PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای جابجایی فایلها در پوشه های زیاد

kelas.avali
20-01-2012, 12:24
سلام دوستان میخواستم ببینم نرم افزاری یا ترفندی وجود داره که فایل هایی که تو پوشه های زیاد وجود دارن و به صورت یکجا و سریع از همه پوشه ها دربیاری و به یک پوشه منتقل کنی
مثلا من حدود 200 قسمت فایل آموزشی دانلود کردم که هر قسمت تو یک فایل زیپ شده بود بعد که همه رو اکسترکت کردم تبدیل شد به 200 پوشه که تو هرکدوم یه فایل تصویری بود به همراه چند تا فایل زائد
من میخوام که فقط همون فایل های تصویری رو از این پوشه ها دربیارم و جدا بریزم تو یک پوشه ولی اگه بخوای یکی یکی این فایلها رو دربیاری خیلی زمان میبره و خسته کنندس میخواستم ببینم نرم افزاری هست که این کارو انجام بده
انشالله که متوجه شده باشید
بی نهایت از همگی ممنونم

kelas.avali
20-01-2012, 18:14
یعنی هیچ راهی نیست؟

omid-p30
20-01-2012, 18:18
با برنامه Tune up utilities میتونید.

jafarian
21-01-2012, 01:16
برنامه Search Everything دان کنید بعدشم پسوند فایل یا اسم فایلهای خودتون اگر شبیه هم تو این برنامه وارد کنید بعدش فایلهای شما رو که آرشیو کرد میتونید cut کنید به یک درایو دیگه:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FEverything-1.2.1.371.exe)

kelas.avali
21-01-2012, 11:31
با برنامه Tune up utilities میتونید.

برنامه Search Everything دان کنید بعدشم پسوند فایل یا اسم فایلهای خودتون اگر شبیه هم تو این برنامه وارد کنید بعدش فایلهای شما رو که آرشیو کرد میتونید cut کنید به یک درایو دیگه:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FEverything-1.2.1.371.exe)
از نرم افزاری که معرفی کردید نتونستم خوب استفاده کنم ولی از توضیحاتتون که فرمودید یه راه حل ساده و کاربردی به ذهنم رسد میگم شاید یه موقع به درد یه نفر بخوره
اونم اینکه چون همه فایلها یه اسم مشترک داشتن اسمشو تو خود ویندوز سرچ کردم بعد همه فایلهایی و که میخواستم کات کنم تو نتایج آورد بعد همشو راحت منتقل کردم
واقعا بعضی وقتا راههای ساده چقدر دیر به ذهن آدم میان
واقعا ممنون از شماهام که کمک کردین
خدا خیرتون بده