PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال مهم درباره درایوهای مخفی لپ تاپ . . .

omidprogram
24-01-2012, 15:22
کاربرد درایو ۲۰۰ مگابایتی در لپ تاپ چیه ؟
لپ تاپ من Lenovo IdeaPad 560p هستش . میخوستم بدونم که این درایو دقیقا کارش چیه ؟ توش یه سری فایل مربوط به بوت هستش . میخواستم پاکش کنم .

Farshid72
24-01-2012, 17:15
دوسته عزیز درایور ریکاوری شما هست که ویندوز ارجینال مخصوص لپ تاپ شما اونجا هستش
شما اگه پاکش کنید مثل اینه که :
شگه مثلا 1 میلیون داده باشید لپ تاپ حدود 200 تومنشو با همین کارتون از بین بردید یا حتی بیشتر

omidprogram
25-01-2012, 13:18
دوست عزیز ، فکر کنم بعد از 10 سال کار با کامپیوتر ، بتونم فرق این دوتا رو از هم بفهمم . اگه رو سوال من یه ذره بیش تر دقت میکردی ، حالا جوابتون این نبود . من گفتم یه درایو 200 مگابایتی . حرف شما درست که درایوی واسه ریکاوری و این حرفا هست . تو لپ تاپ من اون 15 گیگه !!! حالا اگه میدونین که اون 200 مگابایتیه چیه ، لطفا پاسخ بدین .

Farshid72
25-01-2012, 14:47
دوست عزیز ، فکر کنم بعد از 10 سال کار با کامپیوتر ، بتونم فرق این دوتا رو از هم بفهمم . اگه رو سوال من یه ذره بیش تر دقت میکردی ، حالا جوابتون این نبود . من گفتم یه درایو 200 مگابایتی . حرف شما درست که درایوی واسه ریکاوری و این حرفا هست . تو لپ تاپ من اون 15 گیگه !!! حالا اگه میدونین که اون 200 مگابایتیه چیه ، لطفا پاسخ بدین .
:31:خب حالا چرا دعوا داری ؟؟؟:31:
چیزی هم توش هست ؟؟؟
با برنامه Paragon Partition اونو ریکاوری کن ببین چی توشه اگه نبود که بله هرکاری خواستی باهاش بکن
البته شما یه مقدار مثلا یه 10 مگ همیشه فضای خالی و بدون پارتیشن قرار بده برای هارد