PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید پرینتر + تانک + جوهر

edomanoo
17-01-2012, 22:45
یه راهنمایی می خوام بکنید :

می خوام پرینتر اپسون مدل px660 به جای p50 بخرم . تا اونجایی که من دیدم مشخصاتش یکی و پی 660 کپی و اسکن داره . حالا میخوام مطمئن شم کیفیت پرینت عکس ( کاور) (چاپ روی دی وی دی) هر دو دستگاه به یک صورته و فرقی نمی کنه ؟

می خوام رو این دستگاه تانک (مخزن) ببندم . مخزن چه مارکی خوبه ؟ که آسیب نزنه

و آخر اینکه می خوام از جوهر ایرانی گاما استفاده کنم . آیا تجربه استفاده از این جو هر داشتین ؟
با توجه به اینکه الان نمی دونم جوهر اصلی با تقلبی تشخیص بدم جایی سراغ ندارم نظرم رو جوهر ایرانی گاماست

یا روی گاما نظر دیگه ای دارین ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

edomanoo
18-01-2012, 23:43
همچنان منتظر راهنمایی شما دوستان هستم !!!!:13:

mohammad.t
19-01-2012, 00:25
یه راهنمایی می خوام بکنید :

می خوام پرینتر اپسون مدل px660 به جای p50 بخرم . تا اونجایی که من دیدم مشخصاتش یکی و پی 660 کپی و اسکن داره . حالا میخوام مطمئن شم کیفیت پرینت عکس ( کاور) (چاپ روی دی وی دی) هر دو دستگاه به یک صورته و فرقی نمی کنه ؟

می خوام رو این دستگاه تانک (مخزن) ببندم . مخزن چه مارکی خوبه ؟ که آسیب نزنه

و آخر اینکه می خوام از جوهر ایرانی گاما استفاده کنم . آیا تجربه استفاده از این جو هر داشتین ؟
با توجه به اینکه الان نمی دونم جوهر اصلی با تقلبی تشخیص بدم جایی سراغ ندارم نظرم رو جوهر ایرانی گاماست

یا روی گاما نظر دیگه ای دارین ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چند كاره ها مناسب نصب تانك نيستند. همون p50 بگير.
مارك تانك مهم نيست جوهر داخلش مهم است!
من نمي دونم جوهر گاما چطوري هست فقط يك نفر كه خودش ازش مي فروشه اومده اينجا تبليغ كرده براش توي زمانه اي كه جوهر كره اي اصل چيني از آب در مياد ديگه ...!

edomanoo
19-01-2012, 18:44
البته مصرف روزانه من شاید روزی 10 تا یا شایدم تا نهایتا 50 تا چاپ رو دی وی دی

با نصف این تعداد بالا هم چاپ کاور

علت انتخاب 660 به جای 50 . به خاطر سادگی و بدون امکانات پی 50 است

هر جا پرسیدم کیفیت چاپ هر دو یکی است و 660 دستگاه کامل تری عنوان کردن

میشه بفرمایید چرا چند کاره ها مناسب تانک نیستن . علتش چیه ؟

چند کاره حتی با کارتریج قابل شارژم مناسب نیست؟

امروز پاساژ ایران (ولیعصر) از هر کی این چند کاره پرسیدم یا پی 50 فقط با تانک میفروشن اگه بدون تانک بخوام یه چندتایی گفتن نمیفروشن یه چند تایی قیمت بدون تانک با تانک نزدیک میگن که منصرف خرید بدون تانک بشم

جالبه که یکسری اجباری میخوان بفروشن . مگه گارانتی باطل نمی کنه؟

یه مغازه بود پی ایکس 660 با تانک میگفت 390 . ولی یه کاغذ زده بود که پرینتر که با تانک میده بدون کارتریج اصلیه
به نظرم منظورش اینه که کارتریج اصلی داخل پرینتر بر میداره . چون باید یکدست داخلش باشه . نیاز هست یا نه به کارتریج اصلی ؟

mohammad.t
20-01-2012, 16:23
البته مصرف روزانه من شاید روزی 10 تا یا شایدم تا نهایتا 50 تا چاپ رو دی وی دی

با نصف این تعداد بالا هم چاپ کاور

علت انتخاب 660 به جای 50 . به خاطر سادگی و بدون امکانات پی 50 است

هر جا پرسیدم کیفیت چاپ هر دو یکی است و 660 دستگاه کامل تری عنوان کردن

میشه بفرمایید چرا چند کاره ها مناسب تانک نیستن . علتش چیه ؟

چند کاره حتی با کارتریج قابل شارژم مناسب نیست؟

امروز پاساژ ایران (ولیعصر) از هر کی این چند کاره پرسیدم یا پی 50 فقط با تانک میفروشن اگه بدون تانک بخوام یه چندتایی گفتن نمیفروشن یه چند تایی قیمت بدون تانک با تانک نزدیک میگن که منصرف خرید بدون تانک بشم

