PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاز ه ترین پروژه گروه ما - دانشگاهی ( در حال تکمیل )

hamed_benz
29-01-2012, 23:19
سلام
این عکس های جدید ترین پروژه ما هستش که برای دانشگاه در حال تکمیل هست و دوست داریم نظرات فنی شما دوستان رو هم در مورد این پروژه بدونیم هر چند که با دیدن عکس کار سختی هست.
امیدوارم به نظرتون جالب بیاد و منتظر نظرات شما هستیم.

تقریبا 40% کار انجام شده و سناریو برای 3 مرحله نوشته شده و الان درگیر هوش مصنوعی دشمن ها برای جنگ رو در رو هستیم ، البته برای تحویل به دانشگاه از WeyPoint برای سرعت بخشیدن به اتمام کار استفاده کردیم ، ولی در نسخه ی آخر قطعا تغییر پیدا میکنه و از سیستم هوشمند تری استفاده میکنه.

ما یک گروه 4 نفره هستیم ، تقریبا هر 4 نفر هر کاری ( انمیشن - تکسچیر - مدلینگ - دیزاین - برنامه نویسی - صدا و . . . ) انجام میدیم ولی برای سازماندهی بهتر کار ها تقسیم شده و هرکسی وظیفه ی خاصی داره .

در صورت سوال در خدمت هستم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[

عکس جدید :

AMIR REZAs
30-01-2012, 14:27
سلام

اولین سوال که واسم پیش اومد شما چه رشته ای هستید ؟
انجین بازیو نگفتید احتمالا یونیتی هست، درسته؟

همون طور که گفتید از لحاظ گیم پلی نمیشه نظر خاصی داد ولی گرافیک تقریبا در حد متوسط هست چون

1.همه ی شات هایی که گذاشتید فضا تاریک هست
2. تعداد آبجکت های موجود روی صحنه هاتون واقعا کمه ..
3. پارتیکل آتش کمی غیرطبیعی شده
اگر گیم پلی بازیتون فوق العادست همین گرافیک خوبه ولی اگر متوسطه بیشتر رو گرافیک کار کنید

lord arthas
30-01-2012, 15:09
منم با امیر رضا موافقم فقط اگه رفلکت ( منظورم بازتابه ها :31: ) یکم بیاد پایین بهتر میشه ;)

hamed_benz
30-01-2012, 15:38
سلام
در مورد تاریک بودن محیط باید یگم با شما موافقم ، اما این یک محیط زندان هست که متروکه و در زیر زمین قرار گرفته و فقط به وسیله ی نور های ریل نور پردازی شده و امبینت لایت محیط کامله سیاهه.

بله درست میفرمایین شما ، ولی همانطور که گفتم هنوز 60% کار انجام نشده و کار داره.

در مورد مازل باید بگم چون الان شما یک تصویر میبینید به نظر غیر طبیعیی هست و در صورتی که در بازی کمتر از چند میلی ثانیه دیده میشه.

گیم پلی بازی در حال تکمیل هست ، ولی گرافیک بازی برای ما اهمییت دو چندان نداره. البته من منظور شما از این که بیشتر رو گرافیک کار بشه رو به خوبی متوجه نمیشم.

بله موتور بازی یونیتی هست.

در مورد رفلکت کاملا موافقم و قرار شد نور پردازی محیط و شیدر بعضی ار آبجکت ها تغییر پیدا کنه .

ممنون ار وقتی گذاشتین ، قطعا با انتقاد دوستان بازی کیفیت بهتری پیدا خواهد کرد.

NINJA0098
31-01-2012, 15:41
سلام ..
به نظرم اگه از رنگ بندی زنده تر تو بازیتون استفاده کنین خیلی بهتره ... کلا با توجه به نوع کارتون از بازی FEAR3 الگو بگیرین خیلی عالی میشه....
فضای زندان یه چیز تو اون مایه ها باشه قشنگ تره .

3Dmajid
31-01-2012, 16:23
حمید جان اجازه بده منم نظرمو بگم :10: :

Bump دست پلایر یه ذره دست رو غیر طبیعی کرده و مثل چوب شده.
فضای صحنه هم خالیه، به نظرم اگه شلوغ پلوغ و به هم ریخته ش کنید خیلی قشنگتر میشه.
به نظر میرسه اون آتیش شلیک گلوله باشه، اگه اینجوریه خب واقعا غیر طبیعی شده.
راستش نفهمیدم چرا اینقد Blur داره؟
عکس آخر خیلی خوب شده ولی معلوم نیس کجای بازیه :20:

درکل به عنوان پروژه ی دانشگاهی خیلی خوبه.
نکاتی هم که من گفتم نظر شخصیم بود و ممکنه باعث بشه بازیتون بهتر شه.
موفق باشی :10:

hamed_benz
31-01-2012, 21:22
با تشکر خیلی خیلی خیلی زیاد از 3Dmajid و Ninja
حامد هستم.
نکته اول رو کاملا قبول دارم ، ولی این که شدت نور توی عکس اول زیاد شده انقدر چوب بستنی شده :)
عرض کردم ، 40% پروژه کامل شده و قطعا محیط پر میشه به یه سری آبجکت ها.
مازل رو چون دارین به صورت عکس میبینین انقدر بزرگ و غیر طبیعه ( حق با شماست ) ولی زمان اجرا چون کمتر از چند میلی ثانیه مشاهده میشه نمای خوبی داره ( قول میدم ).
البته مجید جان بلور نیست ، و از Vintage و دپ استفاده شده ، ولی مقدار رو کم کردیم ، چون دوستان همه این مورد رو گفتن ( البته چون محیط تاریکه مجبور به شدت زیاد بودم )

هه هه ، زندان تو دل اون عکس آخره . البته معلوم نیست ، شاید هم زمانی که از زندان اومد بیرون ، اون محیط رو رو به روش قرار بدیم برای فرار با قایق.

