PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسائل تخصصي تبلت هاي اندرويدي | روت , آپديت , نصب رام و ...

صفحه ها : [1] 2

PersiAndroid
15-01-2012, 00:27
سلام

شما در اين بخش مي تونين مسائل تخصصي رو مطرح كنين.

لطفا به اين نكات توجه داشته باشين:

1- اينجا تنها محل مسائل مربوط به رام يا روت كردن تبلت هست و محيط چت يا بحث هاي عادي نيست لطفا بحث هاي هر تبلت رو تو كلوپ خودش انجام بدين

2-لطفا اينجا رام هاي مختلف تبلت ها رو معرفي كنيد و در صورتي كه پست شما كامل باشه توي همين پست اصلي تو ليست رام هاي مربوطه به هر تبلت قرار مي گيره ( قوانين ايجاد رام مشابه قوانين رام براي اسمارتفون ها هست لذا اين تاپيك : "قوانین معرفی رام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" رو حتما قبل از ايجاد پست رام مطالعه كنيد)

به زودي اين پست ليست بندي ميشه و آموزش هاي مختلف در اين تاپيك قرار مي گيره :10:

ليست : (در حال آپديت ...)

تمامي اصطلاحات و واژه هاي مورد استفاده در اندرويد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GALAXY Tab 10.1

نصب ريكاوري OverCome CWM - پست 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
روت - پست3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رام رسميP7500XWKK4 آندروید 3.2 - پست 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GALAXY Tab 7

رام رسمی فارسی 2.3.3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش روت تبلت Acer iconia tab a500 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

كلي:

نصب ويندوز 95 روي تمام تبلت ها و گوشي هاي اندرويدي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PersiAndroid
15-01-2012, 13:07
[ریکاوری] نصب OverCome CWM

براي: GALAXY TAB 10,1

برای نصب رام های OverCome و یا رام های کوک شده دیگر باید از طریق OverCome CWM اقدام کنید...
-
توجه داشته باشید که تبلت باید روت شده باشه!
-
برای نصب این ریکاوری مراحل زیر رو دنبال کنید.
-
-
ابتدا نرم افزار Odin 1.85 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود کنید!
-
-

فایل OverCome Cwm.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F133102882%2Faf7466c%2F002002-Overcome_CWM_Recovery_v5.1.2.6.zip.html) رو دانلود کرده و اکسترکت کنید!

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F133102882%2Faf7466c%2F002002-Overcome_CWM_Recovery_v5.1.2.6.zip.html)

تبلت رو به حالت دانلود مد/Download Mod ببرید!
(دکمه پاور + ولوم پایین,,,سپس ولوم بالا رو بزنید و دانلود مد را انتخاب کنید!)
-
برنامه Odin رو اجرا و فایل OverCome که با پسوند Tar. هست رو در قسمت PDA قرار بدید!
همچنین فقط تیک گزینه هایی ک مشخص کردم فعال باشه!

(طبق تصویر)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-
تبلت رو متصل کنید بعد از شناخته شدن تبلت در برنامه Odin روی Start کلیک کنید!
بعد از ریست شدن تبلت این ریکاوری نیز نصب شده!

PersiAndroid
15-01-2012, 13:17
طبق این اموزش میتونید به راحتی Galaxy Tab 10.1 خود را روت کنید.

نکته1:این روش روی مدل های P7100 و 75xx جواب میده.
نکته2:تبلت حداقل 50% شارژ داشته باشه.

1-ابتدا فایل زیپ رو از ضمیمه دانلود کنید و در حافظه ی اصلی تبلت کپی کنید.

2-تبلت را به حالت Recovery Mod ببرید.

3-بعد از ورود به محیط ریکاوری از منو گزینه ی apply update from /sdcard را انتخاب کنید.(با دکمه های ولوم پایین و بالا میتوانید بین گزینه ها حرکت کنید و با دکمه پاور گزینه ی مورد نظر را انتخاب کنید)

4-حال در لیست باز شده فایل زیپ را با دکمه پاور انتخاب کنید و منتظر باشید تا عملیات نصب تمام شود.

5-بعد از اتمام نصب شما مجدد به محیط ریکاوری منتقل میشوید...گزینه Reboot System Now را انتخاب کرده و منتظر بمانید تبلت مجددا راه اندازی شود.

6-اکنون ایکون برنامه Su.per User به لیست برنامه ها اضافه شده و تبلت شما روت هست.

موفق باشید.

Root-Gst10.1.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PersiAndroid
15-01-2012, 13:33
آموزش نصب رام رسمی P7500XWKK4 آندروید 3.2 بر روی Galaxy Tab 10.1 P7500

این اولین رام رسمی سامسونگ برای P7500 با آندروید 3.2 هست که در ماه نوامبر ۲۰۱۱ توسط SamFirmware برای دانلود ارائه شده است.

---- مهم ----
ابتدا از کلیه برنامه ها و اطلاعات مهم و ضروری پشتیبان تهیه کنید.
تبلت شما باید حداقل 50% شارژ داشته باشد.
مسئولیت انجام صحیح کلیه این مراحل به عهده خود شما میباشد.
---- مهم ----

۱- ابتدا رام P7500XWKK4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را دانلود کنید.

PassWord: samfirmware.com

۲- برنامه Odin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را دانلود کنید.

۳- فایلها را از حالت فشرده خارج کنید.

۴- تبلت را به حالت Downloading Mode ببرید.

- تبلت را خاموش کنید.
- کلیدهای Power, Volume Down را همزمان فشار دهید.
=تصویر شماره یک=
- به محض رویت لوگوی آندروید کلید را رها کنید.
=تصویر شماره دو=
- با فشردن کلید Volume Up وارد حالت Downloading Mode شوید.
- پیام اخطاری ظاهر میشود که مجددا کلید Volume Up را فشار دهید.
=تصویر شماره سه=

۵- برنامه Odin را اجرا کنید.

۶- تبلت را با کابل رابط به کامپیوتر متصل کنید.

۷- منتظر بمانید تا تبلت و برنامه Odin هماهنگ شوند (یکی از پورتهای برنامه به رنگ زرد تغییر میکند و پیام Added! در برنامه به نمایش در می آید) مانند تصویر
=تصویر شماره چهار=
۸- بر روی PDA در برنامه Odin کلیک کنید و فایل P7500XWKK4_P7500OXXKK3_P7500XXKK2_HOME.tar.md5 را (فایلی که از حالت فشرده خارج کرده بودید) انتخاب کنید.
--- تذکر: فایل PIT مربوط به P7510 است و در این رام کاربرد ندارد ---
--- تذکر: به سایر تنظیمات برنامه Odin کاری نداشته باشید ---
=تصویر شماره پنج=
۹- بر روی کلید START در برنامه Odin کلیک کنید.
- منتظر بمانید تا یکی از کادرهای برنامه به رنگ سبز و با نوشته PASS! ظاهر شود.
= تصویر شماره شش=

۱۰- در صورت انجام شدن صحیح تمامی مراحل تبلت به صورت خودکار یک بار ریست میشود.

۱۱- از آندروید 3.2 بر روی تبلت سامسونگ خود لذت ببرید!

---- مهم ----
ابتدا از کلیه برنامه ها و اطلاعات مهم و ضروری پشتیبان تهیه کنید.
تبلت شما باید حداقل 50% شارژ داشته باشد.
مسئولیت انجام صحیح کلیه این مراحل به عهده خود شما میباشد.
---- مهم ----

*** تصاویر در اين فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نیز موجود است. ***

PersiAndroid
18-01-2012, 13:12
نوع :

رام آندروید رسمی Gingerbread کاملاً فارسی 2.3.3

عکس از محیط رام :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آموزش نصب :

1- فایل اصلی رام 2.3.3 فارسی رو هم از لینک روبرو دانلود کنید : p1000jpjpc

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2- فایل pit مخصوص رام 2.3.3 رو هم از لینک رو برو دانلود کنید :

3- برنامه odin رو باز کنید ( برای حالت مود یا همون ریکاوری مد باید دکمه پاور و دکمه - صدا رو بگیرید ) و بعد از شناسایی توسط odin دکمه استارت رو بزنید و صبر کنید تا فلش تمام بشه :یه دانلود مورد رفته و تب رو به کامپیوتر وصل کنید تا ادین زرد بشه.

فایل پیت و مودم و csc و رام رو در جای خودش بزارید و استارت کنید. .

لینک دانلود اودین :

naeini_nima
21-01-2012, 12:29
سلام

می خواستم طریقه روت کردن Tablet Sony S1 رو بدونم اگه میشه برام توضیح بدین ؟

ممنون

mr_mahbod
24-01-2012, 18:37
سلام برای روت کردن و درست کردن فونت فارسی تبلت آرکوس 101 8 گیگ راهنمایی بفرمایید.

PersiAndroid
25-01-2012, 01:34
سلام

می خواستم طریقه روت کردن Tablet Sony S1 رو بدونم اگه میشه برام توضیح بدین ؟

ممنون

سلام دوست عزيز هنوز راه حلي براي روت اين تبلت ارائه نشده.
تو فروم xda دارن پول جمع ميكنن واسه دولوپري كه بتونه روت كنه

Pledge a Bounty for Root/S-OFF on Sony Tablet S ($905 currently pledged) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 01:34 AM ---------- Previous post was at 01:29 AM ----------

سلام برای روت کردن و درست کردن فونت فارسی تبلت آرکوس 101 8 گیگ راهنمایی بفرمایید.

چشم به زودي براتون آموزش تمامي مسائل اين تبلت رو تو همين پست ميذارم
قبلش براتون پيام ميدم.

Mohammad247
25-01-2012, 08:59
قدیما یک فایل بود که به راحتی Acer iconia tab a500 رو روت میکرد
فایلشو گم کردم ، کسی از دوستان برنامه ای برای روت این تبلت داره؟

mehdi_47
25-01-2012, 16:28
سلام
میشه در مورد طبق این اموزش میتونید به راحتی Galaxy Tab 10.1 خود را روت کنید یکم توضیح بدید که کاراییش چیه ؟
منوی ریکاوری به صورت دیفولت رو تبلت نصب هستش ؟

PersiAndroid
25-01-2012, 18:15
قدیما یک فایل بود که به راحتی Acer iconia tab a500 رو روت میکرد
فایلشو گم کردم ، کسی از دوستان برنامه ای برای روت این تبلت داره؟

سلام روش روت تبلت Acer iconia tab a500

1-ابتدا به مسیر Settings/Application/Development رفته و Usb Debugging رو فعال کنید. (unknown sources رو هم فعال کنید.)

2-یک مموری کارت را فرمت و داخل تبلت قرار دهید.

3-برنامه Ginger Break رو دانلود و روی حافظه داخلی تبلت نصب کنید.

4-برنامه رو اجرا و گزینه Root را انتخاب کنید...منتظر باشید تا عملیات Root تمام شود.

PersiAndroid
25-01-2012, 19:07
نصب ويندوز 95 روي تمام تبلت ها و گوشي هاي اندرويدي

اين روش براي تمام تبلت ها و گوشي هاي اندرويدي است

واي فاي و بلوتوس و دوربين کار نمي کنن.

و شما در اندرويد ويندوز رو داريد يعني شما هم اندرويد رو داريد هم ويندوز رو

ابتدا فايل رو از لينک زير دانلود کنيد.
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد از unzip کردن
فولدر SDL موجود در فولدر SDCARD رو در مموری اکسترنال(SDCARD) کپی کنید و فایل SDLAPP.APK رو روی گوشی نصب کنید و برنامه رو اجرا کنید.تمام حدود 1دقیقه طول میکشه تا ویندوز بیاد بالا.
دوستان اگر جواب نگرفتید در مموری داخلی هم تست کنید برای بعضی از گوشی ها مموری داخلی رو میشناسه و برای بعضی از گوشی ها مموری کارت رو میشناسه

سیروس43
28-01-2012, 17:21
دوستان سلام من یک تبلت چینی گرفتم با مارک یواندو n12 که هیچ ازش نمی دونم میشه با یه زبان ساده اصطلاحات اولیه اندروید و چگونگی کار با انرا توضیح بدهید ..چون هر کاری میکنم نمیتونم یک برنامه دلخواه رو نسب کنم یا وارد یاهومیل بشم و ایمل هامو چک کنم و یا سایت های دیگه .. بمحض وارد شدن به اون سایت برمیگرده به پیج قبلی ...ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

biostar
28-01-2012, 18:23
دوستان سلام من یک تبلت چینی گرفتم با مارک یواندو n12 که هیچ ازش نمی دونم میشه با یه زبان ساده اصطلاحات اولیه اندروید و چگونگی کار با انرا توضیح بدهید ..چون هر کاری میکنم نمیتونم یک برنامه دلخواه رو نسب کنم یا وارد یاهومیل بشم و ایمل هامو چک کنم و یا سایت های دیگه .. بمحض وارد شدن به اون سایت برمیگرده به پیج قبلی ...ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

بّرای نصب برنامه کافی هست فایل apk رو به حافظه تبلت انتقال بدی و بعد با یک فایل اکسپلورر برنامه رو انتخاب کنی تا نصب بشه

اگر روی تبلت هیچ فایل اکسپلورر ی وجود نداره میتونی از برنامه ایی مثل android injector استفاده کنی و یک فایل apk را از طریق کامپیوتر نصب کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای وبگردی هم میتونی از یک browser دیگه ، مثل فایرفاکس و یا اپرا استفاده کنی

PersiAndroid
28-01-2012, 20:13

تمامي اصطلاحات و واژه هاي مورد استفاده در اندرويد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سیروس43
29-01-2012, 17:46
با تشکر از دوستانی که من راراهنمایی کردند میخواستم بدونم چرا وقتی یو اس بی فلاش مموری را به پورت otg وصل میکنم انرا نمی شناسد ومن نمی توانم از محتویات ان استفاده کنم و ایا لازم است که تبلت را روت کنم یا این کار لازم نیست ؟ لطفا اگر جواب مثبت بود بطور ساده طرز روت کردن را توضیح دهید . ورژن اندرویید من 2.3 میباشد ... متشکرم

PersiAndroid
29-01-2012, 20:18
من مشخصات تبلت شما رو نميدونم.
مطمئنين از usb otg پشتيباني مي كنه؟
از كابل استفاده مي كنين يا خودش پورت usb داره؟
فرمت فلشتون fat هست؟

سیروس43
30-01-2012, 15:53
با سلام مجدد اگر لطف کنید و این ادرس را ببینید مشخصات تب من در ان است اصلا تب من همان است!!! لطفا پس از دیدن من را راهنمایی کنید ایا برد بخور است یا نه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن فورمت فلش من فت هستش

hno
01-02-2012, 15:42
باسلام خسته نباشید
من یک تپلت archos 101 internet 16gb خریدم .

