دارین ؛ قیافه یارو --> :18::23: بعد میگه نکنه منظورت S II ـه :9:)
تنها چیز Advance که ازش خوشم نمیاد همین قوس پشت گوشی هست ؛ بیشتر از گوشیه صاف و باریک خوشم میاد ، حالا شاید عادت کنم بهش

Punisher_2008
12-06-2012, 13:14
Ace 2 که نه
من الان خودم Ace دارم و از سخت افزار پایینش خسته شدم ( بازی های بیشتر از 30 - 40 مگ رو اجرا نمی کنه )
ولی از حق نگذریم گوشیه خیلی خوبیه ، من که هنوز از ظاهرش خسته نشدم اینقدر که خوشکل و خوش ساخته
الان من فقط دنبال گوشی با سخت افزار خوب هستم
اینم که گفتم اواسط تیر ماه ؛ می خوام بعد از امتحانات پایان ترم بگیرم که الان زیاد در گیرش نباشم ( هر چند که الان تو مشهد پیدا هم نمیشه ؛ رفتم نمایندگی سامسونگ میگم Advance دارین ؛ قیافه یارو --> :18::23: بعد میگه نکنه منظورت S II ـه :9:)
تنها چیز Advance که ازش خوشم نمیاد همین قوس پشت گوشی هست ؛ بیشتر از گوشیه صاف و باریک خوشم میاد ، حالا شاید عادت کنم بهش

سلام...
دوست عزیز ACE به دلیل استفاده از سی پی یو با معماری Armv6 از پس اجرا بعضی از بازی ها و نرم افزار ها بر نمیاد..
Ace 2 سخت افزار قدرتمندی داره.. دقیقا سخت افزارش مثل Advance هست.. فقط سی پی یو اندرکلاک شده روی 800mhz و نمایشگر IPS هست و سایزشم کوچیکتره...
در کل هرجوری نگاه کنی Ace 2 خیلی شاختر از ACE هست..
توجه کن Ace 2 رو با Ace Plus اشتباه نگیر...

Advance طراحیش ترکیبی از S2 و Nexsus هست.. گوشی بسیار شیکی هست. مطمئنم وقتی از نزدیک تو دستتون بگیرید شما رو حتما جذب خواهد کرد..

virus2009
12-06-2012, 17:21
سلام...
دوست عزیز ACE به دلیل استفاده از سی پی یو با معماری Armv6 از پس اجرا بعضی از بازی ها و نرم افزار ها بر نمیاد..
Ace 2 سخت افزار قدرتمندی داره.. دقیقا سخت افزارش مثل Advance هست.. فقط سی پی یو اندرکلاک شده روی 800mhz و نمایشگر IPS هست و سایزشم کوچیکتره...
در کل هرجوری نگاه کنی Ace 2 خیلی شاختر از ACE هست..
توجه کن Ace 2 رو با Ace Plus اشتباه نگیر...

Advance طراحیش ترکیبی از S2 و Nexsus هست.. گوشی بسیار شیکی هست. مطمئنم وقتی از نزدیک تو دستتون بگیرید شما رو حتما جذب خواهد کرد..

Ace 2 هم طراحیش یکم تو ذوق میزنه ، نسبت به Ace خیلی گرد تر شده + پشتش هم جالب نیست
LCD بزرگ و ظاهر زیبا هم برام مهمه
+ سی پی یو Ace 2 چیه ... ؟؟؟ Cortex ـه احتمالا ... ؟؟؟
من به nexus هم فکر کردم ولی دیدم مموری نمی خوره ازش ناامید شدم

h!tman
12-06-2012, 17:26
Arm Cortex A9
همشون همینن:دی
سی پی یو مشابه با ادونس داره
nexus هم قلش میخوره هم هارد
یک تاپیک تو قسمت مشاوره بزن بچه ها هستند پیشنهاد بدن

virus2009
12-06-2012, 17:51
Arm Cortex A9

مشاوره لازم نیست ، انتخابمو کردم
( اگر هم تاپیک بزنم اینجوری میشه : دوستان یک گوشی میخوام با مشخصات advance و قیمت حدود 550-600 ؛ با گوشی های sony اصلا حال نمی کنم ؛ HTC هم نه ؛ فقط سامسونگ ؛ پیشنهاد ها : بودجت رو بیشتر کن advance ، ادونس ...... : دی!)
اگه قیمت advance تا اواسط تیر پایین تر اومد میگیرم اگر نه شاید S II گرفتم

12-06-2012, 20:08
Arm Cortex A9
البته رضا نمیدونم مشکل از گوشیه ، از فلشه چیه ، وقتی فلشمو میزنم (سندیسک کروزر بلید) به شدت مصرف باتری بالا میره !

h!tman
12-06-2012, 21:39
داری رابط وصل میکنه که باید کار یک پی سی رو بکنه
توی لپ تاپ هم چون میلی آمپر بالاست و سیستمش فرق داره متوجه نمیشی
دقیقا انگار بهش موس وصل کنید

PersiAndroid
12-06-2012, 22:07
virus2009 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با قیمتای فعلی اس 2 یا گالکسی نکسوز بگیری بهتره ها...

virus2009
12-06-2012, 22:21
virus2009 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با قیمتای فعلی اس 2 یا گالکسی نکسوز بگیری بهتره ها...

باید ببینم تا اون موقع می تونم بودجه رو افزایش بدم یا نه ؛ اگر نه S II که معرکه است

Punisher_2008
12-06-2012, 22:33

سلام...
با رئوف جان موافق هستم...
به دلیل افزایش قیمت ارز و همینطور این گوشی به تازگی داره وارد بازار میشه خیلی سریع تحت این گرانی قرار گرفته..
قیمتش الان حدود 700 تومان هست.....
امروز گوشی ها دست کن 30 تا 40 تومان افزایش داشتند..
بعضی از مغازه دار ها اس2 یا گوشی هایی که خرید قبل داشتند رو به هامون قیمت قبل میفروختن..
اگه جایی s2 رو حدود 750 دیدن در خریدش دریغ نکنید...

من خدا را شکر این گوشی رو 640 خریدم اون نسخه 16 گیگش.. یعنی 100 تومان ارزونتر از اس2 که به نظر من با این قیمت می ارزه....

گوشی مثل one v که تا 480 هم امده بود امروز تا 560 80 هم قیمت داشتم..sola که قیمتش تا 640 امده بود تا 720 قیمت داشتم..
در کل الان گوشی های جدید کاملا تحت تاثیر این افزایش ارز قرار گرفتند..

