PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن درایومخفیasus n53sn

ARASH_DJ
27-01-2012, 14:43
سلام
لپتاپ که خریده بودم میخواستم پارتیشن بندی کنم که داخل برنامه 20گیگ فضای خالی قبل درایوc بود من نمیدونستم چیه بره همین
دادمش به درایو c میخواستم بدونم این همون درایوریکاوری بود؟اگه بوده حالاکه پاک شده چیکاکنم?

F R E E M A N
27-01-2012, 15:00
پارتیشن ریکاوری پاک شده را فراموش کن
میتونی با نرم افزار Acronis True Image پارتیشن ریکاوری بسازی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا از backup and restore ویندوز 7 استفاده کنی

ARASH_DJ
27-01-2012, 17:17
پارتیشن ریکاوری پاک شده را فراموش کن
میتونی با نرم افزار Acronis True Image پارتیشن ریکاوری بسازی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا از backup and restore ویندوز 7 استفاده کنی
ممنون ازجواب ولی restoreداخل ویندوز7بایدفعال کنی که من نمیدونستم فکرکردم فعاله بعده 2ماه فعالش کردم که ویندوز یه جورایی مشکل پیداکرده(مشکل وبکم و لن)بره همون کلا بیخیال ویندوزاورجینال شدم وویندوزعوض کردم
یعنی نمیشه الا درایو ویندوزاورجینال کاری کرد؟

amin181a
04-02-2012, 14:42
سلام . دوست عزیز اگه به زیر لپ تاپت توجه کنی یک برچسب (label) هست به اسم شرکت ماکروسافت که یک سری بار کد و یک شماره سریال که فکر می کنم 20 رقمی باشه داره که اون شماره سریال همون شماره سریال ویندوز اورجینالت هست که با اون شماره سریال می تونی ویندوزتو جنیون کنی البه خودم بلد نیستم داداشم بلد که الان هم با اجازتون خدمت مقدس سربازی تشریف دارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . البته برای درایور های لپ تاپت هم که میتونی بری سایت شرکت سازنده لپ تاپ و اونجا با انتخاب مدل دستگاه درایور هاشو دانلو کنی