PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Best of 2011: Game of The Year

havas_1980
15-01-2012, 13:03
Best Games of 2011
Game of The Year

بــرتــریــن بــازی هــای ۱ ۱ ۰ ۲
بـــازی ســـال

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Batman: Arkham City
PC, Xbox 360, PlayStation 3

Developer : Rocksteady Studios
Publisher : Warner Bros. Interactive Entertainment

Forza Motorsport 4
Xbox 360

Developer : Turn 10 Studios
Publisher : Microsoft Studio

Gears of War 3
Xbox 360

Developer : Epic Games
Publisher : Microsoft Studios

Portal 2

Developer : Valve Corporation
Publisher : Valve Corporation

Rayman Origins
Xbox 360, PlayStation 3

Developer : Ubisoft Montpellier
Publisher : Ubisoft

The Elder Scrolls V: Skyrim

Developer : Bethesda Game Studios
Publisher : Bethesda Softworks

The Witcher 2: Assassins of Kings
PC

Developer : CD Projekt RED
Publisher : Atari

Uncharted 3: Drake's Deception
PlayStation 3

Developer : Naughty Dog
Publisher : Sony Computer Entertainment

Best of 2011

Genre Awards - Best Action/Adventure Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Driving Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Fighting Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Platformer Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Puzzle Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Rhythm Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best RPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Shooter Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Sports Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Strategy Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Platform Awards - Best PC Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best PlayStation 3 Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Xbox 360 Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Game of The Year

halflife g
16-01-2012, 20:02
برای اینکه تاپیک بالا بیاد گفتم فقط رای ندم و نظرمم اعلام کنم :

اولا ممنون بابت تاپیکای نظر سنجی امسال......به نظر من خیلی خیلی بهتر از سالهای قبل بود و بهتر میشد نتیجه گیری کرد( تمایلات بچه های فروم ما رو بهتر نشون میداد)
البته در این بین شاید نظرات متفاوتی هم باشه که خوب همیشه پیش میاد و قشنگی نظرسنجی به همینه

+

دوما من رایمو به بازی پورتال2 دادم .......قبلا هم گفته بودم امسال هیچ بازی در این سطح برای من نبود......همه چیز بازی بی نقص و عالی بود(هر کی از بازی ایراد درست و حسابی بگیره جایزه داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید.......:11:

.

havas_1980
16-01-2012, 20:24
همین الانه تعداد رای دهنده ها تو پایین نظر سنحجی 5 نفره ولی وقتی دستی بشماریم میشه 6 رای دهنده!!
مشکل تو پرتال 2 ـه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مراد جان! انگاری تو رو حساب نفرموده این نظر سنجی! :27:

Arrowtic
16-01-2012, 20:28
رای من میره به بازی که امسال تو ذهنم برای همیشه موند و خیلی لذت بخش بود!
Skyrim!:46:

Killzone2
16-01-2012, 21:33
بین اینا دو انتخاب برای برترین هست به نظر من شاهکار فقط افسانه زلدا هست که چون دوستان از Wii خوششون نمیاد قرار ندادن که کسی هم نظر نده! آنچارتد رو هم زدین آخر که کسی بهش نگاه نکنه: دی

البته این رو هم بگم به نظر من آنچارتد 3 از هر نظر بالاتر بود از بازی های دیگه ولی اگر زلدا بود به اون رای میدادم چون مقداری هم بازی رو انجام دادم باید بگم شاهکار بزرگی بود و اینکه تو مواردی خیلی بهتر از آنچارتد3 هم هست با این حال آنچارتد 3 رای من بود.

البته ویچر2 واقعا زیبا بود یکی از شاهکار های بزرگ بود که شخصیت پردازی و گرافیک و داستان واقعا پر محتوی داشت ولی اون چیزی که خیلی به نظر من جالب بود چیز های جدید تر تو آنچارتد و زلدا هست که باعث میشه گیمر توجه بیشتر کنه و لذت هم ببره...

Little Sparrow
16-01-2012, 21:38
Skyrim.خوبی ها و بدی هاشم قبلا گفتن.دیگه گفتن نداره.
واقعا باید چند بار تمومش کرد.چون هربار چیزهایی جدید کشف میکنی.

B.3.S.T
17-01-2012, 00:15
بنده هم با توجه به عناوینی که تجربه کردم و فقط میتونم رو اون موارد انتخاب داشته باشم در نتیجه Batman:Arkham City
الحق و النصاف اگر بخوام نتیجه گیری کنم آخرین بازی سال 2011 بود که تجربه کردم و شَک و شبه ای ندارم در اینکه بیشتر از بقیه نظرم رو جلب کرد.

Sam Fisher 11
17-01-2012, 02:11
Gears of War 3

mjorh
17-01-2012, 13:23
ب نظر من Batman Arkham City لیاقت این عنوان رو داره ...بیشتر از بقیه!:46:

Fate2646
17-01-2012, 13:27
The Elder Scrolls V: Skyrim کاری کرد که دیگه بقیه بازی ها هم با اینکه واقعا عالی بودن اما انتخاب دیگه ای نمیذاره برای ادم بیش از 100 ساعت گیم پلی برای هر بار بازی کردن و....
بعد از اون هم The Witcher 2: Assassins of Kings و بعدش Batman: Arkham City

E Z I O
17-01-2012, 13:38
عجب رقابت فشرده ای!

Batman: Arkham City 5
Gears of War 3 5
The Elder Scrolls V: Skyrim 5

منم به بتمن رای دادم هیچ کدوم از بازی های 2011 مثل این بازی بهم حال نداد!

یعنی این پستم باید پاک بشه؟ خدا داند!

reza207
17-01-2012, 15:33
خوب منم اسکریم رو انتخواب میکونم به 1000و1 دلیل واقعا حق اسکریم هستش که بهترین بازی سال شه

1.The Elder Scrolls V: Skyrim نمره 9.7

2-Gears of War 3 نمره 9.5

3-Batman: Arkham City نمره 9.5

البته بین اینا من Uncharted 3 رو بازی نکردم نمیدونم اگه بازی میکردم شاید نظرم عوض میشد

Gamemaster
17-01-2012, 18:31
The Elder Scrolls V: Skyrim
واقعاً ارزش100% داره

CATALONIA
17-01-2012, 20:47
B-Man Arkham City

شخصیت پردازی عالی چیزی که در بازی ها کمتر دیده میشه ، هر مرحله یک شخصیت جدید میدیدیم و بهترین استفاده از تاریخچه ی یک بازی به وضوح توی این بازی دیده شد ، داستان فوق العاده مهیج که هیچ نقطه ی اضافی نداشت و همش داستان رو به جلو بود . گیم پلی روان ، امکانات اضافی ( Widget ) مجذوب کننده و .. همه و همه همراه با گرافیکی چشم نواز و مراحلی منحصر به فرد ، این بازی رو به نظرم من GOTY امسال کرده ..

Alireza.M67
17-01-2012, 21:45
خسته نباشید !
Dark souls کو !!!!؟
(حداقل آدم حسابش نکردید یه گزینه می ذاشتید با عنوان " بازیهای دیگه" )
متاسفم .
من که به هیچکدوم رای ندادم .
از نظر من بهترین بازی امسال دارک سولز بود و بس ... .

MohammadT15
17-01-2012, 22:08
Uncharted 3 فقط بعدش هم بتمن

CRIS Joon CR7
19-01-2012, 12:18
خیلی سخت انتخاب بین این همه بازی موفق
من واقعا نمیدونستم به کدوم رای بدم:41:
کاش قابلیت انتخاب چند تا رو داشتیم

B.3.S.T
19-01-2012, 14:52
نظر سنجی آبدوغ خیاری به این میگن!
4 روزه تو انجمن به این بزرگی فقط 37 نفر حال کردن رأی بدن;)

mosolim
19-01-2012, 19:22
با سلام به همه

خوب ما در اینجا چهار تا فوق شاهکار داریم که انتخاب رو خیلی مشکل میکرد و واقعا رای دادن به هرکدوم و نادیده گرفتن اونای دیگه کار بسیار سختیه در عین حال یه جور به عدالت ینسبت به اونا اما خوب من بین بتمن ، انچارتد ، اسکایریم و گیرز 3 نهایتا به گیرز 3 رای دادم اونم به خاطر brother to the end

shahin_mp3
19-01-2012, 20:04
فقط U3 :40:

vahidgame
20-01-2012, 12:56
The Elder Scrolls V: Skyrim : دنیای فوق العاده ای داشت که پر از ماجراجویی های مختلف بود و عناصر نقش آفرینی هم به خوبی توی بازی وجود داشتن و بازی یه نقش آفرینی ناب و کم نظیر بودش که حتی کسانی که به این سبک علاقه نداشتن هم به اون علاقه پیدا کردن که تاپیک بازی توی اینجا هم خودش یه مثال واضح برای اینه... ولی داستان بازی زیاد جالب نبود که این برای من مخصوصا توی بازی های نقش آفرینی خیلی مهمه. حتی Oblivon هم که داستانش رو توقع داشتم بهتر باشه باز از Skyrim داستانش بهتر بود!
در کل جدای از اینا ، بازی رو قبول دارم فوق العاده بودش و از یه سری قسمت های نسبت به شماره قبلی کاملتر شده بود و منم از اون لذت بردم ولی در حد Oblivon منو جذب نکرد و اون احساسی که نسبت به Oblivon داشتم احساس بهتری بود...

Batman: Arkham City : سخته این بازی رو بخوام توصیف کنم! شماره قبلی یه شاهکار به تمام معنا بود که این شماره حتی از شماره قبلی کاملتر بود و از اونم شاهکارتر بودش. گیم پلی ، داستان ، گرافیک ، صداگذاری ، موزیک ، همه قسمت های بازی تقریبا کامل بودن و به سختی میشد یه ایراد کوچیک توی بازی پیدا کرد. با توجه به اینم که سبک اکشن ماجرایی جزو سبک های خیلی مورد علاقه خودم هست هم دیگه واقعا عاشق این ماجراجویی بتمن شدم و این بازی جزو به یاد ماندنی ترین بازی های عمرم شد...

Portal 2 : بازی تقریبا کم سر و صدایی که از مدت ها قبل از انتشارش انتظار شاهکار بزرگی دیگه از Valve رو داشتم که با این حال از اون سطحی که فکر می کردم هم فراتر رفت! بازی فراتر از یه بازی در سبک پازل بودش و سبک بازی به نوعی بود که اولش شاید از اون به نام یک شوتر اول شخص نام می بردن ولی کلی در نظر بگیریم سبک بازی خیلی منحصر به فرده...
از معماهای فوق العاده و خلاقانه بازی و بخش co-op کم نظیر بازی گرفته تا داستان و دیالوگ های هوشمندانه و شخصیت پردازی خیلی عالی و به یاد ماندنی شخصیت هایی مثل Wheatley ، همه و همه باعث شدن که بازی از نظر من به یه ابرشاهکار تبدیل بشه
Valve کلا خیلی هوشمندانه عمل می کنه. وقتی اولین بار Portal رو توی Orange Box در سال 2007 منتشر کرد و تقریبا همه رو متعجب زده کرد ، هدفش این بود که این بازی رو توسعه بده و به اینجا برسونه که موفقیت های خیلی زیادی رو کسب کنه و تقریبا میشه گفت در مجموع بیشترین جایزه رو بین همه بازی های امسال داره... حتی به نظر من احتمالش هست که همین Portal 2 توی Half Life 3 نفوذ کنه و یعنی یه سری از قابلیت های اونو در Half Life 3 هم ببینیم!

و در نهایت با احترام به همه بازی های دیگه لیست که فکر می کنم به نوعی همه شون حقشون می تونه باشه که انتخاب بشن و همین طور با احترام خیلی زیادی که برای ابر شاهکاری مثل Batman: Arkham City قائلم من Portal 2 رو به عنوان گوتی امسال انتخاب می کنم...

havas_1980
21-01-2012, 13:05

به نظر من عنوان Portal 2 در حدی بزرگه که به جرات میشه گفت کمتر از سری Half-Life نیست...
"هوشمندانه, نو آورانه و نهایت سرگرم کننده بودن" - از طرف گیم اینفورمر - به حق, بهترین توصیف ممکنه برای این بازیه و داشتن عنوان "بــازی ســال" هم لایقشه...

Layken
21-01-2012, 13:44

بهترین بازی سال 2011

سال دوست داشتنی 2011 هم تمام شد و با عناوین کوچیک و بزرگ مارو با خاطره هایش تنها گذاشت و این انتخاب به عنوان بهترین بازی این سال هیچ شکی رو برام باقی نمیزاره که همین یک نام برای لذت بردنم از این سال برام کفایت میکرد من با دادن بالاترین امتیاز کامل 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])به این عنوان در کنار امتیاز های 9.8 به اسکاریم و Raymen که لایق این نمرات کامل بودن انچارتد رو از دید خودم گوتی 2011 انتخاب میکنم.

SamGun
21-01-2012, 14:55
منم با نظر تو موافقم حامد

کسی که عنوان Uncharted رو تجربه کرده باشه به سختی میتونه عنوانی غیر از این بازی رو مد نظر قرار بده

B.3.S.T
21-01-2012, 14:58
یعنی بتمن که تو اکثر سایتهای به اصطلاح از دید خودتون معتبر که دوم بود اینجا از دید کاربرای با فهم و کمالات(!)ما باید چهارم باشه!!!:mellow:واقعآ دم اونایی گرم که کنسول ندارن و به یه بازی انحصاری رأی دادن واسه خودشیرینی!خُب کنسول نداری چرا به یه بازی انحصاری رأی میدی که تا حالا تو عمرت گیم پدشم دستت نگرفتی!؟
حرفم این نیست که U3 لایقش نیست بلکه ناراحتم از اینکه بعضی ها یه 2ـــزار وجدان ندارن چیزی رو که تجربه کردن راجبش قضاوت کنن.
پارسالم همین مشکل بود تو این تاپیک امسالم همون آش و همون کاسه!ما درست بشو نیستیم متأسفانه ;)
نمی خواستم یه همچین پستی بدم ولی وقتی اسم بعضی ها رو تو آمار نظر سنجی میبینم که فقط به خاطر جو گیر شدن رأی صادر کردن و نمیزارن نظر سنجی سالم جلو بره خیلی شاکی شدم.

vahidgame
21-01-2012, 15:23
یعنی بتمن که تو اکثر سایتهای به اصطلاح از دید خودتون معتبر که دوم بود اینجا از دید کاربرای با فهم و کمالات(!)ما باید چهارم باشه!!!:mellow:واقعآ دم اونایی گرم که کنسول ندارن و به یه بازی انحصاری رأی دادن واسه خودشیرینی!خُب کنسول نداری چرا به یه بازی انحصاری رأی میدی که تا حالا تو عمرت گیم پدشم دستت نگرفتی!؟
حرفم این نیست که U3 لایقش نیست بلکه ناراحتم از اینکه بعضی ها یه 2ـــزار وجدان ندارن چیزی رو که تجربه کردن راجبش قضاوت کنن.
پارسالم همین مشکل بود تو این تاپیک امسالم همون آش و همون کاسه!ما درست بشو نیستیم متأسفانه ;)
نمی خواستم یه همچین پستی بدم ولی وقتی اسم بعضی ها رو تو آمار نظر سنجی میبینم که فقط به خاطر جو گیر شدن رأی صادر کردن و نمیزارن نظر سنجی سالم جلو بره خیلی شاکی شدم.
خب وحید جان الان پرتال 2 هم که امسال از خیلی جاها گوتی و کلی جایزه برده ، پنجمه و جالبه 7 کاربر رای دادن ولی توی نظرسنجی زده 6 تا ! :دی
حالا گفتم پرتال 2 یاد یه قضیه ای جالبی در مورد همین تاپیک افتادم. با توجه به تحقیقاتم یه نفر اون موقعی که پرتال 2 رای هاش 2 تا بوده نظرسنجی رو دیده بوده که دو نفر رای داده بودن و توی آمار هم 2 تا نوشته بوده ولی بعدش همون موقع مراد هم رای داده و یعنی تعداد رای دهنده ها شده 3 تا ولی تعداد رای ها از 2 تا تغییری نکرده و یعنی رای مراد حساب نشده! :دی
به خاطر همین هم الان یه رای رو کمتر می نویسه

در مورد نظرسنجی واقعا نسبت به سال های قبل خیلی بهتر شده و مشکل سال های قبل یه چیز دیگه بود و الان از بین این بازی های بزرگ هر بازیی انتخاب بشه کسی زیاد ناراضی نمیشه ولی مثلا وقتی توی بهترین های پی سی پارسال از بین مس افکت 2 و استارکرفت 2 یه بازی دیگه اونم با اختلاف خیلی زیاد اول میشه و این دو تا بازی که جزو بهترین های تاریخ پی سی هستن به ترتیب در رده ششم و پنجم قرار می گیرن قضیه کلا فرق داره! ( این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نتیجه نظرسنجی پارسال برای پی سیه و نظرسنجی کلی هم وجود نداشت)
اگه تاپیک های بهترین های سال های قبل رو دنبال کنیم خود من خیلی ناراضی بودم ولی الان مثلا برام مهم نیست پرتال 2 در چه رده ای قرار می گیره...
ولی در مورد اینکه بعضی ها ممکنه الکی رای بدن باهات کاملا موافقم :20:

mjorh
21-01-2012, 21:41
تاپای سایتمون در حقه B-AC نامردی کردنا.....:21::13:

نمیدونم آخه بتمن چی کم داشت ؟ نه واقعا چی ؟؟؟

halflife g
21-01-2012, 21:42

اولا وحید جان اینقدر خوتو کثیف نکن(آخر سر این نظر سنجی سکته رو میزنی تو:31:)

دوما خواستم تصحیح کنم بتمن در رتبه سوم قرار داره .....یعنی اول اسکایرم بوده بعد پورتال بعد بتمن(البته به رتبه و تعداد نیس بلکه به شایستگی هست که واقعا تشخیص اینکه کدوم اول دوم سومه بسیار سخت و گاهی سلیقه ایه)

سوما اینکه قبلا هم گفتم الانم میگم : رای اینجا رای منتقدین نیس رای کاربراس پس انتظار نتیجه متفاوت و حتی عجیب دور از ذهن نیس(حالا بماند رای هایی که به قول شما الکی بوده)

حالا گفتم پرتال 2 یاد یه قضیه ای جالبی در مورد همین تاپیک افتادم. با توجه به تحقیقاتم یه نفر اون موقعی که پرتال 2 رای هاش 2 تا بوده نظرسنجی رو دیده بوده که دو نفر رای داده بودن و توی آمار هم 2 تا نوشته بوده ولی بعدش همون موقع مراد هم رای داده و یعنی تعداد رای دهنده ها شده 3 تا ولی تعداد رای ها از 2 تا تغییری نکرده و یعنی رای مراد حساب نشده! :دی

where is my vote??:31:
ولی جدای از شوخی همین 8 تا رایی که پورتال اورده هم جای شکر داره.....من خودم انتظار نداشتم اینجا بیش از 3 ...4 تا رای بیاره

.

AlexMercer
22-01-2012, 01:06
من که uc3 بازی نکردم نمیدونم. همچنین portal 2 رو . ولی از بین batman و skyrim انتخاب سخته. ولی یک برتری که بتمن نسبت به skyrim داره داستان فوق العادش بود که متاسفانه skyrim فاقد داستان درست حسابی بود. من بتمن رو انتخاب کردم . از همین الانم رای سال بعدمو میندازم تو صندوق : mass effect 3 فقط تقلب نکنیدا. مثل الان که هرچی مردم رای دادن به بتمن و اسکایریم خط زدین روش نوشتین uc3 .

arash2006
22-01-2012, 02:42
Uncharted 3 واقعا سلطانه خیلی حال کردم :40:
الان هم دارم بتمن رو بازی میکنم ولی اون هیجان آنچراد رو نداره :13:
پرتال 2 هم خوبه ولی برای کسایی که عشق معما هستن نه همه گروهها !!!!!:18:

MohammadT15
22-01-2012, 14:27
والا ما یه نظر دادیم پاک شد . بعد یکی از مدیرا اومد گفت وقتی نظر میدی شوخی نکن بعضیا بی جنبن سو استفاده میکنن گفتم باشه حالا به صورت کاملا جدی نظر میدم:46:

Batman: Arkham City : بازیه فوق العاده قشنگ و باحالی بود همون نسخه ی arkham asylum هم همین الانش از خیلی بازیهای جدید سر تره چه برسه به این . گرافیک خوبی داره یه داستان درست حسابی هم داره آدم میفهمه چی به چیه . اینجور سبک ها هم عامه پسنده اکثرا دوست دارن از جمله خود من . من کاری به نظر سنجی اینجا ندارم اینا که سلیقه بچه هاس شاید همین فردا یهو فرزا اومد اول شد!! ولی منصفانه رده دوم برای این بازی خوبه

Forza Motorsport 4 : من کلا از این دسته بازیهای راسینگ بدم میاد اما خداییش این قشنگ بود . گیم پلی جذب کننده ای داشت زیاد بازی نکردم ولی همون قدرم کافی بود . همین رده آخر هم براش بسه چون اسمش در کنار بازیهای بزرگی اومده که اصلا قابل قیاس نیست:31:

Gears of War 3 : تنها شوتری بود که به همراه MW3 و Killzone 3 به دلم نشست . از هر لحاظی بخوای بررسی کنی نمره ضعیف به این بازی نمیشه داد . چه داستان . چه گرافیک . چه گیم پلی چه صدا گذاری و خلاصه هر چی که بگی . ولی رده سوم برای این بازی هم بسه

Rayman Origins : خوب بود ولی کلا نمیدونم به چه دلیل الان باید تو این نظر سنجی باشه!!!

Portal 2 و The Elder Scrolls V: Skyrim : این 2 تا رو با هم میگم . درسته این بازیا به دل خیلیا نشسته حتی الدر بهترین بازیه 2011 هم شد اما به نظر من این بازی ها اصلا عامه پسند نیستند . 2 تا از سبک هایی که خیلی دیر به دل گیمر میشینه مخصوصا The Elder Scrolls V: Skyrim . ما از هر کی پرسیدیم حالش از سبک rpg بهم خورده ! نمیگم بازیاشون بد بودا تو سبک خودشون خداست ولی کلا اینگونه سبکا حداقل تو ایران زیاد طرفدار نداره بازم بیشتر منظورم The Elder Scrolls V: Skyrim هست . در کل بازیهای جالبی بودن اما بین اینهمه سبک بازی من هیچ وقت rpg رو اول نمیدونم

The Witcher 2: Assassins of Kings : نظر خاصی ندارم راجع بهش فقط میتونم بگم بازی خوبی بود اما نه در این حدی که بخواد بین این بازیها خودی نشان بده

Uncharted 3: Drake's Deception : جز به یادماندنی ترین بازیهاییه که در طول سالهایی که بازی میکنم و خواهم کرد از خاطرم نمیره . اولین چیزی که توی بازی بهش برمیخوریم گرافیک خیره کننده و خارق العاده ی این بازیه که گیمر ها در تاریخ نسل کنسول ها و بازیها ندیده بودن!
فضاهای متفاوت.هیجان بیش از حد. داستان بی نظیر. یکنواخت نبودن بازی.گیم پلی و تمام چیزا دست به دست هم دادن تا در سال 2011 شاهد بی نظیر ترین بازیه دنیا باشیم . اونایی که بازی کردند که خوب توی اینجور نظر سنجیا چشمشون جز uncharted 3 چیزی نخواهد دید . اونایی هم که بازی نکردند عکس ها و تریلر ها موجوده اما تا وقتی دسته رو نگیری دستت متوجه نمیشی که ما چی میگیم . و از این بازی به بعد بود شرکت های سازنده بازی فهمیدن معنیه واقعیه گرافیک یعنی چی :

به قول دوستان این بازی همش شن نبود اما همین شن ها برای اثبات قدرتش کافی بود:40:
1 : Unchardet3
2 : Batman
3 : Gears Of War 3

AlexMercer
22-01-2012, 14:45
یه نکته ای در مورد بتمن وجود داره اونم اینه که معمولا طرفداران UC3 تمامی نسخه های قبلی رو بازی کردن و با همه اتفاقات کارکتر ها و .... اشنایی دارند. ولی خیلی از افرادی که بتمن رو بازی کردند به طور کامل با بتمن و شخصیت هاش اشنایی ندارند چون ما توی ایران نه به کمیک هاش دسترسی داشتیم و نه به سریال های انیمیشنیش. خیلی از اتفاقات و دیالوگ ها برامون ناشناخته هستند مثلا کمتر کسی میدونه چرا جوکر کل بدنش سفیده و چرا اصلا شده جوکر؟ چرا POISON IVY همش بین گیاهاشه یا اصلا HARLEY QUEEN کیه. مطمئنا شناخت کارکتر ها و اتفاقات در طول بازی خیلی روی لذت بردن از بازی تاثیر میزاره.

Portal 2 و The Elder Scrolls V: Skyrim : این 2 تا رو با هم میگم . درسته این بازیا به دل خیلیا نشسته حتی الدر بهترین بازیه 2011 هم شد اما به نظر من این بازی ها اصلا عامه پسند نیستند . 2 تا از سبک هایی که خیلی دیر به دل گیمر میشینه مخصوصا The Elder Scrolls V: Skyrim . ما از هر کی پرسیدیم حالش از سبک rpg بهم خورده ! نمیگم بازیاشون بد بودا تو سبک خودشون خداست ولی کلا اینگونه سبکا حداقل تو ایران زیاد طرفدار نداره بازم بیشتر منظورم The Elder Scrolls V: Skyrim هست . در کل بازیهای جالبی بودن اما بین اینهمه سبک بازی من هیچ وقت rpg رو اول نمیدونم

The Witcher 2: Assassins of Kings : نظر خاصی ندارم راجع بهش فقط میتونم بگم بازی خوبی بود اما نه در این حدی که بخواد بین این بازیها خودی نشان بده

یک سری به تاپیک اسکایریم بزنی میبینی که اونقدر ها هم که شما میگی بازی های RPG بی طرفدار نیستند و مخصوصا توی این چند سال اخیر با عرضه عناوین مهمی مثل Mass Effect . Dragon Age . Witcher , Skyrim, Deus Ex اشتیاق گیمر ها به بازی کردن این سبک بیشتر شد.

همچنین همه فقط بدنبال بازی های بکش برو جلو نیستند و گیمر های hardcore گاهی برای تنوع سراغ بازی هایی مثل پرتال میرند.:46:

mjorh
22-01-2012, 19:49
اما ب نظر من B-AC واقعا از UNCHARTED بهتره ،اگه تو همه چی این دو بازی رو مساوی در نظر بگیریم ....گیم پلی B-AC خیلی طولانی تر از UNCHARTED هس ، آنچارتد دیگه تهش 10 ساعت طول میکشه اما B-AC تا 20 ساعتم میره ! (بدون اینکه تکراری شه )

---------- Post added at 07:49 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

به قول دوستان این بازی همش شن نبود اما همین شن ها برای اثبات قدرتش کافی بود

این شنا چیزی جز گرافیکو نشون نمیدن !:5: گرافیک مهمه اما همه چی نیس...

Layken
22-01-2012, 21:48

یعنی انچارتد همه چیش فقط گرافیکش بود..؟

MohammadT15
22-01-2012, 22:16
یک سری به تاپیک اسکایریم بزنی میبینی که اونقدر ها هم که شما میگی بازی های RPG بی طرفدار نیستند و مخصوصا توی این چند سال اخیر با عرضه عناوین مهمی مثل Mass Effect . Dragon Age . Witcher , Skyrim, Deus Ex اشتیاق گیمر ها به بازی کردن این سبک بیشتر شد.

همچنین همه فقط بدنبال بازی های بکش برو جلو نیستند و گیمر های hardcore گاهی برای تنوع سراغ بازی هایی مثل پرتال میرند.:46:
اون تاپیک به سبک بازیش ربط نداره شلوغیش به اینه که برای Pc و Play3 و Xbox تولید شده . کلا بازیی هایی که برای هر 3 تای اینا بیان تاپیکاشون شلوغه نسبت به بقیه:46:
در ضمن من نگفتم اصلا طرفدار نداره گفتم نسبت به بقیه سبک بازیها کمتر طرفدار داره منظورمم بیشتر با سبک RPg بود پرتال باز بیشتر طرفدار داره

بعدشم فکر نکنم بازیهایی مثل Heavy Rain و U3 و Rayman و Pes و Batman و ... بکش برو جلو باشن دیگه الان کمتر بازیی اینجوریه اون واسه پلی 1 بود:10:
سبک RPG هم برا تنوع خوبه اما نه تو دنیای گیمری امروز که روزانه 10 تا بازی منتشر میشه و همه میخوان تجربش کنن . اینگونه سبک ها رو اگه بخوای کامل بازی کنی و بهت بچسبه باید حداقل 2 ماهی روشون وقت بذاری تنوعش بهت بچسبه:31:

LiverBarca
22-01-2012, 22:20
من نمیدونم چرا ولی هر جوری حساب میکنم نمیتونم بتمن رو بین 3 تا بازی اول قرار بدم!
البته اگه به من باشه حتی رده 4 هم براش زیاده و بهترین رتبه ای که میتونه بین این بازیها داشته باشه 5 هست...

MohammadT15
22-01-2012, 22:22
اما ب نظر من B-AC واقعا از UNCHARTED بهتره ،اگه تو همه چی این دو بازی رو مساوی در نظر بگیریم ....گیم پلی B-AC خیلی طولانی تر از UNCHARTED هس ، آنچارتد دیگه تهش 10 ساعت طول میکشه اما B-AC تا 20 ساعتم میره ! (بدون اینکه تکراری شه )

---------- Post added at 07:49 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

عزیز من شما میگی اگه تو این دو بازی همه چیزو مساوی در نظر بگیریم...
خوب اشکال اینجاس که از هیچ لحاظ نمیشه مساوی در نظر گرفت:31:اگه اینجوری بود الان میانگین امتیازاشون یکی بود :46:زمان گیم مهم نیست ... بعضی از بازیها گیم پلیش 3 ساعته اینقدر قشنگ کار شده آدم میشینه 10 بار بازی میکنه میشه 30 ساعت . بعضی بازیها گیم پلیش 20 ساعته اما اینقدر افتضاحه آدم 1 بارم به زور تا تهش میره . منظورم بتمن نبودا کلا مثال زدم که بدونی زمان بازی مهم نیست

در ضمن شما این شن ها رو نگاه کردی فقط به گرافیک بازی پی بردی؟:31:

mjorh
22-01-2012, 22:24
یعنی انچارتد همه چیش فقط گرافیکش بود..؟
منظورم این نبود ، دوستمون از شن حرف زد منم گفتم این گرافیکه بازیو نشون میده ...خو مگه غیر ازینه؟

---------- Post added at 10:24 PM ---------- Previous post was at 10:22 PM ----------

عزیز من شما میگی اگه تو این دو بازی همه چیزو مساوی در نظر بگیریم...
خوب اشکال اینجاس که از هیچ لحاظ نمیشه مساوی در نظر گرفت:31:اگه اینجوری بود الان میانگین امتیازاشون یکی بود :46:زمان گیم مهم نیست ... بعضی از بازیها گیم پلیش 3 ساعته اینقدر قشنگ کار شده آدم میشینه 10 بار بازی میکنه میشه 30 ساعت . بعضی بازیها گیم پلیش 20 ساعته اما اینقدر افتضاحه آدم 1 بارم به زور تا تهش میره . منظورم بتمن نبودا کلا مثال زدم که بدونی زمان بازی مهم نیست

در ضمن شما این شن ها رو نگاه کردی فقط به گرافیک بازی پی بردی؟:31:

شما بگو آنچارتد چیش از بتمن زیادتره؟ گرافیکش ؟ گیم پلیش؟ موسیقیش؟ داستانش؟
مساوی میشه در نظر گرفت...

MohammadT15
22-01-2012, 22:33
شما بگو آنچارتد چیش از بتمن زیادتره؟ گرافیکش ؟ گیم پلیش؟ موسیقیش؟ داستانش؟
مساوی میشه در نظر گرفت...

داداش دیگه حرف از گرافیک نزن...
گرافیک آنچارتد 3 بتمنو صد تای مثل اونو میخوره این از گرافیک

داستان هم بتمن یه داستان جا افتاده بوده بین من و شما . از قدیم بوده کاراکتراش چیز جدیدی نیستن از زمان اجدادمون بودن . خوب داستان چه نو آوریی داره؟تکمیل شده فقط , خلق نشده!
ولی آنچارتد داستانش یه داستان خلق شده و جدیده . نوآوری داره . ایجاد شدس نه تکمیل شده
با طرفدارا ارتباط نو برقرار کرد کاراکتر سازی کرد شخصیت سازی کرد و اینکار خیلی سخت تره تا اینکه شما تمام کاراکترا رو در اختیار داشته باشی فقط بهش داستان بدی
اینم از داستان

Killzone2
22-01-2012, 23:00
کلا همینطور که گفتم اینجا بیشتر از روی ندونستن نظر میدن!
کاربری میاد با دلیل توضیح میده آنچارتد3 اینطوریه! نظر خودش رو داره میگه قابل احترام! باز گیر میدن که چرا اینطوریه؟ طرف میاد میگه نظر سنجی رو به اسم بازی های دیگه میزنه u3 !!!!
واقعا خجالت داره! یه مقدار بهتر رفتار کنید! به نظرتون این حرفا درسته؟ نظر دارید خودتون بیان کنید! اگر از بتمن خوشتون میاد حتما برا شما جالب بوده و اگر کسی از آنچارتد خوشش میاد دلیل خودش رو داره حالا چرا همش میخوایی با این رفتار های نچندان جالب هم موضوع تاپیک رو منحرف کنید و هم اینکه تا کسی نظر میده بریزین رو سرش؟:13:

این که بتمن خوبه شکی نیست! اینکه آنچارتد خوبه کاملا درسته اینکه پرتال یک شاهکار بزرگ هست این هم درسته ولی...
نظر شخصی و تجربه! من گفته بودم اینجا هم میگم باز کسی که آنچارتد بازی کنه اینکه بخواد بتمن رو با این مقایسه کنه اصلا درست نیست! کلا سلیقه بیشتر مد نظر هست! بتمن به مراتب شخصیت پردازی قوی تری داره ولی آنچارتد هم عالی کار شده رو این مورد! تو بیشتر موارد هم انچارتد بهتر از بتمن هست!
مشخصه کلی آنچارتد هم فقط تو گرافیک نیست! صدا گذاری حرفه ای و همینطور داستان پر محتوی و شخصیت های واقعا شاهکاره! همینطور که جوکر و بتمن و مستر فریز شاهکار هست! از طرفی دقت جزئیات کلی آنچارتد از عنوان های 2011 هم بیشتره!
من نظر خودم رو بگم مثلا... آنچارتد 3 پر محتوی ترین 2011 هست ولی زلدا پر محتوی ترین سری بازی ها!!!
این وسط بتمن چی شد؟ من از بتمن خوشم نمیاد پس رفتم رای دادم به آنچارتد؟ درسته به نظرتون؟:13:

من خودم از زلدا بیشتر از آنچارتد هم خوشم اومد و این رو بدونید زلدا خیلی از اینا باز بهتر به طوری که میتونم بگم نه بتمن و نه آنچارتد و نه چیزی از نظر محتوی با این نمیتونه رقابت کنه از هیچ نظر! به نظر من که این رو تجربه کردم به اینصورت هست... چرا که دیالوگ های شاهکار و البته کلاس بازی چیز دیگس! یه جوری نشون میده که هیچ چیزی محتوی این سری رو نداره! انفجار زلدا چیزی نیست که عنوانی بخواد باهاش رقابت کنه!
حالا برای چی این رو گفتم؟ خواستم بگم فقط مقایسه ها زیاد جالب نیست و بعد هم از روی تجربه نظر بدید این خیلی بهتره! کسی که آنچارتد رو تجربه نکرده متوجه منظور بیشتر دوستانی که خیلی از این بازی خوششون میاد نمیشن!

یه بار هم بحث این مورد بود و گفتم هر کسی زلدا رو تجربه کنه به حرف من میرسه! بدون شک و مطمئن باشید زلدا از همه اینا بهتره! تو نظر سنجی هم با اینکه قرار داده نشد ولی برترین حتی از آنچارتد هم بهتره!

حالا بحث رو زیاد مقایسه ای نکنم فقط خواستم بگم بجای اینکه به نظر دیگران یا روش نظر سنجی گیر بدیم یا کسی حرف زد بهش گیر بدین بهتره خودتون هم نظر شخصی رو عنوان کنید به هر حال بهتره اینطوری روند تاپیک رو هم چیز میکنید با این رفتار ها!!! :13:

AlexMercer
22-01-2012, 23:09
داداش دیگه حرف از گرافیک نزن...
گرافیک آنچارتد 3 بتمنو صد تای مثل اونو میخوره این از گرافیک

داستان هم بتمن یه داستان جا افتاده بوده بین من و شما . از قدیم بوده کاراکتراش چیز جدیدی نیستن از زمان اجدادمون بودن . خوب داستان چه نو آوریی داره؟تکمیل شده فقط , خلق نشده!
ولی آنچارتد داستانش یه داستان خلق شده و جدیده . نوآوری داره . ایجاد شدس نه تکمیل شده
با طرفدارا ارتباط نو برقرار کرد کاراکتر سازی کرد شخصیت سازی کرد و اینکار خیلی سخت تره تا اینکه شما تمام کاراکترا رو در اختیار داشته باشی فقط بهش داستان بدی
اینم از داستان

روی یک سری داستان شاهکار مثل بتمن بازی ساختن خودش شاهکاره همون طور که نسخه های قبلی موفق نشدند .

کاراکتر سازی شخصیت سازی کاریه که سالها پیش بتمن انجام داده و چه بسا خیلی از افرادی که بتمن رو بازی میکنند با همه کارکتر ها اشنایی ندارند ولی با عرضه همین دو نسخه درگیر بازی و کارکتر ها شدند.

همچنین داستان بازی های بتمن بر اسا کمیک بوک های سابقش نیست پس تیم سازنده خیلی باید مراقب باشه که مبادا داستان خیل عظیم هوادارای این بازی رو نا امید نکنه.

دز موزد پیچیدگی های داستان بتمن هم میتونی به تاپیکش سری بزنی حمید جان به صورت کامل گذاشته. بازی که فوق العاده داستان پیچیده ای داره و هیچ یک از عکس ها و جزییات بازی بی مورد نیست. یه مثال ساده : اول بازی آخر بازی رو میبینیم!

بعد عزیز من انچارتد گرافیک خوبی داره ولی بتمن هم همینطور و بتمن در کامپیوتر با فیزیک و دایرکت ایکس 11 حتی بهتر هم میشه .

بعدش بازهم شلوغی یک تاپیک ربط به عرضش روی هر سه پلت فرم نداره میتونی به تاپیک ویچر و یا مس افکت 2 هم مراجعه کنی. باز هم داری اشتباه میکنی چون rpg خیلی طرفدار داره . حتی اگر خیلی طولانی باشه چون به قول شما از هر 10 بازی که در روز میاد شاید 2 کیش در یک ماه ارزش بازی داشته باشه. من حتی بهت قول میدم شما تا بحال یک بازی rpg نکردی نمی دونی چی به چیه!

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 11:06 PM ----------

کلا همینطور که گفتم اینجا بیشتر از روی ندونستن نظر میدن!
کاربری میاد با دلیل توضیح میده آنچارتد3 اینطوریه! نظر خودش رو داره میگه قابل احترام! باز گیر میدن که چرا اینطوریه؟ طرف میاد میگه نظر سنجی رو به اسم بازی های دیگه میزنه u3 !!!!
واقعا خجالت داره! یه مقدار بهتر رفتار کنید! به نظرتون این حرفا درسته؟ نظر دارید خودتون بیان کنید! اگر از بتمن خوشتون میاد حتما برا شما جالب بوده و اگر کسی از آنچارتد خوشش میاد دلیل خودش رو داره حالا چرا همش میخوایی با این رفتار های نچندان جالب هم موضوع تاپیک رو منحرف کنید و هم اینکه تا کسی نظر میده بریزین رو سرش؟:13:

این که بتمن خوبه شکی نیست! اینکه آنچارتد خوبه کاملا درسته اینکه پرتال یک شاهکار بزرگ هست این هم درسته ولی...
نظر شخصی و تجربه! من گفته بودم اینجا هم میگم باز کسی که آنچارتد بازی کنه اینکه بخواد بتمن رو با این مقایسه کنه اصلا درست نیست! کلا سلیقه بیشتر مد نظر هست! بتمن به مراتب شخصیت پردازی قوی تری داره ولی آنچارتد هم عالی کار شده رو این مورد! تو بیشتر موارد هم انچارتد بهتر از بتمن هست!
مشخصه کلی آنچارتد هم فقط تو گرافیک نیست! صدا گذاری حرفه ای و همینطور داستان پر محتوی و شخصیت های واقعا شاهکاره! همینطور که جوکر و بتمن و مستر فریز شاهکار هست! از طرفی دقت جزئیات کلی آنچارتد از عنوان های 2011 هم بیشتره!
من نظر خودم رو بگم مثلا... آنچارتد 3 پر محتوی ترین 2011 هست ولی زلدا پر محتوی ترین سری بازی ها!!!
این وسط بتمن چی شد؟ من از بتمن خوشم نمیاد پس رفتم رای دادم به آنچارتد؟ درسته به نظرتون؟:13:

من خودم از زلدا بیشتر از آنچارتد هم خوشم اومد و این رو بدونید زلدا خیلی از اینا باز بهتر به طوری که میتونم بگم نه بتمن و نه آنچارتد و نه چیزی از نظر محتوی با این نمیتونه رقابت کنه از هیچ نظر! به نظر من که این رو تجربه کردم به اینصورت هست... چرا که دیالوگ های شاهکار و البته کلاس بازی چیز دیگس! یه جوری نشون میده که هیچ چیزی محتوی این سری رو نداره! انفجار زلدا چیزی نیست که عنوانی بخواد باهاش رقابت کنه!
حالا برای چی این رو گفتم؟ خواستم بگم فقط مقایسه ها زیاد جالب نیست و بعد هم از روی تجربه نظر بدید این خیلی بهتره! کسی که آنچارتد رو تجربه نکرده متوجه منظور بیشتر دوستانی که خیلی از این بازی خوششون میاد نمیشن!

یه بار هم بحث این مورد بود و گفتم هر کسی زلدا رو تجربه کنه به حرف من میرسه! بدون شک و مطمئن باشید زلدا از همه اینا بهتره! تو نظر سنجی هم با اینکه قرار داده نشد ولی برترین حتی از آنچارتد هم بهتره!

حالا بحث رو زیاد مقایسه ای نکنم فقط خواستم بگم بجای اینکه به نظر دیگران یا روش نظر سنجی گیر بدیم یا کسی حرف زد بهش گیر بدین بهتره خودتون هم نظر شخصی رو عنوان کنید به هر حال بهتره اینطوری روند تاپیک رو هم چیز میکنید با این رفتار ها!!! :13:

دوست من بحث مقایسه نیست بحث اینه که متاسفانه فن بازی انجام میشه. اصلا مهم نیست بتمن یا اسکایریم یا انچارتد اول شن . طرف نمیدونه بازی چیه واقعا میاد نظر میده! اخه تو که بازی رو درک نکردی نظر نده.

Killzone2
22-01-2012, 23:16
فقط تقلب نکنیدا. مثل الان که هرچی مردم رای دادن به بتمن و اسکایریم خط زدین روش نوشتین uc3 .
این حرف شماست! این چیه پس؟ درسته به نظر خودت؟

دوست من بحث مقایسه نیست بحث اینه که متاسفانه فن بازی انجام میشه. اصلا مهم نیست بتمن یا اسکایریم یا انچارتد اول شن . طرف نمیدونه بازی چیه واقعا میاد نظر میده! اخه تو که بازی رو درک نکردی نظر نده.
چرا دارین بی جهت توهین میکنید؟ چرا بحث ایجاد میکنید؟ اون پست بالا هم که خودتون اینطوری گفتین! :13: همین دیگه من تو اون پست گفتم شاید یک سری متوجه بشن ولی نه انگار!
اینجا قرار نیست هر جور که دوستان خوششون میاد طرف پست بده! نظرش رو میگه! کسی هم نمیتونه چیزی بگه مگر اینکه نظر شخصی خودش رو درباره چیزی که تجربه میکنه بده...:46:

AlexMercer
22-01-2012, 23:23
این حرف شماست! این چیه پس؟ درسته به نظر خودت؟

چرا دارین بی جهت توهین میکنید؟ چرا بحث ایجاد میکنید؟ اون پست بالا هم که خودتون اینطوری گفتین! :13: همین دیگه من تو اون پست گفتم شاید یک سری متوجه بشن ولی نه انگار!
اینجا قرار نیست هر جور که دوستان خوششون میاد طرف پست بده! نظرش رو میگه! کسی هم نمیتونه چیزی بگه مگر اینکه نظر شخصی خودش رو درباره چیزی که تجربه میکنه بده...:46:

من علامت خنده رو نزاشتم و شما هم بد متوجه شدی!:46:

متاسفانه طبق نظر شما ما متوجه نمیشیم اوکی خوش باشین دوست عزیز:46:

B.3.S.T
22-01-2012, 23:25
الان مثلآ پست این آقا رو نگاه کن سهیل باز بگو هیچی نگو...!: دی

من نمیدونم چرا ولی هر جوری حساب میکنم نمیتونم بتمن رو بین 3 تا بازی اول قرار بدم!
البته اگه به من باشه حتی رده 4 هم براش زیاده و بهترین رتبه ای که میتونه بین این بازیها داشته باشه 5 هست...

مستِر بارسا!شما رو چه استدلالی بتمن رو لایق نمی دونی بگو بقیه (حتی طرفداران بازیهای دیگه) هم به این نتیجه ی فانــی که بهش رسیدی برسن!;) یک ایراد کوچک از بازی عنایت بفرمایید ذکر کنید!؟
البته نظر شخصی شماست ولی شاید بعضی دوستان مثل بنده بخوان از روی کنجکاوی بدونن معنی این پست شما چی بود!

Layken
22-01-2012, 23:26
روی یک سری داستان شاهکار مثل بتمن بازی ساختن خودش شاهکاره همون طور که نسخه های قبلی موفق نشدند .

کاراکتر سازی شخصیت سازی کاریه که سالها پیش بتمن انجام داده و چه بسا خیلی از افرادی که بتمن رو بازی میکنند با همه کارکتر ها اشنایی ندارند ولی با عرضه همین دو نسخه درگیر بازی و کارکتر ها شدند.

بعد عزیز من انچارتد گرافیک خوبی داره ولی بتمن هم همینطور و بتمن در کامپیوتر با فیزیک و دایرکت ایکس 11 حتی بهتر هم میشه .

سلام الکس جان....

داداش شما کوتاه بیا.(وقتی میدونیم درکی نداره پس جواب دادن هم بی دلیله اینو به همه میگم )..فقط به این دو سوال من جواب بده با یه صلوات ختم به خیر کنیم

گفتید روی یک سری داستان شاهکار مثل بتمن ساختن یک بازی از روی اون شاهکاری هستش..؟ اینو من دقیق متوجه نشدم.؟

و این که قسمت های قبلی موفق نبودن ؟ مگه B:AA موفق نبود..؟ یا دو نسخه ای که روی مگا درایو اومدن موفق نبودن..؟

در مورد کاراکترها..؟ خیلی ها الان بروسلی رو نمیشناسن....چون نسل و زمان گذشته و عوض شده..پس با ارائه یک بازی در باب همون شخصیت ها میتونه برا نسل جدید خیلی مفید و عالی باشه..

در مورد گرافیک حرف شما متین و درست ولی ایا اکثر منابع بهتری گرافیک رو به کدوم بازی دادن و اگر انچارتد نبود
ایا کرایسیس ، ویچر 2 ، ریمن ، زلدا ، بتلفیلد ، و چند تای دیگه مجال برای رو شدن این گرافیک میدادن..؟
و این که ایا شما دیدتون نسبت به گرافیک انچارتد چطوری بود ازتجربتون میتونم بدونم..؟

قصدم فقط و فقط از این سوال شفاف شدن برخی موارد برا خودم بود وگرنه من و شما با هم نون و نمکی در مس افکت خوردیم
مرسی

E Z I O
22-01-2012, 23:27
در ضمن از یک ps3 fan که فکر میکنه به خاطر کنسولش از همه بهتره انتظار بیشتری نمیشه داشت.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فن بازی انجام میشه
دقیقا!... بعضیا وقتی عاشق یه چیزی میشن همش دوس دارن ازش تعریف کنند حتی اگه بهتر از اون هم باشه! فقط و فقط حرف خودشونو قبول دارن به هیچ صراطی هم مستقیم نمیشن!

Killzone2
22-01-2012, 23:28
من علامت خنده رو نزاشتم و شما هم بد متوجه شدی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متاسفانه طبق نظر شما ما متوجه نمیشیم اوکی خوش باشین دوست عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من دیگه بیش از این بحث نمیکنم اون حرفی که زدم هم کلی بود!
اگر اونطوری گفتم منظور چیز دیگه بود! اومدم درباره نظر دادن گفتم و این رو عنوان کردم به جای گیر دادن به نظر دیگران بهتره شما نظر شخصیتون رو بیان کنید! این که بیایید بگید طرف بازی نکرده بتمن رو نمیدونه چی هست یا بگه چرا بتمن رای ندادن اینا رو میگم!:13:

AlexMercer
22-01-2012, 23:42
سلام الکس جان....

داداش شما کوتاه بیا.(وقتی میدونیم درکی نداره پس جواب دادن هم بی دلیله اینو به همه میگم )..فقط به این دو سوال من جواب بده با یه صلوات ختم به خیر کنیم

گفتید روی یک سری داستان شاهکار مثل بتمن ساختن یک بازی از روی اون شاهکاری هستش..؟ اینو من دقیق متوجه نشدم.؟

و این که قسمت های قبلی موفق نبودن ؟ مگه B:AA موفق نبود..؟ یا دو نسخه ای که روی مگا درایو اومدن موفق نبودن..؟

در مورد کاراکترها..؟ خیلی ها الان بروسلی رو نمیشناسن....چون نسل و زمان گذشته و عوض شده..پس با ارائه یک بازی در باب همون شخصیت ها میتونه برا نسل جدید خیلی مفید و عالی باشه..