Punisher_2008
13-06-2012, 22:44
سلام...
قیمت امروز این گوشی 670 تا 700 بود( 8' یا 16 گیگش رو نمیدونم)... و Galaxy I9100 هم قیمتش 840 780 تومان!! Galaxy Nexus هم قیمتش 740 تا 760 تومان..
دیکجی کالا که قیمتاش همیشه از بازار گرونتره نسخه 8 گیگش رو داره 667 میفروشه..
قیمت ها دوباره داره به سرعت افزایش پیدا میکنه....
من نسخه 16گیگش رو 640 خریدم..
بهمن جان شما چند خریدید؟
میخوایم پایینترین قیمت ببینم چنده..
راستی دوستان کسی گارد برای این گوشی سراغ نداره؟هرجا میگرم نیست..
------------------------------------------------------------------------------------------------
واقعا هرکاری میکنم Touchwize نمیتونه منو راضی کنه...
گوشی قبلم EVO 3D اون رابطه کاربری سنس عالی بود...
البته باز خوبه Touchwize 4 نسبت به قبل خیلی از نظر سرعت و روانی پیشرف زیادی کرده.زیباترم شده ولی بازم به اندازه سنس نشده..
من از Golauncher استفاده میکنم.. چون این افکت های بسیار زیبایی رام MIUI رو داره همینطور ویجیت های بسیار زیبایی و تم های مختلف..
من تم Sense 4 رو با ایکون های تم MIUI و همینطور برنامه Go SMSPRO رو با تم MIUI (جایگزین پیشفرض قسمت مسج اصلی کردم..)رو ترکیب کردم.
حتی برای صفحه کلید هم از Smart Kybord pro با اسکین ایفون رو جایگزین صفحه کلید اصلی کردم.
الان واقعا ظاهر گوشی عالی شده.. هر کدوم از دوستام و همکارام که اندروید دارند یکم با گوشی کار کردن بهم میگن :اینو میشه رو گوشی ما هم نصب کرد؟:31:

------------------------------------------------------------------------------------------------------
بازی های که تا حالا روی این گوشی تست کردم و راحت اجرا شده:
GTA 3
GangesterMV
Modern Combat 3
PES 2012
Modern COMBAT 2
Rec 3
CHaos
Defense Zone HD
Istunt 2
jellly Defense
Aftermath XHD

موفق باشید:40::11:

hasanmotori
13-06-2012, 23:16
جالبه که قیمتش تو plemix شده 310 دلار در حالی که اس2 شده 465 دلار اگه اس2 تو بازار 800 تومنم باشه که کمتره این باید 530 تومن باشه که قیمت کاملاً مناسبیه به احتمال زیاد بزودی ارزون میشه فعلاً اینا که تو بازاره خرید اوله حتماً گرون خریدن

h!tman
13-06-2012, 23:17
Modern Combat 3 نصبش واقعا زجر اوره
دمت گرم که نصبش کردی: ))

virus2009
13-06-2012, 23:33
چرا رم گوشی 554 ـه ... ؟؟؟
اینجا چندتا برنامه باز بوده که نصف رم پر شده ... ؟؟؟
این بازی هایی که اجرا کردی هیچ لگی نداشتند ... ؟؟؟
اگه وقتی کردی اینا رو هم تست کن خبرش رو بده ؛ بازی های قشنگی هستن

Real Racing 2
Fast5
Nove 2-nova3
rainbow six
9mm HD

Punisher_2008
13-06-2012, 23:37
جالبه که قیمتش تو plemix شده 310 دلار در حالی که اس2 شده 465 دلار اگه اس2 تو بازار 800 تومنم باشه که کمتره این باید 530 تومن باشه که قیمت کاملاً مناسبیه به احتمال زیاد بزودی ارزون میشه فعلاً اینا که تو بازاره خرید اوله حتماً گرون خریدن

سلام.....
من فکر نمیکنم این گوشی تا این حد بیاد پایین.. این گوشی اون اولتر بیشتر از 660 نبود.. الان تا 700 امده چون دلار گرون شده....
اخه الان Galaxy S Plus همین قیمته..
Galaxy W هم حدود 490 تومانه..
Galaxy sl هم 470.....
ارک اس حدود 550 هست..
فکر نمیکنم از 580 پایینتر بیاد...
اخه از اونور ACE 2 هم میخواد بیاد که از اینم ارزونتره...

از دست این قیمتها.....

Punisher_2008
13-06-2012, 23:38
چرا رم گوشی 554 ـه ... ؟؟؟
اینجا چندتا برنامه باز بوده که نصف رم پر شده ... ؟؟؟
این بازی هایی که اجرا کردی هیچ لگی نداشتند ... ؟؟؟
اگه وقتی کردی اینا رو هم تست کن خبرش رو بده ؛ بازی های قشنگی هستن

Real Racing 2
Fast5
Nove 2-nova3
rainbow six
9mm HD

سلام..
دوست عزیز رم این گوشی 768MB هست که 555MB در اختیار شما هست... در تمام گوشی ها اینطور هست..
خب من ویجیت ها دیگه هم در صفحات بعدی داشتم. همینطور برنامه Smart Kybord و Gosmspro و خود لانچر باعث میشه رم بیشتری مصرف بشه.
ولی من هیچ مشکلی در سرعت ندارم..

این بازی اولی رو روی EVO 3D نصب کردم راحت اجرا میکرد این گوشی که از اون بازی هارو روانتر اجرا میکنه.
fast 5 هم که هم روی evo و هم این گوشی گرافیکش مشکل داره خط خطیه:دی
nova , rainbow six که تست نکردم.
9mm بابا روی XPERIA Pro مثل هلو اجرا شد. روی evo هم همینطور روی اینم اجرا میشه....

نکته جالب بازی Modern Combat 2 و gta 3 رو وقتی با EVO 3D مقایسه میکنم. این گوشی با فرم بسیار بیشتری و روانتر این بازی هارو اجرا میکنه...

بازی های دیگه رو تست کردم خبرشو بهتون میدم..

Punisher_2008
13-06-2012, 23:44
Modern Combat 3 نصبش واقعا زجر اوره
دمت گرم که نصبش کردی: ))

نمیدونی روی این بازی چه قدر زجر کشیدم..
این بازی لاینس رو چک میکنه از مارکت. یه نسخه داشت که اینکارو نمیکرد اونو نصب کردم.
چون WI-FI پر سرعت دارم دیتاشو از با گوشی گرفتم راحت اجرا شد...

h!tman
14-06-2012, 00:24
نمیدونی روی این بازی چه قدر زجر کشیدم..
این بازی لاینس رو چک میکنه از مارکت. یه نسخه داشت که اینکارو نمیکرد اونو نصب کردم.
چون WI-FI پر سرعت دارم دیتاشو از با گوشی گرفتم راحت اجرا شد...
واقعا زجر آوره
این APK رو برا ما هم میزاری؟:دی

Bahman.M86
14-06-2012, 09:02
یعنی حس می کنی یه تیکه شکلات دستته که میخوای بخوریش
البته من به خاطر داشتن نوت همه ی گوشیهای کوچیکو مث یه دختر 18 ساله می بینم نوت خودمم مث یه زن 50 سالس که سینه هاش آویزووونه!

داداش این مثال های باهالت منو کشته....:12::39:
خیلی باهالی بابا....:27::31:

amir200812
14-06-2012, 09:06
قرار بود امتیاز این گوشی رو قرار بدید! چی شد پس؟:13:

Bahman.M86
14-06-2012, 09:17
قیمت ها دوباره داره به سرعت افزایش پیدا میکنه....
من نسخه 16گیگش رو 640 خریدم..
بهمن جان شما چند خریدید؟
میخوایم پایینترین قیمت ببینم چنده..

سلام

من نسخه ی 8 گیگش رو 650 خریدم
البته فکر کنم اولین نفر بودم که این گوشی رو گرفتم بخاطر همین هم یکم نسبت به شما گرونتر شد
ولی بازهم راضی ام
درمورد بحث بازی ها هم بگم خیلی راضی ام و ایرادی ندیدم
همین الان هم یک بنچمارک با Quardant Advanced 1.1.6 گرفتم نمرش شد 2852 ، با S II داداشم که 4.0.3 روش نصبه گرفتم شد 3450
من به شخصه به یک S Plus مجهز به یک فلش همم راضی بودم ، این که دیگه خیلی بهتره

h!tman
14-06-2012, 13:17
امروز Galaxy S Advance رو برای دوستم به قیمت 610تومن طبقه 6علائدین خریدم
قبلا از نزدیک دیده بودمش ولی امروز خیلی مفصل باش کار کردم
اول از همه یک سوال: تنظیمات خاصی برای میزان درخشندگی صفحه نمایش داره؟! به نظرم یکم کم نور اومد
بعد این که خیلی خوش دسته. تا قبل از این برای من خوش دست ترین گوشی گلکسی اس بود
گوشی فوق العاده روون بود.هیچ لگی توی منو ها ندیدم
15-16صفحه براش نرم افزار ریختم بازم سرعتش تکون نخورد
صفحه نمایشش هم خیلی خوب
صداش برابر با galaxy Player دو اسپیکره خودم بود
پیکسل ها غیر قابل تشخیص بودن
کیفیت صدا تو هندزفری خوب بود حس کردم چیپست صدا با گلکسی اس و اس2 یکیه
کیفیت صدا برداری توی فیلم رو نمیدونم کسی بهش دقت کرده یا نه! ولی هیچ نویزی نداشت.صدا رو مستقیم و شفاف ضبط میکرد.عکسی نگرفتم که تو مانیتور بررسی کنم ولی خوب به نظر میومد توی زووم
و دیگر هیچ:دی

h!tman
14-06-2012, 13:32
سلام مجدد....

دوستان مطمئن تفاوت سخت افزاری S2 و این گوشی براتون جالب خواهد بود...گفتم یک توضیحی داده بشم شاید برای دوستان هم جالب باشه..

همینطور که میدونید چیپست Advance از نوع NovaThor U8500 هست که از یک سی پی یو دو هسته ای Cortex-A9 با کلاک 1GHZ و چیپ گرافیکی Mali-400MP تشکیل شده.
و S2 از چیپست 4210 Exynos استفاده میکنه که از یک سی پی یو دو هسته ای Cortex-A9 با کلاک 1.2 GHZ و چیپ گرافیکی Mali-400MP استفاده شده.
کلاک سی پی یو در Exynos 4210 بیشتر هست ( البته بعدا با امدن کاستوم کرنل ها میشه هامون 1.2 ghz رو کرد) همینطور GPU Mali-400MP در این دو مدل متفاوت هست..
Mali-400 در GPU هست که این توانایی رو داره که حداکثر تا 4 هسته را پشتبانی کنه. Mali-400 استفاده شده در چیپست Exynos 4210 شامل 4 هسته میباشد اما Mali-400 استفاده شده در NovaThor U8500 تک هسته ای هست!! شاید این شمارو از سخت افزار این گوشی نا امید کنه. ولی بدونید در بنچمارک همین Mali-400 تک هسته ای نمره بیشتری نسبت به Adreno 220 و Power VR540 دریاف میکنه و همینطور من چون گوشی قبلیم EVO 3D از Adreno 220 استفاده میکرد و وقتی با این گوشی در بازی ها مثل gta 3 و Modern Combat 3 مقایسه میکنم میبینم در عمل هم mali-400 با همین تک هسته بازی هارو روانتر و با فرم بسیار بیشتری نسبت به evo 3d و Adreno 220 اجرا میکنه.

رئوف جان S2 تو دست بالت هست؟ اگه هست میشه یه بنچمارک از رام رسمی 2.3.6 یا هامون 4 میتونی بزارید با برنامه quderent بزارید تفاوت سخت افزاری هارو ببینیم.. به خصوص در GPU این دو گوشی.

Punisher جان اشتباه میکنی ها
Mali 400این گوشی دقیقا با S2 یکی هست

amir200812
14-06-2012, 17:18
سلام مجدد....

شما یک بنچ مارک از ادونس قرار بدید با مقایشه امتیازات 3D و 2D میشه فهمید!
البته اطلاعات منم هم میگه که چیپ 8500 از پردازنده گرافیگی تک هسته ای استفاده میکنه!

h!tman
14-06-2012, 18:20
The Samsung Galaxy S is powered with 1GHz dual core Cortex-A9 while Galaxy S2 is 1.2GHz Dual Coreprocessor. The Galaxy S Advance is running on the NovaThor U8500 chipset which includes a Mali-400MP graphics processing unit (GPU) so performance should be well above its predecessor. The Galaxy S2 also uses a dual core ARM Cortex-A9 setup, this time clocked at 1.2GHz and using Samsung's fantastic Exynos chipset, which features the same Mali-400MP GPU as the Galaxy S Advance.

h!tman
14-06-2012, 18:31
فکر کنم اون گوشی های سونی هست که تک کور استفاده شده

amir200812
14-06-2012, 18:38
The Samsung Galaxy S is powered with 1GHz dual core Cortex-A9 while Galaxy S2 is 1.2GHz Dual Coreprocessor. The Galaxy S Advance is running on the NovaThor U8500 chipset which includes a Mali-400MP graphics processing unit (GPU) so performance should be well above its predecessor. The Galaxy S2 also uses a dual core ARM Cortex-A9 setup, this time clocked at 1.2GHz and using Samsung's fantastic Exynos chipset, which features the same Mali-400MP GPU as the Galaxy S Advance.

عزیز تمام اطلاعاتی که من دارم میگه چیپ گرافیکی که در NovaThor U8500 استفاده شده Mali400 MP1 هست! یعنی تک هسته ای!
در حالی که چیپ گرافیکی S2 از نوع Mali400 MP4 هست.

