PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Best of 2011: Platform Awards - Best PlayStation 3 Game

Layken
15-01-2012, 15:59
Best Games of 2011
Platform Awards
Best PlayStation 3 Game

بــرتــریــن بــازی هــای ۱ ۱ ۰ ۲
برترین هر پلتفرم
برترین بازی پلی‌استیشن ۳

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Batman: Arkham City
PlayStation 3

Developer : Rocksteady Studios
Publisher : Warner Bros. Interactive Entertainment

Killzone 3
PlayStation 3

Developer : Guerrilla Games
Publisher : Sony Computer Entertainment

LittleBigPlanet 2
PlayStation 3

Developer : Media Molecule

Portal 2
PlayStation 3

Developer : Valve Corporation
Publisher : Valve Corporation

Uncharted 3: Drake's Deception
PlayStation 3

Developer : Naughty Dog

Best of 2011

Genre Awards - Best Action/Adventure Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Driving Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Fighting Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Platformer Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Puzzle Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Rhythm Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best RPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Shooter Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Sports Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Strategy Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Platform Awards - Best PC Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best PlayStation 3 Game| Best Xbox 360 Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Game of The Year ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Killzone2
16-01-2012, 21:57
انحصاری ها سونی واقعا شاهکار بودن همه... چه آنچارتد و چه کیلزون و حتی LBP که شاخص هست برای خودش...

با توجه به این خواستم به آنچارتد رای بدم گفتم کیلزون 3 هم خیلی خوب بود و اینکه اگر بخوام تو این عنوان ها یکی رو انتخاب کنم نمیشه واقعا کلا هم ناتی داگ و هم گوریلا عالی کار کردن! با وجود این به کیلزون 3 رای میدم.

B.3.S.T
17-01-2012, 00:18
با اجازتون ما انتخاب نمی کنیم چون هیچ تجربه ای از این کنسول نداشتم پس هر رأیی بدم اجحاف کردم در حق اونایی که دارن رأی میدن...

Sam Fisher 11
17-01-2012, 02:04
دم سونی گرم امسال کم حال نداد به کنسولش...جای اینفیمس دو هم خالیه...

من به Killzone 3 رای دادم.
u3 هم عالی بود بخصوص به لحاظ گرافیک اما وقتی اجمالی به قضیه نگاه میکنم میبینم کیل سه کامل تر بود چون هم مولتیه جذاب تر و با کلاس تری داره هم کمپینش هیجان بیشتری داشت.

پ.ن: البته بتمن تو این لیست سرتره اما چون روی این پلتفرم بازیش نکردم بهش رای ندادم;)

Fate2646
17-01-2012, 13:31
از Batman: Arkham City خیلی خوشم اومد همیشه دوست داشتم جای یکی از این هیرو های کمیک بوکی باشم اما بازیای اونها زیاد جالب نبود و بیشتر جنبه تبلیغاتی داشت اما Batman: Arkham City دیگه سنگ تموم گذاشت اما به هر حال به Uncharted 3: Drake's Deception رای میدم چون انحصاری این کنسوله و چیزی کم از بقیه بازیای نامبر وان نداره

Gamemaster
17-01-2012, 18:29
Batman: Arkham City

MohammadT15
17-01-2012, 22:06
Uncharted 3

arashpr9
18-01-2012, 01:45
با اینکه KZ 3 عالی بود ولی U3 رو انتخاب میکنم

راستی چرا iNFamous 2 و Resistance 3 توی لیست نی ؟

MohammadT15
19-01-2012, 10:18
آره جای Infamous 2 هم خالیه
واقعا اپن ورد متفاوت و جذابی بود

Layken
20-01-2012, 15:41

به قول یکی از دوستان انچارتد فقط شن نبود گرچه همون شنش کافی بود....:40:

LBP2..: هر موقع به PSN وصل شدم یه یوزر بود صب تا شب انلاین بود کارو زندگی نداشت :دی

Killzone 3..: به واقع شوتر نابی بود امسال باهاش زندگی کردم و وقتی که پلت شد روحم ازاد تر شد

سونی با انحصاری هایی نزدیک 20 عنوان در این سال برا سبک های مختلف برای سلیقه های مختلف همه رو راضی کرد

shahin_mp3
21-01-2012, 03:48
U3 :40:

تو این مدت که این همه بازی کرده بودم هیچ بازی انقدر به من حال نداده بود و گرافیکشم که دیگه محشر بود واقعا حال کردم

CRIS Joon CR7
21-01-2012, 07:36
دیگه ببین این ناتی داگ چیکار کرده که من حاضر شدم Xbox عزیزم:40: رو واسه بازی کردن این به دوستم یه ماه قرض بدمش تا بتونم U3 بازی کنم
از همه لحاظ عالی بود:46:
البته یه جاهاییش باگ داشت ولی خیلی تاثیر گذار نبود

MobinS
22-01-2012, 22:03

vahidgame
30-01-2012, 18:23
سرانجام برنده این نظر سنجی ...

PlayStation 3

Developer : Naughty Dog