PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نشانه های اداپتور خراب

Darya-eng
29-01-2012, 23:40
سلام
بنده باتری لپ تاب رو به اشتباه وقتی کاملا خالی شد جداکردم ومدتی کنارگذاشتم
الان شارژنمیشه(یعنی 29%شارزکرد بعدش متوقف شد)
حالامیخوام بدونم ایا ادابتورهمخرابه؟:41:
خودم توجه کنید خودم(نه تعمیرکار)چطوری چک کنم که ایا اداپتورهم ایراد داره یانه؟
متاسفانه لپ تاپ دیگه ای که اداپتورم بهش بخوره ندارم
لپ تاپها ساعتها باادابتور(بابرق شهری)کارمیکنه

Farshid72
30-01-2012, 00:15
خب اگه با آداپتور کار میکنه با برق شهری پس مشکلی نداره آداپتور و بنظر من مشکل میتونه از سلول های سیستم باشه که توصیه من اینه شما اونو به یه تعمیرکار مجاز و مجرب نشونش بدید

Darya-eng
30-01-2012, 00:37
نرم افزاری برنامه ای چیزی برای چک کردن این سلولها نیست؟حتماباید لپ تاپ بازبشه؟

Farshid72
30-01-2012, 10:13
باتری باید چک بشه...فک نکنم نرم افزار هایی هست برای تست باتری که تو همین انجمن بگردی بچه هایی که مشکل باتری داشتن تست کردن ولی بحث اینه که شما باتریت اصلا کار نمیکنه که بخوای تست کنی

Darya-eng
30-01-2012, 16:02
واقعا ممنونم از راهنماییهاتون
1سئوال دیگه میمونه
من لپ تاپ رو به یه نفر نشون دادم گفت از 3حالت خارج نیست:
1)باتری خربه(که حتماهست)2)اداپتور خرابه3)یا اون قسمت داخای لپ تاپ(که گفت اسمشو ولی الان یادم نیست)اون مشکل داره

حالا اگر من باتری جدید رو گرفتم وباز هم شارز نشد میتونم نتیجه بگیرم که حتما مشکل از اداپتوره؟
اگر از داخل لپ تاپ باشه می ارزه بدم درسش کنند ؟خرابترش نمی کنند؟(اخا معمولا وسایل الکترونیکی رو دست تعمیرکار ایرانی ندی بهتره یه چیزم از توش برمیدارن یا یه چیز داغونتر می ذارن)

Farshid72
30-01-2012, 17:03
واقعا ممنونم از راهنماییهاتون
1سئوال دیگه میمونه
من لپ تاپ رو به یه نفر نشون دادم گفت از 3حالت خارج نیست:
1)باتری خربه(که حتماهست)2)اداپتور خرابه3)یا اون قسمت داخای لپ تاپ(که گفت اسمشو ولی الان یادم نیست)اون مشکل داره

حالا اگر من باتری جدید رو گرفتم وباز هم شارز نشد میتونم نتیجه بگیرم که حتما مشکل از اداپتوره؟
اگر از داخل لپ تاپ باشه می ارزه بدم درسش کنند ؟خرابترش نمی کنند؟(اخا معمولا وسایل الکترونیکی رو دست تعمیرکار ایرانی ندی بهتره یه چیزم از توش برمیدارن یا یه چیز داغونتر می ذارن)
شما گفتید که با آداپتور کار میکنه
مشکل یا از باطری یا اگه از باتری نبود از پین های مادربرد هستش