PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كامپيوتر من ويروس win32.zyborرو گرفته..لطفا بگين چي كار كنم

azer25
02-07-2006, 15:34
خيلي اذيت مي كنه ..يك سايت هم هي بالا مياد مي گه كامپيوتر اين ويروس رو گرفته

Tornado2800
02-07-2006, 15:51
مطمنی همینه ؟
چون در اینترنت اصلا ویروس win32.zybor ثبت نشده ! در ضمن
آنتی ویروست به روز رسانی شده ؟
اسم انتی ویروست چیه ؟
انتی اسپای ور داری ؟

Tornado2800
02-07-2006, 15:54
راستی اگه عجله داری انتی ویروس BitDefender ر. نصب کن 100% درستش می کنه ! !

azer25
02-07-2006, 15:54
نه مطمين نيستم.هيچ آنتي ويروسي رو كامپيوترم ندارم.ولي اسمش تو همين مايه هاست.لطفا كمك كنيد.

azer25
02-07-2006, 16:00
ميشه لينك داونلودش و برام بذاري....لطفا يك انتي ويروس خوب هم به هم معرفي مي كني و لينك داونلودشم اگه داري
ميذاري

Tornado2800
02-07-2006, 16:04
واقعا جالبه که انتی ویروس نداری مثل این می مونه که در خونت رو باز گذاشتی و بری ! ! !
من اینو بهت می دم نصب کن دیگه خیالت تخت باشه عمرا سیستمت ویروسی باشه ! !
و یا هک بشی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
serial:
F1CCC-F3B2F-18467-72BCC
یا علی

azer25
02-07-2006, 16:07
خيلي ممنون..الان داونلود مي كنم...ايشاالله به آرزوهاي قشنگت برسي...

Tornado2800
02-07-2006, 16:10
مشکلی هم بود می تونی همینجا یا پیغام خصوصی و یا تاپیک بزنی بپرسی

یا علی

azer25
02-07-2006, 16:12
اوووووووووووووووووووه..اين كه خيلي حجمش بالاست....20مگا بايت...تورنادو....راه حل سرسعتري نداري...

Tornado2800
02-07-2006, 17:52
اگه اسم ویروست رو بگی خیلی خوب می شه

azer25
03-07-2006, 01:46
فقط ميدونم win32 داره...نميدونم zebor يا zyber ...تو اين مايه هاست...آخه مي دوني...يك بار يكي از كار براي همين سايت ويروسه win32/jeefo بود با يك نرم افزار خيلي كم حجم كارش درست شد...منم داونلودش كردم....جالب بود ...فقط مخصوص اون ويروس بود..اينجوري اگه داري خيلي خيلي ازت ممنون ميشم تورنادوو.........ببخشيد تورنادو جان....ما سواد كامپيوتريمون همين قدره...

mahe ziba
03-07-2006, 14:28
شما اگر ميخواين كه فقط همون ويروسي رو كه ميگين پاك كنين بايد اسم صحيحش رو بگين بخصوص كه بعضي از ويروسها چند تا اسم دارن و براي هر انتي ويروس ميتونه همون ويروس يك اسم داشته باشه. اينطوري ميشه كه فقط اونچه رو كه براي پاك كردن ويروستون هست دانلود كنين كه حجمش كمه. نظر به اينكه هيچ انتي ويروسي ندارين بهتره در ابتدا يك اناليز انلاين بكنين تا تمام ويروسهاي احتمالي روي كامپيوترتون رو پيدا كنه و بعد از پاك كردن همه اونها از روي كامپيوترتو ن يك انتي ويروس نصب كنين.
اينطور ممكنه وقت زيادي بگيره ولي مطمئن تر هست.
من در ليست ويروسهاي win32 نگاه كردم و ويروس win32.zybor رو همونطور كه دوستمون گفتن, نديدم.
گفتين يك سايت بالا مياد و بهتون ميگه كه ويروس گرفتين. اگر براتون امكانش هست ادرس اون سايت رو بدين و اسم دقيق ويروسي رو كه بهتون ميگه رو يادداشت كنين. اينطوري سريعتر و بهتر ميشه راهنمائي كرد و راه حلي پيدا كرد.

shahabmusic
04-07-2006, 07:32
اون برنامه كم حجمي رو كه گفتي مخصوص فقط همون ويروس بود رو از اينجا دانلود مي شه. شما ببين اسم ويروس شما هم اينجا هست تا آنتي ويروس مخصوصش رو دانلود كني.

