PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشکال در نصب گرافیک ATI mobility 6490 m

venus1984
26-01-2012, 16:51
با سلام خدمت اساتید محترم
بنده به تازگی لپ تاپ HP probook 4530 -core i5 گرفته ام.
سیستم عامل اصلی لپ تاپ لینوکس بود که من خودم روی آن ویندوز 7 -64 نصب کردم.
داخل جعبه لپ تاپ یک DVD درایور ویندوز 7 - 64 هم بود.
من ابتدا گرافیک Mobile Intel Hd Graphics را نصب کردم و بعد از یکبار ریست کردن درایور دوم گرافیک (ATI) را نصب می کنم اما بعد از ریست شدن وقتی می خواهم وارد ویندوز شوم سیستم هنگ کرده و و صفحه آبی با نوشته های سفید می آید که به ناچار مجبورم با نگه داشتن دکمه پاور لپ تاپ را خاموش کنم. در ضمن درایور های زیادی هم از سایت hp و هم ATI دانلود کردم اما فایده ندارد و همچنان مشکل باقیست. الان هم از داخل تنظیمات bios امکان swichable رو غیر فعال کردم که می توانم فقط با گرافیک Intel از لپ تاپ استفاده کنم.
لطفاً مرا راهنمایی کنید.
متشکرم:42:

Farshid72
26-01-2012, 20:18
با سلام خدمت اساتید محترم
بنده به تازگی لپ تاپ HP probook 4530 -core i5 گرفته ام.
سیستم عامل اصلی لپ تاپ لینوکس بود که من خودم روی آن ویندوز 7 -64 نصب کردم.
داخل جعبه لپ تاپ یک DVD درایور ویندوز 7 - 64 هم بود.
من ابتدا گرافیک Mobile Intel Hd Graphics را نصب کردم و بعد از یکبار ریست کردن درایور دوم گرافیک (ATI) را نصب می کنم اما بعد از ریست شدن وقتی می خواهم وارد ویندوز شوم سیستم هنگ کرده و و صفحه آبی با نوشته های سفید می آید که به ناچار مجبورم با نگه داشتن دکمه پاور لپ تاپ را خاموش کنم. در ضمن درایور های زیادی هم از سایت hp و هم ATI دانلود کردم اما فایده ندارد و همچنان مشکل باقیست. الان هم از داخل تنظیمات bios امکان swichable رو غیر فعال کردم که می توانم فقط با گرافیک Intel از لپ تاپ استفاده کنم.
لطفاً مرا راهنمایی کنید.
متشکرم:42:
دوسته عزیز شما از درایور ATI رو پاک کن بعد سیستم رو ریست کن
بعد امکان Swichable رو هم فعال بزار که اون گرافیکم فعال بشه
بعد شما آخرین درایور رو از سایت سازنده لپ تاپ دانلود کن پس از اون شما از طریق SAFE MODE اقدام به نصب درایور کارت گرافیک کنید

venus1984
26-01-2012, 22:40
دوسته عزیز شما از درایور ATI رو پاک کن بعد سیستم رو ریست کن
بعد امکان Swichable رو هم فعال بزار که اون گرافیکم فعال بشه
بعد شما آخرین درایور رو از سایت سازنده لپ تاپ دانلود کن پس از اون شما از طریق SAFE MODE اقدام به نصب درایور کارت گرافیک کنید
دوست عزیز در سایت hp دو درایور برای ati وجود دارد
یکی تاریخ 2011 may 9
و دیگری 2011 nov 15
کدوم رو نصب کنم؟

venus1984
26-01-2012, 23:31
نه دوست عزیز این روش هم جواب نمیدهد.
کارت گرافیک شناسایی می شود. درایور نصب می شود و لی بعد از ریست شدن خطای آبی می دهد. و هنگ می کند.