PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : داغی خیلی خیلی زیاد Dell Vostro 3550

bssafaee
23-01-2012, 00:53
سلام دوستان
من دو هفته پیش بین خرید Dell vostro 3550 و Hp probook 4530 شک داشتم که بالاخره dell رو خریدم و الان فکر می کنم که خیلی اشتباه کردم.
مشخصات: cpu: core i5، hard:500, ram: 4 GB OS: windows 7 64bit

مشکل این dell اینه که خیلی داغ کار می کنه بصورتیکه سمت چپ کیبورد شدیدا داغ می شه که انگشتهای دست رو هم اذیت می کنه

وقتی تازه روشنش می کنی و می آد بالا درجه حرارت cpu رو 55 درجه سانتیگراد هست و مادربرد هم روی 47
با اجرای یه برنامه ساده تو Matlab به مدت 10 دقیقه درجه حرارت cpu و مادربرد به 85 درجه سانتیگراد هم می رسه. با دو تا برنامه speccy و speedfan چک کردم.

با 10 دقیقه بازی PES درجه حرارت به 90 درجه سانتیگراد هم رسید.
به نظرتون مشکل کجاست و آیا گارانتی ببرمش یا نه؟
راستی نرم افزار speccy رو رو چندتا لپ تاپ دیگه که چک کردم درجه حرارت cpu در حالت عادی رو 37 هست. یعنی مال من یه 20 درجه ای بالاتره. اگه شما هم درجه حرارتتون رو چک می کنید اینجا برام بذاریدممنون می شم

یه مشکل دیگه اینکه مگه این core i5 نیست؟!!! پس چرا تو speccy یا speedfan فقط درجه حرارت دو تا core0 و core1 رو نشون می ده؟ پس سه تای دیگه کجا رفتن؟

mohammadi_4u
23-01-2012, 01:19
سلام دوستان
من دو هفته پیش بین خرید Dell vostro 3550 و Hp probook 4530 شک داشتم که بالاخره dell رو خریدم و الان فکر می کنم که خیلی اشتباه کردم.

مشکل این dell اینه که خیلی داغ کار می کنه بصورتیکه سمت چپ کیبورد شدیدا داغ می شه که انگشتهای دست رو هم اذیت می کنه

وقتی تازه روشنش می کنی و می آد بالا درجه حرارت cpu رو 55 درجه سانتیگراد هست و مادربرد هم روی 47
با اجرای یه برنامه ساده تو Matlab به مدت 10 دقیقه درجه حرارت cpu و مادربرد به 85 درجه سانتیگراد هم می رسه. با دو تا برنامه speccy و speedfan چک کردم.

راستی نرم افزار speccy رو رو چندتا لپ تاپ دیگه که چک کردم درجه حرارت cpu در حالت عادی رو 37 هست. یعنی مال من یه 20 درجه ای بالاتره. اگه شما هم درجه حرارتتون رو چک می کنید اینجا برام بذاریدممنون می شم

یه مشکل دیگه اینکه مگه این core i5 نیست؟!!! پس چرا تو speccy یا speedfan فقط درجه حرارت دو تا core0 و core1 رو نشون می ده؟ پس سه تای دیگه کجا رفتن؟

دوست خوبم سلام
بایوس رو به جدیدترین ورژن آپدیت کن مشکلت انشا الله حله و لبتاب رو رو سطح زمین و کف اتاق و تخت خواب و .... نزار رو یک فن حتی خاموش باشه فن!

دوســــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــتان:
شاید اینجا جاش نباشه ولی لازمه بدونییییییییییم!

از هرکی بگرسی چه لبتابی خرابه و داغ میکنه و زود به تعمیر میاد و..........میگه دل! چندتا خرابی میگن 1000تا!

کدوم کمتر وایو و سونی.... چندتا خرابی میگن 4 تا!!!!!

خب عزیزان دل از هزارتا دل از چندتا از10000000 تا!!!!!!!!!!

و وایو و سونی از 1000 تا

من چند وقت پیش 6 ماه اپل گرفتم 3/500 هاردش خراب شد خب!!!

دل واقعا عالیه و بدلیل فروش بالاش خرابی زیاد داره دقیقا مثال بالا! اگه دل داغ میکنه پس کاش داغ شدن اچ پی رو ببینی دوست خوبم!

بایوس دل همیشه فن و سیستم کولر لبتابو هوشمند و هوشمند تر میکنه :11:

bssafaee
23-01-2012, 01:22
مرسی
ولی من همش 2 هفته است که خریدمش هااا و با service tag هم که تو سایت Dell چک کردم ساخت اواخر 2011 هست
یعنی ورژن بایاسش تو این یکی دو ماهه بالاتر رفته؟!!!!

یکی از دوستام هم حدودا 7 ماهه hp probook 4520 داره که درجه cpu اون در حالت عادی رو 37 درجه هست و خیلی هم خنک و سرد کار می کنه

در هر صورت ممنوووووون

راستی بایاسش رو هم چک کردم.
بایاس نصب شده الان ورژن A09 به تاریخ 2011.9.30 هست و آخرین ورژن ارائه شده هم ظاهرا همون A09 ولی به تاریخ 2011.10.30 هست که نمی دونم این تفاوت یه ماهه آیا تاثیری داره یا نه؟؟؟؟

urumchi
23-01-2012, 02:43
من Acer Aspire 5738z داشتم، هیچ گرمای غیرعادی حتی در قسمت زیرین و اطراف باطری هم حس نکردم چه برسه به کیبورد و ...

Farshid72
23-01-2012, 11:50
سلام دوستان

دوسته عزیز یخورده این دما دما عادیه که رو 55 باشه چون سیستم شما زیاد قوی نیست که بتونه برنامه های سنگین رو اجرا کنه
بهر حال دمای 90 غیر عادیه
کول پد بگیرید و ویندوزتونو عوض کنید

hamid.7003
23-01-2012, 19:54
از تو Task Manager ببین درصد استفاده از CPU چنده اگه زیاده ویروس داره سیستمت
یه آنتی ویروس هم نصب کن اگه نتیجه نگرفتی ویندوزت رو عوض کن اگه بازم حل نشد دیگه باید ببری گارانتی یا تعمیر

Farshid72
23-01-2012, 20:45
کارایی که دوستمون گفتن هم در ادامه توضیحات من انجام بده اگه نشد احتمالا خمیر سیلیکون پردازنده مشکلی براش پیش اومده

bssafaee
23-01-2012, 23:38
مرسی همه دوستان که جواب دادید
چند تا سوال؟
یکی اینکه درصد استفاده از cpu کم هست یعنی حتی وقتی رو 4-5 درصد هست هم درجه حرارت cpu رو 55 هست
دوم اینکه این درجه حرارت بالا می تونه از ویندوز باشه؟!! من تازه دو هفته است که این سیستم رو خریدم هاااا
سوم اینکه مگه cpu i5 نشون دهنده پنج هسته ای بودن نیست پس چرا نرم افزارها، فقط درجه حرارت دو تا core0 و core1 رو نشون میدن؟؟؟ یعنی دو هسته ایه؟

Xilevens
24-01-2012, 00:01
چند تا سوال؟
یکی اینکه درصد استفاده از cpu کم هست یعنی حتی وقتی رو 4-5 درصد هست هم درجه حرارت cpu رو 55 هست
دوم اینکه این درجه حرارت بالا می تونه از ویندوز باشه؟!! من تازه دو هفته است که این سیستم رو خریدم هاااا
سوم اینکه مگه cpu i5 نشون دهنده پنج هسته ای بودن نیست پس چرا نرم افزارها، فقط درجه حرارت دو تا core0 و core1 رو نشون میدن؟؟؟ یعنی دو هسته ایه؟

دوست عزيز همچين دمايي واسه cori5 خيلي نامانوسه
و به 90 درجه رسيدنش كه ديگه هيچي
corei7 ها به 90 ميرسن اونم بعد نيم ساعت بازي سنگين
سيستم كولينگتون خوب كار ميكنه؟ احتمالا چون تازه خريديد و از همون اول مشكل داشته احتمالش زياده كه از خرابي جزئي سيستم كولينگ و فن باشه
corei5 دو هسته اي هست و اون سه مورد ترد هستن كه عاميانه بهشون ميگن هسته مجازي
به صورت سخت افزاري وجود ندارن

bssafaee
24-01-2012, 02:05
راستی دوستان تو این سایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نوشته که اصلا این لپ تاپ Dell vostro 3550 تو درجه حرارت عادی cpu برابر 55 درجه کار می کنه. این درسته به نظر شما؟
Cooler FAN noise level – CPU temperature – FAN speed:

IDLE : 32dB / CPU temperature 55c / case temperature 37c / room temperature 22c / under 3000rpm

FULL : 49dB / CPU temperature 84c / case temperature 39c / room temperature 22c / 5166rpm
در حالیکه تو همین سایت برای لپ تاپ hp pavilion G6 درجه حرارت نرمالcpu رو 32 نوشته

Farshid72
24-01-2012, 11:57
چند تا سوال؟
55 عادیه 90 غیر عادیه

arash1981sh
24-01-2012, 18:44
منم این مدل لپ تاپ رو دارم و همچین مشکلی منم دارم و صفحه کلید منم خیلی داغ میشه ، یعنی دقیقا گوشه بالای دست چپ ، ممنون میشم کسی بتونه کمک کنه

Farshid72
24-01-2012, 19:46
دوسته عزیز اگه شما لپ تاپ خودتونو تازه خریدید عادیه این گرما ولی اگه خیلی وقته خریدید باید بررسی بشه

bssafaee
24-01-2012, 22:04
باز هم ممنون از همه دوستان
آقا آرش شما هم تازه خریدید یا خیلی وقته؟ درجه حرارت cpu و motherboard رو با نرم افزارهائی مانند speccy یا Speed Fan چک کردید؟ اگه چک کردید ممنون می شم که بگید رو حالت عادی تو چند درجه است؟
آقا فرشید من تازه خریدم ولی چرا اگه تازه خریده باشم این درجه حرارت عادیه؟؟؟؟

Farshid72
24-01-2012, 22:28
باز هم ممنون از همه دوستان
آقا آرش شما هم تازه خریدید یا خیلی وقته؟ درجه حرارت cpu و motherboard رو با نرم افزارهائی مانند speccy یا Speed Fan چک کردید؟ اگه چک کردید ممنون می شم که بگید رو حالت عادی تو چند درجه است؟
آقا فرشید من تازه خریدم ولی چرا اگه تازه خریده باشم این درجه حرارت عادیه؟؟؟؟
بهر حال خمیر سیلسکون سینک پردازنده شما تازه شروع بکار میکنه و به اون حد عادی و به قولی آب بندی شده خودش نرسیده هنوز واسه همین ممکنه سینک یخورده داغ باقی بمونه و ممکنه اون قسمت تا مدتی احساس گرمی کنید
من خودم سونی داشتم کنار تاچ پد که دستمو میزاشتم هم گرم میشد ولی الان دیگه این مشکلو ندارم

alihes
28-01-2012, 22:42
با سلام
منم یه مشکل دارم لب تاب دل3500 وقتی بازی کال آف انجام میدم هنگام بازی لپ تاپ خاموش میشه
در ضمن اطراف فن خود سیستم هم داغ میشه

hamid.7003
29-01-2012, 09:50
با سلام
منم یه مشکل دارم لب تاب دل3500 وقتی بازی کال آف انجام میدم هنگام بازی لپ تاپ خاموش میشه
بالاترین احتمال مال گرافیک یا سی پی یو ته که حرارت بالا میره و سیستم خاموش میشه
احتمالا فن سیستمت مشکل داره
اگر که فن سالمه مشکل از گرافیکته و باید ریورک بشه
با برنامه speccy یا Hw monitor حرارت سیستمت رو چک کن ببین چطوره

Farshid72
29-01-2012, 10:06
با سلام
همونطور که دوستمون گفتن با برنامه های
hwmontor دمای سیستم خودتونو چک کنید و دما در حالت Idle بودن سیستم و همینطور در حال اجرای بازی رو گزارش کنید
از نرم افزار coretemp برای دمای cpu استفاده کنید
برنامه speed fan v4.4 هم میتونه مفید باشه برای شما
توصیه من اینه شما زیاد به لپ تاپ خودتون فشار نیارید چون لپ تاپ برای بازی هایی مثل کالاف ساخته نشده

---------- Post added at 10:06 AM ---------- Previous post was at 10:05 AM ----------

دمای پردازنده سیستم شما احتمالا باید بالای 90 درجه باشه که سیستم خاموش میشه
چون مادربرد های smart وقتی دما خیلی بالابره برای اینکه به قطعات صدمه ای وارد نشه سیستم رو خاموش میکنن
با توجه به اینکه سیستم شما دل هست توصیه من اینه خیلی مراقب باشید

nina_sos
29-01-2012, 12:10
سلام
دوست عزيز نمي خوام دل چركينت كنم:41: ولي با توجه به تعداد بالاي دستگاه هاي دل كه واسه تعميرات مي ياد انتخاب خوبي نداشتي
دستگاه هاي دل در سال هاي اخير كيفيت چنداني نداشتند كه بيشترين مشكلات آنها هم بحث گرماي بيش از حد آنها و در نهايت مشكل گرافيك بوده ...

Farshid72
29-01-2012, 13:57
سلام
دوست عزيز نمي خوام دل چركينت كنم:41: ولي با توجه به تعداد بالاي دستگاه هاي دل كه واسه تعميرات مي ياد انتخاب خوبي نداشتي
دستگاه هاي دل در سال هاي اخير كيفيت چنداني نداشتند كه بيشترين مشكلات آنها هم بحث گرماي بيش از حد آنها و در نهايت مشكل گرافيك بوده ...

همه دل ها اینطوری نیستن
ایشونم اگه مراعاتش کنه مشکلی پیش نمیاد...اگه توجه کنید گفتم که یه سری بازی ها حتی غولاشم نمیتونم پردازشش کنن

adamebikarr
02-02-2012, 11:21
دوست خوبم سلام
بایوس رو به جدیدترین ورژن آپدیت کن مشکلت انشا الله حله و لبتاب رو رو سطح زمین و کف اتاق و تخت خواب و .... نزار رو یک فن حتی خاموش باشه فن!

دوســــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــتان:
شاید اینجا جاش نباشه ولی لازمه بدونییییییییییم!

از هرکی بگرسی چه لبتابی خرابه و داغ میکنه و زود به تعمیر میاد و..........میگه دل! چندتا خرابی میگن 1000تا!

کدوم کمتر وایو و سونی.... چندتا خرابی میگن 4 تا!!!!!

خب عزیزان دل از هزارتا دل از چندتا از10000000 تا!!!!!!!!!!

و وایو و سونی از 1000 تا

من چند وقت پیش 6 ماه اپل گرفتم 3/500 هاردش خراب شد خب!!!

دل واقعا عالیه و بدلیل فروش بالاش خرابی زیاد داره دقیقا مثال بالا! اگه دل داغ میکنه پس کاش داغ شدن اچ پی رو ببینی دوست خوبم!

بایوس دل همیشه فن و سیستم کولر لبتابو هوشمند و هوشمند تر میکنه :11:

دوستتتتان بنده واسه دوست و آشنا تا الان دقيقا 13 تا دل خريدم. گارانتي هم نداشتن. هيچ مشكلي هم نداشتن تا حالا.
خر كاره خر كارن
حالا شانس شما اين جوري شده.

---------- Post added at 11:21 AM ---------- Previous post was at 11:18 AM ----------

بهر حال خمیر سیلسکون سینک پردازنده شما تازه شروع بکار میکنه و به اون حد عادی و به قولی آب بندی شده خودش نرسیده هنوز واسه همین ممکنه سینک یخورده داغ باقی بمونه و ممکنه اون قسمت تا مدتی احساس گرمی کنید
من خودم سونی داشتم کنار تاچ پد که دستمو میزاشتم هم گرم میشد ولی الان دیگه این مشکلو ندارم

اين چه حرفيه؟
چرا بعضي ها يه چيزي من در آوردي در ميارن؟؟؟؟؟؟؟؟

يعني اولش كه خريديم يه خورده باهاش كم كار كنيم تا آب بندي بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا دمت گرم!

Farshid72
02-02-2012, 11:24
دوستتتتان بنده واسه دوست و آشنا تا الان دقيقا 13 تا دل خريدم. گارانتي هم نداشتن. هيچ مشكلي هم نداشتن تا حالا.
خر كاره خر كارن
حالا شانس شما اين جوري شده.
یه زمانی بله دل خیلی خوب بود
ولی شما در مورد امروز حرف بزنید نه گذشته
در ضمن لطفا منظورتون رو از خر کار بودن بنویسید و performance اجرایی روی این دستگاه هارم ذکر کنید

---------- Post added at 11:24 AM ---------- Previous post was at 11:22 AM ----------

د
اين چه حرفيه؟
چرا بعضي ها يه چيزي من در آوردي در ميارن؟؟؟؟؟؟؟؟

يعني اولش كه خريديم يه خورده باهاش كم كار كنيم تا آب بندي بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا دمت گرم!
دوسته عزیز لطفا با دلیل منطقی حرف منو رد کنید !!!!
خمیر سلیکون سوراخ های روی پردازنده که با چشم معمولی نمیشده دیدش رو پر میکنه و اوایل که ریخته میشه رو لپ تاپ صادر میشه جاهای مختلف در اثر کار نکردن ممکنه این خمیر خشک بشه ( مثل pc نیست که هر وقت خریدی همون موقع خمیر بزنی)
واسه همین مدت زمانی طول میکشه تا این خمر حالت مذاب بودن خودشو بدست بیاره

