PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست يا معرفي برنامه تبلت هاي اندرويدي

PersiAndroid
14-01-2012, 22:41
مواردی كه بايد در ایجاد پست جدیدبراي درخواست برنامه در این بخش رعايت شود :

1- برای هر درخواست فقط 1 بار پست ایجاد کنید
2- مضامين مناسب و گویا انتخاب کنید تا ساير كاربران بتوانند برنامه ي دلخواه شما را معرفي كنند
پست هايي با مضمون و درخواست نامشخص بدون اطلاع قبلی حذف میشوند.
3-به جواب رسیدن تاپیک نیازمند زمان است،لطفا جهت حفظ آرامش انجمن صبوری ورزید.

مواردی كه بايد در ایجاد پست جدیدبراي پاسخ در این بخش رعايت شود :

4- اگر کمکی نمی توانید بکنید از دادن پست بی جا و بی محتوا خودداری کنید

5- اگر برنامه معرفي مي كنيد ذكر نام برنامه + مختصر توضیح فارسی در پست الزامیست

6-عکس و اسکرین شات از برنامه الزامی است . توجه كنيد كه عكس فيلتـر نشده باشد .

7-توضیح مختصر در مورد برنامه ارسال شده به فارسی + ترجيحا توضيح اصلی برنامه به انگليسی

8-لینک های دانلـود از انجمن ها و سایت های دیگـه ممنوع ! ( بدون اطلاع رسانی ) تایپک حذف میشه

9-در صورتی كه برنامه برای تبلت آندروید خاصی يا سخت افزار خاصي است بايد در عنوان ذكر شود .
عدم اجرا برنامه بر روی نسخه های قدیمی مثلا جينجر برد حتما تذكر داده شوديا اگر مخصوص ورژن هاني كامب هست هم ذكر كنيد . و اگر مخصوص تبلت خاصي است ذكر شود

10 - لطفا براي هر برنامه توضيحات كافي دهيد تا در دسته بندي پست اول قرار بگيرد.

ليست نرم افزار ها

Spare Parts Plus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MX Video Player Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Photoshop Touch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

avast! Free Mobile Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dash_mehdi
24-01-2012, 01:44
سلام دوستان یه سایت می خوام تا برنامه های تبلت (گلکسی تب 10.1) رو برای دانلود داشته باشه و حتما برنامه ها (بازی و نرم افزار کاربردی) می خوام تمام تصویر باشه اخه بعضی برنامه ها فقط گوشه ای از تصویر میان.
ممنون

PersiAndroid
25-01-2012, 01:37
برنامه ي خاصي مد نظرتون هست بفرمائيد.
چون ميخوام يه ليست كاربردي از برنامه هاي هاني كامب بذارم

F R E E M A N
27-01-2012, 11:51
برای شروع اپلیکیشن Spare Parts Plus را معرفی میکنم
معرفی چند ویژگی مهم این اپلیکیشن:
1. فعال یا غیرفعال کردن compatibility mode برای اینکه بعضی اپلیکیشنها بتوانند در حالت full screen روی تبلتهایی با صفحه نمایش بزرگ اجرا شوند
2. کنترل سرعتهای windows animation یا غیر فعال کردن آنها برای افزایش سرعت دیوایس
3. کنترل سرعتهای windows transition یا غیر فعال کردن آنها برای افزایش سرعت دیوایس
... سایر موارد در اندروید مارکت توضیح داده شده

Download Spare-Parts-Plus-PRO-no-ads-v1.42(94KB) From MediaFire ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fe40e8zot37ti8es)

hfb
30-01-2012, 13:49
برنامه ایی که در تبلت گالاکسی 10.1 بتواند زیر نویس فارسی رو همراه فیلم نمایش بده معرفی کنید.ک:11:

F R E E M A N
30-01-2012, 14:04
برنامه ایی که در تبلت گالاکسی 10.1 بتواند زیر نویس فارسی رو همراه فیلم نمایش بده معرفی کنید.ک:11:
بهترین پلیر با قابلیت نمایش زیرنویس فارسی: MX Video Player Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] id-apps%2F1989.html)

dash_mehdi
30-01-2012, 14:13
برنامه ي خاصي مد نظرتون هست بفرمائيد.
چون ميخوام يه ليست كاربردي از برنامه هاي هاني كامب بذارم

یه بازی که تو همه ی اگهی ها میبینم که موتور سواری تمام صفحه هست و یک بازی ماشینی گرافیک بالا بی زحمت معرفی کنید.
لطفا کرک شده باشه و طریقه نصب هم توضیح بدید ممنون

PersiAndroid
30-01-2012, 15:29
یه بازی که تو همه ی اگهی ها میبینم که موتور سواری تمام صفحه هست و یک بازی ماشینی گرافیک بالا بی زحمت معرفی کنید.
لطفا کرک شده باشه و طریقه نصب هم توضیح بدید ممنون

بازي ها رو تو اين تاپيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ميتونين دانلود كنين
بازي ريسينگ اونجا هست موتورسواري هم ميذارم

F R E E M A N
30-01-2012, 15:36
Photoshop Touch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oducts%2Fphotoshop-touch.html) اواخر 2011 برای اندروید عرضه شد که قابلیتهای بسیاری دارد
برای اجرای این نرم افزار، تبلت باید مشخصات زیر را داشته باشد:
Display size: 8.9-inch or larger
Display resolution: 1280 x 800 minimum

Download Photoshop Touch v1.0.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] id-apps%2F1921.html)

F R E E M A N
02-02-2012, 11:32
OfficeSuite Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fandroid_office%2F) یکی از بهترین نرم افزارهای آفیس برای اندروید میباشد که قابلیتهایی مثل ساخت و ویرایش فایلهای Excel , Word و PowerPoint و نمایش فایلهای PDF را دارد.

Download OfficeSuite Pro v5.5.748 cracked fixed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] id-apps%2F8.html)

F R E E M A N
02-02-2012, 17:12
avast! Free Mobile Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ee-mobile-security) بهترین آنتی ویروس برای اندروید است که تا به امروز عرضه شده و با وجود امکانات بسیاری که دارد رایگان می باشد!
به قول یکی از کاربران: Too good to be free

F R E E M A N
11-02-2012, 14:06
همانطور که می دانید مرورگر کروم مخصوص اندورید عرضه شده است. این مرورگر برخی از ویژگی های نسخه رو میزی را دارد و کاربران اندروید می توانند مرورگر PC خود را با مرورگر اندروید خود سینک کنند. در ادامه مشخصات و ویژگی های مرورگر کروم مخصوص دستگاه های اندرویدی را بررسی خواهیم کرد.

مرورگر کروم آندرویدی شامل برخی از ویژگی های نسخه رومیزی است که عبارتند از:
مرور همزمان چندین صفحه
وب گردی به صورت ناشناس
همگامسازی سایت های علامتگذاری شده

این نسخه قادر است کلیه صفحه های باز در مرورگر رومیزی کاربر را شناخته و در نسخه موبایل آنها را بگشاید.
آندروید نسخه 4.0 (ساندویچ بستنی) پیش نیاز این نسخه از مرورگر کروم است. یعنی تنها می توان آن را بر روی گوشی های سامسونگ گالاکسی نکسوس و نکسوس اس، موتورولا زووم و اسوس ترانسفورمر پرایم نصب نمود. برای دریافت این مرورگر کافی است به آندروید مارکت گوگل مراجعه نمایید.
کروم آندرویدی قادر است تا صفحات علامتگذاری شده در مرورگر رومیزی را در پوشه مخصوصی قرار دهد تا بتوان به راحتی به آنها دسترسی داشت.
یکی دیگر از ویژگی های کروم اندرویدی مربوط به صفحات مرور شده کاربر در رایانه رومیزی است. درواقع مرورگر آندرویدی قادر است آنچه که در حساب گوگل خود از آنها بازدید کرده اید را دوباره بارگذاری نماید. مرورگر گوگلی موبایل همچنین قادر است با استفاده از قابلیت سینک کردن (همگامسازی)،صفحات بازدید شده را با توجه به اطلاعات حاصل از تاریخچه جستجو و مرور صفحات، پیش بینی و پیشنهاد مناسب را برای راحتی کاربر ارائه کند.

از دیگر توانایی های مرورگر کروم مخصوص سیستم عامل آندروید می توان به بهره هرچه بهتر از سخت افزار و مرور روان¬تر صفحات وب اشاره کرد. همچنین این مرورگر دارای برخی خصوصیات پیشرفته HTML5 همچون Web Workers است که به برنامه های تحت وب اجازه می دهد به صورت آنی خود را بروزرسانی نمایند.
ضمنا این مرورگر مخصوص اندروید قادر است با استفاده از هوش مصنوعی و حدس اینکه چه لینک هایی مد نظر شماست، برخی صفحات را به صورت پیشفرض بارگذاری کند، درست همانند کاری که کروم رومیزی انجام می دهد. البته نباید از یاد برد برای صرفه جویی در هزینه های تبادل اطلاعات در اینترنت همراه، این خصوصیت تنها زمان استفاده از اینترنت بیسیم WiFi فعال خواهد بود.

جالب اینجاست که مرورگر آندرویدی برگ برنده ای دارد که نه تنها در نمونه رومیزی ندیده ایم که سایر رقبا فاقد آن هستند. کروم قادر است زمانی که کاربر در فضایی آکنده از لینک ها سیر می نماید، چند تصویر از لینک ها را بزرگنمایی کرده و انتخاب لینک صحیح را برای کاربر ساده کند.

البته نسخه فعلی مرورگر مخصوص آندروید نه تنها از فلش پشتیبانی نکرده، که فاقد قابلیت کلیدی استفاده از افزونه ها را نیز ندارد. اما خوشبختانه زیر ساخت آن به گونه ای طراحی شده که بتواند در آینده این مهم را نیز برآورده نماید.

چرا این برنامه را تنها می توان بر روی نسخه 4.0 آندروید نصب نمود؟
پاسخ ساده و قانع کننده است؛ با توجه به اینکه کروم آندرویدی از API هایی بهره می برد که در نسخه های قبلی آندروید نمی توان آنها را یافت مسلماً نمی توانیم آنرا در نسخه های قبلی نصب کنیم.

ویژگی دیگر مرورگر آندرویدی مرور زبانه ای (باز کردن صفحات در Tab های مختلف) است. بدین ترتیب که کروم زبانه های مجزایی را برای هر صفحه در نظر گرفته و آن را به صورت کلی نمایش نمی دهد. یعنی رویکردی را در پیش گرفته که سایر رقبا هنوز نتوانسته اند به آن برسند. بدین ترتیب کاربر قادر خواهد بود تا سریعاً بین زبانه ها حرکت نموده و به صفحه دلخواه برود.

منبع: PCworld

a.toraby
01-05-2012, 21:24
دوستان نرم افزار viber روی این تبلت ها هم کار میکنه؟

New-P30world
01-05-2012, 22:42
دوستان نرم افزار viber روی این تبلت ها هم کار میکنه؟

سلام

چرا که نه.. نسخه مخصوص آندروئید رو استفاده کنید.. :5:

خوش باشید/ :8:

ab2reza1360
07-07-2012, 10:13
درود بر دوستان
من به تازگی این تبلت رو خریداری کردم،
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دنبال یه سری برنامه های کاربردی مثل یه ویدئو پلیر قوی و امثال این هستم که روش نصب کنم
لطفا بهم معرفی کنید
سپاس

New-P30world
07-07-2012, 12:22
درود بر دوستان
من به تازگی این تبلت رو خریداری کردم،
دنبال یه سری برنامه های کاربردی مثل یه ویدئو پلیر قوی و امثال این هستم که روش نصب کنم
لطفا بهم معرفی کنید
سپاس

|

Mx video player و Best vplayer pro جزء قوی ترین ویدئو پلیرها می باشند! :5:

|

ab2reza1360
10-07-2012, 15:52
avast! Free Mobile Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ee-mobile-security) لینکش باز نمیشه!!

Mx video player موقع اجرا اینو میگه:
Video Codec is not installed
Type:ARMv7
Required Version:1.61 or later
OfficeSuite Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fandroid_office%2F) هم نصب کردم، اجرا میشه اما به محض اینکه میاد بالا ارور میده که توسط سیستم استاپ شده!!

مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

mehdi_47
18-07-2012, 23:42
سلام
میخواستم بدونم برای آندروید فتوشاپ هم وجود داره ؟ و اگه هست در چه سطحی قرار داره؟
ممنون

New-P30world
19-07-2012, 11:25
سلام
میخواستم بدونم برای آندروید فتوشاپ هم وجود داره ؟ و اگه هست در چه سطحی قرار داره؟
ممنون

|

بله! :5:

Adobe Photoshop touch و Adobe Photoshop Express
من کار نکردم ولی دوستان میگن بسیار کار راه می اندازد! :46:

|

onlinetab
30-09-2012, 23:53
سلام
بزودی سایت آنلاین تب پکیچ اختصاصی برای تبلت های آندرویدی عرضه میکنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bbijan
07-10-2012, 11:09
نصب SQL بر روی تبلت ها ؟؟؟
به نظر شما آیا همچین چیزی امکان داره؟؟ آیا میشه بر روی نرم افزار های اندرویدی که تقریبا تمامی تبلت ها از آن استفاده می کنند بانک اطلاعاتی بارگزاری کرد؟؟

شاید این مسئله مهمی برای کاربرانی که از ویندوزهای و کامپیوتر ها استفاده میکنند نباشد ولی برای کسانی که روزانه درگیر کار با تبلت ها می باشند مسئله مهمی باست چرا که بتوانند از نرم افزارهایی استفاده کنند که با بانک اطلاعاتی سرو کار دارد. این محدودیتیست که در استفاده از تبلت ها میتوان نام برد.
عزیزانی که نظر یا اطلاعاتی در خصوص دارند ازشون خواهشمند ام نظر شون رو بگند تا شاید راهی برای حل مشکل پیدا کرد...........
ممنون

Stream
07-10-2012, 15:37
بله دوست عزیز چه iOS چه اندروید چندین بانک اطلاعاتی دارن و هردوشون هم از SQLite پشتیبانی می کنن.

smahdis
10-10-2012, 05:53
توجه داشته باشید که برای گوشیها و تبلتها فقط و فقط میشه از SQLite استفاده کرد و از سیستمهای بزرگی مثل MS Sql Server یا Oracle یا... به دلیل سنگینی بیش از حد نمیشه استفاده کرد. SQLite به صورت پیش فرض روی گوشیهای آندرویدی و IOS نصب هست.

javady
15-11-2012, 11:49
یه سوال؟ الان تبلت سامسونگ من آندروید 4.0 داره میخوام آپدیتش کنم به 4.1 چطوری اینکار رو

تایپکی هست که بازی و برنامه برای تبلت های آندروید ارائه شده باشه؟ من تایپکی پیدا نکردم به جز اینجا

m_benz2008
16-11-2012, 10:16
سلام به همه دوستانه گلم
آقا من تبلت هیوندای دارم چطور میتونم سیستم عاملشو آپدیت کنم
ورژن سیستم عامه فعلیش 4.0.4است آیا امکان آپدیتش هست؟
آخه تو تنظیماتش چیزی ننوشته که بشه

MOHSENSHAB
24-11-2012, 22:51
با سلام
از کجا میشه غیر از گوگل app
دانلود کرد

L
که همه app رو داشته باشه
مثل گوگل

اگه appزیر
LEARNING OFFLINE W3SCHOOL

najooli
03-12-2012, 14:58
سلام . من یه نرم افزار جی پی اس برای تبلتم میخوام . استفاده ای که دارم هم مسیر یابی . با اتومبیل مسافرت زیاد میرم میخوام که تو پیدا کردن مسیر کمکم کنه

Abdolreza2012
28-12-2012, 04:04
دوستان من یه فوتوشاپ خوب برای اندروید میخوام که راحت اجرا شه و بشه باهاش کار کرد
من خودم Adobe_Photoshop_Touch_v1.3.0 دانلود کردم میخواد کاریو انجام بده خیلی طولش میده و اذیت میکنه در کل اذیت میکنه

saye
28-12-2012, 10:17
دوستان من یه فوتوشاپ خوب برای اندروید میخوام که راحت اجرا شه و بشه باهاش کار کرد
من خودم Adobe_Photoshop_Touch_v1.3.0 دانلود کردم میخواد کاریو انجام بده خیلی طولش میده و اذیت میکنه در کل اذیت میکنه

سلام
برنامه ی
adobe photoshop express
رو نصب کنید. که میتونید انلاین هم باهاش کار کنید
اما نصبت به فوتوشاپ روی pc خیلی خلاصه تره .به خاطر همین هم سرعت عملکردش زیاده

Abdolreza2012
28-12-2012, 23:09
سلام
برنامه ی
adobe photoshop express
رو نصب کنید. که میتونید انلاین هم باهاش کار کنید
اما نصبت به فوتوشاپ روی pc خیلی خلاصه تره .به خاطر همین هم سرعت عملکردش زیاده
من همینو که گفتی هم نصب کردم ولی فقط آنلاین میشد باهاش کار کرد
کاره خاصی نمیشد باهاش کرد
اینی که شما گفتی فکر کنم 4 مگابایته ولی اونی که من خودم نصب کردم حدود 50 مگابایت بود خیلی امکانات داشت ولی گیر میکرد

saye
29-12-2012, 13:09
من نصبش کردم . غیر انلاین هم کار میکنه . ابزارهاش تقریبا فقط ابزارهای اولیه هستن اما نیاز رو در حد تبلت و گوشی رفع میکنه

Abdolreza2012
29-12-2012, 19:34
من نصبش کردم . غیر انلاین هم کار میکنه . ابزارهاش تقریبا فقط ابزارهای اولیه هستن اما نیاز رو در حد تبلت و گوشی رفع میکنه
مرسی
خب شما جزء اینی که گفتید فوتوشاپ دیگه ای سراغ ندارید که بشه باهاش کاره تخصصی انجام داد؟:n02:

saye
30-12-2012, 12:16
برای چه کاری میخاین؟
برای روتوش؟ برای ادیت؟ برای گارهای گرافیکی مثل طراحی شخصیت؟ یا؟

Abdolreza2012
30-12-2012, 16:02
برای چه کاری میخاین؟
برای روتوش؟ برای ادیت؟ برای گارهای گرافیکی مثل طراحی شخصیت؟ یا؟

من میخوام بتونم عکس ها رو برش بدم و روی یه عکس دیگه بذارم
اصلا چنین فوتوشاپی برای اندروید هست؟:n02:

saye
31-12-2012, 11:41
حالا چرا حتما باید فوتوشاپ باشه؟؟!! برای این کار میتونید از 1نرم افزار دیگه استفاده کنید
مثلا Picture Cutout Guide

Abdolreza2012
31-12-2012, 15:31
حالا چرا حتما باید فوتوشاپ باشه؟؟!! برای این کار میتونید از 1نرم افزار دیگه استفاده کنید
مثلا Picture Cutout Guide
من برای اندروید میخواستم این برای کامپیوتر که

saye
31-12-2012, 17:09
عذر میخام اسمش رو جابجا گذاشتم
PicSay Pro–Photo Editor

Abdolreza2012
31-12-2012, 20:21
عذر میخام اسمش رو جابجا گذاشتم
PicSay Pro–Photo Editor

خواهش میکنم
خیلی ممنون فقط میشه باهش عکس هارو برش داد؟
اگه باز برنامه ی اندروید خوب سراغ داشتین بگید که استفاده کنم
مرسی

saye
01-01-2013, 17:12
تو مشخصاتش که نوشته قابلیت برش رو داره
چشم حتما

Alireza SM
24-01-2013, 16:04
بچه ها کسی لینک ام اکس پلیر رو داره ؟ توی صفحه های قبل لینکش بود ولی تروجان داشت و نود32 ازاشت بازش کنم. کسی لینک دیگه ای نداره ؟

Abdolreza2012
24-01-2013, 19:39
بچه ها کسی لینک ام اکس پلیر رو داره ؟ توی صفحه های قبل لینکش بود ولی تروجان داشت و نود32 ازاشت بازش کنم. کسی لینک دیگه ای نداره ؟

میتونید به این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])برید
و هرکدومو خواستید دانلود کنید

ahma
02-02-2013, 09:06
يك ديكشنري بابيلون كه آفلان كار كند از كجا ميتوان پيدا كرد ويا يكي ديگه..

nasser416
02-02-2013, 14:30
دوستان منشی تلفنی خوب برای آندروید کدام است؟

ahma
08-02-2013, 09:29
مثل اينكه به كوير زده ايم. چقدر بجه هاي ايران افسرده شده اند .

bastami
13-03-2013, 22:16
سلام من دنبال یه دیکشنری برای تبلت آندرویدی گلکسی نوت 10.1 می گردم که بتونه بدون تغییر سایز اجرا بشه. چون تبلت من میتونه دو پنجره همزمان باز کنه برای همین می خوام تو یه پنجره یه فایل مثلا پی دی اف باز کنم و تو اون یکی پنجره دکشنری اینکه سایزش بهم نخوره برام خیلی مهمه.

MoJtaBa.R
22-06-2013, 22:22
میتونید به این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])برید
و هرکدومو خواستید دانلود کنید

Server not found

Meisam.apk
14-07-2013, 14:40
يك ديكشنري بابيلون كه آفلان كار كند از كجا ميتوان پيدا كرد ويا يكي ديگه..
translate گوگل خیلی خوب هست و توی نسخه ی جدیدش امکان دانلود دیتا و استفاده ی آفلاین هست.

Meisam.apk
14-07-2013, 14:42
لینک صفحه ی دانلود نسخه ی های مختلف MX Player:

rezarrrr
22-07-2013, 18:23
سلام من دنبال برنهمه ای میگردم که بتونم رو فایل pdf یادداشت بنویسم و جاییش رو علامت بزنم
دوستان همچین نرم افزاری سراغ داشتید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ali nemesis
22-07-2013, 20:11
سلام من دنبال برنهمه ای میگردم که بتونم رو فایل pdf یادداشت بنویسم و جاییش رو علامت بزنم

از برنامه Mantano Reader استفاده کن قابلیت های زیادی از جمله علامت گذاری یک قسمت متن و ایجاد بوک مارک را دارد از بازار قابل دریافت هست:)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Meisam.apk
22-07-2013, 22:10

Adobe Reader،بهترین گزینه ست من خیلی وقته ازش استفاده می کنم.
یادداشت به دست خط،یادداشت تایپی می تونید اضافه کنید.

rezarrrr
01-08-2013, 13:55
سلام من دنبال برنامه ای هستم که بتونم با وای فای مثلا عکسی رو برای tv ارسال کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

Meisam.apk
03-08-2013, 12:35
فک می کنم...
باید smart tv داشته باشید.و مثلا هم تبلت و هم tv سامسونگ
یا سونی

rezarrrr
04-08-2013, 09:42
فک می کنم...
باید smart tv داشته باشید.و مثلا هم تبلت و هم tv سامسونگ
یا سونی
سلام
smart lg هست
جویا شدم گفتن از طریق قابلیت dlna میتونی فایلهات رو به tvارسال کنی
ولی نرم افزاری رو پیدا نکردم

hossein.asghari
04-08-2013, 11:18
با سلام . تبلت من asus memo pad smart 10 است. که وقتی به شارژ می زنمش ، رو تبلت یه چراغ قرمز روشن می شه و وقتی که فول میشه سبز میشه.
می خاستم از این LED به عنوان notification LED استفاده کنم اما با هم برنامه ای که تست کردم نشد. شما چی پیشنهاد میدین؟؟
با تشکر:n16:

Meisam.apk
04-08-2013, 11:38
سلام
smart lg هست
جویا شدم گفتن از طریق قابلیت dlna میتونی فایلهات رو به tvارسال کنی
ولی نرم افزاری رو پیدا نکردم

این نرم افزار رو امتحان کن:
iMediaShare HD v5.1
از سایت آندرویدیها هم می تونی دانلود کنی

Meisam.apk
04-08-2013, 11:42
با سلام . تبلت من asus memo pad smart 10 است. که وقتی به شارژ می زنمش ، رو تبلت یه چراغ قرمز روشن می شه و وقتی که فول میشه سبز میشه.
می خاستم از این LED به عنوان notification LED استفاده کنم اما با هم برنامه ای که تست کردم نشد. شما چی پیشنهاد میدین؟؟
با تشکر:n16:
منظورتون اینکه وقتی یه sms میاد این چراغ روشن بشه؟
توی تنظیمات خود دستگاه نتونستی پیدا کنی؟

hossein.asghari
04-08-2013, 11:54
منظورتون اینکه وقتی یه sms میاد این چراغ روشن بشه؟
توی تنظیمات خود دستگاه نتونستی پیدا کنی؟

بله، یا تو مسنجر ها اطلاع بده...
من تو تنظیمات نتونستم پیدا کنم...:n03:

Meisam.apk
04-08-2013, 13:41
بله، یا تو مسنجر ها اطلاع بده...
من تو تنظیمات نتونستم پیدا کنم...:n03:
می دونم که همچین نرم افزاری که می خای هست.اما اسمش یادم نبود.
search هم کردم اما پیدا نشد متاسفانه.
موفق باشی

hossein.asghari
04-08-2013, 13:50
ای بابا:n03:
پس بیخیال بشم؟؟؟
من با این نرم افزار ها تست کردم اما نشد ، شاید یه قلقی داره...
light flow - light manager - LED blinker pro - LED test - charging LED

Meisam.apk
05-08-2013, 17:55
دنبال نرم افزار خوب توی پنهان سازی فولدر بودم،پستش هم به اشتباه توی بخش بازی نوشتم اما حالا پیدا کردم گفتم بیام اعلام کنم:n02:
FOLDER LOCK
از اسمش خیلی معلومه!

King Abbas
12-09-2013, 18:08
سلام دوستان
من یه تبلت بدون سیم دارم یه نرم افزار جی پی اس افلاین می خوام که نقشه ایرانم داشته باشه لطفا کمک بدین با تشکر
در ضمن Ndrive رو هم امتحان کردم ...

behzad20000
13-09-2013, 19:59
سلام

چند بازی برای تبلت Asus Memo Pad ME173X HD - 16GB می خوام لطفا سایت دانلود معرفی کنید در ضمن هر بازی یا برنامه آندروید حتی واسه موبایل رو می شه رو این تبلت نصب کرد یا اینکه باید مخصوص تبلت و سایز اون باشه؟

ممنون

Meisam.apk
17-09-2013, 14:35
سلام

چند بازی برای تبلت Asus Memo Pad ME173X HD - 16GB می خوام لطفا سایت دانلود معرفی کنید در ضمن هر بازی یا برنامه آندروید حتی واسه موبایل رو می شه رو این تبلت نصب کرد یا اینکه باید مخصوص تبلت و سایز اون باشه؟

ممنون
cafebazaar.ir
play-store.ir

سایت های معروفین و باید توشون عضو بشی

mohammad_77
17-10-2013, 16:30
سلام.
من یک مشکل دارم و اون هم اینه که بازی و برنامه که نصب می کنم همش این و اون توش هستند . نرم افزار یا لانچری می خواهم که اون ها رو مخفی کنه و بعضی ها رو نشون بده یا اون لانچر دسترسی به منوهاش رو بشه غیر فعال کرد تا معلوم نشه چی ها روش نصبه .
تبلت دارم .
ممنون .

ehsan102
17-10-2013, 17:33
سلام.
من یک مشکل دارم و اون هم اینه که بازی و برنامه که نصب می کنم همش این و اون توش هستند . نرم افزار یا لانچری می خواهم که اون ها رو مخفی کنه و بعضی ها رو نشون بده یا اون لانچر دسترسی به منوهاش رو بشه غیر فعال کرد تا معلوم نشه چی ها روش نصبه .
تبلت دارم .
ممنون .
نرم افزار که زیاده ، ولی باید تبلت روت باشه
مثلا :
hide apps root
hide apps pro
hide all file
apps lock & gallery lock+hide
apphider

mohammad_77
18-10-2013, 16:00
این نرم افزار لانچر نکسوس رو یافتم و با کمی تنظیمات می شه برنامه ها رو از منوی اصلی مخفی کرد . ممنون .

mo_sa
18-10-2013, 21:47
سلام.
تبلت دارم .
ممنون .
من لانچر Nova رو به شما پیشنهاد می کنم. با یه سری تنظیماتی که توش داره می تونین مثل خود stock نکسوس بکنیدش و می تونید فایلهای مورد نظرتون رو Hide کنید.

Переклад не
03-12-2013, 06:59
دوستان بهترین ویدیو پلیر بری نسخه ی ۴ به بعد چیه؟ممنون

adrenalin
03-12-2013, 14:20
دوستان بهترین ویدیو پلیر بری نسخه ی ۴ به بعد چیه؟ممنون

اینا جزء بهترین ها هستن البته ازنظر من :n05:

Переклад не
03-12-2013, 19:14
تاحالانتونستم هیچ پلیری رو تو این تبلتم به کار بندازم.نمیدونم چه مرگشه
ایسوس فون پد 7 نسخه ی 2

adrenalin
04-12-2013, 14:59
تاحالانتونستم هیچ پلیری رو تو این تبلتم به کار بندازم.نمیدونم چه مرگشه
ایسوس فون پد 7 نسخه ی 2

اون به خاظر cpu به کار رفته تو تبلت هست و به خاطر همین موضوع یه سری نرم افزار ها نصب نمیشن مشکل خاصی نداره ها که بگم دستگاه شما مشکل داره
از معماری به کار رفته داخل cpu های اینتل این مشکل پیش اومده :n05:

berendji
06-12-2013, 12:52
اون به خاظر cpu به کار رفته تو تبلت هست و به خاطر همین موضوع یه سری نرم افزار ها نصب نمیشن مشکل خاصی نداره ها که بگم دستگاه شما مشکل داره
این موضوع چقدر رو اعصابه؟ به ندرت پیش میاد یا نه مرتب این مشکل رو خواهیم داشت؟

berendji
10-12-2013, 01:12
برنامه رایگانی برای صدور پیش فاکتور برای اندروید هست؟

Переклад не
17-12-2013, 21:31
دوستان کدوم برنامه بهترین هست در زمینه ی ویرایش عکسها و ایجاد دستنوشته یا طراحی دستی روی عکسها؟
مثلا بشه خوب عکسارو زوم کرد و روشون چیزی نوشت .مثله tango که وقتی عکسی توش آپلود میکنیم ، براحتی میشه محل دلخواه عکسارو زوم کردش و با سرعت بالایی روش چیزی نوشت.
سبک -- باشه مثلا
ممنون

bfz1005
31-12-2013, 20:36
با سلام خدمت دوستان عزیز

خیلی وقته دنبال برنامه ای شبیه به Deep Freez برای اندروید میگردم؛ اگه کسی خودش یا شبیهش رو داشت برام ارسال کنه

ممنون:n12:

Mohammad_es66
15-01-2014, 15:09
بهترین نرم افزار gps رو میخواستم ورژن اندروید 4.2

Mohammad_es66
17-01-2014, 11:23
چقدر اینجا سوت و کوره

Temple Of Doom
17-01-2014, 12:55
سلام دوستان

لطفاً یه برنامه PDF خوان خوب رو به من معرفی کنین.
مخصوصاً اینکه قابلیت Highlight کردن متون رو هم داشته باشه

با تشکر

samisamo
02-02-2014, 07:19
سلام نرمافزاری هست که روتبلت گلکسی نوت10نصب کنم ک تشخیص بده به چه سایتهایی سر زدم؟

amir_t6262
02-02-2014, 20:09
بهترین نرم افزار gps رو میخواستم ورژن اندروید 4.2

من که maverick نصب کردم.

alnaz
19-02-2014, 20:37
یه قند شکن واسه اندرویید بزارید

behzad20000
27-03-2014, 11:16
سلام

یه دیکشنری می خوام واسه تبلت که مثل بابیلون داخل هر برنامه و متنی عمل کنه اگه همچین چیزی هست لطفا معرفی کنید

ممنون

bahareh_bus
29-03-2014, 18:32
سلام

یه دیکشنری می خوام واسه تبلت که مثل بابیلون داخل هر برنامه و متنی عمل کنه اگه همچین چیزی هست لطفا معرفی کنید

ممنون

سلام

برنامه blueDic رو نصب کن.
زمانی که میخوای از برنامه خارج بشی یه پاپ آپ رو صفحه میاد که شما باید گزینه Monitoring Clipboard on exit رو تیک بزنی.
حالا هر زمانی و هرجایی که خواستید مثل داخل مرورگر یا فایل پی دی اف و ... کافیه هر کلمه ای رو که خواستید کپی کنید (وارد کلیپ برد بشه) بلافاصله پنجره ای باز میشه و معنی اون لغت رو نمایش میده.
مثلآ داخل کروم که باشی کافیه انگشتت رو برای 3 ثانیه روی هر کلمه ای نگه داری تا انتخاب بشه و بعد داخل کلیپ برد کپیش کنی.

behzad20000
31-03-2014, 07:08
سلام

برنامه blueDic رو نصب کن.
زمانی که میخوای از برنامه خارج بشی یه پاپ آپ رو صفحه میاد که شما باید گزینه Monitoring Clipboard on exit رو تیک بزنی.
حالا هر زمانی و هرجایی که خواستید مثل داخل مرورگر یا فایل پی دی اف و ... کافیه هر کلمه ای رو که خواستید کپی کنید (وارد کلیپ برد بشه) بلافاصله پنجره ای باز میشه و معنی اون لغت رو نمایش میده.
مثلآ داخل کروم که باشی کافیه انگشتت رو برای 3 ثانیه روی هر کلمه ای نگه داری تا انتخاب بشه و بعد داخل کلیپ برد کپیش کنی.

با تشکر از شما به خاطر پاسختون

من این دیکشنری رو نصب کردم ولی موقع خروج این پیغام نمی ده تو تنظیمات برنامه هم گشتم و همه گزینه ها محتمل رو تیک دار کردم ولی متاسفانه تغییری نکرد لطفا راهنمایی کنید .در ضمن فایلای صوتی رو هم واسه من پخش نمی کنه اگه مقدوره براتون طریقه نصب صحیح این دیکشنری رو واسم توضیح بدین
بازم تشکر

bahareh_bus
31-03-2014, 11:17
با تشکر از شما به خاطر پاسختون

من این دیکشنری رو نصب کردم ولی موقع خروج این پیغام نمی ده تو تنظیمات برنامه هم گشتم و همه گزینه ها محتمل رو تیک دار کردم ولی متاسفانه تغییری نکرد لطفا راهنمایی کنید .در ضمن فایلای صوتی رو هم واسه من پخش نمی کنه اگه مقدوره براتون طریقه نصب صحیح این دیکشنری رو واسم توضیح بدین
بازم تشکر

احتمالآ نسخه ای که شما دانلود کردی قدیمی هست.

اخرین نسخشو از اینجا دانلود کن :

بعد از نصب وارد Setting برنامه شو و گزینه Monitoring Clipboard رو تیک بزن و از برنامه خارج شو.

behzad20000
01-04-2014, 12:20
سلام
بله حق با شما بود و با راهنماییتون موفق شدم ولی مشکل جدیدی که دارم اینه ببخلاف متون داخل وب ، داخل متن پی دی اف عمل نمی کنه ! مشکل چیه؟

بازم ممنون

zerohour
11-04-2014, 21:13
بهترین نرم افزار تورنت برای اندروید چیه ؟
ضمنا خیلی از فایلهای پی دی اف که من دانلود میکنم دانلود نمیشن و حجمشون صفر هست ؟ کسی میدونه مشکل چیه ؟

kasi58
11-04-2014, 22:24
سلام
ویبر ویندوز من مشکل پیدا کرده و همش reconnecting میزنه و وصل نمیشه یک بر هم پاک کردم وقتی میخوام از سایت خود ویبر دانلود کنم ،دانلود نمیکنه ،مشکل از کجاس ؟