2 سوال داشتم ، ممنون میشم راهنمایی کنید :
ورژن اندرویدش 2.2 هست . میخواستم ببینم آیا میشه به ورژن های بالاتر ارتقا داد ؟ اگه میشه چه طوری

سوال دوم ، این مدل تپلت gps نداره . گوشیم n78 هست که gps داره . میخواستم ببینم میتونم از طریق بلوتوث اطلاعات رو به تپلت بفرستم ، چون در گزینه هاش امکان اتصال به یک دستگاه gps از طریق بلوتوث رو داره .

ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

memishel
03-02-2012, 17:18
باسلام خسته نباشید
من یک تپلت archos 101 internet 16gb خریدم .

2 سوال داشتم ، ممنون میشم راهنمایی کنید :
ورژن اندرویدش 2.2 هست . میخواستم ببینم آیا میشه به ورژن های بالاتر ارتقا داد ؟ اگه میشه چه طوری

سوال دوم ، این مدل تپلت gps نداره . گوشیم n78 هست که gps داره . میخواستم ببینم میتونم از طریق بلوتوث اطلاعات رو به تپلت بفرستم ، چون در گزینه هاش امکان اتصال به یک دستگاه gps از طریق بلوتوث رو داره .

ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر
دوست عزيز سلام
منم تازه اين تبلت رو خريدم
به ورژن 2.4 ارتقا دادم اما به نظر خودم هيچ فرقي نكرد اينم لينك دانلود
در مورد سوال دوم شرمنده فعلا كار نكردم اگه ياد گرفتي ما رو هم درياب:46:

naeini_nima
05-02-2012, 09:35
سلام

از روت Sony S1 خبر نشد ؟

ممنون از شما

cartesiba
11-02-2012, 18:14
سلام من میخواستم تبلت بخرم اما بین تبلت acer iconia a500 16g و lenevoe ideapad k1 16g موندم کدوم را بخرم میگن لنوو پورت نداره اما ایسر داره آخرش کدوم بهتره لطفا بگید؟

PersiAndroid
14-02-2012, 16:20
سلام

از روت Sony S1 خبر نشد ؟

ممنون از شما

چرا...! خوشبختانه بالاخره تو فروم xda روتش رو گذاشتن :40:

نحوي روت سوني اس 1 : ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

As promised, I've published my root exploit. It's possible that this exploit will wipe your /data partition. This did not happen on the two devices that have been successfully rooted, but I don't want any nasty surprises. Please back up your applications and data if you're worried about this. There is no risk of permanent damage to the device, but by running this exploit, you assume all responsibilty.

You can root your device with the following steps:

1. Ensure your device is in USB debugging mode, is connected to your PC, and that ADB works. Instructions on this are available in this thread:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2. Download the exploit here:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] public%2FSony_Tablet_S_Root_Windows.zip)

3. Unzip the full contents of the zip.

4. Run "run.bat"

---

Full details on how the exploit works are posted here:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] blog%2F2012%2F02%2F08%2Frooting-the-sony-tablet-s%2F)

I can't guarantee that this exploit will work after receiving an OTA update, including ICS. As always, when rooted, be cautious of accepting OTA updates unless you have received confirmation that the root exploit has not been patched.

If you pledged towards the bounty, details on how to donate are at the bottom of the above blog post.

Enjoy,
Dan Rosenberg (@djrbliss)

mrmostafa
14-02-2012, 21:27
دوستان برای آپدیت به ورژن 4 برای گلاکسی تب 8.9 چیکار باید بکنم؟؟؟؟ اسان ترین راه؟؟ از داخل خودش امکان هست؟؟ من همین امروز خریدم.
در ضمن من وی پی ان Ipsec دارم در داخل تنظیمات وی پی ان اندروید قسمت L2tp/Ipsec Psk vpn اد کردم ولی وصل نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید. راستی من پرس و پاسخ یا کلوپ برای این گلاکسی تب پیدا نکردم. ممنونم.

F R E E M A N
14-02-2012, 21:37
دوستان برای آپدیت به ورژن 4 برای گلاکسی تب 8.9 چیکار باید بکنم؟؟؟؟ اسان ترین راه؟؟ از داخل خودش امکان هست؟؟ من همین امروز خریدم.
باید چند ماه صبر کنی

mrmostafa
17-02-2012, 22:19
آموزش تصویری روت کردن گلاکسی تب 8.9 رو کسی داره قرار بده ؟؟ ممنونم

melenium
18-02-2012, 00:13
سلام
یه سوال دارم نمیدونم کجا باید مطرح کنم
من Android SDK رو روی اوبونتو نصب کردم
حالا دنبال DDMS و ADT میگردم که بهش اضافه کنم
اما سایت اصلیش از کشور ما در دسترس نیست!
توی سایتای ایرانی هم نسخه ویندوزش هست(برای لینوکس چیزی وجود نداره)
اگه ممکنه منو راهنمایی کنید یا بگید سوالمو کجا مطرح کنم بهتره
ممنون

hosein_salar_7
28-02-2012, 08:25
دوست عزیز با این روشی که گفتیت میشه تبلت Asus هم کاستوم رام... یا فقط مخصوص تبلت سامسنگه؟

hosein_salar_7
28-02-2012, 08:39
من ی مشکل دارم اونم اینه که موقه ای که میخوام تبلت رو اپدیت کنم به اندروید 4 علامت تعجب میاد تو دست غول اندروید
تبلتم روت شده
مشکلش چیه؟

persian365
05-03-2012, 03:20
سلام
تبلت رو می خوام وصل کامپیوتر کنم نمیشه . وصل میشه انگار ولی درایو نمیاد .
گالاگسی 7 پلاس هست مدلش

چه تنظیماتی رو باید انجام بدم تا وصل بشه ؟

از اندروید مارکت و سامسونگ مارکت میشه رایگان دانلود کرد ؟
این اکانتی که می خواد برای چیه ؟

بهترین سایت رسمی دانلود اندروید چیه؟

ممنون

mamsana
05-03-2012, 08:11
سلام
تبلت رو می خوام وصل کامپیوتر کنم نمیشه . وصل میشه انگار ولی درایو نمیاد .
گالاگسی 7 پلاس هست مدلش

چه تنظیماتی رو باید انجام بدم تا وصل بشه ؟

از اندروید مارکت و سامسونگ مارکت میشه رایگان دانلود کرد ؟
این اکانتی که می خواد برای چیه ؟

بهترین سایت رسمی دانلود اندروید چیه؟

ممنون

شما سامسونگ کیز kies رو دان کردی و نصب نموده ای ای عزیز!!!؟؟:10:
گر انجام نداده ای؛انجام ده!:27:

اونو نصب کن،اون خودش درایور و . . . نصب و تنظیم میکنه! یه ریستارت کن بعد وصل کن میشناسه!

به مارکت که اگه تونستی وصل شی،برنامه رایگان هم داره برای دانلود!
اکانت همون برای وصل شدن به مارکت هست! و انجام فضولی توسط گوگل!

سایت رسمی همون مارکته!:21:
ئلی سایت غیر رسمی زیاده!
تو گوگل به فارسی و انگلیسی سرچ کن برات زیاد میاره!
:11:

cartesiba
05-03-2012, 11:43
منم همینطور این مشکل را دارم یه تبلت ایسر دارم اما میزنم درایوش بالا نمیاد

persian365
06-03-2012, 15:40
ممنونم برای راهنماییتون از سوال قبلیم
دوستان می خواستم بدونم بهترین مرور گر چیه که از همه نظر خوب باشه امنیت،سرعت،و؟..
من الان ازuc Browser استفاده می کنم،بهتر از این چیزی هست یا نه خود اپرا که تو تب نصب بود کار نمیکنه منم دوباره دانلود نکردم
ممنون

persian365
08-03-2012, 10:03
این بخش چرا ایتقدر خلوته
دوستان اندرویدی لطفا بیشتر با هم همفکری کنیم

با تشکر

mamsana
08-03-2012, 11:08
ممنونم برای راهنماییتون از سوال قبلیم
دوستان می خواستم بدونم بهترین مرور گر چیه که از همه نظر خوب باشه امنیت،سرعت،و؟..
من الان ازuc Browser استفاده می کنم،بهتر از این چیزی هست یا نه خود اپرا که تو تب نصب بود کار نمیکنه منم دوباره دانلود نکردم
ممنون
برای عبور از چیلتر،یو سی هست و اپرا مینی!!
یو سی خوبه!
اپرا مینی بهر! اگه بتونی نسخه سالم پیدا کنی که سرورش خراب نباشه!:46:

cartesiba
08-03-2012, 15:45
همه میگن باید تبلت ایسر با رام 3.1 را به 3.2 آپدیت کنم کسی نسخه جدیدش را نداره؟

mamsana
08-03-2012, 16:25
همه میگن باید تبلت ایسر با رام 3.1 را به 3.2 آپدیت کنم کسی نسخه جدیدش را نداره؟
هیچ بایدی تو کار نیست!!:31:

Dr.know
24-03-2012, 18:25
با سلام خدمت بچه های اپن سرس 1
میشه طریقه روت p1000 سامسونگ رو بگنین من قبلا انجام ندادم اگه مشکلی نیست ساده بشه و تا می تونیین اسلاحاتشو تعریف کنید .بتتشکر

اصلا اینجور بگم بهتره 1

می خوام ورجنش رو از 2/2 تبدیل کنم به 2/3
حتما با ید دستگاه روت بشه ؟؟

با تشکر

TAMIZI
29-03-2012, 00:01
دوستان کسی می دونه که آیا میشه تبلت ViewSonic ViewPad 7-3G رو روت کرد یا نه ؟
متشکر

ramin22
06-04-2012, 21:33
سلام بر مدیران عزیز :
من یک تبلت coby مدل mid8128 خریدم ، علارغم اینکه منو ها فارسی است ، ولی در محیط اینترنت صفحات فارسی را از چپ به راست نمایش می دهد .
لطفا جهت رفع این مشکل مرا راهنمایی فرمایید.
با تشکر فراوان

New-P30world
07-04-2012, 20:28
سلام بر مدیران عزیز :
من یک تبلت coby مدل mid8128 خریدم ، علارغم اینکه منو ها فارسی است ، ولی در محیط اینترنت صفحات فارسی را از چپ به راست نمایش می دهد .
لطفا جهت رفع این مشکل مرا راهنمایی فرمایید.
با تشکر فراوان

سلام

نسخه آندروئیدش چنده ؟؟ از یه مرورگر بهتر استفاده کن.. مثلا اپرا مینی.. :46:

خوش باشید/ :8:

hassan3810
07-04-2012, 22:50
با سلام لطفا راهنمایی کنید چطور مینتونم اندروید این تبلت(ViewSonic ViewPad 7-3G) رو ارتقا بدم و فارسی سازی کامل و یا فارسی خوان روش نصب کنم و فونت فارسی درش دیده بشه و بتونم متون فارسی رو بخونم متاسفانه الان به صورت مقطع فارسی دیده میشه . در ضمن طریقه روت کردن تبلت رو هم بفرمایید کمال بزرگواریه

mehdi966
14-04-2012, 17:35
کاستوم رام 4.0.4 Tegraowners ICS ROM v156 برمبنای 4.0.4
آیس کریم ساندویچ رو با رام thoor 2002ro تجربه کنید.

v156
- Android ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4.0.4
- A501 3G fixed
- more HW codecs fixed
- statusBar top/bottom option
- quick-launch option
- some android bug fixes
- kernel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) update(too much stuff in here to write it down)
- screen resetting should be fixed

لینک دانلود GAPPS ICS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک دانلود رام
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک دانلود GAPPS با قابلیت استفاده از IDM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دقت کنید
1-این نسخه ی رسمی ایسر نیست. نسخه رسمی ایسر boot loader رو عوض میکنه و بازگشت به هانی کامب رو سخت ...
2-در صورتی که شما CWM دارید میتونید نصب کنید. cwm رو باید توسط acer recovery installer نصب کنید. البته خود acer recovery installer روت میخواد.

ehsan6811
14-04-2012, 19:15
با سلام خدمت دوستان
چند روز پیش تبلت
Cruz Reader R101

رو گرفتم ولی امروز میخاستم روشن کنم که بالا نمیاد و روی ارم میمونه از دوستان کسی میتونه کمک کنه
از سایتم فایلشو دانلود کردم و روی رم ریختم و با گزینه ولوم بالا و پاور وارد منو میشم ولی علامن مثلث میاد و لود نمیشه اگه دوستان بتونند کمک کنند واقعا لطف کردند

فایلم از اینجا میگیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fredirector.php%3Furl%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pport.velocitymicro.com%252Fics%252Fsupport%252FDL List.asp%253Ftask%253Ddownload%2526folderID%253D11 8199)

arowana
15-04-2012, 16:42
سلام
آیا امکان فارسی سازی نسخه 4 آندروید هست؟
روی دستگاههای مختلف فرق میکنه؟ممنون

feizafra
19-04-2012, 17:27
سلام دوستان
من یه تبلت toshiba AT105 با سیستم اندروید دارم میخواستم بدونم چطور و با چه برنامه ای میتونم اونو روت کنم ؟
ممنون میشم اگه بتونید منو راهنمایی کنید.
با تشکر فراوان

arshia.01
03-05-2012, 14:46
سلام دوستان من گلکسی تب p1000دارم چند روزی هست که یه خورده کند کار میکنه نمیدونم چشه 16 gig هست فکر کنم بخاطر نصب برنامههای زیاد هست که حافظش پر شده و کند کار میکنه
لطفا راهنمایی کنید که باید چیکار کنم

PersiAndroid
06-05-2012, 16:21
سلام دوستان من گلکسی تب p1000دارم چند روزی هست که یه خورده کند کار میکنه نمیدونم چشه 16 gig هست فکر کنم بخاطر نصب برنامههای زیاد هست که حافظش پر شده و کند کار میکنه
لطفا راهنمایی کنید که باید چیکار کنم

يه رام جديد نصب كنيد و كل حافظه داخلي رو از طريق ريكاوري فرمت كنيد

---------- Post added at 05:21 PM ---------- Previous post was at 05:21 PM ----------

