PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

alpine58
14-09-2013, 13:55
باسلام خدمت دوستان
لطفا راهنمایی کنید بین پکیج 28 آریستون و ایمر کدوم بهتره ؟
و بین رادیاتور پنلی مدل اکسترا و رادیاتور آلومینیومی بوتان کدوم رو انتخاب کنم ؟
ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید . با تشکر

alpine58
15-09-2013, 08:23
باسلام خدمت دوستان

ملیحه بیگی
15-09-2013, 13:16
منم اطلاع ندارم

salar_563
15-09-2013, 14:06
من می خوام تا چند ماه دیگه برای 20 واحد پکیج و رادیاتور بخرم . خیلی هم نمی خوام گرون بشه . چون 20 واحد ساختم که بفروشم ( و این اولین تجربه امه و نمی خوام ضرر کنم ) تا الان چند جایی پرس و جو کردم گفتند بوتان و ایساتیس . اما بازم می خوام پیگیری کنم ببینم کدوم بهتره و خرابی کمتری داره . اگر کسی می تونه راهنمایی کنه . خودم هم پرسو جو می کنم و نتیجه ها رو برای سایرین میارم .

salar_563
15-09-2013, 14:08
باسلام خدمت دوستان

تا اونجایی که تحقیق کردم آریستون خرابی خیلی کمتری داره . اما برای من گرونه .

majid_306
15-09-2013, 19:28
دوستانی که قصد خرید پکیج دارند، چند روزی دست نگه دارند. بعضی شرکتها اقدام به کاهش قیمت کردند مثل ایران رادیاتور که حدود 200 تومن قیمتهاش رو آورده پایین.
بقیه شرکتها هم برای رقابت مجبورن قیمتهاشون رو بیارن پایین. :n02:

alpine58
15-09-2013, 20:34
با سلام
جناب تعمیر کار لطفا شما هم نظر بدید و ما رو از سرگردونی نجات بدید .
خواهشمندم به این دو سوال من بطور واضح و شفاف جواب بدید .
لطفا راهنمایی کنید بین پکیج 28 آریستون و 28 ایمر کدوم بهتره ؟
چون در حال حاضر در شهر ما فقط این نمونه ها جزء بهترین ها موجوده . و قیمتش برامون مهم نیست و فقط کیفیت و خدماتش مهمه .
با تشکر و سپاس

tamirkar1
15-09-2013, 21:05
سلام
من اعتقاد دارم پکج ایمرگاز خیلی بهتر از اریستون.و جزء بهترین پکیج های موجود در ایران.اگر رادیاتور پنلی گارانتی معتبری داره ، پنلی بگیر.
با سلام
جناب تعمیر کار لطفا شما هم نظر بدید و ما رو از سرگردونی نجات بدید .
خواهشمندم به این دو سوال من بطور واضح و شفاف جواب بدید .
لطفا راهنمایی کنید بین پکیج 28 آریستون و 28 ایمر کدوم بهتره ؟
چون در حال حاضر در شهر ما فقط این نمونه ها جزء بهترین ها موجوده . و قیمتش برامون مهم نیست و فقط کیفیت و خدماتش مهمه .
با تشکر و سپاس

tamirkar1
15-09-2013, 21:10
بوتان برای انبوه سازها گزینه ای خیلی خوبیه. و کیفیت خیلی خوبی هم نسبت به ایران رادیاتور داره .ایساتیس هم پکیج خوبیه ولی قیمتش یکم گرون تره.ایساتیس کلیه قطعاتش از چین میاد و توی یزد مونتاژ میشه.
من می خوام تا چند ماه دیگه برای 20 واحد پکیج و رادیاتور بخرم . خیلی هم نمی خوام گرون بشه . چون 20 واحد ساختم که بفروشم ( و این اولین تجربه امه و نمی خوام ضرر کنم ) تا الان چند جایی پرس و جو کردم گفتند بوتان و ایساتیس . اما بازم می خوام پیگیری کنم ببینم کدوم بهتره و خرابی کمتری داره . اگر کسی می تونه راهنمایی کنه . خودم هم پرسو جو می کنم و نتیجه ها رو برای سایرین میارم .

salar_563
16-09-2013, 08:30
تعمیرکار عزیز مثل اینکه شما نونتون توی بوتانه که اینجوری برندهای دیگر را تخریب می کنید .و این کار غیر اخلاقیه . آقای محترم من در حال بررسی هستم و با شرکت بوتان و ایساتیس هم صحبت کردم . بوتان و ایساتیس هردو می گن قطعات ایتالیاییه ! و حالا شما با چه مستنداتی می گید ایساتیس از چین وارد می کنه .

alpine58
16-09-2013, 11:35
جناب تعمیر کار با تمایزی که شما بین آریستون و ایمر قائل شدید تصمیم گرفتیم ایمر 28000 فن دار و دو مبدله بخریم . البته ما اقواممون همه آریستون دارند و خیلی هم راضی هستند اما چون چند سال پیش خریدند و الان همه معتقدند که دیگه اجناس کیفیت قبل رو ندارند و بعضی ها هم میگند آریستون دیگه کیفیت قبل رو نداره ( که نمیدونم بر چه اساسی میگند ) ما دچار سردرگمی شده بودیم .
میخوام یه لطف دیگه کنید و بگید برای خونه ما با 2 خواب هرکدام 13 متر و سالن 64 متر با 4 جای رادیاتور و آشپزخانه open با متراژ 24 متر با یک جای رادیاتور به چه صورتی رادیاتور پنلی بگیریم . در ضمن خانه در منطقه سردسیر طبقه دوم ( آخر ) به صورت ویلایی پنجره pvc متراژ 140متر بدون احتساب راه پله است . با سپاس

moulam
17-09-2013, 09:08
با سلام
چند وقته که میخوام برای خونم که یه آپارتمان 55 متری طبقه سوم هست، پکیج بگیرم.
الان سیستم گرمایش خونه، بخاری و آبگرمکن دیواریه
ایشالا میخوام با لوله کشی روکار، این سیستم رو تبدیل کنم به پکیج و رادیاتور.
بعضی از دوستانم پیشنهاد پکیج تاچی و بوتان رو به من دادن، بعضی ها هم فرولی، توی پستهای قبلی هم راجع به برندهای ایمر و آریستون صحبت شد ،میدونم که بین تاچی و بوتان با این ایتالیایی ها تفاوتهایی هست، اما اگر براتون ممکنه، منو راهنمایی کنید که چه پکیجی مناسبه این کاری هست که میخوام انجام بدم؟

اگر حدود قیمت هم دارید و به من اطلاع بدید ممنون میشم و اینکه اختلاف قیمت پکیجهای ایتالیایی و ایرانی برای خونه 55 متری ارزش داره یا نه؟

یه نکنه خیلی مهم اینکه فشار آب توی منطقه ما(سمت میدان جمهوری تهران) کمه.....

طوری که آبگرمکن جرقه ای ما الان به زور روشن میشه...

بازم ممنون میشم که جواب منو زحمت بکشید و زود بدید

با تشکر

tamirkar1
17-09-2013, 20:44
بیشتر قطعات بوتان هم چینی و از چین میاد.قطعات ایساتیس هم چینی و تحت لیسانس شرکت اسمارت ساخته میشه و در ایران مونتاژ میشه. و این چیزی نیست که از خودم بخوام در بیارم . و اگر تو کار پکیج باشی ، وقتی یک پکیج را باز کنی خیلی راحت میشه فهمید قطعات چینی یا نه.
در ضمن من هیچ تعصبی روی بوتان یا شرکت خاصی ندارم. اگر صحبت های قبلی من را کامل خونده باشی ، میبینید که گفتم ایساتیس هم پکیج خوبیه ولی قیمتش نسبتاً بالا تر از بوتانه.
تعمیرکار عزیز مثل اینکه شما نونتون توی بوتانه که اینجوری برندهای دیگر را تخریب می کنید .و این کار غیر اخلاقیه . آقای محترم من در حال بررسی هستم و با شرکت بوتان و ایساتیس هم صحبت کردم . بوتان و ایساتیس هردو می گن قطعات ایتالیاییه ! و حالا شما با چه مستنداتی می گید ایساتیس از چین وارد می کنه .

tamirkar1
17-09-2013, 20:46
برای اتاق ها رادیاتورهای یک متری و برای پذیرای 4 عدد رادیاتور 1.20 کافیه.
جناب تعمیر کار با تمایزی که شما بین آریستون و ایمر قائل شدید تصمیم گرفتیم ایمر 28000 فن دار و دو مبدله بخریم . البته ما اقواممون همه آریستون دارند و خیلی هم راضی هستند اما چون چند سال پیش خریدند و الان همه معتقدند که دیگه اجناس کیفیت قبل رو ندارند و بعضی ها هم میگند آریستون دیگه کیفیت قبل رو نداره ( که نمیدونم بر چه اساسی میگند ) ما دچار سردرگمی شده بودیم .
میخوام یه لطف دیگه کنید و بگید برای خونه ما با 2 خواب هرکدام 13 متر و سالن 64 متر با 4 جای رادیاتور و آشپزخانه open با متراژ 24 متر با یک جای رادیاتور به چه صورتی رادیاتور پنلی بگیریم . در ضمن خانه در منطقه سردسیر طبقه دوم ( آخر ) به صورت ویلایی پنجره pvc متراژ 140متر بدون احتساب راه پله است . با سپاس

tamirkar1
17-09-2013, 20:54
طبق مبحث 17 مقررات ملی ساختمان (1390) حداقل متراژ قابل تایید برای نصب پکیج در واحد آپارتمانی (مسکونی یا اداری ) 64 متر مربع می باشد و در غیر اینصورت تعبیه دریچه تامین هوای تازه جهت احتراق مناسب در محل نصب پکیج الزامی است .
اگر فشار زیر 1 بار باشه باید حتماً پمپ نصب کنید. وگرنه مشکلاتی به وجود میاد.

با سلام
چند وقته که میخوام برای خونم که یه آپارتمان 55 متری طبقه سوم هست، پکیج بگیرم.
الان سیستم گرمایش خونه، بخاری و آبگرمکن دیواریه
ایشالا میخوام با لوله کشی روکار، این سیستم رو تبدیل کنم به پکیج و رادیاتور.
بعضی از دوستانم پیشنهاد پکیج تاچی و بوتان رو به من دادن، بعضی ها هم فرولی، توی پستهای قبلی هم راجع به برندهای ایمر و آریستون صحبت شد ،میدونم که بین تاچی و بوتان با این ایتالیایی ها تفاوتهایی هست، اما اگر براتون ممکنه، منو راهنمایی کنید که چه پکیجی مناسبه این کاری هست که میخوام انجام بدم؟

اگر حدود قیمت هم دارید و به من اطلاع بدید ممنون میشم و اینکه اختلاف قیمت پکیجهای ایتالیایی و ایرانی برای خونه 55 متری ارزش داره یا نه؟

یه نکنه خیلی مهم اینکه فشار آب توی منطقه ما(سمت میدان جمهوری تهران) کمه.....

طوری که آبگرمکن جرقه ای ما الان به زور روشن میشه...

بازم ممنون میشم که جواب منو زحمت بکشید و زود بدید

با تشکر

Palmo
17-09-2013, 22:03
طبق مبحث 17 مقررات ملی ساختمان (1390) حداقل متراژ قابل تایید برای نصب پکیج در واحد آپارتمانی (مسکونی یا اداری ) 64 متر مربع می باشد و در غیر اینصورت تعبیه دریچه تامین هوای تازه جهت احتراق مناسب در محل نصب پکیج الزامی است .
اگر فشار زیر 1 بار باشه باید حتماً پمپ نصب کنید. وگرنه مشکلاتی به وجود میاد.

هرچند اين نكته در مبحث هفدهم ذكر شده ولي اين نكته با شرايط نصب و كاركرد دستگاه رومسيل يا محفظه احتراق بسته در تضاد است .مطابق تعريف موجود در مبحث هفدهم دستگاهها يا برون سوزند يا درون سوز .دقت كنيد كه دستگاه برون سوز مستقل از فضاي ساختمان و بايد هواي لازم براي احتراق رو كاملا از محيط بيرون بگيره ،اين يعني با تعبيه يك و يا حتي دو دريچه در ساختمان نصب پكيج داري فن در داخل ساختمان توجيه پذير نيست و حتما ميبايست صد در صد هواي لازم براي احتراق از بيرون تامين شود نه اينكه بخشي از هواي داخل و بخشي از خارج از ساختمان،
نكته ديگه اينكه وقتي يك دستگاه داراي فن نصب كردي كه با دودكش دو جداره يا دو لوله مجزا به فضاي بيرون ساختمان مرتبط است ،ابعاد ساختمان ميتونه از ٦٤ مترمربع كمتر نيز باشه،( با كسب اجازه از اساتيد مبحث هفده)

mojtaba tayebi
18-09-2013, 10:44
سلام من یک پکیج فلوری 24000 بارادیاتور کلاسیک برای متراژ175متر بعد از 4سال نمیتوانست گرمای منزل را تامین کند حا لا رادیاتورها را باز کردم ومیخواهم رادیتور دیگری را ببندم لطف کنید من را راهنمایی کنید رادیاتور ایل پریمو بوتان یا سولار ایران رادیاتور یا رادیاتورهای پنلی ترکیه ای کدام بهتر است با تشکر

moulam
18-09-2013, 21:44
با سلام. ممنون از جوابتون. ولی یه پکیج مناسب رو به من پیشنهاد کنید. تاچی یا بوتان؟ برای رادیاتور میخوام پنلی )متری( استفاده کنم.
یه مارک خوب مناسب این پکیج ها برای رادیاتور پنلی هم بهم معرفی کنید.
فقط چون فردا میخوام بخرم اگر ممکنه زود جوابمو بدید.
ممنون

doktor.eng
18-09-2013, 23:07
با سلام و عرض خسته نباشید به دوستان من برای خرید پکیج 24 کیلو وات از شما راهنمایی میخواهم طبق راهنمایی های دوستان در صفحات گذشته و همچنین مشورت کردن با چندین فروشنده من بین 3 برند مردد ماندم ایمرگاس EOLO MINI 24 آریستون MATIS 24 FF و باکسی ECO240fi که قیمت آنها به ترتیب 2690 و 2420 و 2550 می باشد همگی هم دو مبدله فن دار هستند لطفا بگید که کیفیت کدام بهتر است و دوام بیشتری دارد همچنین خدمات کدام برند بهتر است و قطعات این پکیج هایی که نام بردم برای کدام کشور است چون همه میگویند ایتالیا ولی من شک دارم با تشکر فراوان از شما که لطف میکنید و پاسخ میدهید برای واحد 90 متری واقع در قم میخواهم

moulam
18-09-2013, 23:32
دوستان خواهشا راهننایی بفرمایید که چه مدل رادیاتور پنلی مناسب پکیج بوتان یا تاچی هست؟

tamirkar1
19-09-2013, 00:02
پکیج بوتان.
رادیاتاور پنلی کرمی ، فرولی ، تک پن، ویا هر رادیاتور پنلی تیپ 22 که گارانتیش معتبر باشه.
دوستان خواهشا راهننایی بفرمایید که چه مدل رادیاتور پنلی مناسب پکیج بوتان یا تاچی هست؟

tamirkar1
19-09-2013, 00:05
اگر به صورت کلی بخوام بگم پکیج های باکسی خیلی عالی هستند اما متاسفانه این پکیج در ایران اصلاً خدمات نداره.ایمر گاز هم پکیج خیلی خوبیه و خدماتش در ایران نسبت به باکسی خیلی بهتره. آریستون خدماتش نسبت به باکسی و ایمر بیشتره ولی کیفیتش پاینتره.
با سلام و عرض خسته نباشید به دوستان من برای خرید پکیج 24 کیلو وات از شما راهنمایی میخواهم طبق راهنمایی های دوستان در صفحات گذشته و همچنین مشورت کردن با چندین فروشنده من بین 3 برند مردد ماندم ایمرگاس EOLO MINI 24 آریستون MATIS 24 FF و باکسی ECO240fi که قیمت آنها به ترتیب 2690 و 2420 و 2550 می باشد همگی هم دو مبدله فن دار هستند لطفا بگید که کیفیت کدام بهتر است و دوام بیشتری دارد همچنین خدمات کدام برند بهتر است و قطعات این پکیج هایی که نام بردم برای کدام کشور است چون همه میگویند ایتالیا ولی من شک دارم با تشکر فراوان از شما که لطف میکنید و پاسخ میدهید برای واحد 90 متری واقع در قم میخواهم

Palmo
19-09-2013, 07:22
اگر به صورت کلی بخوام بگم پکیج های باکسی خیلی عالی هستند اما متاسفانه این پکیج در ایران اصلاً خدمات نداره.ایمر گاز هم پکیج خیلی خوبیه و خدماتش در ایران نسبت به باکسی خیلی بهتره. آریستون خدماتش نسبت به باکسی و ایمر بیشتره ولی کیفیتش پاینتره.

ميشه بگيد هر جا از كيفيت صحبت ميكنيد منظور تون دقيقا چيه ؟ مثلا از بعد راندمان، درسته به تازگي برچسب انرژي براي پكيج در ايران تعريف شده ولي سد باك ايمر،آريستون و باكسي چيه؟ يا اينكه كدوم داراي سيستم نصب و تشخيص خودكار ترموكنترلر هستند ؟ حداقل فشار راه انداز در هر كدوم چقدره؟ ميزان خرابي چه قطعه اي و در كدوم بيشتره ؟ تعداد فروش كدوم در ايران بيشتره ؟ از بعد قيمت و ميزان گارانتي چطور؟ در كدوم از كامپوزيت به جاي برنج استفاده بيشتره شده ؟ كدوم وزن كمتري دارن ؟ توان فن در هر كدوم در مدل هاي مشابه چقدر است ؟ ساختار مبدل گرمايشي هركدوم ؟ در كدوم كنترل برد بر عملكرد پمپ و دما بيشتره ؟ كدوم قادرند دو ناحيه حرارتي را به طور همزمان مديريت دما كند؟ دقت ترموستات هاي مورد استفاده در هر كدوم چيه ؟ دسيبل صوتي كدوم كمتره؟ قطعات مصرفي آنها از چه برند هاي معروفي است ؟ زمان خدمات كدوم كمتره ؟ كدوم قطعات در ايران به راحتي تامين ميكنيد،............
لطفا قبل از پاسخ مطالعه كنيد ،...

edris.noei
19-09-2013, 09:14
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

ما هم می خوایم یه پکیج بگیریم برای یه واحد 75 متری که در طبقه سوم یه ساختمان 6 طبقه هست.این که دوستان میگن در برند بوتان مدل بنسره از بقیه بهتره دلیلش چیه؟فقط به خاطر دیجیتالی بودنش هستش یا این که کیفیت قطعاتش بالاتره.مثلاً از نظر کیفیت قطعات چه فرقی با مدل های اوپتیما داره؟اگر قیمت هاشون رو هم بفرمایین بسیار ممنون.

به جز رادیاتور چه چیزهای دیگری رو باید همراه با پکیج خرید؟سختی گیر لازمه؟اگر امکانش هست برندشون رو هم بفرمایین.

یه پیشنهادی می خواستم بدم به دوستان که این تاپیک تخصصی تر بشه.الآن ببینید این دوستمون به اسم Palmo در پست قبلی سوالاتی که پرسیدن به نظرم سوالات قشنگی هست و اگه تعمیرکاران لطف کنن و تجربیاتشون رو در یه زمینه هایی مثل سوالاتی که در پست قبلی مطرح شده بیان کنن دیگه ملت به طور مستند متوجه میشن که فلان پکیج به این دلیل و اون دلیل پکیج مناسبی نیست.ولی اگه کلی گویی بشه ، بیننده ها مشکوک میشن که نکنه این حرفی که زده شده صحت نداره و فقط خواستن یه برندی رو خراب کنن.با تشکر از زحماتتون.

doktor.eng
19-09-2013, 09:23
با تشکر از آقای تعمیر کار 1 که پاسخ دادند یعنی با این توضیحاتی که شما می فرمایید من پکیج ایمر بخرم بهتره یا اینکه کلا قید خدمات را بزنم و باکسی بگیرم و از کیفیت خوبش مطمئن باشم ؟ اگر لطف کنید یک توضیح بشتری بدید ممنون میشم

ziiziiii
19-09-2013, 12:11
سلام من میخواستم بدونم جای پکیج کجا باید باشه ؟یعنی اگه داخل کمد باشه مشکل پیش میاد؟:n03:

tamirkar1
19-09-2013, 22:02
سوالات شما خیلی زیاد شد. در صورتی که شما خودتون هم توی پاسخ دادن به این سوالا کمک کنید من در خدمتم.
من چون یک تعمیرکار هستم کیفیت یک پکیج خوب را برای خودم این طوری تعریف میکنم، " پکیجی که نصب میکنم تا 2 یا 3 سالی خرابی نداشته باشه و کمتر برای تعمیر برم پای دستگاه.
اینکه میگم باکسی پکیج خوبیه ، ولی خدمات نداره به این دلیل که مشتری را دیدم که بعد از 1 سال برد دستگاهش خراب شد و باید نقدی میخرید چون گارانتی نداشت. اصلاً کسی پیدا نمیکرد که جوابشو بده.در نتیجه بعد از چند روز با کلی اینور اونور کردن تونست از تهران یک برد بخره و بده یک تعمیرکار براش نصب کنه.
در مورد برچسب انرژی صحبت کردید: تا جای که من میدونم فقط چندتا دستگاه برچسب انرژی دارن. ( الجی ، والترو ،روبلو...) . اگر قصد دارید از میزان مصرف یا راندمان یک دستگاه پکیج دیواری مطلع بشید در قسمت اطلاعات فنی مربوط به دفترچه های پکیج دیواری می تونید این اطلاعات را ببینید.(توان دستگاه ، توان ورودی و خروجی ، راندمان ، کلاس انرژی ، میزان مصرف گاز شهری یا گاز مایع در ساعت ، فشار گاز برای کارکرد مناسب دستگاه، حجم منبع انبساط ، حداقل و حداکثر فشار مدار شوفاژ ، حداکثر و حداقل دمای مدار آب، حداقل فشار آب برای راه اندازی در حالت آب داغ، دبی آبگرم مورد نیاز ، طول و عرض و ارتفاع و عمق دستگاه، میزان مصرف برق و درجه حفاظت الکتریکی.)
ميشه بگيد هر جا از كيفيت صحبت ميكنيد منظور تون دقيقا چيه ؟ مثلا از بعد راندمان، درسته به تازگي برچسب انرژي براي پكيج در ايران تعريف شده ولي سد باك ايمر،آريستون و باكسي چيه؟ يا اينكه كدوم داراي سيستم نصب و تشخيص خودكار ترموكنترلر هستند ؟ حداقل فشار راه انداز در هر كدوم چقدره؟ ميزان خرابي چه قطعه اي و در كدوم بيشتره ؟ تعداد فروش كدوم در ايران بيشتره ؟ از بعد قيمت و ميزان گارانتي چطور؟ در كدوم از كامپوزيت به جاي برنج استفاده بيشتره شده ؟ كدوم وزن كمتري دارن ؟ توان فن در هر كدوم در مدل هاي مشابه چقدر است ؟ ساختار مبدل گرمايشي هركدوم ؟ در كدوم كنترل برد بر عملكرد پمپ و دما بيشتره ؟ كدوم قادرند دو ناحيه حرارتي را به طور همزمان مديريت دما كند؟ دقت ترموستات هاي مورد استفاده در هر كدوم چيه ؟ دسيبل صوتي كدوم كمتره؟ قطعات مصرفي آنها از چه برند هاي معروفي است ؟ زمان خدمات كدوم كمتره ؟ كدوم قطعات در ايران به راحتي تامين ميكنيد،............

tamirkar1
19-09-2013, 22:15
گارانتی دستگاه ها مختلف در ایران بین 18 ماه تا 3 ساله.بعضی از پکیج ها مثل بوتان یا ایران رادیاتور 18 ماه گارنتی دارن. آریستون 2 سال گارانتی داره. فرولی 3 سال گارانتی داره و فکر میکنم ایساتیس هم 3 سال گارانتی داشته باشه.مشتری طی دوران گارانتی هیچ هزینه ای را بابت قطعات پرداخت نمیکنه و فقط هزینه تعمیرات و نگهداری به عهده مصرف کننده است .که خیلی از شرکتها مثل فرولی این هزینه را خودشون به تعمیرکار پرداخت میکنن و مشتری فقط هزینه ایاب ذهاب را پرداخت میکنه.

tamirkar1
19-09-2013, 22:21
حداقل فشار راه انداز در دستگاه های مختلف بین 0.2 تا 0.8 تعریف شده.که بعضی از پکیج ها در فشار 0.2 مدار شوفاژ فعال هستند مثل ایران رادیاتور یا روکا که به نظر من این یک نقطه ضعف میتونه باشه.(چون اگر فشار مدار شوفاژ خیلی پایین باشه و پکیج به کار خودش ادامه بده احتمال آسیب دیدن مبدل خیلی زیاد میشه). بعضی از پکیج ها تا فشار 0.5 فعال هستن مثل ایمر گاز یا باکسی.و بعض هم در فشار 0.8 فعال میشن مثل فرولی.

tamirkar1
19-09-2013, 22:29
به نظر من تعداد فروش پکیج بوتان واقعاً بالاست. ایساتیس و ایران رادیاتور هم در رتبه های بعدی هستند.(ساختمان های مسکن مهر و انبوه سازان مشتریان اصلی این شرکت ها هستند).و در آخر هم الجی قرار داره.
توی پکیج های خارجی آریستون در جایگاه اول (افراد با سطح درآمد متوسط به بالا مشتریان اصلی آریستون هستند).
تاچی به دلیل قیمت مناسبش در رتبه دوم (ساختمان های مسکن مهر و انبوه سازان و ... مشتریان اصلی تاچی هستند).
فرولی و بوش در رتبه های بعدی قرار دارن (افراد با سطح درآمد متوسط به بالا مشتریان اصلی فرولی و بوش هستند).
البته این نظر شخصی منه از دوستان میخوام اگر اطلاعاتی در این زمینه دران در اختیار بقیه هم قرار بدن.

tamirkar1
20-09-2013, 12:52
شیر گاز در پکیج های دیواری (ماژولار)
بیشتر پکیج های دیواری که امروزه ساخته میشه مجهز به سیستم کنترل تدریجی شعله میباشد.و با توجه به دبی آب خروجی و میزان دمای مورد نیاز مصرف کننده ، اندازه شعله را تنظیم میکنند.دو مقدار ثابت برای آن وجود دارد : مقدار حداقل و مقدار حداکثرکه مطابق با اطلاعات قید شده در جداول اطلاعات فنی بر اساس نوع گاز قابل تنظیم میباشد.
اگر دبی آب بین 10 تا 15 لیتر در دقیقه باشه و مصرف کننده دمای آب داغ را در بالاترین حد گذاشته باشه پکیج با شعله بلند کار میکنه (شعله ماکزیمم)، و هرچه دبی آب را کمتر کنیم شعله پکیج هم کم میشه و در نهایت به شعله مینیمم میرسیم.که به این نوع کارکرد شیر گاز با دبی های مختلف آب مصرفی ، حالت ماژولار گفته میشه.

edris.noei
20-09-2013, 15:55
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

ما هم می خوایم یه پکیج بگیریم برای یه واحد 75 متری که در طبقه سوم یه ساختمان 6 طبقه هست.این که دوستان میگن در برند بوتان مدل بنسره از بقیه بهتره دلیلش چیه؟فقط به خاطر دیجیتالی بودنش هستش یا این که کیفیت قطعاتش بالاتره.مثلاً از نظر کیفیت قطعات چه فرقی با مدل های اوپتیما داره؟اگر قیمت هاشون رو هم بفرمایین بسیار ممنون.

به جز رادیاتور چه چیزهای دیگری رو باید همراه با پکیج خرید؟سختی گیر لازمه؟اگر امکانش هست برندشون رو هم بفرمایین.

اگر امکانش هست به این سوالات هم جواب بدین

tamirkar1
20-09-2013, 21:50
لیست قیمت پکیچ شوفاژ دیواری بوتان:

شرح
قیمت مصرف‌کننده (ریال)

پکیج شوفاژ دیواری BN 324i
14،770،000

پکیج شوفاژ دیواری ‍Calda Venezia 24KI
16،830،000

پکیج شوفاژ دیواری روم‌ سیلد (محفظه احتراق بسته) Calda Venezia 24KIS
17،970،000

پکیج شوفاژ دیواری Calda Venezia 28KI
17،920،000

پکیج شوفاژ دیواری روم‌سیلد (محفظه احتراق بسته) Calda Venezia 28KIS
18،890،000

پکیج شوفاژ دیواری Optima 24KI
18،650،000

پکیج شوفاژ دیواری روم‌سیلد (محفظه احتراق بسته) Optima 24KIS
19،740،000

پکیج شوفاژ دیواری روم‌سیلد (محفظه احتراق بسته) Optima 24KIS Silver
21،060،000

پکیج شوفاژ دیواری Optima 28KI
19،540،000

پکیج شوفاژ دیواری روم‌سیلد (محفظه احتراق بسته)Optima 28KIS
20،710،000

پکیج شوفاژ دیواری چگالشیOptima 25C (به همراه دودکش)
33،680،000

پکیج شوفاژ دیواری چگالشی Optima Alta 35C( به همراه دودکش)
37،420،000

پکیج شوفاژ دیواری Benessere Pro
21،800،000

پکیج شوفاژ دیواری Benessere Pro 30KIS

29،840،000

پکیج شوفاژ دیواری Nuova Acqua
31،970،000

پکیج شوفاژ دیواری Roma 24KI
20،570،000

پکیج شوفاژ دیواری روم‌سیلد (محفظه احتراق بسته) Roma 24KIS
21،770،000

پکیج شوفاژ دیواری روم‌سیلد (محفظه احتراق بسته) Roma 28KIS
22،840،000

رادیاتورآلومنیومی:

tamirkar1
20-09-2013, 21:52
مدل بنسر یک پکیج اروپایی که کیفیت قطعاتش هم خیلی خوبه. کاملا دیجیتالیه . و مجهز به سیستم عیب یاب دیجیتال.و در ظرفیت 28و 30 هزار تولید میشه. و خصوصیات زیر را نسبت به اوپتیما دارد:
سیستم کنترل هوشمند مدارگرمایش و آب گرم مصرفی.
سیستم تنظیم خودکار جریان گاز.
سیستم پرکن اتوماتیک و دستی.
با قابلیت تغییر برنامه کاری و تنظیم دستگاه.
سیستم رفاه.

شرح
واحد
مقدار

ظرفیت حرارتی ورودی
kW
31.3

ظرفیت حرارتی ورودی
kCal/hr
26,900

ظرفیت حرارتی خروجی
kW
28.3

ظرفیت حرارتی خروجی
KCal/hr
24,350

حداکثر دمای آب مدار گرمایش
°C
90

حداکثر دمای آب مدار آب گرم
°C
63

حداقل فشار آب راه انداز
bar
0.15

حداکثر ارتفاع پمپ
m.w.c
5

ظرفیت منبع انبساط
L
8

قطر لوله های مدار گرمایش
inch
3/4

قطر لوله های مدار آب سرد و گرم
inch
1/2

قطر لوله ورودی گاز
inch
3/4

قطر دودکش
cm
15

وزن خالص
kg
32

ابعاد
عرض
ارتفاع
عمق
mm
mm
mm
450
740
332

برق مورد نیاز 220V 50Hz 1ph

tamirkar1
20-09-2013, 22:05
پکیج اوپتیما دجیتال نیست و عیب و مشکلات پکیج را با چراغ چشمک زن نشون میده. و عیب یابی این دستگاه کمی سختره از مدل دیجیتاله. پرکنش کاملاً به صورت دستیه.

شرح
واحد
مقدار

ظرفیت حرارتی ورودی
kW
31.8

ظرفیت حرارتی ورودی
kCal/hr
28,000

ظرفیت حرارتی خروجی
kW
28.8

ظرفیت حرارتی خروجی
KCal/hr
25,000

حداکثر دمای آب مدار گرمایش
°C
90

حداکثر دمای آب مدار آب گرم
°C
60

حداقل فشار آب راه انداز
bar
0.15

حداکثر ارتفاع پمپ
m.w.c
5

ظرفیت منبع انبساط
L
8

قطر لوله های مدار گرمایش
inch
3/4

قطر لوله های مدار آب سرد و گرم
inch
1/2

قطر لوله ورودی گاز
inch
3/4

قطر دودکش
cm
15

وزن خالص
kg
32

ابعاد
عرض
ارتفاع
عمق
mm
mm
mm
450
740
332

برق مورد نیاز 220V 50Hz 1ph

shkz
20-09-2013, 22:15
سلام
نظرتون راجع به رادیاتور پنلی سانیکا(اگه درست گفته باشم) چیه؟ ترکیه ای هستش با گارانتی 10 ساله.

فروشگاهی تو تهران میتونید معرفی کنید که منصف باشه و خوب راهنمایی کنه بریم ازش خرید کنیم؟

tamirkar1
20-09-2013, 22:19
بجز رادیاتور باید :
1- شیر زانو رادیاتور
2- ماسوره رادیاتور
3- بست پرچمی
4- اتصالات نصب (مغزی و روپیچ تو پیچ و نوار تفلن و پیچ و رولپلاک)
5- حوله خشک کن
و برای نصب پکیج:
1- 2 عدد شیر 3/4 و 1 عدد شیر 1/2
2- 1 عدد صافی آب 1/2 و یک عدد صافی آب 3/4 و یک عدد فیلتر گاز و شلنگ گاز.
3- زانو و لوله دودکش

tamirkar1
20-09-2013, 22:23
با رادیاتور پنلی سانیکا کار نکردم. ولی رادیاتورهای پنلی کیفیت بالای دارن و شما سعی کنید حتماً تیپ 22 این رادیاتور های پنلی را بخرید.و از نحوه ضمانتش هم مطمئن بشید .
سلام
نظرتون راجع به رادیاتور پنلی سانیکا(اگه درست گفته باشم) چیه؟ ترکیه ای هستش با گارانتی 10 ساله.

فروشگاهی تو تهران میتونید معرفی کنید که منصف باشه و خوب راهنمایی کنه بریم ازش خرید کنیم؟

shkz
20-09-2013, 22:46
با رادیاتور پنلی سانیکا کار نکردم. ولی رادیاتورهای پنلی کیفیت بالای دارن و شما سعی کنید حتماً تیپ 22 این رادیاتور های پنلی را بخرید.و از نحوه ضمانتش هم مطمئن بشید .

دوست عزیز ممنون از شما. اگه ممکنه راجع به این تیپ 22 بیشتر توضیح بدین که یعنی چی؟

edris.noei
21-09-2013, 09:17
خیلی ممنون.فقط یه چیزی ، از کیفیت قطعات اوپتیما چیزی نگفتین.کیفیت مثل بنسره هست؟خرابی کدوم کمتره؟

mojtaba tayebi
21-09-2013, 09:51
[QUOTE=mojtaba tayebi;7885108]سلام من یک پکیج فلوری 24000 بارادیاتور کلاسیک برای متراژ175متر بعد از 4سال نمیتوانست گرمای منزل را تامین کند حا لا رادیاتورها را باز کردم ومیخواهم رادیتور دیگری را ببندم لطف کنید من را راهنمایی کنید رادیاتور ایل پریمو بوتان یا سولار ایران رادیاتور یا رادیاتورهای پنلی ترکیه ای کدام بهتر است با تشک

tamirkar1
21-09-2013, 20:14
کیفیت بنسر بالاتره و خرابیش هم کمتره.
خیلی ممنون.فقط یه چیزی ، از کیفیت قطعات اوپتیما چیزی نگفتین.کیفیت مثل بنسره هست؟خرابی کدوم کمتره؟

tamirkar1
21-09-2013, 20:24
شما توی کدوم شهر زندگی میکنید:n13:. برای متراژ 175 متر باید حتماً پکیج 32 هزار فرولی را نصب میکردی:n03:.پکیج 24 هزار تا متراژ 150 متر مشکلی نداره ولی وقتی متراژ بالاتره استحلاک و مشکلات بیشتری برای پکیج به وجود میاد.
من توصیه میکنم رادیاتور پنلی خود شرکت فرولی را بخرید.اگر متراژ اتاق ها و پذیرای را بدونم و بگید چندتا جای رادیاتور دارید بیشتر میتونم کمکتون کنم. در ضمن طبقه چندم زندگی میکند ؟ آیا روی پارکینگ هستید یا طبقه آخر؟

[QUOTE=mojtaba tayebi;7885108]سلام من یک پکیج فلوری 24000 بارادیاتور کلاسیک برای متراژ175متر بعد از 4سال نمیتوانست گرمای منزل را تامین کند حا لا رادیاتورها را باز کردم ومیخواهم رادیتور دیگری را ببندم لطف کنید من را راهنمایی کنید رادیاتور ایل پریمو بوتان یا سولار ایران رادیاتور یا رادیاتورهای پنلی ترکیه ای کدام بهتر است با تشک

mg27
22-09-2013, 00:59
با سلام خدمت دوستان و آقای تعمیر کار عزیز بنده در نهایت آلپرس خریدم به توصیه یه دوست خیلی نزدیک خیلی بی صدا و فول دیجتال میخاستم نظرتون رو راجه به این پکیج بدونم و راهنمایی میخاستم رادیاتور برا متراژ85 چه مارکی و چند پره بگیرم

tamirkar1
22-09-2013, 20:05
در مورد آلپروس شناختی ندارم. برای متراژ شما بین 50 تا 60 پره رایاتور لازمه که اگر شرایط منزل را بگید و اینکه چندتا خواب داره ، تو پذیرای چندتا جای رادیاتور داره بیشتر میتونم کمکتون کنم.:n26:
با سلام خدمت دوستان و آقای تعمیر کار عزیز بنده در نهایت آلپرس خریدم به توصیه یه دوست خیلی نزدیک خیلی بی صدا و فول دیجتال میخاستم نظرتون رو راجه به این پکیج بدونم و راهنمایی میخاستم رادیاتور برا متراژ85 چه مارکی و چند پره بگیرم

mojtaba tayebi
23-09-2013, 12:11
باتشکر من در اصفهان هستم سه اطاق دارم متراژه یکی 20 متر ومتراژه 2عدد هر کدام 12 متر متراژه سالون با آشپزخونه 65 متر ودر سالون 3عدد جای رادیاتور داریم وما طبقه 4 هستیم و2طبقه دیگر بالای ما هست

Pegaah1
23-09-2013, 15:48
با سلام
من ساکن تبریزم و با توجه به تحقیقاتی که انجام دادم برای انتخاب پکیج برای اپارتمانم دچار سردرگمی شدم، اگه لطف کنین و راهنماییم بفرمایید بسیار ممون میشم.
آپارتمان من 160 متره و دو خوابه س، طبقه ی پنجمه و آخرین طبقه ی ساختمانه، برای سیستم گرمایشی آن از رادیاتور قراره استفاده کنم ( در هر خواب یه جای رادیاتور موجوده و در پذیرایی پنج مکان برای نصب رادیاتور دارم) و تعداد پنجره های آپارتمانمم زیاده ( از دو طرف روشنایی دارم).
اگر اطلاعات دیگه ای هم لازم بود خواهش میکنم مطرح کنید تا جواب بدم .
با تشکر

tamirkar1
24-09-2013, 13:01
باید یک پکیج 24 هزار، یک رادیاتور 20 پره برای اتاق بزرگ و دوتا 12 پره برای اتاق های کوچک.و سه تا 15 پره هم برای پذیرای.
انشالا با این شرایط زمستون گرمی داشته باشید.:n18:
باتشکر من در اصفهان هستم سه اطاق دارم متراژه یکی 20 متر ومتراژه 2عدد هر کدام 12 متر متراژه سالون با آشپزخونه 65 متر ودر سالون 3عدد جای رادیاتور داریم وما طبقه 4 هستیم و2طبقه دیگر بالای ما هست

tamirkar1
24-09-2013, 13:06
باید یک پکیج 28 یا 32 هزار نصب کنی. برای خواب ها هر متری 1 پره (اتاق 12 متری 12 پره ) و برای پذیرای 3 تا 20 پره و 2 تا 15 پره هم توی پذیرای نصب کن. اگر دوست داشته باشی میتونی 5 تا18 پره توی پذیرای نصب کنی.
با سلام
من ساکن تبریزم و با توجه به تحقیقاتی که انجام دادم برای انتخاب پکیج برای اپارتمانم دچار سردرگمی شدم، اگه لطف کنین و راهنماییم بفرمایید بسیار ممون میشم.
آپارتمان من 160 متره و دو خوابه س، طبقه ی پنجمه و آخرین طبقه ی ساختمانه، برای سیستم گرمایشی آن از رادیاتور قراره استفاده کنم ( در هر خواب یه جای رادیاتور موجوده و در پذیرایی پنج مکان برای نصب رادیاتور دارم) و تعداد پنجره های آپارتمانمم زیاده ( از دو طرف روشنایی دارم).
با تشکر

s d h a
24-09-2013, 13:58
ممنون از راهنمایی شما.

چند سوال دیگه هم دارم اگه لطف کنید و پاسخ بدید ممنون میشم.

چرا گاهی اوقات(موقع زمستون که همه سیستمها روشن هست) داخل رادیاتور صدای شر شر آب میاد ....؟

مواقعی مثل مسافرت که منزل خالی از سکنه هست........فیوز برق مخصوص پکیج و گاز شو قطع میکنم که البته تا حالا یکبار پیش اومده و وقتی هم اومدیم به محض اینکه گاز و برق و.صل شد خودش روشن شد......درسته؟

باید همینطور باشه؟

اگر شیر اطمینان خراب بشه امکان این هست که پکیج منفجر بشه؟

با تشکر

tamirkar1
24-09-2013, 20:07
صدای شرشر آب می تونه به دلیل قدرت بالای پمپ پکیج نسبت به متراژ لوله کشی شده برای ساختمان باشه. و اگر دور موتور پمپ را روی حالت 2 بزاری صدا کم یا قطع میشه. گاهی اوقات هم باید توسط تنظیم شیر های برگشت رادیاتورها از دست این صدا خلاص بشیم (یکمی شیر برگشت رادیاتور را ببندیم ).
ممنون از راهنمایی شما.

چرا گاهی اوقات(موقع زمستون که همه سیستمها روشن هست) داخل رادیاتور صدای شر شر آب میاد ....؟

مواقعی مثل مسافرت که منزل خالی از سکنه هست........فیوز برق مخصوص پکیج و گاز شو قطع میکنم که البته تا حالا یکبار پیش اومده و وقتی هم اومدیم به محض اینکه گاز و برق و.صل شد خودش روشن شد......درسته؟

باید همینطور باشه؟

با تشکر

tamirkar1
24-09-2013, 20:21
مواقعی که به مسافرت تشریف میبرید ، قطع برق و بستن شیر گاز و بستن آب سرد اصلی ساختمان یک کار درست و منطقیه.ولی در فصل زمستان هرگز نباید این کارو کرد و اگر زمان مسافرت طولانی میشه باید آب داخل پکیج و رادیاتورها را خالی کرده تا خدای نکرده در اثر سرد شدن هوا آسیبی به سیستم گرمایش نرسه.
اگر شیر اطمینان خراب بشه باید سریع تعویضش کنیم . اگر شیر اطمینان دائماً نشتی داشته باشه باعث کم شدن فشار مدار شوفاژ و خیس شدن کف آشپزخونه و از بین رفتن کابینت های MDF میشه. و اگر فنرش گیر کرده باشه و زمانی که فشار مدار بالا رفته عمل نکنه باعث میشه رادیاتورها یا خود پکیج آسیب ببینه. ولی هیچ گونه انفجاری رخ نمیده.فقط مبدل یا رادیاتورها میترکه و کلی آب بیرون میزنه .
ممنون از راهنمایی شما.

