PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر رزولیشن مثلا از 1024 به 640در 480

hamid_xp
02-07-2006, 11:52
سالم دوستان عزیز . می خوام بدونم آیا راهی وجود داره که با فلش بشه ابعاد مانیتور رو تغییر داد مثلا از 1024 به 640
تغییر داد ؟ شاید بگید که از fscommand استفاده کن ولی منظور من اصلاح رزولیشن با فلشه نه فول اسکرین کردن
این کار رو هم برای این می خوام انجام بدم که عکس داخل فایلم وکتور نیست بنابراین فول اسکرین کمکم نمیکنه .
لطفا اگه کسی می دونه راهنمایی کنه بسیار مهمه .
با تشکر فراوان :cool:

Elfin-D
02-07-2006, 12:16
سلام
اول اینکه برای این کار فایل فلشتون باید اگزه باشه
و دوم با برنامه هایی مثل mmbuilderیا mdmZinceیا ....این کار شدنی هست وه به وسیله خود فلش نمیشه

hamid_xp
02-07-2006, 14:01
بازم سلام . ممنون که پاسخی دادید . اگر منظور شما دوست عزیز Multimedia Bulider هست باید بگم که اتفاقا با این برنامه هم
کار کردم .مثلا Swf رو توش ایمبد کردم و حتی ایمبد رو ازش برداشتم و یه لینک از بیلدر به Swf خارجی هم دادم . و تا حدودی مشکلم حل شد . ولی یه مشکل خیلی بزرگ داره من تو یه یه صفحه برای نمایش فیلم از *.flv استفاده کردم وبا توجه به این که نسخه بیلدر من 4.9.7 هم بوده با توجه به ساپورت فلش پلایر 7 وقتی وارد صفحه لود کردن اف ال وی ها می رم فقط صدا فیلم لود میشه و تصویر ندارم .بنا براین همین ایراد کوچیک کل کارم رو زیر سوال برده .
در ضمن ویندوزی که فلش پلایر نداره با پیغام خطا مواجه می شه و به جای اینکه فلش رو بعد از زدن Ok نصب کنه می خواد از اینترنت نصب کنه و این هم یه فاجعه دیگه شاید بگید تیک Embed Flash Player رو نزدی ام اینقدر دیگه ناشی نیستم .
به هر حال اگه برنامه های بالا کمکم می کنه لطفا اسم درست برنامه و اگر ممکنه آدرس دانلودش رو برام بذار
راستی خوشحالم لز لینکه عضو سایت شما شدم و اینقدر زود جوابم رو دادید .
با تشکر.

Elfin-D
02-07-2006, 14:04
اسم برنامه همون هستMDM Zince
من درباره مولتی مدیا بیلدر هم تحقیق میکنم.اگر اپدیتی دیم براش اینجا میزارم
در نهایت هم لطف دارید.
مرسی

Elfin-D
02-07-2006, 14:10
اسم برنامه همون هستMDM Zince
من درباره مولتی مدیا بیلدر هم تحقیق میکنم.اگر اپدیتی دیم براش اینجا میزارم
در نهایت هم لطف دارید.
مرسی

Elfin-D
02-07-2006, 14:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid_xp
02-07-2006, 16:24
سلام مجدد و خسته نباشید. من برنامه MDM Zinc 2.5.0.6 رو پیدا کردم به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا بقیه دوستان هم دانلود کنند حجمش حدود 19 مگابایته . من دانلود کردم ولی فعلا نصب نکردم در باره این برنامه به نقل از سایت کمیاب آنلاین باید بگم که برنامه ای است برای کار با پروژه های فلش
این یه برنامه قوی برای تقویت و تجهیز کردن پروژه های فلش ساخته شده در ماکرومدیا فلش ورژنهای 4,5,6,7و8 با امکانات و ابزارهای عالی می باشد. برخی ویژگی های این برنامه: - دارای بیش از ۸۰۰ اکشن اسکریپت آماده - شخصی کردن پروژه ها در فلش از قبیل انتخاب آیکون و دادن حاشیه به پنجره ها - کامپایل اسکرین سیور در فلش پشتیبانی از فایل های ویدیویی و امکان اتصال به بانکهای اس کیو ال و غیره....