خود STericson هم هیچ اشاره ای به 4 هسته ای بودنش نکرده+ در بلوک دیاگرامش هم بصورت تک هسته ای رسم شده.

adrenalin
14-06-2012, 20:09
کلا نواتور جی پی یو تک هسته ای هست یه سری به لینک زیر بزنید

NovaThor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مورد چیپ سامسونگ هم اونجوری که تو ویکی نوشته کواد کور که فک کنم اشتباه

Exynos ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Punisher_2008
14-06-2012, 20:30
Punisher جان اشتباه میکنی ها
Mali 400این گوشی دقیقا با S2 یکی هست

سلام....
داداشی Mali-400 طوری طراحی شده که از یک تا 4 هسته میتونه پشتیبانی کنه...
نوعی که در S2 استفاده شده 4 هسته داره و اونی که در چیپست های NovaTur استفاده شده در تمام مدلش ها تک هسته ای هست.
البته این دلیل بر ضعیف بودن نیست!!!!!!!!
در بچمارک از Adreno 220 و Power VR540 نمره بیشتری دریافت میکنه در بازی هم بسیار فرم بیشتری از Adreno 220 میده.

Punisher_2008
14-06-2012, 20:42
امروز Galaxy S Advance رو برای دوستم به قیمت 610تومن طبقه 6علائدین خریدم
قبلا از نزدیک دیده بودمش ولی امروز خیلی مفصل باش کار کردم
اول از همه یک سوال: تنظیمات خاصی برای میزان درخشندگی صفحه نمایش داره؟! به نظرم یکم کم نور اومد
بعد این که خیلی خوش دسته. تا قبل از این برای من خوش دست ترین گوشی گلکسی اس بود
گوشی فوق العاده روون بود.هیچ لگی توی منو ها ندیدم
15-16صفحه براش نرم افزار ریختم بازم سرعتش تکون نخورد
صفحه نمایشش هم خیلی خوب
صداش برابر با galaxy Player دو اسپیکره خودم بود
پیکسل ها غیر قابل تشخیص بودن
کیفیت صدا تو هندزفری خوب بود حس کردم چیپست صدا با گلکسی اس و اس2 یکیه
کیفیت صدا برداری توی فیلم رو نمیدونم کسی بهش دقت کرده یا نه! ولی هیچ نویزی نداشت.صدا رو مستقیم و شفاف ضبط میکرد.عکسی نگرفتم که تو مانیتور بررسی کنم ولی خوب به نظر میومد توی زووم
و دیگر هیچ:دی

سلام...
610... چه عالی.. به نظر منم قیمت مناسبش همین حدود 600 تا حداکثر 660 هست....
نسخه 16 گیگ بود یا 8 گیگ؟

میتونید از تنظیمات نور صفحه رو از حالت اوتوماتیک بردارید و خودتون مطابق با خودت تنظیم کنید..
در کل نمایشگر بسیار با کیفیتی داره. کنتراست و وضحش بیشتر از S1 هست با اینکه تراکم پیکسل بیشتری داره اما کیفیتش به پای S2 نمیرسه.

یک نمونه از فیلم برداریش در صفحه قبل گذاشتم... شاید از نظر رزولیشن کمتر باشه ولی کیفیتش عالیه!!!!

دوستان دارم بازی 9MM رو DATAهاشو دانلود میکنم.
این بازی روی xperia pro و EVO 3D هم البته تست کردم. ولی روی اینم تست میکنم...
تا حالا در بازی ها به هیچ وجه کم که نه اورده بلکه نسبت به گوشی قبلیم EVO 3D که اونم دو هسته ای بود بازی هارو بسیار روانتر و با فرم بیشتر اجرا کرده..
راستی بازی Max Payne هم برای اندروید امروز ریلیز شد.. دارم data اونم دانلود میکنم به زودی خبرشو بهتون میدم..

14-06-2012, 20:50
تا حالا در بازی ها به هیچ وجه کم که نه اورده بلکه نسبت به گوشی قبلیم EVO 3D که اونم دو هسته ای بود بازی هارو بسیار روانتر و با فرم بیشتر اجرا کرده..
شما دارین یکی از قدرتمند ترین 2 هسته ای ها رو با ضعیف ترین دو هسته ای مقایسه می کنید !

Punisher_2008
14-06-2012, 20:51
میشه یکی از دوستان یک بنچمارک با برنامه qudrent با S2 از رام رسمی 2.3.X یا هامون اندروید 4 بزاره...
ممنون میشم...
البته شخصا به بنچمارک خیلی اعتقاد ندارم و بیشتر عمل رو قبول دارم..ولی خب..

Punisher_2008
14-06-2012, 20:59
شما دارین یکی از قدرتمند ترین 2 هسته ای ها رو با ضعیف ترین دو هسته ای مقایسه می کنید !

سلام..
پارسا جان درسته که این گوشی از نظر سرعت و اجرا بازی ها از EVO 3D سریعتر و عملکرد بهتری داره اما اون گوشی هم در اجرا بازی ها هرگز کم نمی اورد..
چیپست Snapderagon S3 هم واقعا قدرتمند هست...

همین Xperia S دقیقا سخت افزارش مثل EVO 3D هست..
---------------------------------------------------------------------

دوستان ریکاوری مد در مرحل تست هست به زودی منتظر ارائه ریکاوری مد باشید..
اموزش روت هم که قرار دادم..
در قسمت New Device Forum Requests هم این گوشی داره خیلی رای میاره....به زودی منتظر بخش تخصصی این گوشی در xda باشید..

دوستان میتونند با شرکت در تاپیک زیر و رای دادند به این گوشی برای ایجاد سریعتر بخش تخصصیش در xda کمک کنند. چون xda بر اساس رای ها و تعداد کاربران یک گوشی به ترتیب اولیت بخش هارو ایجاد میکن

برای رای این رو بفرستید:

+1 for Samsung S I9070 Advance
لینک تاپیک:

New Device Forum Requests ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir200812
14-06-2012, 21:24
میشه یکی از دوستان یک بنچمارک با برنامه qudrent با S2 از رام رسمی 2.3.X یا هامون اندروید 4 بزاره...
ممنون میشم...
البته شخصا به بنچمارک خیلی اعتقاد ندارم و بیشتر عمل رو قبول دارم..ولی خب..

البته S2 نیست! NOTE هست که از همون چیپ S2 استفاده میکنه.
رام هم 2.3.6 هست!

Punisher_2008
14-06-2012, 21:43

البته S2 نیست! NOTE هست که از همون چیپ S2 استفاده میکنه.
رام هم 2.3.6 هست!