باید همینطور باشه؟

با تشکر

rebwar1
26-09-2013, 18:20
رادیاتور سانیکا 12 سال گارانتی داره نه 10 سال شما میتون بری به سایت زیر و نزدیک ترین فروشگاه رو انتخاب کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

matinmatin2
28-09-2013, 11:10
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rebwar1
29-09-2013, 16:19
با سلام
با تشکر
شما دوست عزیز میتونی از شرکت نوتا پکیج خرید کنی که خودش وارد کننده است و خدمات خیلی خوبی هم داره اگه بخوای من میتونم شماره شرکت رو بهت بدم

eemmaann
30-09-2013, 15:47
با سلام.یه راهنمایی میخواستم
خونه من در اصفهان هست و طبقه اول.موقعیت آپارتمان شمالی -غربی هست.سمت غرب خونه خیابان .و کلا ساختمان نیست.میخوام پکیج مناسب هم از لحاظ کارکرد هم ازلحاظ قیمت بخرم..
پکیج در آشپزخانه جا داره و خونه 100 متر هست.پذیرایی حدود 45 متر با آشپزخانه و اتاقها 13.5 متری هست..شیشه ها متاسفانه یک جدار هستند..
نظر خودم روی ایمرگاز هست ..از نمایندگیش توی شهرمون قیمت گرفتم تک مبدل 25000 رو 2.550ت قیمت دادن.(بدون فن)
اریستون و ایساتیس هم دیدم ظاهرا خوبه.
طبق نظر چندتا از اقوام می خوام پکیج دیجیتال و با نمایشگر دقیقتر دما باشه(برای سهولت کار)
حالا اگه ممکنه نظرتون رو بفرمایید که ایمرگاز ایتالیا رو بخرم یا نه.ممنون میشم.

edris.noei
30-09-2013, 23:00
کیفیت پکیج بوتان مدل روما چطوره نسبت به اپتیما و بنسره؟خرابی زیاد نداره؟؟

tamirkar1
01-10-2013, 00:34
ایمر پکیج خوبیه و و میتونی بدون هیچ گونه نگرانی این پکیج را بگیری.برای 100 متر زیر بنا یک پکیج 24 هزار کافیه.ترجیحاً اگر دو مبدله بخرید خیلی بهتره.
با سلام.یه راهنمایی میخواستم
خونه من در اصفهان هست و طبقه اول.موقعیت آپارتمان شمالی -غربی هست.سمت غرب خونه خیابان .و کلا ساختمان نیست.میخوام پکیج مناسب هم از لحاظ کارکرد هم ازلحاظ قیمت بخرم..
پکیج در آشپزخانه جا داره و خونه 100 متر هست.پذیرایی حدود 45 متر با آشپزخانه و اتاقها 13.5 متری هست..شیشه ها متاسفانه یک جدار هستند..
نظر خودم روی ایمرگاز هست ..از نمایندگیش توی شهرمون قیمت گرفتم تک مبدل 25000 رو 2.550ت قیمت دادن.(بدون فن)
اریستون و ایساتیس هم دیدم ظاهرا خوبه.
طبق نظر چندتا از اقوام می خوام پکیج دیجیتال و با نمایشگر دقیقتر دما باشه(برای سهولت کار)
حالا اگه ممکنه نظرتون رو بفرمایید که ایمرگاز ایتالیا رو بخرم یا نه.ممنون میشم.

tamirkar1
01-10-2013, 00:38
مدل روما مدت زیادی نیست که تولید و نصب میشه.و بیشترین استقبال از مدل اپتیما بوتان هست ، و بیشترین آمار فروش مربوط به این مدله.و به نظرم فعلاً برای اینکه مقایسه کنیم یکم زود باشه.
کیفیت پکیج بوتان مدل روما چطوره نسبت به اپتیما و بنسره؟خرابی زیاد نداره؟؟

noorieh
01-10-2013, 08:36
سلام جناب تعميركار
اگه ممكنه، بنده سوالي داشتم.

ما توي خونه پكيج زميني سازه هاي صنعتي خراسان داريم.

توي اين پكيج 3 تا شير هست، 2 تا مربوط به رفت و برگشت رادياتورهاست كه معلومه، اما شير سومي هم هست كه صاحبخونه قبلي به من گفت، تابستونا 2 تا شير رادياتور ها رو ببند و اين شير رو باز كن، و زمستونا اين شير رو ببند و شيرهاي رادياتورها رو باز كن.

من امروز اين وضعيت زمستوني رو امتحان كردم. اما با كمال تعجب متوجه شدم، دماي رادياتورها به شدت بالا رفت، اما آب گرم مصرفي، اصلا گرم نميشه.

به نظر شما كجاي كار مشكل داره؟ آيا بايد اون شير سوم هم زمستونا باز باشه؟

اگه لازمه عكس بذارم.

متشكرم

tamirkar1
01-10-2013, 23:53
شیرهای رفت برگشت در فصل زمستان باز میشن و شیر بای پاس در فصل زمستان بسته میشه.و در فصل تابستان بلعکس اینه.
اگر شیر سوم یا همون بای پاس در فصل زمستون باز باشه آب فقط در یک مدار کوتاه در داخل خود پکیج سیرکوله میشه و رادیاتورها به خوبی گرم نمیشه.برای همین به شما گفتن که باید زمستونا این شیرو ببندید.
با این توضیحی که شما دادید من احتمال میدم دستگاه رسوب گرفته باشه.برای همین نمیتونه آب را خوب گرم کنه.
سلام جناب تعميركار
اگه ممكنه، بنده سوالي داشتم.

ما توي خونه پكيج زميني سازه هاي صنعتي خراسان داريم.

توي اين پكيج 3 تا شير هست، 2 تا مربوط به رفت و برگشت رادياتورهاست كه معلومه، اما شير سومي هم هست كه صاحبخونه قبلي به من گفت، تابستونا 2 تا شير رادياتور ها رو ببند و اين شير رو باز كن، و زمستونا اين شير رو ببند و شيرهاي رادياتورها رو باز كن.

من امروز اين وضعيت زمستوني رو امتحان كردم. اما با كمال تعجب متوجه شدم، دماي رادياتورها به شدت بالا رفت، اما آب گرم مصرفي، اصلا گرم نميشه.

به نظر شما كجاي كار مشكل داره؟ آيا بايد اون شير سوم هم زمستونا باز باشه؟

اگه لازمه عكس بذارم.

متشكرم

tamirkar1
01-10-2013, 23:56
:n13::n13::n13::n13:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tamirkar1
02-10-2013, 00:05
پکیج های نوتا دقیقاً مثل پکیج های باکسی هست.و کیفیت خوبی داره. مخصوصاً مدل ماژور این شرکت که به نظر من خیلی قدرت منده.اما با عرض شرمندگی و تمام احترامی که برای وارد کنندگان نوتا دارم باید بگم در مورد خدماتش خیلی مطئن نیستم و امید زیادی به فردای این طور شرکت ها ندارم.
شما دوست عزیز میتونی از شرکت نوتا پکیج خرید کنی که خودش وارد کننده است و خدمات خیلی خوبی هم داره اگه بخوای من میتونم شماره شرکت رو بهت بدم

noorieh
02-10-2013, 08:29
از لطف شما بسيار ممنونم

eemmaann
02-10-2013, 13:54
ایمر پکیج خوبیه و و میتونی بدون هیچ گونه نگرانی این پکیج را بگیری.برای 100 متر زیر بنا یک پکیج 24 هزار کافیه.ترجیحاً اگر دو مبدله بخرید خیلی بهتره.

ممنون از راهنمایی صریح شما.. در مورد اصل یا نا اصل بودن ایمر نکته ی قابل توجهی هست؟؟؟ چه مدلی از ایمر رو بخرم که نشانگر دیجیتالی داشته باشه؟؟؟

عمادعلی
02-10-2013, 19:06
سلام
من مشاوره برای گرمایش از کف برای آپاتمان روی پیلوت می خواستم . با این توضیح که از فوم 30 سانتی در سقف ها استفاده شده . می تونید بهم کمک کنید ؟ ممنون

tamirkar1
02-10-2013, 21:33
سلام
در چه موردی مشاوره می خواید؟
سلام
من مشاوره برای گرمایش از کف برای آپاتمان روی پیلوت می خواستم . با این توضیح که از فوم 30 سانتی در سقف ها استفاده شده . می تونید بهم کمک کنید ؟ ممنون

tamirkar1
02-10-2013, 21:49
پکیج دیواری NIKE MINI 24 که یک پکیج دو مبدله بدون فن ،یا پکیج دیواری EOLO MINI 24 که یک پکیج دو مبدله فن داره.
ممنون از راهنمایی صریح شما.. در مورد اصل یا نا اصل بودن ایمر نکته ی قابل توجهی هست؟؟؟ چه مدلی از ایمر رو بخرم که نشانگر دیجیتالی داشته باشه؟؟؟

shkz
02-10-2013, 23:00
سلام
پکیج ما جدیداً وقتی شیر آب گرمو می بندیم صدایی شبیه قیژژژژ :n02: میده اشکالش چیه؟:n13:

tamirkar1
02-10-2013, 23:26
پکیج توون چیه؟ دو مبدله یا تک مبدله؟
:n05:
سلام
پکیج ما جدیداً وقتی شیر آب گرمو می بندیم صدایی شبیه قیژژژژ :n02: میده اشکالش چیه؟:n13:

rebwar1
03-10-2013, 15:48
من از شرکت نوتا خرید کردم و باید بگم که خدمات خوبی هم داره من تا حالا نزدیک به 20 تا فروختم و وصل کردم و هر وقتم قطعه لازم داشتم خیلی سریع برام فرستادن در ضمن تعمیرکار رو هم خیلی خیلی خوب اموزش میدن

spy21
03-10-2013, 19:34
سلام جناب تعمیرکار عزیز ما یه پکیج زمینی داریم و میخوایم اونو با یه دیواری عوض کنیم متراژ خانه هم 110 متر است اگر امکانش هست راهنمایی کنید و بگید پکیچ از چه برندی که هم کیفیت خوب و هم خدمات داشته باشه مناسب ما چی هست بودجه هم تا 3میلیون
راستی نظرتو در مورد پکیج ناوین چیه؟؟کره ای است و 24kw آن حدودا 2.5 میلیونه
سایت ناوین:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر

Pegaah1
03-10-2013, 20:07
باید یک پکیج 28 یا 32 هزار نصب کنی. برای خواب ها هر متری 1 پره (اتاق 12 متری 12 پره ) و برای پذیرای 3 تا 20 پره و 2 تا 15 پره هم توی پذیرای نصب کن. اگر دوست داشته باشی میتونی 5 تا18 پره توی پذیرای نصب کنی.

با تشکر از راهنمای شما
میشه لطف کنید و پیشنهادتون رو راجب برند و مدل پکیج هم با توجه به شهر سکونتم و اطلاعات داده شده بیان کنید؟
همچنین به نظرتون از رادیاتور پره ای استفاده کنم یا پانلی؟
با تشکر

tamirkar1
04-10-2013, 00:31
خواهش میکنم شما لطف دارید.
اگر در تبریز زندگی میکنید همونطور که دوستمون rebwar1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتند شما میتونید از شرکت نوتا پکیج بگیرید که خدایش پکیج های خوبی هم داره.
پکیج فرولی هم بسیار پکیج خوبیه و خدمات فوق العاده ای داره و 3 سال گارانتی میده توی شهر تبریز هم نمایندگان خدمات حرفه ای داره.
در انتخاب اول رادیاتور پنلی که اگر محصول خود شرکت پکیجتون هم باشه بهتره مثل رادیاتورهای پنلی فرولی که 10 سال هم خدمات پس از فروش داره. و در بین رادیاتورهای آلومنیمی رادیاتورهای شرکت بوتان و ایران رادیاتور جزء بهترین رادیاتورهای آلونیمی بازار هستند و قیمت های خیلی مناسبی هم دارن.و اصلاً سراغ رادیاتورهای خارجی مثل تاچی یا فارمو یا 2000 و یا ... نرو چون کیفیت پایینی داره و قیمتش هم بالاست.
با تشکر از راهنمای شما
میشه لطف کنید و پیشنهادتون رو راجب برند و مدل پکیج هم با توجه به شهر سکونتم و اطلاعات داده شده بیان کنید؟
همچنین به نظرتون از رادیاتور پره ای استفاده کنم یا پانلی؟
با تشکر

mg27
04-10-2013, 01:24
در مورد آلپروس شناختی ندارم. برای متراژ شما بین 50 تا 60 پره رایاتور لازمه که اگر شرایط منزل را بگید و اینکه چندتا خواب داره ، تو پذیرای چندتا جای رادیاتور داره بیشتر میتونم کمکتون کنم.:n26:
سلام
طبقه دوم هست با احتساب پیلوت میشه طبقه 3 که از سه طرف هم پنجره داره تو پذیرایی دوتا تو یه دیوار و یکی تو یه دیوار دیگه دو تا اتاق هرکدوم یه دونه و حوله خشک کن تو حمام کف اتاق سرامیک یه سوال دیگه در مورد رادیاتور دست دوم هم نظر بدین مرسی از لطفتون

mehra
04-10-2013, 11:40
لطفا نظرتون رو در مورد پکیج های ایرانی مثل اپتیمای بوتان و همچنین پکیج ایران را دیاتور بفرمائید . ایران رادیاتور یه مدل پکیج فن دار دو مبدله ارئه داده که قیمتش حدود 1600 هست . ایا کیفیت داه. قطعات داخلی مانند پمپش از چه برندی استفاده شده

یه پکیج تاچی هم به من معرفی شده که اونم میگن بد نیست نظرتون رو راجع به اون هم میخواستم بدونم

ممنون

aronix_romani
04-10-2013, 21:42
آرونیکس ایتالیا

aronix_romani
04-10-2013, 21:46
رادیاتور پنلی یا 10 سال گارانتی تعویض 275

aronix_romani
04-10-2013, 21:48
09153517136 رادیاتور با 10 سال گارانتی تعویض 275

aronix_romani
04-10-2013, 21:50
پکیج بوتان.
رادیاتاور پنلی کرمی ، فرولی ، تک پن، ویا هر رادیاتور پنلی تیپ 22 که گارانتیش معتبر باشه.

تک پن خوبه

aronix_romani
04-10-2013, 21:56
بیشتر قطعات بوتان هم چینی و از چین میاد.قطعات ایساتیس هم چینی و تحت لیسانس شرکت اسمارت ساخته میشه و در ایران مونتاژ میشه. و این چیزی نیست که از خودم بخوام در بیارم . و اگر تو کار پکیج باشی ، وقتی یک پکیج را باز کنی خیلی راحت میشه فهمید قطعات چینی یا نه.
در ضمن من هیچ تعصبی روی بوتان یا شرکت خاصی ندارم. اگر صحبت های قبلی من را کامل خونده باشی ، میبینید که گفتم ایساتیس هم پکیج خوبیه ولی قیمتش نسبتاً بالا تر از بوتانه.

دوست عزیزمون tamirkar درست میفرمایند یک دستگاه که باز بشه مشخص میشه که دستگاه چینی هستیا ایتالیایی..بوتان و ایستاتیس هردو قطعات کاملا چینی هستن فقط دارن تبلیغات میکنن و ملتو گول میزنن اینقد ساده نباشید...

aronix_romani
04-10-2013, 21:58
توی پکیج های ایرانی بوتان کیفیتش بالاتره.
دوست عزیز یکم خرج کن بوتان و ایرانو فراموش کن دوست داشتی تماس بگیر من مشهد زیاد نصب داشتم 09153517136

aronix_romani
04-10-2013, 22:10
من هم خودم دارم با چند تا شرکت کار میکنم و همه شرکتها برد را گارانتی میکنن .من خودم قبول دارم که بوش پکیج های خیلی خوبی داره ولی شرکت بوش در ایران خیلی بد خدمات میده و در ارسال قطعات همخیلی بد عمل میکنه. شما هم خواهشن این تایپیک را تبلیغاتی نکینید.:n05:
دقیقا خدمات بسیار ضعیفی دارد....

shkz
04-10-2013, 22:14
پکیج توون چیه؟ دو مبدله یا تک مبدله؟
:n05:
Max elite
تک یا دو مبدلشو نتونستم بفهمم.:n13:

tamirkar1
04-10-2013, 22:35
سلام
aronix_romani به این تایپیک خوش آمدید.
با کدوم شرکتها و چه پکیج های کار میکنید.
دوست عزیز یکم خرج کن بوتان و ایرانو فراموش کن دوست داشتی تماس بگیر من مشهد زیاد نصب داشتم 09153517136

aronix_romani
04-10-2013, 23:10
سلام
aronix_romani به این تایپیک خوش آمدید.
با کدوم شرکتها و چه پکیج های کار میکنید.

پکیج آرونیکس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دومبدل فن دار24کیلووات مدل Romance
دومبدل فن دار31کیلووات مدل Romia
ساخت کشور رومانی
به همراه 3 سال گارانتی تعویض شرکت فنی مهندسی گرم آشیان سازان
دارای گواهینامه CEواستانداردهای اروپایی
دارای مجوز رسمی از اداره استاندارد وتحقیقات صنعتی ایران
کلیه قطعات داخلی ساخت کشورهای اروپایی می باشند

1-شیرگاز :Honeywell هلند
2-پمپ سیرکوله:Wilo فرانسه
3-مانومتر:Cewal ایتالیا
4-برد الکترونیکی:Brahma ایتالیا
5-مشعل:Worgas ایتالیا
6-مبدل اصلی:Gianony ایتالیا
7-مبدل ثانویه:Swep سوئد
8-فن الکتریکی: Erco Electric آلمان
9-منبع انبساط:Zilmet ایتالیا
10-سوئیچ فشار آب:Mater ایتالیا
11-سنسور جریان آب:Fugas ایتالیا
12-شیر سه راهه موتوری:Elbi ایتالیا
13-شیراطمینان فشار:Pintossiایتالیا
14-سوئیچ فشار هوا: Honeywell هلند

aronix_romani
04-10-2013, 23:26
aronix italy

mehra
04-10-2013, 23:38
لطفا نظرتون رو در مورد پکیج های ایرانی مثل اپتیمای بوتان و همچنین پکیج ایران را دیاتور بفرمائید . ایران رادیاتور یه مدل پکیج فن دار دو مبدله ارئه داده که قیمتش حدود 1600 هست . ایا کیفیت داه. قطعات داخلی مانند پمپش از چه برندی استفاده شده

یه پکیج تاچی هم به من معرفی شده که اونم میگن بد نیست نظرتون رو راجع به اون هم میخواستم بدونم

ممنون

دوستان لطفا راهنمائی کنند

tamirkar1
04-10-2013, 23:53
از من می شنوید دورو ور ایران رادیاتور نرید.و من بوتان را پیشنهاد میکنم.اکثر پکیج های دیواری پمپ هاشون گراندفوس چینی هست که اصل این پمپ ها ساخت کشوره دانمارک،پکیج تاچی هم بدک نیست ولی باز میگم تو این گزینه های شما اوپتیما بوتان از همشون بهتره.
دوستان لطفا راهنمائی کنند

mehra
05-10-2013, 00:04
از من می شنوید دورو ور ایران رادیاتور نرید.و من بوتان را پیشنهاد میکنم.اکثر پکیج های دیواری پمپ هاشون گراندفوس چینی هست که اصل این پمپ ها ساخت کشوره دانمارک،پکیج تاچی هم بدک نیست ولی باز میگم تو این گزینه های شما اوپتیما بوتان از همشون بهتره.
ممنون دوست عزیزم
حالا با توجه به تجربیات خودتون تو این رنج قیمت چیزی بهتری(جز اینهائی که اشاره کردم) مد نظر دارید

ممنون میشم راهنمائی کنید

aronix_romani
06-10-2013, 00:59
ممنون دوست عزیزم
حالا با توجه به تجربیات خودتون تو این رنج قیمت چیزی بهتری(جز اینهائی که اشاره کردم) مد نظر دارید

ممنون میشم راهنمائی کنید

دقیقا دوروبر ایران رادیاتور نرید.....فن دارس صدای وحشتناکی داره که شبا واقعا باعث میشه خواب راحت نداشته باشید پکیج دیوترم یا تاچی تو این رده قیمت خوبن....

aronix_romani
06-10-2013, 01:08

mg27
06-10-2013, 01:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط tamirkar1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
طبقه دوم هست با احتساب پیلوت میشه طبقه 3 که از سه طرف هم پنجره داره تو پذیرایی دوتا تو یه دیوار و یکی تو یه دیوار دیگه دو تا اتاق هرکدوم یه دونه و حوله خشک کن تو حمام کف اتاق سرامیک یه سوال دیگه در مورد رادیاتور دست دوم هم نظر بدین مرسی از لطفتون

tamirkar1
06-10-2013, 21:07
تو رنج قیمت 1600000 تا 2000000 بهترین انتخاب بوتانه، و تاچی را پیشنهاد نمیکنم.دئوترم هم پکیج بدی نیست ولی 100% درصد چینیه. و اصلاً نمیشه روی خمات پس از فروشش حساب باز کرد.
ممنون دوست عزیزم

ممنون میشم راهنمائی کنید

tamirkar1
06-10-2013, 21:15
دوستان عزیز لطفاً از ارسال پیامهای تبلیغاتی خوداری کنید.

tamirkar1
06-10-2013, 21:17
2 تا 15 پره برای پذیرای و 2 تا 12 پره برای اتاقها.رادیاتور دست دوم آلومنیمی به سختی گیر میاد و بهتره اصلاً دنبالش نرید.ولی رادیاتورهای دست دوم فولادی خیلی راحت پیدا میشه ولی این رادیاتورها هم عمر خودشونو کردن و دیگه قابل استفاده نیستند و خیلی زود سوراخ میشن.

