PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف کامل راست کلیک در فلش

hamid_xp
02-07-2006, 16:59
سلام و خسته نباشید. راستش من یه سوال خیلی مهم دارم که ممکنه سوال همه فلش کا را باشه . اونم حذف کامل
راست کلیک در هنگام اجرای فایل فلشه . راستش منظورم سفارشی کردن با context menu نیست بلکه حذف کامل راست کلیکه. راستش دیدم که با کدهای جاوا راست کلیک رو تو صفحات html که فلش داره برمی دارن . ولی من می خوام تحت ویندوز باشه . البته از بین بردن راست کلیک فلش در فایل multimedia builder رو بلدم. اما مشکل اینجاست
که حتما یه فایل exe می ده .
راستش من ماهها است که دنبال این ترفندم ولی به جایی نرسیدم . ولی امیدوارم در اینجا با راهنمایی های اساتید محترم یه راهی پیدا بشه و مشکل من و خیلی از بچه ها حل بشه .
با تشکر از آقای الفین و مدیران محترم :cool:

mahsoft
02-07-2006, 17:06
من هم این مشکل رو دارم اگه یه دستوری باشه تو فلش که راست کلیک رو بی اثر کنه عالی میشه

اگه راهی پیدا کردی به من هم بگو

من هم دارم از چند نفر سوال می کنم

اگه نتیجه گرفتم برای شما هم می نویسم

فعلا

Elfin-D
02-07-2006, 17:11
تغییرات در رایت کلیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حذف کامل رایت کلیک در وب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahsoft
03-07-2006, 16:34
ممنون ولی کامل حذف نمیشه

hamid_xp
03-07-2006, 19:12
سلام بچه ها . الفین جان ما شما رو خیلی قبول داریم هر جا که باشی قبولت داریم چه اینجا چه اونجا هر جا همه جا
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mahsoft جان من امروز یه نرم افزار پیدا کردم که شاید مشکل رو حل کنهکه کار خود ایرونی هاست . از گروه دیجیتال پرو نام نرم افزار اینه IceProjector Beta فعلا نسخه بتاست ولی ظاهرا تمام تغییرات سوال منو تو فایل فلش اعمال میکنه و حتی راست کلیک رو به صورت فارسی عوض می کنه البته من کار کردن باهاش رو نفهمیدم و حتی نحوه نصب رو هم نفهمیدم ولی
نمونه کار تو سایتش هست . در کل فکر می کنم این نرم افزار چاره کار راست کلیکه شما میتونید این نرم افزار رو اینجا دانلود کنید ولی یادتون باشه اگه ازش سر در آوردید همین جا یه توضیحی بدید ما هم کار کردن باهاش رو یاد بگیریم
با تشکر از همه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elfin-D
03-07-2006, 19:19
حالا جالب این هست که اوشون دقیقا جواب من رو به شما دادند.
مهم نیست
من همه در خدمت شما هستم
مرسی

Elfin-D
03-07-2006, 19:22
شرمنده
اون ادامه پستتون رو تازه دیدم.حال ویرایش هم نبود
اون نرم افزار دقیقا کار زینک رو میکنه.البته زینک خیلی کامل تر و حرفه ای تر هست
پیشنهاد میکنم یک سر به هلپ زینک بزنید تا متوجه عرض من بشید.
با زینک حتی میتونید به دیتابیس هم وصل بشید
موفق باشید

hamid_xp
03-07-2006, 20:02
دشمنت شرمنده باشه الفین جان
ممنون از راهنماییت

mahsoft
04-07-2006, 00:24
من نرم افزارشو ندیدم میشه لینک دانلودشو بذارید

ممنون
الفین جان

حمید اکس پی