PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایل فلش برای LED

mehdi_47
24-01-2012, 00:02
سلام
من دنبال یه سری افکت خفن و زیبا برای این LED های تبلیغاتی هستم. { این LED از نوع رنگ هستش }
دوستان برنامه ایی یا فایل فلش آماده که افکتهای قشنگی روش باشه رو سراغ دارین برام لینکش رو قرار بدید.
ممنون :11:

jafarian
24-01-2012, 00:46
برنامه Aleo Flash Intro Banner Maker هست ببینیدبکارتون میاد:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdi_47
24-01-2012, 01:15
بابت برنامه خیلی ممنون.باز برنامه تو این مایه ها هست ؟

jafarian
24-01-2012, 01:23
دوتا برنامه های سایت پایینم هستم اما بهترینش همونی بود که لینکش گذاشتم .

mehdi_47
24-01-2012, 01:29
اون برنامه یه مشکلی که داره اونم اینه که فونت فارسی رو ساپورت نمیکنه.

jafarian
24-01-2012, 01:35
اون برنامه یه مشکلی که داره اونم اینه که فونت فارسی رو ساپورت نمیکنه.

واسه اون موردم من خودم از برنامه LeoMoon Persian TTT واسه فارسی نویسی دراین برنامه استفاده کردم طرزکارشم خیلی ساده لینک این برنامه فارسی نویس رو هم پاییم گذاشتم.

mehdi_47
24-01-2012, 01:40
تو بین برنامه هایی که حجمشون هم زیاده و دارای افکت زیادی هستن شما پیشنهادتون کدوم برنامه است ؟

jafarian
24-01-2012, 01:45
تو بین برنامه هایی که حجمشون هم زیاده و دارای افکت زیادی هستن شما پیشنهادتون کدوم برنامه است ؟

من خودم بیت اون برنامه ها با Aleo Flash Intro Banner Maker کارکردم امتیازشم که از سایت پایین میتونید ببنید تو قسمت User Rating پیشنهاد منم همینه .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/COLOR]

mehdi_47
24-01-2012, 01:55
jafarian ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز بابت کمکی که کردید ممنونم :11:

arshia.01
26-01-2012, 23:19
دوست عزيز من خودم يكي از اين تابلو ها رو دارم و از برنامه سويش مكث(swishmax) استفاده مي كنم.برنامه خوبي هست و كار كردن باهاش خيلي راحت هست البته اگر ورژن 2006 باشه بهتره...

mehdi_47
02-02-2012, 20:26
سلام
من تو برنامه ی Aleo Flash Intro Banner Maker به یه مشکلی برخوردم.من چند تا جمله براش تعریف کردم و میخوام سایز هر کدوم رو متفاوت با اون یکی کنم منتها هر کدوم رو که سایزش رو تغییر میدم بقیه هم سایزشون هم اندازه ی این یکی میشه.راهی وجود داره که بشه به طور جداگونه هر جمله رو سایز مختلفی بهش داد ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

jafarian
02-02-2012, 22:51
سلام
من تو برنامه ی Aleo Flash Intro Banner Maker به یه مشکلی برخوردم.من چند تا جمله براش تعریف کردم و میخوام سایز هر کدوم رو متفاوت با اون یکی کنم منتها هر کدوم رو که سایزش رو تغییر میدم بقیه هم سایزشون هم اندازه ی این یکی میشه.راهی وجود داره که بشه به طور جداگونه هر جمله رو سایز مختلفی بهش داد ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

شما روی از اون جمله ها کلیک کن بعدش از قسمت تنظیمات فونت فونت جمله خودتون راحت تغییر بدین.

mehdi_47
02-02-2012, 23:08
jafarian ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز مشکل فونت نیست.مشکل تغییر سایز هست.مثلاً سه خط جمله نوشتم.یکی رو میخوام خیلی کوچیک و یکی رو میخوام خیلی بزرگ بنویسم ولی اینکار امان پذیر نیست.به محض تغییر سایز اون یکی جمله ها هم تغییر میکنن و به تناسب کوچیک یا بزرگ میشن

jafarian
02-02-2012, 23:17
درست میگین این مورد برنامه های Flash Banner Maker یا که برنامه سایت دوم هست شاید بکارتون اومد من البته تست نکردم.

jafarian
03-02-2012, 00:12
من یکخورده با همون برنامه اولی که براش شما لینکش گذاشتم کارکردم تونستم فونتش تغییر بدم برای تغییر فونت متن خودتون بطور مثال یک قسمتش طبق شکل عمل کنید که میبینید برای من عمل کرده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])