PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب با یک کامپیوتر همه کاره Nec valuestar vr500 cd

dianakhashi
29-01-2012, 09:23
سلام
من مدتی پیش دو تا کامپیوتر آل این وان (all in one) گرفتم رم هردو 512 و سی پی یو 3000 سلرون الان با یکیشون مشکل پیدا کردم که از این قراره
1 - فقط یک رم 256 روش بزارم کار میکنه و هر کاری میکنم با رم 1 گیگ و 512 جواب نمیده حتی اگه 2 تا 256 هم بزارم همینطور
2 - علت اینکه میخوام رم 512 یا یک گیگ بزارم اینه که قبلاَ روش ویندوز 7 نصب کرده بودم و حالا که مشکل پیدا کرده فقط با رم 256 بالا میاد که اونم سرعتش افتضاحه رم 1 گیگ میزارم تا آرم ویندوز میاد بعد صفحه خط خطی میشه و دیگر هیچ وقتی هم رم 512 یا 2تا 256 میزارم بازم تا اول آرم ویندوز میاد ولی دیگه بالا نمیاد یه دفعه هم اتفاقی تا قسمت ورود رمز ویندوز اومد

اقداماتی که من انجام دادم
1 - با یک هارد دیگه آزمایش کردم نشد:41::41::41:
2- رم عوض کردم نشد از اونجایی که 2 تا از این سیستمها داشتم میدونم که اون یکی همچین مشکلاتی نداره:5::5::5:
3 - clear cmos انجام دادم بازم نشد و نکته جالب اینه که قبلنا تو بایوس سریال سیستم رو چند تا f نشون میداد اما بعد از clear cmos یک سریال واقعی بهم نشون میده !!!!:blink::blink::blink:
4 - اقدام به نصب ویندوز ایکس پی کردم نشد با هر سی دی آزمایش کردم نشد و صفحه مرگ میاد یا سیستم هنک میکنه !!!!!:18::18::18:

نتیجه : الان فقط ویندوز 7 بالا میاد اونم با رم 256
خواهشا اگه کسی میتونه کمکم کنه که بدجور هنک کردم و کم مونده سی پی یوم بسوزه:19::19::19:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]