PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش اختصاصی P30World | نصب سیری در آیفون 4 و آیپد و آیپاد تاچ 4

JoWkErsSs
21-01-2012, 20:37
با سلام خدمت کاربران انجمن P30World ! خدمت دوستان بگم که این موضوع در بخش اسمارت فون قبلا توسط خودم ارسال شده بود ولی با توجه به اینکه بازدید اون بخش بسیار پایین است در این بخش دوباره ارسال کردم ...

فایل CRT ویرایش شد !

همه دوست دارند که سیری رو در iDevice خود داشته باشند ! ما امروز آموزش 100% تست شده نصب سیری را به شما کاربران عزیز میدهیم . ( این آموزش توسط انجمن P30World نوشته شده است و هرگونه کپی از آن با ذکر منبع مجاز میباشد ) عکس زیر آیپاد خودمه که از سیری استفاده میکنم !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1. برنامه های زیادی برای فعال سازی سیری اومده ولی هیچکدام به اندازه spire معتبر نیست ! که به طور رایگان در سورس bigboss هست و میتونید دانلودش کنید . برنامه spire رو از سورس bigboss دانلود کرده و نصب کنید ، این برنامه خودش 700 کیلوبایت حجم داره ولی بعد از دانلود شدنش شروع به دانلود کردن فایل های ُیری میکنه که 100 مگابایت هست ! ( توجه داشته باشید که باید به ستینگ رفته و اتو لاک رو هرچی که هست never کنید ! و با توجه به سرعت دانلودتون iDevice رو شارژ کنید یا در حالت شارژ شدن شروع به دانلود بکنید . همه چیز به سرعت نت شما بستگی داره )

2. باید با سافاری crt رو نصب کنید بعد حتما ریبوت کنید از اینجا دانلود کنبد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد از نصب حتما ریبوت کنید .

3. بعد به Setting رفته و چک کنید ببینید Spire و Siri هست یا نه ...

4. از setting به spire برید و سرور مورد نظر را add کنید :

Host URL: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Host URL: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
URL: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. برای اینکه سیری بتونه به سرورش وصل بشه باید فایل com.apple.assistant.plist در iDevice شما سه معلفه داشته باشه که به صورت دیفالت روش نیست و باید اونارو اضافه کنید . ما برای اینکار به شما ifile رو پیشنهاد میکنیم .
در ifile به آدرس /var/mobile/Library/Preferences بروید و com.apple.assistant.plist رو به صورت Property List Viewer باز کنید بعد به accounts برید بعد به dictionary ... .

6. و با زدن دکمه + در پایین صفحه اسم های زیر را اضافه کنید . به اینها بعد از اضافه کردن اصلا نباید دست بزنید خودشون پر میشن بعد از یکی دو ساعت شایدم کمتر ...همچنین باید Hostname رو به سروری که به spire دادین تغییر بدین (در 99% موارد خودش همونه) بعد فایل رو سیو کنید و سپس ریبوت کنید .

Ace Host
Assistant Identifier
Speech Identifier

7. دکمه home رو نگه دارید و بگویید : Hi siri !

8. ترتیب انجام کار ها خیلی مهم هست ...

تهیه شده در سایت : Forum.P30World.com

نویسنده : JoWkErsSs

brain
22-01-2012, 10:46
سلام.
من این روش رو تست کردم به ترتیب ولی هر چی به سیری میگم ، میگه im sorry و الان نمیتونم صحبت کنم و کمکت کنم.
host اولی رو هم وارد کردم. باید باقی رو هم تست کنم ؟ مشکل از کجاست. در ضمن روی آیپد 2 اینو تست کردم.

emadpumad
22-01-2012, 13:00
سلام.
من این روش رو تست کردم به ترتیب ولی هر چی به سیری میگم ، میگه im sorry و الان نمیتونم صحبت کنم و کمکت کنم.
host اولی رو هم وارد کردم. باید باقی رو هم تست کنم ؟ مشکل از کجاست. در ضمن روی آیپد 2 اینو تست کردم.
شاید باهاش ید صحبت کردی رفیق :46:
حالا یکم بیشتر دلشو بدست بیار ببین چی میشه :31:

Farshid72
22-01-2012, 13:15
مگه این یه امکان سخت افزاری نبود ؟؟؟

emadpumad
22-01-2012, 13:59
سلام.
شما رو آیپد 2 نصب کریدید؟

brain
22-01-2012, 14:36
شما رو آیپد 2 نصب کریدید؟
آری رو آیپد 2 نصب کردم.

رو یک هم تست کردم . کلا با من قهره :(

emadpumad
22-01-2012, 14:50
آری رو آیپد 2 نصب کردم.

رو یک هم تست کردم . کلا با من قهره :(
ولی ظاهرا با آیپد 2 مشکل داره
کسایی هم که نصب کردن گفتن مشکل داره
حالا شما اگه به نتیجه رسیدی اعلام کن
سروراتو عوض کن چند بار ببین چی میگه

JoWkErsSs
23-01-2012, 14:59
جواب ندادن سیری مربوط به سرور های اون میشه ...خیلی شلوغ هستن ...انشاالله بقیه پورتاشم -- شد میزاریم :11:

emadpumad
23-01-2012, 18:12
جواب ندادن سیری مربوط به سرور های اون میشه ...خیلی شلوغ هستن ...انشاالله بقیه پورتاشم -- شد میزاریم :11:

دوست گرامی هنوز برنامه سیری برای آیپد ۲ پرت نشده
از اونجایی که این برنامه قبل از جیلبریک شدن آیپد ۲ ( A5) ریلیز شده باید منتظر موند تا هکر ها برای آیپد ۲ هم سیری رو پرت کنند

JoWkErsSs
23-01-2012, 20:08
دوست عزیز من روی آیپد 2 و آیفون 4 هم تستش کردم ...جواب داد ، مطمئا باش دوست عزیز من بدون اطمینان کاری نمیکنم ...

ممنون !:20:

emadpumad
23-01-2012, 22:12
دوست عزیز من روی آیپد 2 و آیفون 4 هم تستش کردم ...جواب داد ، مطمئا باش دوست عزیز من بدون اطمینان کاری نمیکنم ...

ممنون !:20:
حرف شما سند
ولی من هرچی جستجو میکنم کسی رو پیدا نمیکنم که سیری رو ا موفقیت و کارایی روی آیپد تاحالا نصب کرده باشه !

JoWkErsSs
23-01-2012, 23:05
حرف شما سند
ولی من هرچی جستجو میکنم کسی رو پیدا نمیکنم که سیری رو ا موفقیت و کارایی روی آیپد تاحالا نصب کرده باشه !

خیلی از انجمن های تخصصی iOS این کارو کردن ...حالا به روش های مختلف :20: برای نمونه مثلا i-os که انجمن ایرانیه و من از اون کمک گرفتم برای نوشتن این تاپیک !

JoWkErsSs
24-01-2012, 16:55
دوستان سرور 1008 رو تست کنین ، برای من داره جواب میده الان ...بین ساعت های 5 تا 8 شب درست کار میکنه اصولا ...سروراش اگه خلوت باشه بدون هیچ ایراد و نقصی جواب میده !

brain
24-01-2012, 18:09
برای من هنوز جواب نمیده.
راستی من 2 تا فایل apple.assisstant دارم . مشکل از اون نیست ؟

JoWkErsSs
24-01-2012, 18:22
2 تا هست که یکی از اونها فرق داره ...
منظورتون اینه ؟ com.apple.assistant.plist هست ؟ 2تا مثل همین ؟

Lord-Babak
24-01-2012, 19:40
فایل CRT ارور 404 میده !

بررسی کنید لطفا !

Lord-Babak
24-01-2012, 21:05

اینم فایل CRT

ولی باز جواب نداد !

JoWkErsSs
24-01-2012, 21:07
دوست عزیز ! به توضیحات دقت کنید اطفا ! فایل crt رو باید با iDevice دانلود کنید .

Lord-Babak
24-01-2012, 21:21
دوست عزیز ! به توضیحات دقت کنید اطفا ! فایل crt رو باید با iDevice دانلود کنید .
خوب دوست عزیز مگه کسی خواسته با کامپیوتر دانلـود کنه ؟
بنـده گفـتم ارور 404 میـده ! یعـنی فایل روی اون سروری که شما آدرسشو گذاشتیـن حذف شده !

پست بالایی هم لینک فایل CRT رو که از یه فروم دیگه پیدا کردم قرار دادم و خودم هم دانلود کردم اما جواب نداد و همش میگه :
I'm really sorry about this and blah blah blah

brain
24-01-2012, 22:03
2 تا هست که یکی از اونها فرق داره ...
منظورتون اینه ؟ com.apple.assistant.plist هست ؟ 2تا مثل همین ؟
یکیش اینه : com.apple.assistant.plist
و یکیش هم اینه : com.apple.assistant.plist%

2 تاش هم توش همون مقادیری که گفتید هست. 1008 رو هم تست کردم و جواب نداد

JoWkErsSs
25-01-2012, 13:28
یکیش اینه : com.apple.assistant.plist
و یکیش هم اینه : com.apple.assistant.plist%

2 تاش هم توش همون مقادیری که گفتید هست. 1008 رو هم تست کردم و جواب نداد

این دوتا باید باشن ...