جالبه که یکسری اجباری میخوان بفروشن . مگه گارانتی باطل نمی کنه؟

یه مغازه بود پی ایکس 660 با تانک میگفت 390 . ولی یه کاغذ زده بود که پرینتر که با تانک میده بدون کارتریج اصلیه
به نظرم منظورش اینه که کارتریج اصلی داخل پرینتر بر میداره . چون باید یکدست داخلش باشه . نیاز هست یا نه به کارتریج اصلی ؟

مشكل اصلي كه با نصب تانك روي چند كاره ها داشتم اينه اغلب قسمت اسكنر دستگاه بايد باز بمونه تا عبور شيلنگ هاي تانك ممكن بشه كه يه شكل نامناسب رو ايجاد ميكنه.
من خودم كاربرها رو به دو دسته تقسيم مي كنم يا خونگي هستند يا تجاري!
دستگاه چند كاره بيشتر مناسب خونه هست كه تعداد پرينت كمي داره شايد روزي 3-4 تا تا نهايتا 10 تا.
به كاربر خونگي پيشنهاد نمي كنم تانك نصب كنه يا حداقل توي يك سالي كه ضمانت هست دستگاه چون دستگاه رو بذاره يك ماه هم بخوابه هدش رو براش عوض مي كنن. بعد هم كاربر خونگي تانك ميزنه خونه اش جوهري ميشه مياد حرفهاي بد ميزنه:31:
از اونطرف كاربر تجاري ميخواد سي دي اينها و پرينت بزنه كاسب بشه تعداد زياد هم بزنه و نمي خواد يه دستگاه چند كاره داشته باشه يه چيز مي خواد كه سخت كار كنه.
البته من موافق ضعيف بودن دستگاه چند كاره نيستم ولي ميگم هر چيزي را بهر كاري ساخته اند.
با كارتريج قابل شارژ هم موافقم چون لااقل گارانتي رو باطل نمي كنه و آسيب كمتري به دستگاه ميزنه و هم روي چند كاره ها هم مشكلي نداره.

edomanoo
21-01-2012, 14:14
شما فروشنده هستین درسته ؟

من زنگ زدم مادیران شماره یه نمایندگی اصلی داد

زنگ زدم . قیمت گرفتم . بعد اونم حرف شما رو زد که کارتریج قابل شارژ گارانتی باطل نمی کنه . ولی گفت کارتریج قابل شارژ برای این دستگاه هنوز نیومده و معمولا 2 یا 3 هفته بعد از اومدن دستگاه (کارتریج قابل شارژ) میاد

میخواستم بدونم واقعا نیومده جون ولیعصر پرسیدم طرف داشت که بده . یا اینکه برای یه مدل دیگه است میخوان بدن و بندازن ؟

mohammad.t
21-01-2012, 18:51
شما فروشنده هستین درسته ؟

من زنگ زدم مادیران شماره یه نمایندگی اصلی داد

زنگ زدم . قیمت گرفتم . بعد اونم حرف شما رو زد که کارتریج قابل شارژ گارانتی باطل نمی کنه . ولی گفت کارتریج قابل شارژ برای این دستگاه هنوز نیومده و معمولا 2 یا 3 هفته بعد از اومدن دستگاه (کارتریج قابل شارژ) میاد

میخواستم بدونم واقعا نیومده جون ولیعصر پرسیدم طرف داشت که بده . یا اینکه برای یه مدل دیگه است میخوان بدن و بندازن ؟

من اينجا هيچ فعاليت در زمينه فروش و ... ندارم(فكر كن منم نمايندگي هستم!:31:)
مدل ديگه كه نميشه و كار نميكنه از هر كي مي گيريد دستگاه رو ببريد بديد بهش نصب كنه و تست كنيد.
چيزي كه باب شده اينه كه به اسم كارتريج شارژي يك سري پلاستيك شبيه كارتريج ميدن بدون چيپ! كه به همه مدلها ميخوره.
توي كارتريج قابل شارژ چيزي كه مهم هست چيپ كارتريج ها هست كه بايد قابليت ريست داشته باشه كه هر چند بار خواستي شارژ كني اگه بنا بر اين باشه كه چيپ رو از روي كارتريج اصل خارج كنيم و بچسبونيم به كارتريج هاي شارژي كه خود كارتريج هاي اصل رو شارژ ميكنيم!
روي جعبه معمولا نوشته چه مدلهايي رو جواب ميده.