PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمونه كارهاي گرافيكي ساخته شده توسط من

bimo
02-07-2006, 01:24
تو قسمت هاي مختلف انجمن ديدم كه همه يه نمونه از كاهاشون گذاشتن من هم تصميم گرفتم همين كار رو بكنم:
اولين چيزي كه به نظرم اومد كاراكتر هايي بودن كه طراحي كردم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته اينها فقط عكس كاراكتر هاست و انيميشن اونها رو هم بعداَ مي ذارم و البته براي آپلود سريع تر گرافيكشونو هم پايين آوردم و اصلي شون از انها بهتره.

bimo
02-07-2006, 01:25
راستي اينم يادم رفت بنويسم كه از تمامي كساني كه بازديد مي كنم خواهش مي كنم نظراتشون رو بگن.

bimo
02-07-2006, 02:04
حالا نوبت به چند تا Background خوب مي رسه:

bimo
02-07-2006, 02:16
و اينهم يه فضاي باز سه بعدي از چند جهت مختلف:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] & Stone2.bmp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] & Stone2.bmp/view/)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] & Stone3.bmp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] & Stone3.bmp/view/)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] & Stone1.bmp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] & Stone1.bmp/view/)

bimo
02-07-2006, 02:21
البته ببخشيد اين عكسها سايزشون كوچيكه و براي ديدن سايز واقعي شون مي تونين رو سون كليك كنين.

mahsoft
02-07-2006, 04:10
بی مو جان رنگ امیزی طبیعی نیست
یکم روش کار کن
طبیعت ها خوب شده ولی خلع احساس میشه اگه یکم شلوغش کنی خیلی بهتر میشه مثلا پرده درخت رودخونه از این کاراکتر ها تو مناظر استفاده کن جلوه کار رو بالا میبره

اینها نظر شخصی من بود

با اجازه

موفق باشی

ALI Kheradmand
02-07-2006, 09:00
كاراكتر هاتو با چه برنامه اي ساختي ؟

soldier
02-07-2006, 11:48
سلام
احتمالآ با پزر

Omid_Sadeghvand
02-07-2006, 13:54
بابا ايول كاراكتر ها رو كه خودت نساختي مال پوزره و بعدشم این طبیعتها رو قبلا دیدم :biggrin: :) :laughing:

mahsoft
02-07-2006, 17:18
بابا ايول كاراكتر ها رو كه خودت نساختي مال پوزره و بعدشم این طبیعتها رو قبلا دیدم :biggrin: :) :laughing:

بنظرم من این ادمارو تو پوزر 5و6 دیدم و این طبیعت ها رو که خیلی هم قدیمیه قبلا دیدم

نظر خودت چیه ایا

bimo
03-07-2006, 01:25
درسته كه ممكنه نظر شما اين باشه كه اينها كار من نيست ولي همشونو خودم طراحي كردم حتي اگه خواستين مي تونم فايل سه بعدي رندر نشدش رو هم بذارم تا بهتو ثابت بشه. :blink:
در ضمن در برنامه پوزر هر عكسي كه كاراكتر ها گرفته مي شه تقريباَ شبيه به بقيه هم هست و تصور اينه كه اونا تكراري هستند.

البته براي من زياد مهم نيست كه ديگران چي فكر مي كنند و مهم اين است كه من بتوانم كارم را به بهترين صورت ممكن انجام بدهم. :blush:
و اين را هم بايد اضافه كنم كه آن تصاويري كه شما به اين سادگي گفتيد تكراري اند نتيجه دو - سه روز تلاش من بودند. :angry:

bimo
03-07-2006, 01:27
اگه باور ندارين مي تونين عكس از تمام رخ و نيم رخ صورت خودتون (يا شخص ديگري) و يك عكس هم از هيكل بذارين تا من از روش يه كاراكتر سه بعدي طراحي كنم. اين جوري شايد باورتون بشه.

soldier
03-07-2006, 01:32
سلام
بابا چرا ناراحت شدي. به دل نگير.
باشه. ما كه منتظر كار هاي بعديت هستيم.
در ضمن اگر اين كارهاي شماست واقعآ محشره
واقعآ. كه يه گرافيست بيستي.

mahsoft
03-07-2006, 01:42
دوست عزیز ناراحت نشو دیگه بچه ها منظوری نداشتن البته من هم همینطور

