PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسائل تخصصي تبلت هاي اندرويدي | روت , آپديت , نصب رام و ...

صفحه ها : 1 [2]

hossein2009
29-01-2014, 14:25
تبلت
Innovel I710B
چطوری ریکاوری کنم

mohammadi_4u
02-02-2014, 08:40
سلام خدمت دوستان عزيز
من يه مشكلي واسه تبلتم پيش اومده و خواهشمندم راهنمايي بفرمائيد مدل تبلت من lenovo a3000-h است و ان اين بود تبلت من ابتدا هنگ كرد و بعدش باطري ان نيز شارژ نميشد بعد خودش خاموش شد به كامپيوتر كه وصلش ميكنم دائم پورت usb ان خاموش و روشن ميشه مگه هنگاميكه با برنامه فلاش روي ان رام ميريزم قطع نميكنه ولي دانلودش كامل كه شد دوباره قطع و وصل ميكنه و موقع شروع ريختن برنامه رام هم اخطار ميده كه فايل بوت اپ نداره ضمنا به هيچ عنوان تو برنامه ريكاوري نميره و اصلا هم روشن نميشه ممنون ميشم اگه راهنمايي بفرماييد :n29:

سلام
درایور رو حذف و دوباره نصب .نشد سیستم دیگه تست کنید در صورت تداوم. مقاومت پشت یو اس بی تبلت مشکل داره. اون پیام بوت اپ هم جهت اینه که فایل استارت رو از طریق کابل نمیبینه. باید تست بشه ورودیش.

Sent from my GT-N7100

mohammadi_4u
02-02-2014, 08:44
سلام دوستان

من تبلت asus fonepad رو سه روز پیش خریدم، کابل OTG رو که وصل کردم یکی دو بار کار کرد اما حالا هرچی میزنم به دستگاه ارور Warning USB is overcurrent میده

این ارور یعنی چی؟ و چطوری میشه رفعش کرد؟

با تشکر

چه دستگاهی بهش وصل کردید؟
این میگه جریان بالا از تب میکشه و شما اگه با کلیه دوایس ها این مشکلو دارید یه ریست و فکتور ریست کنید .پابرجا بود فلش کنید تبلتو . احتمال فراوان حل میشه.

Sent from my GT-N7100

mohammadi_4u
02-02-2014, 08:50
سلام دوستان من یه سوال دارم من یک تبلت امروز خریدم پردازندش Cortex هست اسم تبلتمم هواوی مدیاپد10،میخواستم بدونم با این پردازنده میتونم از بازی پردازنده هایی مثل adreno,powervr,... استفاده کنم اخه میخواستم بازی real racing را روش نصب کنم میخواستم ببینم باید کدومو انتخاب کنم چون واسه corex نبود!!!

سلام
تا جایی که من مدونم اگه هواوی هست مدیاپد 10. فول اچ دی هست کواد کور و فول اچ دی gc4000. پردازشگر گرافیکشه.
خیر نمیشه.باید دیتا مخصوص بگیرید البته بعضی بازی ها هرگز دیتای بعضی جی پی یو هارو نمیدن بیرون.مثلا بازی تن تن!

Sent from my GT-N7100

mohammadi_4u
02-02-2014, 08:58
تبلت
Innovel I710B

تبلت ایناول آی 710 بی

1.دارم میخام ببینم این تبلت سیم کارت نمیخوره چطوری برا تبلت اینترنت همراه کار میده بتونم در همه جا استفاده کنم؟
2.روش روت کردن این تبلیت از کجا بفهمم

سلام چون پورت یو اس بی نداره میتونید از کابل otg مودم های جی اس ام که تو تنظیماتش در قسمت ساپروت نوشته رو تهیه کنید.
یا از طریق گوشیتون وایفای رو پخش کنید و با تب وصل بشید.
با نرم افزار Vroot روت میشه
با king root. هم روت میشه

Sent from my GT-N7100

mohammadi_4u
02-02-2014, 08:59
سلام دوستان. من تبلت lenovo a2107a دارم که متأسفانه یکبار ریست فکتوریش کردم دیگه نه بلوتوث و نه وای فای کار کرد. اصلا" بالا نمیان. اگه اطلاعاتی در این زمینه دارین راهنماییم کنین.

دوست عزیز سلام
با منوی رکاوریش یه تلاش کنید اگه نشد فریمورشو دوباره روش فلش کنید روشن میشه.مشکل خاصی نیست.

Sent from my GT-N7100

mohammadi_4u
02-02-2014, 09:10
تبلت
Innovel I710B
چطوری ریکاوری کنم

سلام
اگه منو رکاوری منظورتون هست برنامه اندروید ربوت رو نصب کنید. Android reboot. و ادامه کارش مشخصه ..usb debug. روشن باشه
مسئولیت با خودتون.:rolleyes:

Sent from my GT-N7100

abdalreza
07-02-2014, 09:54
نیاز به رام تبلت 7 اینچ چینی super touch m702 a13b

brad pitt
07-02-2014, 10:46
با توجه به اینکه ظرفیت تولید تبلت های ویندوزی داره بیشتر میشه
برای یکی دو سال آینده تبلت های ویندوزی رو بیشتر پیشنهاد میدید یا آندرویدی ؟/

ممنون

zerohour
07-02-2014, 19:05
میشه از شارژر های مینی یو اس بی تبلت ها و موبایلهای دیگه برای شارژ این تبلت استفاده کرد ؟ آخه قدرت خروجیهاشون با هم متفاوت هست .

G.R.E.E.N
11-02-2014, 17:51
سلام
Wi-Fi تبلت HTC Jetstream چه جوری وصل میشه ؟

badboys_87
12-02-2014, 09:50
سلام من یه تبلت چینی دارم که دوسال قبل خریدم اسم مدلش هست ViewSonic Tablet PC VB735

میخواستم بدونم چه جوری میتونم اندروید 4.3 روش نصب کنم و کاستوم رام یا فریم ور این مدل رو کجا میشه پیدا کرد اصلا" تو اینترنت نیست؟؟

sharafihamidreza
12-02-2014, 16:42
چرا وقتی به تبلتم زنگ می خوره بعد از جواب دادن نور صفحه سریع خاموش میشه و باید دوباره دکمه روشن رو زد

amirhasan.king
16-02-2014, 23:44
من شارژر تبلتم گم شد رفتم مغازه دار بهم شارژر سامسونگ داد گفت میخوره بهش
تبلت من asus memo pad hd 7
و شارژری که گرفتم روش اینا رو نوشته

MOdel :etaou10ebe
Input:100-240v~
50-60~ 0.15a

GOLDFINCH
16-02-2014, 23:58
من شارژر تبلتم گم شد رفتم مغازه دار بهم شارژر سامسونگ داد گفت میخوره بهش
تبلت من asus memo pad hd 7
و شارژری که گرفتم روش اینا رو نوشته

MOdel :etaou10ebe
Input:100-240v~
50-60~ 0.15a

اکثر تبلت ها مثل همن. فقط باید فیش ورودی یکسان داشته باشند.

hassanhbk
22-02-2014, 09:56
سلام تبلت من a2107- h هستش لنووو . اپدیت از طریق خود تبلت با لن حجمش چقدر هستش الان 700 مگ دانلود کرده هنوزم تموم نشده؟ دوم اینکه سرعت جی پی ار اس من واقعا کند هستش مثلا یه پیج ساده مثل گوگل رو 5 دقیقه باید صبر کنم تا بیاد بالا. ممنون از همگی:n11:

You_You
22-02-2014, 12:43
سلام
Wi-Fi تبلت HTC Jetstream چه جوری وصل میشه ؟

مگه اندروید نیست ؟! اگر مشکلی نداشته باشه و وای فای داشته باشه از قسمت منو تنظیمات میرید وای فای رو روشن می کنید و به دستگاه مورد نظرتون وصل میشید

سلام من یه تبلت چینی دارم که دوسال قبل خریدم اسم مدلش هست ViewSonic Tablet PC VB735

میخواستم بدونم چه جوری میتونم اندروید 4.3 روش نصب کنم و کاستوم رام یا فریم ور این مدل رو کجا میشه پیدا کرد اصلا" تو اینترنت نیست؟؟

این تبلت یه تبلت چینی هست ولی تقریبا برند هم حساب میشه ولی چون فراگیر نشده اطلاعاتش نیست ببین اینجا گیر میاری :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا وقتی به تبلتم زنگ می خوره بعد از جواب دادن نور صفحه سریع خاموش میشه و باید دوباره دکمه روشن رو زد

این مورد به این خاطر که شما وقتی تبلت به گوشتون نزدیک می کنید امکانش هست به صورت تصادفی باعث قطع شدن تلفن یا انجام کاری دیگه بشه و در این هنگام بهتره تبلت لمس نشه

hassanhbk
22-02-2014, 19:44
اقا خواهشا اگه کسی اخرین اپدیت فرمویر این تبلت 1207a-h لنووو رو داره لینکشو زحمت بکشه به ما بده الان که چک میکنم واسه اپدیت همون ورژن 4.0.3 رو میاره فقط بیلد نامبرش تغییر میکنه با اپدیت . ما هم که تازه کار( دیگه چی میشه):n09:

mahdi khaza
08-03-2014, 22:26
سلام ییخشید من یه سوال دارم در مورد تبلت memo pad hd 7
تبلت من در حالت خاموش شارژ میشه ولی وقتی روشن هست شارژ نمی شه اگه میشه کمکم کنید

mahdi-mo
09-03-2014, 14:38
سلام دوستان امروز تازه بازی آسفالت 8 رو روی تبلتم نصبیدم تبلتم asus fonepad7 هست
حدودا 2-3 بار در طول روز بازی کردم.
اما بعد که مجددا رفتم بازی رو بیارم بازی کنم گفت: Invalid license
که بعد باید میرفتی رو میخریدی؟
مشکل از کجاست؟
حتی حذفش هم کردم باز همون پیغامو میده
خواهشا راهنمایی کنید

zerohour
10-03-2014, 21:08
من میخوام بدونم شماره خط رایتلی که الان روی این تبلتم هست چنده ؟ چطور میتونم بفهمم ؟

G.R.E.E.N
03-04-2014, 21:18
مگه اندروید نیست ؟! اگر مشکلی نداشته باشه و وای فای داشته باشه از قسمت منو تنظیمات میرید وای فای رو روشن می کنید و به دستگاه مورد نظرتون وصل میشید

چرا اندرویید
وقتی وای فای رو روشن میکنی لیست وای فای ها رو نشون میده اما بعد از چند ثانیه همه از لیست محو میشن

GOLDFINCH
03-04-2014, 21:28
سلام

دوستان برای تبلت M532 رام سیانوژن منتشر شده؟
تا اندروید چند براش میاد؟
رام کاستوم دیگه براش چی هست؟

باتشکر

ahwaze
13-04-2014, 00:39
سلام لطفا يكي كمك كنه من يه تبلت چيني بنام (reody)دارم روي صفحه اول مانده فقط خاموش روشن ميشه فايل فلاش همهيچ جا گير نياوردم با تشكر

mghaffari49
14-04-2014, 13:49
سلام. آقا یکی بگه چه جوری میشه به استفاده از اینترنت رو تبلت اولویت داد؟ یعنی اول بره سراغ وای‌فای، بعد اگه وای‌فای نبود بره سراغ اینترنت سیمکارت...

emproor
17-04-2014, 12:58
دوستان من یک تبلت Innovel I710B دارم تو قسمت که میاد بالا مینویسه اندروید گیر کرده بالا نمیاد چی کارش کنم

میخوام برم bootloder ولی دکمه ولوم نداره

mohammad.asghari
18-04-2014, 21:25
دستان یه نوت3دارم آندرویدش4.1.2هست سامسونگ گفته 4.4براش میاد معلوم هست کی میاد؟

somaye1988
19-04-2014, 03:33
سلام
من قصد دارم تبلت SmartTouch Trend TB7820116 رو بخرم . حالا سوالم اینه که میتونم با استفاده از کابل OTG از اینترنت ADSLم واسه تبلت استفاده کنم ؟ چون مودم من وای فای نداره و تا عوضش کنم یه مدت طول میکشه حالا امکانش هست بتونم با کابل USB مودم از اینترنت ADSL واسه تبلت استفاده کنم ؟

somaye1988
19-04-2014, 12:40
سلام
من قصد دارم تبلت SmartTouch Trend TB7820116 رو بخرم . حالا سوالم اینه که میتونم با استفاده از کابل OTG از اینترنت ADSLم واسه تبلت استفاده کنم ؟ چون مودم من وای فای نداره و تا عوضش کنم یه مدت طول میکشه حالا امکانش هست بتونم با کابل USB مودم از اینترنت ADSL واسه تبلت استفاده کنم ؟
:jealous:...

New-P30world
19-04-2014, 14:29
سلام

سلام

:n06:

somaye1988
19-04-2014, 15:04
سلام

:n06:
سلام .
مرسی
خب اینو خودمم دیدم حالا سوالم اینه که این تبلتی که من میخوام بگیرم قابلیت دانگل کردن داره ؟ تو مشخصاتش چیزی از دانگل ننوشته و فقط نوشته OTG رو ساپورت میکنه
اصلا معنی دانگل رو نمیفهمم :n03: منظورش همون استفاده از کابل OTG هست ؟

goleman_maaheman
27-04-2014, 20:56
سلام
برای رفتن به دو حالتsafe mode و recovery mode مشکل دارم.سرچ هم کردم ولی جواب دقیقی پیدانکردم. درsamsung galaxy note 10.1 n8000 با سیستم عامل اندروید 4.1.2 چطوری میشه به دو حالت recovery mode و safe modeرفت؟

mohammad.asghari
03-05-2014, 19:39
دوستان سایت نیست که خبرهای ابدیت اندروید دستگاهای مختلف مثل تبلت گوشی و.... رو بده؟؟

ghanaie
06-05-2014, 07:42
سلام ممنون میشم کمکم کنید. من تبلت Asus fonpad 7 dual sim me175 خردیدم. اول یکی دو ساعت وای فای رو تشخیص میداد و راحت اینترنت میرفت اما بعدش اصلا وای وای پیدا نمی کنه. قبلش یه سوال کرد که میخوان وای فای آپدیت بشه که من نه رو زدم. الان اون سوال هم اصلا نمی آید.به فروشنده نشون دادم ریست کرد ولی جواب نداد. گفت باید بره گارانتی که اونم یکی دو هفته طول می کشه که خیلی زیاده.کسی می دونه باید چکار کرد خیلی لازم دارم. ممنون
یکی گفته که باید روت بشه؟ درسته اگه آره آموزشش چجوریه؟ و ایا واقعا از گارنتی خارج میشه؟ تنکیووووووووووووووووو

ghanaie
07-05-2014, 10:15
سلام چرا هیچکی جواب نمی ده؟ همه میان سوال میپرسن؟ !!!!!

سلام ممنون میشم کمکم کنید. من تبلت Asus fonpad 7 dual sim me175 خردیدم. اول یکی دو ساعت وای فای رو تشخیص میداد و راحت اینترنت میرفت اما بعدش اصلا وای وای پیدا نمی کنه. قبلش یه سوال کرد که میخوان وای فای آپدیت بشه که من نه رو زدم. الان اون سوال هم اصلا نمی آید.به فروشنده نشون دادم ریست کرد ولی جواب نداد. گفت باید بره گارانتی که اونم یکی دو هفته طول می کشه که خیلی زیاده.کسی می دونه باید چکار کرد خیلی لازم دارم. ممنون
یکی گفته که باید روت بشه؟ درسته اگه آره آموزشش چجوریه؟ و ایا واقعا از گارنتی خارج میشه؟ تنکیووووووووووووووووو

Commodore 64
09-05-2014, 18:32
درود به همه دوستان
من یه تبلت فون پد ایسوس گرفتم که دو سیم کارت هست

امروز از سر کنجکاوی جای دو سیم کارت رو با هم عوض کردم
الان دیگه وای فای روشن نمیشه
رفتم و دیدم جلوی ورژن وای فای کلمه unknown نوشته شده .
من چطور می تونم مشکلمو حل کنم ؟

سپاس از راهنمایی همه :n16::n16::n16:

Commodore 64
09-05-2014, 19:07
اینم اطلاعات وای فای هست : Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual band

Commodore 64
09-05-2014, 19:19
فایل نصب ویندوزش رو پیدا کردم
اما اندرویدی رو هنوز نه

golparya
10-05-2014, 18:16
سلام دوستا ن یه سوال من تازه تبلت اندرویدی خریدم یه مشکلی برای gprs و اینترنت دارم من دو تا سیمکارت دارم همراه اول یکی دائمی و یکی اعتباری هر دو هم اینترنتشون فعاله منتها سیمکارت دایمی تو تبلت هرکار میکنم اصلا فعال نیس یعنی اون E کنار انتن نشون نمیده ولی تو گوشیم نشون میده سیمکارت اعتباری هم تو تبلت هم گوشی فعال میشه و میشه رفت اینترنت ولی
حالا من چیکار کنم بتونم با سیمکارت دائمی م تو تبلت استفاده کنم ؟

ardalanfar
11-05-2014, 18:05
سلام به همه بدون مقدمه میرم سراغ اصل مطلب

من یه تب لت لنو A3000 دارم که سه تا مشکل داره اول این که حافظه‌ای داخلیش ۱۲ گیگ زده و دومی بعد چند روز استفاده به شدت سرعت تب لت در منو اندروید امده پاییین
سومیش این که زمانی میزنمش به لب تاپ درایو usb نمیشناسه
سرچ کردم دیدم دوستان میگن اپدیت و روت و فلان ...
من اصلا از این مسایلش سر در نمیارم و اولین گجت اندوریدی هست که باهاش کار میکنم
لطفا راهنمایی کنید که چیکا کنم خیلی ممنون
موفق باشید

omidpersia
04-06-2014, 09:52
سلام دوستان
یه تبلت Huyndai P700 3G دارم که یه سری مشکل داره ، تبلت موقعی که 10~15 دقیقه شروع به کار میکنه تاچش گرم میشه و کار نمیکنه .
گفتن اگه آپدیت بشه درست میشه ، نسخه فعلیش Android 4.1 گوگل هست .
برای این تبلت نسخه جدیدی اعلام شده ؟ اگه هست لطفا لینک دانلودش رو دوستان عزیز و اساتید لطف کنید بزارید

zerohour
06-06-2014, 20:32
من 811 دارم و شیشه اش شکسته . تاچش هم اصلا کار نمیکنه .چکار کنم ؟ تعمیر میشه ؟
الان هم وقتی با کامپیوتر وصلش میکنم به فایلهاش دسترسی ندارم . چطور اطلاعاتش رو پاک کنم ؟ :n03:

G.R.E.E.N
14-06-2014, 12:14
سلام
یه تبلت هنگ کرده و خاموش نمیشه
چطوری میتونم ریستش کنم ؟

saeid.saeid20
21-06-2014, 18:31
سلام من يه تبلت هيونداي a7 hd دارم
ميخوام روت كنمش ولي نه مي دونم چه چوري و نه اينكه بعدش كار ميكنه يا نه
اپديت اندرويد هم فكر كنم نداره
ميشه كمكم كنيد

IOC
22-06-2014, 17:09
سلام دوستان چند تا سوال داشتم اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم:

تبلت مدل لونوو A3000 H /آندروید4.2.2

1- من زیاد از آندروید سردرنمیام /////چه طور میتوم خودم تبلتمو به آخرین نسخه آندروید ارتقا بدم

2- تبلت من گارانتیش سازگاره/// و زبان فارسی هم داره آیا بعد از ارتقا بازم دوباره زبان فارسی رو ساپورت می کنه یا نه ودرضمن کلا مشکلی برای تبلت یش نیمیاد؟

3-من وقتی که با برنامه Facebook آندروید میخوام وارد فیس بوک بشم پیغام میده که مشکل اینترنت دارید در صورتی که WiFi من وصله و بدون هیچ مشکلی بقیه صفحه ها رو باز میکنه ولی با این برنامه نمتونم وصل شم ارور میده

ممنون میشم جواب بدید

m_hoseyny
06-07-2014, 21:34
سلام
من cg372 asus دارم . به اندروید ۴.۴.۲ اپذیتش کردم . حالا نمیتونم اصلا دیگه با برنامه های جانبی رو اس دی کارت بنویسم!پس اجبارا باید روت کنم.
کسی این مدل رو روت کرده مشکلی نداره!؟میشه انروت کرد یا نه ممنون

zenvplus
07-07-2014, 00:48
با سلام خدمت دوستان و اساتید

من امروز Fonepad 7 (2014) FE170CG Dual SIM خریداری کردم ! در مغازه هم اکثر گزینه ها را تست کردم ولی بعد از اومدن به خونه و نصب بازی مثل pou گوشی دچار مشکل شد و موقع اجرا بازی صفحه دچار نویز یا پارازیت میشه ؟

حالا به نظرتون چیکار کنم ؟

مشکل از گوشی هستش ؟

اپدیتش هم کردم ولی درست نشد

HMG1619
07-07-2014, 00:53
سلام
من یک تبلت crony 7004 دارم. حدود یک ماهه خریداری کردم.
چند روز پیش که خاموشش کرده بودم وقتی روشنش کردم باز یهو خودش بعد چند دقیقه خاموش شد و دیگه هروقت روشنش میکنم تا به آرم اندروید میرسه وامیسته و بالا نمیاد.
باید چکار کنم؟؟؟

SA3EDLORD
11-07-2014, 20:28
دوستان ببخشید . اینو اون تاپیک پرسیدم انگار اشتباه بوده.
مدل تبلتم gt-n5100 هست. تازه خریدمش. الان کیبورد فارسی نداره. میشه بذارید دانلود کنم خودم پیدا نکردم. نمیخوام منوش فارسی بشه فقط برای کیبورد میخوام.

GOLDFINCH
11-07-2014, 20:35
دوستان ببخشید . اینو اون تاپیک پرسیدم انگار اشتباه بوده.
مدل تبلتم gt-n5100 هست. تازه خریدمش. الان کیبورد فارسی نداره. میشه بذارید دانلود کنم خودم پیدا نکردم. نمیخوام منوش فارسی بشه فقط برای کیبورد میخوام.

GO Keyboard یکی از بهترین کیبورد ها:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Meysam Raz
14-07-2014, 10:05
سلام
اگر تبلت نوت 8 رو بزارم از قسمت تنظیمات --->درباره ی دستگاه ---> به روز آوری نرم افزار
آپدیت بشه چه اتفاقی میوفته ؟ یک آپدیت 700 مگی داره میگیره
ورژن اندرویدش از 4.1.2 ارتقا پیدا میکنه به چیز دیگه ؟
با توجه به اینکه تب روت نیست اینکار خوبه یا بده ؟
اطلاعات روی تب نمیپره ؟ زبان فارسی چی ؟
پینوشت : خوب جوابم رو پیدا کردم ، ممنون

Nimus
15-07-2014, 10:24
سلام
اگر تبلت نوت 8 رو بزارم از قسمت تنظیمات --->درباره ی دستگاه ---> به روز آوری نرم افزار
آپدیت بشه چه اتفاقی میوفته ؟ یک آپدیت 700 مگی داره میگیره
ورژن اندرویدش از 4.1.2 ارتقا پیدا میکنه به چیز دیگه ؟
با توجه به اینکه تب روت نیست اینکار خوبه یا بده ؟
اطلاعات روی تب نمیپره ؟ زبان فارسی چی ؟
پینوشت : خوب جوابم رو پیدا کردم ، ممنون

سلام اگه اپدینت کنید اندروید تبتون از 4.1.2 به بالا تر ارتقا پیدا میکنه و باعث میشه که تب روون تر بشه در مورد پاک شدن اطلاعات اگه شما فکتوری ریست کنی قبل اپدیت خب معلومه اطلاعاتتون همه پاک میشه اما اگه این کارو نکنین ، خیر اطلاعاتتون پاک نمیشه ولی بهتریین کار اینه که فکتوری ریست بکنید

Nimus
15-07-2014, 10:26
سلام دوستان
یه تبلت Huyndai P700 3G دارم که یه سری مشکل داره ، تبلت موقعی که 10~15 دقیقه شروع به کار میکنه تاچش گرم میشه و کار نمیکنه .
گفتن اگه آپدیت بشه درست میشه ، نسخه فعلیش Android 4.1 گوگل هست .
برای این تبلت نسخه جدیدی اعلام شده ؟ اگه هست لطفا لینک دانلودش رو دوستان عزیز و اساتید لطف کنید بزارید

سلام شما اگه این مشکلات رو دارین یه بار فکتوری ریست از محیط ریکاوری کنید تا درست شه

Nimus
15-07-2014, 10:28
سلام دوستان چند تا سوال داشتم اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم:

تبلت مدل لونوو A3000 H /آندروید4.2.2

1- من زیاد از آندروید سردرنمیام /////چه طور میتوم خودم تبلتمو به آخرین نسخه آندروید ارتقا بدم

2- تبلت من گارانتیش سازگاره/// و زبان فارسی هم داره آیا بعد از ارتقا بازم دوباره زبان فارسی رو ساپورت می کنه یا نه ودرضمن کلا مشکلی برای تبلت یش نیمیاد؟

3-من وقتی که با برنامه Facebook آندروید میخوام وارد فیس بوک بشم پیغام میده که مشکل اینترنت دارید در صورتی که WiFi من وصله و بدون هیچ مشکلی بقیه صفحه ها رو باز میکنه ولی با این برنامه نمتونم وصل شم ارور میده

ممنون میشم جواب بدید

سلام اگه بلد نیستید و تبتون گارانتی داره ببرید گارانتی تا براتون اپ کنه

bushido
19-07-2014, 22:38
تبلت سامسونگ من به وای فای خونه وصل نمیشه در حالی که لپ تاپ و ... به وای فای وصل میشم و جاهای دیگه هم با تبلتم به اینترنت وصل میشم فقط تو خونه اینجوریه

شبکه رو پیدا میکنه وصل نمیشه هیچ اروری نمیده
فقط وقتی میخوام استفاده کنم نمیتونم

ansari1404
20-07-2014, 01:07
سلام
دوستان یه تبلت هست مدل arnova 7b G3
8 گیگ حافظه داخلی داره
بعد از یک سال بالاخره فرمتش کردم (تنظیمات کارخانه ) . الان وقتی وارد قسمت ذخیره سازی میشم چند بخش هست ، یکی APP STORAGE که نوشته کل فضا 504 مگا بایت !!!!
ولی یکم پایین تر در بخش حافظه داخلی نوشته کل فضا 5.87 گیگ (البته این قسمت درست نوشته ، چون حافظه داخلی 8گیگ هست که بخاطر سیستم عامل و دیگر نرم افزارهای فابریک تبلت فقط 5.87 گیگ در دسترسه )
حالا مشکل اینجاست که وقتی نرم افزار ها رو میریزم روی تبلت از حجم 8گیگ کم میشه که طبیعیه ولی وقتی که نصب میکنم میره از فضای APP STORAGE اشغال میکنه که فقط 504 مگ فضا داره ، اصلا این APP STORAGE چیه ؟ الان چند تا نرم افزار که نصب میکنم سریع پر میشه و دیگه اجازه نصب نمیده ،
اینم بگم که اصلا روی هر برنامه ای هم که میرم نمیتونم انتقالش بدم . اصلا کارت حافظه ندارم
به نظرتون مشکل چیه ؟ چند روزه رو اصابه :n03:

Nimus
20-07-2014, 09:44
سلام
دوستان یه تبلت هست مدل arnova 7b G3
8 گیگ حافظه داخلی داره
بعد از یک سال بالاخره فرمتش کردم (تنظیمات کارخانه ) . الان وقتی وارد قسمت ذخیره سازی میشم چند بخش هست ، یکی APP STORAGE که نوشته کل فضا 504 مگا بایت !!!!
ولی یکم پایین تر در بخش حافظه داخلی نوشته کل فضا 5.87 گیگ (البته این قسمت درست نوشته ، چون حافظه داخلی 8گیگ هست که بخاطر سیستم عامل و دیگر نرم افزارهای فابریک تبلت فقط 5.87 گیگ در دسترسه )
حالا مشکل اینجاست که وقتی نرم افزار ها رو میریزم روی تبلت از حجم 8گیگ کم میشه که طبیعیه ولی وقتی که نصب میکنم میره از فضای APP STORAGE اشغال میکنه که فقط 504 مگ فضا داره ، اصلا این APP STORAGE چیه ؟ الان چند تا نرم افزار که نصب میکنم سریع پر میشه و دیگه اجازه نصب نمیده ،
اینم بگم که اصلا روی هر برنامه ای هم که میرم نمیتونم انتقالش بدم . اصلا کارت حافظه ندارم
به نظرتون مشکل چیه ؟ چند روزه رو اصابه :n03:

سلام اون برنامه مقدار حجمی رو داره نشون میده که داخلش برنامه هست

tahaaa
20-07-2014, 17:44
سلام دوستان یه سوال داشتم در مورد تبلت سامسونگ مدل M9800 فک کنم چینی باشه
cpu ARM cortex -A7 دو هستهایی
mali 400 گرافیکشه
اندروید 4.2.2 روش نصبه میخام روتش کنم با anlook roo ...vrooot..farmrooot ...kingrooot
تست کردم جواب درستی نگرفتم
میشه راهنمایی کنید در مورد روتش

ansari1404
20-07-2014, 21:02
سلام اون برنامه مقدار حجمی رو داره نشون میده که داخلش برنامه هست
دوست عزیز مشکل چیز دیگس
مشکل اینه که من بیش از 5 گیگ فضای خالی دارم ، ولی بیشتر از 500 مگ نمیتونم چیزی نصب کنم

Nimus
20-07-2014, 22:43
دوست عزیز مشکل چیز دیگس
مشکل اینه که من بیش از 5 گیگ فضای خالی دارم ، ولی بیشتر از 500 مگ نمیتونم چیزی نصب کنم

خب یه بار تبتونو فکتوری ریست کنید اگه حل نشد فلشش کنید

ansari1404
20-07-2014, 22:47
خب یه بار تبتونو فکتوری ریست کنید اگه حل نشد فلشش کنید
فکتوری ریست کردم ، درست نشده
مطمئنید این مشکل با فلش حل میشه ؟ باید بدم بیرون ؟

Nimus
21-07-2014, 09:42
فکتوری ریست کردم ، درست نشده
مطمئنید این مشکل با فلش حل میشه ؟ باید بدم بیرون ؟

با فلش که صد درصد حل میشه شک نکنید

tahaaa
22-07-2014, 13:04
سلام دوستان یه سوال داشتم در مورد تبلت سامسونگ مدل M9800 فک کنم چینی باشه
cpu ARM cortex -A7 دو هستهایی
mali 400 گرافیکشه
اندروید 4.2.2 روش نصبه میخام روتش کنم با anlook roo ...vrooot..farmrooot ...kingrooot
تست کردم جواب درستی نگرفتم
میشه راهنمایی کنید در مورد روتشاز اونجایی که اینجا متاسفانه هیچ کس پاسخگو نبود با کلی گشت و تفریح تو نت تونستم این مدلو روت کنم با mtk droid tool عکسشم اپ می کنم اگه کسی خواست از بکاپ رامش برای فلش استفاده کنه tahabehroz@yahoo.com میل بده براش اپ کنم

ansari1404
23-07-2014, 12:15
دوستان وقتی فایل آپدیت رو از سایت گرفتم بعد کجا باید کپی کنم ؟

Nimus
23-07-2014, 14:08
دوستان وقتی فایل آپدیت رو از سایت گرفتم بعد کجا باید کپی کنم ؟

داخل تبلت یا کامپیوتر فرقی نداره

ansari1404
24-07-2014, 00:48
داخل تبلت یا کامپیوتر فرقی نداره
منظورمو متوجه نشدی دوست عزیز
میگم الان فایل آپدیت رو دانلود کردم ، حالا چیکارش کنم ؟

Nimus
24-07-2014, 10:27
منظورمو متوجه نشدی دوست عزیز
میگم الان فایل آپدیت رو دانلود کردم ، حالا چیکارش کنم ؟

خب نصبش کنید بریزید تو کامپیوتر یا تبلت دیگه !
شما متوجه نشدی!

ansari1404
25-07-2014, 03:19
خب نصبش کنید بریزید تو کامپیوتر یا تبلت دیگه !
شما متوجه نشدی!
مشکل اینجاست که وقتی روش کلیک میکنم، با هیچ نرم افزاری باز نمیشه ! فقط یه پنجره باز میشه که میگه این فایل رو رایت کنید !

Nimus
25-07-2014, 19:42
مشکل اینجاست که وقتی روش کلیک میکنم، با هیچ نرم افزاری باز نمیشه ! فقط یه پنجره باز میشه که میگه این فایل رو رایت کنید !

ببخشید میشه بپرسم اسم تبتون چیه؟

ansari1404
25-07-2014, 21:12
ببخشید میشه بپرسم اسم تبتون چیه؟
ARNOVA 7b G3

Nimus
25-07-2014, 21:23
ARNOVA 7b G3

خب شایدم هنوز روتش نیومده باشه

mamamamamam
26-07-2014, 17:07
سلام به همگی
یه راه ساده برای روت تبلت asus fonepad7وجود داره؟خیلی جستجو کردم و راه های زیادی رو تست کردم درضمن من این تبلت رو به اندروید 4.4.2ارتقا دادم ممنون میشم بهم کمک کنید:16:

Nimus
26-07-2014, 19:07
سلام به همگی
یه راه ساده برای روت تبلت asus fonepad7وجود داره؟خیلی جستجو کردم و راه های زیادی رو تست کردم درضمن من این تبلت رو به اندروید 4.4.2ارتقا دادم ممنون میشم بهم کمک کنید:16:

سلام اصلا روش ساده ای واسه روت این تبلت وجود نداره!
همه سخته

mamamamamam
26-07-2014, 21:53
سلام اصلا روش ساده ای واسه روت این تبلت وجود نداره!
همه سخته
من باید تبلتم رو روت کنم!هر روشی که هست تو رو خدا بگید:n28:

Nimus
26-07-2014, 22:05
من باید تبلتم رو روت کنم!هر روشی که هست تو رو خدا بگید:n28:

خب راستش سخته ولی روتش واقعا کار سختیه
و از پس هیچکس برنمیاد که روتش کنه ولی شما یه تلاش کن با نرم افزا. vroot میتونید این کارو بکنید سعی کنید انشاالله درست میشه

mamamamamam
27-07-2014, 10:41
تلاش کردم قبلا با VROOTراهی توی اینترنت نباشه که من تست نکرده باشم:n04:

Nimus
27-07-2014, 15:10
تلاش کردم قبلا با VROOTراهی توی اینترنت نباشه که من تست نکرده باشم:n04:

گفتم که خیلی سخته روتش کاره هر کسی نیست:n09::n09::n09::n08::n08:

mortezahn
03-08-2014, 08:17
با سلام و احترام .من يك تبلت Hyundai HY731 - 8GB دارم . گذاشتمش روي شارژ برش داشتم ديدم روشن نميشه . قبلا هم اين دستگاه رو روت كرده بودم هيچ مشكلي نداشت و يك سالي هست كار ميكنه . تازگي دكمه ريكاوري اونو پيدا كردم و وقتي ميزنم مينويسه usb burning starting ... please wait و دائم ميمونه . يك حالت ديگه هم اومد و پيغام upgrading ... please wait داد ولي اونم همينطور ميمونه .
لطفا يك راه حل اساسي بمن بديد و بگين چكار كنم بالا بياد تبلتم ... ممنون .

Nimus
03-08-2014, 10:23
با سلام و احترام .من يك تبلت Hyundai HY731 - 8GB دارم . گذاشتمش روي شارژ برش داشتم ديدم روشن نميشه . قبلا هم اين دستگاه رو روت كرده بودم هيچ مشكلي نداشت و يك سالي هست كار ميكنه . تازگي دكمه ريكاوري اونو پيدا كردم و وقتي ميزنم مينويسه usb burning starting ... please wait و دائم ميمونه . يك حالت ديگه هم اومد و پيغام upgrading ... please wait داد ولي اونم همينطور ميمونه .
لطفا يك راه حل اساسي بمن بديد و بگين چكار كنم بالا بياد تبلتم ... ممنون .

سلام اگه میتونید باید برید تو ریکاوری از اونجا فکتوری ریست کنید
اگه هم نتونستید از ریکاوری اینکارو بکنید تبتون باید فلش شه
در غیر این صورت راه دیگه ای وجود نداره
اگه هم خودتون نمیتونید فلش کمید حتما ببرید مغازه
موفق باشید

zadis
04-08-2014, 07:19
سلام واسه تبلت
Fonepad7 FE170CG اندروید کیت کت رسمی نیومده ؟؟؟ ولی من میرم تنظیمات ایبوت میزنم آپدیت چیزی نمیاد الان 4.3 روشه البته دوتا آپدیت اومد یه 70 مگی و یکی 16 مگ ولی 4.4.2 نبود !!!!!!!!!!!!! روش خاصی داره ؟؟

mortezahn
04-08-2014, 09:33
سلام اگه میتونید باید برید تو ریکاوری از اونجا فکتوری ریست کنید
اگه هم نتونستید از ریکاوری اینکارو بکنید تبتون باید فلش شه
در غیر این صورت راه دیگه ای وجود نداره
اگه هم خودتون نمیتونید فلش کمید حتما ببرید مغازه
موفق باشید

سلام .. ممنون .. چطور ميشه فلش كردش ؟

Nimus
04-08-2014, 10:36
سلام .. ممنون .. چطور ميشه فلش كردش ؟

سلام اگه خودتون بلدید
با نرم افزار فلش تولز باید فلش کرد
بفرما اینم لینکش داخل موضوع گذاشتم اونو دانلود میکنی میریزی تو کامپیوترت بعد تبلتو وصل میکنی کامپیوتر
بعد از اون نرم افزار فلش کن
موفق باشی

sasan.69
04-08-2014, 10:52
جدیدترین آپدیت a3500 لنوو رو از کجا میتونم دانلود کنم؟

Nimus
04-08-2014, 11:42
جدیدترین آپدیت a3500 لنوو رو از کجا میتونم دانلود کنم؟

سلام اگه اومده با شه باید
برید تو settyng /about /apdate check رو بزنید چک کنید اگه اپدیتی پیدا شد دان کنید

mortezahn
04-08-2014, 11:55
مرسي . فايل رامشو دارين ؟

mortezahn
04-08-2014, 11:56
مرسي . فايل رامشو دارين ؟ منظوريم hy731 هستش .

Nimus
04-08-2014, 12:06
مرسي . فايل رامشو دارين ؟

فایل رام نمیخواد
شما تو همین جاهایی که ارز کردم برو چک رو بزن اپدیت پیدا میکنه
که البته من یه بار امتحان کردم اپدیتی پیدا نکرد

mortezahn
04-08-2014, 12:55
فایل رام نمیخواد
شما تو همین جاهایی که ارز کردم برو چک رو بزن اپدیت پیدا میکنه
که البته من یه بار امتحان کردم اپدیتی پیدا نکرد

عزيز ، من در جواب پست 332 براتون ارسال كردم . من اونيم كه تبلت هيوندا داره ......

Nimus
04-08-2014, 13:05
من فایل رامشو ندارم
تو گوگل سرچ کنید پیدا میشه

zadis
09-08-2014, 08:20
سلام دوستان من
ASUS Fonepad 7 (2014) FE170CG Dual SIM - 8GB خریدم ولی مشکل با آپدیت به کیت کت دارم هرچی سرچ میکنم پیدا نمیکنه !!!!!!!!! چیکار باید بکنم !؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم راهنمائی کنید بتونم آپدیت کنم

poyul
14-08-2014, 20:29
سلام

تبلت سامسونگ SM-T110

بعد از آپدیت رام از طریق ODIN و اولین ریست شدن، بطور مکرر ریست میشه

Nimus
14-08-2014, 20:57
سلام

تبلت سامسونگ SM-T110

سلام تبتونو فکتوری ریست کنید مشکلتون حل میشه

Nimus
14-08-2014, 21:06
سلام

تبلت سامسونگ SM-T110

سلام تبتونو فکتوری ریست کنید مشکل حل میشه

poyul
14-08-2014, 22:41
سلام تبتونو فکتوری ریست کنید مشکل حل میشه

از ترکیب کدوم دکمه ها استفاده کنم؟

Soroush-S
15-08-2014, 00:38
یه تبلت خاموش دارم ( تا روی آرم دستگاه بالا میاد) . میخوام فلشش کنم . لطفا یه نرم افزار معرفی کنید ضمنا هیچ دکمه ای روی دستگاه وجود نداره!

Nimus
15-08-2014, 10:02
یه تبلت خاموش دارم ( تا روی آرم دستگاه بالا میاد) . میخوام فلشش کنم . لطفا یه نرم افزار معرفی کنید ضمنا هیچ دکمه ای روی دستگاه وجود نداره!

سلام از نرم افزار فلش تولز استفاده کنید
اینم لینک دانلود:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Soroush-S
15-08-2014, 12:46
سلام از نرم افزار فلش تولز استفاده کنید
اینم لینک دانلود:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نحوه کار با نرم افزار توضیح میدی؟ چون فقط برای سونی داره

Nimus
15-08-2014, 17:17
نحوه کار با نرم افزار توضیح میدی؟ چون فقط برای سونی داره

سلام اموزشش تو این لینکه:

ahoorarazani
21-08-2014, 09:18
دوستان من یک تبلت vpad 10s یا همون view sonic دارم وقتی کاستوم رام jilly pad را روی تبلت میزارم برای بار اول بدون هیچ مشکلی ران میشه ولی وقتی خاموشش کردم در روشن کردن مجدد به مشکل برمیخورم و تبلت روی آرم میمونه .
کسی میدونه چطوری مشکلو باید حل کنم .

ahoorarazani
21-08-2014, 15:20
کسی نمیتونه کمکی در این مورد بکنه ؟

ahoorarazani
21-08-2014, 15:36
اشتباهی شد

m0935
24-08-2014, 09:42
سلام دوستان خسته نباشید
من یه مشکل واقعا جدی دارم در مورد تبلتم ممنون میشم هرچه سریع تر بهم جواب بدین تبلت سامسونگ galaxy 10.1
model gt-5100
چند روز پیش تبلتم توسط یکی از اقوامون ریست فکتوری شده حالا میخواستم بدونم چجوری باید برش گردونم ممنونتون میشم زود تر بگین چکارش کنم جوابتون رو لطف کنین بران ایمیل کنین
reza.137404@yahoo.com

Atghia
25-08-2014, 11:19
دوستان برای یکی از دوستام میپرسم:
برای تبلتی که قابلیت نصب سیم کارت داره اما قابلیت مکالمه نداره، اگر بخواد فرضا از سیم کارت ایرانسل استفاده کنه برای شارژ سیم کارتش چه راهی داره؟ یعنی شماره گیر نداره که کد رو وارد کنه درسته؟:n13:چیکار باید کرد؟
ممنونم:n16:

M0RTEZA_R
26-08-2014, 10:13
دوستان برای یکی از دوستام میپرسم:
برای تبلتی که قابلیت نصب سیم کارت داره اما قابلیت مکالمه نداره، اگر بخواد فرضا از سیم کارت ایرانسل استفاده کنه برای شارژ سیم کارتش چه راهی داره؟ یعنی شماره گیر نداره که کد رو وارد کنه درسته؟:n13:چیکار باید کرد؟
ممنونم:n16:
مگه همچین تیلتی هم هست؟مدلش چیه؟؟
به حق چیزای ندیده:n02:

Galaxy-S3
26-08-2014, 11:11
مگه همچین تیلتی هم هست؟مدلش چیه؟؟
به حق چیزای ندیده:n02:

آره داداش هست باید سیمکارتو در بیاره بزاره تو یک گوشی طرحشو فعال کنه بعد بزارش تو تبلت راهش اینه!

امیر قلی
26-08-2014, 18:48
صفه تبلتم خرد البته تاچ نه قاب روش عوض می شه:n13:

M0RTEZA_R
26-08-2014, 19:31
آره داداش هست باید سیمکارتو در بیاره بزاره تو یک گوشی طرحشو فعال کنه بعد بزارش تو تبلت راهش اینه!
یه راهم اینه که رامی که شماره گیر داره روش نصب بشه:n06:

amirmahdijv
27-08-2014, 14:27
سلام دوستان
من پسورد وایفای خونمون رو گم کردم . لب تاپم رمز میخاد اما گوشیه اندرویدیم نه و وصل میشه .
کسی نرم افزار برای نمایش پسورد میدونه ؟

afshin b
03-09-2014, 23:33
سلام دوستان
من پسورد وایفای خونمون رو گم کردم . لب تاپم رمز میخاد اما گوشیه اندرویدیم نه و وصل میشه .
کسی نرم افزار برای نمایش پسورد میدونه ؟

پسورد وایرلس رو از تنظیمات مودم میتونین پیدا کنین.

دوستان لینک آخرین رام رسمی برای تبلت p7500 سامی رو میخواستم لطفا

3274
04-09-2014, 06:18
پسورد وایرلس رو از تنظیمات مودم میتونین پیدا کنین.

