PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل پرينتر با چاپ نامه هايي با سايز A5

gis0o0
17-01-2012, 19:14
سلام

پرينتري دارم مدل canon mf 4010 و موقعي كه مي خواد از نامه هايي با سايز A5 پرينت بگيره چراغ قرمز رنگش چشمك ميزنه و پرينتر ارور ميده كه بايد ريستش كنم/ و بعد از ريست شدن عمل پرينت رو انجام ميده كه باعث زحمت ميشه واقعا .

ولي وقتي تو تنظيمات پرينتر ميرم در قسمت PRINTER PERFERENCES و گزينه ي output size رو در حالت A5 قرار ميدم ديگه موقع پرينت نامه هايي با سايز A5 نياز به ريست نداره ولـــــــــي سايز فونتها درشت ميشه. كه اونم مهم نيس. امـــــا مشكل اينجاس اگه نامه اي باسايز A4 برام برسه باز مجبورم تنظيمات output size رو به A4 تغيير بدم؟؟

راهي وجودنداره كه اين پرينتر بصورت خودكار خودش رو با سايز نامه ها هماهنگ كنه؟
آخه پرينترهاي ديگه همچي مشكلي ندارن.

متشكرم :11:

gis0o0
21-01-2012, 12:32
شایدم راهی نداره واقعا ! :23:

mohammad.t
21-01-2012, 18:57
شایدم راهی نداره واقعا ! :23:

خب برادر من يه چيزي از دستگاه بخواه كه طفلك هنگ نكنه:31:
سايز پرينت دستگاه از دستوري مياد كه توي كامپيوتر صادر مي كنيد زماني كه ctrl+p گرفتيد همونجا بايد سايز كاغذ رو تنظيم كنيد و بگيد كه a4 هست يا ...
وقتي دستور a4 مي ديد و توي دستگاه كاغذ A5 ميذاريد وقتي پيكاپ دستگاه كاغذ رو مي بره داخل تصورش اينه كه الان كاغذ بايد A4 باشه ولي سنسورهاي كناري برگه رو تشخيص نمي دن و دستگاه ميگه : Paper jam !

gis0o0
23-01-2012, 11:08
با تشکر از پاسخ . ولی من برگه a5 داخل پرینتر نمی ذارم.
سایز نامه ای که بهم رسیده نامه ی A5 هس و موقع پرینت ،اون پرینتر طفلکی ارور میده - سایز برگه های داخل پرینتر همواره a4-
منظور من این بوده چرا پرینتر با چاپ نامه هایی که برام میرسه از طریق اتوماسیون و سایزشون a5 هس مشکل داره و باید حتما ریستش کنم و یا تو تنظیمات output size رو رو a5 ببرم در حالی که پرینترهای دیگه همچی مشکلی ندارن.

در ضمن من خواهر هستم برادر من :31:

hamid.pc
08-02-2012, 13:13
سلام . یه پرینتر پاناسونیک خریدم سایز A5 نداره چه کار کنم ؟ با تشکر

cancer140
17-09-2015, 08:18
سلام پیرینتر من هم از همین مدل هستش، هیچوقت برگه A5 داخلش نمیزارم وقتی می خوام برگه A5 کپی بگیرم فقط یکی میزارم و کپی می کنم و بعدش چراغ قرمز رنگ پیرینتر روشن می شه که در این صورت باید یکبار ریست کنم تا دوباره بتونم کار کنم.میشه کمک کنید باید چیکار کنم تا این مشکل پیش نیاد ؟

Shabdisk
18-09-2015, 17:42
با تشکر از پاسخ . ولی من برگه a5 داخل پرینتر نمی ذارم.
سایز نامه ای که بهم رسیده نامه ی A5 هس و موقع پرینت ،اون پرینتر طفلکی ارور میده - سایز برگه های داخل پرینتر همواره a4-
منظور من این بوده چرا پرینتر با چاپ نامه هایی که برام میرسه از طریق اتوماسیون و سایزشون a5 هس مشکل داره و باید حتما ریستش کنم و یا تو تنظیمات output size رو رو a5 ببرم در حالی که پرینترهای دیگه همچی مشکلی ندارن.

در ضمن من خواهر هستم برادر من :31:
سلام خواهر ...
برنامه اتوماسیون رو اولا اسمش رو میگفتی چون همه تجربه کار باهاش رو ندارن ... تو پرینت فایل های پی دی اف تنظیمی هستش که پرینت رو با سایز کاغذ بصورت اتوماتیک ست میکنه اون تنظیم رو درست کن شاید مشکل اتوماسیونت هم حل بشه ( واسه این میگم که من نمیدونم اتوماسیونت با چه برنامه ای برات پیش نمایش میده).. موفق باشی