در ضمن آقای الفین عزیز به نظر شما مشکل من با یه پلاگ این برای فلش یا یه کامپوننت ویا حتی کد جاوا اسکریپت حل نمیشه؟

Elfin-D
02-07-2006, 16:29
عرض به خدمت شما که اولین چیزی که به ذهن من رسید استفاده از جاوا بود.ولی هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم
البته در سالیان دور من در یک سی دی دیدده بودم که دو فایل درونش بود.یکی برای بردن رزولوشن به حالت از پیش تعیین شده و دیگری برای برگردوندن به حالت اول.ولی هر چی سعی کردم برنامه ای برای این کار پیدا نکردم.به هر حال از این برنامه استفاده کنید.من هم سی دی هام رو میگردم بلکه فرجی شد و من اینرو پیدا کردم و ازش سر در اوردم
مرسی

hamid_xp
02-07-2006, 16:34
ممنون منتظر می مونم
باتشکر فراوان از آقای الفین و مدیران سایت

hamid_xp
04-07-2006, 14:18
سلام و خسته نباشید و تشکر.
بالاخره مشکلم رو یه جوری حل کردم . با کمک بیلدر. روش کار به این صورته ( البته قبول دارم غیر حرفه ایه ولی به خاطر
استفاده از flv ها و کبود وقت مجبور شدم از این روش استفاده کنم) ابتدا با بیلدر یه فایل اگزه ساختم که یه منوی کوچیکه
و دستور تغییر رزولیشن رو به 800 در 600 می ده در ضمن جوری طراحی شده که در زیر تمامی پنجره های ویندوز قرار بگیره بعد دستوری بهش دادم که یه فایل اگزه فلش رو همزمان با اجرای خودش اجرا کنه .
داخل این فایل اگزه فلش اسکریپتی نوشتم که فول اسکرین بشه و swf صفحه اول کارم رو لود کنه اینجوری کلیه swf ها
داخل این فایل اگزه فلش لود می شه و دیگه مشکلی با اف ال می ها ندارم و رزولیشن هم اصلاح شده و این فایل اگزه فلش هم کار پلایر رو می کنه و تو هر سیستمی مشکلی ایجاد نمی کنه.
ولی تنها عیبی که این کار داره اینه که بعد از خارج شدن از مولت مدیا با همان صفحه اول بیلدر مواجه میشیم که از ما
می خواد برای خروج کامل روش کلیک کنیم . البته عیب این پنجره رو میشه با یک گرافیک زیبا حل کرد.
به هر حال می دونم که کار غیر حرفه ای انجام دادم اما مهم انجام کاره حالا هر جوری که بشه.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی من با ام دی ام هم کمی کار کردم راست می گید خیلی عالیه من تا قبل ار این اصلا ازش چیزی نشنیده بودم
به تمام فلش کا را توصیه می کنم حتما به نگاهی بهش بیندازند به قول الفین اگه ازش هیچی نفهمیدید به هلپش یه
سری بزنید که خیلی کمکتون می کنه
در پایان از همه دوستان تشکر می کنم و آرزوی موفقیت برای ایشان دارم.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در ضمن الفین جان خیلی دوست دارم اون دو تا فایلی که در پست بالا اشاره کردی ببینم . اگه وقت داشتی پیداش کن ما هم استفاده کنیم .
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
" اینترنت جای کوچیکیه چون همه چیز رو میشه توش راحت پیدا کرد "

Elfin-D
04-07-2006, 16:13
اونارو پیدا نکردم
این ویژگی ای که میخواستید رو با ام دی ام امتحان کردید؟!
دیدید چه ساده بود؟!

hamid_xp
05-07-2006, 10:59
آره الفین جان .برنامه جالبی معرفی کردی . اگه لطف کنی در آینده نزدیک به آموزش نیمه حرفه ای برای ام دی ام هم بذاری خیلی
عالی میشه . فکر کنم این یه موضوع خوب برای یه تاپیک جدید باشه و خیلی ها هم ازش استقبال کنن.
منم ازش استقبال می کنم .

Elfin-D
06-07-2006, 11:20
سلام
مشکلی نیست
شما هر سوالی داشتید مطرح کنید
من در حد توانم پاسخگو هستم
مرسی