در مورد گرافیک حرف شما متین و درست ولی ایا اکثر منابع بهتری گرافیک رو به کدوم بازی دادن و اگر انچارتد نبود
ایا کرایسیس ، ویچر 2 ، ریمن ، زلدا ، بتلفیلد ، و چند تای دیگه مجال برای رو شدن این گرافیک میدادن..؟
و این که ایا شما دیدتون نسبت به گرافیک انچارتد چطوری بود ازتجربتون میتونم بدونم..؟

قصدم فقط و فقط از این سوال شفاف شدن برخی موارد برا خودم بود وگرنه من و شما با هم نون و نمکی در مس افکت خوردیم
مرسی

ایشالا مس افکت بیاد نون نون و خرما بخوریم:31:

منظورم اینه که داستان های بتمن از گذشته فوق العاده قوی بودند و همواره کمیک بوک هاش و فیلم هاش با اقبال عمومی مواجه شدن و شخصیت سازی فوق العاده ای داشته این داستان. اگر نشه از منابع قوی این داستان استفاده کرد و داستانی که برای بازی نوشته میشه ضعیف باشه مطمئنا کسی خوشش نمیاد مثل فیلم بتمن و رابین که با حضور آرتولد و جرج کلونی بازهم در جذب مخاطب موفق نبود. پس نوشتن یک داستان خوب که به تجربه طرفداران این شخصیت لطمه نزنه خیلی مهمه ولی خوب نویسنده داستان بازی اقای PAUL DINI هستند که خودشون ید طولایی در نوشتن کیک بوک های بتمن و داستان انیمیشن بتمن داره.

نه منظورم BATMAN A.A نبود منظورم نسخه های قبل بود که توسط ROCK STEADY Sساخته نشده بود. اخریش رو هم اگر اشتباه نکنم یوبی سافت زده بود به نام BATMAN VENGEANCE که زیاد موفق نبود.

منم منظورم همین بود خیلی ها کارکتر های بتمن رو نمیشناسن ولی داستان و شخصیت پردازی اینقدر قوی بود که نشناخته همه با کارکتر های ارتباط برقرار کردند.

گرافیک انچارتد خیلی خوبه ما که بازی نکردیم نظر بدیم ولی در فیلم هایی که از گیم پلی بازی میبینم میتونم بگم گرافیکش فوق العاده ست. در ضمن مقایسه بتمن و انچارتد بود وگرنه خوب بازی مثل کرایسیس رو روی کامپیوتر بازی کنی شوکه میشی!

:31:

B.3.S.T
22-01-2012, 23:46
مشکل یه سری تاپیکها اینه که بعضی افراد علاقه ی خاصی به ترول کردن دارن و تخریب عناوینی جز عنوان مورد علاقه ی خودشون...
نمیدونم این افراد از چی رنج میبرن که اینجور پستهایی میدن.
تو فرومهای خارجی که دقت می کنم اکثر غریب به یقین تو جملاتشون از عنوان مورد علاقشون دفاع می کنن نه اینکه از سرِ کج خلقی بیان خراب شن سر یک عنوان که حالا مثلآ طرفدارای خودش رو داره.همین جور بحثها پیش میاد که همه جلوی هم قَد اَلَم می کنن

Masoud King
22-01-2012, 23:50
لازم بود چنتایی پست پاک بشه که نشد

اما یه تذکر میدم اونم اینکه فن بازی الکی از خودتون در نیارین و این بحث های بیهوده و ترول منشانه (!) رو تمومش کنین
(منظورم همه نیستن)

مرسی از دوستان :20:

Layken
22-01-2012, 23:59
مشکل یه سری تاپیکها اینه که بعضی افراد علاقه ی خاصی به ترول کردن دارن و تخریب عناوینی جز عنوان مورد علاقه ی خودشون...
نمیدونم این افراد از چی رنج میبرن که اینجور پستهایی میدن.
تو فرومهای خارجی که دقت می کنم اکثر غریب به یقین تو جملاتشون از عنوان مورد علاقشون دفاع می کنن نه اینکه از سرِ کج خلقی بیان خراب شن سر یک عنوان که حالا مثلآ طرفدارای خودش رو داره.همین جور بحثها پیش میاد که همه جلوی هم قَد اَلَم می کنن

اجالتا وحید داداش من از این جملات شما دو سه نکته ای بگم ..

یک سری افرادی علاقه خاصی به ترول دارن..د راین شکی نیست تعجب من در اینه که افراد با تجربه ای که میدونن و پیش خودشون به این درک رسیدن که یارو بارش نیست چرا میان و جواب میدن..؟ واقعا چرا..

اگر به حرف های یک کاربر باید زود ز کوره در بریم که وا ویلا ....
من تعجبم دوستان با تجربه هستش خب وقتی که بر این موضوع اگاه هستیم پس چرا به خود بگیریم..؟
اگر دو تا رای بالا بودن انچارتد این قدر ناراحت کننده هستش ...والا من شخصا دو تا رای بالا پایین بودن رو نمی خوام ارایی که 50 تا 40 تا فاصله نداشته باشه اصلا همون بهتر فکرشم نکنیم
الان مثلا انچارتد 17 تا رای داره و بتمن 15 تا پس این یعنی چی..؟ واقعا خنده دار نیست سر دو رای ناراحتی ایجاد کنیم. حرف کنترل به دست داشتن هم که اگر به اینه تو نظر سنجیهای قبلی که غوغا میکرد

پس از افراد تراز بالا انتظار بالاست که باعث میشه فرصتی باشه برای سود جویان تا به ترول خودشون ادامه بدن

B.3.S.T
23-01-2012, 00:18
اجالتا وحید داداش من از این جملات شما دو سه نکته ای بگم ..

یک سری افرادی علاقه خاصی به ترول دارن..د راین شکی نیست تعجب من در اینه که افراد با تجربه ای که میدونن و پیش خودشون به این درک رسیدن که یارو بارش نیست چرا میان و جواب میدن..؟ واقعا چرا..

اگر به حرف های یک کاربر باید زود ز کوره در بریم که وا ویلا ....
من تعجبم دوستان با تجربه هستش خب وقتی که بر این موضوع اگاه هستیم پس چرا به خود بگیریم..؟
اگر دو تا رای بالا بودن انچارتد این قدر ناراحت کننده هستش ...والا من شخصا دو تا رای بالا پایین بودن رو نمی خوام ارایی که 50 تا 40 تا فاصله نداشته باشه اصلا همون بهتر فکرشم نکنیم
الان مثلا انچارتد 17 تا رای داره و بتمن 15 تا پس این یعنی چی..؟ واقعا خنده دار نیست سر دو رای ناراحتی ایجاد کنیم. حرف کنترل به دست داشتن هم که اگر به اینه تو نظر سنجیهای قبلی که غوغا میکرد

پس از افراد تراز بالا انتظار بالاست که باعث میشه فرصتی باشه برای سود جویان تا به ترول خودشون ادامه بدن

من متوجه نشدم منظورت با کی بود الان ولی..
راجب کُلُهم حرفات حرفی نیس و شکی درش نمیبینم که درسته ولی این کوره رو خودتم داری دیدم یه جاهایی زبانه هاش تا کجا به هوا رفته!: دی
الان یکی بیاد بی منطق بگه U3 اَز-هــــولی بیش نیست چه عکس العملی نشون میدی؟!خود من که اصلآ بازیش نکردم شاکی میشم دیگه یــو که باهاش زندگی کردی .... !حرف کلی من اینه که اون کسی که ترولر هست کار خودش رو می کنه و آخرشم میشینه به ریش همه می خنده ,خُب انتظار نباید داشته باشی همه عین هم باشن و ریلکس از کنار ترولی که کرده بگذرن... آدم بیمار که شاخ و دُم نداره!داره؟!

MohammadT15
23-01-2012, 00:25

همچنین داستان بازی های بتمن بر اسا کمیک بوک های سابقش نیست پس تیم سازنده خیلی باید مراقب باشه که مبادا داستان خیل عظیم هوادارای این بازی رو نا امید نکنه.

دز موزد پیچیدگی های داستان بتمن هم میتونی به تاپیکش سری بزنی حمید جان به صورت کامل گذاشته. بازی که فوق العاده داستان پیچیده ای داره و هیچ یک از عکس ها و جزییات بازی بی مورد نیست. یه مثال ساده : اول بازی آخر بازی رو میبینیم!

بعدش بازهم شلوغی یک تاپیک ربط به عرضش روی هر سه پلت فرم نداره میتونی به تاپیک ویچر و یا مس افکت 2 هم مراجعه کنی. باز هم داری اشتباه میکنی چون rpg خیلی طرفدار داره . حتی اگر خیلی طولانی باشه چون به قول شما از هر 10 بازی که در روز میاد شاید 2 کیش در یک ماه ارزش بازی داشته باشه. من حتی بهت قول میدم شما تا بحال یک بازی rpg نکردی نمی دونی چی به چیه!

در ضمن از یک ps3 fan که فکر میکنه به خاطر کنسولش از همه بهتره انتظار بیشتری نمیشه داشت.:46:

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 11:06 PM ----------

شلوغیه یه تاپیک ربط به عامه بودن بازی روی کنسول داره اینو بچه ابتدایی هم که تازه ریاضی یاد گرفته باشه میدونه

منم از شما انتظار بهتر از این نداشتم:46:

منم به شما قول میدم که 10 تا بازی رو هم انجام ندادی که به غیر از سبک RPG بقیه بازی ها رو بکش برو جلو میدونی .

دو تا جمله قرمزا رو ببین :

گرافیک انچارتد خیلی خوبه ما که بازی نکردیم نظر بدیم

واقعا متاسفم اینهمه دارم باهات حرف میزنم آخر اینو میبینم . من دیگه چیزی نمیگم حق با شما کلا کاملا مشخص شد من هیچی از بازی نمیدونم و شما خدای بازی هستی فقط یه خواهش :

آنچارتد 3 به کل دنیا ثابت شد شمایی که بازی نکردی لطفا راجع بهش نظر نده دمت گرم خیلی آقایی:40:
من دیگه از این به بعد کلا حرفا شما رو قبول دارم اما اگه حرفی مونده تو پروفایلم بگو:11:

حالا برا اینکه یه ذره آرامش پیدا کنید به این 2 تا کاور یه نگاه بندازید یه حالی میدههههههههههههه:31: :

Layken
23-01-2012, 00:28
من متوجه نشدم منظورت با کی بود الان ولی..

نه قربون شکلت برم با شخص خاصی نبودم...از اون حرفت الهام گرفتم من...برا مطلب خودم :46:

mjorh
23-01-2012, 00:40
هر کسی واسه خودش نظری داره ،آزاده ک بگه ولی نه با توهین کردن ...
من نوعی ک با احترام نظرمو میگم انتظار دارم جوابمو با احترام بگیرم نه اینکه چن تا لیبلم بم بچسبه ک ...
(درضمن از پیج 4 میتونید نظررارو نگا کنید تا بهتر قضاوت کنید)

LiverBarca
23-01-2012, 02:40
الان مثلآ پست این آقا رو نگاه کن سهیل باز بگو هیچی نگو...!: دی

مستِر بارسا!شما رو چه استدلالی بتمن رو لایق نمی دونی بگو بقیه (حتی طرفداران بازیهای دیگه) هم به این نتیجه ی فانــی که بهش رسیدی برسن!;) یک ایراد کوچک از بازی عنایت بفرمایید ذکر کنید!؟
البته نظر شخصی شماست ولی شاید بعضی دوستان مثل بنده بخوان از روی کنجکاوی بدونن معنی این پست شما چی بود!
با استدلال به این نظرمو گفتم:
نمی خواستم یه همچین پستی بدم ولی وقتی اسم بعضی ها رو تو آمار نظر سنجی میبینم که فقط به خاطر جو گیر شدن رأی صادر کردن و نمیزارن نظر سنجی سالم جلو بره خیلی شاکی شدم. پسر خوب رای دادن به بهترین بازی 2011هه نه بهترین بازی pc 20011!!!متوجهی؟؟؟:18::46:
شمایی که انتظار داری همه ی pc بازها بیان و بتمن و اسکایرم رو انتخاب کنن(حالا چون اسکاریم رو هم درست و حسابی نتونستن بازی کنن بتمن رو انتخاب کنن) چون گریز و انچارتد رو بازی نکردن انتظار بیخودیه و بهتره این تاپیک نیای و بری تاپیک بهترین بازی pc که خدا رو شکر بتمنت هم در صدره!
یعنی چی اومدی و میگی کسی که کنسول نداره حق نداره به گریز و انچارتد رای بده و رایش خیانت به بتمن محسوب میشه و وجدان نداره کسی که بخواد این کارو بکنه؟:18:
من خودم که هر 3 کنسول رو دارم ولی اسکایرم و انچارتد رو تا حالا نتونستم بازی کنم اومدم و مردونه به اسکایرم رای دادم(در حالی که جز تریلر چیزی ازش ندیدم!) چون میدونم حقشه ولی شما...(در حالی که اگه میخواستم فن بازی در بیارم به گریز(که باهاش زندگی کردم) یا انچارتد رای میدادم)
برای انتخاب بهترین بازی لازم نیست حتمآ اونو بازی کرده باشی و نباید فن بازی در بیاری...:46:
در مورد بازی بتمن هم به نظر من بتمن و اسپایدرمن بیشتر به درد کارتون میخورن تا فیلم و بازی!:5:
ضمنآ رای گیری سالم از نظر شما رو هم خوب شد فهمیدیم!:27:

AlexMercer
23-01-2012, 02:51
با استدلال به این نظرمو گفتم:پسر خوب رای دادن به بهترین بازی 2011هه نه بهترین بازی pc 20011!!!متوجهی؟؟؟:18::46:
شمایی که انتظار داری همه ی pc بازها بیان و بتمن و اسکایرم رو انتخاب کنن(حالا چون اسکاریم رو هم درست و حسابی نتونستن بازی کنن بتمن رو انتخاب کنن) چون گریز و انچارتد رو بازی نکردن انتظار بیخودیه و بهتره این تاپیک نیای و بری تاپیک بهترین بازی pc که خدا رو شکر بتمنت هم در صدره!
یعنی چی اومدی و میگی کسی که کنسول نداره حق نداره به گریز و انچارتد رای بده و رایش خیانت به بتمن محسوب میشه و وجدان نداره کسی که بخواد این کارو بکنه؟:18:
من خودم که هر 3 کنسول رو دارم ولی اسکایرم و انچارتد رو تا حالا نتونستم بازی کنم اومدم و مردونه به اسکایرم رای دادم(در حالی که جز تریلر چیزی ازش ندیدم!) چون میدونم حقشه ولی شما...(در حالی که اگه میخواستم فن بازی در بیارم به گریز(که باهاش زندگی کردم) یا انچارتد رای میدادم)
برای انتخاب بهترین بازی لازم نیست حتمآ اونو بازی کرده باشی و نباید فن بازی در بیاری...:46:
در مورد بازی بتمن هم به نظر من بتمن و اسپایدرمن بیشتر به درد کارتون میخورن تا فیلم و بازی!:5:

عزیز من اگر طرفداران pc میخواستن رای بدن باید به witcher که انحصاری pc هست رای بدن نه به بتمن و غیره.

در ضمن رای دادن نباید بنا بر تریلر و عکس باشه و باید طبق تجربه شخصی باشه.شما خودت باید بازی کنی نتیجه بگیری که بازی خوب هست یا نه اگر طبق تبلیغ بخوایم رای بدیم باید bf3 اول میشد. واقعا هم کسی که انچارتد و گریز رو بازی نکرده اخه چرا باید رای بده؟

بعد شما چطوری میدونی حق اسکایریمه که اول باشه؟ بازی کردی؟ به خاطر یک ترلیر رای میدی؟این که نمیشه تصمیم درست حسابی . شما چون دیدی باقی جاها بهترین بازی سال شده همینطوری بهش رای دادی. البته اشتباه فکر نکنی که من با اسکایریم مشکل دارم یا میگم باید به بتمن رای میدادی.

در مورد اسپایدرمن حق با شماست ولی در مورد بتمن تا بازی نکردین نظر ندین بهتره اول بری چندتا تریلر از بتمن ببینی بعدا دربارش نظر بدی.:46:

B.3.S.T
23-01-2012, 03:19
با استدلال به این نظرمو گفتم:پسر خوب رای دادن به بهترین بازی 2011هه نه بهترین بازی pc 20011!!!متوجهی؟؟؟:18::46:

پسر جان!اون پست من هیچ ربطی به سوالی که بنده از شما کردم نداشت...نه بازیه خاصی رو مورد عنایت قرار دادم مثل شما نه حالت ترول گونه داشت پستم(شما شخصیتو ,بازیو , تاپیکو کلآ هر چی باش مشکل داشته باشی رو ترول کردی رَف)!;)
bold:بتمنت!؟: دی
معذرت می خوام ولی جدآ و انصافآ خدا شفات بده!:)
بقیه سوالاتی که تو ذهنت از پست من به وجود اومده رو تو تاپیک خودش بپرس جوابت رو میدم چون کلآ مورد دار داری پست میدی و هیچ ربطی به سوالی که من از شما کردم نداره!
bold:این سخن رو هم که خدا داند از کجای عقل به ذهن مبارک رسوخ کرده!میگن طرف چشم بسته غیب میگه,حالا حکایت شماست!: دی
بتمن و اسپایدر من هم که شدن کارتون دیگه از نظر یک انسان آزاده اندیش!فقط سوال اینه چرا بهترین و پرفروشترین فیلمهای تاریخ سینما به حساب میان!واقعآ جای تعجبه چرا B:AC تو اکثر سایتها جزء 3 بازی برتر سال قرار گرفته!!!: دی

mjorh
23-01-2012, 10:36
در مورد بازی بتمن هم به نظر من بتمن و اسپایدرمن بیشتر به درد کارتون میخورن تا فیلم و بازی!

این نظر باید بهترین نظر سال اتخاب شه :5:
واقعا تفکر خیلی زیادی توش انجام شده ...کف کردم عجب نظری !
(حالا انتظارم میره صدامون درنیاد!)

molaali
23-01-2012, 11:02
من بتمن رو شایسته ی این عنوان میدونم.البته Uncharted 3 رو بازی نکردم!

LiverBarca
23-01-2012, 11:57
عزیز من اگر طرفداران pc میخواستن رای بدن باید به witcher که انحصاری pc هست رای بدن نه به بتمن و غیره.

در ضمن رای دادن نباید بنا بر تریلر و عکس باشه و باید طبق تجربه شخصی باشه.شما خودت باید بازی کنی نتیجه بگیری که بازی خوب هست یا نه اگر طبق تبلیغ بخوایم رای بدیم باید bf3 اول میشد. واقعا هم کسی که انچارتد و گریز رو بازی نکرده اخه چرا باید رای بده؟

بعد شما چطوری میدونی حق اسکایریمه که اول باشه؟ بازی کردی؟ به خاطر یک ترلیر رای میدی؟این که نمیشه تصمیم درست حسابی . شما چون دیدی باقی جاها بهترین بازی سال شده همینطوری بهش رای دادی. البته اشتباه فکر نکنی که من با اسکایریم مشکل دارم یا میگم باید به بتمن رای میدادی.

در مورد اسپایدرمن حق با شماست ولی در مورد بتمن تا بازی نکردین نظر ندین بهتره اول بری چندتا تریلر از بتمن ببینی بعدا دربارش نظر بدی.:46:
من نگفتم همه میخوان فن بازی دربیارن و فقط یه عده مثل اون اقا انتظار داره همه به بتمن رای بدن تا بیاد اول بشه:18:!(witcher و skyrim هم یه سیستم غولی میخوان تا بشه به عظمتشون پی برد و این سیستمو فک نکنم 30% گیمرهامون داشته باشن پس میمونه بتمن!)
ویرایش:bf3 رو هم اگه کسی بره 2 تا نقد ازش بخونه و نظر 10-15 نفر رو هم بپرسه دیگه نمیاد بازی نکرده به عنوان بهترین عنوان انتخابش کنه!:46:
نه دوست عزیز لازم نیست حتمآ یه بازی رو تجربه کنی و خوندن 2 تا نقد معتبر و دیدن 2 3 تا تریلر ازش کافیه تا به ماهیت بازی پی ببری...:46:(یعنی از نظر شما کسی که بین این بازیها فقط بتمن رو بازی کرده باید بیاد و بهش رای بده بدون اینکه اصلآ بدونه بقیه بازیها چی هستن!؟)
بتمن رو هم بازی کردم و بازی زیبایی هم بود ولی نه در حد 3 بازی برتر سال!

پسر جان!اون پست من هیچ ربطی به سوالی که بنده از شما کردم نداشت...نه بازیه خاصی رو مورد عنایت قرار دادم مثل شما نه حالت ترول گونه داشت پستم(شما شخصیتو ,بازیو , تاپیکو کلآ هر چی باش مشکل داشته باشی رو ترول کردی رَف)!;)
bold:بتمنت!؟: دی
معذرت می خوام ولی جدآ و انصافآ خدا شفات بده!:)
بقیه سوالاتی که تو ذهنت از پست من به وجود اومده رو تو تاپیک خودش بپرس جوابت رو میدم چون کلآ مورد دار داری پست میدی و هیچ ربطی به سوالی که من از شما کردم نداره!
bold:این سخن رو هم که خدا داند از کجای عقل به ذهن مبارک رسوخ کرده!میگن طرف چشم بسته غیب میگه,حالا حکایت شماست!: دی
بتمن و اسپایدر من هم که شدن کارتون دیگه از نظر یک انسان آزاده اندیش!فقط سوال اینه چرا بهترین و پرفروشترین فیلمهای تاریخ سینما به حساب میان!واقعآ جای تعجبه چرا B:AC تو اکثر سایتها جزء 3 بازی برتر سال قرار گرفته!!!: دی
میدونم ربطی نداره ولی واقعآ اون حرفت منو ناراحت کرد وگرنه نقل قولش نمیکردم!شمایی که بین اینا فقط بتمن رو بازی کردی انتظار داشته باش که همه بیان و به بتمن رای بدن!همین گرافیک بتمن در بعضی جاها خیلی بد بود و کلا گرافیکش بین این بازیها حرفی برای گفتن نداشت...داستان هم که از نظر من اصلآ داستان جالبی نبود و بیشتر به درد زمان بچه گیهای ادم میخوره که یه مرد یه نقاب و شنل سیاه میپوشه و میخواد یه شهرو نجات بده!:27:(اونم از دست کی؟جوکر و پنگوئن!!!:31:)
بتمن اگرم تو بعضی سایتها بین 3تای اوله مطمئن باش چون مولتی پلتفرم هست و واسه هر سه دستگاه اومده و همه امکان بازیش رو دارن انتخاب شده و اگر گریز و انچارتد هم هم مولتی بودن بتمن حتی دیگه اسمی ازش برده نمیشد!:46:

این نظر باید بهترین نظر سال اتخاب شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعا تفکر خیلی زیادی توش انجام شده ...کف کردم عجب نظری !
(حالا انتظارم میره صدامون درنیاد!)اگه یه سر بری کارتون فروشی و امار کارتون های بتمن رو دربیاری صداتم دیگه درنمیاد...(فک کنم مرز 100 تا رو رد کرده باشه در حالی که 2 3 تا فیلم بیشتر نداره!)
یا حتی نزدیک تراز اون یه سر بری دبستان محلتون و از بچه های زیر 10 سال شخصیت محبوبشون رو بپرسی میبینی 90% یا میگن اسپایدر من یا بتمن یا بن تن(که بن تن تازه گیها اضافه شده!):31:

hosseincode2008
23-01-2012, 12:12
باز خوبه بيشتر به بازي مورد علاقه ديگران بي احترامي ميشه، بعضي از افراد به تك تك كسايي كه به آنچارتد 3 راي دادن توهين كردن در صورتي كه خودشون از 5 تا بازي فقط يكيشو تجربه كردن و به اون راي ميدن و حرف از درك و وجدان ميزنن...

mjorh
23-01-2012, 12:40
من واقعا برای ...
بی خیال...
دوستان بهتر میتونن قضاوت کنن!

دیگه لطفا این بحثو ادامه ندین ...
عجب رقابت فشرده ای !
این نظر سنجی تا کی ادامه داره؟

B.3.S.T
23-01-2012, 15:06
شما سعی کن وقتی نظری میدی یک (نظر شخصی)جلو جملت بزن به جا اینکه جمع ببیندی و کلی بگی..

میدونم ربطی نداره ولی واقعآ اون حرفت منو ناراحت کرد
اشکال نداره آقا حالا کنسول نداری تازه به اسکایریم هم رأی دادی ناراحتی نداره که اونی که باید میفهمید فهمید خودش..

شمایی که بین اینا فقط بتمن رو بازی کرد
معذرت می خوام مگه اسکایریم و پورتال و ویچر 2 انحصاریه کنسول هستن!>؟شما که از روی نقد سایتها(فقط)نظر میدی نباید این حرفو بزنی که.:eh: بنده و خیلی ها u3 رو بازی نکردن پس یعنی باید نقدهاشو بخونن بیان به اون رأی بدن؟!خیلی جالبه!

