PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در لپ تاپ HP PAVILION G6-1236

babak1000
17-01-2012, 09:40
سلام من یک لپ تاپ HP PAVILION G6-1236 در تاریخ 8 دی ماه 1390 خریدم که تا الان (26 دی ماه) مشکلی نداشت دیشب وقتی روشنشش کردم گفت ویندوز باید repair بشه وقتی ok کردم یک صفحه مشکی اومد ودیگه هیچ کاری نکرد، مجددا" ریست کردم ویندوز بالا اومد ولی دوباره ریست شد، وقتی خواستم از طریق DVD ویندوز رو عوض کنم تو قسمت setup هنگ می کنه و هیچ کاری نمیکنه ،کسی می دونه مشکلش چیه؟البته من اینترنت adsl دارم و وقتی خواستم سیستم رو خاموش کنم پیام آپدیت ویندوز اومد و ویندوز آپدیت و سپس خاموش شد و بعد از اینکه روشن کردم این مشکلات بوجود اومد،آنتی ویروسی که روش نصب کرده بودم هم ESET Smart Security 5.0.95.0 Final است . ویندوزی هم که روش نصب کرده بودم ویندوز SEVEN 64 BIT بود.

taksavaar
17-01-2012, 14:35
مشکل دار شدن ویندوزتون احتمالا بخاطر اینه که ویندوزتون اصل نبوده و آپدیت کردید.واسه مشکل هنگ تو ستاپ هم بگید دقیقا تو کدوم مرحله هنگ میکنه تا بهتر بشه راهنمایی کرد

babak1000
17-01-2012, 16:37
مشکل دار شدن ویندوزتون احتمالا بخاطر اینه که ویندوزتون اصل نبوده و آپدیت کردید.واسه مشکل هنگ تو ستاپ هم بگید دقیقا تو کدوم مرحله هنگ میکنه تا بهتر بشه راهنمایی کرد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دقیقا" بعد از اینکه روی install کلیک میکنم هنگ می کنه

taksavaar
17-01-2012, 16:44
احتمال داره این مشکل بخاطر نسخه ویندوزی که میخواید نصب کنید باشه.این نسخه ای که شما می خواید نصب کنید ظاهرا نسخه فینال نیست.به جمله پایین سمت راست for testing purpose only و همینطور تاریخ copyright توجه کنید.پیشنهاد می کنم با نسخه win7 sp1 جدیدتری امتحان کنید.تنطیمات بایوستون رو هم پیش فرض کنید که مطمین بشید مشکلی از اونجا نیست

babak1000
18-01-2012, 09:49
احتمال داره این مشکل بخاطر نسخه ویندوزی که میخواید نصب کنید باشه.این نسخه ای که شما می خواید نصب کنید ظاهرا نسخه فینال نیست.به جمله پایین سمت راست for testing purpose only و همینطور تاریخ copyright توجه کنید.پیشنهاد می کنم با نسخه win7 sp1 جدیدتری امتحان کنید.تنطیمات بایوستون رو هم پیش فرض کنید که مطمین بشید مشکلی از اونجا نیست
البته این عکس مال ویندوز من نیست از جای دیگه گرفتم که نشون بدم تو چه مرحله ای گیر می کنه با یه ویندوز دیگه امتحان کردم اونم تو همین مرحله گیر می کنه