Punisher_2008
02-02-2012, 13:51
سلام..
منم چند ماه پیش یکی Dell 5040 خریدم.. بین hp probook و این اخر dell رو خریدم..
با سی پی یو Core I3 380 M . و 4گیگ رم....
از همه چیش راضی هستم.. به خصوص کیفیت ال سی دیش خیلی عالیه. صداش فوق العادست..... چون من در موزیک و فلیم هم زیاد میبنیم..
در روز بیشتر از 12 ساعت هم روشن هست باهاش کار میکنم.. نه داغ میکینه و نه صدای عجیبی میده..
تازه بیکار شم گاهی میشنم CODMW3 یا CUNTER 2011 یا FIFA 12 هم بازی میکنم زیاد بازی کنم یکم فنش سریعتر میچرخه که عادیه..
باطریشم 5 یا 4ساعتی کار میده.. البته بازی کنی کمتر..

در کل همه میگن Delle بده من کاری ندارم.. من خیلی راضی هستم و خداراشکر بزنم به تخته تا حالا هیچ مشکلی نداشتم..
نتنها خودم بلکه دوستامم مشکلی نداشتن..
برعکس لپتاپ داداشم که سونی هست جدیدا هاردش عوض کرده بود که بازم خراب شده!....
در کل اینجور وسایل های ظریف یکمی به شانس هم بستگی داره..

Farshid72
02-02-2012, 14:05
سلام..
منم چند ماه پیش یکی Dell 5040 خریدم.. بین hp probook و این اخر dell رو خریدم..
با سی پی یو Core I3 380 M . و 4گیگ رم....
از همه چیش راضی هستم.. به خصوص کیفیت ال سی دیش خیلی عالیه. صداش فوق العادست..... چون من در موزیک و فلیم هم زیاد میبنیم..
در روز بیشتر از 12 ساعت هم روشن هست باهاش کار میکنم.. نه داغ میکینه و نه صدای عجیبی میده..
تازه بیکار شم گاهی میشنم CODMW3 یا CUNTER 2011 یا FIFA 12 هم بازی میکنم زیاد بازی کنم یکم فنش سریعتر میچرخه که عادیه..
باطریشم 5 یا 4ساعتی کار میده.. البته بازی کنی کمتر..

در کل همه میگن Delle بده من کاری ندارم.. من خیلی راضی هستم و خداراشکر بزنم به تخته تا حالا هیچ مشکلی نداشتم..
نتنها خودم بلکه دوستامم مشکلی نداشتن..
برعکس لپتاپ داداشم که سونی هست جدیدا هاردش عوض کرده بود که بازم خراب شده!....
در کل اینجور وسایل های ظریف یکمی به شانس هم بستگی داره..
مبارکت باشه دوسته عزیز
ما که از خدامونه شما مشکلی نداشته باشی
چیزی هم که ما میگیم یه چیز کلی و هست و بر اسا آمار و ارقام هستش
من نمیگم دل کیفیت بدی بلکه هر کی برای 1 یا 2 سال بخواد و نظرش رو دل باشه من بهش دل رو پیشنهاد میدم
در مورد سونی و سایر برند های لپ تاپ هم باید بگم که هیچ ربطی نداره فلان برند خوبه و فلان برند ضعیف عمل میکنه بلکه همه چیز برمی گردهبه خود کاربر و اینکه چجوری استفاده کنه
در مورد هارد هم باید لگم که شما اگه هی برنامه نصب و پاک نکنید و مراقب باشید که هاردتون بد سکتور نگیره مشکلی برای هارد پیش نمیاد
در ضمن مگه هارد رو سونی میسازه ؟؟؟ دوسته عزیز شما بهتره یه سر به Device Manager بزنید و ببینید که هارد سیستم شما با مارک سیستم شما تفاوت داره!!!
در کل باید بگم که شما اگه بلد باشید استفاده کنید همون دل رو تا سال ها میتونید داشته باشید(((اگه بلد باشید)))
اگرم بلد نباشید مثل برادرتون که بهترین برند لپ تاپ زیر دستشه ولی هی خراب میشه سیستمتون
من اصلا تعصبی برخورد نمیکنم و بر اسا شواهد و تجربیات خودم دارم حرف میزنم که نظرات شما هم بسیار سازنده و قابل تامل بود
ولی من به دوستان پیشنهاد میکنم که با دلیل حرف بزند نه اینکه مغلطه کنند
موفق باشی دوست گلم

---------- Post added at 02:05 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

در ضمن من یه نکته یادم رفت که به شما بگم اونم اینکه بازی مثل FIFA 12 فک نمیکنم performance بالایی محصوب بشه وملاکی برای پایداری یک سیستم بهتره با بنچ مارک بتونید حرف خودتونو به کرسی بنشونید و دوستان دیگه هم بتونن استفاده کنن

Punisher_2008
03-02-2012, 11:49
مبارکت باشه دوسته عزیز
ما که از خدامونه شما مشکلی نداشته باشی
چیزی هم که ما میگیم یه چیز کلی و هست و بر اسا آمار و ارقام هستش
من نمیگم دل کیفیت بدی بلکه هر کی برای 1 یا 2 سال بخواد و نظرش رو دل باشه من بهش دل رو پیشنهاد میدم
در مورد سونی و سایر برند های لپ تاپ هم باید بگم که هیچ ربطی نداره فلان برند خوبه و فلان برند ضعیف عمل میکنه بلکه همه چیز برمی گردهبه خود کاربر و اینکه چجوری استفاده کنه
در مورد هارد هم باید لگم که شما اگه هی برنامه نصب و پاک نکنید و مراقب باشید که هاردتون بد سکتور نگیره مشکلی برای هارد پیش نمیاد
در ضمن مگه هارد رو سونی میسازه ؟؟؟ دوسته عزیز شما بهتره یه سر به Device Manager بزنید و ببینید که هارد سیستم شما با مارک سیستم شما تفاوت داره!!!
در کل باید بگم که شما اگه بلد باشید استفاده کنید همون دل رو تا سال ها میتونید داشته باشید(((اگه بلد باشید)))
اگرم بلد نباشید مثل برادرتون که بهترین برند لپ تاپ زیر دستشه ولی هی خراب میشه سیستمتون
من اصلا تعصبی برخورد نمیکنم و بر اسا شواهد و تجربیات خودم دارم حرف میزنم که نظرات شما هم بسیار سازنده و قابل تامل بود
ولی من به دوستان پیشنهاد میکنم که با دلیل حرف بزند نه اینکه مغلطه کنند
موفق باشی دوست گلم

---------- Post added at 02:05 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

در ضمن من یه نکته یادم رفت که به شما بگم اونم اینکه بازی مثل FIFA 12 فک نمیکنم performance بالایی محصوب بشه وملاکی برای پایداری یک سیستم بهتره با بنچ مارک بتونید حرف خودتونو به کرسی بنشونید و دوستان دیگه هم بتونن استفاده کنن

سلام..
اره داداش.. به نظر من برنده هایی مثل sony dell asus و... اینها همشون معتبر هستند و کیفیت ساختشون بالاست و به کاربر مربوط میشه.
خب dell همه میخرن واسه همین خرابش هم زیادتره..

در مورد هارد منظورم از سوختن منظورم خراب بودن بود.. البته الان 1ساله از این لپتاپ استفاده میکنه . بعد از یک مدتی سیستمش مدام هنگ میکرد و مدام رست میشد بعد که برد تعمیرگاه مشکل هاردش بود. یک هارد انداخت روش درست شد. چند ماهی کار کرد که یکهو اون هارد از کار افتاد . در کل به قول معروف اینچور چیزا با شانسم هست. من ال سی دی گوشیمو عوض کردم 2 ساعت بعد مثلا دوباره خراب شد...:31::31:

داداش بین اون 3تا بازی همین FIFA 12 در نظر گرفتیک؟

من XBOX360 دارم .. داخل گوشیم هم بازی HD دارم.. گه گاهی با لپتاپ بیکار باشم چیزی رو دانلود بزارم حالا تا تموم میشه بازی میکنم.. به اندازه کافی بازی دارم: اسکرین شات از بازی هام:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن سیستم من گرافیکش انبرده.. و من اصلا واسه بازی این لپتاپ رو نگرفتم..:40:

Farshid72
04-02-2012, 14:51
counter که بازی شاخی نیست اون یکیشم بازی نکردم :31:
همه بازی ها اجرا میشن ولی با تنظیمات پایین تر
شما میتونی همه رو بزاری روی ultra ولی anistrophy رو باید بزاری روی off