دوستان لینک آخرین رام رسمی برای تبلت p7500 سامی رو میخواستم لطفا
کادر جستجوی فیرمویر در وسط ص

afshin b
04-09-2014, 12:10
کادر جستجوی فیرمویر در وسط ص
ممنون
قبلا از اینجا اقدام کردم ولی ورژن اندرویدش قید نشده بود.
الان خواستم طبق آموزش این سایت پیش برم
ولی اصلا تبلت رو نمیتونم به Download Mode ببرم!!
اگه کسی راهی بلده ممنون میشم راهنماییم کنه.

3274
04-09-2014, 12:49
ممنون
قبلا از اینجا اقدام کردم ولی ورژن اندرویدش قید نشده بود.
الان خواستم طبق آموزش این سایت پیش برم
ولی اصلا تبلت رو نمیتونم به Download Mode ببرم!!
اگه کسی راهی بلده ممنون میشم راهنماییم کنه.
دوست عزیز اینجا وقتتو تلف نکن.
اون لینک رو هم فعلا ولش کن
برو مرجع همه ی مباحث تخصصی تبلت شما>>
اگه تب1 هست اینجا بپرس:
اگه تب2 هست ایجا:

siamakbyt
11-09-2014, 00:45
سلام
دوستان من تبلت چینی خریدم و بعد روتش کردم
چندتا برنامه الکی داشت که چینی بودن برای همین پاکشون کردم ولی بعد از چند روز گوگل پلی سرویس حذف شد و من موندم . چند بار گوگل پلی رو نصب کردم تو ایکس دی ا نوشته بود مدل قدیمی تر نصب کنم کردم ولی جواب نداد راهنمایی میکنین
الانم برنامهدفون و کانتکت ، از کار افتاده

mohammadipour
13-09-2014, 11:50
با سلام
خواهشمند است در مورد نحوه روت کردن و نصب برنامه در تبلت Lenovo A8-50 A5500 مرا راهنمایی فرمایید. با تشکر

mohammadipour
13-09-2014, 13:51
با سلام
خواهشمند است در مورد نحوه روت کردن و نصب برنامه در تبلت Lenovo A8-50 A5500 مرا راهنمایی فرمایید. با تشکر

MV78
21-09-2014, 15:18
سلام.من تبلت Acer iconia a1-810 رو دارم و هر کاری که کردم این تبلت روت نشد...چه با کامپیوتر و چه بی کامپیوتر...ممنون میشم اگه توضیح بدید که چه طور روت کنم

ARTEIN
23-09-2014, 13:22
دوستان من یک تیلت Lenovo A3000H با حافظه داخلی 4 گیگ دارم که براش یک مموری 16 گیگ خریدم ولی متاسفانه بهیچ عنوان نمیشه نرمافزارها رو روی حافظه خارجی نصب کرد و یا نمیشه با نرم افزارهایی مثل app2sd نرم فزارها رو انتقال داد چراکه اصلا در قسمت مدیریت نرم افزارها برخلاف خیلی از گوشی ها اصلا گزینه انتقال به حافظه خارجی نداره. لطفا اگه کسی راهکاری بلده بگه بد جوری کارم سر این قضیه گیره.

yoseffaraji
07-10-2014, 22:26
سلام.یکی از اقوام تبلت Ztouch p2000داره.ولی صداش قطعه و هیچ صدایی ازش نمیاد.آورده درستش کنم ولی هرچی تنظیماتو دستکاری کردم درست نشد.به نظرتون چطوری درستش کنم؟حدود 2هفته هم کارکرده ضربه و این چیزا هم نخورده.احتمال داره مشکلش سخت افزاری باشه؟هر کی بلده ممنون میشم جواب بده

3274
08-10-2014, 02:13
تبلت ارزون قیمت = یکبار مصرف! => عدم امکان آپگرید و ... & تعمیراتش = آفتابه خرج لحیم

behzad20000
09-10-2014, 12:39
با سلام

من تبلتم که روش اندروید کیت کت نصب بود روت کردم و الان آپدیت جدیدی براش اومده اگه گزینه آپدیت بزنم آیا مشکلی برای تبلتم پیش میاد؟ در ضمن تبلتم asus 372 cg هست.
ممنون از راهنمائی تون

kisiya
10-10-2014, 15:17
با سلام من تبلت لنوو a6000 دارم .روتش کردم حالا از هیچ برنامه ای اپلیکیشن نصب نمیکنه وکلیده نصب غیر فعال شده چه کار کنم لطفا راهنمایی کنید.برنامه های سوپر یوزر وپاراگون ریختن

3274
10-10-2014, 15:29
با سلام من تبلت لنوو a6000 دارم .روتش کردم حالا از هیچ برنامه ای اپلیکیشن نصب نمیکنه وکلیده نصب غیر فعال شده چه کار کنم لطفا راهنمایی کنید.برنامه های سوپر یوزر وپاراگون ریختن
روت کردن ریسک داره و بدون اون هم میشه برنامه های زیادی نصب و استفاده کرد. نوت 12.2 رو یکبار روت کردم دچار سافت بریک شد و خیلی ترسیدم!
یک تنظیم کوچک در بخش تنظیمات نصب وجود داره که نصب از منابع ناشناس رو اجازه میده
بگرد پیداش کن و ببین تیک اون گذاشته شده یا نه

kisiya
11-10-2014, 07:59
روت کردن ریسک داره و بدون اون هم میشه برنامه های زیادی نصب و استفاده کرد. نوت 12.2 رو یکبار روت کردم دچار سافت بریک شد و خیلی ترسیدم!
یک تنظیم کوچک در بخش تنظیمات نصب وجود داره که نصب از منابع ناشناس رو اجازه میده
بگرد پیداش کن و ببین تیک اون گذاشته شده یا نه

اره تیکش گذاشته شده .راه دیگه ای نداره؟

mehdyahmady1369
11-10-2014, 10:59
سلام دوستان من رمز تبلتم یادم رفته بود میخواستم با دکمه های vol+power گوشی رو ریست کنم که این پیغام رو میده نمیدونم چیکار کنم دکمه خاموش رو میزنم با ولوم ولی هیچ تاثیری نداره باتریش هم پلمپ هست فعلا هم شارژش تموم نشده آخه دیشب تا صبح تو شارژ بوده عجله داشتم اگه کمکم کنید ممنون میشم.این هم عکس پیغامی:

reza_026
15-10-2014, 13:36
سلام اگه میشه یه رام کاستوم برای LENOVO A2107A معرفی کنید؟

behzad20000
16-10-2014, 12:33
با سلام

من تبلتم که روش اندروید کیت کت نصب بود روت کردم و الان آپدیت جدیدی براش اومده اگه گزینه آپدیت بزنم آیا مشکلی برای تبلتم پیش میاد؟ در ضمن تبلتم asus 372 cg هست.
ممنون از راهنمائی تون

کسی نبود راهنمایی کنه؟

reza_026
16-10-2014, 20:08
با عرض سلام و خسته نباشید.من تبلت lenovo a2107a-h دارم نصب رام رو بلدم اما نه بوت لودر داره نه کاستوم رام تو اینترنت هم آموزشی نداره خواهشا کمک کنید:sq_18::sq_18:

sadratamari
19-10-2014, 00:12
سلام دوستان ، تبلت گلکسی تب اس دارم مدل 705 سیم کارت خور.
مشکل با کانکت شدن با ایرانسل.
لطفا راهنمایی کنید.

3274
19-10-2014, 17:42
سلام دوستان ، تبلت گلکسی تب اس دارم مدل 705 سیم کارت خور.
مشکل با کانکت شدن با ایرانسل.
لطفا راهنمایی کنید.
سیمکارت رو که گذاشته و دستگاه پیغام ریسارت میده بعدش پیامک مربوط به پیکره بندی به شما ارسال نمیشه؟
اگر پیامک مزبور رو دریافت کردید بازش کنید و تنظیماتی که ضمیمه ی پیامک هست رو ذخیره کنید
اگرم مشکلی هست شماره ی 700 رو بگیرید تا خود اپراتور راهنمایی کنه و دستور پیکره بندی رو دوباره بفرسته
البته بصورت دستی هم میشه اپراتور رو تنظیم کرد ولی فعلا به همین روش عمل کنید

sadratamari
31-10-2014, 21:51
سلام مجدد ،این کار رو انجام دادم اما بازم وقتی گزینه ی موبایل دیتا رو فعال می کنم ،بازم نمی تونم از اینترنت استفاده کنم.لطفا اگه مزاحم نمیشم ،راهنمایی کنید.

bahman30
06-11-2014, 19:27
سلام دوستان....
من یه تبلت خریدم که وسایل جانبیش راحت پیدا نمیشه...
میتونم برای محافظ صفحه تبلت از کاور محافظ صفحه لب تاپ استفاده کنم؟(طبق اندازه تبلت ببرم)
تبلتم تقریبا اندازه آیپد مینی هستش میتونم از کاور آیپد مینی استفاده کنم؟

3274
07-11-2014, 09:24
سلام مجدد ،این کار رو انجام دادم اما بازم وقتی گزینه ی موبایل دیتا رو فعال می کنم ،بازم نمی تونم از اینترنت استفاده کنم.لطفا اگه مزاحم نمیشم ،راهنمایی کنید.
شما سیمکارت رو که جا زدی و ریستارت کردی برو به
تنظیمات>اتصالات>شبکه های بیشتر>شبکه های تلفن همراه
بذار جستجو کنه و ببین شبکه ی مربوط به سیمکارت رو پیدا میکنه یا خیر
ممکنه شبکه ای که پیدا میکنه 2g, 3g , 4g باشه که باید انتخاب کنی و تمام
هر جا به مشکل خوردی دقیق بگو کدوم مرحله بوده . ضمنا قبلش از سلامت سیمکارت و فعال بودنش و ... باید مطمئن باشی، با یک گوشی امتحان کن

3274
07-11-2014, 09:57
سلام دوستان....
من یه تبلت خریدم که وسایل جانبیش راحت پیدا نمیشه...
میتونم برای محافظ صفحه تبلت از کاور محافظ صفحه لب تاپ استفاده کنم؟(طبق اندازه تبلت ببرم)
تبلتم تقریبا اندازه آیپد مینی هستش میتونم از کاور آیپد مینی استفاده کنم؟
عجیبه
اصلا نه لپتاپ نیازی به پوشش محافظ ص داره نه تبلت و نه گوشی
این بازارگرمی های شرکتهای سودجو و بی اطلاعی مردمه که موجب رونق فروش این اقلام میشه. وگرنه نصب این محافظها علاوه بر کاهش چشمگیر کیفیت بصری نمایشگر، تا حدی باعث کاهش واکنش عملکرد لمسی هم میشن.
تنها اگر گوشی رو در جیب میذارید و یا تبلت/گوشی رو دست بچه ی نابالغ میدید از محافظ مذکور استفاده کنید
بنده برای هیچکدام از لپتاپهایی که طی 10 سال اخیر داشته ام و یا گوشیهای هوشمندی که تابحال با نمایشگر AMOLED و ضدخش مالک بوده ام و یا برای تبلت Galaxy Note Pro 12.2 که 8 ماهه دارم و با قلمش بر روی ص اون می نویسم برای هیچکدام تابحال محافظ نخریدم و یکذره خش هم برنداشتند و به دیگرانی که محافظ نصب کردند همین پیشنهاد رو دادم . البیته برای تبلت مذکور، Book Cover اصلی رو که حدود 185 قیمت داشته تهیه کردم تا در بیرون از خانه بهترین محافظت رو صورت بده. شما هم بجای خرید محافظ نمایشگر بهتره بوک کاور مناسب و با کیفیتی براش تهیه کنید
ولی اگر بازم بدلایل شغلی مصر به اینکار هستید و یا دست بچه میدید و ... ، بله، میشه اون رو ببرید و کوچکش کنید ... ولی در بازار محافظعای نمایشگر سایر تبلتها با اندازه ی مشابه رو بهتره نصب کنید

