PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث پیرامون نرم افزار Your Font2

عادل سلیمی 20
15-01-2012, 18:21
این یک نرم افزاره که با گیم میکر ساختمش.:20::27:
نسخه ی اولش که در این جا میتونین در موردش اطلاعاتی به دست بیارین:21: :
Your Font 1:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نسخه ی اولش ساده ساخته شده بود و فقط این امکان رو داشت که شما حروف رو با قلم ساده ای بکشید و با اونا تایپ کرده و به صورت عکس سیو کنین.
ولی اون چیزی که من می خوام در نسخه ی دومش بهش اضافه کنم چیزی ماورای اینه
یک نرم افزار کامل و دقیق که با محیطی ساده میشه ازش استفاده کرد.
من قصد دارم این نرم افزار رو به دیده ی تجارت بهش نگاه کنم:5:.(که البته نظر شما رو هم میخوام)
نه این که تمرینی باشه و یه چیزی ساخته باشم.
تو نسخه ی دومش امکاناتی که در این جا به قسمتی از اونا اشاره میکنم وجود خواهد داشت.
ساخت ّفونت با ابزار های مخصوص و افکت های زیبا
نوشتن یک متن و ویرایش و ایجاد افکت هایی در پس زمینه و ...
سیو کردن هر چیزی که در نرم افزار میسازین یا مینویسین و این که بعدا ویرایششون کنین و....
این نرم افزار فک نکنم چیزی باشه که تا یکی دو ماه آینده ساخته شه
الآن شاید بگید که این همه نرم افزار هست که این کارا رو انجام میدن . Word و ,photoshop....
ولی با این نرم افزار فونت دلخواه و انحصاری خودتون رو میسازین که میتونین در بازی های خودتون و ... ازش استفاده کنین. و افکت هایی که من می خوام براش بذارم رو تو هیچ جای دیگه ندیدم.
میخوام در این مدت نظرات و پیشنهاد های شما رو بدونم.
این که ارزش این همه زحمت رو داره یا نه؟
اگه نظرتون رو در مورد نسخه ی اول هم بگید ممنون میشم.:11::11:

NINJA0098
15-01-2012, 20:11
دانلود کردم ....باحال بود
ایده ی قشنگیه ادامش بده ....رابط کاربریشو هم همینطور ساده نگه دار...
با اجازت میخوام از ایدت تو آنریل اسکریپت استفاده کنم ....فقط برای تمرینم .... جایی ازش استفاده نمیکنم ...چیزی هم نمیدم بیرون .... اگه اجازه میدی..

عادل سلیمی 20
15-01-2012, 20:26
دانلود کردم ....باحال بود
ایده ی قشنگیه ادامش بده ....رابط کاربریشو هم همینطور ساده نگه دار...
با اجازت میخوام از ایدت تو آنریل اسکریپت استفاده کنم ....فقط برای تمرینم .... جایی ازش استفاده نمیکنم ...چیزی هم نمیدم بیرون .... اگه اجازه میدی..
باشه ازش استفاده کن
ولی دیگه فقط واسه تمرین باشه لطفا:46:
دوستان نظر بدن

brain
15-01-2012, 22:28
سلام. ایده ی جالبیه ولی باید کاملش کنی. اگه این چیزایی که گفتی رو بیاری توش واقعا (بی باگ) خیلی خوب میشه.

armin_555
17-01-2012, 20:47
خوب بود. مخصوصا اگه با گیم میکر ساخته باشیش!!!!!:31:

AMIR REZAs
17-01-2012, 20:55
خیلی خوب بود .... :46:
تنها ایراد بزرگش این بود که واسه تنظیم فونتمون باید از برنامه خارج شیم و با یه ادیتور مثل پینت فونت رو طراحی کنیم اگر بتونی واسش یه ادیتور طراحی کنی فوق العاده میشه . همه اینا به کنار ، اگر بتونی با یه شرکتی چیزی هماهنگ کنی واست پورت کنن یا اصلا این ایده رو تو یونیتی اجرا کنی و رو اندروید بیاری که دیگه :8: میشه

عادل سلیمی 20
19-01-2012, 23:25
خیلی خوب بود .... :46:
تنها ایراد بزرگش این بود که واسه تنظیم فونتمون باید از برنامه خارج شیم و با یه ادیتور مثل پینت فونت رو طراحی کنیم اگر بتونی واسش یه ادیتور طراحی کنی فوق العاده میشه . همه اینا به کنار ، اگر بتونی با یه شرکتی چیزی هماهنگ کنی واست پورت کنن یا اصلا این ایده رو تو یونیتی اجرا کنی و رو اندروید بیاری که دیگه :8: میشه
یه ادیتور ساده داره
اون نوشته ها ی اولین صفحه ی بازی رو کامل بخون
از این که نظر دادی ممنون:11:

عادل سلیمی 20
26-01-2012, 12:56
دوستاان کسی در مورد نسخه ی اول این نرم افزار نظری نداره؟!!!!!!!!!

parvizamd
26-01-2012, 13:11
عادل جان می تونه فایل فونت بهمون ارایه بده؟

ویرایش منظور رو اشتباه گرفتم راستش فعلا نت ام اوضاع خوب نیست . چند روز دیگه دان می کنم ولی ایده ولی مشخصه ایده و جالب قشنگی هست.تبریک می گم.

parvizamd
26-01-2012, 13:18
در ضمن برای طراحی پینت هم گیم میکر خیلی گزینه بهتری نسبت به یونیتی هست.خواستی با گیم میکر می تونم کمکت کنم.

عادل سلیمی 20
26-01-2012, 23:16
عادل جان می تونه فایل فونت بهمون ارایه بده؟

ویرایش منظور رو اشتباه گرفتم راستش فعلا نت ام اوضاع خوب نیست . چند روز دیگه دان می کنم ولی ایده ولی مشخصه ایده و جالب قشنگی هست.تبریک می گم.
نه نمیتونه فایل فونت ارائه بده
ولی اگه راهی براش بلدی بگو (ممنون میشم)
از این که نظر دادی خیلی ممنون:11:

parvizamd
27-01-2012, 00:03
حیف به خدا این 14 امتحانتم تمومه یک مثال کوچیک برات پینت می ساختم.الان با دیالم دهن سیروسه شرمنده ولی سخت تری کارش polygon و fill کردن بقیه اش آسونه.

عادل سلیمی 20
28-01-2012, 01:56
حیف به خدا این 14 امتحانتم تمومه یک مثال کوچیک برات پینت می ساختم.الان با دیالم دهن سیروسه شرمنده ولی سخت تری کارش polygon و fill کردن بقیه اش آسونه.
توی نسخه ی دومش اصلا یه چیزیه بیا و ببین :31:
کار از پینت گذشته...
ابزارای بیشتری داره افکت و ...
ولی فعلا به دلیل یک پروژهی جدید هنوز این یکی در حالت pouse قرار داره
آخه منم تو این مسابقه ی "یک نما یک بازی" شرکت کردم:20:.
از این که دوست داشتی کمکم کنی ممنون:11:

armin_555
28-01-2012, 16:28
کمکای پرویز اینجا کمکای پرویز اونجا کمکای پرویز همه جا!!!:31: