PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد نصب ویندوز ایکس پی بر روی HP Pavilion dv6 6190 SE

Tommy.IR
22-01-2012, 12:01
با سلام خدمت دوستان گرامی .
من یک لپ تاپ اچ پی مدل Pavilion dv6 6190 SE خریداری کرده ام ویندوز 7 پیش فرضش بود اما بنا شرایط استفاده از نرم افزار های ناسازگار مجبور به نصب ویندوز XP هستم و اصلا با ویندوز 7 مشکلی ندارم (زیبا-پرسرعت-امن).
می خواستم کمکم کنید و مراحل آن را به صورت کامل برایم توضیح دهید.

----

من وقتی می خواهم ریکاوری کنم باید ریست فکتوری کنم و وقتی در بوت سیستم ریکاوری را می زنم می گوید سی دی ویندوز 7 بذار من باید چه کار کنم ؟
:21:

F R E E M A N
22-01-2012, 13:23
من یک لپ تاپ اچ پی مدل Pavilion dv6 6190 SE خریداری کرده ام ویندوز 7 پیش فرضش بود اما بنا شرایط استفاده از نرم افزار های ناسازگار مجبور به نصب ویندوز XP هستم و اصلا با ویندوز 7 مشکلی ندارم (زیبا-پرسرعت-امن).
می خواستم کمکم کنید و مراحل آن را به صورت کامل برایم توضیح دهید.باید ویندوز 7 را نگه داری و xp را روی یک پارتیشن دیگه نصب کنی
نصب xp در کنار 7 اورجینال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من وقتی می خواهم ریکاوری کنم باید ریست فکتوری کنم و وقتی در بوت سیستم ریکاوری را می زنم می گوید سی دی ویندوز 7 بذار من باید چه کار کنم ؟حرفات نامفهومه؟
وقتی از روی هارد ریکاوری میکنی این پیغام را میده؟
ریست فکتوری که همه پارتیشنها را پاک میکنه!

taksavaar
22-01-2012, 13:41
به گزینه استفاده از vmware به جای نصب روی هارد دیسک هم فک کن.مخصوصا اگه کم کار داری باهاش

Tommy.IR
22-01-2012, 16:30
بزارین کامل توضیح بدم :
من وقتی می خواهم ویندوزم را دوباره ریکاوری کنم نمیشه و گزینه ی سیستم ریکاوری کار نمیده با ریست فکتوری کنم که اون جوری همه چیزام می پره .
سیستم ریکاوری برای این کار از من سی دی ویندوز می خواهد و ریکاوری نمی کند.
------------
اگه ویندوز اکس پی نصبیدم درایوراش را از کجا می تونم پیدا کنم؟

Farshid72
22-01-2012, 21:36
دوسته عزیز این چه کاریه ؟؟؟؟
با برنامه paragon patrition اون درایو مخفی رو ریکاوری کن بعد اونو روی فلش یا هارد یا دیسک بریز بعد ریکاوری کن