MONOLIKA
09-11-2014, 10:49
سلام.حافظه داخلی تبلت a3000 چطور پاک کنم؟؟

MONOLIKA
09-11-2014, 10:59
تبلت a3000 با اینکه 16 GB حافظه usb داره فقط 1G شامل حافظه داخلی شده.حالا من تا میام برنامه نصب کنم میگه فضای ذخیره سازی رو به اتمام است.
لطفا کمکم کنید چطور میتونم حافظه داخلی رو افزایش بدم.یا برنمه هام رو حافظه داخلی نصب نشه.

jabarsink2000
19-11-2014, 21:02
با عرض سلام وخسته نباشید به دوستان عزیز:
یک عدد تبلتSamsung Galaxy Tab 4 7.0 sm-t230nu برام از کانادا اوردن این تبلت ابتدا هیچ مشکلی نداشت و ضربه هم نخورد تا اینکه چند روز هست وایفا و بلوتوث ان فعال نمی شود.(وقتی این 2 قسمت را می خواهم فعال کنم سعی میکنه فعال بشه اما دوباره بلافاصله غیر فعال میشه)
ریست فکتوری کردم مشکل حل نشد.
با Odin3 v3.09 که اپشن های auto reboot,f.reset time فعال بود اخرین رام رسمی این دستگاه را دانلود و انتقال دادم .باز مشکل حل نشد.
تو چند تا سایت خارجی هم درست همین مشکل چند نفر داشتن اما راه حلی بیان نشده بود.
در ضمن در قسمت wi-fi /advanced مک ادرس نوشته شده است.اما در قسمت about device/status وایفای مک ادرس و بلوتوث ادرس unavailable هست.
اگر دوستان راه حلی دارن لطفا اعلام کنند.
با تشکر.

mehrdad210
22-11-2014, 19:57
سلام می خواستم بدونم تبلت lenovo à330 را ی ه روت کرد؟ اگه میشه برام توضیح بدین ممنون

bahman30
24-11-2014, 18:19
سلام دوستان...
من یه کابل تبدیل mini hdmi به vga برای تبلتم خریدم..کابل وقتی که وصل میکنم به کابل vga مانیتور فقط از یه طرف تصویر دارم...مانیتور تصویر تبلت نشون میده ولی صفحه تبلت خاموش....
تبلت اسمارت تاچ 7.85 اینچ
مشکل از کجاست؟!!!!

3274
24-11-2014, 20:32
توی تنظیمات بگرد و این گزینه رو فعال کن
screen mirroring

bahman30
24-11-2014, 22:03
توی تنظیمات بگرد و این گزینه رو فعال کن
screen mirroring

ممنون،حالا دقیقا کجاست‌؟نتونستم پیدا کنم.......

3274
24-11-2014, 23:15
مدل تبلت و نسخه ی اندرویدش چیه؟
در 4.4.2 : تنظیمات، سربرگ اول (اتصالات) ، آخرین گزینه

bahman30
24-11-2014, 23:19
مدل تبلت و نسخه ی اندرویدش چیه؟
در 4.4.2 : تنظیمات، سربرگ اول (اتصالات) ، آخرین گزینه

مدل تبلت اسمارت تاچ
اندروید 4.2.2

hbm_7052
26-11-2014, 09:26
يه تبلت ampe قديمي دارم از اون تك هسته اي ها ورژن 4.01 هست ميخواستم بدونم آپديت جديدي واسش اومده؟
سايتش كه خيلي داغونه

HGH 878
28-11-2014, 17:53
یه سوال داشتم
من یه تبلت اندرویدی asus me173x دارم. این تبلت رو چند روز پیش روتش کردم. و طبق نطر یکی از دوستام یه تغییر کوچک توی یکی از قسمتهاش دادم. فکر میکنم vm heap size بود. و دیگه از اون روز تبلتم بالا نیومد. (حتی با ریکاوری و اینها هم بالا نمیاد.) به نظر شما با فلاش کردن درست میشه؟؟؟
با تشکر از شما

majid2223
30-11-2014, 17:48
سلام خسته نباشید...من تبلت سامسونگ p7300 دارم...میخوام آندرویدشو ارتقا بدم...هر چی گشتم آپدیت جدیدشو پیدا نکردم...ممنون میشم ی لینک معتبر از آندروید 4.04 بهم بدید...

3274
30-11-2014, 20:13
سلام خسته نباشید...من تبلت سامسونگ p7300 دارم...میخوام آندرویدشو ارتقا بدم...هر چی گشتم آپدیت جدیدشو پیدا نکردم...ممنون میشم ی لینک معتبر از آندروید 4.04 بهم بدید...
بهتره بزنید خودش آپدیت بشه
اگرم با فلش کردن با Odin آشنایی دارید از لینک زیر رام مورد نظر رو بر اساس Region و Version دانلود کنید

majid2223
01-12-2014, 18:28
خودش یعنی از داخل تنظیماته خود تبلت؟؟؟فایل اموزشی دارید براش؟؟میترسم بزنم خراب شه...

3274
01-12-2014, 19:12
خودش یعنی از داخل تنظیماته خود تبلت؟؟؟فایل اموزشی دارید براش؟؟میترسم بزنم خراب شه...
اگه میترسی که اصلا دست نزن
ولی آپدیت از این مسیره:
تنظیمات>اصلی>درباره ی دستگاه>به روز آوری نرم افزار

rozbeh_special
13-12-2014, 10:58
چطور میتونم لنوو a3000 رو روت کنم خسته شدم از بس گشتم

hadi2arsh
18-12-2014, 19:25
سلام
دوستان تو نسب یه سری از برنامه های مهم گوگل پلی سرویس مشکل دارم

بعد از نصب این ارورو میده ::: unfortunately,google play service has stopped

ممنون میشم راهنمایی کنید

hadi2arsh
18-12-2014, 19:46
دوستان بعد از نصب یه سری از برنامه ها مثله گوگل پلی سرویس با ارور unfortunately,google play service has stopped مواجه میشم

ممنون میشنم کمک کنید

ali nemesis
22-12-2014, 20:58
سلام میخوام گوشی جی ۲ را از ورژن ۴.۴.۲ به ۴.۲.۲ برگردونم الان ورژن اروپا را با فرمت tot دانلود کردم میشه یک راهنمایی کنید و ایا برگردوندن به وزژن قبلی مشکلی بوجود نمیاره؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

3274
22-12-2014, 22:03
مگه مشکل 4.4.2 چیه؟ بجز تغییر در بخشهایی از رابط کاربری مثل بالا رفتن بجا و درست نوار وضعیت از حالت پایین سابقش و مواردی از این دست که تا مدتی برای کاربران نسخه های قدیم نامأنوسه، نکته ی دیگری برای گله از این نسخه وجود نداره و هر چه من می بینم حسن و برتری بر قبل هست حتی تغییرات مذکور در رابط کاربری که بجا بوده
احتمال soft break / hard break شدن در اثر دانگرید وجود داره که اصلا به ریسکش نمیارزه ...

HGH 878
25-12-2014, 16:21
سلام
یه سوالی داشتم
خواهشا جواب بدین
من تبلتم رو بردم برای تعمیر که فلاشش کن چون روشن نمیشد.
حالا بعد از 1 ماه که رفتم میگن فایلش رو توی سیستم درخواست دادیم،هنوز نیومده، باید صبر کنین.
میشه بگین آیا این مساله صحت داره یا سر کارم گذاشتن؟؟
:n16::n16:

3274
26-12-2014, 06:54
احتمال داره imei یا product code و ...! پریده باشه
یک جستجوی فارسی/انگلیسی توی گوگل بزن ببین راهکارهاش چیه. میتونی توی موبایلستان در بخش مخصوص دستگاه خودت هم بپرسی

ma_design1
31-01-2015, 10:02
با سلام به همه اساتید
من جدیدا یه تبلت Lenovo - A5500 خریدم . ورژن آندرویدش 4.2.2 هست . دسترسی به WIFI هم ندارم .
اولا آیا آپدیت جدیدی براش هست.
ثانیا چجوری میتونم انجامش بدم.
با تشکر

3274
31-01-2015, 14:40
با سلام به همه اساتید
من جدیدا یه تبلت Lenovo - A5500 خریدم . ورژن آندرویدش 4.2.2 هست . دسترسی به WIFI هم ندارم .
با تشکر
هر وقت دسترسی به وایرلس داشتی برو به تنظیمات>اصلی>درباره ی دستگاه>بروز آوری نرم افزار
مسیر بالا در 4.2.2 با رابط کاربری مربوط به سامسونگ هست. ولی در سایر برندها هم مشابهه.

ma_design1
01-02-2015, 12:03
هر وقت دسترسی به وایرلس داشتی برو به تنظیمات>اصلی>درباره ی دستگاه>بروز آوری نرم افزار
مسیر بالا در 4.2.2 با رابط کاربری مربوط به سامسونگ هست. ولی در سایر برندها هم مشابهه.

سلام . ممنون از راهنماییتون ... اما اینارو خودم میدونستم :n35:... مشکل اینجاست که تبلت زبان فارسی را پشتیبانی نمیکنه و با یه آپدیت میخواستم از طریق رام و دانلود در PC علاوه بر بالا بردن ورژن ، فارسیش هم بکنم ... ممنون میشم راهنمایی کنید .:n39:

ma_design1
01-02-2015, 12:03

سلام . ممنون از راهنماییتون ... اما اینارو خودم میدونستم :n35:... مشکل اینجاست که تبلت زبان فارسی را پشتیبانی نمیکنه و با یه آپدیت میخواستم از طریق رام و دانلود در PC علاوه بر بالا بردن ورژن ، فارسیش هم بکنم ... ممنون میشم راهنمایی کنید .:n39:

3274
01-02-2015, 14:43
شما از اینکه آیا آپدیت جدیدی براش هست یا نه پرسیدین که منم گفتم تنها راهش اینه از اون مسیر چک بشه. پس شخص دیگه ای جز خود شما نمیتونه جواب سوال رو بده
حتی ممکنه آپدیتی برای رام منطقه ی دیگه ای از این تبلت آمده باشه ولی برای رام منطقه ی تبلت شما نه
شما مطمئنید توی بخش انتخاب زبان، فارسی موجود نیست؟
اگر نیست باید برید به بخش دانلود فیرمویرهای این مدل و فیرمویر خاورمیانه رو دانلود و فلش کنید. اگر تابحال اینکار رو نکردین ببرین یک مرکز تخصصی

NEED FOR PC
01-02-2015, 20:59
با سلام به همه اساتید
با تشکر
سلام آپدیت 4.4.2 برای دستگاه شما منتشر شده

ma_design1
02-02-2015, 09:54
[QUOTE=3274;8534196]شما از اینکه آیا آپدیت جدیدی براش هست یا نه پرسیدین که منم گفتم تنها راهش اینه از اون مسیر چک بشه. پس شخص دیگه ای جز خود شما نمیتونه جواب سوال رو بده
حتی ممکنه آپدیتی برای رام منطقه ی دیگه ای از این تبلت آمده باشه ولی برای رام منطقه ی تبلت شما نه
شما مطمئنید توی بخش انتخاب زبان، فارسی موجود نیست؟
اگر نیست باید برید به بخش دانلود فیرمویرهای این مدل و فیرمویر خاورمیانه رو دانلود و فلش کنید. اگر تابحال اینکار رو نکردین ببرین یک مرکز تخصصی[/QUOTE

