PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک : مشکل با دسترسی به بایوس و بوت

E2MA3N
22-01-2012, 19:15
سلام من از تنظیمات بایوس حالت بوت شدن رو از normal boot به fast boot تغییر دادم که با این کار با روشن کردن لپ تاپ مستقیما وارد ویندوز می شم و دیگر دسترسی به بایوس ندارم (غیر فعال شده ) حالا باید چی کار کنم ؟؟ با ریست کردن لپ تاپ نمی تونم دیگه وارد بایوس بشم . چگونه می تونم از ویندوز این حالت یعنی fast boot رو به normal boot تغییر بدم ؟؟
با آپدیت کردن بایوس ممکنه به حالت دیفتالت برگرده ؟؟ اگه آره با توجه به این که من به بایوس دسترسی ندارم چگونه از ویندوز این کارو کنم ؟؟؟ (هر چقدر گشتم نشد) (لپ تاپ توشیباست)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
من طبق این لینک پیش می رم که تو همین اول کار یعنی کار با نرم افزار phoenix winphlash به مشکل بر می خورم یعنی فایلی به نام BD3M3H01.wph و bios.bak اصلا وجود نداره با این که چندین با این نرم افزارو از جاهای مختلف دانلود کردم
همچنین از این لینک قابل بایوس رو می گریم ولی وقتی اجراش می کنم این ارور رو می ده (با این که نرم افزارا بیستن و لپ تاپ به برقه

mohammadi_4u
23-01-2012, 01:24
سلام من از تنظیمات بایوس حالت بوت شدن رو از normal boot به fast boot تغییر دادم که با این کار با روشن کردن لپ تاپ مستقیما وارد ویندوز می شم و دیگر دسترسی به بایوس ندارم (غیر فعال شده ) حالا باید چی کار کنم ؟؟ با ریست کردن لپ تاپ نمی تونم دیگه وارد بایوس بشم . چگونه می تونم از ویندوز این حالت یعنی fast boot رو به normal boot تغییر بدم ؟؟
با آپدیت کردن بایوس ممکنه به حالت دیفتالت برگرده ؟؟ اگه آره با توجه به این که من به بایوس دسترسی ندارم چگونه از ویندوز این کارو کنم ؟؟؟ (هر چقدر گشتم نشد) (لپ تاپ توشیباست)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن طبق این لینک پیش می رم که تو همین اول کار یعنی کار با نرم افزار phoenix winphlash به مشکل بر می خورم یعنی فایلی به نام BD3M3H01.wph و bios.bak اصلا وجود نداره با این که چندین با این نرم افزارو از جاهای مختلف دانلود کردم
همچنین از این لینک قابل بایوس رو می گریم ولی وقتی اجراش می کنم این ارور رو می ده (با این که نرم افزارا بیستن و لپ تاپ به برقه

دوست خوبم فاست بوت میانبر ستاپ رو که غیر فعال نکرده فقط اون نوشتنی ها و غیره رو جامیندازه!و از پک کردن رم جولو گیری میکنه
شما با کلید میانبر{f2or f1or f11or f12} ستاپ برو تو ستاپ و درستش کن

E2MA3N
23-01-2012, 15:22
چرا دوست عزیز غیر فعال کرده (به محض روشن کردن سیستم وارد ویندوز شده ) کلید هایی برای رفتن به منوی گراب (ویندوز) وجود داره مثل safe mode , repair , .... اما بایوس خیر