PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تجارت الکترونیک چیست و چکونه میتوانم این کار را انجام دهم ؟

hamedor
02-07-2006, 14:06
ممنون میشم اگه کسی طریقه تجارت الکترونیک و معنی اون رو به من بگوید :)

mahe ziba
02-07-2006, 14:41
تجارت الكترونيكي يعني خريد و فروش اينترنتي.
بايد يك سايت داشته باشين كه كالاهاتون رو براي فروش معرفي و عرضه كنين.
از نظر دريافت پول هم بهتره كه با بانكتون تماس بگيرين تا توضيحات لازم رو بهتون بدن و يا بانكهائي رو كه پرداخت پول رو براي تجارت الكترونيكي انجام ميدن رو بهتون معرفي كنن.

hamedor
02-07-2006, 17:26
تجارت الكترونيكي يعني خريد و فروش اينترنتي.
بايد يك سايت داشته باشين كه كالاهاتون رو براي فروش معرفي و عرضه كنين.
از نظر دريافت پول هم بهتره كه با بانكتون تماس بگيرين تا توضيحات لازم رو بهتون بدن و يا بانكهائي رو كه پرداخت پول رو براي تجارت الكترونيكي انجام ميدن رو بهتون معرفي كنن.

ممنونتم ماه زیبا :)

mahe ziba
02-07-2006, 22:29
خواهش ميكنم.
موفق باشيد.

hamedor
21-02-2007, 11:04
یه تحقیق کامل و جامع برای دانشگاه که موضوع آن تجارت الکترونیک است و میخوام روی این تحقیق کنفرانس بدهم.
کسی میتونه به من کمک بکنه
ازش ممنون میشم

Hectorist
22-02-2007, 20:52
سلام دوستان

من می خوام در رابطه با یه شرکت تجارت الکترونیک و بازاریابی اطلاعات کسب کنم. ممنون میشم کمک کنید . خیلی هم عجله دارم.

AliROCK
22-02-2007, 21:02
الان بهترین تجارت اینترنتی فارکس هست
کسانی که علم فارکس رو خوب یاد بگیرن سالیانه سوده 2000% به سرمایشون اضافه میشه

hamedor
04-03-2007, 11:46
الان بهترین تجارت اینترنتی فارکس هست
کسانی که علم فارکس رو خوب یاد بگیرن سالیانه سوده 2000% به سرمایشون اضافه میشه

خوب چطوري ميشه
اصلا تجارت اینترنتی فارکس چي هست و چطوري ميشه كار كرد
ممنون

AliROCK
04-03-2007, 17:32
به این سایت مراجعه کنید
forum.iran-egold.com
اسمه کاربری من اونجا nemesis هستش
شما اول باید مقدماته رو یاد بگیری البته باید بگم تو فارکس از 1000 نفر 950 نفر شکست میخورن!

mostafaeshghi
05-03-2007, 17:29
ببگم تو فارکس از 1000 نفر 950 نفر شکست میخورن!

با این جمله ی زیباتون. آیا فکر میکنید که اضافه شدن به خانواده ی فارکس باز هم دارای اهمیت باشه. وقتی از 1000 نفر 950 نفر شکست میخورند ، مگر ما دیوانه ایم که بریم توی این کار وریسک سنگینش را بپردازم و بعد از مدتی با از دست دادن ثروت و سرمایه دست از پا درازتر به کار خود برگریدم؟؟!؟!؟!

AliROCK
06-03-2007, 14:01
هر کی دوست داره وارد میشه منم سرمایه انچنانی ندارم ولی چون تجربه زیادی تو این کار پیدا کردم مدیریته سرمایم قوی شده و بیشتر سود میکنم تا ضرر بله درسته فارکس فوق العاده سخته برای شروع هم باید زبانه انگلیسیت خوب باشه باید بتونی به نسبته چارتها معامله کنی
باید بتونی از اخبار ها به نفعه خودت استفاده کنی. و به راحتی با پلتفرمها کار کنی و یه بروکر معتبر داشته باشی برای اطلاعات بیشتر به سایتی که گفتم مراجعه کنید البته متاسفانه کار با کارتهای اعتباری که یه چیزه همگانی تو دنیا هست تو ایران هنوز جا نیفتاده چه برسه به فارکس که یه کاره حرفه ای هست راستش منم وقته این که بیشتر بخوام توضیح بدم رو ندارم چون اونجوری که من این انجمن رو شناختم افرادش تمایلی به این کارا ندارن!

AliROCK
06-03-2007, 14:02
این کارته اعتباری رو گفتم چون بعضی بروکر ها با ایگولد کار میکنن و کارتهای اعتباری ایگولد