PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست چندتا نرم افزار خفن!!!

hp722
17-01-2012, 21:13
سلام عزیزان

اول ممنون بابت کمک دوستان که تاحالا منو بی جواب نذاشتن:11:

دوم اینکه من چندتا برنامه میخواستم

اولیش یه برنامه بنام bajgir بود که خیــــــــلـــــــــی باحال بود و الان ندارمش.قدیمیه.اگه کسی لینک دانلودی داره که ف ی ل ت ر نیست بهم بده

دوم یه برنامه میخواستم واسه ویروس نویسی.قبلا یه برنامه قدیمی داشتم که حتی فارسی هم میشد.اگه کسی داره بده ممنون میشم

یه برنامه داشتم که وقتی با طرف چت میکردی میشد شماره طرف رو درآورد،هنوزم یه همچین چیزی هست؟اگه هست بهم بدید

دست آخر یه برنامه خیلی توپ که به اسم 118 هست رو میخوام.البته آنلاین کار میکنه و شماره تمام کشور رو داره.من نسخه ای رو میخوام که با دلفی نوشته شده و سورس کامل و قابلیت آپدیت داشته باشه

:10:

:40:

hamechizdan
18-01-2012, 11:42
بفرمایید این نرم افزار 118 با زبان دلفی پسورد زیر لینک :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پسورد:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نرم افزار ویروس نویس پیدا نکردم ولی این نرم افزار ویروس های آماده می سازه (رو کامپیوتر خودت امتحان نکن) لینک دانلود:

لینک کمکی:

نرم افزار telsender برای بدست آوردن شماره است البته خودم تست نکردم اینم لینک دانلود:

bye bye

hamechizdan
18-01-2012, 11:50
در پست قبلی پسورد فایل telesender این است:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir_rahmani
18-01-2012, 12:04
این فایل 118 چرا مشکل فونت داره؟ همش ؟؟؟؟؟ هست

hamechizdan
18-01-2012, 12:22
اگه خسته نشدید ورژن جدید telsender را پیدا کردم

پسورد فایل: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamechizdan
18-01-2012, 12:53
بعد از یه جستجو طولانی سورس کد 118 به زبان دلفی (بدونفایل اجرایی) پیدا کردم اما فایل قبلی به گفته ی امیر رحمانی عزیز مشکل فونت داشت . من نسخه دیگر دلفی پیدا نکردم اما نسخه اصلی را پیدا کردم.
سورس کد دلفی:

نرم افزار اصلی:

hp722
18-01-2012, 21:27
بعد از یه جستجو طولانی سورس کد 118 به زبان دلفی (بدونفایل اجرایی) پیدا کردم اما فایل قبلی به گفته ی امیر رحمانی عزیز مشکل فونت داشت . من نسخه دیگر دلفی پیدا نکردم اما نسخه اصلی را پیدا کردم.
سورس کد دلفی:

نرم افزار اصلی:

دوست عزیز ممنون بابت برنامه ها

این برنامه 118 که گذاشتی کلا ایراد داره

اون قبلی سالمه ولی فقط فونتش ایراد داره و ؟؟؟ هست.سورس رو هم جایگزین میکنم تغییری نمیکنه.اینی ام که نوشتی اصلی هست اصلا باز نمیشه و کار نمیکنه

لطف میکنی این برنامه رو بزبان دلفی و فونت سالم برام پیدا کنی؟ممنونت میشم

(درضمن الان خبر 20:30 گفت برنامه ای تو نت برای دانلود گذاشتن که وقتی IP طرف رو میدی مشخصاتش رو میده.اگه این برنامه رو تونستی پیدا کنی حتما اینجا لینک دانلودش رو بذار.ممنون)

منتظرم:10:

hamechizdan
19-01-2012, 08:25
باسلام هر چی گشتم نسخه دیگری از 118 پیدا نکردم ولی نرم افزار زیر مشخصات را بر اساس ip نشان می دهد خودم تستش کردم اینم عکسش:
لینک های دانلود:
لینک مستقیم:

لینک gigapeta:

hp722
19-01-2012, 12:10
باسلام هر چی گشتم نسخه دیگری از 118 پیدا نکردم ولی نرم افزار زیر مشخصات را بر اساس ip نشان می دهد خودم تستش کردم اینم عکسش:
لینک های دانلود:
لینک مستقیم:

لینک gigapeta:

ممنون دوست عزیز.برنامه سلامت بود:31:

میخواستم بدونم چجوری میشه IP یه شخص رو بدست آورد؟

hamechizdan
19-01-2012, 12:40
ممنون دوست عزیز.برنامه سلامت بود:31:

میخواستم بدونم چجوری میشه IP یه شخص رو بدست آورد؟

یکی از راه های به دست آوردن ip روش زیر است:

شاید برای شما ایمیل ارسال شده که برای شما الزامی است که اون شخص رو بشناسید. برای اینکه متوجه بشین که چه کسی ایمیل مورد نظرتون را برای شما ارسال کرده بدست آوردن آی پی آن فرد هست. هم اکنون می خواهم ترفندی را به شما آموزش بدهم که بوسیله ی آن میتوانید آی پی فرستندگان ایمیل های خود را در سریس یاهو به دست آورید. این کار پیچیدگی خاصی نداره و با اندکی تنظیمات می توان به هدف رسید. بدین منظور مراحل زیر را انجام دهید :
ابتدا به صفحه ایمیل خود در یاهو مراجعه کرده و از بالای صفحه سایت گزینه Options را انتخاب کنید. سپس به قسمت General Preferences بروید. در صفحه باز شده در بخش Messeges و در قسمت Headers، تیک گزینه Show all headers on incoming messages را بزنید.
سپس در پایین صفحه بر روی Save کلیک کنید. حال اگر یکی از ایمیل های خود را چک کنید، در قسمت نام فرستنده میتوانید IP و اطلاعات دیگری از او را مشاهده کنید.

من راه دیگری نمی شناسم.

hamechizdan
19-01-2012, 20:00
یه برنامه خفن پیدا کردم که با اون می تونید یه سایت جعلی بسازید و هر کس از آن لینک ها بازدید کند ip او به این نرم افزار می آید بعد می توانید با آن ip مقتول را به دست آورده ولی بهترین قسمت این نرم افزار port scanner آن است که می توانید بعد از به دست آوردن ip پورت های باز را نیز پیدا کنید و بعد هر کاری باهاش خواستید بکنید. راهنمای استفاده از آن در خود برنامه است
لینک دانلود: