PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از وب کم لپ تاپ

saeedft
20-01-2012, 16:48
سلام یه لپ تاپ g62 hp دارم میخام از وب کمش استفاده کنم اما روشن نیست،ایا باید کار خاصی انجام بدم؟و یا برنامه مخصوصی نصب کنم؟ممنون میشم راهنماییم کنید

linkinpark20
20-01-2012, 17:48
نه در برنامه هایی مثل مسنجر به طور پیش فرض هست و قابل استفاده هست

saeedft
20-01-2012, 17:58
نه در برنامه هایی مثل مسنجر به طور پیش فرض هست و قابل استفاده هست
ممنون از توجهتون اما الان خاموشه من میخام بدون استفاده از مسنجر از وب کم لپ تاپم استفاده کنم باید چه کاری کنم تا روشن شه؟

Farshid72
20-01-2012, 18:10
بله باید برنامشو استفاده کنید
شما میتونید از برنامه هایی نظیر ucam یا برنامه های مشابه که یه سرچ بزنید تو نت پیدا میکنید میتونید استفاده کنید

saeedft
22-01-2012, 20:16
دوستان من میخام تو اون صفحه که یوزر نیم پسورد میخاد بتونم از وب کمم استفاده کنم اما اون موقع خاموشه و حتما باید وارد ویندوز شم بعد بتونم استفاده کنم،ایا لپ تاپ من ساپورت نمیکنه یا مشکل از جای دیگه ای هست؟

Farshid72
22-01-2012, 21:33
بابا چخبره ؟؟؟ تو CIA هم سیستماشون همچین حالتی ندارن که تشخیص چهره داشته باشه

saeedft
22-01-2012, 22:37
بابا چخبره ؟؟؟ تو CIA هم سیستماشون همچین حالتی ندارن که تشخیص چهره داشته باشه
عزیز جان تا حالا از این نوع لپتابا ندیدی؟؟؟؟؟تو لپتاپای vio هست،اینکه چیز عجیبی نیست،من از اینکه این حرف من برا شما عجیبه تعجب میکنم

Farshid72
22-01-2012, 23:13
اون فینگز پرینت هستش من که تا حالا تشخیص چهره ندیدم!!!!!!!!!
رفرنس بده لطفا ما هم ببینیم

saeedft
22-01-2012, 23:17
تو لپتاپای vio هستش تا سیستم بالا میاد قبل از زدن یوزر نیم پسوردت میتونی قیافتو تو یه صفحه مربع کوچیک ببینی کل جریان همینه حالا من یه لپتاپ دارم hp هست اما اونجور نیست میخام ببینم کار خاصی باید روش انجام شه،ضنما این با تشخیص چهره فرق داره من صحبتی از تشخیص چهره نکردم برا تشخصی چهره هم میشه مشکلی نداره اما من الان فقط میخام تو صفحه لاگین قیافه رو نشون بده

Pami
22-01-2012, 23:28
دوست عزیز در حالت پیش فرض لپ تاپ شما این قابلیت رو ساپورت نمیکنه ، میتونید نرم افزارهای Face Detection رو نصب کنید برای لاگین کردن به ویندوز

ashkan22
24-01-2012, 16:55
فینگر پرینت کجا این کجا فینگر پرینت معمولا در لپ تاپای نسبتا قدیمی بود اما الان لپ تاپای جدید سیستم تشخیص چهره یوزر رو دارن بخصوص ایسوس ها که همه اون مدل هائی که وین ارجینال دارند این ویژگی رو هم دارن (اونائی هم که وین ارجینال ندارن میتونن با نصب برنامه مخصوص ایسوس از خود سایتش فعال کنند) چیز جالبی هم هست و علاوه بر کارائی نسبی هم مفرحه هم با کلاسه!! :46: بخصوص اون بخشش که اون مربع داره دنبال چهره میگرده و بین چهره های مختلف فقط یوزر رو شناسائی میکنه و اسم یوزر رو زیر عکس میندازه خیلی باحاله
رفرنسش هم همین ان 55 خودم :31:

hassan19
28-01-2012, 11:26
سلام من یه لب تاپ Dell inspiron 1564 دارم و تا همین اواخر وبکم خوب کار میکرد و از همین نرم افزار تشخیص چهره برای لوگین استفاده میکردم ولی ویندوز رو که عوض کردم دیگه فعال نمیشه..یکی میگی مشکل از تعوبض ویندوزه،یکی دیگه میگه درایورش نصب نیس..!
بگید چاره چیه،درایور وبکم این مدل رو از کجا دانلود کنم..ممنون