سلام..
با تشکر از شما بابت همکاری...
این دوتا بنچمارک از Galaxy S Advance با رام رسمی 2.3.6 :

مشخصات سخت افزاری Galaxy S Advance:
Chipset :NovaThor U8500
CPU:Dual-core 1 GHz Cortex-A9
GPU: Mali-400MP
768MB Ram

مشخصات سخت افزاری Galaxy Note:
Chipset :Exynos4210
CPU: Dual-core 1.4 GHz ARM Cortex-A9
Mali-400MP4
1Gig Ram

amir200812
14-06-2012, 21:55
سلام..
با تشکر از شما بابت همکاری...
این دوتا بنچمارک از Galaxy S Advance با رام رسمی 2.3.6 :

مشخصات سخت افزاری Galaxy S Advance:
Chipset :NovaThor U8500
CPU:Dual-core 1 GHz Cortex-A9
GPU: Mali-400MP
768MB Ram

مشخصات سخت افزاری Galaxy Note:
Chipset :Exynos4210
CPU: Dual-core 1.4 GHz ARM Cortex-A9
Mali-400MP4
1Gig Ram

امتیاز پردازنده کاملا طبیعی هست!(تقریبا متناسب با اختلاف فرکانس)
ولی امتیاز رم کمی غیر طبیعی هست! از 50% هم کمتر امتیاز گرفته در مقابل NOTE!

امتیاز گرافیکی هم بنظر میاد این نرم افزار باگ داره! چون برای S3 و NOTE وAdvance امتیازات برابری میده!
حتی اگه در نظر بگیریم که این هم 4 هسته ای باشه باز در رزولیشن، این گوشی ها خیلی تفاوت داره و امتیاز برابر کمی منطقی نیست!

نرم افزار دیگه ای تست کردید؟

Punisher_2008
14-06-2012, 22:03
امتیاز پردازنده کاملا طبیعی هست!(تقریبا متناسب با اختلاف فرکانس)
ولی امتیاز رم کمی غیر طبیعی هست! از 50% هم کمتر امتیاز گرفته در مقابل NOTE!

امتیاز گرافیکی هم بنظر میاد این نرم افزار باگ داره! چون برای S3 و NOTE وAdvance امتیازات برابری میده!
حتی اگه در نظر بگیریم که این هم 4 هسته ای باشه باز در رزولیشن، این گوشی ها خیلی تفاوت داره و امتیاز برابر کمی منطقی نیست!

نرم افزار دیگه ای تست کردید؟

سلام....
منم با امتیاز سی پی یو موافق هستم.. هر هسته Note همینطور که مشخه 400mhz کلاکش بیشتره.. یعنی در کل 800mhz کلاک بیشتر نسبت به advance.... هر دو گوشی از سی پی یو Cortex A9 استفاده میکنند..
فکر میکنم تفاوت رم به خاطر DDR 3 یا تفاوت کانال ها باشه... یه نگاهی به مشخصات رم دو مدل چیپست بندازید:

دوست عزیز این اخرین ورژن این برنامه هست و برای چند هسته ها هم بهینه شده.. به طور پیشفر Galaxy Nexsus رو هم داره.. شاید در s2 , note همین مقدار در 4 هسته مجتمع شده ولی در advance در هامون یک هسته قرار گرفته..

شما نرم افزار دیگه ای برای تست اگه دارید معرفی کنید بازم باهم بنچمارک بزاریم..

-----------------------------------
سایت امازون این گوشی رو با قیمت 360 تا 390 دلار داره میفروشه!!! چند وقت چیش رفتم فکر کنم کمتر بودا....
چندتا از این سایت های معتبر رو دیدم همشون بالا بود دوتاشون فقط 340 دلار زده بود...
Galaxy S Plus بعضی جاها از 300 دلار هم یکم بیشتر بود!!!
S2 هم افزایش پیدا کرده!!
سامسونگ ظاهرا قیمت جهانی گوشیهاشو یکم افزایش داده...دلیلشم مشخص نیست..
نمودار قیمتش رو در GSMARENA دیدم.. خط صاف بود.. یعنی نه افزایش داشته نه کاهش!!!!!!!!

amir200812
14-06-2012, 22:34
سلام....
منم با امتیاز سی پی یو موافق هستم.. هر هسته Note همینطور که مشخه 400mhz کلاکش بیشتره.. یعنی در کل 800mhz کلاک بیشتر نسبت به advance.... هر دو گوشی از سی پی یو Cortex A9 استفاده میکنند..

دوست عزیز این اخرین ورژن این برنامه هست و برای چند هسته ها هم بهینه شده.. به طور پیشفر Galaxy Nexsus رو هم داره.. شاید در s2 , note همین مقدار در 4 هسته مجتمع شده ولی در advance در هامون یک هسته قرار گرفته..

شما نرم افزار دیگه ای برای تست اگه دارید معرفی کنید بازم باهم بنچمارک بزاریم..

اول اینکه جمع بستن فرکانس هسته ها درست نیست! یعنی NOTE نسبت به این گوشی 400MHz فرکانس بیشتری داره نه 800.

رم هم ممکنه اینطوری باشه که میگید!(یکی DDR2 و یکی DDR3 )

در مورد نرم افزار تست هم :
NenaMark2 رو امتحان کن!

درضمن این Quadrant برای پردازنده های مرکزی چند هسته ای اپتیمایز شده نه پردازنده های گرافیکی چند هسته ای.

Punisher_2008
14-06-2012, 22:40
اول اینکه جمع بستن فرکانس هسته ها درست نیست! یعنی NOTE نسبت به این گوشی 400MHz فرکانس بیشتری داره نه 800.

رم هم ممکنه اینطوری باشه که میگید!(یکی DDR2 و یکی DDR3 )

در مورد نرم افزار تست هم :
NenaMark2 رو امتحان کن!

درضمن این Quadrant برای پردازنده های مرکزی چند هسته ای اپتیمایز شده نه پردازنده های گرافیکی چند هسته ای.

خب ببینید دوست عزیز.. هر هسته Note کلاکش 1.4ghz هست.. و هر هسته advance کلاکش 1ghz.. اگه جمع بندی بشه 800mhz میشه تفاوت کلاک.. بگذریم حالا..

من فکر میکنم تفاوت رم به خاطر همین DDR و نوع کانال ها باشه.. چون چیپست Exynos ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در این قسمت پیشرفته از NovaTur هست.. البته هر دو چیپست فناوری 45nm رو دارند...

دوست عزیز اون برنامه NenaMark رو از سایت زیر ورژن 2.2 یاهامون اخرین ورژن رو لطفا دانلود کنید و بنچمارکش رو قرار بدید..منم الان دارم دانلود میکنم:

amir200812
14-06-2012, 22:50
خب ببینید دوست عزیز.. هر هسته Note کلاکش 1.4ghz هست.. و هر هسته advance کلاکش 1ghz.. اگه جمع بندی بشه 800mhz میشه تفاوت کلاک.. بگذریم حالا..

