PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هاردهای وسترن قلابی اند ؟؟؟؟؟!!!!!

hadi5647
16-01-2012, 01:52
سلام به همه دوستان
من یه هارد 500 وسترن بلک دارم از موقعی که خردیدمش ،حدود 10 ماه پیش، بسیار صدا داشت و موقع کپی کردن داده و یا بالا اومدن ویندوز صدایی شبیه محیط رادیو اکتیو - در دستگاه های آشکار ساز داره-خِ خ خ خ خ خ خ خ خ :18:
حالا بعد مدتی استفاده حالتی بهش دست میده که یهو برای مدتی کوتاهی نمی تونه اطلاعات رو کپی کنه و سرعت کلی سیستم پایین میآد و یا سیستم هنگ میکنه و با کلی منتظر موندن دوباره به حال میاد و با همون صدای قشنگش به کپی کردن داده ادامه میده و یا سیستم از حالت هنگی در می باد
من خودم شک به خرابی هد و یا بی کیفیتی آن دارم ،آیا دوستان چنین مشکلی رو با این هارد تجربه کردند؟؟؟
به نظرم می یاد که این هاردای داخلی وسترن قلابی باشند چونکه تا حالا 4 تا از این برند خرید کردم و هر 4 مورد هاردا یا خراب بودند(3 مورد دیتکت نمی شدند) و یا با کیفیت بسیار بد(همین یه مورد) تازه اون موقع که داشتم اینو میخریدم همش تصویر سایت wdc.com تو ذهنم بود و با خودم میگفتم خیالم از بابت هارد و امنیت اطلاعات راحت شد !!!!:41::41::41::41::41::wac::wac::wac::wac:
هارد هنوز گارانتی داره آیا تقبل میکنند با اینکه هارد دیتک میشه و میشه روش ویندوز ریخت؟؟؟؟؟
این هاردو رو دو تا سیستم چک کردم و رو هردو همون مشکلو داشت
مشخصات سیستم:
win 7 x64
ram 4 gig dual
asrock z68 extreme 4
core i5 2500k

پیشاپیش از راهنمایی های دوستان متشکرم