سلام
آیا امکان فارسی سازی نسخه 4 آندروید هست؟
روی دستگاههای مختلف فرق میکنه؟ممنون

اندرويد 4 خودش پيشفرض فارسي رو ساپورت مي كنه

arshia.01
06-05-2012, 23:32
میشه یکم توضیح بدید باید چیکار کنم؟؟
اخه من بلد نیستم درضمن الان رام تب من 2.3.3 هست دوباره باید همین رام رو نصب کنم؟؟
چطور باید ریکاوری کنم؟؟
راستی چرا هر از گاهی تب من خودش هی صفحه اش روشن میشه؟؟

PersiAndroid
07-05-2012, 09:49
نحوه ي نصب رام تو اين تاپيك

آموزش کامل و بسیار آسان نصب رام رسمی و فارسی روی سامسونگ گلکسی تب / SAMSUNG Galaxy Tab - Farsi Offical Rom 2.3.3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و ساير رام هاي كاستوم توي تاپيك هاي مربوط به گلكسي اس توضيح داده شده
تو بخش رام توضيحات بيشتري پيدا مي كنيد

يه رام رسمي جديد يا كاستوم سريع و سبك نصب كنيد تا برنامه ها تون پاك شه
اگه گوشيتون روت هست حتما قبلش گوشي رو كاملا وايپ كنين چه كش و چه حافظه دستگاه

arshia.01
07-05-2012, 20:20
دوست عزیز ممنون از اینکه منو راهنمایی می کنید
بنده نمیدونم که تبم روت شده یا نه البته اگر منظور وجود همون برنامه سوپر یوزر هست که دلیل بر روت بودن هست در منو تب من دیده نمیشه پس حتما روت نیست!!!
دوم اینکه به یک مطلب پی بردم اونم این هست که تب من با لانچر Go کند کار میکنه و با لانچر اصلی خود سامسونگ(samsung Home) این مشکل رو نداره!!!
حالا به نظرتون باید هنوز رام رو عوض کنم؟؟
درضمن منظور از رام چیه رابطه ای با ورژن اندروید داره؟؟کاستوم رام چی هست؟
(لینک هایی که در این آموزش هست خرابه)
ممنون

arshia.01
09-05-2012, 10:16
هیچکس نیست توی این انجمن جواب بده.،؟

arshia.01
09-05-2012, 10:16
هیچکس نیست توی این انجمن جواب بده.،؟

makmakf
24-05-2012, 10:40
سلام دوستان من تبلت p7300 بوردم روی دانلود مد حواسم نبود دکمه پایین زدم کنسل شد امد بالا حالا هرچی میزنم نمیروز دانلود مد چکارش کنم؟ مرسی

emadpumad
02-06-2012, 00:00
سلام دوستان من تبلت p7300 بوردم روی دانلود مد حواسم نبود دکمه پایین زدم کنسل شد امد بالا حالا هرچی میزنم نمیروز دانلود مد چکارش کنم؟ مرسی

یک بار کامل ریست فکتوری ( هارد ریست ) کنید درست میشه

hosepehrius
03-06-2012, 16:11
دوستان
بلوتوث p7500 من کلا قطع شده
وقتی سرچ میکنه هیچ چیزی نشون نمیده
هیچ فایلی رو هم دریافت نمیکنه
کسی راهی داره به داد ما برسه؟

silasboys
07-06-2012, 09:31
سلام خدمت سروران گرامی
من یدونه 6200 سامسونگ با گارانتی مایرکروتل خریدم. از اونجایی که این اولین تجربه من با اندروید هست هنوز در مراحل نوزادی کار با دستگاه و این سیستم عامل هستم . دوستان چند سوال برای من پیش اومده که استید و پیرمردهای این فن در صورت صلاحدید کمک کنند کهخیر دنیا و اخرت توش هست.
سیستم عامل همون 3.2 هست
آیا اپدیت ورزن 4 براش اومده ؟
آیا صلاح هستش که سیستم عامل رو ارتقا بدم تو نسخه 4 آیا چیز جدیدی هستش که ارزش داشته باشه این کار رو بکنم.
نمیدونم به اینترنت با وای فای و gprsوصل میشم اما زمانی که که مارکت میخوام کانکت کنم از من اکانت میخواد اکانت خودم که میدم به اینترنت یا سرور گوگل وصل نمیشه . مشکلاز کجاست
مطلب بعدی این هست که اپلیکیشن ها رو کهباز میکنم چه جوری باید ببندم مثلا دکمهه ضربدر نداره و یکدفعه میبینم چند تا اپلیکیش باز مونده و احتمالا رو سرعت و مصرف باطری تاثیر داره
یه فوروم تخصصی برای تبلت ها به زبان فارسی معرفی کنید .
خیلی این سیستم عاملش درد سر داره . موندم توش لطفا یمکی به ما بگه از کجا شروع کنیم . یه تایپیک برای ما بی سواد ها بزارید . ممنونم
ظمنا من 670 باگارانتی مایکروتل در علاالدین طبقه 5 و به رنگ مشکی خریدم خواستم قیمت رو اپدیت کرده باشم .

New-P30world
07-06-2012, 14:32
سلام خدمت سروران گرامی
من یدونه 6200 سامسونگ با گارانتی مایرکروتل خریدم. از اونجایی که این اولین تجربه من با اندروید هست هنوز در مراحل نوزادی کار با دستگاه و این سیستم عامل هستم . دوستان چند سوال برای من پیش اومده که استید و پیرمردهای این فن در صورت صلاحدید کمک کنند کهخیر دنیا و اخرت توش هست.
سیستم عامل همون 3.2 هست
آیا اپدیت ورزن 4 براش اومده ؟
آیا صلاح هستش که سیستم عامل رو ارتقا بدم تو نسخه 4 آیا چیز جدیدی هستش که ارزش داشته باشه این کار رو بکنم.
نمیدونم به اینترنت با وای فای و gprsوصل میشم اما زمانی که که مارکت میخوام کانکت کنم از من اکانت میخواد اکانت خودم که میدم به اینترنت یا سرور گوگل وصل نمیشه . مشکلاز کجاست
مطلب بعدی این هست که اپلیکیشن ها رو کهباز میکنم چه جوری باید ببندم مثلا دکمهه ضربدر نداره و یکدفعه میبینم چند تا اپلیکیش باز مونده و احتمالا رو سرعت و مصرف باطری تاثیر داره
یه فوروم تخصصی برای تبلت ها به زبان فارسی معرفی کنید .
خیلی این سیستم عاملش درد سر داره . موندم توش لطفا یمکی به ما بگه از کجا شروع کنیم . یه تایپیک برای ما بی سواد ها بزارید . ممنونم
ظمنا من 670 باگارانتی مایکروتل در علاالدین طبقه 5 و به رنگ مشکی خریدم خواستم قیمت رو اپدیت کرده باشم .

فروم موبایلستان بد نیست! تبلت دار! هم توش کم نیست.. :46:

manya-atashin
07-06-2012, 15:46
تبلت من اندريد 3 هست
ميشه ارتقا بدم ؟ چطوري؟
مدل :

manya-atashin
07-06-2012, 15:47
راستي راهنمايي كنيد
بازي ها و برنامه هاي تبلت رو از كجا بخرم؟ تو نت ؟

manya-atashin
07-06-2012, 21:13
واي خدا چرا جواب نميدين ؟؟؟ از كجا بفهمم تبلت 3g رو پشتيباني ميكنه؟ تو برنامه هاش كه زده 3g setting بعد ميتونم از اين مودم هاي همراه بخرم؟ واسه نت ؟ واسه آپديت بگين لطفا ................. امروز شهرو زيرو و رو كردم كسي آپديت نميكرد !!!

New-P30world
08-06-2012, 10:15
واي خدا چرا جواب نميدين ؟؟؟ از كجا بفهمم تبلت 3g رو پشتيباني ميكنه؟ تو برنامه هاش كه زده 3g setting بعد ميتونم از اين مودم هاي همراه بخرم؟ واسه نت ؟ واسه آپديت بگين لطفا ................. امروز شهرو زيرو و رو كردم كسي آپديت نميكرد !!!

سیم کارت رایتل داری !؟ یعنی تا جایی که من اطلاع دارم فقط با این سیم کارت می تونی از 3g بهره ببری!! :13:

مطمئنا آپدیت نمیشه، یعنی آپدیت رسمی نباید داشته باشه! شاید رام کاستوم باشه منتهی از کجا میتونی تهیه کنی رو دیگه.. :23:

manya-atashin
08-06-2012, 12:24
تا جايي كه من اطلاع دارم
سيمكارت ايرانسل و همراه اولم ميشه ...

New-P30world
09-06-2012, 11:57
تا جايي كه من اطلاع دارم
سيمكارت ايرانسل و همراه اولم ميشه ...

3G !؟ مطمئنی !؟ :23:

فک کنم فقط gprs اونم در صورتی که تبلت سیم بخوره! و این قابلیت رو هم داشته باشه! :46:

manya-atashin
09-06-2012, 15:50
در مورد نحوه نصب اینترنت هم شما یا باید wifi داشته باشی. یا اگه میخوای با ایرانسل وصل بشی دو راه هست :

1- اگه تبلت مودم 3G اکسترنال ساپورت میکنه که میتونی یکی بخری و بهش سیم کارت ایرانسل وصل کنی و راحت به اینترنت وصل بشه

2- راه دوم اینه که از گوشی استفاده کنی که خودش wifi داره اون موقع میتونی با استفاده از نرم افزار و گوشی به اطرافت امواج wifi بدی و بنابراین با تبلتت میتونی به wifi گوشی متصل بشی و از اینترنت ایرانسلی که تو گوشی هست استفاده کنی.

يه سوال ديگه !
من از كجا ميتونم بفهمم سايت تبلتم چيه ؟
چون يكي از دوستان گفت اگه بخواي اندرويد رو ارتقا بدي
بايد تو سايتش بري ببيني اندرويد 4 رو گزاشته يا نه !

پشت تبلت زده

herotab tablet pc k7e
with google

New-P30world
10-06-2012, 11:51
يه سوال ديگه !
من از كجا ميتونم بفهمم سايت تبلتم چيه ؟
چون يكي از دوستان گفت اگه بخواي اندرويد رو ارتقا بدي
بايد تو سايتش بري ببيني اندرويد 4 رو گزاشته يا نه !

پشت تبلت زده

herotab tablet pc k7e
with google

تو موبایلستان کمی جستجو میزدم و هنوز هم شک دارم! 3G رو میگم.. :13:

بگذریم!

تبلتت اینه دیگه ؟؟

به نظرم کلی جستجو بزن تو نت بلکه تو خارجی هاش! چیزی دستگیرت بشه..

یعنی شاید از (سایت)سازندش ردی پیدا کردی.. :46:

manya-atashin
10-06-2012, 21:21
سلام سايتش رو ديروز پيدا كردم ولي خبري از اندرويد نبود ! ايميل زدم بهشون جواب ندادن ..........چيكار كنم؟ بي خيال آپديت بشم يعني )):

manya-atashin
10-06-2012, 21:21

New-P30world
11-06-2012, 10:40
سواد من میگه! بله بی خیال آپدیت شو!

?Q:Can I upgrade the RAM in my tablet
Typical tablets are embedded platforms, and do not have replaceable RAM modules. They are closer to the smartphone than a netbook

?Q:Can I upgrade the ROM (storage space) in my tablet
Usually not. The flash memory ROM chip is typically soldered on the mainboard and is not end-user replaceable

?Q:Can I upgrade my Android version to 1.6/2.x/3.x/4.x/the latest version
Upgrading Android is not as trivial as you think. It is certainly nothing like upgrading Microsoft Windows or OSX, which have both been designed to be upgradable operating systems. The ability to upgrade Android depends on the manufacturer’s support, as additional development is required to upgrade. The process of migrating the operating system to the hardware is not trivial to the end-
user

ولی برو موبایلستان هم یه پرسش و پاسخی! انجام بده ببین رام کاستومی چیزی پیدا میشه یا نه.. :6:

craftsman1
11-06-2012, 21:18
سلام دوستان من یه تبلت Archos Arnova 7b g2 چینی خریدم و می خوام آپدیتش کنم. وقتی از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com آپدیت جدیدش رو دانلود کردم و بر روی تبلت کپی کردم پیغام نامعتبر بودن آپدیت رو داد و نصب نشد! به نظرتون این مشکل رو چطور میشه حل کرد؟ آیا مشکل چینی بودن تبلته؟

rohikia
12-06-2012, 00:56
سلام بنده می خوام یه تبلت ویو سوند ویو پد 7 بگیرم می خواستم ببینم اولا قیمت آکش چنده ثانیا رام رسمی که فارسی رو پشتیبانی کنه برا این تبلت هست؟

New-P30world
12-06-2012, 10:32
سلام بنده می خوام یه تبلت ویو سوند ویو پد 7 بگیرم می خواستم ببینم اولا قیمت آکش چنده ثانیا رام رسمی که فارسی رو پشتیبانی کنه برا این تبلت هست؟

480 هزار »» ViewSonic Tablet PC VB735

manya-atashin
13-06-2012, 10:40
سلام دوستان

تبلت من
3g
رو ساپورت ميكنه

بعد اومدم يه مودم
3g
سيمكارت خور گرفتم

الان وصل كردم به تبلت رفتم تو قسمت
3g
و زدم كانكت
ميگه
the modem initialing ... try again

چيكار كنم؟
برنامه هايي كه تو مودم بود رو ريختم تو تبلت و رفتم تو قسمت نصب ولي
exe
هست و نصب نميشه
روش كه ميزنم يه سري فايل باز ميشه كه ميخواي با كدوم برنامه رو اجرا كني !
چيكار كنم؟

تشكر

cartesiba
16-06-2012, 15:46
سلام من نسخه جدید آپدیت خود acer a500 را میخواستم وقتی میخوام آپدیتش کنم میگه 350 مگ هست خیلی زیاده کسی لینک دانلودش را داره تا بعد روش نصب کنم

manya-atashin
17-06-2012, 20:26
سلام دوستان

يه تبلت دارم
اندرويد 3
قابليت ارتقا هم نداره
سايتش چيزي نبود ...

امروز برنامه و اينا نصب كردم
با فونت فارسي مشكل داره
بعضي از نرم افزار هاي فارسي كه بصورت متني هست رو

كلمه ( ي )
رو پشتيباني نميكنه و بصورت # هست

برنامه اي چيزي هست مشكل رو حل كنه؟

با تشكر

hno
19-06-2012, 20:36
باسلام خسته نباشید من یک ارکوس 108 internet tablet دارم . مشکلی که هست اینه که فونت فارسی خیلی بده . مثلا در مروگر اپرا حروف افرسی رو به صورت مربع نشون میده . فونتش هم خیلی زشت هست و خلاصه اصلا فارسیش خوب نیست . میخواستم ببینم چه طوری میشه فونت فارسی خوب روی این تپلت ها نصب کرد ؟ ورژن اندرور 2 آخرین ورژنش هم اپدیت کردم یادم نیست دقیق چی بود. ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

farsweb
30-06-2012, 19:34
درود به همه دوستان
تبلت گلکسی بنده با یو اس بی به رایانه متصل است. در منزل از ای دی اس ال استفاده می کنم. می خواهم کاری کنم تا با وصل شدن تبلت از طریق یو اس بی ، کامپیوتر یک شبکه ایجاد کند و اینترنت خود را با تبلت به اشتراک بگذارد و به نوعی تبلت از طریق یک شبکه سیمی، و نه وای فای به اینترنت وصل شود. اگر نرم افزاری در اینباره هم وجود دارد ممنون می شوم راهنمایی کنید.
با تشکر از پاسخ دوستان

Stream
30-06-2012, 20:01
چیزی که نیاز دارید یه برنامه Reverse Tether هست. این ها رو ببینید:

farsweb
30-06-2012, 20:06
چیزی که نیاز دارید یه برنامه Reverse Tether هست. این ها رو ببینید:

از کمک بزرگ شما بسیار ممنونم

hosein51
04-07-2012, 08:45
سلام خسته نباشید اگه براتون امکان داشته باشه روت نمودن . نصب ریکاوری و نصب رام بر روی تبلت fablet g70 رو برام بنویسید . در ضمن این تبلت امکان ارتقا داره اما من با روشهای سامسونگ و روش cmd انجام دادم نشد منو راهنمائی کنید ممنونم

h!tman
04-07-2012, 10:42
این تبلت چون رسما تبلت چرتیه. هیچ دولاپری نداره

Mool Tee
10-07-2012, 03:19
سلام من یه Galaxy Tab 10.1 دارم و خیلی وقته یه مشکلی رو باهاش دارم.وقتی می خوام DATA بازی های مختلف رو تو تبلت کپی کنم با سرعت بسیار کندی انجام میشه که گاهی یه فایل 700 مگابایتی رو 5 ساعت طول میکشه تا کپی میشه!ویندورم هم 7 هست یکی بیاد کمک کنه!:9:

mamsana
16-07-2012, 09:09
دوست عزیز این مشکل خیلی ها هست!
یکی از دلیلاش اینه که تبلت به عنوان یه دیوایس برای ویندوز شناخته میشه و به عنوان یه حافظه جدا شدنی شناخته نمیشه! همین خودش مشکل ایجاد می کنه برای سرعت
مشکل دیگه اینه که دیتا های بازیها،اصولا تعداد فایلها بسیار زیاده و حجمه تک فایلها کم! همین سرعت رو به طور عادی پایین میاره!
میتونید دیتا رو بریزید رو فلش بعد با فلش و کایل یو اس بی،منتقل کنید!

h!tman
16-07-2012, 12:01
با وایفای انتقال بدید. یک راهی بود ریزش رو یادم نیست ولی میشد با مودم وایفای انتقال داد

محمد رضا 6630
16-07-2012, 19:20
بله با wifi file explorer می تونید ایتکارو انجام دهید.

بعد از اینکه نرم افزار اجرا میشه به صورت خودکار یک آدرس رو اسپات میکنه
بعد با مرورگرتون می تونید هر فایلی رو که خواستید رو آپلود کنید تو تبلبتون

فقط یه نکته فایلهای data رو در تبلت extract کنید اینطوری سرعت کپی بیشتره

amin18n
18-07-2012, 16:55
سلام

آیا امکان نصب ویندوز در تبلت های اندرویدی وجود دارد؟؟؟

Stream
19-07-2012, 05:09
خیر دوست عزیز این امکان وجود نداره.

MR.CART
20-07-2012, 02:58
فقط سورفیس ویندوز داره؟

Stream
22-07-2012, 22:56
فقط سورفیس ویندوز داره؟

فعلا تنها تبلتی که رسما معرفی شده همین Surface هست، البته موقع عرضه ویندوز 8 اکثر برندها تبلت هاشون رو معرفی می کنن.

naaaji
26-07-2012, 22:23
دوستان لطفا یه رام فارسی و خوب برای msi wind pad 10 plus معرفی کنید سریع ..

mehdi_47
07-08-2012, 21:10
سلام
ببخشید اینجا این سوال رو مطرح میکنم.
برای یکی از دوستام بازی اسفالت 6 رو نصب کردم خوب اجرا شد منتها محیط بازی سبز رنگه .
مدل گوشیش Htc One X هست.علتش چی میتونه باشه ؟
بازیهایی که صفحه کوچیک اجرا میشن چطور ؟ راهی داره که تمام صفحه بشه ؟
مرسی

a.toraby
08-08-2012, 03:11
دوستان کسی tab 7 plus رو تونسته آپگرید کنه؟ تو سایت های خارجی زده آندرویید 4 براش اومده اما من هر چی میزنم آپدیت میگه آپدیتی وجود نداره. با vpn هم امتحان کردم باز هم نشد

e.s.e.t
15-08-2012, 21:13
سلام
من با برنامه odin اپگرید کردم و به خوبی کار کرد

در ضمن کسی میدونه میشه tab 7 plus رو دانگرید کرد؟

molem65
16-08-2012, 08:12
سلام دوستان
من یه تبلت ainol tornado دارم رامش رو به فریمور جدید اپدیت کردم ولی ارور میده و خاموش میشه میخوام دانگرید کنم به رام اصلیش!!
یا رام اصلی رو از یه جایی که نمیدونم دانلود کنم و بنصبم!!

خواهشا کمک کنید خیلی نیازه!!

وحید2000
17-08-2012, 12:05
سلام من یک تبلتHP818 دارم هیج کار هم نمیتونم باهاش بکنم یعنی وارد نیستم فونت فارسی را هم در اینتر نت جدا جدا نشان میده کلا میخواستم یک اطلاعاتی ازش کسب کنم ازتون کمک میخوام متشکرم.:11::11::11:

mahmoud_bahal
26-08-2012, 12:17
سلام خدمت تمامی اساتید .... من یه تبلت arnova 7bg2 دارم میخواستم یه سوال کنم که چه جوری میشه ورژن اندروید این تبلت رو عوض کنم و روت کنمش ... ممنون میشم کسی که این تبلتو داره منو راهنمایی کنه ....

omid_562008
27-08-2012, 16:28
سلام
اگه به یک تبلت مموری اضافه کنیم مموری داخلی از دسترس خارج میشه و یا میزان مموری اضافه شده به مموری داخلی اضافه میشود؟ به عنوان مثال اگر به تبلتی با مموری 8 یک 16 اضافه کنیم مموری در دسترس 16 میشود یا 24؟ در ضمن برای تبلت از چه نوع مموری باید استفاده شود؟

a.toraby
27-08-2012, 23:24
سلام
اگه به یک تبلت مموری اضافه کنیم مموری داخلی از دسترس خارج میشه و یا میزان مموری اضافه شده به مموری داخلی اضافه میشود؟ به عنوان مثال اگر به تبلتی با مموری 8 یک 16 اضافه کنیم مموری در دسترس 16 میشود یا 24؟ در ضمن برای تبلت از چه نوع مموری باید استفاده شود؟

چی باعث شده این سوال رو بکنید؟ :9: چرا باید حذف بشه؟ اصلا اگر حذف بشه چطوری تبلت بیاد بالا؟

omid_562008
28-08-2012, 14:58
مموری مناسب برای تبلت به طور خاص AuroraII چیه؟ و حدود قیمتی چنده؟

lotus2012
13-09-2012, 22:02
سلام من یک تبلبت ایسوس TF300 خریدم اما (بجز برنامه هایی که به صورت پیش فرض روش نصبه،) نمی دونم چه جوری برنامه های دلخواهم رو روش نصب کنم یا اصلا واسه شروع کار باهاش احتیاجه چه کار کنم. لطفا منو راهنمایی کنید. یا اگر سایتی برای دانلود نرم افزارهاش هست بهم معرفی کنید. ممنون

worldm
14-09-2012, 17:50
میشه روشی برای درست کردن تبلتهای چینی وقتی که روی لوگو ثابتن و بالا نمیان بگین 400 پول تبلت دادم ولی یه دفعه ای بالا نمیاد لطفا راهنمایی بکنید
مشخصات:
android 2.2
kernel 2.6.32
build number: v 1.5.7
model:mid M7.4(I618)
مدلش همینی بود که روی جعبه اش نوشته هیچ چیز دیگه ای هم نیس

milad444
17-09-2012, 01:43
سلام...
من یه تبلت گرفتم که سیم کارت خوره..چینی هستش..وقتی سیم کارت میزام توش..سیم کارت رو میشناسه و اسم شبکه(ایرانسل یا همراه اول ) رو مینویسه..ولی انتنش نمیاد و بخاطر همین نمیشه اینترنت رفت یا تماس برقرار کرد..باید چیکار کنم من؟؟؟؟؟ لطفا هر کی بلده یه راهنمایی کنه..
تشکررررر

milad444
17-09-2012, 21:32
کسی نیست راهنمایی کنه؟

gisha
18-09-2012, 18:10
سلام.
می خواستم بدونم روی این تبلت میشه ویندوز آر تی نصب کرد؟
Asus Transformer Pad Infinity TF700T

milad444
21-09-2012, 17:04
سلام..من یه تبلت چینی دارم که مدل wonder media wm8650 هستش. من تبلتم رو روت کردم و به راحتی هم روت شد.. الان هر کاری میکنم که به ریکاوری برم تا یه رام نصب کنم..اصلا نمیره.قبل از روت کردن هم نمیرفت..هم ولوم بالا+ هم هوم و هم پاور رو گرفتم...هم ولوم پایین =هم هوم و پاور رو گرفتمم ..کلا همه کار کردم ولی اصلا به هیچ وجه به ریکاوری یا بولت رودر نمیره..من چیکار باید کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی خیلی ضروریه!
خواهشا یکی راهنمایی کنه تا یه جوری وارد ریکاوری بشتم تا رام نصب کنم...امکان داره که اصلا منوی ریکاوریشون نصب نباشه؟؟؟اگه جواب مثبته.چجوری باید منوی ریکاوری براش نصب کنم؟؟؟
خواهشااا دقیق راهنمایی کنید..
پیشاپیش تشکررررررررر

soroush0935
22-09-2012, 23:57
، Android ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Bridge ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), PPPoEW ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), wifi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), اتصال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), اندرويد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), اینترنت گوشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
من چنین برنامه رو روی تبلتم نصب میخام بکنم داره اخطار میده که روت وجود ندارد یعنی چی / یا چیکا رباید بکنم درست بشه؟

pro get
15-10-2012, 00:35
سلام دوست عزیز ازنرم افزار-IVT-استفادکن اگه جواب بده سرعتش خیلی خوبه

pro get
15-10-2012, 00:39
سلام دوست عزیز اول تنظیمات GPRS انجام بده فعال که شده اون موقعه 3g ستنیگ کن. پیغام مده که از این مود پشتیبانی میکنه یانه.

pro get
15-10-2012, 00:42
سلام دوست عزیز اول حتما و حتما باگارانتی اصل بگیر نهایتا فارسی نشد از زبان عربی که پشتیبانی میکنه .

amirfiri
31-10-2012, 21:38
تبلتم بعد از چند ثانیه از نرم افزارهای پوفین و پرکسی دروید می پره بیرون.چرا؟

masoud sh
03-11-2012, 02:53
دوستان لطفا یه رام فارسی و خوب برای msi wind pad Enjoy 7 معرفی کنید سریع ..
ممنون

masoud sh
03-11-2012, 17:58
سلام دوستان یه رام فارسی خوب برای تبلت msi wind pad Enjoy 7 پیدا نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:sq_3::sq_3::sq_3::sq_3::sq_3:

farshidcc
07-11-2012, 21:41
سلام من یک تبلت چینی با مارک mid دارم که الان ویندوز ce داره من میخوام اندروید 2.1 نصب کنم نمی دونم چه کار کنم لطفا من رو راهنمایی کنید.
در ضمن قبلا تبلت من اندروید نصب بود که دادم بیرون ویندوز ce نصب کردن که 30 هزارم از من گرفتن الان میخوام برگردونم به اندروید خواهشن راهنمایی کنید.

tanhae1
09-11-2012, 02:17
دوستان کسی می دونه که آیا میشه تبلت ViewSonic ViewPad 7-3G رو روت کرد یا نه ؟
متشکر

من هم می خواهم بدونم که میشه یا نه؟

masoud sh
09-11-2012, 08:03
سلام دوستان
\من فريمور تبلت msi خودم رو از سايت رسمي msi به طور كامل دانلود كردمه و ان رو در مموري تبلت ريختم پيام آپديت هم امد yes رو زدم و تبلت به ستاپ رفت و در خط آخر پيام ميده كه
update failed please reboot and update again

اين هم از لينك عكس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لينك عكس رو در نوار ادرس خود كپي كنيد

الان من بايد چي كار كنم

farshidcc
15-11-2012, 19:28
سلام من یک تبلت چینی با مارک mid دارم که الان ویندوز ce داره من میخوام اندروید 2.1 نصب کنم نمی دونم چه کار کنم لطفا من رو راهنمایی کنید.
در ضمن قبلا تبلت من اندروید نصب بود که دادم بیرون ویندوز ce نصب کردن که 30 هزارم از من گرفتن الان میخوام برگردونم به اندروید خواهشن راهنمایی کن

کسی من رو راهنمایی نمیکنه لطفا

m_benz2008
16-11-2012, 10:17
من از puffin استفاده میکنم حرف نداره سایتای فیلتر رو هم باز میکنه

m_benz2008
16-11-2012, 10:21
سلام به همه دوستانه گلم
آقا من تبلت هیوندای دارم چطور میتونم سیستم عاملشو آپدیت کنم
ورژن سیستم عامه فعلیش 4.0.4است آیا امکان آپدیتش هست؟
آخه تو تنظیماتش چیزی ننوشته که بشه
سوال دومم اینکه منظور از روت کردن چیه؟ این روت کردن به چه درد میخوره؟

farshidcc
20-11-2012, 22:20
متاسفم برای این سایت با مدیرانش که جوابو بلد نیستن . ببندین این پستو :sq_10:

h!tman
20-11-2012, 22:28
عزیزم دارید از چیزی میپرسید که اسمش یک در میلیون تو بازار شنیده شده!

mrmostafa
20-11-2012, 22:36
رام 4.0.4 کلا فارسی رو ساپورت نمیکنه؟؟؟؟ مثل رام اصلی 3.2.2 سامسونگ که داشتم زبان فارسی داشت؟؟؟؟؟؟
الان رام 4.1.2 -CyanogenMod 10 رو نصب کردم تاچ ویز نداره و آیکون Phone رو هم میزنم شماره میگیرم ولی کار نمیکنه؟؟؟
چیکار باید بکنم؟؟؟؟ در ضمن بخوام بعدش رام 4.0.4 رو نصب کنم همان فایل رامی که پست اول دانلود کردم رو داخل تبلت بریزم نصبش کنم جواب میده یا باید دوباره وایپ کنم ؟؟؟؟
این رام ها که فایل زیپ هست به راحتی نصب شد برای بار اولم بود پس نرم افزار Odin برای چه رام هایی استفاده میشه؟؟؟ چون به Ricovery mode نمیره میره به Downlading mode
از وقتی 4.1.2 رو نصب کردم تبلت وصل میکنم به کامپیوتر این خطا رو میده و درایو تبلت رو نمیاره :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون میشم راهنمایی کنید.

mehran2190
29-11-2012, 12:53
با کابل USB تبلت Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100 چطوری میشه از ADSL خونه استفاده کرد؟

amir2011
21-12-2012, 16:25
...
مشکلم حل شد

ahmad_niceboy
21-12-2012, 17:31
باسلام خدمت مدیران و دوستان گرامی

یک تبلت Acer ICONIA Tab A501 خریدم. متاسفانه سیم کارت ایرانسل حواب نمیده و یک مشکل بزرگتر اینکه هیچ شبکه Wireless پیدا نمیکنه! (البته برعکس عمل میکنه یعنی خودش شبکه Hotspot میشه و کار میکنه)
بعضی بهم راهنمایی کردند که با تعویض رام مشکل حل میشه... اما یکی بهم گفت رام براش نیست و باید رام A500 رو بزنی که ممکنه جواب نده!

توی اکثر سایت های خارجی تصاویری از رام شدن و آپدیت جدید نسخه آندروید رو نشون دادند!

این سایت هم یک لینک دانلود داده اما معلوم نیست چی هست:

اگر ممکنه بنده رو راهنمایی کنید و لینک نرم افزار ها و رام جدید و همچنین دستورالعمل انجام کار رو قرا بدید.

باتشکر از زحمات شما

rezaeipes
21-12-2012, 18:23
باسلام خدمت مدیران و دوستان گرامی

یک تبلت Acer ICONIA Tab A501 خریدم. متاسفانه سیم کارت ایرانسل حواب نمیده و یک مشکل بزرگتر اینکه هیچ شبکه Wireless پیدا نمیکنه! (البته برعکس عمل میکنه یعنی خودش شبکه Hotspot میشه و کار میکنه)
بعضی بهم راهنمایی کردند که با تعویض رام مشکل حل میشه... اما یکی بهم گفت رام براش نیست و باید رام A500 رو بزنی که ممکنه جواب نده!

توی اکثر سایت های خارجی تصاویری از رام شدن و آپدیت جدید نسخه آندروید رو نشون دادند!

این سایت هم یک لینک دانلود داده اما معلوم نیست چی هست:

اگر ممکنه بنده رو راهنمایی کنید و لینک نرم افزار ها و رام جدید و همچنین دستورالعمل انجام کار رو قرا بدید.

باتشکر از زحمات شما

سلام

مشخصات رامی که الان تو تبلتتون هست رو بنویسید یا عکس بزارید

ahmad_niceboy
21-12-2012, 18:30
اوکی الان چک میکنم

rezaeipes
21-12-2012, 18:38
Acer_A501_4.031.24_Com_Gen1

سایت روسیی که معرفی کردی اپدیت جدید هست که مال ماه اگوست هست(Acer_A501_4.066.29_041.220.05_COM_GEN1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

ومیتونی دانلود کنی و با خیال راحت استفاده کنی

و طریقه نصبش هم به صورت زیر هست چون من انگلیسیم اصلا خوب نیست نتونستم ترجمه کنم

To do this you need to download the firmware archive, extract the archive update.zip, copy the firmware file to the external micro SD card, turn off the plate and pinch together minus the volume and power button on the tablet and keep them until you are on the screen, you see the beginning of a process firmware

rezaeipes
21-12-2012, 18:39
البته یه نکته هم داره که حتما منظورش رو بفهم یعنی ترجمش کن
IMPORTANT Update necessarily possible only with the official version of Android 3.2.1, if you is not the official version or Android version is 3.2.1, you need to install it!

ahmad_niceboy
21-12-2012, 18:52
Acer_A501_4.031.24_Com_Gen1

ahmad_niceboy
21-12-2012, 18:58
ممنون از جوابتون
نسخه آندروید من 3.2 هست
منطورش اینه که فقط اگر 3.2 باشه میتونه از این فایل استفاده کنه؟

ahmad_niceboy
21-12-2012, 18:59
کسی تاحالا ایم مدل یا A500 رو رامش عوض کرده و آپگرید انجام داده؟

مدیران و دوستان نکته خاصی ندارید که بهم بگید؟

ahmad_niceboy
21-12-2012, 19:45
سلام
لطفاً آموزش روت تبلت Acer Iconia Tab A501 رو بهم بگید؟

متاسفانه نه شبکه وایرلس پیدا می کنه تا وصل بشم و نه برنامه میتونم روش نصب کنم و سیم کارت ایرانسل هم روش جواب نمیده!

منتظر کمک شما هستم

rezaeipes
21-12-2012, 20:44
ممنون از جوابتون
نسخه آندروید من 3.2 هست
منطورش اینه که فقط اگر 3.2 باشه میتونه از این فایل استفاده کنه؟
اره فکر کنم همین باشه و اینکه فعلا رام ics براش نیومده البته کاستوم براش اومده

اموزش نصب رام استوک یعنی اصلی

1- فایل زیپ شده را اکستراکت کرده و فایل update.zip بدست آمده را در مموری کارت (میکرو اس دی ) کپی کنید
2- تبلت خود را خاموش کنید و سپس با نگه داشتن همزمان دکمه های volume down + power آن را روشن کنید در این هنگام رام (فایل update.zip) به صورت اتوماتیک (از میکرو اس دی) روی دستگاه شما فلش می شود

aidin239
24-12-2012, 17:06
سلام من یک تبلت Lenovo Idea pad K1 دارم می خوام اونو روت کنم، ولی درایورش مشکل داره نمیدونم باید چیکار کنم میتونین کمکم کنین؟

hbm_7052
06-01-2013, 13:53
یک تبلت مدل Ampe s10 تک هسته ای با اندروید ورژن 4.0.3 چینی ارویجینال دارم
سایتش خیلی ضعیفه بعلاوه به زبان چینی هم هست
کسی میتونه کمک کنه چطوری روتش کنم
همینطور چطور میتونم به 4.1 آپدیتش کنم
(خودش خیلی کنده و 5 دقیقه طول میشکه تا بالا بیاد
توی سایتهای خارجی یه چیزیا نوشته بود اما هز هیچ کدوم نتونستم استفاده کنم)

Alireza SM
18-01-2013, 17:25
اگر تبلت Axtrom-Axpad-V1 بخرم که روش اندرویید 4 داشته باشه میتونم خودم بعدا که ورژن های جدید اندرویید اومد؛ روش نصب کنم ؟

ضمنا تبلت های اندرویید؛ نرم افزارهای پاکت پی سی های اندرویید رو هم ساپورت میکنن ؟

baha_film
21-01-2013, 11:33
سلام. من رمز تبلتم رو فراموش كردم. چيكار بايد بكنم. اگه راه درمونش نرم افزاريه لطفا راهنمايي كنيد.ممنون. مدل dimo 600

mrk1365
21-01-2013, 23:26
سلام.
از طرف اداره که من اونجا کار میکنم یه تبلت بهم دادن که یه نرم افزار روش نصب شده که مال خود اداره هست هر وقت تبلت را روشن میکنم همین برنامه به صورت خودکار اجرا میشه و هر وقت برنامه را میبندم دوباره اجرامیشه و تمام منو های تبلت بسته و قابل دیدن نیست خلاصه هیچ کار نمیشه باهاش کرد . به نظر شما چیکارش کنم که منوهاش باز بشه بدونه اینکه اطلاعات برنامه خوده اداره خراب بشه؟
سیستم عمل :اندروید 4.0.1
مدل :mid-x18 چینی

darkman4
22-01-2013, 02:41
سلام دوستان
بنده یه تبلت Archos 7.0(250Gb دارم
میخوام اندروید 4 رو روش نصب کنم
میشه کمکم کنید؟
ممنونم ازتون

zozze
10-02-2013, 21:37
سلام میشه آموزش روت کردن n8000 سامسونگ رو قرار بدین؟

badboys_87
17-03-2013, 22:05
سلام بچه ها ببخشید

من تبلت view sonic مدل vb735 رو از سایت دیجی کالا خریداری کردم با گارانتی شرکت پیشاهنگان تجارت داتیس.. چون این نسخه اندرویدش 2.3 بود و فارسی رو خوب نشون نمیداد خواستم آپدیت کنم .زنگ زدم شرکت داتیس گفتند که میشه به اندروید 4 ارتقا داد و یه سی دی برام پست کردند که توش برنامه های اندروید بود و یک برنامه به اسم RKBatchTool و یک فایل با پسوند img هم بود که اندروید 4 برای vb735 بود و یک فایل راهنما به زبان انگلیسی.

که نوشته بود تبلت رو باید به کامپیوتر وصل کنم و و فایل ایمیج رو توی برنامه RKBatchTool اد کنم بعد گزینه آپگرید رو بزنم .من همه مراحل رو انجام دادم و پروسس 100 درصد شد تبلت ریستارت شد و اندروید 4 بالا اومد با زبان تایوانی ولی صفحه لمسی کار نمیکنه و ریست هم میکنم باز همونطوریه هیچ کاری نمیشه باهاش کرد. الان باید چی کار کنم خواهشا" راهنمایی کنید..

Hamid.Sh
21-03-2013, 23:56
salam doostan lotfan komakam konid
man ye tablet shinco daram ke havasam naboude ba account gmail qofl shodeh na mitonam reset konam na mitonam kar konam khahesh mikonam begid chetori unlockesh konam

saeed330
24-03-2013, 14:35
یک تبلت چینی طرح آیپد دستم هست که پسورد ترسیمی ورود رو طرف فراموش کرده
چجوری میشه کلا فرمتش کرد یا فلشش زد؟
نگه داشتن همزمان کلیدهای کاهش صدا و منو رو موقع روشن کردن امتحان کردم ولی وارد سیستم برنامه ریزی نمیشه
ورودی فقط یک سوکت داره که شبیه هیچ چیزی نیست!

GOLDFINCH
25-03-2013, 22:18
سلام بچه ها .... من یه تبلت Huawei MediaPad 10 FHD دارم... می خوام بدونم می شه روش فارسی نصب کرد ؟ یعنی کلاً فارسی بشه ...

onlygame
27-03-2013, 23:19
سلام، من یه تبلت کامپک 7 اینچی دارم با اندروید 2.3.4. چند وقت پیش لازم شد که factory data reset کنمش. از اون موقع انگار حافظه داخلیش که در اصل 4 گیگ هست خیلی کم شده و با نصب 5-6 برنامه پیغام میده که پر شده، نمیدونم مشکل از چیه. برنامه ها رو هم روی رم خارجی تصب می کنم اما در هر صورت از اول که هنوز هیچی نصب نکردم حافظه داخلی خالی رو فقط 130 مگ میزنه در حالیکه باید خیلی بیشتر باشده. لطفا راهنمایی کنید مشکل از چی ممکنه باشه. ممنون

Rc man
28-03-2013, 16:56
سلام من گلکسی تب 2 دارم میخوام روت کنم میشه کمک کنید راه حلشو بدید؟

شهناز کریمی
03-04-2013, 16:46
با سلام میشه در مورد روت p3100 برام توضیح بدید چون مشکل wi fi داره و گفتن که باید روت بشه

شهناز کریمی
03-04-2013, 17:03
با سلام میشه در مورد روت p3100 برام توضیح بدید چون مشکل wi fi داره و گفتن که باید روت بشه:n30:

lixpli
03-04-2013, 20:58
سلام و عرض ادب
یه تبلت آرکوس 43 دارم که کلا نابود شده منظورم اندرویدشه !
قفل دستگاه رو فراموش کردم ، رفتم تو صفحه ی ریکاوری و همه چی رو فرمت و ریکاوری کردم
حالا تبلتو که روشن میکنم تو صفحه ریکاوری میمونه
در ضمن باطریش تموم شده و باید تو شارژ روشنش کرد ، اصلا انگار شارژ هم نگه نمیداره! وقتی وصل میکنم به کامپیوتر بعد از 5 دقیقه شارژ شدن ، صفحه ریکاوری میاد و بعد نمیدونم باید چکارش کنم
لطفا راهنمایی بفرمایید که چه بلایی سرش اومده و باید چکارش کنم !

sadegh-sg
04-04-2013, 18:01
برای حفظ ایمنی رایانه لوحی شما توری تنظیم شه که نصب نرم افزار های کاربردی که از اندروید مارکت دریافت نشده اند را مسدود کنند
سلام
این چیزی که بالا نوشتم اروری هست که موقع نصب نرم افزار ظاهر میشه چی کنم ؟:n14:

arming900
04-04-2013, 18:15
برای حفظ ایمنی رایانه لوحی شما توری تنظیم شه که نصب نرم افزار های کاربردی که از اندروید مارکت دریافت نشده اند را مسدود کنند
سلام
این چیزی که بالا نوشتم اروری هست که موقع نصب نرم افزار ظاهر میشه چی کنم ؟:n14:

نمیدونم اندروید چند داری برو توی ستینگ بگرد دنبال گزینه unknown sources فعالش کن و همچنین گزینه usb debugging باید فعال باشه

sadegh-sg
04-04-2013, 19:09
اندروید 4 و منو هم فارسیه

arming900
04-04-2013, 19:25
اندروید 4 و منو هم فارسیهخب توی ستینگ از بالا چهارمین گزینه securityبعد توی صفحه جدید از بالا پنجمین گزینه که جلوش تیک میخوره رو فعال کن بک رو بزنبرو توی یکی مونده به آخری اولین گزینه فعال باشه

sadegh-sg
04-04-2013, 22:38
ممنون جیگر همون پست اول حل شد
خیلی خیلی ممنون :n12:

pooya14838
09-04-2013, 22:41
سلام من تو قسمتی که با پاور و ولوم اپ باز میشه کل حالتهای فورمت و زدم الان تب من بالا نمیاد چه کنم ؟

tirdad666
16-04-2013, 01:21
سلام باید فریم ویر دستگاه رو (اگه دارید که هیچی و اگر نه از سایت خود ارکاس دانلود کنید)و وقتی به کامپیوتر وصل کردید تبلت رو بریزید داخل فولدر تبلت تا اپدیت بشه و دستگاه باز بالا بیاد ولی یه سری از برنامه ها و کتابها رو از دست میدید که باید دوباره بریزید

caplosa
21-04-2013, 16:23
:n12:با سلام به دوستان
من یه سامسونگ گلکسی p1000N دارم
هر جا گشتم نتونستم فارسیش کنم .فارسی برای p1000 هست اما p1000 N رو بیدا نکردم . الان فارسی رو به صورت حروف جدا جدا نشون میده !!! چی کار میتونم بکنم ؟؟ لطفن راهنماییم کنید... ممنون

capitantom
22-04-2013, 10:40
من دیروز یه memo pad 10 گرفتم ولی به play google وصل نمیشه؟؟ تحریمه؟ باید قند شکن بزنم؟ یا مشکل از اینترنتمه؟؟
میزنه you must sign in googl eaccount در حالی که به جمیلم هم وصلم!!

amh1366
22-04-2013, 20:13
سلام رام آندروید 4 برای تبلت msi enjoy 7 می خواستم و روش نصب اونو.
ممنون میشم اگه کمک کنید.

fji
05-05-2013, 11:14
با سلام خدمت همه عزیزان
من امروز تبلت سامسونگ 7500 p را با استفاده از نرم افزار کیز از سایت رسمی به ورژن 3.2 اپگرید کردم ولی متاسفانه دستگاه به شدت کند شده و گاها هنگ میکند
از دوستان گرامی خواهش میکنم راهنمایی کنند

hot_boys2005
06-05-2013, 18:23
قرق کارایی پورت microUSB اندروید با usb چیست؟ مثلا تبلت Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100 - 16GB که میکرو microUSB دارد و آیا میتونه هارد اکسترنال 1TB را ساپورت کنه و فایلهایش را اجرا کنه؟مثل فیلم
من این سوال را در یک تاپیک دیگر بیان کرده ام اگر خواستید یکی از سوالهای من را پاک کنید اینم لینکش

reza prog
20-05-2013, 12:28
سلام بر همه براردان گل.من یه مشکل با تبلتم پیدا کردم خواهشم میکنم اگه کسی راهی بلده کمک کنه.من یه تبلت arnova 7b g3 دارم اما روی این تبلت دکمه کم و زیاد کردن صدا نداره که بخواهم به منوی ریکاوری بروم.کسی میتونه به من کمک کنه چطوری میتونم برم به منوی ریکاوری

reza prog
21-05-2013, 09:10
کسی نیستبه ما کمک کنه

puya2010
21-05-2013, 09:26
کسی نیستبه ما کمک کنه

دیوایس های آندرویدی که دکمه کم و زیاد کردن صدا رو ندارن، باید زمانی که لوگو شرکت سازنده اومد بالا چند بار صفحه نمایش رو لمس کنی تا بره به منوی ریکاوری

البته اینم بگم شاید این روش کار نکنه

تازه همه این ها زمانی هستش که شما گوشیت رو روت کرده باشی

از این کاربرا نباشی که هنوز گوشیشون روت نشده میگن ما به ریکاوری دسترسی نداریم

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

puya2010
21-05-2013, 09:36
قرق کارایی پورت microUSB اندروید با usb چیست؟ مثلا تبلت Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100 - 16GB که میکرو microUSB دارد و آیا میتونه هارد اکسترنال 1TB را ساپورت کنه و فایلهایش را اجرا کنه؟مثل فیلم
من این سوال را در یک تاپیک دیگر بیان کرده ام اگر خواستید یکی از سوالهای من را پاک کنید اینم لینکش

ساپورت کردن یه هارد اکسترنال یک ترابایتی ربطی به درگاه usa یا micro usb نداره

بلکه به چند مورد زیر بستگی داره

۱- باید کرنل تبلت قابلیت ساپورت usb on the go برای هاردهایی با ظرفیت بالا رو داشته باشه

۲- باید کرنل تبلت رو مورد بررسی قرار بدین که آیا فقط fat32 ساپورت میکنه یا نه میتونه ntfs هم بخونه

اگه بتونین ریسک کنید و روی تبلت خودتون کاستوم کرنل هایی که دولوپرها میسازن رو بریزید، کارتون حتما راه میوفته

rezarrrr
21-05-2013, 10:11
اقا یه سوال
وقتی گارانتی رو تبلت میاد معمولا یه 50 &60 تومنی پولش میاد رو پول تبلت که پول زیادی نیست ولی به هر حال
یه جا من خوندم که اگه فریمور تبلت رو عوض کنی گارانتیش میسوزه میخواستم ببینم این حرف درسته یا نه؟
یه سوال دیگه اینکه
بهترین روش عوض کردن فریمور چیه؟
پیشاپیش ممنون:n16:

reza prog
21-05-2013, 13:29
دیوایس های آندرویدی که دکمه کم و زیاد کردن صدا رو ندارن، باید زمانی که لوگو شرکت سازنده اومد بالا چند بار صفحه نمایش رو لمس کنی تا بره به منوی ریکاوری

البته اینم بگم شاید این روش کار نکنه

تازه همه این ها زمانی هستش که شما گوشیت رو روت کرده باشی

از این کاربرا نباشی که هنوز گوشیشون روت نشده میگن ما به ریکاوری دسترسی نداریم

خدا عزتت بده که که جواب مارو دادی.داداش من آندرویدم پریده بالا نمیاد.گوشیمم روت نکردنم.حالا شما می گی ما چیکار کنیم.آندرویدم الان پریده باید کاستوم رام بزنم ولی چون دکمه کم و زیاد کردن صدا نداره نمیتونم کاری کنم.به نظر شما چیکار کنم؟

emanifard
24-05-2013, 23:03
من تبلت هیوندای t7s دارم
یه مشکل بزرگ پیدا کرده ام خواهش میکنم اگر برای کسی مقدوره و کاری از دستش برمیاد انجام بده و راه حل بده
امروز فایلهای فریمود clean رو ریختم روی کارت حافظه و کلید ولوم و پاور رو زدم و یه سری نوشته ها اومد روی صفحه که نشون میداد داره آپدیت میشه چند لحظه بعد خاموش شد و وقتی کلید روشن رو زدم یه آرم اندروید اومد که داخل یه مربع قرمز بود و دو ثانیه میرفت و دوباره میومد اتفاقی هم نمی افتاد بعد کلید پاور رو زدم که خاموش وبشه که دوباره روشنش کنم که شاید درست بشه ولی تبلتم دیگه روشن نمیشه اگر خودتون هم راه حل نمیدونید از کسی بپرسید بگید چکار کنم. وقتی هم با شارژ میزنم چراغ قرمز رنگ شارژ روشن میشه ولی تبلت روشن نمیشه/ در ضمن طبق راهنمایی اهل فن دکمه ریست رو هم زدم نشد و دکمه ریست همراه با دکمه پاور رو هم امتحان کردم و نشده خواهش میکنم اگه اهی هست بگید

sajjad_doost
26-05-2013, 02:35
من تبلت هیوندای t7s دارم
یه مشکل بزرگ پیدا کرده ام خواهش میکنم اگر برای کسی مقدوره و کاری از دستش برمیاد انجام بده و راه حل بده
امروز فایلهای فریمود clean رو ریختم روی کارت حافظه و کلید ولوم و پاور رو زدم و یه سری نوشته ها اومد روی صفحه که نشون میداد داره آپدیت میشه چند لحظه بعد خاموش شد و وقتی کلید روشن رو زدم یه آرم اندروید اومد که داخل یه مربع قرمز بود و دو ثانیه میرفت و دوباره میومد اتفاقی هم نمی افتاد بعد کلید پاور رو زدم که خاموش وبشه که دوباره روشنش کنم که شاید درست بشه ولی تبلتم دیگه روشن نمیشه اگر خودتون هم راه حل نمیدونید از کسی بپرسید بگید چکار کنم. وقتی هم با شارژ میزنم چراغ قرمز رنگ شارژ روشن میشه ولی تبلت روشن نمیشه/ در ضمن طبق راهنمایی اهل فن دکمه ریست رو هم زدم نشد و دکمه ریست همراه با دکمه پاور رو هم امتحان کردم و نشده خواهش میکنم اگه اهی هست بگید

دوست عزیز احتمالا پنل تبلتتون سوخته یا مشکل سخت افزاری دیگه ای پیدا کرده ! ببینید اصلا با دکمه power تبلت روشن میشه یا نه ؟ اگه اینطور بود و تبلت روشن میشد و صفحه نمایش روشن نمیشد مشکل سخت افزاری پیدا کرده و پنلش باید عوض شه که تو ایران همچین کاری نمیکنن و تا 100 سال

دیگه نخواهند کرد !! باید بدید گارانتی شاید تعویض کنن واستون . ولی من نمیتونم از نظر نرم افزاری کمکتون کنم اگه تبلتتون دستم بود و مشکلش نرم افزاری بود حلش میکردم .

موفق باشید.

sajjad_doost
26-05-2013, 12:40
دوست عزیز احتمالا پنل تبلتتون سوخته یا مشکل سخت افزاری دیگه ای پیدا کرده ! ببینید اصلا با دکمه power تبلت روشن میشه یا نه ؟ اگه اینطور بود و تبلت روشن میشد و صفحه نمایش روشن نمیشد مشکل سخت افزاری پیدا کرده و پنلش باید عوض شه که تو ایران همچین کاری نمیکنن و تا 100 سال

دیگه نخواهند کرد !! باید بدید گارانتی شاید تعویض کنن واستون . ولی من نمیتونم از نظر نرم افزاری کمکتون کنم اگه تبلتتون دستم بود و مشکلش نرم افزاری بود حلش میکردم .

موفق باشید.

دوست عزیز احتمالش هست کرش کرده باشه تبلتتون سیستم عامل رو !

این فروم توضیح داده برای نصب رام رسمی jeally bean رو تبلت hyundai t7s.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و همچنین سایت دراپ باکس

موفق باشید.

emanifard
26-05-2013, 20:51
برای روشن شدنش هر کاری که بنظرم رسید انجام دادم مثل گرفتن همرمان دکمه پاور و ولوم منفی و یا دکمه پاور و ولوم مثبت و یا دکمه ریست همراه با ایتنها ولی نشد. دوستی گفت کابل باطری رو جدا کن و دویباره وصل کن که این راه هم جواب نداد

sajjad_doost
26-05-2013, 21:45
برای روشن شدنش هر کاری که بنظرم رسید انجام دادم مثل گرفتن همرمان دکمه پاور و ولوم منفی و یا دکمه پاور و ولوم مثبت و یا دکمه ریست همراه با ایتنها ولی نشد. دوستی گفت کابل باطری رو جدا کن و دویباره وصل کن که این راه هم جواب نداد

تنها راهش اینه که بدید گارانتی !

M0RTEZA_R
26-05-2013, 22:26
سنسور شتاب سنج من مشکل داره.میشه تعمیر کرد؟

sajjad_doost
26-05-2013, 22:46
مدل تبلت ؟ اگه مشکل نرم افزاری باشه باید با نصب رام جدید حل بشه و اگرنه بدید گارانتی .

اصلا تغییر زاویه نمیده یعنی ؟ :n02:

M0RTEZA_R
26-05-2013, 22:52
تبلت چینیه.رام که نداره.البته با super one click چند بار سعی کردم روت کنم.نکنه به خاطر اونه؟
تغییر زاویه میده ولی به سختی:n02:

vahid_soccer
27-05-2013, 00:25
سلام.به کمک فوری احتیاج دارم.کابل usb رو وقتی به تبلتم و کامپیوتر وصل میکنم هیچ عکس العملی نشون نمیده.تا دیروز سالم بود.نمیدونم چرا اصلا نمیشناسش.فلش که بهش میزنم میخونه.اما کابل usb چرا کار نمیکنه.لطفا راهنمایی کنید

sajjad_doost
27-05-2013, 01:42
تبلت چینیه.رام که نداره.البته با super one click چند بار سعی کردم روت کنم.نکنه به خاطر اونه؟
تغییر زاویه میده ولی به سختی:n02:

دوست عزیز برند و مدل تبلت رو خواستم :n02:؟ نه به خاطر اون نیس ! مگه میشه رام نداشته باشه !

M0RTEZA_R
27-05-2013, 05:35
برند video yuandao مدل N70HD هست.رام داره ولی اموزش تعویص همش چینیه

sajjad_doost
27-05-2013, 11:41
برند video yuandao مدل N70HD هست.رام داره ولی اموزش تعویص همش چینیه

آره چینیه اما میشه ترجمه کرد :n02: عزیز این سیستم شتاب سنج , شامل یک کیت کوچیک در تبلت میشه که اینکارو به عهده داره . بنابر این شما حتما رام جدید که واسش اومد نصب کن ببین حل میشه یا نه اگه حل نشه مشکل سخت افزاری داره !

M0RTEZA_R
30-05-2013, 11:37
شما چینی بلدی؟:n02:
رام جدیدتر از جلی بین مگه هست؟الان 4.1 نصبه فکر نکنم جدیدتر بده

sajjad_doost
30-05-2013, 13:26
شما چینی بلدی؟:n02:
رام جدیدتر از جلی بین مگه هست؟الان 4.1 نصبه فکر نکنم جدیدتر بده

چینی بلد نیستم اما میتونم تو گوگل معنی کنم به راحتی !

smahdis
30-05-2013, 13:44
رام جدیدتر از جیلی بین هم هست و اون هم جیلی بین هست. فقط نسخه اش ۴.۲ هست.

sajjad_doost
31-05-2013, 11:42
رام جدیدتر از جیلی بین هم هست و اون هم جیلی بین هست. فقط نسخه اش ۴.۲ هست.