سلام

tamirkar1
06-10-2013, 21:19
:n04:پیام تبلیغاتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aronix_romani
07-10-2013, 15:08
تو رنج قیمت 1600000 تا 2000000 بهترین انتخاب بوتانه، و تاچی را پیشنهاد نمیکنم.دئوترم هم پکیج بدی نیست ولی 100% درصد چینیه. و اصلاً نمیشه روی خمات پس از فروشش حساب باز کرد.
آقای تعمیرکار هرچندتا پکیج دیوترم مشکل دار داشتیدبفرستید تا بدم کارخانه درست کنن من مشهد هستم ناتوانی شما دلیل بر خدمات بد نیست....

tamirkar1
07-10-2013, 23:59
مشخص که شما خیلی توی کار خدمات استاد هستید ، من کوچیک شما هستم .و امیدوارم حق با شما باشه و دئوترم تمام مشتری هاشو در تمام ایران راضی نگه داره.اما میدونید فرستادن یک پکیج خراب به کارخونه یعنی چی؟ نمیدونم شما یا شرکت دئوترم تا حالا چند بار این کارو انجام دادید ولی این کار اصلاً شایسته نیست.
آقای تعمیرکار هرچندتا پکیج دیوترم مشکل دار داشتیدبفرستید تا بدم کارخانه درست کنن من مشهد هستم ناتوانی شما دلیل بر خدمات بد نیست....

aronix_romani
08-10-2013, 00:37
مشخص که شما خیلی توی کار خدمات استاد هستید ، من کوچیک شما هستم .و امیدوارم حق با شما باشه و دئوترم تمام مشتری هاشو در تمام ایران راضی نگه داره.اما میدونید فرستادن یک پکیج خراب به کارخونه یعنی چی؟ نمیدونم شما یا شرکت دئوترم تا حالا چند بار این کارو انجام دادید ولی این کار اصلاً شایسته نیست.

حرف شما متین....اما شما چه مشکلاتی با این پکیج خوردید؟؟؟لطف میفرمایید بگید؟دلیلی به فرستادن به کارخانه نیست مشکل رو مشخص بفرمایید تا قظعه برای شما ارسال شود توسط خودم.امری هست بفرمایید.

edris.noei
09-10-2013, 15:58
سلام مجدد خدمت دوستان

سوال درباره ی خرید رادیاتور داشتم.ما دو تا اتاق داریم که هر کدوم مساحت 10 متر مربع دارن.یکی از اتاق ها یه پنجره داره به مساحت حدود 1.5 متر مربع که نصف دیوارای اتاق با هوای سرد بیرون مجاوره.اتاق دیگه هم یه در و پنجره داره به مساحت حدود 2.5 متر مربع که دیواراش به سمت خونه هست(با هوای سرد مجاور نیست).پذیرایی و آشپز خونه هم کلاً حدود 40 مترن که حال یه پنجره به مساحت 5 متر مربع داره و پذیرایی 2 تا جای رادیاتور داره.الآن یادم نیست که فاصله لوله های بالا و پایین رادیاتور رو چقدر گذاشتن ولی اگه امکانش هست تعداد رادیاتور آلومینیومی ال پریمو 50 آکس و 60 آکس رو جدا جدا بفرمایین.با تشکر.خودم میتونم وصل کنم؟؟بستن شیر آلات و این کارارو انجام دادم تا حالا.حدوداً هزینه ی نصبش چقدر میشه؟
این که بخوایم 50 آکس بگیریم یا 60 آکس ، فقط بستگی به نحوه لوله کشی و فاصله ی بین لوله ها داره؟

saadat68
09-10-2013, 21:34
سلام
آقا الان ایمین ترین سیستم گرمایشی چیه ؟

باید چی کار کرد که خطرات پکیج مثل خفگی و آتش سوزی و ... به صفر برسه ؟ اصلا میشه؟

tamirkar1
09-10-2013, 21:54
به نظر من سیستم موتورخانه مرکزی ایمن ترین سیستم گرمایشی در دنیاست.اگر سیستم موتورخانه مرکزی به صورت اصولی اجرا بشه و این امکان وجود داشته باشه که از محل زندگی دور باشه خیلی بهتره.(در کشورهای اروپایی از سیستم های موتورخانه مرکزی استفاده میشه که چندین آپارتمان یا محله را پوشش میده و) ، اما بزرگترین مشکل این سیستم اینه که دیگه استقلال وجود نداره.
پکیج های دیواری هم که در داخل منازل قرار داده میشن اگر با توجه به شرایط نظام مهندسی اجرا بشن و تمام اصول در نصب این سیستم ها رعایت بشه امنیت بالای دارن. مخصوصاً اگر از پکیج های فن دار با دودکش دوجداره استفاده بشه ضریب ایمنی نصب دستگاه تا 99 درصد بالا میره و دیگه جای هیچ گونه نگرانی نمیذاره.و بزرگترین خوبی پکیج دیواری این که در استفاده از این دستگاه استقلال دارید .
سلام
آقا الان ایمین ترین سیستم گرمایشی چیه ؟

باید چی کار کرد که خطرات پکیج مثل خفگی و آتش سوزی و ... به صفر برسه ؟ اصلا میشه؟

rebwar1
10-10-2013, 10:20
میشه دوستان لطف کنن و بفرماین که چرا پکیج بوش خدماتش ضعیفه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rebwar1
10-10-2013, 16:36
آرونیکس رومانی یا ایتالیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n08:

aronix_romani
11-10-2013, 14:18
آرونیکس رومانی یا ایتالیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n08:

با سلام.رومانی هست.ولی بیشتر قطعاتش برند ایتالیا هست. همچنین لوله هاش استیله که مزایای زیادی داره اگه اینکاره باشید.که فک نکنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این رو برید تا یه چیزی متوجه بشید.

1. Made in Romania
2 . Monothermal with double heat exchanger
3 . Forced Draft
4 . 31 KW Heat Output
5 . Well-known brand components: gas burner Worgas (Italy); gas valve Honeywell (the Netherlands); the circulation pump – Wilo ( France) ; expansion vessel Zilmet (Italy) ; electric Fan EBM (Germany)/ FIME (Italy) ; Heat exchanger – Giannoni (Italy) / Valmex ( Italy); Electronic board Brahma (Italy).
6. Easy to control and operate.
7. European design, elegant appearance;
8. High efficiency and safety;
9. Low less gas consumption and low exhaust

akbarkian
12-10-2013, 08:38
با سلام من تقریبا 1000 تا از تاپیک های زده شده رو خوندم متاسفانه هنوز نتونستم مارکی که از همه لحاظ اوکی باشه (خدمات - کیفیت -خلاصه هر چی) رو بشناسم لطفا راهنمایی کنید دوستان چ.ن هوا بس ناجوان مردانه سرد شده ؟ قیمتش اگر لطف کنید حدودا بگید

f.zeinali
12-10-2013, 10:24
سلام دوستان
من يك سوالي داشتم اگر امكان داره راهنمايي كنيد .
در يك واحد 120 متري براي گرمايش و سرمايش مي خواستم از سيستم پكيج استفاده كنم بجاي رادياتور از كويل در داكت اسپليت استفاده كنم . آيا كسي از داكت اسپليت استفاده كرده ؟ با توجه به اينكه كويل اب گرم در سقف قرار ميگيره آيا مشكل هواگيري و يا نشتي آب وجود ندارد ؟
ممنون مي شم دوستاني كه تجربه دارن راهنمايي كنن.

f.zeinali
12-10-2013, 10:32
سلام دوستان
پكيج هاي داراي مخزن (مثلا 45 ليتري ) چه مزايايي نسبت به بدون مخزن دارن ؟ پكيج هاي چگالشي يا كندانسي چه مزايا و معايبي نسبت به پكيجهاي معمولي دارن ؟

rebwar1
12-10-2013, 11:15
بعضی از دوستان دارن اینجا نسبت به بقیه شرکتها کم لطفی میکنن و این اصلا کار خوبی نیست که ادم با خراب کردن بقیه بتونه کارشو جلو ببره
همه پکیجها خدمات دارن تنها کاری که باید بکنید اینه که باید جای درستی برید همه ی شرکتها خدماتشون رو فقط به سرویس کارهای مجاز خودشون میدن و اونها هستند که باید دقیقان به پکیج شرکت خدمات بدن نه اینکه تعمیر کار مثلا شرکت بوش بره ایران رادیاتور تعمیر کنه اینطوری شرکت قطعه نمیده
همهی شرکتها برای نصاباشون هزینه صرف میکنن و اونارو اموزش میدن

aronix_romani
12-10-2013, 14:41
بعضی از دوستان دارن اینجا نسبت به بقیه شرکتها کم لطفی میکنن و این اصلا کار خوبی نیست که ادم با خراب کردن بقیه بتونه کارشو جلو ببره
همه پکیجها خدمات دارن تنها کاری که باید بکنید اینه که باید جای درستی برید همه ی شرکتها خدماتشون رو فقط به سرویس کارهای مجاز خودشون میدن و اونها هستند که باید دقیقان به پکیج شرکت خدمات بدن نه اینکه تعمیر کار مثلا شرکت بوش بره ایران رادیاتور تعمیر کنه اینطوری شرکت قطعه نمیده
همهی شرکتها برای نصاباشون هزینه صرف میکنن و اونارو اموزش میدن

واقعیتها رو نباید نادیده کرفت...کسی که کامنت میزاره باید تواایی جواب دادن داشته باشه...

morteza971
12-10-2013, 16:15
با سلام من تقریبا 1000 تا از تاپیک های زده شده رو خوندم متاسفانه هنوز نتونستم مارکی که از همه لحاظ اوکی باشه (خدمات - کیفیت -خلاصه هر چی) رو بشناسم لطفا راهنمایی کنید دوستان چ.ن هوا بس ناجوان مردانه سرد شده ؟ قیمتش اگر لطف کنید حدودا بگید

بوتان بگیر ...
مساحت - و اینکه طبقه ی چندمین- و سختی منطقتون چه جوریه
اینارو بگین در خدمتیم...

aronix_romani
13-10-2013, 02:02
بوتان بگیر ...
مساحت - و اینکه طبقه ی چندمین- و سختی منطقتون چه جوریه
اینارو بگین در خدمتیم...

بوتان نگیر....از هرکسی بپرسی ناراضیه

akbarkian
13-10-2013, 08:32
با تشکر از وقتی که گذاشتین مساحت حدود 120 متر مربع پنجر ها دو جداره فقط اب این منطقه اهکی هست زود رسوب میزنه مثلا همین ابگرمکن حداق هر 6 ماه نیاز به سرویس داره بیشتر به خاطر رسوبش .حالا اگر دوستان یک برند مناسب معرفی کنن ممنون میشم حدود قیمتش تا مثلا 2500000 یا حتی سه میلیون مشکلی نیست

rezashahideh
13-10-2013, 10:08
سلام مجدد دوستان عزيز
من واسه واحد 158 متري كه داراي 110 پره راديات و يك حوله خشك كن و لوله كشي به صورت كولكتوري انجام شده مي خوام پكيج بخرم حالا :
1- آيا پكيج 24000 فندار جوابگو است يا بايد به سراغ ظرفيت بالاتر برم ،‌ فرولي بعد از 24000 ميره 32000 و باكسي ميره 28000. ؟
2- بين پكيج فرولي و باكسي 24000 در مشهد كدام يكي را بخرم بهتر است ؟
پيشاپيش ممنون از دوستاني كه وقت مي گذارند و پاسخ مي دهند.

مشخصات وضعيت راديات ها :
1- 60 پره در پذيرايي 3*20
2- 45 پره در سه اتاق 3*15
3- حوله خشك كن حمام

وضعيت واحد :
طبقه اول بالاي پيلوت (‌زير واحد كاملاً‌ خالي است و پاركينگ مي باشد)

tamirkar1
13-10-2013, 19:29
باکسی در شهرستانها خدماتش به خوبی تهران نیست. ولی فرولی همه جا و مخصوصاً شهرستانهاخدماتش خوبه.و پیشنهاد میکنم فرولی بگیرید.برای متراژ 158 متر بهتره پکیج 32 هزار فرولی بگیرید.به نظرم تعداد پره های رادیاتورهاتون خوب باشه. اگر مارک رادیاتورها را هم بگید با اطمینان بیشتری میتونم در مورد تعداد پرهای رادیاتورهاتون جواب بدم.
موفق باشید.
سلام مجدد دوستان عزيز
من واسه واحد 158 متري كه داراي 110 پره راديات و يك حوله خشك كن و لوله كشي به صورت كولكتوري انجام شده مي خوام پكيج بخرم حالا :
1- آيا پكيج 24000 فندار جوابگو است يا بايد به سراغ ظرفيت بالاتر برم ،‌ فرولي بعد از 24000 ميره 32000 و باكسي ميره 28000. ؟
2- بين پكيج فرولي و باكسي 24000 در مشهد كدام يكي را بخرم بهتر است ؟
پيشاپيش ممنون از دوستاني كه وقت مي گذارند و پاسخ مي دهند.

مشخصات وضعيت راديات ها :
1- 60 پره در پذيرايي 3*20
2- 45 پره در سه اتاق 3*15
3- حوله خشك كن حمام

وضعيت واحد :
طبقه اول بالاي پيلوت (‌زير واحد كاملاً‌ خالي است و پاركينگ مي باشد)

tamirkar1
13-10-2013, 19:39
من با نظر morteza971 موافقم و فکر میکنم بوتان پکیج بدی نیست.مخصوصا با این بودجه ای که در نظر گرفتید مدل بنس پرو بوتان گزینه ای خیلی خوبی میتونه برای شما باشه.و قیمت این پکیج حدوداً 2100000 .
در رنج قیمت 2500000 پکیج های خارجی مثل فرولی ایتالیا که 3 سال گارانتی عالی داره . پکیج ایمر گاز که اونهم پکیج خیلی خوبیه.اگر یکمی بودجه را افزایش بدید پکیج بوش هم میتونید بخرید.
اما با توجه به آهکی بودن آب منطقه شما فارغ از اینکه چه پکیجی را خریداری میکنید، توصیه میکنم حتماً از سختی گیر پلی فسفات کامر به همراه یک سختی گیر مغناطیسی در کنار هم استفاده کنید تا دستگاهتون دیرتر رسوب بگیره.
موفق باشید.
با تشکر از وقتی که گذاشتین مساحت حدود 120 متر مربع پنجر ها دو جداره فقط اب این منطقه اهکی هست زود رسوب میزنه مثلا همین ابگرمکن حداق هر 6 ماه نیاز به سرویس داره بیشتر به خاطر رسوبش .حالا اگر دوستان یک برند مناسب معرفی کنن ممنون میشم حدود قیمتش تا مثلا 2500000 یا حتی سه میلیون مشکلی نیست

345100
13-10-2013, 21:06
با سلام خدمت دوستان مخصوصا جناب تعمیرکار
بنده پارسال یه واحد اپارتمان به متراژ 150 گرفتم که یه پکیج ایران رادیتور 2400 و رادیاتورهای پنلی داره اما متاشفانه زمستون فوق العاده سرده
توی حال و پدیرایی سه جای رادیات داره که یه 120 سانتی و دو تا 80 سانتی داره و تو اتاقهای خواب هم هر کدوم 80 سانتن و یه حوله خشک کن
اپارتمان طبقه اول روی پیلوته و زیرش پارکینگه و پنجره هاش دو جداره اما همون طور که گفتم خیلی سرده
حالا با این شرایط باید چه تغییری تو رادیاتورها بدم و چه اندازه ای استفاده کنم ایا جایی هست این رادیاتورها رو بدم و بزرگتر بردارم اصلن اینا رو ازم میخرن
لطف کنید به من یه کمکی بکنید

tamirkar1
13-10-2013, 23:38
متاسفانه رادیاتورهای نصب شده در واحد شما خیلی کمه.و جای هم نیست که بتونی این رادیاتورها را با قیمت مناسب بفروشی و یا تعویضشون کنی.پیشنهاد میکنم 2 تا رادیاتور 80 سانتیمتری که در پذیرای دارید را با هم سری کنید و در کنار هم نصب کنید تا یک رادیاتور 160 سانتی متری درست کنید. و یک راداتور 140 دیگه به جای این رادیاتور نصب کنید.
برای سری کردن رادیاتورها کارهای زیر را انجام بدید.
یکی از رادیاتورهای 80 سانتیمتری را باز کنیدو با یک فاصله حدوداً 20 سانتیمتری در موازات رادیاتور 80 سانتی دیگه ای که روی دیواره نصب کنیدسپس با استفاده از شیلنگ کوتاه دوتا رادیاتور را از بالا و پاین به هم ااتصال بدید. اینجوری شما یک رادیاتور 160 سانتی متری دارید. برای اینکه چرخش آب تو این رادیاتور راحتر بشه ، بهتره که یکی از لوله های رفت یا برگشت را به طرف دیگر رادیاتور انتقال بدید تا سرتاسر رادیاتور همیشه داغ باشه.
اگر باز سوالی داشتید در خدمتم .........

با سلام خدمت دوستان مخصوصا جناب تعمیرکار
بنده پارسال یه واحد اپارتمان به متراژ 150 گرفتم که یه پکیج ایران رادیتور 2400 و رادیاتورهای پنلی داره اما متاشفانه زمستون فوق العاده سرده
توی حال و پدیرایی سه جای رادیات داره که یه 120 سانتی و دو تا 80 سانتی داره و تو اتاقهای خواب هم هر کدوم 80 سانتن و یه حوله خشک کن
اپارتمان طبقه اول روی پیلوته و زیرش پارکینگه و پنجره هاش دو جداره اما همون طور که گفتم خیلی سرده
حالا با این شرایط باید چه تغییری تو رادیاتورها بدم و چه اندازه ای استفاده کنم ایا جایی هست این رادیاتورها رو بدم و بزرگتر بردارم اصلن اینا رو ازم میخرن
لطف کنید به من یه کمکی بکنید

rezashahideh
14-10-2013, 07:59
سلام آقاي تعمير كار عزيز. بلاخره ديروز رفتم پكيج فرولي 32000 به قيمت 2964000 را خريدم در حال حاضر در يكي از اتاق هام 21 پره رادياتور دارم . حالا مي خوام واسه دو تا خوابه ديگه كه هر كدوم 15 متره و يك حال و پذيرايي كه داراي 3 محل جهت نصب راديات هست و متراژش نزديك 60 متر ميشه راديات تهيه كنم ،‌واسه هر كدوم چندتا پره بگيرم ؟ پنلي بگيرم يا پره اي ؟
- اتاق يك متراژ 15 متر امكان نصب يك راديات
- اتاق دو متراژ 15 متر امكان نصب يك راديات
- حال متراژ 20 متر امكان نصب يك راديات
- پذيرايي متراژ 40 متر ( متصل به حال مي باشد ) امكان نصب دو راديات

alirezaakrami
14-10-2013, 12:07
با سلام، ما پكيج تاچي مدل اكو داريم كه حدود 6 ماهه داره كار مي كنه و در حالت تابستاني كار ميكرد ولي چند روزيه كه فشار آب داخل سيستم پائين مي آد و مجبور شدم دوباره با بازكردن شير آب ورودي، درجه فشار آب رو به حد 1/5 بيارم. مهمتر اينكه در حالت تابستاني وقتي شير آب گرم مصرفي رو باز مي كنيم پكيچ عمل نمي كنه و روشن نمي شه و آب گرم نمي شه كه مجبور شدم پكيچ رو در حالت زمستاني بزارم تا آب گرم مصرفي داشته باشيم و با كار كردن پكيچ در حالت زمستاني افت فشار آب سيستم ديگه اتفاق نيافتاده و ثابت مونده. لطفا منو راهنمايي كنين چيكار بايد بكنم

tamirkar1
14-10-2013, 20:26
انشالا زمستان گرمی باهاش داشته باشید.
با توجه به اینکه پکیج فرولی خریدید پیشنهاد میکنم رادیاتور پنلی فرولی بگیرید که کیفیت فو ق العاده ای داره و با پکیجتون هم سازگاری بیشتری داره و سیستم شوفاژ با این رادیاتورهاکمتر هوا میگیره. 2 تا 1.20 برای هرکدوم از اتاق خواب ها یک رادیاتور 140 برای حال و 2 تا 1.20 هم برای پذیرای.
سلام آقاي تعمير كار عزيز. بلاخره ديروز رفتم پكيج فرولي 32000 به قيمت 2964000 را خريدم در حال حاضر در يكي از اتاق هام 21 پره رادياتور دارم . حالا مي خوام واسه دو تا خوابه ديگه كه هر كدوم 15 متره و يك حال و پذيرايي كه داراي 3 محل جهت نصب راديات هست و متراژش نزديك 60 متر ميشه راديات تهيه كنم ،‌واسه هر كدوم چندتا پره بگيرم ؟ پنلي بگيرم يا پره اي ؟
- اتاق يك متراژ 15 متر امكان نصب يك راديات
- اتاق دو متراژ 15 متر امكان نصب يك راديات
- حال متراژ 20 متر امكان نصب يك راديات
- پذيرايي متراژ 40 متر ( متصل به حال مي باشد ) امكان نصب دو راديات

tamirkar1
14-10-2013, 20:33
احتمال خیلی زیاد مدار شوفاژ یکمی نشتی داره که با روشن کردن رادیاتورها و گرم شدن آب داخل رادیاتورها رسوب گرفته و دیگه نشتی نمیکنه.و فشار دیگه پایین نمیاد و روی 1.5 ثابت مونده.اما اینکه میگید در حالت تابستانی آب گرم ندارید باید با تعمیرکار تاچی تماس بگیرید تا دستگاه را چک کنه و احتمال داره فلوسویچ یا یکی از سنسورها یا خدای نکرده برد مشکل پیدا کرده باشه . که باید یکی تست بشن.
با سلام، ما پكيج تاچي مدل اكو داريم كه حدود 6 ماهه داره كار مي كنه و در حالت تابستاني كار ميكرد ولي چند روزيه كه فشار آب داخل سيستم پائين مي آد و مجبور شدم دوباره با بازكردن شير آب ورودي، درجه فشار آب رو به حد 1/5 بيارم. مهمتر اينكه در حالت تابستاني وقتي شير آب گرم مصرفي رو باز مي كنيم پكيچ عمل نمي كنه و روشن نمي شه و آب گرم نمي شه كه مجبور شدم پكيچ رو در حالت زمستاني بزارم تا آب گرم مصرفي داشته باشيم و با كار كردن پكيچ در حالت زمستاني افت فشار آب سيستم ديگه اتفاق نيافتاده و ثابت مونده. لطفا منو راهنمايي كنين چيكار بايد بكنم

345100
14-10-2013, 22:08
متاسفانه رادیاتورهای نصب شده در واحد شما خیلی کمه.و جای هم نیست که بتونی این رادیاتورها را با قیمت مناسب بفروشی و یا تعویضشون کنی.پیشنهاد میکنم 2 تا رادیاتور 80 سانتیمتری که در پذیرای دارید را با هم سری کنید و در کنار هم نصب کنید تا یک رادیاتور 160 سانتی متری درست کنید. و یک راداتور 140 دیگه به جای این رادیاتور نصب کنید.
برای سری کردن رادیاتورها کارهای زیر را انجام بدید.
یکی از رادیاتورهای 80 سانتیمتری را باز کنیدو با یک فاصله حدوداً 20 سانتیمتری در موازات رادیاتور 80 سانتی دیگه ای که روی دیواره نصب کنیدسپس با استفاده از شیلنگ کوتاه دوتا رادیاتور را از بالا و پاین به هم ااتصال بدید. اینجوری شما یک رادیاتور 160 سانتی متری دارید. برای اینکه چرخش آب تو این رادیاتور راحتر بشه ، بهتره که یکی از لوله های رفت یا برگشت را به طرف دیگر رادیاتور انتقال بدید تا سرتاسر رادیاتور همیشه داغ باشه.
اگر باز سوالی داشتید در خدمتم .........
اگه ممکنه طریقه سری کردن دو رادیاتور رو ساده تر بم بگید یعنی دو تا رادیاتور رو بغل هم بزارم بعد از خروجی اولی با لوله به ورودی دومی بزنم
یه درخواست دیگه هم داشتم اگه ممکنه بگید برای این اپارتمان چقدر رادیاتور لازمه
با تشکر

rezashahideh
15-10-2013, 07:52
جناب تعميركار من تعدادي رادياتور از قبل موجود دارم كه اگه بشه ازشون استفاده كنم هزينه كمتري را صرف كردم
- رادياتور 17 پره 3 عدد
- رادياتور 21 پره 1 عدد
- رادياتور 12 پره 1 عدد
عملاً‌مكان هاي نصب رادياتورهاي من به اين شكل است :
3 محل رادياتور در 3 خواب
1 محل رادياتور در حال
2 محل رادياتور در پذيرايي
پيشبيني خودم به اين شكا مي باشد :
رادياتور 12 پره در خواب كوچكتر به متراژ 12 متر
رادياتور 17 پره در خواب دوم
رادياتور 17 پره در خواب سوم
رادياتور 21 پره در حال (‌با توجه به متصل بودن به آشپزخانه اپن و درب ورودي ساختمان)
رادياتور 17 پره در پذيرايي
و نهايتا خريد يك رادياتور پنلي 1.20 فرولي جهت محل ديگر پذيرايي

حال نظر شما با اين چيدمان چيست ؟

alirezaakrami
15-10-2013, 09:45
با سلام و تشكر از راهنمايي شما، طبق فرموده شما با سرويس مجاز تاچي تماس گرفتم و قرار شد پرژر سويئچ پكيج را تعويض كنند تا مشگل عمل نكردن پكيج براي آب گرم مصرفي برطرف شود و شماره كارت گارانتي و تاريخ راه اندازي دستگاه را از من پرسيدند تا از شركت سفارش قطعه بدهند. در مورد افت فشار هم بايد عرض كنم كه متوجه شدم در حالت زمستاني هم وقتي پكيج به حالت استندباي ميره فشار حدود نيم درجه پائين مي آد ولي وقتي اتومات مي كنه و روشن مي شه به محض جريان يافتن سيستم، فشار آب دقيقا به وضعيت مطلوب قبلي كه بود برميگرده و درجه فشار آب دقيقا در همان 1/5 قرار ميگيره و هيچگونه پائين بودن فشار مشاهده نمي شه. دليلش به نظر شما چي ميتونه باشه؟
/

tamirkar1
15-10-2013, 21:19
پرشر سویچ آب در واقع همون فلوسویچ که خدمت شما عرض کردم که احتمال داره مشگل داشته باشه.در مورد مشکل بالا پایین رفتن گیج فشار هم بهتره که به همون سرویس کار تاچی بگید که منبع انبساط پکیجتون را باد بزنه احتمالاً شارژ بادش خالی شده.
با سلام و تشكر از راهنمايي شما، طبق فرموده شما با سرويس مجاز تاچي تماس گرفتم و قرار شد پرژر سويئچ پكيج را تعويض كنند تا مشگل عمل نكردن پكيج براي آب گرم مصرفي برطرف شود و شماره كارت گارانتي و تاريخ راه اندازي دستگاه را از من پرسيدند تا از شركت سفارش قطعه بدهند. در مورد افت فشار هم بايد عرض كنم كه متوجه شدم در حالت زمستاني هم وقتي پكيج به حالت استندباي ميره فشار حدود نيم درجه پائين مي آد ولي وقتي اتومات مي كنه و روشن مي شه به محض جريان يافتن سيستم، فشار آب دقيقا به وضعيت مطلوب قبلي كه بود برميگرده و درجه فشار آب دقيقا در همان 1/5 قرار ميگيره و هيچگونه پائين بودن فشار مشاهده نمي شه. دليلش به نظر شما چي ميتونه باشه؟
/

tamirkar1
15-10-2013, 21:25
فکر خوبیه و به نظرم که تقسیم بندی شما درست باشه. فقط اگر این رادیاتورها دست دوم باشه قبل از نصب حتماً داخل تمام رادیاتورها را کاملاً بشورید تا رسوبات داخلش پاک بشه.
جناب تعميركار من تعدادي رادياتور از قبل موجود دارم كه اگه بشه ازشون استفاده كنم هزينه كمتري را صرف كردم
- رادياتور 17 پره 3 عدد
- رادياتور 21 پره 1 عدد
- رادياتور 12 پره 1 عدد
عملاً‌مكان هاي نصب رادياتورهاي من به اين شكل است :
3 محل رادياتور در 3 خواب
1 محل رادياتور در حال
2 محل رادياتور در پذيرايي
پيشبيني خودم به اين شكا مي باشد :
رادياتور 12 پره در خواب كوچكتر به متراژ 12 متر
رادياتور 17 پره در خواب دوم
رادياتور 17 پره در خواب سوم
رادياتور 21 پره در حال (‌با توجه به متصل بودن به آشپزخانه اپن و درب ورودي ساختمان)
رادياتور 17 پره در پذيرايي
و نهايتا خريد يك رادياتور پنلي 1.20 فرولي جهت محل ديگر پذيرايي

حال نظر شما با اين چيدمان چيست ؟

tamirkar1
15-10-2013, 21:53
بله 2 تا رادیاتور را بغل هم بذارید از 2 تا خروجی های اولی که روی دیوار نصب شده با لوله یا شیلنگ به ورودی های رادیاتور دوم وصل کنید. انتهای رادیاتور دوم هم که درپوش و محل هوا گیری نصب شده . به همین سادگی.
اگه ممکنه طریقه سری کردن دو رادیاتور رو ساده تر بم بگید یعنی دو تا رادیاتور رو بغل هم بزارم بعد از خروجی اولی با لوله به ورودی دومی بزنم
یه درخواست دیگه هم داشتم اگه ممکنه بگید برای این اپارتمان چقدر رادیاتور لازمه
با تشکر

rezashahideh
15-10-2013, 22:37
جناب تعميركار منظورتون از شستن رادياتورها شستن داخلش است؟ چطور انجام بدم ؟

morteza971
15-10-2013, 23:05
رشر سویچ آب در واقع همون فلوسویچ که خدمت شما عرض کردم که احتمال داره مشگل داشته باشه.در مورد مشکل بالا پایین رفتن گیج فشار هم بهتره که به همون سرویس کار تاچی بگید که منبع انبساط پکیجتون را باد بزنه احتمالاً شارژ بادش خالی شده.

فکر کنم منظور از پرشر سوییچ کلید حداقل فشار اب باشه
البته بعیده چون دستگاه در حالت زمستونی کار میکنه
پس طبق فرمایش شما فلوسوییچ مشکل داره!

tamirkar1
16-10-2013, 00:32
بله.
داخل رادیاتورها آب بگیرید تا هرچی که از قبل توش مونده خارج بشه.
جناب تعميركار منظورتون از شستن رادياتورها شستن داخلش است؟ چطور انجام بدم ؟

345100
16-10-2013, 07:27
بله 2 تا رادیاتور را بغل هم بذارید از 2 تا خروجی های اولی که روی دیوار نصب شده با لوله یا شیلنگ به ورودی های رادیاتور دوم وصل کنید. انتهای رادیاتور دوم هم که درپوش و محل هوا گیری نصب شده . به همین سادگی.
با تشکر از پاسخگوییتون
اینکه میفرمایید شلنگ منظورتون چه شلنگیه.یعنی قابل انعطافه.بخام بگیرم به مغازه دار باید بگم چه شلنگی بده
2-ایا امکانش هست که از ورودی اب یه سه راهی بزنم یه مسیر بیاد برا رادیات اولی یکی هم دومی.یعنی رادیاتها بصورت موازی باشند
3-اینکه میفرمایید از خروجی های رادیات اولی به دومی بزنم مگه هنگام نصب فقط از یه ورودی و خروجی رادیات استفاده نمیشه و اون دوتاش رو درپوش میزنن
4-اب در رادیات دوم چطور باید گردش کنه یعنی خروج اب از رادیات دوم کجاست
با تشکر خیلی فراوان از اینکه وقت میزارید

alirezaakrami
16-10-2013, 08:58
با سلام و تشکر فراوان از راهنمایی های ارزشمندتان و آرزوی توفیق و سلامتی برای شما
علیرغم اینکه فعلا آب گرم مصرفی توسط سیستم پکیج بدلیل مشگل بوجود آمده که شما هم اطلاع دارید و راهنمایی فرمودید بدلیل نرسیدن قطعه فعلا برطرف نشده است اما از ابتدای نصب پکیج تاچی، میزان فشار آب گرم مصرفی در هنگام باز کردن شیر آب گرم بسیار کمتر از میزان فشار آب سرد مصرفی موجود در سیستم لوله کشی ساختمان که حدود 5 بار است می باشد. پائین بودن فشار آب در هنگام باز کردن شیر آب گرم مصرفی، در سیستم پکیج امری عادی است یا اینکه احتمالا مشکل فنی وجود دارد؟

tamirkar1
16-10-2013, 17:32
دو تا درپوش انتهای رادیاتور را باز میکنید و با استفاده از دو تا شیلنگ حصیری 1/2 به رادیاتور دوم در جای که قبلاً شیر بهش وصل میشده اتصال میدید.

با تشکر از پاسخگوییتون
اینکه میفرمایید شلنگ منظورتون چه شلنگیه.یعنی قابل انعطافه.بخام بگیرم به مغازه دار باید بگم چه شلنگی بده
2-ایا امکانش هست که از ورودی اب یه سه راهی بزنم یه مسیر بیاد برا رادیات اولی یکی هم دومی.یعنی رادیاتها بصورت موازی باشند
3-اینکه میفرمایید از خروجی های رادیات اولی به دومی بزنم مگه هنگام نصب فقط از یه ورودی و خروجی رادیات استفاده نمیشه و اون دوتاش رو درپوش میزنن

tamirkar1
16-10-2013, 17:42
همیشه مقدار آب گرم خروجی از پکیج کمتر از آب سرد می باشد.که دلیلش استفاده از محدود کننده در داخل پکیج های دیواری است که میزان دبی آب را تظیم میکنه و اجازه نمیده که بیشتر از مثلاً 15 لیتر آب در دقیقه از داخل پکیج عبور کنه تا پکیج بتونه آب را به خوبی گرم کنه. در غیر این صورت همیشه آب ولرم خواهد بود و دیگه به شما آب گرم نمیده.
با سلام و تشکر فراوان از راهنمایی های ارزشمندتان و آرزوی توفیق و سلامتی برای شما
علیرغم اینکه فعلا آب گرم مصرفی توسط سیستم پکیج بدلیل مشگل بوجود آمده که شما هم اطلاع دارید و راهنمایی فرمودید بدلیل نرسیدن قطعه فعلا برطرف نشده است اما از ابتدای نصب پکیج تاچی، میزان فشار آب گرم مصرفی در هنگام باز کردن شیر آب گرم بسیار کمتر از میزان فشار آب سرد مصرفی موجود در سیستم لوله کشی ساختمان که حدود 5 بار است می باشد. پائین بودن فشار آب در هنگام باز کردن شیر آب گرم مصرفی، در سیستم پکیج امری عادی است یا اینکه احتمالا مشکل فنی وجود دارد؟

tamirkar1
16-10-2013, 17:44
بهتره که این کارو به یک تعمیرکار شوفاژ بسپرید چون برای انجام این کار نیاز به یک سری وسایل اولیه دارید که فکر میکنم فراهم کردنش برای شما یکمی مشکل باشه.
با تشکر از پاسخگوییتون

tamirkar1
16-10-2013, 18:02
ادرس یک سایت را براتون میزارم که کلی پکیج چینی توش داره و هرجا که بخواید تحویل میده و هر اسمی هم که بخواید برای اون پکیج میذاره. بعضی از پکیج های هم که مثلاً میگن ایتالیایی اما از چین میاد هم تو این سایت دیده میشه .مثل پکیج مرکوری .
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shkz
16-10-2013, 23:21
سلام
دو مبدل یا تک مبدل بودن پکیجو از کجا میشه فهمید؟

morteza971
17-10-2013, 17:45
سلام
دو مبدل یا تک مبدل بودن پکیجو از کجا میشه فهمید؟

از زیر دستگاه ببینید یک صفحه ی مستطیل شکل (از جنس استیل) وجود داره یا نه!
در صورت وجود اون صفحه دستگاه شما دو مبدله است...
اما این مساله چه کمکی به شما میکنه؟

alirezaakrami
18-10-2013, 11:54
با سلام
عده ای بدلایل بهداشتی اعتقاد دارن که استفاده از آب گرم مصرفی پکیج در آشپزخانه برای پخت و پز غذا و یا نوشیدن آب امری اشتباه و کاملا غیر بهداشتی است و برای غذا و نوشیدن باید فقط از شیر آب سرد آشپزخانه که همان آب لوله کشی شهری است استفاده نمود. آیا این حرف صحیح است؟ لطفا دلیل آن را ذکر بفرمائید.

sunpda
18-10-2013, 17:09
سلام
ميخوام برا يه واحد آپارتمان ١٠٠ متري كه در طبقه پنجم يك برج ١١ طبقه قرار دارد پكيج بگيرم
پكيج هاي ايساتيس ، بارل و بوش رو پيشنهاد كردند ، كيفيت و خدمات پس از فروش اين پكيج ها رو چگونه ارزيابي مي كنيد ؟
توي پست هاي قبلي ديدم پكيج بوتان رو در بين پكيج هاي ايراني پيشنهاد داديد ميشه بگيد در مقايسه با ايساتيس چه برتري هايي داره؟
در پستهاي آخر فرولي در بين پكيج هاي خارجي پيشنهاد شده اما تو پست هاي اول همين تاپيك فرولي به عنوان يك پكيج چيني بي كيفيت معرفي شده ، بالخره كدوم رو باور كنم ؟

shkz
18-10-2013, 17:47
.
اما این مساله چه کمکی به شما میکنه؟
جهت بالا رفتن معلومات عمومی:n02:

habib mahvare
18-10-2013, 19:04
دقیقا خدمات بسیار ضعیفی دارد....

ولي بايد بگم كه برد دستگاه من(بوش كامفورت 24 مونتاژ تركيه) رو بعد از 2 سال كاركردمعيوب تشخيص دادند (آبگرمكنش بعد از يك ساعت كار مداوم خاموش ميشد)و نمايندگيمون درخواست برد كرد و برد ساخت كشور پرتغال رو فرستادند (بسيار هم با كيفيت ساخته شده بود) .پول كه نگرفتن چون گارانتي بود ولي من خودم 10 تومن انعام به شاگردش دادم از خوشحاليم.و الان هم عين فرفره داره كار ميكنه.رادياتورهام هم سانيكاست.من كه ميگم فقط بوش.........

rezashahideh
19-10-2013, 08:04
سلام
ميخوام برا يه واحد آپارتمان ١٠٠ متري كه در طبقه پنجم يك برج ١١ طبقه قرار دارد پكيج بگيرم
پكيج هاي ايساتيس ، بارل و بوش رو پيشنهاد كردند ، كيفيت و خدمات پس از فروش اين پكيج ها رو چگونه ارزيابي مي كنيد ؟
توي پست هاي قبلي ديدم پكيج بوتان رو در بين پكيج هاي ايراني پيشنهاد داديد ميشه بگيد در مقايسه با ايساتيس چه برتري هايي داره؟
در پستهاي آخر فرولي در بين پكيج هاي خارجي پيشنهاد شده اما تو پست هاي اول همين تاپيك فرولي به عنوان يك پكيج چيني بي كيفيت معرفي شده ، بالخره كدوم رو باور كنم ؟

به نظر من كه فزولي بخر. من نهايتاً پس از كلي تحقيق فرولي خريدم

aloevera
19-10-2013, 10:55
سلام و با تشکر از مطالب خوبتان، من سه سال هست که در آپارتمان 100 متری یک پکیج bn324i بوتان نصب کردم . پارسال بعلت یکسری ایرادات به توصیه سرویسکار بوتان نسبت به تعویض برد دستگاه، جرقه زن، سنسور اقدام کردیم، از چند وقت پیش مجددا دستگاه ایراد پیدا کرده و خود به خود خاموش میشود که این معضل هنگامی که روی شوفاژ میباشد بیشتر میشود، دقیقا مشکلش اینه که جرقه زن شروع به کار میکنه وپس از یک زمان طولانی تر نسبت به زمانهای عادی مشعل روشن شده و فورا با یک صدای تیک دستگاه خاموش میشود، متاسفانه سرویسکار ایراد را متوجه نمیشود ، سنسور دستگاه رو تعویض کرد و گفته اگر درست نشه باید بورد دستگاه عوض شود.با توجه به هزینه بالای برد
حدود 200 هزار تومان و تعویض آن در سال گذشته لطفا راهنمایی فرمایید. با تشکر

rebwar1
19-10-2013, 11:32
ولي بايد بگم كه برد دستگاه من(بوش كامفورت 24 مونتاژ تركيه) رو بعد از 2 سال كاركردمعيوب تشخيص دادند (آبگرمكنش بعد از يك ساعت كار مداوم خاموش ميشد)و نمايندگيمون درخواست برد كرد و برد ساخت كشور پرتغال رو فرستادند (بسيار هم با كيفيت ساخته شده بود) .پول كه نگرفتن چون گارانتي بود ولي من خودم 10 تومن انعام به شاگردش دادم از خوشحاليم.و الان هم عين فرفره داره كار ميكنه.رادياتورهام هم سانيكاست.من كه ميگم فقط بوش.........