JoWkErsSs
25-01-2012, 18:18
دوستان میتونن فایل CRT رو از لینک زیر دانلود کنند :

brain
25-01-2012, 19:17
دوستان میتونن فایل CRT رو از لینک زیر دانلود کنند :

الان من اینو بار اول دانلود کردم. هر بار باید از اول نصب کنم ؟
و اینکه شما سرور ها تون رو هی عوض میکنید تا جواب بگیرید؟
باشد که روزی جواب بده این سیری ، کشت مارا.

emadpumad
25-01-2012, 19:22
آقا هنوز نتیجه نگرفتی؟:31:
من که گفتم فعلا جواب نمیده:31:

JoWkErsSs
25-01-2012, 19:27

دوست عزیز ! فایل CRT خراب بود من ویرایش کردم ...شما که اینرو دارید نیازی به پاک کردن و از اول نصب کردن اون ندارین.

---------- Post added at 07:27 PM ---------- Previous post was at 07:24 PM ----------

آقا هنوز نتیجه نگرفتی؟:31:
من که گفتم فعلا جواب نمیده:31:

ممنون از یاد آوری شما که مدام تذکر میدید که جواب نمیده ...

لطفا تست کنید ، دید که من از آیپاد تاچ خودم اسکرین شات گرفتم و در پست اول گذاشتم و دیگر جای حرفی باقی نمیمونه !

ممنون

Blue_Ray
25-01-2012, 22:03
بلاخره هم اکنون روی iphone4 کار میکنه؟ دانلودکنیم یا نه؟
این درسته که برای هر بار استفاده باید از * پی ان استفاده کرد؟

JoWkErsSs
25-01-2012, 22:18

دوست عزیز ! Spire رو میتونید دانلود کنید ...ولی احتمالا سرورا الان دان شدن :41: در ضمن ربطی به * پی ان هم نداره ...

طبق آخرین بازدیدی که از تو**تر داشتم ، صاحب سرور ها از دان شدن سرور ها خبر داده بود :13: ولی قراره که سرور های جدیدی ساخته بشن و پس از فعال شدن اونها ما سرور هارو برای شما قرار میدیم :20:

emadpumad
26-01-2012, 00:42
لطفا تست کنید ، دید که من از آیپاد تاچ خودم اسکرین شات گرفتم و در پست اول گذاشتم و دیگر جای حرفی باقی نمیمونه !

ممنون
دوست گرامی آیپد 2 با آیپاد از لحاظ ساختاری تفاوت های زیادی داری
موضوع پورت شدن سیری بر روی همه آی دیوایسها (به جز آیپد 2 ) بر میگرده به 2 هفته بعد از ارایه آیفون 4 اس . من منکر این نمیشم که سیری روی آیپاد شما نصب هست ولی از اونجا که آیپاد و آیپد2 از cpu های مختلفی استفاده میکنند و طبیعتا ساختمان اونها در پردازش اطلاعات کمی با هم فرق داره واسه همین میگم این آموزش فعلا روی آیپد 2 جواب نمیده ( نصب نمیشه و یا اگر نصب شد به درستی کار نمیکنه (البته به احتمال خیلی زیاد مثلا 90% ))

---------- Post added at 12:42 AM ---------- Previous post was at 12:41 AM ----------

بله روی آیفون 4 جیلبریک شده این آموزش کار میکنه و میتونید سیری رو نصب کنید

itman
26-01-2012, 00:56
من داخل assisstantam فایل account را ندارم خودم ساختم اش بعد اون سه فایل را داخلش دادم اما هیجی داخل اونا نیومد siri هم کار نکرد،چه کنم؟

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:23 PM ----------

تازه ifile را می خواهم نصب کنم میگه i wasnt able to locate file for the eu.heinelt.ifile package.this might need to fix manuallyبرای این چه کنم؟

emadpumad
26-01-2012, 00:58
من داخل assisstantam فایل account را ندارم خودم ساختم اش بعد اون سه فایل را داخلش دادم اما هیجی داخل اونا نیومد siri هم کار نکرد،چه کنم؟

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:23 PM ----------

تازه ifile را می خواهم نصب کنم میگه i wasnt able to locate file for the eu.heinelt.ifile package.this might need to fix manuallyبرای این چه کنم؟
ابتدا سورس repo.i-os.ir رو نصب کن و برنامه ifile رو از اون دانلود کن

JoWkErsSs
26-01-2012, 01:04

بعد از اولین ارتباط خودشون پر میشن !

itman
26-01-2012, 01:16
نه اصلا ارتباط پیدا نمی کنه؟؟اخه من account را داخل assisstant ندارم؟!!!

