PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در کانکشن لطفا راهنمای کنید

bia4beat
15-01-2012, 23:23
من سه تا مشکل دارم ممنون میشم راهنمای کنید.

1.من یک مشکلی دارم که حدوده چند روز پیدا کردم و به این صورته که شب موقع خواب وقتی فایلی رو برای دانلود میزارم نصف شب اینترنت قطع میشه و دانلود کامل نمیشه وقتی هم که میخوام دوباره کانکت بشم بدونه هیچ مشکلی وصل میشه

راستی من از مخابرات پارس انلاین سرویس میگیرم
ربطی به شبکه هم نداره چون چند روز پیش اکس و در زمینه دانلود هیچ مشکلی نداشت ولی خیلی در هنگام وب گردی هنگ می کرد عوضش کردم و سون نصب کردم و این مشکل برام پیش امده

2.یک خطا دیگه در هنگام وب گردی میده که عکسشو می زارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3.این خطا مربوط به چیست

MaMaD LooTi
16-01-2012, 00:28
با سلام
در رابطه با سئوال اول شما باید بگم که من هم با این مشکل یکبار روبرو شدم. به نظر مودم شما به دلیلی به حالت Standby فرو میره. چون از اون طرف هم میگید به راحتی مجدد کانکت میشه. برای حل این مشکل باید اگر از حالت کانکشن دستی استفاده میکنید یعنی هر بار که متصل میشید یوزر و پسورد رو دستی وارد می کنید و کانکت رو میزنید. باید حالت کانکشن خودتون رو از دستی به اتوماتیک تغییر بدید. برای این حالت به تنظیمات قسمت کانفیگ مودم خودتون برید و مودم رو طوری تنظیم کنید که بعد از هر بار روشن کردن مودم و ثابت شدن چراغ لینک مودم فعال و اینترنت شما وصل می باشد و نیاز به کانکت دستی دیگه نیست. به این حالت کانکشن اتوماتیک میگن.

در رابطه با سئوال دوم باید بگم که پیکربندی مرورگر شما در صفحاتی که دارای ssl هستند به درستی انجام نشده یا اینکه دچار اشکال شده.به قسمت تنظیمات یا همون option مرورگر خود رفته و اون رو ریست کنید تا به حالت تنظیمات اولیه برگرده.

و اما در جواب سئوال سوم باید بگم که نمیدونم این خطا برای چه نوع از کانکشن هست. اگر برای ساخت وی پی ان هست میشه گفت پورت مورد نظر دچار مشکل شده. توضیحات زیر رو میتونید مرور کنید.

پیغام: اتصال سرور مورد نظر قطع شده و عملیات متوقف گردیده است.
راه حل: مطمئن شوید شماره ISP را درست وارد کرده اید.
1.با تلفن معمولی شماره ISP را شماره گیری کنید تا از سلامت خط تلفن مطمئن شوید.
2.شاید قابلیت شماره گیری Tone موجود نباشد، پس حتما تنظیمات شماره گیری را بررسی نمایید.
3.اگر می خواهید از سرویس VPN استفاده کنید ممکن است تنظیمات به درستی انجام نشده باشد.
4.اگر هیچ کدام از مراحل بالا جواب نداد با قسمت پشتیبانی تماس بگیرید.

موفق باشید.

mjzaret
22-01-2012, 10:25
1.من یک مشکلی دارم که حدوده چند روز پیدا کردم و به این صورته که شب موقع خواب وقتی فایلی رو برای دانلود میزارم نصف شب اینترنت قطع میشه و دانلود کامل نمیشه وقتی هم که میخوام دوباره کانکت بشم بدونه هیچ مشکلی وصل میشه

به نظرم براي حل مشكلتون بهتره از نرم افزار ADSL Autoconnect استفاده كنيد.

در لينك زير مي‌تونيد فايل اين نرم افزار رو دانلود كنيد:

.یک خطا دیگه در هنگام وب گردی میده که عکسشو می زارم

در مورد اين اخطار هم بايستي عرض كنم كه بيشتر براي سايت‌هاي امنيتي پيش مياد.

اخطار اون براي اين هست كه گواهينامه اين سايت دچار مشكل شده و به نوعي شايد اكسپاير شده باشه.

براي حل مشكلتون هم به تنظيمات مرورگرتون مراجعه كنيد.

Option ===>> Advanced Tab ====>> Encryption

این خطا مربوط به چیست

شما نوع مودم و اتصالات اون رو بيان نكرده‌ايد.

با توجه به اخطار نشون ميده كه شما از طرف Router شركت ارائه دهنده اينترنت قطع ارتباط شده‌ايد.

اگر امكانش هست از تنظيمات مودمتون تصاويري رو در اينجا قرار بديد.

شاد باشيد:40:

johnkrimer
22-01-2012, 22:59
سلام آقا خسته نباشین تقریبا 10 روزه یه مودم tp-link 8901g خریدم که خیر سرم با موبایل وصل شم به اینترنت چند روز اول خوب بود 3-4 روزه وقتی داره دانلود میکنه یهو قطع میشه اول چراغ internet خاموش میشه 2-3 دقیقه بعد چراغه adsl هم خاموش میشه و مودم از اول مثل حالتی که ریست کنه شروع به کار میکنه 10 دقیقه بعد دوباره همینجور میشه من یکسره وصلم به اینترنت با pppoe و اینترنت رو از خود مخابرات گرفتم و با lan وصلم
خواستم ببینم این مشکل از مودمه یا اشتراک اینترنتم؟ تو رو خدا زود جواب بدین دارم دیوانه میشم