قابل توجه اونهایی که میگن خدمات نداره

morteza971
19-10-2013, 12:06
سلام و با تشکر از مطالب خوبتان، من سه سال هست که در آپارتمان 100 متری یک پکیج bn324i بوتان نصب کردم . پارسال بعلت یکسری ایرادات به توصیه سرویسکار بوتان نسبت به تعویض برد دستگاه، جرقه زن، سنسور اقدام کردیم، از چند وقت پیش مجددا دستگاه ایراد پیدا کرده و خود به خود خاموش میشود که این معضل هنگامی که روی شوفاژ میباشد بیشتر میشود، دقیقا مشکلش اینه که جرقه زن شروع به کار میکنه وپس از یک زمان طولانی تر نسبت به زمانهای عادی مشعل روشن شده و فورا با یک صدای تیک دستگاه خاموش میشود، متاسفانه سرویسکار ایراد را متوجه نمیشود ، سنسور دستگاه رو تعویض کرد و گفته اگر درست نشه باید بورد دستگاه عوض شود.با توجه به هزینه بالای برد
حدود 200 هزار تومان و تعویض آن در سال گذشته لطفا راهنمایی فرمایید. با تشکر

led به چه شکلیه؟
مشکل از حسگره !
با نمایندگی مجاز در منطقتون تماس بگیرید تا بیان درست کنن...

morteza971
19-10-2013, 12:16
سلام

ببینید بوش تو منطقتون خدمات داره ؟!
اگه داره بوش بگیرید
تو مارک های ایرانی بوتان رو توصیه میکنم...

moram
19-10-2013, 14:12
سلام
من دنبال پکیجی مناسب برای آپارتمان 95 متری واقع در طبقه اول هستم . لطفا برند و مدل مناسب را معرفی بفرمایید ( با درنظر گرفتن کارایی ، دوام ، خدمات پس از فروش )
با تشکر

morteza971
20-10-2013, 10:56
سلام
من دنبال پکیجی مناسب برای آپارتمان 95 متری واقع در طبقه اول هستم . لطفا برند و مدل مناسب را معرفی بفرمایید ( با درنظر گرفتن کارایی ، دوام ، خدمات پس از فروش )
با تشکر

سختی اب منطقتون به چه شکلیه ؟
شرایط دود کش رو داره (حداقل 3متر - حداکثر 15 متر)؟
اینا رو بگین در خدمتیم...

moram
22-10-2013, 11:15
ممنون از پاسختون
سختی آب منطقه رو نمی دونم . ولی شرق تهران ، محدوده تهران نو خاقانی هستیم
دودکش داریم فعلا از آبگرمکن دیواری بوتان در آشپزخانه استفاده می کنیم که دودکش آن تا پشت بام رفته بالا ( ساختمان ما 4 طبقه می باشد که ما طبقه اول هستیم کمتر از 15 متر دودکش داریم )
در نظر دارم پکیج رو جای آبگرمکن نصب کنم و از دودکش آن استفاده نمایم .
ضمنا چون ما طبقه اول هستیم هم از کف زمین سرد میشه و هم چون پاسیو و حیاط خلوت داریم در کل یکم خونه ما نسبت به طبقات دیگه سردتره . البته در نظر دارم که لوله کشی رادیاتور ها رو از کف زمین بصورت توکار کار کنم اگه راهنمایی نیز در این خصوص می تونید بکنید ممنون می شم .

345100
22-10-2013, 19:08
با عرض سلام
سوالی داشتم از دوستان میخاستم بدونم رادیاتور های پنلی رو میشه با مغذی بهم وصل کرد یعنی میشه دو تا رادیاتور پنلی 80 سانتی رو با مغذی بهم وصل کرد

tamirkar1
22-10-2013, 20:14
سلام
باید با شیلنگ کوتاه یکسر مغزی 1/2 و یک مغزی 1/2 این کارو انجام بدی، یکم فاصله بین دوتا رادیاتور میمونه اما دیگه چاره ای نیست.
با عرض سلام
سوالی داشتم از دوستان میخاستم بدونم رادیاتور های پنلی رو میشه با مغذی بهم وصل کرد یعنی میشه دو تا رادیاتور پنلی 80 سانتی رو با مغذی بهم وصل کرد

morteza971
22-10-2013, 22:45
ممنون از پاسختون
سختی آب منطقه رو نمی دونم . ولی شرق تهران ، محدوده تهران نو خاقانی هستیم
دودکش داریم فعلا از آبگرمکن دیواری بوتان در آشپزخانه استفاده می کنیم که دودکش آن تا پشت بام رفته بالا ( ساختمان ما 4 طبقه می باشد که ما طبقه اول هستیم کمتر از 15 متر دودکش داریم )
در نظر دارم پکیج رو جای آبگرمکن نصب کنم و از دودکش آن استفاده نمایم .
ضمنا چون ما طبقه اول هستیم هم از کف زمین سرد میشه و هم چون پاسیو و حیاط خلوت داریم در کل یکم خونه ما نسبت به طبقات دیگه سردتره . البته در نظر دارم که لوله کشی رادیاتور ها رو از کف زمین بصورت توکار کار کنم اگه راهنمایی نیز در این خصوص می تونید بکنید ممنون می شم .

پکیج 24kw برای شما مناسبه و با توجه به اینکه شرایط استاندارد دودکش رو دارید میتونید از مدل های ki (بدون فن) استفاده کنید
اما در رابطه با برند بوتان مدل اپتیما رو پیشنهاد میکنم

edris.noei
23-10-2013, 11:03
سلام

اگر دمای آب رو روی مقدارهای بالا مثلاً بالای 80 درجه (پکیج بوتان) تنظیم کنیم و رادیاتور های آلومینیومی داشته باشیم.مشکلی ایجاد نمیشه مثلاً رادیاتور ها زودتر هوا نمی گیرن به خاطر دمای بالا؟

movaghar
23-10-2013, 14:12
سلام استفاده در دمای بالا مشکلی برای رادیاتور ایجاد نمی کنه در صورت هوا گرفتن به راحتی می تونید هواگیری کنید

edris.noei
23-10-2013, 16:03
داخل لوله های رادیاتور (همون قسمت بیرونیش که از دیوار بیرون زده)مقدار خیلی کمی گرد و خاک و مصالح ساخنمانی مثل گچ و این ها چسبیده .قبل از بستن رادیاتور ها برای اولین بار باید شیر آب رو باز کنیم تا لوله ها کامل شسته بشن و گچ ها برن یا این که لازم نیست؟

یه سوال دیگه این که توی پذیرایی 2 تا محل نصب رادیاتور داریم و یکی زیر پنجره هست و می خوایم به یکی 10 پره ببندیم و به اون یکی 15 پره.فرقی می کنه که 15 پره رو زیر پنجره ببندیم یا نه؟

میگم چسب آب بندی رو برای کجای رادیاتور ازش استفاده می کنن؟

saalaa
23-10-2013, 21:22
سلام

دوستان برای 130 متر چه نوع پکیجی رو معرفی میکنید ؟

فقط اگه میشه یکم سریعتر چون طی چند روز باید خریداری بشه !!

باتشکر

morteza971
25-10-2013, 10:38
سلام

دوستان برای 130 متر چه نوع پکیجی رو معرفی میکنید ؟

فقط اگه میشه یکم سریعتر چون طی چند روز باید خریداری بشه !!

باتشکر

طبقه ی چند هستید؟
شرایط دودکش استاندارد رو دارید؟
سختی اب منطقتون به چه شکلیه؟
اینا ساده ترین سوال ها برای انتخاب پکیج هستند...

saalaa
25-10-2013, 19:55
طبقه ی چند هستید؟
شرایط دودکش استاندارد رو دارید؟
سختی اب منطقتون به چه شکلیه؟
اینا ساده ترین سوال ها برای انتخاب پکیج هستند...

آپارتمان نیست و خونه 2طبقه هستش و برای طبقه همکف میخوایم !

دودکش استاندارد هستش ! سختی آب هم نمیدونم !:n02:

lonelinesspains
25-10-2013, 22:02
دوستان برای خرید پکیج زیر دو تومن چی ÷یشنهاد می کنید؟
طبقه ی اول ساختمان 4 طبقه تبریز . ایران رادیاتور خوبه؟ ممکنه با بوتان مقایسه اش کنید؟

morteza971
26-10-2013, 21:37
آپارتمان نیست و خونه 2طبقه هستش و برای طبقه همکف میخوایم !

دودکش استاندارد هستش ! سختی آب هم نمیدونم !:n02:

24kw- optima بوتان - بدون فن
این دستگاه دو مبدله است و کم تر رسوب میگیره

morteza971
26-10-2013, 21:42
دوستان برای خرید پکیج زیر دو تومن چی ÷یشنهاد می کنید؟
طبقه ی اول ساختمان 4 طبقه تبریز . ایران رادیاتور خوبه؟ ممکنه با بوتان مقایسه اش کنید؟

در حال حاضر بهترین خدمات رو در پکیج بوتان داره چه خارجی و چه ایرانی...
ضمن اینکه در پکیج های ایرانی بهترین کیفیت رو داره...
شما حتما باید دستگاه فندار ببندید!
مساحت رو بگید تا بیشتر راهنمایی بشید

shakib56
26-10-2013, 23:33
دوستان سلام. من در منزل که دوبلکس هست برای کمک به پکیج از یک آبگرمکن دیواری بوتان برای آب گرم مصرفی استفاده کردم. بطوریکه در مسیر آب گرم مصرفی پکیج یک شیر گذاشتم و اونو بستم و پکیج فقط مشغول گرم کردن شوفاژهاست و انگار در ساختمون آب گرم دیگه ای مصرف نمیشه و در عوض یک آبگرمکن دیواری بوتان تو مسیر آب گرم نصب کردم که آب گرم مصرفی ساختمون مثل حموم و آشپزخانه و سرویس ها رو تامین میکنه. الان یک هفته ای دارم از این روش استفاده میکنم خواستم از دوستان متخصص در مورد این روش نظرخواهی کنم . آیا برای پکیج مشکلی پیش نمیاد؟ به نظر شما این روش خوبه یا نه؟

سوگند5243183
27-10-2013, 08:57
من یک کولر گازی ال جی 24000 دارم مصرف گرمایش چه جوری هست پولب رقش مانند پول سرماش میاد یا بیشتر اینوتو هم است اسپیلت هم است یکی راهنمایی بفرمایید

atc_majid
27-10-2013, 17:13
با سلام.اساتید محترم من یک پکیج ایران رادیاتور فن دار دارم. تو تابستون که شوفاژها خاموش بود ابگرمکن به خوبی کار میکرد.اما زمستونها که شوفاژها را راه می اندازم وقی اب گرم مصرفی باز میشه شروع به خاموش روشن شدن میکنه.ربطی به فشار نمیتونه داشته باشه چون رو فشار بالای یک با هم همینطوری میشه.گاهی درجه هفتاد چشمک میزنه و خاموش میشه و گاهی چراغ مشعل خاموش میشه.با تمام شیرها هم امتحان کردم همینه. مشکل دیگه ای هم داره.در حالت سرد فشار رو روی 1 بار میذارم و وقتی شوفاژ رو راه اندازی میکنم فشار به سرعت به بالای 3 بار میرسه و از سوپاپ تخلیه خارج میشه و وقتی دوباره مذارم سرد میشه فشار صفر میشه!اما ظاهرا مطالب رو خوندم فشار اکثر پکجها ثابت هست.رادیاتورها رو هم تماما هواگیری کردم.اما فایده نداشت.یعنی از 60 درجه به بالا کلی اب از شیر اضطراری تخلیه میشه.ممنون میشم راهنمایی کنید

tamirkar1
27-10-2013, 22:47
برای پکیج هیچ مشکلی پیش نمیاد و میتونید با خیال راحت از ابگرم پکیج استفاده کنید و آبگرمکن را خاموش کنید.و در مواقع ضروری که پکیج مشکل داره از آبگرمکن دیواری استفده کنید.
دوستان سلام. من در منزل که دوبلکس هست برای کمک به پکیج از یک آبگرمکن دیواری بوتان برای آب گرم مصرفی استفاده کردم. بطوریکه در مسیر آب گرم مصرفی پکیج یک شیر گذاشتم و اونو بستم و پکیج فقط مشغول گرم کردن شوفاژهاست و انگار در ساختمون آب گرم دیگه ای مصرف نمیشه و در عوض یک آبگرمکن دیواری بوتان تو مسیر آب گرم نصب کردم که آب گرم مصرفی ساختمون مثل حموم و آشپزخانه و سرویس ها رو تامین میکنه. الان یک هفته ای دارم از این روش استفاده میکنم خواستم از دوستان متخصص در مورد این روش نظرخواهی کنم . آیا برای پکیج مشکلی پیش نمیاد؟ به نظر شما این روش خوبه یا نه؟

tamirkar1
27-10-2013, 22:52
دستگاه را در حالت تابستونه قرار بدید و شیر آبگرم را باز کنید ببینید باز هم خاموش میشه یا این مورد فقط در حالت زمستونی پیش میاد.
در مورد مشکل دوم :
1- چقدر زمان میبره تا فشار از 1 به 3 برسه و شیر اطمینان عمل کنه؟
2- آیا وقتی هوا گیری میکنید رادیاتورها هوا دارن یا نه؟
3- آیا فشار در حالت تابستونی هم بالا میره یا فقط در حالت زمستانی این مشکل پیش میاد؟
با سلام.اساتید محترم من یک پکیج ایران رادیاتور فن دار دارم. تو تابستون که شوفاژها خاموش بود ابگرمکن به خوبی کار میکرد.اما زمستونها که شوفاژها را راه می اندازم وقی اب گرم مصرفی باز میشه شروع به خاموش روشن شدن میکنه.ربطی به فشار نمیتونه داشته باشه چون رو فشار بالای یک با هم همینطوری میشه.گاهی درجه هفتاد چشمک میزنه و خاموش میشه و گاهی چراغ مشعل خاموش میشه.با تمام شیرها هم امتحان کردم همینه. مشکل دیگه ای هم داره.در حالت سرد فشار رو روی 1 بار میذارم و وقتی شوفاژ رو راه اندازی میکنم فشار به سرعت به بالای 3 بار میرسه و از سوپاپ تخلیه خارج میشه و وقتی دوباره مذارم سرد میشه فشار صفر میشه!اما ظاهرا مطالب رو خوندم فشار اکثر پکجها ثابت هست.رادیاتورها رو هم تماما هواگیری کردم.اما فایده نداشت.یعنی از 60 درجه به بالا کلی اب از شیر اضطراری تخلیه میشه.ممنون میشم راهنمایی کنید

tamirkar1
27-10-2013, 22:55
بوتان پکیج خوبیه و خدمات خوبی داره ولی خدایش خدمات بوتان اصلاً قابل مقایسه با خدمات پکیج فرولی نیست.
در حال حاضر بهترین خدمات رو در پکیج بوتان داره چه خارجی و چه ایرانی...
ضمن اینکه در پکیج های ایرانی بهترین کیفیت رو داره...
شما حتما باید دستگاه فندار ببندید!
مساحت رو بگید تا بیشتر راهنمایی بشید

shakib56
28-10-2013, 00:18
برای پکیج هیچ مشکلی پیش نمیاد و میتونید با خیال راحت از ابگرم پکیج استفاده کنید و آبگرمکن را خاموش کنید.و در مواقع ضروری که پکیج مشکل داره از آبگرمکن دیواری استفده کنید.

ممنون. ولی منظورم اینه که جلوی خروجی آب گرم پکیج شیر گذاشتن و اصلا از آب گرم پکیج استفاده نکردن برای پکیج مشکلی نداره؟
ضمنا این درجه فشار پکیج بعضی وقتا از درجه اولش یه نیم باری بالا تر میره مثلا وقتی روی 1.5 تنظیمش می کنی چند ساعت بعد میبینی درجه روی 2 وایستاده و اگه شیر هواگیری حموم رو باز کنم مقداری هوای بد بو بیرون میاد و درجه کمی پایین میاد !! الان چند بار این اتفاق افتاده دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟

morteza971
28-10-2013, 17:36
ممنون. ولی منظورم اینه که جلوی خروجی آب گرم پکیج شیر گذاشتن و اصلا از آب گرم پکیج استفاده نکردن برای پکیج مشکلی نداره؟
ضمنا این درجه فشار پکیج بعضی وقتا از درجه اولش یه نیم باری بالا تر میره مثلا وقتی روی 1.5 تنظیمش می کنی چند ساعت بعد میبینی درجه روی 2 وایستاده و اگه شیر هواگیری حموم رو باز کنم مقداری هوای بد بو بیرون میاد و درجه کمی پایین میاد !! الان چند بار این اتفاق افتاده دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟

به نظر من در طولانی مدت به مبدل اسیب میرسه(اگه دستگاه تک مبدل باشه)
شما که اینقدر اب مصرفی براتون مهم بود چرا دستگاه تک منظوره (دستگاهی که فقط به شما گرمایش رادیاتور بده) نگرفتید؟

shakib56
28-10-2013, 18:14
آره دستگاه فرولی تک مبدل هست . برای آسیب نخوردن به مبدل اگه ماهی یه روز پکیج رو وارد مدار کنم چطوره؟ راستی مگه همچین دستگاهی هم هست(دستگاه تک منظوره (دستگاهی که فقط به شما گرمایش رادیاتور بده)؟ میشه یه کم در موردش و شرایطش توضیح بدی؟ حتما قیمتش هم ارزونتر از پکیجه؟

tamirkar1
28-10-2013, 20:13
استفاده نکردن از آبگرم پکیج مشکلی ایجاد نمیکنه.فقط احتمال داره دستگاه زودتر رسوب بگیره.چون آب داخلش راکد میمونه و حرکتی نداره.
خیلی راحت متونید یک ارونت روی رادیاتور حمام نصب کنید تا هر وقت هوا گرفت به طور اتوماتیک از این شیر خارج بشه و دیگه هیچوقت فشار بالا نمیره.قیمت چندانی هم نداره فکر میکنم حدوداً 20 تا 25 تومن باشه. مارک پینتوسی از همه بهتره.

shakib56
28-10-2013, 22:54
برای جلوگیری از رسوب شوفاژ و پکیج نظرتون در مورد فیلتر های پلی فسفات چیه؟

atc_majid
29-10-2013, 15:53
ممنون از جواب.
در حالت تابستونه درست کار میکنه چون تابستون مشکلی نداشتم.
در عرض 2-3 دقیقه فشار از 1 به 3 میرسه.
هوا گیری کردم.شوفاژها همه بی صدا داغ مشن و مشکلی ندارن.
در حالت تابستونه فشار نه کم میشه نه زیاد.
امروز یه چیزی فهمیدم، شیر اب داغ رو که نصفه باز میکنم دیگه خاموش و روشن نمیشه. اما اب خیلی کم و استحمام زجر اور میشه

atc_majid
29-10-2013, 15:55
ممنون از جواب.
امروز یه چیزی فهمیدم، شیر اب داغ رو که نصفه باز میکنم دیگه خاموش و روشن نمیشه. اما اب خیلی کم و استحمام زجر اور میشه
دستگاه را در حالت تابستونه قرار بدید و شیر آبگرم را باز کنید ببینید باز هم خاموش میشه یا این مورد فقط در حالت زمستونی پیش میاد.
در مورد مشکل دوم :
1- چقدر زمان میبره تا فشار از 1 به 3 برسه و شیر اطمینان عمل کنه؟
2- آیا وقتی هوا گیری میکنید رادیاتورها هوا دارن یا نه؟
3- آیا فشار در حالت تابستونی هم بالا میره یا فقط در حالت زمستانی این مشکل پیش میاد؟

hsalmani
29-10-2013, 16:48
سلام
یک سوال در خصوص پکیج دیواری گلد ایران مدل GI-26 KP ، در حالت شوفاژ ،مشعل به مدت های کوتاه 10 ثانیه ای و متناوب روشن و خاموش میشود در صورتی که قبلا به مدت های طولانی مشعل روش می ماند تا به درجه حرارت مناسب برسد بعد اتوماتیک خاموش میشد ایا مشکل تنظیمات منو می باشد و یا مشکل سخت افزاری دارد. ممنون

tamirkar1
30-10-2013, 00:39
یا آب توی مدارشوفاژ خوب چرخش نمیکنه ، یا اینکه مدار شوفاژ هوا داره.
سلام
یک سوال در خصوص پکیج دیواری گلد ایران مدل GI-26 KP ، در حالت شوفاژ ،مشعل به مدت های کوتاه 10 ثانیه ای و متناوب روشن و خاموش میشود در صورتی که قبلا به مدت های طولانی مشعل روش می ماند تا به درجه حرارت مناسب برسد بعد اتوماتیک خاموش میشد ایا مشکل تنظیمات منو می باشد و یا مشکل سخت افزاری دارد. ممنون

tamirkar1
30-10-2013, 00:43
به صرف اینکه تابستان مشکلی نداشته نمیشه گفت که توی حالت زمستانه خراب شده،و باید تست کنید بذارید روی حالت تابستان کار کنه بعد جواب بدبد.چون اگر 2 یا 3 دقیقه فشار بره بالا احتمال داره:
1- شیر پرکن خراب باشه.
2- منبع انبساط مشکل داشته باشه.
3- مبدل سوراخ باشه.

ممنون از جواب.

saalaa
30-10-2013, 15:50
دوستان یه اطلاعات در موردپکیج یونیکال ایتالیا میدید ؟؟

tamirkar1
31-10-2013, 23:32
یک خبر جدید برای کسانی که قصد خرید پکیج دیواری را دارند.
گارانتی پکیج های فرولی از 3 سال به 4 سال افزایش پیدا کرد.

shkz
01-11-2013, 09:16
سلام
رادیاتور 120 فرولی خریدم 460 قیمتش مناسبه؟ گارانتیش فروشنده گفت 10 ساله و از تاریخ فاکتور خرید حساب میشه و برگ گارانتی دیگه ای نداشت. همینطوریه؟
ممنون.

shakib56
01-11-2013, 16:23
استفاده نکردن از آبگرم پکیج مشکلی ایجاد نمیکنه.فقط احتمال داره دستگاه زودتر رسوب بگیره.چون آب داخلش راکد میمونه و حرکتی نداره.
خیلی راحت متونید یک ارونت روی رادیاتور حمام نصب کنید تا هر وقت هوا گرفت به طور اتوماتیک از این شیر خارج بشه و دیگه هیچوقت فشار بالا نمیره.قیمت چندانی هم نداره فکر میکنم حدوداً 20 تا 25 تومن باشه. مارک پینتوسی از همه بهتره.

من از تمام رادیاتورها هوا رو بصورت دستی خارج کردم (حالا بماند که تموم خونه رو به بوی گند کشوند) ولی باز هم بعد یه روز فشار یه کمی بالا رفت (حدود 0.3 بار ) و بعد هم دیدم باز رادیاتور حموم یه کم هوا داشت و حتما بقیه هم دارن!!!! دلیلش چیه ؟؟ طبیعیه تولید این قدر هوا ؟ آخه این پکیج رو هنوز یک ماه نیست نصب کردیم (فرولی f 32 ) !! به نظر شما زنگ بزنم نمایندگی؟

pasargaad1985
01-11-2013, 20:57
سلام جناب تعمیرکار.
برای یه ویلا تو شمال که هوای چندان سردی نداره، با متراژ حدود170 متر طبقه همکف و حدود 60 متر طبقه بالا به صورت وید دوبلکس که ارتفاع پذیرایی زیاده، پکیج چند کیلووات و چه تعداد پره مورد نیاز است؟

tamirkar1
01-11-2013, 22:40
جنس رادیاتورها و مارک رادیاتورها چیه؟؟؟؟؟
مطمئن باش پکیج هیچگونه مشکلی نداره .
همینطور که گفتم بهترین کار اینه که یک ایرونت روی رادیاتور حمام نصب کنید اینجوری فشار پکیج دیگه خیلی بالا نمیره.

من از تمام رادیاتورها هوا رو بصورت دستی خارج کردم (حالا بماند که تموم خونه رو به بوی گند کشوند) ولی باز هم بعد یه روز فشار یه کمی بالا رفت (حدود 0.3 بار ) و بعد هم دیدم باز رادیاتور حموم یه کم هوا داشت و حتما بقیه هم دارن!!!! دلیلش چیه ؟؟ طبیعیه تولید این قدر هوا ؟ آخه این پکیج رو هنوز یک ماه نیست نصب کردیم (فرولی f 32 ) !! به نظر شما زنگ بزنم نمایندگی؟

tamirkar1
01-11-2013, 22:43
سلام
یک پکیج 32 هزار برای 170 متر زیر بنا کفایت میکنه.اگر دیوارها و پنجره ها عایق باشه حدوداً 120 پره کافیه.در غیر اینصورت باید تعداد پره رادیاتورها را بیشتر کنید.
سلام جناب تعمیرکار.
برای یه ویلا تو شمال که هوای چندان سردی نداره، با متراژ حدود170 متر طبقه همکف و حدود 60 متر طبقه بالا به صورت وید دوبلکس که ارتفاع پذیرایی زیاده، پکیج چند کیلووات و چه تعداد پره مورد نیاز است؟

shakib56
01-11-2013, 23:43
جنس رادیاتورها و مارک رادیاتورها چیه؟؟؟؟؟
مطمئن باش پکیج هیچگونه مشکلی نداره .
همینطور که گفتم بهترین کار اینه که یک ایرونت روی رادیاتور حمام نصب کنید اینجوری فشار پکیج دیگه خیلی بالا نمیره.

رادیاتورها بوتان ال پریمو هستند. منظور من اینه که سیستم پکیج ذاتا موقع کار تولید هوا می کنه؟ یا نه مشکلی در سیستم اگه باشه هوا بوجود میاد؟

atc_majid
02-11-2013, 14:49
اخه من زمستون قبل هم همین مشکل رو داشتم.اما با همون روش کم باز کردن اب باهاش کنار اومدم.
خودم میتونم این خرابیها رو تست کنم یا تعمیرکار باید بیاد؟
به صرف اینکه تابستان مشکلی نداشته نمیشه گفت که توی حالت زمستانه خراب شده،و باید تست کنید بذارید روی حالت تابستان کار کنه بعد جواب بدبد.چون اگر 2 یا 3 دقیقه فشار بره بالا احتمال داره:
1- شیر پرکن خراب باشه.
2- منبع انبساط مشکل داشته باشه.
3- مبدل سوراخ باشه.

hesam.eng
02-11-2013, 17:14
سلام اساتید گرامی
زود به زود روشن و خاموش شدن پکیج چه دلایلی میشه داشته باشه ؟

tamirkar1
02-11-2013, 22:23
شما حتماً با یک تعمیرکار تماس بگیرید که پکیج را یک سرویس کنه. اگر بخواید با روش خودتون (باز کردن اب) باهاش کنار بیاید دستگاه خیلی زود رسوب میگیره.
اخه من زمستون قبل هم همین مشکل رو داشتم.اما با همون روش کم باز کردن اب باهاش کنار اومدم.
خودم میتونم این خرابیها رو تست کنم یا تعمیرکار باید بیاد؟

tamirkar1
02-11-2013, 22:26
در چه حالتی : شوفاژ یا آبگرم بهداشتی؟
اگر امکان داره بیشتر توضیح بدید.
سلام اساتید گرامی
زود به زود روشن و خاموش شدن پکیج چه دلایلی میشه داشته باشه ؟

tamirkar1
02-11-2013, 22:38
یکی از بزرگترین مشکل پکیج های دیواری جنس مبدل این پکیج ها است. مبدل های مسی در پکیج همخوانی مناسبی با رادیاتورهای آلومنیمی ندارند.و با واکنش های شیمیای که اتفاق میافته گاز هیدروژن تولید میشه و باعث بالا رفتن فشار مدار شوفاژ میشه.یکی از بزگترین مشکلات رادیاتورهای آلومنیمی وجود برادهای آلومنیمی در داخل آنها و تخلیه نکردن این براده ها در زمان نصب می باشد.این برادها که مستعد تجزیه شدن هستند،در آب به صورت تدریجی شروع به تجزیه و در نتیجه تولید گاز هیدروژن میکنن که بوی بدی هم داره.در بیشتر موارد با شتشوی مدار گرمایش این مشکل به سادگی برطرف میشه. اما متاسفانه اکثر نصاب های عزیز به شستشوی مدار شوفاژ اصلاً اهمیتی نمی دهند. در صورتی که شستشوی مدار شوفاژ در زمان نصب پکیج از اهمیت خیلی خیلی بالای برخوردار است.
رادیاتورها بوتان ال پریمو هستند. منظور من اینه که سیستم پکیج ذاتا موقع کار تولید هوا می کنه؟ یا نه مشکلی در سیستم اگه باشه هوا بوجود میاد؟

king_of_lionsss
03-11-2013, 14:48
سلام منم یه سوال دارم .
پکیج بوتان مدل سونیه دوال
دائم بارش میوفته امروز میزارم 1.5 فردا صفر شده . هم درحالت تابستان هم در حالت زمستان . نشتی هم جائی نداره . مشکل از کجاست ؟
در ضمن خیلی خاموش روشن میشه موقع استفاده از ابگرم بهداشتی ؟
و صداهای عجیب غریبی هم میده ؟ ممنونم

sohr1358
03-11-2013, 22:12
سلام من میخوام یه پکیج برای خونم بخرم میشه راهنمایی کنید کدوم بهتره مارکهای ایرانی هم بگید لطفا کدوم بهتر و به صرفه تره ممنون

sohr1358
03-11-2013, 22:27
سلام من خونم طبقه 4 منطقه دار آباد فکر کنم سرد باشه 100 متری جای پکیج هم توی تراس هست میشه راهنمایی کنید چه پکیج و چه مدلی بخرم؟<br>ممنون

tamirkar1
03-11-2013, 23:10
اگر برای لوله های رفت و برگشت زیر پکیج شیر گذاشتید، برای یک روز این دوتا شیر را ببندید و دستگاه را در حالت تابستانه قرار بدید ، بعد از یک روز ببینید که باز هم فشار پایین میاد یا نه.اگر فشار پایین نیاد مشکل از مدار شوفاژ داخل منزل است .
سلام منم یه سوال دارم .
پکیج بوتان مدل سونیه دوال
دائم بارش میوفته امروز میزارم 1.5 فردا صفر شده . هم درحالت تابستان هم در حالت زمستان . نشتی هم جائی نداره . مشکل از کجاست ؟
در ضمن خیلی خاموش روشن میشه موقع استفاده از ابگرم بهداشتی ؟
و صداهای عجیب غریبی هم میده ؟ ممنونم

tamirkar1
03-11-2013, 23:13
برای 100 متر زیر بنا با شرایط شما که پکیج باید در داخل تراس نصب بشه یک پکیج 24 هزار فن دار لازمه.توی پکیج های ایرانی پکیج بوتان مدل اوپتیما و اگر میتونید بودجه را بالاتر ببرید مدل بنسر پرو . توی پکیج های خارجی فرولی که گارانتی 4 ساله میده.
سلام من خونم طبقه 4 منطقه دار آباد فکر کنم سرد باشه 100 متری جای پکیج هم توی تراس هست میشه راهنمایی کنید چه پکیج و چه مدلی بخرم؟<br>ممنون

saalaa
04-11-2013, 11:51
دوستان تا به حال کسی از این پکیج ها استفاده کرده ؟

ناوین بهتره یا فرولی ؟

راسته که میگن فرولی درجه 3 چینه ؟

nimaking2005
04-11-2013, 16:16
سلام
پکیج ما کالدا ونزیا هست
چند وقت پیش تعمیرکار اومد سرویسش کنه گفت برا این که عمر پکیج بیشتر بشه دمای اب را کم میکنم و بعد برای زمستان باید زیاد کرد او این کار را از طریق پیچاندن چیزی داخل پکیج با اچار فرانسه انجام داد و ولوم روی پکیج الان حتی اگه تا اخر هم بذاریم دما بیشتر از 60 درجه نمیشه
می خواستم بدونم برای این که دما را افزایش بدیم کدوم قسمت داخل پکیج را باید تنظیم کنیم

در ضمن شیر یکی از رادیاتها چکه می کرد که عوضش کردم ایا الان نیاز به هواگیری یا کار خاصی داره؟
با تشکر

hesam.eng
04-11-2013, 19:12
در چه حالتی : شوفاژ یا آبگرم بهداشتی؟
اگر امکان داره بیشتر توضیح بدید.

سلام
در حالت گرمایش حدود 1 دقیقه شاید کمتر روشن و حدود 1 دقیقه خاموش و به همین منوال
ممنون از لطف شما

tamirkar1
05-11-2013, 01:03
این مشکل بیشتر در سیستم های گرمایش از کف دیده میشه. مواقعی که چرخش آب به خوبی صورت نمیگیره و یا سیستم هوا داشته باشه.
اول پمپ را چک کنید ، کامل بازش کنید داخل حوزینگ پمپ را تمیز کنید پره های پمپ را نگاه کنید ببینید آیا سالمه یا نه.سیستم گرمایش را هم کامل بشورید.و هوا گیری را هم با دقت بیشتری انجام بدید.

سلام
در حالت گرمایش حدود 1 دقیقه شاید کمتر روشن و حدود 1 دقیقه خاموش و به همین منوال
ممنون از لطف شما

tamirkar1
05-11-2013, 01:07
:n02::n02::n02::n02:
:n02::n02::n02:
:n02::n02:
:n02:
انصافاً به نظر شما کدوم آدم احمقی میاد یک پکیج چینی را 4 سال گارانتی بده.مطمئن باشید شرکت ایرتمپ اینقدر به پکیج هاش مطمئن هست که میادو برای مشتریاش ارزش قائل میشه و پکیج هاشو با گارانتی 4 ساله میفروشه.
دوستان تا به حال کسی از این پکیج ها استفاده کرده ؟

ناوین بهتره یا فرولی ؟

راسته که میگن فرولی درجه 3 چینه ؟

saalaa
05-11-2013, 11:04
:n02::n02::n02::n02:
:n02::n02::n02:
:n02::n02:
:n02:
انصافاً به نظر شما کدوم آدم احمقی میاد یک پکیج چینی را 4 سال گارانتی بده.مطمئن باشید شرکت ایرتمپ اینقدر به پکیج هاش مطمئن هست که میادو برای مشتریاش ارزش قائل میشه و پکیج هاشو با گارانتی 4 ساله میفروشه.

شما از ناوین تجربه ای داری ؟ خوبه بده ؟

tamirkar1
05-11-2013, 18:59
توی نمایشگاه دیدم ، یک پکیج کره ای ظاهراً پکیج خوبیه. در توضیحاتش میگفت که شرکت سازنده این پکیج به تولید انبوه رسیده و بقدری تولیداتش زیاد شده که دیگه داره برای بیشتر شرکت های پکیج ساز دیگه قطعه میسازه و قطعات یدکی خودش هم خلی ارزون قیمته.مثلاً میگفت برد دستگاه در حدود 120 هزار تومنه. در صورتی که برد هیچ دستگاهی فکر نمیکنم زیر 200 هزار تومن باشه ،آریستون که بردش خیلی گرونه حدود 500هزار تومان به بالا، و همین ارزون بودن لوازم یدکی خودش یک مزیت بزرگه.
شما از ناوین تجربه ای داری ؟ خوبه بده ؟

rebwar1
06-11-2013, 09:44
دوستان میشه لطف کنن و اسم شرکتهای وارد کننده ی پکیج رو بگن

S@B@
06-11-2013, 13:52
با سلام ما تو شرق کشور منطقه کویری هستیم که شبهای سرد داره ولی یخبندان و برف نداریم میخواهیم منزل رو شوفاژ نصب کنیم برند ایرانی کدوم یکی بهتره زیر بنا فکر کنم 190 باشه در ضمن اینجا گاز کشی نیست و از کپسول استفاده می کنیم و پکیج باید تو انباری حیاط نصب بشه

morteza971
06-11-2013, 20:38
با سلام ما تو شرق کشور منطقه کویری هستیم که شبهای سرد داره ولی یخبندان و برف نداریم میخواهیم منزل رو شوفاژ نصب کنیم برند ایرانی کدوم یکی بهتره زیر بنا فکر کنم 190 باشه در ضمن اینجا گاز کشی نیست و از کپسول استفاده می کنیم و پکیج باید تو انباری حیاط نصب بشه

سلام دستگاه بوتان بنسره پرو با ظرفیت 30 کیلو وات رو به شما پیشنهاد میکنم
این دستگاه فنداره و مشکلی از بابت نصب برای شما نداره
با توجه به اینکه میخواهید از کپسول استفاده کنید فیلتر گاز و کیت تبدیل سوخت هم تهیه کنید
موفق باشید

shakib56
07-11-2013, 10:20

دوست گرامی، من اگه جای شما بودم این کار رو نمی کردم. برای شرایطی که گاز وجود نداره و از کپسول قراره استفاده بشه اصلا پکیج گازی توجیه نداره اون هم با شرایط نصبی که شما میگید یعنی پکیج تو انباری حیاط نصب بشه و زیربنای ساختمون هم نسبتا زیاده!!! هرچی گاز مصرف کنی باید نصفشو تو حیاط هدر بدی تا برسه به خونه و تازه هزینه اولیه پکیج و شوفاژ هم برای شما نسبتا زیاد در میاد! الان اگه بخوای رادیاتور و لوله کشی و پکیج رو یک حساب سرانگشتی بزنی حدود 10 میلیون هزینه اولیه داری تازه هزینه کپسول و دردسر عوض کردن مداوم اون هم هست. به نظر من اگه خیلی اصرار داری از سیستم شوفاژ تو منزل استفاده کنی برو دنبال سیستمهای موتور خونه ای با سوخت نفتی...

saalaa
08-11-2013, 10:42
توی نمایشگاه دیدم ، یک پکیج کره ای ظاهراً پکیج خوبیه. در توضیحاتش میگفت که شرکت سازنده این پکیج به تولید انبوه رسیده و بقدری تولیداتش زیاد شده که دیگه داره برای بیشتر شرکت های پکیج ساز دیگه قطعه میسازه و قطعات یدکی خودش هم خلی ارزون قیمته.مثلاً میگفت برد دستگاه در حدود 120 هزار تومنه. در صورتی که برد هیچ دستگاهی فکر نمیکنم زیر 200 هزار تومن باشه ،آریستون که بردش خیلی گرونه حدود 500هزار تومان به بالا، و همین ارزون بودن لوازم یدکی خودش یک مزیت بزرگه.
ممنون

اما من رفتم بازا رو تحقیق کردم به هر کی میگفتم فرولی چند سال ضمانت داره میگفت 3سال میگفتم تازگی ها شده 4 سال اما میگفتن یه شایعست !!!!

یعنی هیچ کدوم اصلا اطلاعی نداشتن که شده 4سال - شما مطمئن هستید ؟

tamirkar1
08-11-2013, 17:54
بله دقیقاً مطمئن هستم با نام طرح گارانتی نارنجی از 10 آبان تا دهم دی ماه کلیه پکیج های فرولی با گارنتی 4 ساله فروخته میشن. میتونید با واحد فروش فرولی تماس بگیرید.66659571-021

ممنون

اما من رفتم بازا رو تحقیق کردم به هر کی میگفتم فرولی چند سال ضمانت داره میگفت 3سال میگفتم تازگی ها شده 4 سال اما میگفتن یه شایعست !!!!

tamirkar1
08-11-2013, 17:55
کدوم شهر زندگی میکنید.

ممنون

saalaa
08-11-2013, 18:55
کدوم شهر زندگی میکنید.

همدان .....

tamirkar1
08-11-2013, 22:36
متاسفانه فروشنده میخواد از محصولات قبلی موجودی که در مغازه داره به شما بفروشه.و از این پکیج های با طرح گارانتی نارنجی تو مغازه نداره.
همدان .....

tamirkar1
08-11-2013, 22:43
برای اینکه مطمئن بشبد .

ممنون

nimaking2005
09-11-2013, 01:47
سلام
پکیج ما کالدا ونزیا هست
چند وقت پیش تعمیرکار اومد سرویسش کنه گفت برا این که عمر پکیج بیشتر بشه دمای اب را کم میکنم و بعد برای زمستان باید زیاد کرد او این کار را از طریق پیچاندن چیزی داخل پکیج با اچار فرانسه انجام داد و ولوم روی پکیج الان حتی اگه تا اخر هم بذاریم دما بیشتر از 60 درجه نمیشه
می خواستم بدونم برای این که دما را افزایش بدیم کدوم قسمت داخل پکیج را باید تنظیم کنیم

در ضمن شیر یکی از رادیاتها چکه می کرد که عوضش کردم ایا الان نیاز به هواگیری یا کار خاصی داره؟
با تشکر
دوستان کسی من را راهنمایی نمیکنه؟

tamirkar1
09-11-2013, 20:59
احتمال زیاد تعمیرکار فشار گاز را از روی خود شیر گاز کم کرده و برای همین دما خیلی بالا نمیره.باید با خودش تماس بگیرید و مشکل را با ایشون در میون بذارید.تا اگر لازمه بیاد و فشار گاز را افزایش بده.
بعد از تعویض شیر رادیاتور حتماً باید رادیاتور ها رو دوباره هواگیری کنید.
دوستان کسی من را راهنمایی نمیکنه؟

VVHHDD
09-11-2013, 23:20
سلام
من 1 پکیج دیواری بوتان calda venezia دارم که از همون روز اول 1 مشکلی داشت:
میدونیم که شیر برقی مودولار گاز ورودی در این مدل 2 تا بوبین تحریک داره.
یکی برای شعله ی کم یا به عبارتی شعله ی ملایم طولانی مدت.
دومی هم برای ایجاد شعله ی شدید ثانیه های اول زمان روشن شدن و همچنین جبران حرارتی زمانی که بدلیل تغییر در میزان آب عبوری از پکیج ، به شعله ی بیشتری نسبت به حالت اول نیاز هست.
مشکل اینه:
وقتی شیر آب گرم بازه ، دستگاه نمیتونه بوبین دوم شیربرقی (شعله ی مناسب برای حفظ دمای آب خروجی در دمای تنظیم شده) رو درست کنترل کنه و شعله نوسان دار شدیدی رو ایجاد میکنه و بدلیل افزایش ناگهانی دمای آب ، فرمان خاموش شدن شعله صادر میشه و تا زمانی که شیر آب بازه متناوبا این سیکل تکرار میشه و آب هم ولرم و داغ میشه!

ممنون میشم اگه در خصوص رفع این عیب راهنماییم کنید

tamirkar1
09-11-2013, 23:36
یعنی در حالت آبگرم شعله با تمام توان روشن میشه و دما بالا میره؟
فشار آب چطوره؟
سلام
من 1 پکیج دیواری بوتان calda venezia دارم که از همون روز اول 1 مشکلی داشت:
میدونیم که شیر برقی مودولار گاز ورودی در این مدل 2 تا بوبین تحریک داره.
یکی برای شعله ی کم یا به عبارتی شعله ی ملایم طولانی مدت.
دومی هم برای ایجاد شعله ی شدید ثانیه های اول زمان روشن شدن و همچنین جبران حرارتی زمانی که بدلیل تغییر در میزان آب عبوری از پکیج ، به شعله ی بیشتری نسبت به حالت اول نیاز هست.
مشکل اینه:
وقتی شیر آب گرم بازه ، دستگاه نمیتونه بوبین دوم شیربرقی (شعله ی مناسب برای حفظ دمای آب خروجی در دمای تنظیم شده) رو درست کنترل کنه و شعله نوسان دار شدیدی رو ایجاد میکنه و بدلیل افزایش ناگهانی دمای آب ، فرمان خاموش شدن شعله صادر میشه و تا زمانی که شیر آب بازه متناوبا این سیکل تکرار میشه و آب هم ولرم و داغ میشه!