بتمن اگرم تو بعضی سایتها بین 3تای اوله مطمئن باش چون مولتی پلتفرم هست و واسه هر سه دستگاه اومده و همه امکان بازیش رو دارن انتخاب شده و اگر گریز و انچارتد هم هم مولتی بودن بتمن حتی دیگه اسمی ازش برده نمیشد!
عزیز!پستهای بنده رو تو تاپیک بهترین شوتر مشاهده می کردی دیگه جمله خودم رو واسه خودم تِلاوَت نمی کردی!;)

+
اون دوست گرامی هم که فرمودن به u3 توهین شده 2 نمونه مثال بزنن کی این حرفو زده...!

E Z I O
23-01-2012, 15:45
خوب رقابت خییییلییی فشرده شده! ولی واقعا جای تاسف داره که p30world با 841,545 کاربر که حداقل 1000 تاشون انجمن بازی را میشناسن ! و با گیم آشنا هستن زحمت به خودشون ندادن یه تکه پا بیان تو این تاپیک و تو نظر سنجی شرکت کنن! این نظر سنجی با این تعداد کاربر باید در کتاب گینس ثبت بشه!:31:

AlexMercer
23-01-2012, 15:58
من نگفتم همه میخوان فن بازی دربیارن و فقط یه عده مثل اون اقا انتظار داره همه به بتمن رای بدن تا بیاد اول بشه:18:!(witcher و skyrim هم یه سیستم غولی میخوان تا بشه به عظمتشون پی برد و این سیستمو فک نکنم 30% گیمرهامون داشته باشن پس میمونه بتمن!)
ویرایش:bf3 رو هم اگه کسی بره 2 تا نقد ازش بخونه و نظر 10-15 نفر رو هم بپرسه دیگه نمیاد بازی نکرده به عنوان بهترین عنوان انتخابش کنه!:46:
نه دوست عزیز لازم نیست حتمآ یه بازی رو تجربه کنی و خوندن 2 تا نقد معتبر و دیدن 2 3 تا تریلر ازش کافیه تا به ماهیت بازی پی ببری...:46:(یعنی از نظر شما کسی که بین این بازیها فقط بتمن رو بازی کرده باید بیاد و بهش رای بده بدون اینکه اصلآ بدونه بقیه بازیها چی هستن!؟)

میدونم ربطی نداره ولی واقعآ اون حرفت منو ناراحت کرد وگرنه نقل قولش نمیکردم!شمایی که بین اینا فقط بتمن رو بازی کردی انتظار داشته باش که همه بیان و به بتمن رای بدن!همین گرافیک بتمن در بعضی جاها خیلی بد بود و کلا گرافیکش بین این بازیها حرفی برای گفتن نداشت...داستان هم که از نظر من اصلآ داستان جالبی نبود و بیشتر به درد زمان بچه گیهای ادم میخوره که یه مرد یه نقاب و شنل سیاه میپوشه و میخواد یه شهرو نجات بده!:27:(اونم از دست کی؟جوکر و پنگوئن!!!:31:)
بتمن اگرم تو بعضی سایتها بین 3تای اوله مطمئن باش چون مولتی پلتفرم هست و واسه هر سه دستگاه اومده و همه امکان بازیش رو دارن انتخاب شده و اگر گریز و انچارتد هم هم مولتی بودن بتمن حتی دیگه اسمی ازش برده نمیشد!:46:

اگه یه سر بری کارتون فروشی و امار کارتون های بتمن رو دربیاری صداتم دیگه درنمیاد...(فک کنم مرز 100 تا رو رد کرده باشه در حالی که 2 3 تا فیلم بیشتر نداره!)
یا حتی نزدیک تراز اون یه سر بری دبستان محلتون و از بچه های زیر 10 سال شخصیت محبوبشون رو بپرسی میبینی 90% یا میگن اسپایدر من یا بتمن یا بن تن(که بن تن تازه گیها اضافه شده!):31:

شما قصدت فقط تخریبه از بتمن بدت میاد یا مثلا فکر میکنی خیلی بچه گونست یا شما خیلی بزرگ شدی که به دلت نمیشینه . به هرحال نظر شخصی شماست و قابل احترامه هر چند که غلطه. در ضمن انقدر هم در مورد دیگران زود قضاوت نکن.:46: اگر خواستی ادامه بدی بیا پروفایلم اگر هم نه شما به خیر و ما به سلامت:46:

reza207
23-01-2012, 16:02
اصلا از کل حرفات یکیش هم درس نیست اقای لیوربارسا

همین گرافیک بتمن در بعضی جاها خیلی بد بود و کلا گرافیکش بین این بازیها حرفی برای گفتن نداشت...داستان هم که از نظر من اصلآ داستان جالبی نبود و بیشتر به درد زمان بچه گیهای ادم میخوره که یه مرد یه نقاب و شنل سیاه میپوشه و میخواد یه شهرو نجات بده!(اونم از دست کی؟جوکر و پنگوئن!!!)

گرافیک بتمن حرفی واسه گفتن نداشت؟یا کلا بتمن رو بازی نکردی و این حرفو میزنی یا کلا سیستمت بتمن رو نکشیدو گزاشتیش کنار
در کمترین حد گرافیکش هم فوق العاده بود بتمن
راجب داستانشم بگم که فوق العاده بود و با دیدن 1 دونه کارتون که از بتمن دیدی میای این حرفو میزنی

اگه یه سر بری کارتون فروشی و امار کارتون های بتمن رو دربیاری صداتم دیگه درنمیاد...(فک کنم مرز 100 تا رو رد کرده باشه در حالی که 2 3 تا فیلم بیشتر نداره!)

اولا که بتن 8 تا فیلم داره

1-Batman--1989
2-Batman Returns--1992
3-Batman: Mask of the Phantasm--1993
4-Batman Forever-1995
5-Batman and Robin--1997
6-Batman Begins--2005
7-The Dark Knight--2008
8-The Dark Knight Rises--7/20/2012 که هنوز نیومده

واسه این که بدونی بهتره اینم بگم که the dark knight تو امریکا سومین فیلم پرفروش کل تاریخ امریکاست با $533,345,358 دلار

و فروش جهانی اون بالغ بر $1,001.900.000 دلار هست که دهمین فیلم پرفروش در کل تاریخ درکل جهان هستش

و فروش the dark knight انگدر زیاد بود که برادران وارنر تصمیم گرفتن که بازی های بتمن را بهترین تکنولزی و بهترین کادر بسازن و بعد دو شاهکار از سری بازی های بتمن ساختن

هرچند که فروش فیلم ها رو گفتن تو اینجا کار درستی نبود ولی اینا رو گفتم که فکر نکنی بتمن فقط کارتونه که بچه مدرسه ای نگاش میکنه
و لازمه اینم بگم که من به اسکاریم رای دادم دلیلش این نیست بقیه بازی ها چرط هستن یا خوشم نیومده ازشون

Arrowtic
23-01-2012, 17:27
به خدا کسی که اکثرشونو بازی کرده و رای میده خوبه!یه نفر میاد هیچ کدومو درست بازی نکرده و رای میده به انحصاری و میگه رای میدم چون انحصاریه!آخه چه وضعشه؟!انحصاریه که انحصاریه(توهین به UC3 یا GeoW3 نشه ها!واقعا بازی های خوبین هر دوشون و حقشونه رای هاشون ولی خوب این حرکتو من زیره سوال میبرم!مثل اینه یکی بیاد بگه اسکایریم(که خود من فنشم) رو بهش رای میدم چون برا PC و PS3 و Xbox اومده!اینم خیلی مسخرست!)
یکی کنسول نداره بازی نکرده خوب تقصیرش چیه؟!ولی وقتی یه بازیه خوب رو داری اول خوب بازی کنش!)

LiverBarca
23-01-2012, 17:59
شما سعی کن وقتی نظری میدی یک (نظر شخصی)جلو جملت بزن به جا اینکه جمع ببیندی و کلی بگی..

اشکال نداره آقا حالا کنسول نداری تازه به اسکایریم هم رأی دادی ناراحتی نداره که اونی که باید میفهمید فهمید خودش..

معذرت می خوام مگه اسکایریم و پورتال و ویچر 2 انحصاریه کنسول هستن!>؟شما که از روی نقد سایتها(فقط)نظر میدی نباید این حرفو بزنی که.:eh: بنده و خیلی ها u3 رو بازی نکردن پس یعنی باید نقدهاشو بخونن بیان به اون رأی بدن؟!خیلی جالبه!

عزیز!پستهای بنده رو تو تاپیک بهترین شوتر مشاهده می کردی دیگه جمله خودم رو واسه خودم تِلاوَت نمی کردی!;)

+
اون دوست گرامی هم که فرمودن به u3 توهین شده 2 نمونه مثال بزنن کی این حرفو زده...!
داداش من هر چی کنسول که تو عمرت فقط اسمش رو شنیدی رو یه جا دارم(از اتاری بگیر تا xbox و ps3 و psp)
اگه خواستی بگو عکس همشون رو هم یه جا بندازم و برات اپ کنم:46:اسکایرم رو هم 1 ماه بیشتره واسه xbox خریدم و افتاده گوشه ی خونه خاک میخوره ولی بازی نمیکنم چون فعلآ زمان وقت اضافی زیادی ندارم و این بازی رو هم اگه بخوای درکش کنی باید زمان بزاری براش و برای تعطیلات عید میتونه بهترین گزینه باشه...
ویچر 2 و اسکایرم انحصاری نیستن ولی هم سیستم غولی لازم دارن و هم دردسر نصبشون زیاده...:5:پورتال هم که طرفدار خاص خودش رو داره و معلومه نمیتونه با اینا رقابت کنه...:46:
اره شمایی که برتری انچارتد رو فقط تو یه تریلرش نسبت به کل بتمن میبینی بهتره به انچارتد رای بدی و فن بازی در نیاری هر چند که انچارتد هم مطمئنم جلوی اسکایریم کم میاره!(یه غلطی کردم ps3 رو به 3.61 اپدیت کردم و الان نه دلم میاد اپدیتش کنم چون میترسم ورژن های پایین تر کپی خور بشه و نه میتونم کپی بازیکنم و تجربه ی انچارتد 3 رو از دست دادم فعلآ و ps3ریم لنگ در هواست و اگه مشتری خوبی هم داشته باشه میفروشمش!:18:)
من دیگه موتور جستجو نیستم که کل تاپیکها رو زیر و رو کنم تا پستهای شما رو پیدا کنم و نمیدونم تو اون تاپیک هم چی گفتی...

شما قصدت فقط تخریبه از بتمن بدت میاد یا مثلا فکر میکنی خیلی بچه گونست یا شما خیلی بزرگ شدی که به دلت نمیشینه . به هرحال نظر شخصی شماست و قابل احترامه هر چند که غلطه. در ضمن انقدر هم در مورد دیگران زود قضاوت نکن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگر خواستی ادامه بدی بیا پروفایلم اگر هم نه شما به خیر و ما به سلامت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه داداش به خدا بحث این حرفا نیست،بحث سر اینه که یه فن بتمن اومده و به بقیه کاربرا تهمت زده و خداییش من به همین خاطر اینقدر جوش اوردم و حتی پستش رو هم اولش نقل قول نکردم تا شروع کننده ی بحث من نباشم...
در ضمن من در مورد کی زود قضاوت کردم؟

اصلا از کل حرفات یکیش هم درس نیست اقای لیوربارسا

گرافیک بتمن حرفی واسه گفتن نداشت؟یا کلا بتمن رو بازی نکردی و این حرفو میزنی یا کلا سیستمت بتمن رو نکشیدو گزاشتیش کنار
در کمترین حد گرافیکش هم فوق العاده بود بتمن
راجب داستانشم بگم که فوق العاده بود و با دیدن 1 دونه کارتون که از بتمن دیدی میای این حرفو میزنی

اولا که بتن 8 تا فیلم داره

1-Batman--1989
2-Batman Returns--1992
3-Batman: Mask of the Phantasm--1993
4-Batman Forever-1995
5-Batman and Robin--1997
6-Batman Begins--2005
7-The Dark Knight--2008
8-The Dark Knight Rises--7/20/2012 که هنوز نیومده

واسه این که بدونی بهتره اینم بگم که the dark knight تو امریکا سومین فیلم پرفروش کل تاریخ امریکاست با $533,345,358 دلار

و فروش جهانی اون بالغ بر $1,001.900.000 دلار هست که دهمین فیلم پرفروش در کل تاریخ درکل جهان هستش