من فکر میکنم تفاوت رم به خاطر همین DDR و نوع کانال ها باشه.. چون چیپست Exynos ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در این قسمت پیشرفته از NovaTur هست.. البته هر دو چیپست فناوری 45nm رو دارند...

دوست عزیز اون برنامه NenaMark رو از سایت زیر ورژن 2.2 یاهامون اخرین ورژن رو لطفا دانلود کنید و بنچمارکش رو قرار بدید..منم الان دارم دانلود میکنم:

نرم افزار رو شب آپلود میکنم!(حجمش حدود 10MB هست)
کلا در مورد پردازنده های چند هسته ای ، جمع بستن فرکانس ها چندان علمی نیست و به هیچ عنوان معتبر نخواهد بود.

خودمم گیج شدم! در بعضی تست ها امتیاز برابر گرفتند ولی در بعضی تست ها تعداد فریم ادونس 3 برابر کمتر بوده!:24:

Punisher_2008
14-06-2012, 23:01
نرم افزار رو شب آپلود میکنم!(حجمش حدود 10MB هست)
کلا در مورد پردازنده های چند هسته ای ، جمع بستن فرکانس ها چندان علمی نیست و به هیچ عنوان معتبر نخواهد بود.

خودمم گیج شدم! در بعضی تست ها امتیاز برابر گرفتند ولی در بعضی تست ها تعداد فریم ادونس 3 برابر کمتر بوده!:24:

مرسی داداش گلم.. پیداش کردم:دی
شما الان یه زحمت بکش NenaMark رو از سایت زیر ورژن 2.2 یاهامون اخرین ورژن رو لطفا دانلود کنید و بنچمارکش رو قرار بدید..منم الان دارم دانلود میکنم..

بازم مرسی داداش گلم که زحمت کشیدی و بچمارک گذاشتی..

Punisher_2008
14-06-2012, 23:12
سلام مجدد...

اینم بنچمارک NenaMark از Galaxy S Advance رام 2.3.6 رسمی...
من اخرین ورژن NenaMark رو از سایت خودش دانلود کرد..

amir200812
15-06-2012, 05:29

قبلا یک بار تست کرده بودم امتیاز 44.5 داده بود (احتمالا رامم قدیمی شده)
درضمن آخرین ورژن 2.2 نیست!!! 2.3 هست! همین امروز اومده:31:

Punisher_2008
15-06-2012, 10:38
سلام.
دیشب بازی Maxpayne رو دانلود کردم .
از قسمت Settings هم میشد گرافیک بازی رو کمتر یا زیادتر کرد..
روی حداکثر گرافیک این بازی رو با فرم بسیار بالا و بدون کوچکترین لگی اجرا شد..
بازی بسیار فوق العاده بود.. پیشنهاد میکنم نصب کنید.

موفق باشید..

Punisher_2008
15-06-2012, 10:49

قبلا یک بار تست کرده بودم امتیاز 44.5 داده بود (احتمالا رامم قدیمی شده)
درضمن آخرین ورژن 2.2 نیست!!! 2.3 هست! همین امروز اومده:31:

خب Note حدود 6 فرم بیشتر داده...
البته تا جایی که من میدونم چشم انسان بیشتر از 25 فرم و تشخیص نمیده..( مطمئن نیستما..)
همین دیشب رفتم اخرین ورژن 2.2 بودا...:دی
با تشکر وِیژه از amir200812 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بابت همکاری که کردن..

Punisher_2008
15-06-2012, 12:01
سلام مجدد...
خب امروز یکی از Dev های XDA فریمور فارسی این گوشی رو هم روت کردن. قبلا فقط فریمور های رام های اروپا رو روت کرده بودند... اموزش روت خیلی خیلی ساده هست و بیشتر از 1 دقیق وقت شمارو نمیگیره..
برای روت به تاپیک زیر مراجعه کنید و ه پست اخر دقت کنید.

h!tman
15-06-2012, 13:57
سلام....
داداشی Mali-400 طوری طراحی شده که از یک تا 4 هسته میتونه پشتیبانی کنه...
نوعی که در S2 استفاده شده 4 هسته داره و اونی که در چیپست های NovaTur استفاده شده در تمام مدلش ها تک هسته ای هست.
البته این دلیل بر ضعیف بودن نیست!!!!!!!!
در بچمارک از Adreno 220 و Power VR540 نمره بیشتری دریافت میکنه در بازی هم بسیار فرم بیشتری از Adreno 220 میده.

دورد دوباره دوست عزیز
دلیل این که روی این موضوع تاکید میکنم! برا اینه یک بار با پارسا هم بحثش رو کردیم و قضیه اون 4 بعد Mp قضیه تعداد کور نیست.
نگفتم ضعیفه . ولی فکر نکنم شما دیوایسی رو پیدا کنید که مالی های تک هسته ای روش باشه . چون مالی 400میتونه از 1تا 4 داشته باشه و اون روی گوشی های اریکسون نسخه 2هسته ای و روی ادونس 4هسته ای است. فقط مشکل ادونس بهینه نبودن مالی 400هست. همونطور که دوستمون هم بنچمارک گداشتن تفاوت فرم بسیار کمی با اس2 داشته. ولی همین ننا مارک برای اکسپریا یو که مالی 400 و رزولوشن یکسان داره مقدار 23 فرم رو نشون میده!
یعنی مشکل شاید از برد باشه شاید از چیپ! ولی میدونم وقتی تعداد کور چیپ های گرافیکی میاد پایین یکی دو تا فرم افت نداره.10-15تا میاد پایین
در هر صورت شاید هم من اشتباه میکنم و تک کور باشه. خلاصه ما که هنگیم:دی

سلام...
610... چه عالی.. به نظر منم قیمت مناسبش همین حدود 600 تا حداکثر 660 هست....
نسخه 16 گیگ بود یا 8 گیگ؟

میتونید از تنظیمات نور صفحه رو از حالت اوتوماتیک بردارید و خودتون مطابق با خودت تنظیم کنید..
در کل نمایشگر بسیار با کیفیتی داره. کنتراست و وضحش بیشتر از S1 هست با اینکه تراکم پیکسل بیشتری داره اما کیفیتش به پای S2 نمیرسه.

یک نمونه از فیلم برداریش در صفحه قبل گذاشتم... شاید از نظر رزولیشن کمتر باشه ولی کیفیتش عالیه!!!!

دوستان دارم بازی 9MM رو DATAهاشو دانلود میکنم.
این بازی روی xperia pro و EVO 3D هم البته تست کردم. ولی روی اینم تست میکنم...
راستی بازی Max Payne هم برای اندروید امروز ریلیز شد.. دارم data اونم دانلود میکنم به زودی خبرشو بهتون میدم..