ممنون میشم اگه در خصوص رفع این عیب راهنماییم کنید

VVHHDD
11-11-2013, 16:59
فشار آب مناسبه
در ابتدای زمان روشن شدن برای چند لحظه شعله شدیده و بعد کم میشه ولی مجددا بعد از 4~5 ثانیه شعله نوسان پیدا میکنه و بصورت نامنظم کم و زیاد میشه (در تمام طول این مدت فشار آب و خروجی آب از شیر ثابته) تا اینکه دمای آب به حدی میرسه که صدای جوشیدن آب از داخل پکیج میاد (شعله بیش از حد مورد نیاز) و سیستم محافظ خاموشش میکنه!
لازم به ذکره بصورت آزمایشی برد کنترلیش رو با 1 دستگاه سالم عوض کردم اما مورد برطرف نشد.
باتشکر از توجهتون

tamirkar1
12-11-2013, 00:07
دو مورد را باید برسی کنید.
1- سنسور جداری آب گرم بهداشتی را بررسی کنید .
2- مبدل پکیج را چک کنید و ببینیدی که قسمت مدار شوفاژ این مبدل رسوب نگرفته باشه. و لوله های مربوط به آبگرم که سنسور بهش وصل شده را هم بررسی کنید که رسوب نگرفته باشه.
فشار آب مناسبه
در ابتدای زمان روشن شدن برای چند لحظه شعله شدیده و بعد کم میشه ولی مجددا بعد از 4~5 ثانیه شعله نوسان پیدا میکنه و بصورت نامنظم کم و زیاد میشه (در تمام طول این مدت فشار آب و خروجی آب از شیر ثابته) تا اینکه دمای آب به حدی میرسه که صدای جوشیدن آب از داخل پکیج میاد (شعله بیش از حد مورد نیاز) و سیستم محافظ خاموشش میکنه!
لازم به ذکره بصورت آزمایشی برد کنترلیش رو با 1 دستگاه سالم عوض کردم اما مورد برطرف نشد.
باتشکر از توجهتون

saalaa
12-11-2013, 14:59
دوستان بالاخره پس از تحقیق پکیج ناوین (کره ای) رو خریداری کردیم ! حداقلش اینه که مطمئنیم کره ای هست! به قیمت 2,400 تومان

tamirkar1
12-11-2013, 16:48
انشالا زمستون گرمی باهاش داشته باشید.:n01:
دوستان بالاخره پس از تحقیق پکیج ناوین (کره ای) رو خریداری کردیم ! حداقلش اینه که مطمئنیم کره ای هست! به قیمت 2,400 تومان

Amir-Rainman
12-11-2013, 18:08
با سلام
دو تا پکیج ( یکی برای طبقه اول ، یکی هم برای طبقه سوم ) که هر دو به متراژ 75 هستن، میخواستم بهم معرفی کنین. ( چه ایرانی، چه خارجی )
پکیج هم قراره تو آشپزخونه نزدیک دیوار خارجی قرار بگیره! (کمتر از نیم متر با دیوار فاصله داره!)
سختی آب هم نمیدونم چیه! :n02:
یه سوال دیگه:!
هر پره معمولا چند متر مربع رو پوشش میده؟؟!!
برای یه پذیرایی حدودا 24 متر، 26 پره مناسبه؟!!

tamirkar1
13-11-2013, 14:17
بوتان مدل اوپتیما که حدوداً 1800000 و اگر بتونی بیشتر خرج کنید بوتان مدل بنسر پرو 2100000 .ایساتیس هم پکبج خوبیه حدوداً 2100000.
در بین خارجی ها فرولی که با طرح گارانتی نارنجی از 10 آبان تا 10 دی ماه گارانتی 4 ساله میده.پکیج ایمر گاز و پکیج بایکان هم پکیج های خوبی هستند.بوش ترکیه هم پکیج خوبیه.
اگر دیوارها خوب عایق شده باشه و پنجرها دوجداره باشه و در طبقات وسط باشید برای هر متر حدوداً 0.6 تا 0.7 پره در هر متر در نظر گرفته میشه. و برای طبقات روی پارکینگ و طبقات آخر 0.7 تا 1 پره به ازای هر متر در نظر گرفته میشه.
با سلام
دو تا پکیج ( یکی برای طبقه اول ، یکی هم برای طبقه سوم ) که هر دو به متراژ 75 هستن، میخواستم بهم معرفی کنین. ( چه ایرانی، چه خارجی )
پکیج هم قراره تو آشپزخونه نزدیک دیوار خارجی قرار بگیره! (کمتر از نیم متر با دیوار فاصله داره!)
سختی آب هم نمیدونم چیه! :n02:
یه سوال دیگه:!
هر پره معمولا چند متر مربع رو پوشش میده؟؟!!
برای یه پذیرایی حدودا 24 متر، 26 پره مناسبه؟!!

nimaking2005
13-11-2013, 21:33
سلام دوستان
پکیج بنده بوتان هست
رادیات ها خوب گرم نمیشند
ایا برای جرم گیری پکیج باید سرویس کار بیاد یا روش خانگی هم وجود داره؟

tamirkar1
13-11-2013, 21:38
اگر رادیاتورها گرم نشه باید در مرحله اول تک تک رادیاتورها را هواگیری کنید.
سلام دوستان
پکیج بنده بوتان هست
رادیات ها خوب گرم نمیشند
ایا برای جرم گیری پکیج باید سرویس کار بیاد یا روش خانگی هم وجود داره؟

nimaking2005
13-11-2013, 22:11
اگر رادیاتورها گرم نشه باید در مرحله اول تک تک رادیاتورها را هواگیری کنید.

سلام
ممنون از پاسختون
هواگیری کردم
پکیج را در حالت خاموش قرار میدم و پیچ هواگیری یک رادیات را باز میکنم تا هوا خارج شه و به یک نفر میگم فشار را روی 1 تنظیم کن تا زمانی که به جای هوا اب خارج بشه بعد چند ثانیه صبر می کنم و پیچ هواگیری را میبندم برای همه رادیات ها همین کار را کردم ایا روش درسته؟
ببینید فقط یکی از رادیات ها خوب داغ میشه(کلا 5 تا رادیات داریم) ولی حتی اگه اونو و بقیه رادیات ها به جز یکی را کامل ببندیم باز هم رادیاتی که بسته نیست زیاد دماش فرقی نمیکنه یعنی در حد ولرم گرم هستند داغ نمیشند و نیمه پایینی رادیات ها تقریبا سرد هست ولی شیر ورود و خروج اب رادیات ها داغه!

مشکل چی میتونه باشه؟؟

tamirkar1
14-11-2013, 12:11
احتمال خیلی زیاد داخل لوله ها گرفته (خرده سنگ، گچ ،سیمان یا هرچیزه دیگه) باید سیستم لوله کشی را کامل بشورید.بررسی کنید ببینید از لوله رفت و برگشت رادیاتورها به یک اندازه آب میاد یا نه؟ برای این کار یکی از رادیاتورهای که کامل داغ نمیشه را باز کنید و کنار بذارید. بعد شیر رفت و برگشت را باز کنید ببینید از هردو به یک اندازه و با یک فشار آب میاد یا نه؟
سلام
ممنون از پاسختون
هواگیری کردم
پکیج را در حالت خاموش قرار میدم و پیچ هواگیری یک رادیات را باز میکنم تا هوا خارج شه و به یک نفر میگم فشار را روی 1 تنظیم کن تا زمانی که به جای هوا اب خارج بشه بعد چند ثانیه صبر می کنم و پیچ هواگیری را میبندم برای همه رادیات ها همین کار را کردم ایا روش درسته؟
ببینید فقط یکی از رادیات ها خوب داغ میشه(کلا 5 تا رادیات داریم) ولی حتی اگه اونو و بقیه رادیات ها به جز یکی را کامل ببندیم باز هم رادیاتی که بسته نیست زیاد دماش فرقی نمیکنه یعنی در حد ولرم گرم هستند داغ نمیشند و نیمه پایینی رادیات ها تقریبا سرد هست ولی شیر ورود و خروج اب رادیات ها داغه!

مشکل چی میتونه باشه؟؟

saalaa
14-11-2013, 18:50
انشالا زمستون گرمی باهاش داشته باشید.:n01:

خیلی ممنون اینم یه عکس از قطعات داخلیش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsen 006
15-11-2013, 12:16
با سلام سوالی مبنی بر این داشتم که مقدار فشار بادی را که در تیوپ پکیج لازم است را بفرمایید پکیج اوبتیما بوتان فن دار

tamirkar1
15-11-2013, 12:20
منبع انبساط پکیج باید یک بار فشار باد داشته باشه.
با سلام سوالی مبنی بر این داشتم که مقدار فشار بادی را که در تیوپ پکیج لازم است را بفرمایید پکیج اوبتیما بوتان فن دار

mohsen 006
15-11-2013, 12:25
باتشکر فرواوان از جواب دادن سریع جنابعالی سوال دیگر جدیدا پکیج بند فشار اب را روی 1تنظیم میکنم همه ی شیر ها باز هستند وقتی دمای اب رادیاتور را روی حداکثر میگذارم فشار اب تا نزدیک های اخر بالا میرود و شیر اطمینان شروع به ریزش اب میکند به نظر جنابعالی علت چیست؟

tamirkar1
15-11-2013, 17:54
فشار پکیج راروی 1 بار تنظیم کنید، سپس پکیج را روشن و بذارید تا اتوماتیک کنه، خواهید دید که فشار بالا رفته در همین زمان دوباره رادیاتورها را هوا گیری کنید و فشار را روی یک بار قرار بدید.
اگر خیلی سریع دوبار فشار بالا میره و شیر اطمینان سر ریز میکنه:
1-رادیاتورها را بررسی کنیم ببیند که آیا هوا دارن یا نه.اگر تند تند هوا میگیره باید از ایرونت بر وری رادیاتورها و یا مواد شیمیایی مخصوص که از هوا گرفتن رادیاتورها جلوگیری میکنن در داخل مدار شوفاژ استفاده کرد.
2- منبع انبساط باید بررسی بشه و فشار این منبع را روی یک بار باشه.
3- شیر پرکن .
4- مبدل.
به ترتیب بررسی بشه.
باتشکر فرواوان از جواب دادن سریع جنابعالی سوال دیگر جدیدا پکیج بند فشار اب را روی 1تنظیم میکنم همه ی شیر ها باز هستند وقتی دمای اب رادیاتور را روی حداکثر میگذارم فشار اب تا نزدیک های اخر بالا میرود و شیر اطمینان شروع به ریزش اب میکند به نظر جنابعالی علت چیست؟

mohsen 006
15-11-2013, 22:23
فشار پکیج راروی 1 بار تنظیم کنید، سپس پکیج را روشن و بذارید تا اتوماتیک کنه، خواهید دید که فشار بالا رفته در همین زمان دوباره رادیاتورها را هوا گیری کنید و فشار را روی یک بار قرار بدید.
اگر خیلی سریع دوبار فشار بالا میره و شیر اطمینان سر ریز میکنه:
1-رادیاتورها را بررسی کنیم ببیند که آیا هوا دارن یا نه.اگر تند تند هوا میگیره باید از ایرونت بر وری رادیاتورها و یا مواد شیمیایی مخصوص که از هوا گرفتن رادیاتورها جلوگیری میکنن در داخل مدار شوفاژ استفاده کرد.
2- منبع انبساط باید بررسی بشه و فشار این منبع را روی یک بار باشه.
3- شیر پرکن .
4- مبدل.
به ترتیب بررسی بشه.

با تشکر بعد از بررسی متوجه شدم که شیر تیوپ منبع انبساط شل بو و هیچ بادی داخل تیوپ نبود بعداز پرکردن منبع انبساط مانند روز اول شد با تشکر از حس همدوستی شما عزیزان

سهیل 1353
16-11-2013, 01:24
با سلام
من یه عضو جدیدمن
ما یه بکیج قدیمی iIRFU داریم مشکل اینه که اب گرمو که باز میکنی تا 5دقیقه اب جوشه بعد کمکهم سرد میشه تا یخ کنه
باید 10 دقیقه صبر کنی تا باز گرم بشه و باز تکرار میشه
الانم سرما خوردم بدجور
مرسی از همه

tamirkar1
16-11-2013, 13:37
به احتمال زیاد دستگاه شما رسوب گرفته ، با سروریس کار ایرفو تماس بگیرید تا دستگاه رو سرویس کنن.
با سلام
من یه عضو جدیدمن
ما یه بکیج قدیمی iIRFU داریم مشکل اینه که اب گرمو که باز میکنی تا 5دقیقه اب جوشه بعد کمکهم سرد میشه تا یخ کنه
باید 10 دقیقه صبر کنی تا باز گرم بشه و باز تکرار میشه
الانم سرما خوردم بدجور
مرسی از همه

احتیاج
16-11-2013, 17:04
سلام. دوستان عزیز اگه کسی سوالی در باره پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی داشت من در خدمتم.
در حال حاضر پکیج های دیواری بهترین و از لحاظ اقتصادی به صرفه ترین راه گرمایش و تولید ابگرم هستند و در اکثر کشور های اروپائی و بسیاری از مناطق امریکا و کانادا استفاده میشوند.
با توجه به بالا بودن راندمان این دستگاه ها(اکثرا بالای 90 درصد) و راحتی استفاده و استقلال هر واحد و هزینه تعمیر و نگه داری کم در (مقایسه با موتور خونه) و مصرف خیلی کم گاز ( یارانه ها هم حذف شده) میشه گفت بهترین سیستم گرمایشی حال حاضره.
از اونجائی که شرکت های زیادی اقدام به وارد کردن فروش این دستگاه ها کردن فکر میکنم خیلی از دوستان نیاز به راه نمائی و مشاوره دارن.
هر سوالی بود من در خدمتم

سلام ما یک آبگرمکن دیواری ایران رادیاتور مدل e24ff داریم متاسفانه با وزش باد خاموش شد حالا وقتی روشن کردیم دیگه آب رو گرم نمی کنه یعنی شمکش روشن نمیشه درجه رو تا ته بردیم بالا به کار افتاد ولی ازش آب زد که مجبور شدیم دوباره خاموشش کنیم یه درجه از صفر تا چهار داره که نرمالش صفر تا دو اما حالا روی سه و چهاره .نمی دونم چه طوری روشنش کنم شمکش رو چه طور روشن کنم که تو دمای پایین هم روشن باشه در ضمن داخلش از پایین که نگاه میکنی دو پیچ گرده که یکی مشکی و یکی قرمزه .اولین بار که روشن کردیم مشکیه رو چرخوندیم که فکر میکنم برای گازشه.لطفا راهنمایی کنید چون پکیج گرمایشی خونه ما با آبگرمکن کار میکنه.

احتیاج
16-11-2013, 17:08
سلام ما یک آبگرمکن دیواری ایران رادیاتور مدل e24ffداریم متاسفانه با وزش باد خاموش شد حالا وقتی روشن کردیم دیگه آب رو گرم نمی کنه یعنی شمکش روشن نمیشه درجه رو تا ته بردیم بالا به کار افتاد ولی ازش آب زد که مجبور شدیم دوباره خاموشش کنیم یه درجه از صفر تا چهار داره که نرمالش صفر تا دو اما حالا روی سه و چهاره .نمی دونم چه طوری روشنش کنم شمکش رو چه طور روشن کنم که تو دمای پایین هم روشن باشه لطفا راهنمایی کنید چون شوفاژ گرمایشی خونه ما با آبگرمکن کار میکنه.

21 دسامبر
16-11-2013, 17:57
خیلی ممنون اینم یه عکس از قطعات داخلیش

با درود :n16:. دوست عزیز مبارکتون باشه . انشا ا ... با کارکرد خوبش حالشو ببرید . :n20: لطفی میکنید و از میزان صدای این شازده ( ناویون ) در زمان روشن بودن مشعل نیز برامون بنویسید ، :33: چونکه فروشنده ها قید میکنن خیلی بیصداست ، آیا واقعآ درسته ، صداش کمه :28:؟ سپاسگزارت خواهم بود . صدای بوتان را هم منزل یکی از دوستان شنیدم ، آنچنان فرقی با ایران رادیاتور نداشت . هر دوشون مثل موتور جت صدا میدن :8::8:.

sepehr2121
17-11-2013, 13:03
سلام یه سوال داشتم
وقتی هوا خوب میشه و میخوایم از گرمای اتاق کاهش بدیم (به طور موقت) باید شیر رادیوتور هارو ببندیم یا از درجه حرارت رو از پکیج کم کنیم؟

nimaking2005
17-11-2013, 19:28
احتمال خیلی زیاد داخل لوله ها گرفته (خرده سنگ، گچ ،سیمان یا هرچیزه دیگه) باید سیستم لوله کشی را کامل بشورید.بررسی کنید ببینید از لوله رفت و برگشت رادیاتورها به یک اندازه آب میاد یا نه؟ برای این کار یکی از رادیاتورهای که کامل داغ نمیشه را باز کنید و کنار بذارید. بعد شیر رفت و برگشت را باز کنید ببینید از هردو به یک اندازه و با یک فشار آب میاد یا نه؟
سلام
متوجه شدم اب داخل لوله ها خیلی سیاهه و خرده جرم هم داخلش هست
چند بار گذاشتم مسیر پر اب بشه و فشار بیاد روی 1 بعد شیر تخلیه یکی از رادیات ها را باز کردم اما انگار این اب سیاهها تمومی نداره یعنی اگه همین طوری بذارم اب بیاد که مواد سیاهش خارج نمیشه باید اب تحت فشار خارج بشه تا مواد سیاه رنگ را هم با خودش خارج کنه
چطوری میتونم لوله ها را خوب شستشو بدم؟( البته با همین چند بار عوض کردن اب هم رادیات ها خیلی گرم تر شدند)
ممنون

tamirkar1
17-11-2013, 20:20
بهتره دمای پکیج را کم کنید . اگر شیر های رادیاتورها را ببنیدید باعث خراب شدن پمپ میشید.
سلام یه سوال داشتم
وقتی هوا خوب میشه و میخوایم از گرمای اتاق کاهش بدیم (به طور موقت) باید شیر رادیوتور هارو ببندیم یا از درجه حرارت رو از پکیج کم کنیم؟

sepehr2121
17-11-2013, 20:33
بهتره دمای پکیج را کم کنید . اگر شیر های رادیاتورها را ببنیدید باعث خراب شدن پمپ میشید.

خوب اینجوری برای پکیج مشکلی پیش نمیاد که دماشو کم و زیاد می کنیم؟

tamirkar1
17-11-2013, 20:38
دو روش میتونید سیستم را شتشو بدید.
1- رادیاتورها را باز کنید و تک تک بشورید.که باز مقداری زیادی از این جرم های موجود در مدار توی لوله ها باقی می مونه و به خوبی مدار تمیز نمیشه.
2-اول کلیه شیرهای رادیاتورها را میبندید. لوله آب سرد را به لوله رفت شوفاژ متصل کنید و لوله برگشت شوفاژ را با یک شلنگ بلندتر به مسیر فاضلاب هدایت کنید ، شیر آب سرد را باز میکنیم و شیرهای رادیاتورها رو هم یکی یکی باز میکنم و بعد از چند دقیقه که کاملا تمیز شد شیر شو می بندید و شیر رادیاتور بعدی را باز می کنید تا تمام رادیاتورها شتشو بشه . این روش خیلی خوبه و دیگه هیچگونه جرمی داخلی سیستم نمیمونه.
سلام
متوجه شدم اب داخل لوله ها خیلی سیاهه و خرده جرم هم داخلش هست
چند بار گذاشتم مسیر پر اب بشه و فشار بیاد روی 1 بعد شیر تخلیه یکی از رادیات ها را باز کردم اما انگار این اب سیاهها تمومی نداره یعنی اگه همین طوری بذارم اب بیاد که مواد سیاهش خارج نمیشه باید اب تحت فشار خارج بشه تا مواد سیاه رنگ را هم با خودش خارج کنه
چطوری میتونم لوله ها را خوب شستشو بدم؟( البته با همین چند بار عوض کردن اب هم رادیات ها خیلی گرم تر شدند)
ممنون

tamirkar1
17-11-2013, 20:41
نه چه مشکلی می خواد پیش بیاد.این دکمه ها برای راحتی شما قرار داده شده تا دما را به صورت دلخواه تنظیم کنید.
خوب اینجوری برای پکیج مشکلی پیش نمیاد که دماشو کم و زیاد می کنیم؟

arash1981
19-11-2013, 13:35
سلام
من پکیجم بنسر پرو هست چند وقت پیش شیر سه طرفه رو عوض کردم وحالا مشکلم اینه که شبها فشار دستگاه بالا میره حدود 3barکه من اگه متوجه بشم باشیر هواگیری میارمش پایین!
میگن شیر پرکن برقیش خراب شده!این شیر پرکنش کجاست؟آیا قابل تعمیر یا تمیزکردن هست؟
ممنون بابت حوصله تون!!

mahdi_0251
20-11-2013, 01:57
سلام
درباره پکیج ناوین کسی اطلاعاتی داره؟
کیفیت و خدمات پس از فروشش چطوره؟
این پکیج دو مبدله است؟
با تشکر

برای آپارتمان 110 متری
شهر قم
باز هم ممنون

Amir Yousof
21-11-2013, 22:28
سلام
من پکیجم بنسر پرو هست چند وقت پیش شیر سه طرفه رو عوض کردم وحالا مشکلم اینه که شبها فشار دستگاه بالا میره حدود 3barکه من اگه متوجه بشم باشیر هواگیری میارمش پایین!
میگن شیر پرکن برقیش خراب شده!این شیر پرکنش کجاست؟آیا قابل تعمیر یا تمیزکردن هست؟
ممنون بابت حوصله تون!!
منم دقیقا مشکل همین دوستمون رو دارم ، یعنی از صبح تا شب دما 2 بار خود به خود افزایش پیدا میکنه و هر روز صبح مجبورم با شیر هواگیری حوله خشک کن فشار رو پایین بیارم ، دستگاه هم فرولی دو مبدله هست .
یه بار هم زنگ زدم گارانتی اومد گفت منبعه انبساط خالی شده ، شارژش کرد و رفت . ولی مشکل برطرف نشد .

mahdi13560
22-11-2013, 11:55
سلام من برای یک واحد 75 متری بامشخصات زیر می خواهم پکیج و رادیاتور بگیرم لطفا راهنمایی کنید:
1-پذیرایی واپن سرهم مجموعا 30 متر با دوجای رادیاتور با دو پنجره جنوبی
2- یک اتاق خواب 9متری ویک اتاق خواب 12 متری هرکدام یک پنجره
3- واحد طبقه اول هست اما در طبقه همکف پارکینگ نیست بلکه انباری های همه واحدها قرار داره
لطفا من را راهنمایی کنید( رادیاتور پنلی یا آلومینیومی؟ )