PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با لب تاپ ASUS K52JT

parsvps
27-01-2012, 21:26
با سلام
دوستان لطفا راهنمایی کنید

حدود 2 هفته پیش در حین کار کردن با سیستم . ویندوز به مشکل برخورد و بعد از ریستارت دیگه بالا نیامد

متاسفانه سی دی اورژینال ویندوز ( ویندوز 7 ) هم که قبلا بک اپ گرفته بودم از شانس بدم هم گم شده بود و نتو نستم

ویندوز اورژینال خود لب تاب نصب کنم .و محبور به نصب ویندوز دیگری شدم

ویندوزهایی که نصب میکنم بیشتر از 1 روز کار نمیکنند و خود به خود دچار مشکل می شند و زمانی که ویندوز

روشن میکنم پیغام میده که باید ویندوز ریپیر بشه تا حالا چند بار ویندوز سون با ورژنهای مختلف تست زدم اما متا سفانه

باز هم همین مشکل دارم

دوستان اگر راهنمایی کنند ممنون می شم

parsvps
27-01-2012, 22:29
دوستان حتی کل درایوها را فرمت و از نو پارتیشن بندی نموده و ویندوز دوباره نصب کردم

اما این مشکل هنوز برطرف نشده

Farshid72
27-01-2012, 22:59
با سلام
دوستان لطفا راهنمایی کنید

حدود 2 هفته پیش در حین کار کردن با سیستم . ویندوز به مشکل برخورد و بعد از ریستارت دیگه بالا نیامد

متاسفانه سی دی اورژینال ویندوز ( ویندوز 7 ) هم که قبلا بک اپ گرفته بودم از شانس بدم هم گم شده بود و نتو نستم

ویندوز اورژینال خود لب تاب نصب کنم .و محبور به نصب ویندوز دیگری شدم

ویندوزهایی که نصب میکنم بیشتر از 1 روز کار نمیکنند و خود به خود دچار مشکل می شند و زمانی که ویندوز

روشن میکنم پیغام میده که باید ویندوز ریپیر بشه تا حالا چند بار ویندوز سون با ورژنهای مختلف تست زدم اما متا سفانه

باز هم همین مشکل دارم

دوستان اگر راهنمایی کنند ممنون می شم
معمولا لپ تاپ ها درایوی دارند که روی اون درایو ویندوز ارجینال برای Restore قرار داره
شما با همون ویندوزی که 1 روز کار میکنه سیستم رو بالا بیارید بعد با برنامه paragon partition درایو مخفی که همون ویندوز روی اون قرار داره رو ریکاوری کنید
بعد اونو روی هارد یا دیسک رایت کنید و سیستم خودتونو ریکاوری کنید به ویندوز ارجینال

parsvps
28-01-2012, 00:08
سلام
متشکرم

ایا ویندوز در همان درایوی که ویندوز اورجینال نصب بود نصب کنم ؟

Farshid72
28-01-2012, 12:01
سلام
متشکرم

ایا ویندوز در همان درایوی که ویندوز اورجینال نصب بود نصب کنم ؟
نه دوسته عزیز شما باید گزینه های مورد نظر :
پیدا کردن ERROR
چک کردن قطعات
ریکاوری فقط درایو ویندوز
ریکاوری کل (RESET TO FACTORY )
شما باید گزینه سوم رو انتخاب کنید و ویندوز رو توی همون درایو C نصب کنید

F R E E M A N
28-01-2012, 12:12
اگر پارتیشن ریکاوری سالم باشه خیلی راحت به روش زیر میشه ریستور کرد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FTroubleshooting%2Fdetail.aspx%3FSLanguage%3Den%26 p%3D3%26m%3DK52JT%26s%3D245%26hashedid%3DzSZQkEoNd GYdl2vb%26os%3D%26no%3D1775)
در صورت نصب ویندوز باید دقت کنید که درایورهای آپدیت و درست نصب کنید
هارد را حتما تست کنید که بد سکتور نداشته باشه