PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در بازی Mortal.Kombat.Arcade.Kollection.v1.0.muti5.retail. READ.NFO-THETA

kazem3300
23-01-2012, 17:42
من این Mortal.Kombat.Arcade.Kollection.v1.0.muti5.retail. READ.NFO-THETA بازی رو نصب کردم حالا که داخلش می رم می گه شما باید یه اکانت در سایت live.xbox داشته باشید تا با اون بتونید وارد بازی بشید.
اما مشکل اونجاست که من هر کاری می کنم تو این سایت نمی تونم عضو بشم همه مراحل رو درست انجام می دم اما دست اخر این پیغام ظاهر میشه:

There was an error creating the Windows Live ID, please try again later.

ممنون میشم راهنمایی فرمایید

bomb933
26-01-2012, 13:33
سلام
در قسمتی که درخواست ساخت اکانت دارد اکانت offline با انتخاب local profile میسر می باشد.
در صورت نیاز به توضیحات در خدمتم.
سربلند باشید

kazem3300
26-01-2012, 19:40
سلام
در قسمتی که درخواست ساخت اکانت دارد اکانت offline با انتخاب local profile میسر می باشد.
در صورت نیاز به توضیحات در خدمتم.
سربلند باشید

ممنون میشم کمی توضیح بدین .منظور شما تو بازی است یا تو سایت؟
اگه تو سایته که من هرچی گشتم چیزی ندیدم!

bomb933
29-01-2012, 01:17
سلام
منظور بعد از ورود به بازی در اولین منوی بازی که windows live پیغام اکانت لوگین میده

Amir 3d
04-02-2012, 15:51
سلام دوستان
این ورژن کالکشن 2012 که واسه پی سی اومده رو نمیشه آنلاین بازی کرد؟راهی نداره؟؟؟ :(((
راستی جهت های پایین و بالا رو گیم پد واسم چپه هستش چطوری درستش کنم

Amir 3d
04-02-2012, 23:09
سلام دوستان
این ورژن کالکشن 2012 که واسه پی سی اومده رو نمیشه آنلاین بازی کرد؟راهی نداره؟؟؟ :(((
راستی جهت های پایین و بالا رو گیم پد واسم چپه هستش چطوری درستش کنم

هیچ کی نیســــــــــــــــــــت؟ !:13::19:

ayyoubj
31-01-2013, 00:11
هیچ کی نیســــــــــــــــــــت؟ !:13::19:

سلام دوست عزیز
برای اجرا دو تا فایل dll باید از اینترنت بگیری
یکیش اینه xlive.dll با حجم 17 مگ
توی گوگل سرچ کن پیداش کن بعد بریز توی همون پوشه که بازی رو اجرا میکنی یعنی win 32
بعد نرم افزار .net 3.5 رو نصب کن

الان مشکل من ااینه که توی بازی میگه enter بزن اما کار نمیکنه

Mr_100_dolari
16-05-2013, 16:51
برای من هم موقعه اجرای بازی به ویندوز لایو گیر میده که باید روی فایلی که میاد کلیک کنید تا از طریق نت وارد صفحه مخصوصش بشید و خودش فایل های مورد نیاز رو میاره برای دانلود بعد از اجرای بازی هم برای ساخت اکانت طبق عکس های زیر عمل کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])