والا ما این محصول کفر و استکبار جهانی رو ( :دی ) بدون گارانتی 8گیگ خریدیم 610
من هم اصلا به Auto اعتقادی ندارم ولی توی بیشترین نور هم احساس کردم نورش کمه.شاید چشم به G player عادت کرده اینطور دیدم
کلا Evo 3D رو دلیلی که پارسا میگه جزو ضعیفترین هاست چون اچ تی سی در مچ کردن قطعات مشکل داشت و دو هسته ای هایی که با چیپ های MSM 8660 ارائه داده بازدهی در حد گوشی های تک هسته ای ضعیف داشتند و مثلا Sensation سری XE و سری معمولی برابر با Galaxy Wو Arc S ظاهر شدند و در تست های سی پی یو ضعیف تر بودند. ! به همین خاطر Evo 3D جلوی ادونس سوسکه

Punisher_2008
15-06-2012, 16:45
دورد دوباره دوست عزیز
دلیل این که روی این موضوع تاکید میکنم! برا اینه یک بار با پارسا هم بحثش رو کردیم و قضیه اون 4 بعد Mp قضیه تعداد کور نیست.
نگفتم ضعیفه . ولی فکر نکنم شما دیوایسی رو پیدا کنید که مالی های تک هسته ای روش باشه . چون مالی 400میتونه از 1تا 4 داشته باشه و اون روی گوشی های اریکسون نسخه 2هسته ای و روی ادونس 4هسته ای است. فقط مشکل ادونس بهینه نبودن مالی 400هست. همونطور که دوستمون هم بنچمارک گداشتن تفاوت فرم بسیار کمی با اس2 داشته. ولی همین ننا مارک برای اکسپریا یو که مالی 400 و رزولوشن یکسان داره مقدار 23 فرم رو نشون میده!
یعنی مشکل شاید از برد باشه شاید از چیپ! ولی میدونم وقتی تعداد کور چیپ های گرافیکی میاد پایین یکی دو تا فرم افت نداره.10-15تا میاد پایین
در هر صورت شاید هم من اشتباه میکنم و تک کور باشه. خلاصه ما که هنگیم:دی

والا ما این محصول کفر و استکبار جهانی رو ( :دی ) بدون گارانتی 8گیگ خریدیم 610
من هم اصلا به Auto اعتقادی ندارم ولی توی بیشترین نور هم احساس کردم نورش کمه.شاید چشم به G player عادت کرده اینطور دیدم
کلا Evo 3D رو دلیلی که پارسا میگه جزو ضعیفترین هاست چون اچ تی سی در مچ کردن قطعات مشکل داشت و دو هسته ای هایی که با چیپ های MSM 8660 ارائه داده بازدهی در حد گوشی های تک هسته ای ضعیف داشتند و مثلا Sensation سری XE و سری معمولی برابر با Galaxy Wو Arc S ظاهر شدند و در تست های سی پی یو ضعیف تر بودند. ! به همین خاطر Evo 3D جلوی ادونس سوسکه

سلام...
دادشی اخه داخل مشخصات چیپست NovaTur U8500 نوع Mali-400 رو تک هسته ای مشخص کرده...
شما خودتون با ننا مارک از XPERIA U بنچمارک گرفتین و 23 فرم داد؟
من خودم EVO 3D داشتم به Sensetion هم زیاد کار کردم... XE از نظر بنچمارک که از اون دوتا جلوتره بود. یکی از دلایلش این بود کلاک MSM8660 در اصل 1.5GHZ هست که در اون دوتا روی 1.2 کلاک شده.و بعدی اینکه روی بهینه سازی ها بهتر کار شده بود.
ولی من وقتی از اندروید 2.3.4 به اندروید 4.0.3 رفتم در EVO 3D ( با کاستوم رام بر پایه کرنل استوک و رسمی) شاید افزایش و بهبود قدرت پردازشی گوشی شدم....حتی بنچمارکهایی تا 2800 خورده ای هم رسید
البته داداشی فراموش نکنید هسته ای های Scorpion نسبت به Cortex ها کمی از نظر قدرت هم در رده پایینتری قرار میگیرند...
البته بهتره بحث این چیزهارو اینجا نکنیم.. اینجا جاش نیست..

خودمم حدث میزدم 8گیگ باشه..به نظر من مناسب خریدید . به هرحال مبارک باشه..

15-06-2012, 17:55
البته تا جایی که من میدونم چشم انسان بیشتر از 25 فرم و تشخیص نمیده..( مطمئن نیستما..)
عزیز این حرف راجع به 60 فریم گفته میشه ، ولی 25 دیگه خیلی نامردیه !
اتفاقا چند وقت پیش با یه دوستی یه بحثی داشتیم در همین مورد ، هیچ منبع موثقی این موضوع رو تایید نکرده بود و گفته شده بود که بستگی به خود شخص داره و هیچ عدد ثابتی وجود نداره .
موفق باشید .

amir200812
15-06-2012, 17:59
خب Note حدود 6 فرم بیشتر داده...
همین دیشب رفتم اخرین ورژن 2.2 بودا...:دی
با تشکر وِیژه از amir200812 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بابت همکاری که کردن..

NOTE حدود 6 فریم بیشتر داده، ولی با رزولیشن 2.6 برابر بیشتر! این یعنی خیلی اختلاف هست.

درضمن کمپانی ARM هم تایید کرده که در چیپ U8500 از پردازنده گرافیکی Mali-400 MP1 استفاده شده!
ولی در Samsung Exynos 4210 از پردازنده Mali-400 MP4 استفاده شده.

رم هم درست حدث زدیم، رم این گوشی DDR2 هست و مال S2 و NOTE از نوع DDR3

h!tman
15-06-2012, 19:50
سلام...
دادشی اخه داخل مشخصات چیپست NovaTur U8500 نوع Mali-400 رو تک هسته ای مشخص کرده...
شما خودتون با ننا مارک از XPERIA U بنچمارک گرفتین و 23 فرم داد؟
من خودم EVO 3D داشتم به Sensetion هم زیاد کار کردم... XE از نظر بنچمارک که از اون دوتا جلوتره بود. یکی از دلایلش این بود کلاک MSM8660 در اصل 1.5GHZ هست که در اون دوتا روی 1.2 کلاک شده.و بعدی اینکه روی بهینه سازی ها بهتر کار شده بود.
ولی من وقتی از اندروید 2.3.4 به اندروید 4.0.3 رفتم در EVO 3D ( با کاستوم رام بر پایه کرنل استوک و رسمی) شاید افزایش و بهبود قدرت پردازشی گوشی شدم....حتی بنچمارکهایی تا 2800 خورده ای هم رسید
البته داداشی فراموش نکنید هسته ای های Scorpion نسبت به Cortex ها کمی از نظر قدرت هم در رده پایینتری قرار میگیرند...
البته بهتره بحث این چیزهارو اینجا نکنیم.. اینجا جاش نیست..

