PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 回回回回回 دومین مسابقه ی عکاسی [ موضوع : منظره ]

ELSIN
27-01-2012, 23:03
سلام دوستان

پرونده اولین مسابقه عکاسی در پی سی ورد رو هم بستیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دومین مسابقه رو با موضوع منظره شروع میکنیم

قوانین:

1- عکس ها حتما باید دارای اگزیف (exif) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باشند

2-اندازه عکس : ضلع بزرگ از 900 بیشتر نباشه و یا ضلع بزرگ از 800 نباید کم تر باشه

3-حجم عکس مهم نیست ، سعی کنید با کیفیت بفرستید ، خودم حجمشون رو کم میکنم

4- عکس ها بدون اسم یا لوگو باشند

5-عکسها فقط به صورت پست خصوصی برای بنده فرستاده بشوند

6-هر شرکت کننده می تواند فقط و فقط یک تصویر را برای شرکت در مسابقه ارسال نماید ، مهم نیست قبلا عکس جایی نمایش داده شده باشه

7- مهلت ارسال اثار از 90/11/7 (جمعه) تا 90/11/14 (جمعه) هست

8- پس از اتمام مهلت ارسال آثار ، تمامی عکسها در یه تاپیک اتچ میشه و توسط نظرسنجی که یک هفته هست عکس برتر انتخاب میشه

9- به علت محدودیت سایت برای تعداد نظر سنجی ، فقط 30 عکس اولی که برای بنده ارسال میشوند شانس حضور توی مسابقه رو دارند

اگر سوالی داشتین تو همین تاپیک بپرسید

موفق باشید

این مسابقه هم تموم شد
اول باید از دوستان تشکر کنم برای شرکت توی مسابقه و نظر سنجی بهترین عکس

برنده ها :

مقام اول : عکس شماره 10 با 23 رای از محمد عزیز (mehr film ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
باریکلا محمد جون ، ما منتظر سومیش هستیم :31:

مقام دوم : به صورت مشترک به عکس های شماره 2 با 20 رای از محمد عزیز (Aless ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) و عکس شماره 4 با 20 رای از علی عزیز (AliSub ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
محمد علی جون :31::31: مبارکتون باشه دمتون گرم :10:

مقام سوم : به صورت مشترک به عکس های شماره 5 با 15 رای از رئوف عزیز (PersiAndroid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) و عکس شماره 16 از محمد عزیز (mohammadirani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )
به هر دو شما عزیزان تبریک میگم

اینم لیست نفراتی که شرکت کرده بودند

عکس 1 و 11 از hadi h (به علت این که نمیتونم نظر سنجی رو edit کنم مشکل رو نتونستم برطرف کنم)
عکس 2- Aless
عکس 3- Nocturne
عکس 4- AliSub
عکس 5- PersiAndroid
عکس 6- s.hossein45
عکس 7- Samet-22
عکس 8- a.g g.a
عکس 9- gale5267
عکس 10- mehr film
عکس 12- rostamiani
عکس 13- Fox
عکس 14- reza4024
عکس 15- fade2amin
عکس 16- mohammadirani

ممنون از همه دوستان ، موفق باشید :10:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehr film
28-01-2012, 00:55
احسان جان خسته نباشی . ممنون بخاطر مسابقات و سری جدیدش . تاپیک قبلی بسته شد ، من خواستم تشکر کنم از همه ی این عزیزان :
a.g g.a ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), adt89 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), albous ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Aless ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), AliSub ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), alone_ane ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), amir_91 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), ARAS71 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), arian_pboy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), ba maram ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), behrang_shadow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), delzende ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), ELSIN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), far2009 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Fox ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), GiggleClub ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Hazy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), hummer_1990 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), jafarian ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Lord-Babak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Love King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), M e i s a m ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), mahmood_t ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Makan_noor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Maryam j0on ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), masoud glx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Masoud-Susa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), materlink ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), mehr film ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), mohammadirani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), nasim_fz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Nocturne ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), peaceful1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), ronaldinho_bs10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), s.hossein45 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), SA3EDLORD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Samin_System ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), toolhelp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Y E S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اکثر دوستان رو نمیشناسم اما ممنون از اینکه رای دادن و خوشحالم که عکسم به نظرشون خوب اومده باز هم ممنون