دوست عزیز حرف شما درسته اما واسه همه تبلت ها و اسمارت فون ها این رام هنوز نیومده حداقل به صورت official rom !

M0RTEZA_R
01-06-2013, 21:46
نه بابا مال این فکر نکنم جدیدتر بیاد.اقا این سنسور حرکتی مشکلش اگه سخت افزاری باشه چی کار کنم؟

sajjad_doost
02-06-2013, 21:08
تنها راهش تعویض تبلته (یا گارانتی بدید یا یکی جدید بخرید که فکر نکنم ارزش دوباره خریدن رو داشته باشه ! ) !! تو ایران هیچ کارش نمیشه کرد شرمنده , موفق باشید.

dar_asemane_shab
02-06-2013, 23:22
ببخشید. نمی دونم مشکلم رو جای درستی مطرح کردم یا نه
من یه نکسوس 7 دارم. یه سیم کارت انداختم روش و تازه فهمیدم که وای فای رو از کار انداخته(به خاطر تحریم گوگل). سرچ کردم گفتن باید factory reset بشه. همین کار رو کردم ولی یادم رفت سیم رو بردارم و دوباره با سیم ایران اومد ولی این بار متفاوت تر. الان دیگه روشن میشه ولی یه جا همون اولمیخاد به یه وای فای وصل شه و جون وای فای کار نمی کنه همونجوری وامیسه.یعنی کلا دیگه توی برنامه نمی آد. کسی راهی نداره که بتونم فکتوری ریست کنم . دکمه پاور + ولوم پایین هم کاربردی داره؟

HITB0Y
16-06-2013, 17:26
دوستان من یه lenovo a2107 دارم
باتری یه دفه خالی میشه!از 100% میشه 25% !!!
یا وقتی میزنم شارژ از 12% یه دفه میشه 100% !!!
میدونم که مشکل نرم افزاری نیس!روتش کردم...قبل روت هم اینجوری بود...
از دبی هم خریداری شده,دوباره دبی میرم ولی نمیدونم دفتر گارانتیش کجاست!!!:n03:
به نظرتون چیکار کنم؟

estrella
17-06-2013, 11:31
با سلام
تبلت من مدلش wintouch M77
هستش.
وقتی داشتم باهاش کار میکردم خاموش شد و دیگه روشن نمیشه!!!:n27:
میشه راهنمایی کنید چی کار کنم؟؟؟
ممنون.

Iysal2000
21-06-2013, 00:12
سلام
من یک تبلت چینی mobill 741 خریدم در اطلاعات سیستم نوشته مدل pov_tab-p741 مشکل آنتن دهی داره قطع و وصل میشه .
لطفا کمکم کنید .
باتشکر توحید

Iysal2000
21-06-2013, 21:44
سلام
من یک تبلت چینی mobill 741 خریدم در اطلاعات سیستم نوشته مدل pov_tab-p741 مشکل آنتن دهی داره قطع و وصل میشه .
لطفا کمکم کنید .
باتشکر توحید
سلام :n30:
اشکم دراومد کمکم کنید:n28:
مشکلمو بالا نوشتم درضمن من کاربر آ ک آکم نمیدونم روت چی هست اگه کسی از دوستان دوسه دقیقه وقت بدرد نخور و اضافی داره
به من امدادرسانی کنه .
دوستتون دارم:n12::n12:

Pami
21-06-2013, 22:52
سلام :n30:
اشکم دراومد کمکم کنید:n28:
مشکلمو بالا نوشتم درضمن من کاربر آ ک آکم نمیدونم روت چی هست اگه کسی از دوستان دوسه دقیقه وقت بدرد نخور و اضافی داره
به من امدادرسانی کنه .
دوستتون دارم:n12::n12:

تبلت های چینی تضمینی بابت ساپورت براشون نیست ، بهتره تو گوگل سرچ کنید تا بتونید یک پایگاه پشتیبانی براش پیدا کنید که راه حل مشکل شما رو داشته باشه

hamid novin
25-06-2013, 02:34
با سلام دوستان با تجربه لطفا پاسخ دهید تبلت ایسوس فون پد 32 گیگ جدیدا خریدم که یک نوع فبلت هست هم فون و هم تبلت تاریخ تولیدش 2013/05 و سیستم 4.1.2 جیلی بین اورجینال خودشه فقط یک مشکل دارم که از طریق بلوتوث نمیشه نرم افزار apk دریافت کرد ولی موزیک و عکس میشه ولی با کابل otg میشه کپی کرد و سپس از تبلت نصب کرد. حالا سئوالم اینکه باید چکار کنم که بشه از بلوتوث دریافت کرد ؟ آیا باید روت کنم چطور ؟ یا راه دیگری هم دارد ؟ با تشکر

Iysal2000
27-06-2013, 21:19
تبلت های چینی تضمینی بابت ساپورت براشون نیست ، بهتره تو گوگل سرچ کنید تا بتونید یک پایگاه پشتیبانی براش پیدا کنید که راه حل مشکل شما رو داشته باشه

سلام دوست عزیز ممنونم که جواب دادی .
حالا تبلتم بالا نمیاد و فقط لوگوی سبز میاد و دیگه صفحه سیاه باقی میماند .
دراین زمینه چی میتونید راهنماییم کنید.
ممنون

hesam4388
02-07-2013, 17:36
سلام دوستان. رام کوک شده Archos 101 internet tablet رو از کجا میتونم گیر بیارم. ممنونم

hesam4388
04-07-2013, 17:37
سلام دوستان. رام کوک شده Archos 101 internet tablet رو از کجا میتونم گیر بیارم. ممنونم

Up.........

amin1310
08-07-2013, 15:59
سلام
من هم وقتی یو اس بی به تبلت سامسونگ n80000 وصل میکنم نمیشناسه ! مطمعن هستم که فلشم usb 2 هست .لطفا یکی راهنمایی کنه؟

Setayesh92
12-07-2013, 22:01
سلام
نمیدونم باید سوالمو اینجا میپرسیدم یا نه ، مشکل تبلتم اعصابمو بهم ریخته
من ماه پیش یه تبلت چینی پیرگاردین pc7558l خریدم. اول همه چیزش سالم بود ولی از وقتی رم خریدم انداختم توش، پخش ویدئو هام مشکل داره. یعنی بعضی هاشو پخش میکنه ولی واسه اکثرشون مینویسه this video cannot be played! در صورتی که قبلا همونارو پخش میکرد
نمیدونم چیکار کنم، نمیشه روتش کرد نه؟
چطوری مشکلشو حل کنم؟
خواهش میکنم کمکم کنین

Meisam.apk
12-07-2013, 23:46
سلام
نمیدونم باید سوالمو اینجا میپرسیدم یا نه ، مشکل تبلتم اعصابمو بهم ریخته
من ماه پیش یه تبلت چینی پیرگاردین pc7558l خریدم. اول همه چیزش سالم بود ولی از وقتی رم خریدم انداختم توش، پخش ویدئو هام مشکل داره. یعنی بعضی هاشو پخش میکنه ولی واسه اکثرشون مینویسه this video cannot be played! در صورتی که قبلا همونارو پخش میکرد
نمیدونم چیکار کنم، نمیشه روتش کرد نه؟
چطوری مشکلشو حل کنم؟
خواهش میکنم کمکم کنین
با نصب نرم افزار Mx player می تونید اکثر فرمت های رایج رو اجرا کنید.
اگه مشکل حل نشد اکسپرر برای فایل ها پیدا کنید.(solid explorer)
توی مسیری که فیلم رو دارید برید و چند لحظه ی روی فیلم رو لمس کنید تا یه صفحه ی جدید باز بشه گزینه ی open with رو بزنید و با mx player فیلم رو اجرا کنید.
صددرصد مشکلتون حل میشه.

badboys_87
14-07-2013, 19:46
با سلام دوستان با تجربه لطفا پاسخ دهید تبلت ایسوس فون پد 32 گیگ جدیدا خریدم که یک نوع فبلت هست هم فون و هم تبلت تاریخ تولیدش 2013/05 و سیستم 4.1.2 جیلی بین اورجینال خودشه فقط یک مشکل دارم که از طریق بلوتوث نمیشه نرم افزار apk دریافت کرد ولی موزیک و عکس میشه ولی با کابل otg میشه کپی کرد و سپس از تبلت نصب کرد. حالا سئوالم اینکه باید چکار کنم که بشه از بلوتوث دریافت کرد ؟ آیا باید روت کنم چطور ؟ یا راه دیگری هم دارد ؟ با تشکر

پسوند فایل apk را به jpg یا تغییر بدید بعد بلوتوث کنید دوباره به همان پسوند قبلی برگردانید .همچنین میتوانید از نرم افزار های فایل منیجر استفاده کنید

Meisam.apk
18-07-2013, 14:26
فقط یک مشکل دارم که از طریق بلوتوث نمیشه نرم افزار apk دریافت کرد

منظورتون از دریافت نکردن فایل های apk چیه؟
ناقص دریافت میشه؟یا اصلا دریافت میشه؟یا وقتی دریافت شد پکیج اینتستال ازش پشتیبانی نمی کنه؟

راه حلی که با این شرایط فک می کنم این هست.
1-نصب فایل منیجر
2-با دستگاه آندرویدی دیگه فایلو براتون میفرستن و شما accept رو میزنید.قطعا توی نتیفیکیشن بار می بینید که چند درصد فایل داره دریافت میشه.
3-وقتی صد درصد شد. با فایل منیجر داخلsd card و سپس داخل پوشه ی بولوتوث میرید.حتما اونجا جز درافتی هاتون هست.
4-اگه باز هم مشکل بود با فایل های دیگه امتحان کنید.

persian365
23-07-2013, 07:13
در هنگام اتصال به اینترنت با این ارور (735) بر خورد می کنم
failed to get host ip address for the web server,web server not exist,or cannot be accessed now

لطفا راهنمایی کنید
ممنون

aalinori
31-07-2013, 23:12
باسلام
سوال اشتباه متوجه شدم

200x200
07-08-2013, 10:47
درود
دوستان لطفا راهنمایی کنید:
برای روت کردن تبلت استفاده از نرم افزارهای روت کننده خوبه؟ (مثلا لنوو 2107)
آیا تبلت رو آجر نمی کنن؟ شنیدم اشتباه در روت کردن موبایل و تبلت را بلا استفاده می کنه! درسته یا خالی بندیه؟
مثلا:

Meisam.apk
07-08-2013, 11:21
روت کردن ی فرآیند بسیار ساده هست که اگه حواست رو جمع کنی خیلی آسونه.
نه نتها تبلت آجر نمی شه بلکه قابلیت های زیادی هم بهش دست پیدا می کنی.

aalinori
07-08-2013, 23:47
با عرض سلام
عزیز این کد نشانه اینه که شما به ایتترنت وصلی ولی نمیتونی از اون استفاده کنی اگه نتت وایرلس یه بار خاموش روشن کن مشکل معمولا حل میشه اگه نشد به قسمتی که اینترنت کانکت میکنی برو به گزینه open network and shering senterبعد باز کردن به ضربدر قرمز بین عکس نت و کامپیزتر رو صفحه است رو اون کلیدکن کامپیوتر خودش مشکل پیدا مبیکنه تو بیشتر مواقع تو همون لحظه حل میشه

aalinori
07-08-2013, 23:51
سلام
داداش از ادین استفاده کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد به قسمت انجمن تبلت برو انجا اقا فرزاد اموزشش گذاشته منم مثل تو اول میترسیدم به دوستان انجمنی اعتماد کردم هیچ مشکلی برام پیش نیومد هیچ الان دارم از تبم لذت میبرم البته باید روش درست انتخاب کنب درست انجامش بدی موفق باشی

nanita
21-08-2013, 21:40
میشه بپرسم تبلت چینی aniol crystal 2 رو میشه روت کرد؟

mohammad_77
27-08-2013, 14:31
سلام.
رامی برای تبلت Smart Touch | TB 8015116 وجود داره ؟
میشه روت کردش یا نه ؟

aloner_tak
27-09-2013, 09:53
سلام دوستان گلم
جدیدا یه تبلت چینی خریدم که اصلا نمیدونم چه برندی هست !!!
پست تبلت بزرگ نوشته samsung زیرشم زده model :q73
اما داخل تنظیمات میرم زده مدل : t17!!
سایر مشخصاتشم اینه :
Basband v : 1.5
Kernel v : 3.0.8+
Fwj@gtide#440
Bulid number: GT730GB23Cd_TPa2_v1.5.1.0-20130220release
میخوام بدونم دقیقا چه مدل و برندی هست و اگه لطف کنید رام بهم معرفی کنید ک فلشش کنم
تاچش به نظرم کالیبره نیست
2گیگه + 3g

Sent from my LT26i using Tapatalk 2

mo_sa
27-09-2013, 10:49
سلام دوستان!
یه سؤال دارم...:n13:
لطف کنید روش روت کردن Asus Google nexus 7 2013 رو یاد بدید.:n01:
خیلی ممنون.:n02:

rouzbeh_ziafati
06-10-2013, 23:23
سلام
من تبلت 7.0 p3100 هشت گیگ خریدم
کیبورد فارسی نداره متاسفانه اما زبان فارسی رو داره برای تغییر زبان کل موبایل
ورژن آندروید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آن هم 4.1.2 هست ،
باید چی کار کنم که بتونم فارسی هم تایپ کنم؟
اگر تنها را فلش کردن با یه رام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ساپورت فارسی هست ، چه رامی و از کجا دانلود کنم که رسمی باشه؟
اگر ورژن رامی که نصب میکنم از ورژن آندروید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من که 4.2.1 هست پایین تر باشه میشه؟
با تشکر

mo_sa
07-10-2013, 17:57
طریقه ی روت کردن Asus Google Nexus 7 2013 رو می خواستم. بی زحمت:n02:

rouzbeh_ziafati
10-10-2013, 00:11
جایی رو پیدا نکردم این سوال رو بپرسم اینکه اینجا مطرح میکنم
دوستان من دوتا تبلت یکی تب 2 و یکی نوت 8 رو به نوت بوکم با کابل های خوشون متصل کردم. در هر دو روی علامت باطری فلش رعد برق شارژ میاد که روش یه ضربدر قرمز خورده ! کسی میدونه چرا اینطوریه؟ ضمن اینکه یه بار هم که نوت 8رو با شارژر از طریق برق شارژ میکردم هم اینطوری بود و خیلی شارژ طول کشید 5ساعت کلا 25% شارژ شد
کسی تا به حال همچین علامتی دیده؟؟!

amirkhan_0o0
10-10-2013, 23:15
سلام
نوت 8 آخرین ورژنی که براش به صورت رسمی اومده چنده؟
با kies آپدیت می شه یا به صورت OTA؟
الان ورژن 4.1 داره.
ارزش داره آپدیت کنیم یا نه؟
سپاس

mo_sa
18-10-2013, 22:03
جایی رو پیدا نکردم این سوال رو بپرسم اینکه اینجا مطرح میکنم
دوستان من دوتا تبلت یکی تب 2 و یکی نوت 8 رو به نوت بوکم با کابل های خوشون متصل کردم. در هر دو روی علامت باطری فلش رعد برق شارژ میاد که روش یه ضربدر قرمز خورده ! کسی میدونه چرا اینطوریه؟ ضمن اینکه یه بار هم که نوت 8رو با شارژر از طریق برق شارژ میکردم هم اینطوری بود و خیلی شارژ طول کشید 5ساعت کلا 25% شارژ شد
کسی تا به حال همچین علامتی دیده؟؟!
شاید لپ تاپتون به برق وصل نبوده که تبلتتون نتونسته با لپ تاپ شارژ شه.

mo_sa
18-10-2013, 22:04
هنوز Root کردن Asus Google Nexus 7 2013 معلوم نشده چطوریه؟

happy_go_lucky
27-10-2013, 16:49
سلام
دیشب تبلتمو (asus memopad) رو زدم به شارژ
صبح دیدم خاموش شده روشن هم نمیشه
کسی میدونه باید چکارش کنم؟؟؟؟:n03::n03:

mo_sa
27-10-2013, 23:47
سلام
دیشب تبلتمو (asus memopad) رو زدم به شارژ
صبح دیدم خاموش شده روشن هم نمیشه
کسی میدونه باید چکارش کنم؟؟؟؟:n03::n03:
ممکنه خوب به پریز وصل نشده بوده باشه و در حالت باتری بوده و باتریش خالی شده. یه بار دیگه خودتون با دقت دوشاخه رو به پریز بزنید و مطمئن بشید که micro usb هم کامل در تبلت فرو رفته باشه. ببنید درست میشه یا نه.

navad_9090
06-11-2013, 13:13
سلام
من یه تبلت لنوو مدل 2701 خریدم. به کیبورد (فیزیکی)وصل کردم.ولی اصلا کیبورد رو نمیشناسه.چیکار کنم؟

saeedsh7j
08-11-2013, 09:57
سلام. من تبلت acer iconia a1 گرفتم. چه جوری روتش کنم؟ بعد سایتی یا انجمنی نیست که واسه این تبلت اموزش و دانلود رام داشته باشه؟

sepid12ir
19-11-2013, 22:26
سلام...

در اندروید چطور میتونم محل نصب برنامه ها را به مموری کارد خارجی منتقل کنم که برنامه ها در مموری کارد مستقیم نصب و ذخیره بشن ؟

punishment
22-11-2013, 12:18
سلام به دوستان عزیز
من تبلت لنوو s6000 دارم سوال دارم:
1-صدای تبلتو هنگام روشن شدن چجوری میشه قطع کرد؟

Переклад не
23-11-2013, 14:55
دوستان تو عملیات روت چقد احتمال داره گوشی بریک بشه؟ یا صدمه بخوره؟ تو این موقع چطور میشه درستش کرد؟

Arman210
24-11-2013, 02:38
دوستان چرا بعضی نرم افزار ها یهو از کار میوفتن و هرچی دوباره نصب میکنم هم باز کار نمیکنن ؟

Xerxes-I
24-11-2013, 05:36
سلام به دوستان عزیز

سلام.منم دارمش این تبلتو.نمیشه کم کرد.فقط اگه قبل از خاموش کردن روی حالت میتینگ یا سایلنت گذاشته باشی هنگامی که روشن میشه صداش قطعه.

mohammadi_4u
24-11-2013, 07:35
دوستان چرا بعضی نرم افزار ها یهو از کار میوفتن و هرچی دوباره نصب میکنم هم باز کار نمیکنن ؟

از نظر لایسنس؟که باید با یه. برنامه که کلا ردشو حذف کنه حذف کنید و تاریخ رو یکم عقب برگردونید.از نظر فورس کلوز که ممکنه با برنامه ای خاص تداخل داره و باید اونو حذف کنید ویا حاغظه داخلی پرشده و مشکل ساز

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk 2

mohammadi_4u
24-11-2013, 07:37
دوستان تو عملیات روت چقد احتمال داره گوشی بریک بشه؟ یا صدمه بخوره؟ تو این موقع چطور میشه درستش کرد؟

اگه درست و سازگار با دوایس شما باشه احتمال خرابی کمتر از 1 % و اگه هم مشکلی پیش بیاد یه فلش همه رو رفع میکنه.ندیدم تو روت دستگاه هارد بریک بشه همه سافت بریک هست.
مثلا انلوک روت احتمال خرابی دوایس 0 هست.

mohammadi_4u
24-11-2013, 07:38
سلام به دوستان عزیز

سلام .تبلت روت کنید و از فولدر /mnt system/framework/media فایلش رو یا حذف یا جایگزین کنید.مسولیت با خودتون.

mohammadi_4u
24-11-2013, 07:40
سلام...

در اندروید چطور میتونم محل نصب برنامه ها را به مموری کارد خارجی منتقل کنم که برنامه ها در مموری کارد مستقیم نصب و ذخیره بشن ؟

سلام یه اموزش هست که کلا جایگزین میکنه ادرس پیشفرضو که به ریسکش نمیارزه.بهتره از لینک اس دی استفاده کنید.نسخه جدیدش قابلیت appمووو هم اضافه کرده.

mohammadi_4u
24-11-2013, 07:42
سلام. من تبلت acer iconia a1 گرفتم. چه جوری روتش کنم؟ بعد سایتی یا انجمنی نیست که واسه این تبلت اموزش و دانلود رام داشته باشه؟

سایت اصلیش هست .ساپورتشم خوبه.
انجمن تخصصی اندروید..---------

mohammadi_4u
24-11-2013, 07:43
سلام
من یه تبلت لنوو مدل 2701 خریدم. به کیبورد (فیزیکی)وصل کردم.ولی اصلا کیبورد رو نمیشناسه.چیکار کنم؟

نسخه اندرویدش رو اپدیت کنید اگه از کیبرد مطمئن هستید.

Переклад не
26-11-2013, 14:45
اگه درست و سازگار با دوایس شما باشه احتمال خرابی کمتر از 1 % و اگه هم مشکلی پیش بیاد یه فلش همه رو رفع میکنه.ندیدم تو روت دستگاه هارد بریک بشه همه سافت بریک هست.
مثلا انلوک روت احتمال خرابی دوایس 0 هست.

متشکرم
این اصطلاح ها معنیش چیه؟ روت رو میدونم اما مثلا رام چیه؟ چیزی تو مایه های نصب ویندوز کامپیوتر هست؟
همچنین این فلش رو چطوری انجام میدن؟
ممنونم

mohammadi_4u
26-11-2013, 23:09
متشکرم
این اصطلاح ها معنیش چیه؟ روت رو میدونم اما مثلا رام چیه؟ چیزی تو مایه های نصب ویندوز کامپیوتر هست؟
همچنین این فلش رو چطوری انجام میدن؟
ممنونم

بله مثل نسخه ویندوز هست.
شرکت سازنده هر برند یه برنامه یا یه روش خاص جهت فلش کردن ارئه میده که در سایت برند همراه با اموزشش موجود هست.
مثلا odin برا سامسونگ flash tools برا سونی sp flash tools برا mtk یا حتی بعضی برند ها مثل axtrom کافیه فایل فلش رو در کارت حافظه بریزید و دوایس رو روشن کنید تا شروع به فلش خوردن بکنه.
اموزشاشون تو سایت سازنده و اغلب فرومها هست.موفق باشید:)

sepid12ir
29-11-2013, 13:02
سلام یه اموزش هست که کلا جایگزین میکنه ادرس پیشفرضو که به ریسکش نمیارزه.بهتره از لینک اس دی استفاده کنید.نسخه جدیدش قابلیت appمووو هم اضافه کرده.

ممنونم

چطور از لینک اس دی استفاده کنم ؟!

:n16:

ali_agha1981
29-11-2013, 18:14
سلام
دو سوال :

اگه تبلت کیبورد فارسی نداشته باشه میشه نصب کرد ؟
آیا میشه اندروید 4.0.3 رو ارتقاء داد...؟ اگه میشه روی چه حسابی بعضی تبلت ها میشه اندروید رو ارتقاء داد و بعضی هاش رو نمیشه ؟:n13:

2fu n
02-12-2013, 10:20
سلام این آموزش که میگی کجاست؟ لطف میکنی لینک بزاری؟:n13:

2fu n
02-12-2013, 10:23

سلام,میشه لینک بزاری؟ پیدا نمیشه کرد...

sepid12ir
02-12-2013, 23:55

بله
در گوگل میتونید: Smart keyboard pro را سرچ کنید و دانلود کنید و بعد از نصب روی اندروید ، کیبورد/زبان فارسی را در بخش تنظیمات معرفی کنید

adrenalin
03-12-2013, 14:15
سلام
دو سوال :

آیا میشه اندروید 4.0.3 رو ارتقاء داد...؟ اگه میشه روی چه حسابی بعضی تبلت ها میشه اندروید رو ارتقاء داد و بعضی هاش رو نمیشه ؟:n13:

سلام
99% تبلت ها کیبورد فارسی دارن چون خوده اندروید الان چند ورژن هست که فارسی ساپورت می کنه
همه اندروید ها میشه ارتقاء داد یا به صورت رسمی که خوده سازنده اون تبلت برای اون ارائه میشه یا اگه خیلی پرفروش باشه حتما به صورت غیر رسمی توسط توسعه دهنده ها منتشر میشه

M0RTEZA_R
05-12-2013, 12:32
تبلتی که روشن نمیشه رو چجوری فلش کنم با کامپیوتر؟
اندرویدش مشکل داره.قبل اومدن اندروید خاموش میشه

dawoodking
23-12-2013, 12:03
کمک فوری
تبلت من asus ponepad هستش یه هو ریست شد و دیگه بالا نمیاد و وقتی روشن میکنم فقط لوگوی Asus میاد چیکار کنم دوستان?

جاسم کدخدایی بنت
23-12-2013, 14:12
سلام کسی میدونه تبلت های آندورید چینی چطور هارد ریست میشند؟

mohammadi_4u
01-01-2014, 07:09
سلام کسی میدونه تبلت های آندورید چینی چطور هارد ریست میشند؟

معمولا از منوی رکاوری (ولوم بالا و.پاور) گزینه هایی میاد که چینیه و دومی از اخر میشه هترد ریست.اما مدل رو بگید تا دقیق راهنمایی کنم.
اگه نرفت تو رکاوری.با یه سوزن از سوراخی که برا ریست تعبیه شده پشت تب ریست کنید ولوم بالا و پایین بگیرید

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

mohammadi_4u
01-01-2014, 07:10
کمک فوری
تبلت من asus ponepad هستش یه هو ریست شد و دیگه بالا نمیاد و وقتی روشن میکنم فقط لوگوی Asus میاد چیکار کنم دوستان?

فکتور ریست از رکاوری درستش میکنه

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

شيروانجي
09-01-2014, 14:55
سلام خدمت دوستان عزيز
من يه مشكلي واسه تبلتم پيش اومده و خواهشمندم راهنمايي بفرمائيد مدل تبلت من lenovo a3000-h است و ان اين بود تبلت من ابتدا هنگ كرد و بعدش باطري ان نيز شارژ نميشد بعد خودش خاموش شد به كامپيوتر كه وصلش ميكنم دائم پورت usb ان خاموش و روشن ميشه مگه هنگاميكه با برنامه فلاش روي ان رام ميريزم قطع نميكنه ولي دانلودش كامل كه شد دوباره قطع و وصل ميكنه و موقع شروع ريختن برنامه رام هم اخطار ميده كه فايل بوت اپ نداره ضمنا به هيچ عنوان تو برنامه ريكاوري نميره و اصلا هم روشن نميشه ممنون ميشم اگه راهنمايي بفرماييد :n29:

davod53
10-01-2014, 14:32
با سلام برای نصب ویندوز 95 بروی تبلت اندروید روی فایل دانلود که کلیک می کنی لینک وجود نداره اگر کسی لینک داره بذاره ممنونم

Temple Of Doom
19-01-2014, 17:36
سلام دوستان

من تبلت asus fonepad رو سه روز پیش خریدم، کابل OTG رو که وصل کردم یکی دو بار کار کرد اما حالا هرچی میزنم به دستگاه ارور Warning USB is overcurrent میده

این ارور یعنی چی؟ و چطوری میشه رفعش کرد؟

با تشکر

endownload
23-01-2014, 16:34
سلام دوستان من یه سوال دارم من یک تبلت امروز خریدم پردازندش Cortex هست اسم تبلتمم هواوی مدیاپد10،میخواستم بدونم با این پردازنده میتونم از بازی پردازنده هایی مثل adreno,powervr,... استفاده کنم اخه میخواستم بازی real racing را روش نصب کنم میخواستم ببینم باید کدومو انتخاب کنم چون واسه corex نبود!!!

hossein2009
27-01-2014, 10:16
تبلت
Innovel I710B

تبلت ایناول آی 710 بی

1.دارم میخام ببینم این تبلت سیم کارت نمیخوره چطوری برا تبلت اینترنت همراه کار میده بتونم در همه جا استفاده کنم؟
2.روش روت کردن این تبلیت از کجا بفهمم

gha3mflash
27-01-2014, 19:38
سلام دوستان. من تبلت lenovo a2107a دارم که متأسفانه یکبار ریست فکتوریش کردم دیگه نه بلوتوث و نه وای فای کار کرد. اصلا" بالا نمیان. اگه اطلاعاتی در این زمینه دارین راهنماییم کنین.