PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان کمک کنید پرینتر

nabi.com
16-01-2012, 09:01
سلام به دوستان گرامی:31: من می خوام یه پرینتر رنگی بخرم مدل HP Deskjet 7000 Printer :5:آیا بنظر شما خوب هست یا نه :13:و اینکه کارتریج این پرینتر چجوری هست مثل پرینتر اپسون 1290 می باشد یا مدلش فرق می کنه و اینکه کارتریج چقدر برای شارژ هزینه داره اگه عکسی از کارتریج این محصول بزارید سپاس گذار می شم:7:
راستی به نظر شما من اپسون 1290 دسته دوم بگیرم یا این پرینتر رو اون اپسون هم 3 سال کارکرده
با تشکر:11:

mohammad.t
16-01-2012, 14:08
سلام به دوستان گرامی:31: من می خوام یه پرینتر رنگی بخرم مدل HP Deskjet 7000 Printer :5:آیا بنظر شما خوب هست یا نه :13:و اینکه کارتریج این پرینتر چجوری هست مثل پرینتر اپسون 1290 می باشد یا مدلش فرق می کنه و اینکه کارتریج چقدر برای شارژ هزینه داره اگه عکسی از کارتریج این محصول بزارید سپاس گذار می شم:7:
راستی به نظر شما من اپسون 1290 دسته دوم بگیرم یا این پرینتر رو اون اپسون هم 3 سال کارکرده
با تشکر:11:

سلام.
دستگاه خوبيه . كارتريجش هم مي توني اينجا ببيني: سايت كارتريج 920!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شارژ ميشه كارتريجش هزينه زيادي نداره در حد چند سي سي رنگ!
ولي اسم اپسون رو كه بياري ديگه اين حرفي واسه گفتن نداره! 1290 دستگاه خيلي قديمي هست كه هنوز هم هركي داره دوستش داره!دست دومش بايد ديد مشكلي نداره به لحاظ كاركرد و هدش در چه وضعيتي هست نازل ها ok هستند يا نه. چون اپسون و هدش كه گاهي كل پول دستگاه رو تشكيل ميده!
اما اگه براي كار زياد مي خواي و ميتوني هزينه بيشتر كني يه دستگاه اپسون 1410 بگير و لذتش رو ببر!