88x88
31-01-2012, 14:18
خوب از اونجا که من اولین بارم هست که دارم توی یه مسابقه شزکت می کنم، سوال دارم:
این دو تا رقمی که نوشتی برای طول بزرگ ( مگه طول کوچیم هم داریم؟ همون عرضه؟) جفتشون پیکسلن؟؟ این که خیلی کوچیک می شه که!
دومین سوالمم اینه که الان عکسی که سوژه اش با من بوده، ولی چون قرار بود خودمم توی عکس باشم دادمش دوستم بگیره عکس من به حساب میاد یا عکس دوستم؟ با توجه به این که تنظیمات خاصی رو هم استفاده نکردیم.
و این که عکس نباید ادیت شده باشه نه؟ منظورم این یست که عکس رو کلا با فوتوشاپ شخم زده باشه، منظورم تنظیم کردن نور و رنگ و ایناس. این جور کارا قبوله یا خراب می کنه کارو؟ ( البته برای عکس الانم نمی گن. این یکی خودش یه جوری درومد که جرات نمی کنم بهش دست بزنم.)
و اخر هم این که شنیدم با ریسایز اطلاعات EXIF از بین می ره. این رو چه کارش کنیم؟

Fox
31-01-2012, 15:25
این دو تا رقمی که نوشتی برای طول بزرگ ( مگه طول کوچیم هم داریم؟ همون عرضه؟) جفتشون پیکسلن؟؟ این که خیلی کوچیک می شه که!
دومین سوالمم اینه که الان عکسی که سوژه اش با من بوده، ولی چون قرار بود خودمم توی عکس باشم دادمش دوستم بگیره عکس من به حساب میاد یا عکس دوستم؟ با توجه به این که تنظیمات خاصی رو هم استفاده نکردیم.
و این که عکس نباید ادیت شده باشه نه؟ منظورم این یست که عکس رو کلا با فوتوشاپ شخم زده باشه، منظورم تنظیم کردن نور و رنگ و ایناس. این جور کارا قبوله یا خراب می کنه کارو؟ ( البته برای عکس الانم نمی گن. این یکی خودش یه جوری درومد که جرات نمی کنم بهش دست بزنم.)

سلام؛
۱. ضلع بزرگ عکس باید حداکثر ۹۰۰ پیکسل باشه (اگه عکس عمودی باشه٬ ضلع بزرگ میشه ارتفاع و اگر عکس افقی باشه٬ ضلع بزرگ میشه پهنا)
۲. من راجع به سوال دوم نظری ندارم... از ELSIN عزیز بپرسید... (فقط دقت کنید که موضوع منظره هست٬ نه پرتره!)
۳. ادیت و ویرایش عکس در اینجا ایرادی نداره.
۴. برای تغییر اندازه عکس میتونید از ACDSee استفاده کنید اگزیف رو از بین نمیره
(فتوشاپ هم اگزیف رو از بین نمیره اگر ۳ نکته رو رعایت کنید:
1. روی خود عکس اصلی ادیت کنید و اونو به صفحات new برای ویرایش منتقل نکنید؛
2. تمام لایه های عکس رو انتخاب و با Ctrl+E اونها رو یکی کنید؛
3. روی عکس اصلی و با همان نام و فرمت ذخیره کنید - بک آپ فراموش نشه)

ELSIN
31-01-2012, 23:10

اولی رو رامین عزیز توضیح دادند ، ازشون ممنونم :10:
دومی : اون عکس میشه پورتره در حالی که موضوع منظره هست ، و شما عکاسش نیستید دوستتونه که دکمه شاتر رو زده
بازم رامین جون راهنمایی کردند :40:

یه موضوع دیگه هرکی عکس نفرستاده بفرسته که جا هست :31:

88x88
01-02-2012, 11:54
عکس عکس منظره هست دوست عزیز. این که من توشم دلیل بر پرتره بودنش نیست.
ولی خوب چون صاحب اثر من به جساب نمیام یه عکس دیگه ام رو می فرستم. اگر فرصت شد البته.

AliSub
02-02-2012, 00:17
سلام

دوستان یکم تبلیغ کنید تو این دو روزی که شرکت کننده برای ایندفعه کم هست!!!!

بدی تاپیک موضوعی هم خب همینه.

تبلیغ یادتون نره. X :31:

ELSIN
04-02-2012, 23:37
نظر سنجی این مسابقه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])شروع شد