نکات شما ( و البته سایر دوستان ) قطعا برای بهتر شدن بازی مفیده ، ممنون که وقت گذاشتین.

دوستان نظرتون رو در مورد عکس ستون هم بگین ، نکته این ستون ها اینه که با کمتر از 30 Face طراحی شده و فوق العاده سبکه.

3Dmajid
31-01-2012, 21:36
ممنون حامد جان از روحیه ی انتقاد پذیریت.
واقعا نظر بچه ها توی کار تاثیر میزاره واسه خودمم پیش اومده و باعث شده تو کارم پیشرفت کنم.

ستون هم خیلی خوب شده.
البته بهتره از اون صحنه ای که قراره این ستون ها توش استفاده بشه یه شات بگیری و بزاری.

کارتون خیلی خوبه :40::10:

hamed_benz
31-01-2012, 21:48
عرض کنم ستون ها برای یک کاره شبیه سازی کار شد ، و ربط چندانی به بازی نداره ( هر چند دسته خودمونه دیگه ، حال کنید یه فضای دریم هم طراحی میکنیم واسه استفاده از این آبجکت های اینجورکی و سنتی ) و بیشتر اهمیت توانایی ساخت اینچنین آبجکت هایی بود که موتور توانایی رندر کردن رو داشته باشه.

سعی میکنم از محیط شبیه سازی شده هم شات آماده کنم و قرار بدم.

hamed_benz
31-01-2012, 21:48
عرض کنم ستون ها برای یک کاره شبیه سازی کار شد ، و ربط چندانی به بازی نداره ( هر چند دسته خودمونه دیگه ، حال کنید یه فضای دریم هم طراحی میکنیم واسه استفاده از این آبجکت های اینجورکی و سنتی ) و بیشتر اهمیت توانایی ساخت اینچنین آبجکت هایی بود که موتور توانایی رندر کردن رو داشته باشه.

سعی میکنم از محیط شبیه سازی شده هم شات آماده کنم و قرار بدم.

parvizamd
03-02-2012, 18:37
واقعا باحال شده فقط چیزی که تو ذوق می زنه یکی دست بازیکون که زیادی براق شده و vitange با درجه بالا (البته برای زوم خوب )و مسافت depth of filed بیار پایین .در کل کار خفنی شده ای ول(به ما هم یاد بدین.).:11:

hamed_benz
03-02-2012, 23:19
ممنون از وقتی که گذاشتین.

درسته ، شیدر دست و نور پردازی مشکلات زیادی داره که امیدوارم بتونیم حلش کنیم ( واقعا نور پردازی به محدودیت هایی که وجود داره کاره فنی و دشواریه )

درمورد ایمیج افکت ها هم ، چشم ، باز کار خواهم کرد و تصاویر جدید رو میذارم.

ای بابا ، کی هستیم که بخوایم چیزی به کسی یاد بدیم ، داریم تلو تلو میزینیم تو این دنیای اطلاعات.

iload
04-02-2012, 00:23
سلام

به نظر من شیدر دست مورد نداره بلکه تکسچر و نورمالش مشکل داره . کمی بیشتر از داستان بازی بگید خوشحال میشیم .

hamed_benz
04-02-2012, 19:49
والا هم مدلینگه و هم نرمال ، ولی خوب شیدر برای دست خیلی رفلکت داره و غیر طبیعی شده.

عرض کنم که همونطور که گفتم ، به پروژه دانشجویی هست و برای دانشگاه کار میشه ، تا چند هفته پیش شاید فقط واسه پروژه روش تمرکز داشتیم ، ولی الان تصمیم داریم که به عنوان یه بازی مستقل و کوچولو ارائش کنیم .

بازی در مورد فراری دادن یه شخص از یک زندان هست ، بازی با استاندارد های شوتر هست و سعی داریم از ابزار ها و وسائل نقلیه مختلف ( هلکوپتر - قایق - تانک - هواپیما ) استفاده کنیم ، ولی شاید برای شروع ، کاره دشواری باشه ، برای همین مدت زمان بازی رو کوتاه در نظر داریم ، چیزی حدود 15 تا 20 دقیقه .

خوب به هر حال ما شرایط چندان خوبی نداریم ( کنکور کارشناسی ارشد ) برای همین تا بعد از کنکور کار تعطیله و 4 نفر برای بازی به مدت زمان بالا ( که حداقل بازیکن بعد از بازی کردن از وقتی که گذاشته پشیمون نشه ) کاره دشواری هست.

ممنون از نظرات + شما :)