ممنون از شما دوست عزیز
بله زبان فارسی رو نداشت
مطابق راهنماییتون به یه مرکز تخصصی بردم و الان فارسیش درست شده
اما هنوز ورژنش 4.2.2 هست و گفت آپدیت فارسیش نیومده.
اما من توی اینترنت دیدم که عده ای آپدیت 4.4 فارسی دارن
که البته نمیدونم به تبلت من هم میخوره یا نه

3274
02-02-2015, 11:36
من شخصا با 4.4 مشکلی ندارم (شاید چون قبلش اصلا با اندروید کار نکرده بودم!!) ولی دارم توی انجمنهای مختلف چه اینجا و چه موبایلستان می بینم خیلیها که 4.2 تبلتشون رو به 4.4 آپدیت کردند بعدش پشیمون شده و دنبال دانگریدش به 4.2 هستند!
اگر عضو موبایلستان هستین به انجمن اختصاصی تبلهای لنوو هم رفته و اونجا طرح سوال کنید. طبعا خود لنوویی ها بهتر میتونن اونجا در هر زمینه ای که سوالی باشه بشما کمک کنن:

EngineeR EhsaN
06-02-2015, 21:42
واسه tab s 10.5 کدوم دیتا رو واسه بازیا باید دانلود بکنم؟

mohammad_642
09-02-2015, 12:30
سلام اساتید من این تبلت رو دارم .کسی اطلاعی داره چطور میتونم اندروید 4.2.2 رو آپدیت کنم روی اون یا چطوری رام بزنم؟ آیا رام بزنم سرعتش پایین نمیاد .؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون

only_you
10-02-2015, 07:09
تبلت lenovo مدل s5000-A دارم که گالری عکساش پاک شده.به حالت کارخونه هم برگردوندمش.
1- وقتی وصل میکنم به کامپیوتر به عنوان یه درگاه یو اس بی شناخته نمیشه که بتونم ریکاوری بکنم؟
2- نرم افزار ریکاوری خاصی داره؟
3- قبلا بردم برام فارسی کردن تبلت و این جزو روت کردن محسوب میشه؟

داریوش۶۱
12-02-2015, 00:05
بادرودوخسته نباشید خدمت شما تبلت لنوو a5500hvبااندوید۴.۴.۲رو چه جوری روت کنم
ممنون میشم سریع جواب بدین بدجور گیر کردم

داریوش۶۱
12-02-2015, 23:44
با سلام ودرود خدمت شما روش روت تبلت لنووa5500hvبااندروید4.4.2رو بیزحمت بذارین
قبلا از زحماتتون متشکرم

داریوش۶۱
12-02-2015, 23:50
سلام من هم یه ماهی میشه که آپدیتش کردم زیاد فرق نکرده
درضمن از منوی تنظیمات..درباره تبلت..گزینه آپ گریت میشه به اندروید بالاتر ارتقاش داد
اما اگه اینکارو بکنی روتش سختتر میشه
با تشکر

kambiz84
15-02-2015, 11:35
با سلام .جدیدا تبلت لنووA10,7600 توسط گارانتی سازگار روت شده و با تغییراتی توانایی تماس تلفنی به اون اضافه شده ،دوستان کسی روش روت و افزودن این توانایی رو بلد هست ،با آموزش برای بقیه بذاره ،ممنون میشم

keekee
16-03-2015, 18:06
سلام دوستان،به طور اتفاقی یه کلیپ توی یوتویوب دیدم،در مورد نصب ویندوز 8 بروی تبلت های اندرویدی بود که بوسیله یه برنامه به اسم change my software 8 edition نصب ویندوز بروی تبلت انجام میشه،من آدرسه سایتشو پیدا کردم ولی برنامه رو نتونستم دانلود کنم،آدرس سایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان اکه ممکنه این برنامه رو واسم دانلود کنید،خیلی سعی کردم اما نتونستم،حجم برنامه هم 10 مگ بیشتر نیست
با تشکر

keekee
16-03-2015, 18:10
سلام دوستان،به طور اتفاقی یه کلیپ توی یوتویوب دیدم،در مورد نصب ویندوز 8 بروی تبلت های اندرویدی بود که بوسیله یه برنامه به اسم change my software 8 edition نصب ویندوز بروی تبلت انجام میشه،من آدرسه سایتشو پیدا کردم ولی برنامه رو نتونستم دانلود کنم،آدرس سایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان اکه ممکنه این برنامه رو واسم دانلود کنید،خیلی سعی کردم اما نتونستم،حجم برنامه هم 10 مگ بیشتر نیست
با تشکر

3274
16-03-2015, 23:41
من شک دارم کلیپی که شما دیدین واقعی بوده باشه
چون سیستم عامل ویندوز کلا برای پردازنده های معماری CISC ارائه شده و با معماری RISC که پردازنده های ARM جزو اونه سازگار نیست، حتی اگر بازم یک درصد امیدوار باشیم و فرض بگیریم خود ویندوز رو با هزار ترفند و زحمت اجرا کنید بلحاظ عدم وجود دستورالعملهای لایه ی سخت افزار، فوق العاده کند باید کار کنه و از طرفی برنامه های جانبی ویندوز قابل نصب و اجرا نیستند
اگر غیر این می بود دیگه مایکروسافت چرا بخودش زحمت تولید ویندوز RT که سازگار با ARM هست رو باید می داد؟
البته بعضی تبلتهای اندروییدی پردازنده های Intel Atom دارند که ممکنه روی اونها بشه ویندوز عادی رو با زحمت نصب کرد. زحمت از این لحاظ که پردازنده های بسیار ضعیفی هستند

keekee
17-03-2015, 14:05
سلام دوسته عزیز،ممنون بابت اطلاعات تخصصیتون.این لینک فیلمیه که دیدم،خودتون هم یه نگاهی بکنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=10m10s
این هم ادرسه سات مورد نظر واسه دانلود برنامه نصب ویندوز هستش،البته من نتونستم برنامه رو دانلود کنم،شما اکه دانلود کردین برنامه رو برای من هم ایمیل کنید

evila38
24-03-2015, 12:11
سلام ببخشید من تبلت لنوو دارم یه بار قبلا روتش کردم امروز اپدیتش کردم بعد ریست شد ولی روشن نشد علامت مارک اندروید رو نشون میده زیرش خطا می نویسه روی دکمه ی خاموشش هم کلیک می کنم این ارور رو میده :
now send the package you want to apply to the device with "adb side load <filename>"...
لطفا بگین چیکار باید بکنم

3274
24-03-2015, 20:15
شما باید رام اون رو از سایت لنوو بگردین گیر بیارین. رام دقیق همین مدل رو
بعد توسط برنامه ی odin از راه کامپیوتر اقدام کنین به فلش تبلت
مدل دقیق تبلت چیه؟

zoroasterormazd
28-03-2015, 02:16
سلام این تبلت memo apd 7 me170c روت نمشه چیکار باید بکنم؟

3274
28-03-2015, 09:17
سلام این تبلت memo apd 7 me170c روت نمشه چیکار باید بکنم؟
روت کردن واجب نیست. بلکه حتی ریسک سافت بریک رو هم داره
من یکساله که گالاکسی نوت 12.2 رو روت نکردم و الزامی هم به اینکار ندیدم

zoroasterormazd
28-03-2015, 10:25
روت کردن واجب نیست. بلکه حتی ریسک سافت بریک رو هم داره
من یکساله که گالاکسی نوت 12.2 رو روت نکردم و الزامی هم به اینکار ندیدم

اخه میخام بازی های رو کارت حافظه بریزم برای همین باید دستگاه روت باشه

3274
28-03-2015, 14:29
اخه میخام بازی های رو کارت حافظه بریزم برای همین باید دستگاه روت باشه
دوست عزیز نیاز به روت نیست! شما برنامه ی app2sd رو که حجم خیلی کمی هم داره نصب کرده و هر برنامه ای که نصب شده و البته امکانش باشه رو پیشنهاد میده که منتقل کنه به کارت حافظه، بسادگی آب خوردن

years
30-03-2015, 18:17
ترفندی دارید بشه روی لنوو S6000 که براش آپدیت نمیاد اندروئید 5 نصب کرد؟
نسخه فعلی 4.2.2

nazanin66
05-04-2015, 20:22
سلام
من الان چند روزه در قسمت مربوط به تبلت memo pad7 سوال مطرح كردم ولي كسي جواب نداده. پس ببخشيد اينجا مي نويسم. من دنبال گيرنده ديجيتال بدون استفاده از اينترنت براي تبلتم ايسوس ممو پد 7 هستم.
مدل pt115 و pv500 رو ديدم...كدام مدل بهتره؟ يا مارك بهتري پيشنهاد مي دهيد؟
براي تبلت بچه هست و كيفيت و عدم قطعي خيلي برام مهمه؟
مركز خريد اين نوع قطعات جمهوري هست يا وليعصر؟
با تشكر:n16:

nazanin66
05-04-2015, 20:28
سلام
من الان چند روزه در قسمت مربوط به تبلت memo pad7 سوال مطرح كردم ولي كسي جواب نداده. پس ببخشيد اينجا مي نويسم. من دنبال گيرنده ديجيتال بدون استفاده از اينترنت براي تبلتم ايسوس ممو پد 7 هستم.
با تشكر:n16:

3274
05-04-2015, 22:19
سلام
این دانگلهای بند انگشتی سه مدل هست که توسط شرکت فولاد رایانه (پروویژن) در بازار توزیع شده
PT115
PT360
PV500
شما بهتره حضورا امتحان کنید که آیا روی تبلت/گوشی مورد نظر جواب میده یا نه. من PV500 رو کمتر از یکساله روی تبلت نوت 12.2 گهگاه استفاده میکنم اما روی گوشی یکی از دوستان که ظاهرا گالاکسی S3 می گفت هست نصب کردم شناسایی نشد
برای کار کردن این دانگل ها ابتدا لازمه برنامه ی pad TV رو از مارکت ها دانلود و نصب کنید
ضمنا چون این دانگل ها مقداری گرم میشن پس مصرف باتری رو بالا می برند ...

به قدرت امواج در محل استفاده بستگی داره. در بعضی شهرها و اگر نزدیک به فرستنده ی تلویزیون باشید با آنتن آویز کوچک خودش هم خوب میگیره
در حالیکه در بعضی شهرها با هیچکدوم از سه آنتن داخل جعبش بیشتر از یکی دو شبکه رو نمیگیره. من توی خانه به آنتن هوایی وصل می کنم و کل شبکه های رادیو و تلویزیون رو میگیره

هیچکدوم
مرکز اصلیش فولاد رایانه به آدرس اینترنتی provision.ir هست که فروش آنلاین هم داره. البته آدرسش رو همون ولیعصر نوشته
ضمنا پشتیبانی نلفنی شون رو بی خیال شو چون طبق تجربه ی قبلی من اوضاعش زیر صفر هست و معمولا یک خانم احمقی که اطلاعاتش در حد یک آبدارچی بی حوصله هست گوشی رو برمیداره و خیلی اطلاعات داشته باشه همون قیمت رو میتونه درست بهت بگه و بس
در بی در و پیکر بودن شرکتشون همین بس که وقتی من قصد خرید کردم در یک روز سه بار قیمتش رو دیدم توی سایت عوض کرد! ضمن اینکه برداشته کل اطلاعات بیهوده ی توی صفحه ی PV500 رو کپی و توی صفحه ی PT360 پیست کرده در حالیکه 30 هزار ت تفاوت قیمت و شاید دو برابر تفاوت اندازه دارن! فایلی هم که بعنوان مشخصات فنی ضمیمه ی صفحه ی محصول کرده صرفا یک عکس تبلیغی از دانگل مذکوره!