JoWkErsSs
26-01-2012, 14:21
نه اصلا ارتباط پیدا نمی کنه؟؟اخه من account را داخل assisstant ندارم؟!!!

دوست عزیز امکان نداره ! شما مراحل رو دوباره بررسی کنید ! نبود account که دیگه ربطی به دان شدن سرور های سیری نداره !!

.:PAR3A:.
26-01-2012, 15:35
دوست عزیز این هم مثل H1Siri مشکل از کار افتادن دوربین برای فیلمبرداری رو داره؟؟؟

JoWkErsSs
26-01-2012, 16:18
دوست عزیز این هم مثل H1Siri مشکل از کار افتادن دوربین برای فیلمبرداری رو داره؟؟؟

خیر دوست عزیز ! Spire هیچ مشکلی به وجود نمیاره !

PNC
27-01-2012, 20:49
بچه ها کسی تو iPad 2 نتیجه گرفت ؟
اگر گرفتید انجام بدیم!

JoWkErsSs
09-02-2012, 21:54
از مدیران خواهشمندم که این تاپیک را حذف یا قفل کنند تا بعد که معلوم شود که سرور های دیگری که توانایی کافی را داشته باشند به وجود میاید یا خیر .

با تشکر

Jdodo
23-04-2012, 19:29
Salam bebakhshid Man ba ipad hastam
Mishe ba in ravesh siri roo ipad vasl kard

emadpumad
23-04-2012, 19:34
Salam bebakhshid Man ba ipad hastam
Mishe ba in ravesh siri roo ipad vasl kard

دوست گرامی لطفا به قوانین احترام بگذارید و فارسی تایپ کنید
اگر منظورتون آیپد دو هست خیر
ولی برای آیپد یک چرا قابل نصب هست
ولی الان مدت زیادی هست که سرور ها down شدن و دیگه کار نمیکنه سیری

JoWkErsSs
23-04-2012, 19:50
دوست گرامی لطفا به قوانین احترام بگذارید و فارسی تایپ کنید
اگر منظورتون آیپد دو هست خیر
ولی برای آیپد یک چرا قابل نصب هست
ولی الان مدت زیادی هست که سرور ها down شدن و دیگه کار نمیکنه سیری

هنوز هم سرور های فعال وجود دارن ... ولی میانگین 5 روز بیشتر سرپا نیستند !

emadpumad
23-04-2012, 21:03
خیر
تمام سرور ها از کار افتاده هستند

JoWkErsSs
23-04-2012, 22:38
خیر
تمام سرور ها از کار افتاده هستند

لطفا زمانی که اطلاع ندارید به دیگران هم اطلاع غلط ندید !:46:

سرور های فعال هنوز هم هستند که با سیستم عامل لینوکس بالا میان ! ولی به دلیل حجم زیاد کاربر سرور توانایی مقاومت ندارد و به سرعت Down میشود . یه مدت بود که هرکی برای خودش یک سرور لینوکس درست میکرد و از سیری استفاده میکرد . ولی استفاده از سیری به این بهاء زیاد نمی ارزید ! با این حال این کار هنوز هم مرسوم هست .

دیدیم که با انتشار 5.1 جیلبرکر ها اعلام کردند که اگر Spire را میخواهید به این نسخه ریستور نکنید .

ممنون

emadpumad
23-04-2012, 23:24
لطفا زمانی که اطلاع ندارید به دیگران هم اطلاع غلط ندید !:46:

سرور های فعال هنوز هم هستند که با سیستم عامل لینوکس بالا میان ! ولی به دلیل حجم زیاد کاربر سرور توانایی مقاومت ندارد و به سرعت Down میشود . یه مدت بود که هرکی برای خودش یک سرور لینوکس درست میکرد و از سیری استفاده میکرد . ولی استفاده از سیری به این بهاء زیاد نمی ارزید ! با این حال این کار هنوز هم مرسوم هست .

دیدیم که با انتشار 5.1 جیلبرکر ها اعلام کردند که اگر Spire را میخواهید به این نسخه ریستور نکنید .

ممنون
والا ما هر چی بگیم شما میگردی یک مشت داستان تحویل میدی
یه مثل ایتالیایی هست که میگه تو بگو بله !!
ما هم میگیم بله !!!