PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد نرم افزار teamviwer

smagoli
22-01-2012, 03:15
سلام دوستان

یکی از دوستان من چند وقت پیش به درخواست دوستش (غافل از همه جا) این نرم افزار را بر روی لپ تاپش نصب کرد و یوزر و پسوردی که این نرم افزار بهش داده بود رو در اختیار دوستش قرار میده
از قرار معلوم این نرم افزار کار ریموت دسکتاپ انجام میده و کنترل کامپوتر دوست من به دست دوستش میوفته
دوست بی چاره ی من وقتی میبینه وضعیت اینه لپتاپش رو ریستارت میکنه و دیگه به نت وصل نمیشه

از یکی پرسیده که چیکار کنه برای اینکه دیگه اون طرف نتونه به کامپیوترش دسترسی داشته باشه که بهش گفت یه انتی ویروس و فایروال قوی نصب کنه و مشکل حله

از جایه دیگه که پرسید طرف گفت حتما باید ویندوز عوض شه و ...

میخواستم بپرسم کسی راجع به این نرم افزار چیزی میدونه؟؟
چطوری میشه به کسی که یوزر و پسورد داره دیگه اجازه نداد که به فایل های کامپیوترت دسترسی داشته باشه
ایا نصب فایروال کفایت میکنه یا اینکه باید ویندوز دوباره نصب شه؟؟

لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه
با تشکر

MichaelQwerty
22-01-2012, 06:00
سلام
من تا این اندازه می دونم که وقتی این نرم افزار نصب میشه یک عددی به این سیستم منصوب میشه شبیه به ip
و تا زمانی که ویندوز نصب هست این عدد که باعث دسترسی می شه روی سیستم تنظیمه
با تعویض ویندوز هم از بین میره
حالا شاید راههای دیگه ای هم باشه
حتما دوستان راهنمایی می کنند

smss.exe
22-01-2012, 07:37
سلام دوستان

یکی از دوستان من چند وقت پیش به درخواست دوستش (غافل از همه جا) این نرم افزار را بر روی لپ تاپش نصب کرد و یوزر و پسوردی که این نرم افزار بهش داده بود رو در اختیار دوستش قرار میده
از قرار معلوم این نرم افزار کار ریموت دسکتاپ انجام میده و کنترل کامپوتر دوست من به دست دوستش میوفته
دوست بی چاره ی من وقتی میبینه وضعیت اینه لپتاپش رو ریستارت میکنه و دیگه به نت وصل نمیشه

از یکی پرسیده که چیکار کنه برای اینکه دیگه اون طرف نتونه به کامپیوترش دسترسی داشته باشه که بهش گفت یه انتی ویروس و فایروال قوی نصب کنه و مشکل حله

از جایه دیگه که پرسید طرف گفت حتما باید ویندوز عوض شه و ...

میخواستم بپرسم کسی راجع به این نرم افزار چیزی میدونه؟؟
چطوری میشه به کسی که یوزر و پسورد داره دیگه اجازه نداد که به فایل های کامپیوترت دسترسی داشته باشه
ایا نصب فایروال کفایت میکنه یا اینکه باید ویندوز دوباره نصب شه؟؟

لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه
با تشکر

سلام

این برنامه جوری عمل میکنه که وقتی هر بار برنامه اجرا میشه پسورد عوض میشه و تا زمانی که برنامه رو اجرا نکنیم طرف مقابل نمیتونه به سیستم وصل بشه.
شما خیلی راحت برنامه رو اگه نصب کردی پاک کن اگر هم نصب نکردی هر موقع به اینترنت وصل شدی دیگه اجراش نکن. تازه پسورد هم که عوض میشه طرف دیگه نمیتونه بدون داشتن پسورد جدید به سیستم وصل بشه