PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اکتیو کردن بازی Test Drive Unlimited - Night Mod

.mohsen
27-01-2012, 17:25
سلام دوستان

من این بازی رو با حجم حدود 3 گیگ دارم .

نصب کردم و مشکلی نبود.

اما برای ورود به بازی ، همش سریال و ایمیل و از این جور چیزها میخواد . زبانش هم روسی هست .

برای فعال سازی بازی و اکتیو کردن باید چکار کنم؟

کلافه شدم ...

afgm
08-02-2012, 19:55
دوست عزیز منم همین مشکل رو با test drive unlimited دارم . قبلا با زبان انگلیسی نصب میکردم وبازی می کردم ولی این مشکلو نداشتم . فکر کنم مشکل ماله ویندوز 7 است . چون من این بازی رو هم توی xp نصب کردم هم توی vista و نه مشکل نصب داشتم نه مشکل اجرا و بازی . ولی از وقتی 7 نصب کردم زبانش قاطی کرده . احتمالا فونت های 7 با این بازی match نمیشه . (نمیدونم والا شاید هم از چیز دیگه باشه )
ولی test drive unlimited 2 این مشکلو نداره و گرافیک خوبی داره ولی فرمون بازی به طرز فوق العاده ای افتضاحه (اگه بازی کنی میفهمی) . از این بازی با این گرافیک واین داستان فوق العاده واقعا بعیده که فکر فرمون بازی رو نکردن :41: .
سرتو درد آوردم از همون اول میخواستم بگم این بازی تازه اومده ، بهتره یه کم صبر کنی تا دوستان بازی کش این بازی و تمام مشکلاتش رو حل کنند و تجربیاتشون رو در اختیار دوستان فقط بازیکن قرار بدن تا همه استفاده کنند .

afgm
08-02-2012, 20:01
راستی یه چیز دیگه . زبان این بازی حتی موقع اجرای بازی (test drive unlimited) هم روسی میباشد :31: . ولی معلوم نیست تو حالت night mode هم اینجوری باشه :46: . پس بهتره امیدوار بود .

من خودم قصد کردم فردا برم بخرم .

فعلا .

ALI REZA60
24-02-2012, 14:12
سلام.
من تست درایو نایت مد رو دانلود کردم.
اما زبان بازی روسسی هست ظاهرا.
میشه راهنمایی کنید که زبان این بازی رو به چه نحوی میشه به انگلیسی تبدیل کرد؟
ممنون میشم.

ALI REZA60
24-02-2012, 17:35
آقا یکی مارو تحویل بگیره.
:41: