PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه يك فايل را آپلود كنيم؟

hamedmotevali
30-03-2005, 09:18
با سلام
ابتدا شما بايد يك فضا براي ريختن فايلهاتون بدست بياريد.در اين زمينه سايتهاي زيادي هست كه به شما فضاي رايگان مي‌دهد.يكي از بهترين سايتها در اين زمينه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ابتدا وارد سايت بالا بشيد و دكمه Sign Up را پيدا كنيد و آن را بزنيد و پس از تكميل يك فرم يك اشتراك براي خودتون درست كنيد.بعد از اين كار User Name و Password خودتون را در قسمت لوگين(صفحه ابتداي سايت)وارد كنيدتا وارد فضاي خودتون بشيد.
بعد روي دكمه Click Here To View Your Files كليك كنيد تا وارد يك صفحه ديگر بشيد سپس روي دكمه Upload Files كليك كنيد در قسمتي كه مي‌آيد چند دكمه با نام Browes وجود دارد.روي يكي كليك كنيد و فايلي را كه مي‌خواهيد آپلود كنيد را انتخاب كنيد.سپس دكمه Upload را بزنيد.
سپس كمي صبر كنيد تا آپلود كامل شود.بعد به صفحه اصلي خودتون بريد.داخل جدول را نگاه كنيد يك فايل به آن اضافه شده و آن فايلي است كه شما آپلود كرده‌ايد.حالا اگه به زير اون فايل دقت كنيد يه آدرس وجود داره و اون آدرس فايل شما در اينترنت است.
اميدوارم تونسته باشم بهتون كمكي هر چند كوچك كرده باشم. :wink: :wink: :wink:

Nesta
30-03-2005, 12:54
سلام
برادر شما که زحمت کشيدين لطف کنين بريه دوستان از طريق ftp هم توضيح بدين که بهتر هست اين راه

Ronaldiniho
30-03-2005, 15:17
ببخشيد يه سوال دارم چگونه ميتونم از صفحه اي كه اين سايت در اختيارم گذاشته خارج بشم وقتي كارم تمام شد

Ronaldiniho
30-03-2005, 15:27
يه سوال ديگم داشتم چطور ميشه يه فايل اپلود شده رو پاك كرد

Arashi
30-03-2005, 15:45
اين سايت هم هست كه به نظر من بهتره چون سريع كار آدمو راه ميندازه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشيد :wink: :wink: :wink:

mpsjavad
30-03-2005, 21:35
با سلام ..

با تشكر از اقا حامد و اقا ارشيا :wink:

:arrow: ارشيا جان بهتر نيست اين غول 223 كيلو بايتي :?: رو از زير امضات برداري چون ماشال.. همه جا پست دادي و ما كه اينترنتمون ديالاپه و سرعت لاكپشتي پدرمون در اومده .................................. :twisted:

Nesta
30-03-2005, 23:25
سلام
آقای امين مختاری شما بگو کدوم صفحه در اختيارتن هست که شما ميخواهين بياين بيرون بد فايل که اپلد شده شما در خوده سايت يا از طريق ftp ميتونين اين کار رو انجام بدين اديت داره يا اين که edit or delete or erase يکی از اين 3 تا هست که شما بايد بزنين

hamedmotevali
01-04-2005, 18:15
ببخشيد يه سوال دارم چگونه ميتونم از صفحه اي كه اين سايت در اختيارم گذاشته خارج بشم وقتي كارم تمام شد
منظورتو نمي‌فهمم؟ تو از صفحه‌هاي ديگه چطوري خارج مي‌شي؟از اين صفحه نيز بعد از پايان كارت خارج بشو.
:roll: :roll:

hamedmotevali
01-04-2005, 18:24
اگه به سمت چپ فايلي كه آپلود كردي دقت كني يه مربع وجود داره اونو تيك بزن بعد دكمه Delete Selected Filles كه در انتهاي جدول وجود داره رو بزن.به همين راحتي فايلي رو كه انتخاب كردي پاك ميشه.
موفق باشي. :wink:

hamedmotevali
01-04-2005, 18:32
چطور مي‌شه يك فايل رو كه آپلود كردم را پاك كنم؟
براي اين كار به سمت چپ فايلي كه آپلود كردي دقت كن يك مربع كوچك وجود دارد اونو تيك بزن حالا به انتهاي جدول نگاه كن دكمه Delete Selected Filles رو بزن.به همين راحتي فايلتو پاك كن.
موفق باشي. :wink:

Nesta
01-04-2005, 18:38
سلام
دوسته عزيز چرا جدا جدا براش ميزنی يکی بسه که

land-dreams
04-07-2009, 23:56
سلام میشه بهم بگین چیکار کنم که فایلی رو که آپلود کردم مثلا تو سایت 4shared همه بتونن ببیننشو دانلودش کنم؟
لطفا کمک کنید

V A H í D
05-07-2009, 00:26
یا خدا این تایپیک مال سال 2005 ه

*M!L4D*
05-07-2009, 00:42
بعد از آپ لود تو یه آپلود سنتر مثلا رپید شیر بهت یه لینک میده برای پاک کردنش ...

parisan2
25-08-2009, 13:08
salam duste azziz.khubin shoma?mibakhshi man taze tu in site ozv shodam.dombale yeki migardam ke .

rahnemayim kone.akhe ye moshkeli daram ke goftan shayad tu in site hal beshe.

aslan nemdunam chejuri mishe ba karbarane online sohbat kard.?

miduni moshkelam ine ke tedadi maghale lazem daram ke hamashun pooli hastan va ya password mikhan bara load shodan.dombale ye nafsr ys ye nsrm afzar migardam ke komakam kone.

montazere javabet hastam duste aziz.
parisan

evanescence722
25-08-2009, 20:15
به نام حق
دوست عزيز شما بايد پستت رو به زبان فارسي بنويسي..طبق قوانين...
چه نرم افزاري ميخواستي...زياد معلوم نيست كه چي نوشتي..لطفا ويرايش كن..
براي اينكه بدوني كي انلاين هست برو بالاي انجمن قسمت منو ها..ائنجا كه نوشته لينكهاي سريع ..رو قسمتي كه فلش به سمت پايين زده كليك كن..
اخرين گزينه نوشته كي انلاين هست؟
اونوقت ميتوني با افراد انلاين در ارتباط باشي...
براي چت كردن هم خوب بايد اي ديشون رو داشته باشي..

sinaaeeni
26-08-2009, 08:05
دوست عزیز سلام
سوالتون رو جای مناسبی مطرح نکردید شما باید قسمت درخواست نرم افزار یا برنامه نویسی مطرح فرمائید

nikdownload
03-09-2009, 13:17
ممنون ننننننننننننننننننننننننن ننن

zx100
13-01-2010, 17:04
سلام خسته نباشد من یک دامین و یک فضای خالی تهیه کردم از سایت برتین ولی در فضای خالی فایلی را

آپلود میکنم و آدرس آن را روی سایت قرار میدهم ولی آن آدرس تا زمانی فعال است که من sign in هستم بعد

از sign out شدن آدرس هم غیر فعال میشود.

باید چکار کنم که فایلی را که آپلود میکنم بعد از sign out هم فعال باشد.

اگه میشه راهی پیش پایم بگذارید. با تشکر

zx100
13-01-2010, 17:10
سلام" من فایلی را آپلود میکنم و ادرس آن را در سایت برای دانلود قرار میدهم ولی آدرس تا زمانی فعال است که من در کنترل

پنل سایتم sign in هستم بعد از sign out شدن آدرس هم غیر فعال میشود باید چکار کنم .

hyundai_cope
18-03-2012, 19:11
سلام hamedmotevali ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دوست عزیز خسته نباشید میخواستم بپرسم خودت هم توی همین سایت اپلود کار میکنی؟

tigerom
22-08-2012, 04:14
با کلیک روی لینک زیر و عضویت در سایت برای
اپلود 5 گیگ فضا بگیرید با
سرعت بالا و یک گیگ مستقیم کننده برای دانلود
از سایت های پولی هدیه بگیری
این سایت خیلی معروفه و
فایلاتون حذف نمیشه و با سرعت بالا میتونید دانلود کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sarose
28-11-2013, 14:12
چگونه با mediafire آپلود كنم؟

Unexampled Orion
28-11-2013, 14:17
چگونه با mediafire آپلود كنم؟

اولاً لطفاً یه نگاه به تاریخ تاپیک بندازید بعد بیاریدش بالا.
ثانیاً این چه مدل سئوالیه؟! توش ثبت نام کنید و وارد اکانتتون که شدید میتونید فایل هارو آپلود کنید ولی محدودیت حجم هر فایل 200 مگ هست. :)