PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Game`s Wishlist

AlexMercer
30-01-2012, 05:33
سلام. من این تاپیک رو میزنم اگر مدیر ها صلاح دونستند ادامه میدیم اگر نه پاک هم شد اشکال نداره.

در این تاپیک به بیان انتظاراتمون از نسخه جدید یک سری از بازی ها میپردازیم. میتونه بحث فنی هم باشه.

درسته شاید هیچ کدوم از این انتظارات و نظر ها اتفاق نیفته ولی گفتنش جالبه و میتونه تصویر ذهنی هر کس از بازی و انتظارش از بازی رو نشون بوده. خیلی هم جالبه چون معمولا بیشتر بازی ها در سایتشون این تاپیک رو میزنند و کاربران میرن عنوان میکنند.

درباره هر بازی که میخواین میتونید بنویسید ترجیحا ولی معقولانه باشه مثلا حضور لیگ ایران در فیفا 13 غیر معقولانست ولی بازم دوست داشتین بنویسین.

یک سری اسم بازی برای شروع مینوسیم خودم.

دوست دارید چه تغییراتی رو در بازی های زیر ببینید؟ چه المان های اضافه شن؟ حذف شن؟ یا حتی با مقداری کار میتونند بهتر شن؟

FIFA 13
PES 2013
Call Of Duty
Battlefield , Medal of Honor
Resident Evil 6
GTA V
Prototype 2
Assassin`s Creed 3
Batman Arkham World ( tba)3
Starcraft 3
Elder Scrolls
Dragon Age
Need For Speed

و یک سری بازی دیگه که خودتون ایشالا اضافه میکنید.

مثلا من دوست دارم در فیفا مانند اوت دستی کات سنس ضربه دروازه هم برداشته شه چون به واقعی تر شدن بازی کمک میکنه.....

saeedblack
30-01-2012, 09:56
من دوست دارم که Onimusha5 بیاد با بازگشت تمامی کاراکترها و سیستم مبارزات بهتر بخاطر اینکه از سری Onimusha خوشم میاد و همچنین DMC5 با بازگشت ویرجیل که کاراکتر مورد علاقه من هست.

reza207
01-02-2012, 00:26
تایپک خوبیه میتونیم تخیلات و انتظارات خودمونو از بازی های اینده اینجا بیان کنیم

مثلا من دوست دارم در فیفا مانند اوت دستی کات سنس ضربه دروازه هم برداشته شه چون به واقعی تر شدن بازی کمک میکنه.....

فقط همین؟

من میخوام درباره جی تی ای 5 خواسته هامو بگم که خیلی دوست دارم اونها به بازی اضافه شن ولی چون زیادن بعدن میگم

دوستان شما میخواین چه چیزی به جی تی ای 5 اضافه شه؟