دیگه وقتی شرکت اصلیش اینقدر مشنگ باشه توقعی از بازاری ها که صرفا عامل جزء فروش هستند نداشته باش!
ضمنا در این زمینه هر سوالی داشتی اول کل صفحات این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو مرور و اگر لازمه همونجا بپرس

nazanin66
10-04-2015, 12:20
سلام
ممنون:n40:
من اون تاپيكم خوندم...ولي بتزم متوجه نشدم....بالاخره چي بخرم و از كجا؟ :n03::n03::n03::n03::n03:

3274
10-04-2015, 12:27
سلام
ممنون:n40:
من اون تاپيكم خوندم...ولي بتزم متوجه نشدم....بالاخره چي بخرم و از كجا؟ :n03::n03::n03::n03::n03:
اون تاپیک برای کسب اطلاعات فنی بیشتر و رفع ابهامات قبل از خرید بود. پیشنهاد می کنم سوال و جوابها و پستهای فنی که اونجا داده شده رو دوباره مرور کن تا بعدا احیانا بمشکل نخوری
برای حرید هم قبلا گفتم که

مرکز اصلیش فولاد رایانه به آدرس اینترنتی provision.ir هست که فروش آنلاین هم داره. البته آدرسش رو همون ولیعصر نوشته

Teknesian
20-04-2015, 08:33
درود

یه رام ساده و سبک میخوام برای این تبلت

البته برای من x801 هست ولی فرقی با این مدل نداره لطفا بگید دقیقا از کجا شروع کنم تا با کمترین مشکل روبرو بشم

build number : simm-x801.v1.0.20130517
: basebadn ver :v1.0.1-b7
model :simm-x801

با تشکر از دوستان عزیز

rouhallah
21-04-2015, 12:33
به نام خدا
سلام دوستان
من می خوام سیستم عامل تبلتم رو دوباره نصب کنم
از سایت سازنده ش یه فایل به نام ALFAR706(V06) 20130710.img پیدا کردم و روشی هم گفته بود برای نصب
اما درست متوجه نشدم
تبلتم جت وی هست و مدلش هم همون طور که فایل نشون می ده alfar706
ممنون می شم راهنماییم کنید
با تشکر

mrmostafa
21-04-2015, 14:32
سلام
اندرويد 5 براي اين تبلت گلكسي تب 8.9 پي 7300 موجود هست؟؟ اصلا قابليت نصب داره ؟؟؟ براي نصب رام ميشه برنامه هايي كه نصب داريم رو بكاپ بگيره و نصب شده برگردونه اين همه برنامه رو نصب نكنيم دوباره؟؟؟
رام فعلي 4.0.4 هستش

mrmostafa
21-04-2015, 14:33
سلام
اندرويد 5 براي اين تبلت گلكسي تب 8.9 پي 7300 موجود هست؟؟ اصلا قابليت نصب داره ؟؟؟ براي نصب رام ميشه برنامه هايي كه نصب داريم رو بكاپ بگيره و نصب شده برگردونه اين همه برنامه رو نصب نكنيم دوباره؟؟؟
رام فعلي 4.0.4 هستش

3274
21-04-2015, 17:56
سلام
رام فعلي 4.0.4 هستش
اولا که آواتارتو عشقه دوما چقدر پرتوقعی! هنوز تبلتهای 2014 و فعلی سامسونگ 4.4.2 هستند و توفیق ارتقا به 5 پیدا نکردن دیگه p7300 با اندروید 3 جای خود داره. گرچه شخصا تمایلی به ارتقای سوپرتبلت نوت12.2 به اندروید 5 (در صورت آمدن این آپدیت) رو اصلا ندارم چون تا اینجا هر چه خواندم نه پیشرفت چشمگیری در 5 دیدم و نه این اطمینان رو دارم که این ارتقاء ها مشکلی ایجاد نکنن! چون مواردی دیدم که کاربر با ارتقای رام تب سامسونگش فرضا از 4.2 به 4.4 دچار از کار افتادن بعض امکاناتش شده و حالام چپ و راست دنبال دانگریده!
با اینحال شما اینجا رو زیر نظر بگیر احتمال فوق العاده ضعیفی هست نسخه ی جدیدتری براش بیاد :
درباره ی پشتیبان گیر کامل از رام و برنامه ها جامعتر و کاملتر و ساده تر از Simple ADB Backup وجود نداره البته برای اندروید 4 به بالا :
آموزش پشتیبان گیری کامل از دستگاه های آندرویدی بدون نیاز به روت کردن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته یادت بشه قبل کار، کارت حافظه رو خارج کنی چون بدون پرسیدن از اونم روی کامپیوتر پشتیبان می گیره!

mrmostafa
22-04-2015, 07:03
ممنونم

براي نوت 2 رام رسمي 5 هنوز نيومده؟؟؟ رام خوب بدون مشكل چي هست براش؟؟؟

mrmostafa
22-04-2015, 07:04
ممنونم

3274
22-04-2015, 08:37
ممنونم

rouhallah
23-04-2015, 12:13
به نام خدا
سلام دوستان
من می خوام سیستم عامل تبلتم رو دوباره نصب کنم
از سایت سازنده ش یه فایل به نام ALFAR706(V06) 20130710.img پیدا کردم و روشی هم گفته بود برای نصب
اما درست متوجه نشدم
تبلتم جت وی هست و مدلش هم همون طور که فایل نشون می ده alfar706
ممنون می شم راهنماییم کنید
با تشکر
ممنون می شم یکی کمکم کنه

3274
23-04-2015, 19:55
ممنون می شم یکی کمکم کنه
مگه سیستم عاملش اندروید نیست؟ خب از داخل تنظیمات اقدام به Reset Factory کنید
نصب مجدد رام به این سادگی نیست

p30ahar
24-04-2015, 01:18
سلام به اساتید گرامی من یه تبلت HCL ME Connect 3G2 دارم این پورت یو اس بیش ایراد پیدا کرد یعنی توش شکست عوضش کردم الان همه چی درسته به کامپیوتر وصل میشه شارژ هم میشه اما وقتی خاموشه دیگه به حالت شارژ نمیره حتی وقتی تو حالت خاموشی شارژر وصل میکنم برای روشن شدن باید از پشت اول ریستش کنم بعد روشنش کنم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

rouhallah
24-04-2015, 20:31
مگه سیستم عاملش اندروید نیست؟ خب از داخل تنظیمات اقدام به Reset Factory کنید
نصب مجدد رام به این سادگی نیست
سلام
بله اندروید هست. اما اینقد ریست فکتوری کردم. و همین طور چون باطریش هم خراب شده و یه سره تو شارژ هست و مجبور بود چند روز یه بار ریست فکتوری کنم، فکر کنم فایل های سیستمیش هم داغون شده
برای همین می خوام رام رو دوباره نصب کنم.
تو سایت سازنده روش نصب رو گفته بود. اما چون انگلیسی بود خوب متوجه نشدم

3274
25-04-2015, 03:39
اگر دنبال آموزش نصب رام هستید توی این فروم فکر نکنم کسی جواب شما رو بده تا چه برسه به آموزش نصب رام
یا از گوگل استفاده کنید و یا در انجمن موبایلستان حتی الامکان در بخش تخصصی مربوط به دستگاه خودتون بپرسید
forum.mobilestan.net

mrmostafa
26-04-2015, 17:22
رام 4.4.2 رسمی طبق آموزش پیش رفتم هیچ مشکلی نداشت با آخرین ورژن اودین و 2 تا ورژن قبلم تست کردم نشد failed میده. درایور همه چی هم نصب کردم. وصلم کردم اون خانه اول و اودین آبی شد. نمیدونم مشکلش کجاست
ممنون میشم راهنمایی کنید

کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟؟ رام رسمی فعی 4.1.2 هستش با 2 تا رام فرانسه و امارات هم تست کردم با اودین های مختلف خطا میده

p30ahar
27-04-2015, 22:55
سوال ما هم که کشک بود

مهندس الهه
29-04-2015, 13:38
سلام
ما یه تبلت نوت 4 مدل gt-n5100 داریم که آپدیت شده به اندروید 4.4.2
و بعد آپدیت دیگه سیمکارت رو نمیشناسه
از imei هم بکاپ نداریم!

لطفا اگر راهی واسه حل مشکل شناسائی سیمکارت هست بفرمائید
درغیر اینصورت بفرمائید چجوری باید برگردیم رام اورجینال قبلی

مهندس الهه
29-04-2015, 13:46
سلام
از imei هم بکاپ نداریم!

biostar
29-05-2015, 21:54
سلام
از imei هم بکاپ نداریم!

imei شما null شده ؟
در تنظیمات و قسمت about چک کنید

مهندس الهه
29-05-2015, 23:27
imei شما null شده ؟
در تنظیمات و قسمت about چک کنید

تیلت واسه خودم نبود
بردم پیش یکی از آشناها که هم تعمیرکار هستند و هم نرم افزار کار
نرم افزرش رو چک کرد گفت مشکل نرم افزاری نیست و سخت افزاریه
منم دادم تبلت رو دست صاحابش تا خودش بده تعمیرکار
خلاصه که از قرار معلوم مشکل نرم افزاری نبود

mehrdadpazoki
15-10-2015, 14:43
من یه تبلت ایسوس ۱۷۱ دارم سیمکارت ۱ از اول خراب کردم بعد چند ماه از دستم افتاد سیمکارت ۲ از کارت افتاد سیمکارت ۲ چیکار کنم درست شه

ramshad
18-10-2015, 17:01
سلام. من تبلت سامسونگ گلکسی نوت N8000 دارم ریست فکتوری کردم و حالا میخوام ارتقا بدم اندرویدشو. لطفا لینک آخرین نسخه ی قابل نصب به همراه مراحل نصب رو لطف کنین. ممنون میشم

atrovent
07-04-2016, 05:35
سلام،
صبح بخیر، رام رسمی برای GALAXY TAB3 7.0 (SM-T211) رو میخواستم، اگه میشه کمک کنید، هرچی گشتم پیدا نکردم اینجا :n28:

MIG
07-11-2016, 18:57
سلام
من یه تبلت asus k012 دارم هر برنامه ای باهاش باز میکنم خودبه خود متوفقش میکنه
نمی دونم چرا اینطوری شده
لطفا راهنمایی کنید.

sasan.69
07-11-2016, 19:34
تبلت k016 ایسوس دارم در زمانی که دارم از طریق تلگرام وویس می فرستم یا گوش میدم صفحه سیاه میشه مشکل از کجا میتونه باشه؟

mansoor-sg
08-04-2019, 17:19
سلام، آقا من شدیدا به رام 2.3.3 گلکسی تب 7 نیاز دارم، کسی میتونه لینک دانلود بهم بده؟ ممنون