و فروش the dark knight انگدر زیاد بود که برادران وارنر تصمیم گرفتن که بازی های بتمن را بهترین تکنولزی و بهترین کادر بسازن و بعد دو شاهکار از سری بازی های بتمن ساختن

هرچند که فروش فیلم ها رو گفتن تو اینجا کار درستی نبود ولی اینا رو گفتم که فکر نکنی بتمن فقط کارتونه که بچه مدرسه ای نگاش میکنه
و لازمه اینم بگم که من به اسکاریم رای دادم دلیلش این نیست بقیه بازی ها چرط هستن یا خوشم نیومده ازشون
من چون حوصله دنگ و فنگ و دردسر ندارم دیگه اصلآ واسه pc بازی نمیخرم و هر بازی هم بخوام بخرم واسه 360 میخرم...(البته pcایم هم کمی قدیمی شده9600gt ولی خداییش کلا اگه ابر pc هم بود با pc بازی نمیکردم)
و بتمن رو هم رو 360 بازی کردم ولی هیچ چیزش اونطوری به دلم ننشست که به دل شماها نشسته!
در مورد فیلمهای بتمن هم 5 تاش مال قرن گذشت هست(هر چند که من 3 4تا بیشتر نیدونم) و حتی اگه بخوای اینا رو هم بار کارتوناش مقایسه کنی باز 1/10 کارتوناش نمیشه!
من نمیدونم چرا ولی نمیخواید قبول کنید که بتمن بیشتر واسه بچه هایی طراحی شده که تو اوج دوران تخیلشون هستن و حتی دشمناش هم خنده دارن...:5:
در کل دیگه نمیخوام بحث رو ادامه بدم چون کچل شدم از بس که تایپ کردم و اگه میتونستم رایمو برگردونم مطمئن باشید به بتمن رای میدادم تا دست از سرم بردارید...:31:

mjorh
23-01-2012, 22:06
من نمیدونم چرا ولی نمیخواید قبول کنید که بتمن بیشتر واسه بچه هایی طراحی شده که تو اوج دوران تخیلشون هستن و حتی دشمناش هم خنده دارن...

الان این حرفتون توهین به ملیون ها فن بازیه B-AC هسش ...
از یه چیزیم تعجب کردم درواقع شاخ درآوردم ....از دو تا و مخصوصا یه یوزری ک ازین مطلب تشکر کرده !!!!!!!!!!!
به هر حال همین جا تمومش میکنم ،
به امید روزی ک یه ذره احترام واسه هم دیگه ....

MohammadT15
23-01-2012, 23:25
باز خوبه بيشتر به بازي مورد علاقه ديگران بي احترامي ميشه، بعضي از افراد به تك تك كسايي كه به آنچارتد 3 راي دادن توهين كردن در صورتي كه خودشون از 5 تا بازي فقط يكيشو تجربه كردن و به اون راي ميدن و حرف از درك و وجدان ميزنن...

آره داداش گل گفتی خدایی من میخواستم اینو بگم گفتم الان من بگم باز یکی دو نفر میان جو سازی میکنن و تاپیکو به بی راهه میکشونن

ما از همون اول گفتیم تا تک تک بازیا رو بازی نکردید نیاید رای بدید تا حق رعایت شه . حالا حق به درک بابا اصلا بتمن 20 تا جلوتر یه سری حرفا زده میشه که خوب نیست بعضیا متاسفانه همچین با قاطعیت صحبت میکنن من گفتم طرف بازی رو خورده نگو اصلا بازی نکرده اون وقت ...

والا من از همون تاپیک Vga و همینجا تک تک نظرارو خوندم از کسی نقل نگرفتم آخر اومدم سلیقه خودمم گفتم هر کی نظری داشت دیگه حالا من چون از بازیه آنچاتد 3 بیشتر خوشم اومده هر کی غیر از این گفت هی بیا بگم نه تو هم حرف منو بزن؟ اینجا هم هر کی به هر حال نظری داره دیگه حتی اونی که میاد میگه بتمن به درد نمیخوره ( که معلوم نیست بر چه اساسی این حرفو میزنه اما خوب حتما به یه دلیلی به این نتیجه رسیده 100 نفرم بیان بگن آقا فلان طرف آخرش میگه باشه ولی بتمن به درد نمیخوره:31: )نظرشه دیگه آقا حالا به زور باید بهش ثابت کنیم؟
هررر سال نظر سنجیای این فروم گیم همین بوده و سال به سال بدتر میشه... تا وقتی که هر کی نظر بده چند نفر بخوان نقل بگیرن که چرا چرا چرا نه تو حالیت نیست تو 5 تا بازی بیشتر نکردی تو فنی تو چرا نظر میدی و ... ما یه نظر سنجی درست حسابی نخواهیم دید:40:(لطفا کسی اینو نقل نگیره گفتم بعضیا بخونن شب شهادت امام رضا شاید فرجی شد )

===========================================
ااا بتمنم که 3 تا افتاد جلووو
ای نامردا میرید آدم جمع میکنید میارید؟:31:

B.3.S.T
24-01-2012, 00:10
اسکایرم رو هم 1 ماه بیشتره واسه xbox خریدم و افتاده گوشه ی خونه خاک میخوره ولی بازی نمیکنم چون فعلآ زمان وقت اضافی زیادی ندارم و این بازی رو هم اگه بخوای درکش کنی باید زمان بزاری براش و برای تعطیلات عید میتونه بهترین گزینه باشه...
خُب جالبه که بازیی رو که داره خاک می خوره و اصلآ بازی نکردی رو فقط به خاطر نقد چند سایت برتر می دونی!یهو میزاشتی بعدِ 13بِدَر رأی میدادی دیگه..: دی

ویچر 2 و اسکایرم انحصاری نیستن ولی هم سیستم غولی لازم دارن و هم دردسر نصبشون زیاده.
اینم بهونه ی جالبیه!کلآ جالب پست میدی!

من دیگه موتور جستجو نیستم که کل تاپیکها رو زیر و رو کنم تا پستهای شما رو پیدا کنم و نمیدونم تو اون تاپیک هم چی گفتی...
بنده هم اصلآ نمیدونم چرا دارم به بحث با شما ادامه میدم!:دی

نه داداش به خدا بحث این حرفا نیست،بحث سر اینه که یه فن بتمن اومده و به بقیه کاربرا تهمت زده و خداییش من به همین خاطر اینقدر جوش اوردم و حتی پستش رو هم اولش نقل قول نکردم تا شروع کننده ی بحث من نباشم...
آقا من فنِ بتمن(جهنم..از بس گفتی مجبورم قبولم کنم!: دی)شما انتقاد رو تهمت فرض کن بقیه جنبشون بالا بود چیزی نگفتن شما که جنبه نداری تو بحث های انتقادی شرکت کنی نباید خودتو قاطی می کردی;)

از یه چیزیم تعجب کردم درواقع شاخ درآوردم ....از دو تا و مخصوصا یه یوزری ک ازین مطلب تشکر کرده !!!!!!!!!!!
این شاخِ بعضی اوقات در میاد دیگه!: دی
آدم از کسایی این چیزا رو میبینه که به جای اینکه همون اول آتیش رو بخوابونن بجاش میان جانب داری و معرکه گیری راه میندازن!
این احترامی که ما بین این رنگها بود دیگه از بین رفته واسه شخص من و همرو به یه چشم میبینم از این به بعد!;)

والسلام...نقل قول هم خواستین بگیرین تو پروفایل!

havas_1980
24-01-2012, 00:22
مسخره کردین خودتون رو... بس کنین دیگه!
خفه میشیم ببینیم کی کنار میکشه. اما انگار نه انگار!... ماشالله زبون هر دو طرف آروم نمیگیره! متلکه که پرتاب میکنین طرف همدیگه!

زندگی مجازیتون که این شکلیه, حالا وای به حال زندگی حقیقیتون...!

هر کسی بخواد ادامه بده... هرکسی... فرق نداره. حتی بهترین دوستم هم باشه, منع دسترسی میشه.

کسی ادامه نده... لطفا!

vahidgame
24-01-2012, 18:46
واقعا سالی که گذشت از نظر گیم سال پرباری بود
جالبه من به پرتال 2 رای دادم ولی قبلش بارها به این فکر افتادم که بتمن رو انتخاب کنم و توی ذهنم هر کدوم چند بار گوتی گرفتن : دی
الان واقعا می بینم بعضی بازی ها بهم دیگه خیلی نزدیکن و سخت میشه تصمیم گرفت و می تونم بگم من پرتال 2 و بتمن رو هر جفتشون رو به طور یکسان در حد گوتی می دونم و اگه مثلا میشد دو رای داد من به هر دو رای می دادم
بازی هایی مثل آنچارتد 3 هم خیلی قابل احترامن و به اینکه تجربش نکردم با توجه به دیده هام در جاهای مختلف این بازی رو هم ابرشاهکار می دونم...
اینا همه نشونه بزرگ بودن سال 2011 بودش

MohammadT15
24-01-2012, 21:55
اینم عجیبه که اسم Killzone 3 در این لیست نیست:13:چرا؟

shahin_mp3
25-01-2012, 01:55
عجب رقابتی لامصب

ولی همه رفتن ادم اوردند معلومه :31:

Erfan.
25-01-2012, 17:45
وقتی Batman: Arkham Asylum منتشر شد، فکرشو نمیکردم که عنوانی به اون عظمت رو بتونن پیشرفت بدن...
فکر میکردم که Arkham City مثل یکی دیگه از دنباله های قدرتمند، ولی نه چندان با ارزش ظاهر بشه...
ولی وقتی تجربش کردم، تمامی اون افکار از بین رفتن.

از شروع بــــسیار قدرتمند بازی(یکی از بهترین های صنعت گیمینگ از نظر من) گرفته تا روند سینمایی و عالی بازی که با وجود طولانی بودن(با حساب Quest های فرعی) به هیچ عنوان خسته کننده نمیشه، همگی باعث میشن که رای من چیزی جز Batman: Arkham City نباشه!

بازی تقریبا از هیچ نظر ضعف نداره!

تنها، مشکلات بازی در اجرای با DirectX11 که باعث افت فریم های شدید و بی موقع میشد رو میشه جزو ایرادات بازی ذکر کرد...!

به طور کلی:

گرافیک: سینمایی، زیبا، از نظر تکنیکی قدرتمند و مطرح.

انیمیشن های بسیار زیاد در هنگام مبارزه، واقعا خارق‌العاده هست...!! Batman, Catwoman , Nightwing و Robin هر کدوم انیمیشن های متعدد و متفاوتی دارن که به غیر از رابین(به نظر من) همگی در بهترین حالت ممکن قرار دارن...!

موزیک و صدا: موزیک بسیار عالی و شبیه به فیلم های اخیر بتمن، صداگذاری حرفه ای و عالی.

داستان، کاراکتر ها و اتمسفر: روند مناسب، جذاب، البته در این مورد هنوز به طور کامل نمیتونم نظر بدم چون برای درک کامل داستان، باید با کارتون ها یا کامیک های بتمن آشنا بود.
از نظر کاراکتر ها هم در بازی به کاراکتر های متعددی اشاره شده بود که مطمئنا برای کسانی که کامیک های بتمن رو خوندن یا انیمیشن های اون رو تماشا کردن خیلی هیجان انگیز بوده...

گیم پلی: بسیار بسیار پر جزییات و کامل!
گیم پلی و اتمسفر این بازی چیزی نیست که در چند خط بشه توصیفش کرد، نیاز به ساعت ها وقت داره...
سیستم مبارزه تن به تن بی نقص، ماموریت های فرعی فوق‌العاده و معما های خلاقانه... همگی در بهترین حالت ممکن قرار دارند!
نظرم در مورد گیم پلی این بازی رو در این جمله خلاصه کنم: کامل ترین گیم پلی رو در بازی های اکشن-ادونچر در این بازی دیدم.

پیروز باشید.

marmolak kocholo
26-01-2012, 19:58

هرجی بین گزینه ها میگردم، عنوانی شایسته تر از Portal 2 پیدا نمی کنم، این بازی نه تنها یکی از بهترین های امسال هست، بلکه میشه از اون به عنوان یکی از بهترین های این نسل هم یاد کرد...

تمام عناوینی که تو لیست هستن، تک تکشون شایسته عنوان بهترین بازی سال ـَن اما برای من Portal 2 ماورای بازی هایی بود که امسال منتشر شدن.

Rc man
27-01-2012, 12:35
اول forza 4 بعد skyrim اپگریداش باحال نبود

Masoud King
30-01-2012, 18:24
سرانجام بازی سال...

Uncharted 3: Drake's Deception
PlayStation 3

Developer : Naughty Dog
Publisher : Sony Computer Entertainment

مقام دوم: Batman: Arkham City