خوب اگه واقعن خودت این طرح هارو زدی خوب ما باور کردیم

ببخشید اگه سوه تفاهمی پیش اومد

امیدوارم موفق باشی

معذرت خواهی من رو از طرف همه بپذیر

bimo
03-07-2006, 01:45
اينهم يك فايل فلش از راه رفتن يك كاراكتر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bimo
04-07-2006, 01:47
چرا هيچ كس نظرشو درباره اين ها نمي گه؟
لطفاَ نقطه ضعفهاشو بگين بدونم.

bimo
04-07-2006, 01:52
اين هم يه عكس از يه كاراكتر ديگه: :biggrin: (يه كاراكتر كتك خورده)

نمونه همچين كاراكتري در پوزر هم وجود ندارد و نمي توانيد بگوييد كه قبلاَ آن را جايي ديديد. :tongue:

Omid_Sadeghvand
04-07-2006, 07:40
بابا به دل نگير اصلا به دل نگیر...
من براي خودت گفتم

شما به اين تايپيك برو ببين چه جوابي به شما ميدن.

اگر جواب مثبت بود من هم با شما موافقم.
حتما بری
موفق باشی

Elfin-D
04-07-2006, 12:35
دوستام شلام
لطف کنید از تخریب همدیگه اجتناب کنید.
اگر نظر سازنده دارید بفرمایید وگرنه داداش کوچیکه مسایه ما هم بلده بگه این کار شما نیست
این بحث همینجا بس باشه و به موضوع اصلی تاپیک بپردازید وگرنه مجبور به قفل تاپیک میشم
مرسی

ALI Kheradmand
04-07-2006, 13:32
آيا به غير از پزر با برنامه ي ديگه اي هم كار مي كني ؟

Scout_Mov
04-07-2006, 15:00
ویرایش شد شرمنده

bimo
05-07-2006, 01:57
آيا به غير از پزر با برنامه ي ديگه اي هم كار مي كني ؟
بله با برنامه هايي مثل:
Poser
CyberMotion 3D-Designer
Bryce
3D Canvas
3ds max
MotionBuilder
استفاده مي كنم ولي به ترتيب از بيشتر به كمتر هستند يعني ازPoser بيشتر از همه و ازMotionBuilder كمتر از همه استفاده مي كنم. و البته بعضي اوقات نگاهي هم به Maya مي اندازم.

bimo
05-07-2006, 02:06
يعني مي توني كارا كتر زير رو مدلسازي كني ؟ :blink: :ohno: با تمام تكسچر ها و متريال هاش ؟ من كه .... فكر ....

اگه مدل دادي در اكسپورت به مايا مشكلي پيش نمياد ؟
اگه مدل دادي فايلشو بذار كه من هم ميزان حرفه ات رو بدونم هم استفاده كنم هم دعات كنم ;)
چاقو هم مهم نيست

:blink:

دوست من حتماَ اين كار را مي كنم و البته بايد بگويم كه اين كاراكتر از لحظ كيفيت در سطح بسيار پاييني قرار دارد و با اين وجود براي طراحي آن ممكن است به سه مشكل بر خورد كنم:
1. چشمان اين كاراكتر ديده نمي شوند و مهمترين عضو در طراحي نيز چشمان هستند.
2. من نمي توانم Background هاي پشت را كه در اين عكس ها وجود دارد را طراحي كنم.
3. ممكن است نتوانم آن را به مايا اكسپورت كنم.
اما با اين وجود تمامي سعي ام را مي كنم و اگر نشد به مايا تبديل كنم سعي مي كنم به برنامه اي خوب اكسپورت كنم كه به راحتي بتوانيد استفاده كنيد.

Omid_Sadeghvand
05-07-2006, 14:01
برنامه اي است كه اوبجكت سه بعدي از تري دي مكس به مايا بياره چون خود مايا اين كارو نميكنه.

