PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ويندوز ايكس پي نصب كردم ويسم از بين رفت! كمك ...

bernadet
01-07-2006, 20:02
سلام . تو رو خدا كمك كنيد خدا بركتتون بده
روي سيستم كه ويروسي شده بود از نو ويندوز ايكس پي نصب كردم حالا صدا نداره . چكار بايد بكنم ؟
كارت صداش هم جدا نيست رو خود مادر بورده .
و سي دي جدا واسه نصب كارت صدا نداره . و فقط يه كارت مادر بورد داره .
تو رو خدا بگيد چكار بايد بكنم . و تو رو خدا يكم هوامو داشته باشيد . من مبتدي ام / يه ذره خنگ تشريف دارم :blush:
من منتظرم . هر كي جواب بده و نتيجه بگيرم دعاش مي كنم . :)

Naeim
01-07-2006, 20:10
درایور کارت صدا توی همون سی دی مادربرد

borzou_one
01-07-2006, 20:31
سلام دوست من
شما همون سی دی مادربوردا توی سی دی رم بگذلر بعد روی My Computer کلیک راست کن وگزینه propertise>hardware<devicemanager> کلیک کن وروی soundکه یه علامت بلندگو کنارش هست یه بار کلیک کن تا باز بشه وبعدکلیک راست کن و گزینه update drive را انتخاب کن خود کارت صوتی خودکار تنصب میشه
موفق باشید

mahsoft
01-07-2006, 21:15
مشکلت حل شد یا نه

bernadet
02-07-2006, 11:07
سلام و ممنون ... ممنون .... ممنون
مشكل حل شد خدا رو شكر .
سيستم مال خودم نبود براي يه نفر ويندوز ريخته بودم صداش از بين رفته بود. خيلي ترسيده بودم .
حالا با همين توضيحات شما تلفني براش توضيح دادم اونم عمل كرد و خيلي راحت صدا اومد. ممنون كه توضيح كامل داديد و پي گير بوديد .
مرسي . خيلي خوشحالم ...
خدا بركتتون بده .
I Will Pray For You …..god Bless You ………. Thanks A Lot ……..bee Happy ……..

bernadet
02-07-2006, 12:12
بچه ها با عرض معذرت دوباره مشكلي پيش اومد !
صدا همونطور كه گفتم درست شد . اما بعد از خاموش كردن سيستم و دوباره روشن كردنش مشكل برگشت . يعني دوباره صدا نداره . و وقتي دوباره همون مراحل رو طي مي كنن مشكل بر طرف نمي شه .
در
Device manager
روي علامت بعلاوه بغل
Sound video and game controller
كليك مي كنيم و روي گزينه
Legacy audio drivers
رايت كليك مي كنيم و
Update driver
رو انتخاب مي كنيم .
و گزينه دوم رو
Install from a list or specific location ( advanced )
رو انتخاب مي كنيم در پنجره بعد
Do not search . I will choose the driver to install
رو انتخاب مي كنيم . و باز در پنجره بعد
Legacy audio drivers
رو از اون پنجره انتخاب مي كنيم و نكست رو مي زنيم و يك پنجره مياد .
Compliting the hardware update wizard
The wizard has finished installing the software for
Legacy audio drivers
و دكمه فينيش رو مي زنيم .
با وجود اينكه اين پيام رو مي ده اما در واقع نصبش نكرده و روي نوار تسك بار آيكون اون بلند گو نيست و صدا هم نداره .
حالا چكار بايد بكنم . اونجايي كه در
Device manager
روي يكي از زير مجموعه هاي صدا رايت كليك كردم و
Update now
رو زدم بايد گزينه ديگري رو انتخاب مي كردم ؟ خيلي عجيبه كه صدا درست شده بود . و بعد از ريستارت خراب شد .
تو رو خدا همراهي كنيد . منتظرم .

boys_won
02-07-2006, 12:43
تو cd مادربرد برو دنباله درايور صدا بگرد معمولا" فايل ستاپ داره اگه نداشت

در صورتي كه درايور صدا يا فولدره مربوط به صدا رو پيدا كردي

--------control panel---------add hardware------گزينه yes i have alerdy conect the hardware رو تيك بزن برو صفحه بد تو صفحه باز شده آخرين گزينه add a new hardware device بعدش install teh hardware that i manualy تو صفحه باز شده بگرد دنباله sound.video and game controler نكست رو بزن بعد have disk حالا مسير فايل رو بهش بده پسونده ini داره بعدش ok كن

venlo
02-07-2006, 12:57
وقتي كه كارت صدا يا گرافيك با خود مادربرد هست حتما توي سي دي يه setup براي اونا داره...سي دي رو كه مي ذازي اگه اتو ران نشد روش رايت كليك كن و open رو بزن....چيزايي كه روي مادربرد هست رو با فالي ست آپ نشون داده...sound رو انتخاب کن و نصب کن...
اگه هم نشد که باید دستی از طریق control panel که boys_won گفت عمل کنی...حتما مشکلت برطرف میشه...خبر بده!

bernadet
02-07-2006, 13:53
بچه ها اگه خدا بخواد اين دفعه مثل اينكه مشكل راست راستي حل شد .

از همه تون متشكرم . خدا خيرتون بده . ولي من موندم اين بيل گيتس اين همه ثروت رو چجوري جمع كرده . ويندوز با اين همه دردسرش ... و بيل گيتس با اون همه ثروتش ... يه جايي خوندم بيل گيتس در هر ثانيه سيصد هزار تومن درآمد داره . بدون وقفه ... بعد تازه آقا ناراضي تشريف دارن و مي فرمايند كه كاش اين همه ثروتمند نبودم اينجوري آدم انگشت نما مي شه .... مي گم كاشكي نصف ثروتش رو مي داد به من كه مشكلش رو براش حل كنم .
اقاي بيل گيتس ما يك استندارد جهاني مي خوايم كه با اومدن مادر بوردهاي جديد ويندوز ايكس پي جناب عالي خودش شناساييش كنه . تو هر روز يه ساز بنواز ما هم مجبوريم برقصيم .

شوخي بود ... ولي جدا از همه تون ممنونم . موفق باشيد ثروتتون بيل گيتسي باد ...