azer25
04-07-2006, 12:52
اسم اون سايتي كه وقتي به اينترنت وصل مي شم مياد بالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هست.....ضمنا اسم ويروس يك دفعه برام نشون داد ديگه نشون نداد....ولي توش z و b داشت...از راهنمايي هاي همتوت ممنونم

azer25
04-07-2006, 12:52
اسم اون سايتي كه وقتي به اينترنت وصل مي شم مياد بالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هست.....ضمنا اسم ويروس يك دفعه برام نشون داد ديگه نشون نداد....ولي توش z و b داشت...از راهنمايي هاي همتوت ممنونم

mahe ziba
04-07-2006, 23:30
من فكر ميكنم كه بايد يكي از انواع sober باشه. البته مطمئن نيستم.
اما فعلا اين برنامه كم حجم رو كه براي چند ويروس منجمله انواع sober هست دانلود كنين. با توجه به اينكه هچ انتي ويروسي ندارين, احتمالا ويروسهاي زيادي بايد رو كامپيوترتون باشه. چند تا از ويروسهاي مهم روبا اين برنامه ميتونين پاك كنين.

روي Download زير نوار خاكستري كليك كنيد و بعد از دانلود دو بار روش كليك كنين و بعد روي Start scanning كليك كنيد.
حجمش Ko393 هست.
كليك كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اينجا براي دانلود انتي ويروس مجاني. بعد از نصب بايد ثبت نام كنين و يك شماره سريال براتون به ايميلتون فرستاده ميشه. براي ثبت نام و گرفتن شماره سريال دو ماه فرصت دارين. در ضمن بروز شدنها هم مجاني هستن. بعد از نصب اول به اينترنت كانكت شين تا بروزش كنين و بعد يك اناليز كامل كامپيوتر رو بكنين.
حجمش 10.65 Mo هست و با سرعت پائين حدود نيم ساعت يا 40 دقيقه طول ميكشه .

براي دانلود روي لينك زير و بعدا در وسط صفحه و ليست دانلودهاروي دانلود اولي كه انگليسي هست كليك كنيد.

كليك كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

azer25
05-07-2006, 02:55
راستي چجوري بفهمم اسم ويروسي كه روي كامپيوتر هست چيه....

shahedi
05-07-2006, 06:51
حل شد یا نه

shahedi
05-07-2006, 11:04
بعضی سایت ها برای جذب مشتری و وارد شدن به سیستم قربانی پیامهای دروغین می دن

mahe ziba
05-07-2006, 11:42
راستي چجوري بفهمم اسم ويروسي كه روي كامپيوتر هست چيه....

خواهش ميكنم. خودش اسم ويروس رو ميگه.

blacksun
05-07-2006, 12:15
دوست عزيز كامپيوتر شما مثل كامپيوتر من آلوده به ويروس w32.myzor.fk@yf . شده كه يه راه براي از بين بردنش هست كه ميتوني از سايت زير روش كار رو ياد بگيري .خيلي سادست.من اين كارو كردم والن مشكلم حل شده. در واقع ويروس نيست يه كرم هستش كه سعي ميكنه مرورگرت رو به سايتهاي bestsafetyguide.com

securityuptodate.com

securitybulletin.net

pesttrap.com

malwarewipe.com

thespyguard.com
ببره
براي حل مشكلت به اين سايت مراجعه كن و روش كار رو به دقت بخون اگه مشكلي بود در خدمتيم

azer25
05-07-2006, 16:06
آره.....فكر كنم همين بود.......ولي دانلودش 8 مگابيت است...طول مي كشه...نرم افزار مخصوص اين كرم نيست كه كم حجم باشه...من امشب همين راه و مي رم...چون شب سرعت اينترنت بالاست...از اينكه منو راهنمايي كردين ممنونم...ايشالله كه درست بشه...

blacksun
05-07-2006, 16:28
آره.....فكر كنم همين بود.......ولي دانلودش 8 مگابيت است...طول مي كشه...نرم افزار مخصوص اين كرم نيست كه كم حجم باشه...من امشب همين راه و مي رم...چون شب سرعت اينترنت بالاست...از اينكه منو راهنمايي كردين ممنونم...ايشالله كه درست بشه...
اون كه 8 مگه برنامه Spy Sweeper هستش كه براي پك كردن Spy يه.برنامه دوم كه اسمش SmitfraudFix رو براي Fix كردن خرابكاري اين كرم بكار ببر .در ضمن تمام اين كارهارو بايد در SafeMode انجام بدي . اگه اولي رو نمي توني دانلود كني دومي رو دانلود كن و طبق دستورالعمل عمل كن تا كمي از اذيت كرم كم بشه بعدش با برنامه اولي پدرش رو دربيار
موفق باشيد

azer25
06-07-2006, 02:01
اگه كاري كه گفتي نكنم بازم برام مشگلي پيش مياد