Scout_Mov
05-07-2006, 22:06
ویرایش شد شرمنده

bimo
06-07-2006, 01:19
برنامه اي است كه اوبجكت سه بعدي از تري دي مكس به مايا بياره چون خود مايا اين كارو نميكنه.
همونطوري كه گفتم من زياد با مايا كار نمي كنم و جواب سوالتو نمي دونم. :blush:

bimo
06-07-2006, 01:27
فقط مي مونه سومي يعني اكسپورت
نه پشتشو نمي خوام فقط كاراكتر حتي با همين كيفيت چشم ها مهم نيست عينك جلوشه چشم ها معلوم نميشه
اين كاراكتر از روبرو نشون داده ميشه نه از كنار

اگه بشه :biggrin: :puke:

دوست من شرمنده نتونستم تا الان كاملش كنم خيلي كار داشتم مثلاَ يكيش اينه كه يه بازي فكري ساده ساختم اينم لينكش:

ولي حتماَ سعي مي كنم تا يكي دو روز آينده اين كارو برات بكنم.

mahsoft
06-07-2006, 01:39
خوبه جالبه ولی فایل فلشی که راه میرفت خیلی سنگین بود

در کل خوبه موفق باشی

bimo
06-07-2006, 01:43
اگه كسي ديگه اي ( يا حتي خودScout_Mov) ساخت كاراكتر سه بعدي خواست يا سوالي در اين مورد داشت خوشحال مي شم جواب بدم.

bimo
06-07-2006, 01:46
خوبه جالبه ولی فایل فلشی که راه میرفت خیلی سنگین بود

در کل خوبه موفق باشی

متشكرم دوست من.

Omid_Sadeghvand
06-07-2006, 06:58
دوست من شرمنده نتونستم تا الان كاملش كنم خيلي كار داشتم مثلاَ يكيش اينه كه يه بازي فكري ساده ساختم اينم لينكش:

ولي حتماَ سعي مي كنم تا يكي دو روز آينده اين كارو برات بكنم.
شما که سه بعدی هم بلدی پس چرا با mmb بازی گرافیکی نمیسازی یه بازی فکری یا ترسناک یا اکشن یا ... .

موفق باشی.

ALI Kheradmand
07-07-2006, 10:48
مي گم اصلا لازم نيست مدل رو بازسازي كنيد . شما اگر برنامه ي 3d game studio رو داشته باشيد . مدل رو مي تونيد از همون جا باز كنيد . منظورم مدل هاي بازي كانتر است . بعد هم مي تونيد با فرمت 3ds اون رو اكسپورت كنيد و در مكس و مايا ازش استفاده كنيد.

Scout_Mov
08-07-2006, 12:15
ویرایش شد شرمنده

bimo
18-07-2006, 01:21
آقا شرمنده ام همانطوري كه مي بينين من خودم خيلي وقته كه به اين جا سر نزدم اونم به خاطر اينه كه هاردم سوخت و تا خواستم يه هارد ديگه بخرم كمي طول كشيد. و البته الان هم هيچ كدوم از برنامه هاي گرافيكي رو ديگه رو هاردم ندارم و ديگه نمي تونم كاراي گرافيكيمو ادامه ولي بعد از اينكه بر نامه ها رو دوباره جور كردم بازم نمونه كارامو مي زارم و به كارام ادامه مي دم.

llll_3d_max_llll
27-07-2006, 13:57
منم موافقم
البته با پوزر آشنا نیستم
ولی اگه کسی به مرحله ای رسیده باشه که بتونه کاراکتر را طوری طراحی کنه که قابل انیمیت کردن باشه و بیکار نشسته باشه داره به خودش ظلم میکنه
البته اگه بتونه بسازه

bimo
28-07-2006, 01:57
دوست من حق با شماست من اين كارارو بلدم ولي براي ساخت بازي اولاَ كه دنبال يه داستان خوب مي گردم دوماَ حوصله اش رو ندارم.
البته تو قسمت بازي ها يه گروه داشتيم براي اين كار تشكيل مي داديم كه اونم نمي دونم چي شد.

nader_mo2005
11-08-2006, 01:20
مثل ايشون (بابا ديگه انقدر يابو نيستيم كه)

Scout_Mov
11-08-2006, 02:28

What ??????!!!!

ALI Kheradmand
11-08-2006, 09:02

:blink:
جان ؟؟!!!!!!!!

bimo
15-08-2006, 09:48
ميشه منظورتونو دقيق تر بگين.

shsr
09-09-2012, 13:32
ببخشید من یه سفارش میخواستم بدم :یه کاراکتر ساده (در حد نمونه های آماده پوزر) میخوام که ژست های ساده ای رو بگیره (در حدود 50 تا 100 تا) و خروجی همشون هم عکس باشه، احتمالا اگه فرصت داشته باشید هر عکسی رو چقدر می گیرید؟