خودمم حدث میزدم 8گیگ باشه..به نظر من مناسب خریدید . به هرحال مبارک باشه..
در مورد این مورد جی اس ام آرنا بنچ گرفته
میدونم که Mp4 همون مولتی پلای هست. ولی بنابر تعداد کور نیست. بنابر قدرت گوشی هست .یعنی قدرت مولتی پلاای 4 میشه. حالا با توجه به نزدیکی بنچمارکا فکر کنم 3یا 4باشه

اتفاقا چند وقت پیش با یه دوستی یه بحثی داشتیم در همین مورد ، هیچ منبع موثقی این موضوع رو تایید نکرده بود و گفته شده بود که بستگی به خود شخص داره و هیچ عدد ثابتی وجود نداره .
موفق باشید .
35بودا فکر کنم :دی

h!tman
15-06-2012, 19:54
آخه نمیگم درست میگم
احتمالا اشتباه کنم
ولی هر ریویو دیدم همچین چیزی نوشته
but notably worse than the Samsung Galaxy S II, which uses the same Mali 400-MP GPU.

و جلب تر چیزیه که تو ویکی نوشته

ولی چون یک متن از کاربر هاست نه شرکت نمیشه بش اعتماد کرد
اینم بنچ xperia u

amir200812
15-06-2012, 20:01
آخه نمیگم درست میگم
احتمالا اشتباه کنم
ولی هر ریویو دیدم همچین چیزی نوشته
but notably worse than the Samsung Galaxy S II, which uses the same Mali 400-MP GPU.

و جلب تر چیزیه که تو ویکی نوشته

ولی چون یک متن از کاربر هاست نه شرکت نمیشه بش اعتماد کرد
اینم بنچ xperia u

عزیز ویکیپدیا رو بیخیال! دارم میگم خود ARM گفته که یکی MP1 هست یکی دیگه MP4!!

این عکس از یک فایل PDF هست که در سایت شرکت ARM قرار گرفته! کسی بخواد لینکش رو هم میدم!

h!tman
15-06-2012, 20:05
پس من اشتباه میکردم
با بهینه سازی سامی همچین فرمی میده
شرمنده همگی:دی

Punisher_2008
15-06-2012, 20:51
NOTE حدود 6 فریم بیشتر داده، ولی با رزولیشن 2.6 برابر بیشتر! این یعنی خیلی اختلاف هست.

درضمن کمپانی ARM هم تایید کرده که در چیپ U8500 از پردازنده گرافیکی Mali-400 MP1 استفاده شده!
ولی در Samsung Exynos 4210 از پردازنده Mali-400 MP4 استفاده شده.

رم هم درست حدث زدیم، رم این گوشی DDR2 هست و مال S2 و NOTE از نوع DDR3

سلام...
حق با شماست.. رزولیشن بیشتر باهش میشه GPU قدرت بیشتری صرف کنه...
ولی دوست عزیز 800 480 رو در 2 ضرب کنی از 1280 720 بیشتر میشه ها:دی چطور 2.6 برابر:دی ( البته من ریاضیم اصلا خوب نیست.. شاید فرمول خاصی داره)..

میشه یکی از دوستان با S2 از Nanomark بنچمار بزاره...ممنون میشم..

Punisher_2008
15-06-2012, 21:00
پس من اشتباه میکردم
با بهینه سازی سامی همچین فرمی میده
شرمنده همگی:دی

دوست عزیزم در اینکه Mali-400 این گوشی با S2 تفاوت میکنه شکی نیست..
اگه اخبار رو خونده باشید جدیدا ARM در کنار Mali-400 الان Mali-405 رو هم ارائه کرد که از 1. تا 8 هسته میتونه داشته باشه و این رو برای Mid رنج زده..

البته یک چیزی هست.. Mali-400 که در s2 هست هر هسته اون توانایی پردازش 30 میلیون مثلث رو داره.. یعنی در کل توانایی پردازش 120 میلیون مثلث در ثانیه..
Adreno 220 توانایی پردازش 88 میلیون مثلث در ثانیه...
Power VR 540 که در نکسوس و S1 استفاده هم هم کلاکشون متفاوته.. در S1 کلاکش 200MHZ هست و در نکسوس فکر کنم 368MHZ یا یه چی تو این میاهها بود.. و میتونه حدود 90 تا 100 میلیون مثلث در ثانیه پردازش کنه..

خب نمیشه گفت Mali-400MP1 پس توانایی پردازش 30 میلیون مثلث داره. اینجوری میشه از Adreno 205 هم ضعیفتر.. اخر Adreno 205 میتونه 45 میلیون مثلث رو پردازش کنه در هر ثانیه..
با توجه به اینکه Mali-400mp1 بنچمارکش از Adreno 220 بیشتره من حدس میزنم هامون در 90 میلیون مثلث در ثانیه باشه..

همین GPU که در گوشی 603 700 701 808 نوکیا استفاده شده Boardcom BMC2763 توانایی پردازش 100میلیون مثلث در ثانیه رو دارها...

Punisher_2008
15-06-2012, 21:02
موفق باشید .

سلام..
داداش پارسا والله من چندین جا بحث این موضوع رو خودندم و هرجا خوندم دیدم استانداد همین 25 27 فرم برای چشم انسان هست و بیشتر از این نمیتونه ببینه....
برای همین اگه دقت کردید استانداد روان بازی ها 25 فرم هست..
اگه یک بازی در PC نصب کنید که 34 فرم میده و یکی دیگه که 60 فرم میده شما هرگز نمیتونیت تفاوت فرم رو درک کنید...
ازمایش کنید..

Punisher_2008
15-06-2012, 21:07
عزیز ویکیپدیا رو بیخیال! دارم میگم خود ARM گفته که یکی MP1 هست یکی دیگه MP4!!

این عکس از یک فایل PDF هست که در سایت شرکت ARM قرار گرفته! کسی بخواد لینکش رو هم میدم!

داداشی قربون دستت چیزی در مورد کلاک Mali-400 در این دو مورد نوشته نشده؟
نوشته حداکثر تا 400MHZ... ولی نمیدونم در NovaTur U8500 رو چند تنظیم شده..

amir200812
15-06-2012, 21:13
سلام...
حق با شماست.. رزولیشن بیشتر باهش میشه GPU قدرت بیشتری صرف کنه...
ولی دوست عزیز 800 480 رو در 2 ضرب کنی از 1280 720 بیشتر میشه ها:دی چطور 2.6 برابر:دی ( البته من ریاضیم اصلا خوب نیست.. شاید فرمول خاصی داره)..

میشه یکی از دوستان با S2 از Nanomark بنچمار بزاره...ممنون میشم..

800*480=384000
1280*800=1024000
1024000/384000=2.66

همانطور که می بینید GALAXY NOTE حدود 2.66 برابر پیکسل بیشتری داره.