PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید پرینتر رنگی لیزری

Mo(-)3en1
15-01-2012, 00:19
سلام
یه پرینتر رنگی لیزری میخواستم که 4 کاره باشه
برای مصرف خانگی میخوام (یکم بیشتر، چون طراح هستم میخوام کارامو پرینت بگیرم)
کیفیت چاپش خوب باشه و کارایی داشته باشه و برای مصرف خونگی خوب باشه قیمتش و برندش مهم نیست!

mohammad.t
15-01-2012, 13:21
سلام
یه پرینتر رنگی لیزری میخواستم که 4 کاره باشه
برای مصرف خانگی میخوام (یکم بیشتر، چون طراح هستم میخوام کارامو پرینت بگیرم)
کیفیت چاپش خوب باشه و کارایی داشته باشه و برای مصرف خونگی خوب باشه قیمتش و برندش مهم نیست!

پرينتر ليزري 4 كاره رنگي!
LaserJet Pro CM1415fnاز اچ پي!
اين كه به درد مصارف خونگي مي خوره به شما بستگي داره!

Mo(-)3en1
15-01-2012, 15:14
پرينتر ليزري 4 كاره رنگي!
LaserJet Pro CM1415fnاز اچ پي!
اين كه به درد مصارف خونگي مي خوره به شما بستگي داره!
خیلی ممنون
به نظر شما خرید پرینتر لیزری مقرون به صرفه تره یا جوهر افشان ؟ ( از لحاظ شارژ مجدد)
اگه به جای خرید یک پرینتر لیزری چهار کاره! یک پرینتر رنگی جوهر افشان بگیرم که صرفا کارای رنگی رو باهاش پرینت کنم و یک پرینتر لیزری سیاه سفید چهار کاره بگیرم و کارای پرینت، اسکن، فکس و کپی های معمول رو با اون انجام بدم چطوره ؟
چه مدلی رو برای جوهر افشان با کیفیت خوب و چه مدلی رو برای لیزری سیاسفید چهار کاره پیشنهاد می کنید ؟
یا اینکه یک جوهر افشان رنگی چهار کاره میتونه پاسخگو باشه ؟
ببخشید سوالم یخورده پیچیده شد!

mohammad.t
15-01-2012, 22:22
خیلی ممنون
به نظر شما خرید پرینتر لیزری مقرون به صرفه تره یا جوهر افشان ؟ ( از لحاظ شارژ مجدد)
اگه به جای خرید یک پرینتر لیزری چهار کاره! یک پرینتر رنگی جوهر افشان بگیرم که صرفا کارای رنگی رو باهاش پرینت کنم و یک پرینتر لیزری سیاه سفید چهار کاره بگیرم و کارای پرینت، اسکن، فکس و کپی های معمول رو با اون انجام بدم چطوره ؟
چه مدلی رو برای جوهر افشان با کیفیت خوب و چه مدلی رو برای لیزری سیاسفید چهار کاره پیشنهاد می کنید ؟
یا اینکه یک جوهر افشان رنگی چهار کاره میتونه پاسخگو باشه ؟
ببخشید سوالم یخورده پیچیده شد!
جوهر افشان هزينه شارژ كمتري داره البته خيلي كمتر توي هربار شارژ شايد 50-100 برگ بزنه ولي باز در مجموع به طور تقريبي براي ميزان مشخصي پرينت شارژ جوهر افشان نزديك 10 برابر ارزون تر از ليزري رنگي هست.
آره اين رو باهات موافقم.
بايد استفاده تون رو بگيد كه چند تا رنگي چند تا سياه و سفيد در ماه داريد و چه هزينه اي مي تونيد بكنيد چون گفتيد مهم نيست يعني تا 10 ميليون مشكلي نداريد؟:31:

Mo(-)3en1
16-01-2012, 01:05
جوهر افشان هزينه شارژ كمتري داره البته خيلي كمتر توي هربار شارژ شايد 50-100 برگ بزنه ولي باز در مجموع به طور تقريبي براي ميزان مشخصي پرينت شارژ جوهر افشان نزديك 10 برابر ارزون تر از ليزري رنگي هست.
آره اين رو باهات موافقم.
بايد استفاده تون رو بگيد كه چند تا رنگي چند تا سياه و سفيد در ماه داريد و چه هزينه اي مي تونيد بكنيد چون گفتيد مهم نيست يعني تا 10 ميليون مشكلي نداريد؟:31:
راستش میانگین هفته ای 10برگ پرینت رنگی و هفته ای هم 100برگ پرینت سیاسفید فک می کنم استفاده کنم
هزینه هم خب قبلا یه آمار گرفتم پرینتر 4 کاره سامسونگ سیاه سفید لیزری بود 250 تومن و جوهر افشان رنگی بود 150 تومن بود واسه همین پیش زمینه فکریم روی 400 تا 500 تومن بود! الان رو دیگه نمیدونم
تا 600 یا دیگه اگه خیلی عالی بود 700 تومن هم میدم بابتش :31: 10 میلیونم کجا بود :34:
بیشتر چون کارم طراحی گرافیکه می خوام طراحی هامو پرینت کنم خودم ببینم که تو چاپ چطور میشه! یا به مشتری نشون بدم!

Mo(-)3en1
16-01-2012, 21:32
یکی این پست من رو جواب بده خواهشا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mo(-)3en1
16-01-2012, 22:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad.t
17-01-2012, 00:09
راستش میانگین هفته ای 10برگ پرینت رنگی و هفته ای هم 100برگ پرینت سیاسفید فک می کنم استفاده کنم
هزینه هم خب قبلا یه آمار گرفتم پرینتر 4 کاره سامسونگ سیاه سفید لیزری بود 250 تومن و جوهر افشان رنگی بود 150 تومن بود واسه همین پیش زمینه فکریم روی 400 تا 500 تومن بود! الان رو دیگه نمیدونم
تا 600 یا دیگه اگه خیلی عالی بود 700 تومن هم میدم بابتش :31: 10 میلیونم کجا بود :34:
بیشتر چون کارم طراحی گرافیکه می خوام طراحی هامو پرینت کنم خودم ببینم که تو چاپ چطور میشه! یا به مشتری نشون بدم!

خب پرينت سياه و سفيد نسبتا زياد هست و خريد 4 كاره جوهر افشان منطقي نيست.
كيفيت پرينت اگه مي خواهيد بايد جوهر افشان بگيريد.
من جوهر افشان رو كانن 4840 پيشنهاد ميكنم ليزري رو هم مثلا اچ پي 1212 حدود 400 تومن

Mo(-)3en1
17-01-2012, 14:39
خب پرينت سياه و سفيد نسبتا زياد هست و خريد 4 كاره جوهر افشان منطقي نيست.
كيفيت پرينت اگه مي خواهيد بايد جوهر افشان بگيريد.
من جوهر افشان رو كانن 4840 پيشنهاد ميكنم ليزري رو هم مثلا اچ پي 1212 حدود 400 تومن

خیلی ممنون دوست عزیز
برای چهار کاره لیزری سیاه سفید نظرتون راجع به پرینتر سامسونگ چندکاره SCX-4623fh چیه ؟

mohammad.t
17-01-2012, 15:18
خیلی ممنون دوست عزیز
برای چهار کاره لیزری سیاه سفید نظرتون راجع به پرینتر سامسونگ چندکاره SCX-4623fh چیه ؟

من ليزري سامسونگ رو قبول ندارم و به كسي پيشنهاد نمي دم، اگه مايليد در موردش بدونيد از كساني كه ازش دارند استفاده مي كنند بپرسيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mo(-)3en1
17-01-2012, 22:54
خیلـــــــــــی خیــــــــــلی ممنون دوست عزیز:11: خیلی کمک کردین بهم

فقط به عنوان آخرین سوال و جمع بندی نهایی که دیگه برم بخرم :31:

3 تا از بهترین مدل های پرینتر جوهر افشان تک کاره رنگی که کیفیت چاپ خیلی خوبی دارن رو معرفی کنید؟(به ترتیب کیفیت)

و 3 مدل از بهترین پرینتر های لیزری چهار کاره رو بهم معرفی کنید؟

بازم ممنون از کمک عالیتون