Golbarg01
25-04-2014, 13:34
سلام دوستان
یه تبلت اندروید لنوو خریدیم برای یه بچه 7 ساله
چه برنامه ها و بازی هاییباید روش نصب بشه؟
قبل از راه اندازی چه کارهایی باید با تبلت کرد؟
طرز کارش مثل گوشی های اندرویدی هست یا فرق می کنه؟

rshafiiy
25-04-2014, 14:03

آقا این چه حرفیه شما زدی . هیچ مشکلی نداره منم فون پد دارم خیلی راحت ام ایکس پلیر روش کار می کنه تا ویدیو ۱۰۸۰ هم باهاش پخش کردم. این نرم افزارهایی هم که نصب نمیشن یه سری نیست چند تا نرم افزار محدوده مثل فایرفکس و ...

hossein.asghari
11-06-2014, 15:59
سلام
من به دنبال نرم افزار android ----t میگردم البته ورژن کاملش
این نرم افزار در گوگل پلی وجود داره اما همون طور که در تصویر مشخصه میگه در کشور شما این نرم افزار قابل دانلود نیس . اگه ممکن این نرم افزار رو تهیه کنید . باتشکر

Sent from my memo pad 10 using Tapatalk

SA3EDLORD
11-07-2014, 19:52
سلام دوستان. میشه کیبورد فارسی برای آندروید 4.2.2 بذارید؟ و بگید چطور باید نصب کنم؟

nasser416
12-07-2014, 00:00
سلام دوستان
من اخیرآ شماره تلفنهای موجودم در گوشی و نیز جی میلم که بهمدیگر ارتباط داده ام را از دست میدهم.این مساله در گوشی کهنه من نیز اتفاق می افتاد ولی اینبار فکر میکردم با گوشی جدید موتو جی که آندروید 4.4.3 را دارد این مشکل حل شود که متاسفانه نشد.لطفآ راهنماییم کنید.

Nimus
15-07-2014, 15:10
سلام دوستان. میشه کیبورد فارسی برای آندروید 4.2.2 بذارید؟ و بگید چطور باید نصب کنم؟

سلام دوست عزیز بله میشه تو اینترنت سرچ کنید پیدا میشه

sky1sky
16-09-2014, 23:17
سلام برنامه یااهو مسنجر می خوام برای تبلت مارک ایسوز ، از نت چند نسخه گرفتم ونصب کردم اما پلاگین های یاهو مسنجر خطا میده
اگهنسخه ای ازیاهو مسنجر دارید که به راحتی نصب می شه و پلاگین های مسنجر به درست کار می کنن لینک بدید مرسی:n16:

pashangparsi6
24-09-2014, 00:58
با درود

دوستان من به تازگی یک تبلت لنوو خریداری کردم. لطفا یک مجموعه از نرم افزارهای کاربردی و خوب که معمولا همه ازشون بهره می برند رو به من معرفی کنید برای دانلود کردن (اگر می شه مجموعه یکجا باشه)

با سپاس

javadshahvand
27-09-2014, 09:40
نرم افزار ریکاوری حافظه تبلت که روی اندروید نصب بشه چی هست؟
ممنون

sadratamari
19-10-2014, 00:19
سلام دوستان ، نرم افزار برای دیدن فایل های تصویری در اینترنت میخواهم.
لطفا راهنمایی کنید.

sadratamari
19-10-2014, 00:29
لطفا راهنمایی کنید.

ali nemesis
05-11-2014, 20:20
سلام
من به دنبال نرم افزار android ----t میگردم البته ورژن کاملش
این نرم افزار در گوگل پلی وجود داره اما همون طور که در تصویر مشخصه میگه در کشور شما این نرم افزار قابل دانلود نیس . اگه ممکن این نرم افزار رو تهیه کنید . باتشکر

Sent from my memo pad 10 using Tapatalk

بفرما

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

ali nemesis
05-11-2014, 20:25
با درود

دوستان من به تازگی یک تبلت لنوو خریداری کردم. لطفا یک مجموعه از نرم افزارهای کاربردی و خوب که معمولا همه ازشون بهره می برند رو به من معرفی کنید برای دانلود کردن (اگر می شه مجموعه یکجا باشه)

با سپاس

بفرما خرید یکجا از همین وبسایت نازنین

ali nemesis
05-11-2014, 20:38
سلام برنامه یااهو مسنجر می خوام برای تبلت مارک ایسوز ، از نت چند نسخه گرفتم ونصب کردم اما پلاگین های یاهو مسنجر خطا میده
اگهنسخه ای ازیاهو مسنجر دارید که به راحتی نصب می شه و پلاگین های مسنجر به درست کار می کنن لینک بدید مرسی:n16:

بفرما
با تشکر از سایت همسایه

dl.apktops.ir/apps/2014/09/Aqua_Mail_email_app_Pro_v1.5.0.19_Patched_apktops. ir.apk
dl.apktops.ir/apps/2014/07/K-at-Mail-Pro-Email-App-1.5.10_apktops.ir.apk

ali nemesis
05-11-2014, 20:42
لطفا راهنمایی کنید.

بفرما البته فکر کنم منظورتون فلش پلیر هست

dl.apktops.ir/apps/2014/01/Adobe_Flash_Player_v11.1.115.69_apktops.ir.apk.apk

sky1sky
08-11-2014, 12:52
مرسی برای یاهو مسنجر
ali nemesis ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دنبال نرم افزار کنترل مصرف ترافیک برای تبلت هستم لطفا معرفی کنید. ایا نرم افزار هایی هر مارک تبلت مجزا هست یا برای تمامی تبلت و انواع مارک ها قابل نصب و استفاده هست؟؟ :n16:

ali nemesis
12-11-2014, 18:05
مرسی برای یاهو مسنجر
ali nemesis ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دنبال نرم افزار کنترل مصرف ترافیک برای تبلت هستم لطفا معرفی کنید. ایا نرم افزار هایی هر مارک تبلت مجزا هست یا برای تمامی تبلت و انواع مارک ها قابل نصب و استفاده هست؟؟ :n16:

فرقی نمیکنه تبلت باشه یا گوشی برنامه ها یکی هست فقط ممکنه یک برنامه با یک ورژن خاص سازگاری داشته باشه که این مورد هم به ندرت اتفاق میفته در صورتی که از ورژن های قدیمی اندروید استفاده کنید
بفرما خدمت شما از سایت ای پی کا تا‌پس

dl.apktops.ir/apps/2014/11/3G_Watchdog_Pro_v1.26.3_Apktops.ir.apk

داریوش۶۱
13-02-2015, 23:52
سلام خوب ومفید بود اگه ممکنه برنامه روت واسه تبلت لنوو a5500با اندروید 4.4.2رو هم بذارین ممنون میشم:n40:

runner
14-02-2015, 00:37
سلام خوب ومفید بود اگه ممکنه برنامه روت واسه تبلت لنوو a5500با اندروید 4.4.2رو هم بذارین ممنون میشم:n40:

Kingo Root ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

geysar
01-09-2015, 18:44
سلام
یک بازی که عمل جراحی پاست وبرای اندروید هست برام معرفی کنید .
دکترش خانومه /
بچه ازم خواسته نمی تونم پیدا کنم

runner
07-09-2015, 02:29
سلام
یک بازی که عمل جراحی پاست وبرای اندروید هست برام معرفی کنید .
دکترش خانومه /
بچه ازم خواسته نمی تونم پیدا کنم

Foot Surgery Simulator Dr Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Foot Doctor Games ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Little Foot Doctor- kids games ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alaydyn
21-09-2015, 12:32
برنامه ای برای یادآوری کارهای روزانه با امکانات بالا و رایگان

ممنونم معرفی کنید

runner
21-09-2015, 17:56
برنامه ای برای یادآوری کارهای روزانه با امکانات بالا و رایگان

ممنونم معرفی کنید

SomTodo 2.1.2 – برنامه مدیریت کارهای روزانه در اندروید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Notable: Quick Reminder v1.0.3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Omid.R.G
21-09-2015, 21:04
برنامه ی do it later برنامه ی رسمی ایسوس برای این منظور ، رایگان و ساده و پر کاربرد

Mehrdad-kia
02-10-2015, 05:52
سلام
برنامه ی مرورگر اینترنت اندروید هست که سیستم دانشگاهی گلستان رو باز کنه ؟
یعنی مشکله یک ملته این سیستم ممنون میشم کمک کنین
روی کامپیوتر فقط با IE باز میشه
روی موبایل با موزیلا و اپرا و کروم و IE هم تست کردم جواب نداد

bleu2u4u
29-11-2015, 15:27
بهترین برنامه برای مدیریت سایلنت گوشی چیه؟میخوام بشه باهاش تنظیم کرد یه سری روز خاص تو هفته از ساعت x تا y گوشی سایلنت باشه
یا مثلا خودش بفهمه هروقت وارد موقعیت مکانی x شدم گوشی رو سایلنت کنه

alaydyn
13-12-2015, 13:36
نرم افزار قران با صوت ؟؟

runner
13-12-2015, 17:46
نرم افزار قران با صوت ؟؟

شما از برنامه iQuran Pro 2.5.4 استفاده کنین یه سرچ کنین لینک دانلود مستقیم راحت گیر میاد به همراه دیتا

alaydyn
13-12-2015, 19:25
شما از برنامه iQuran Pro 2.5.4 استفاده کنین یه سرچ کنین لینک دانلود مستقیم راحت گیر میاد به همراه دیتا

نمیدونم میگن چون داری از نسخه کرک شده ان استفاده میکنید حرام است ؟؟؟؟

greena
29-12-2015, 15:54
سلام

یه برنامه برای بازیابی فایلهای رم تو کامپیوتر میخوام

sorek
30-12-2015, 17:09
سلام

یه برنامه برای بازیابی فایلهای رم تو کامپیوتر میخوام

من یه بار یه عکس رو خواستم ریکاوری کنم خوب بود کارش. حالا شمام امتحان کن:n02:

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] My Files Full)

greena
31-12-2015, 15:31
من یه بار یه عکس رو خواستم ریکاوری کنم خوب بود کارش. حالا شمام امتحان کن:n02:

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] My Files Full)

سلام برای گوشی امتحان کردید؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-04-2016, 14:31
لطفا حذف شود ......m

alaydyn
28-05-2016, 13:03
سلام

یک موزیک پلیر عالی خوب می خواهم البته به غیر از poweramp و jetaudio

orochi x
31-05-2016, 04:35
نرم افزار قران با صوت ؟؟

قرآن حبل المتین رو امتحان کن یه همچین اسمی داشت

ak313
06-06-2016, 00:53
نرم افزار قران با صوت ؟؟

quran bayan خوبه

ak313
06-06-2016, 00:55
می خوام نرم افزار بام بانک ملی رو نصب کنم میگه گوشیت روته و اجازه نصب نداری/ راه حلی؟

ak313
06-06-2016, 01:01
با استفاده از برنامه app cloner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میشود برنامه ایرانسل من یا هر برنامه ای رو به تعداد دلخواه روی یک دستگاه نصب کرد

runner
10-06-2016, 10:30
سلام

یک موزیک پلیر عالی خوب می خواهم البته به غیر از poweramp و jetaudio

Shuttle+ Music Player ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تپل
28-11-2016, 09:17
برنامه ای رو میخوام که بشه یک سین کارت رو خاموش کرد و سیم کارت دیگه فعال باشه

Ghaioom
17-12-2016, 10:35
سلام

من یه برنامه ای میخوام که واترمارک بزارم رو ویدئو ، برا گیف هم بزاره خوبه. دوکاره. ولی موقع رندر بشه کیفیت با رزولیشن رو انتخاب کرد!
میشه لطف کنید اسم برنامه رو؟

برنامه inshot انگار اینجوریه ولی دوستم میگه این برنامه پایینش اسم inshot رو درج میکنه. عجب! که باحال نیس اینکارش.

dvb55
02-03-2017, 20:11
longman Dictionary of Contemporary English 6th دانلود دیکشنری لانگمن به همراه دیتابیس و تلفظ آفلاین برای اندروید
اکتر جاها پولی گذاشتن برای دانلود. لینک free پیدا نکردم

am70
22-04-2017, 23:03
سلام دوستان

با این برنامه میتونین مخاطبین رو با تلگرام بازیابی کنید یا مخاطب های تلگرام تون رو به گوشی تون منتقل کنید
کار باهاش خیلی راحته و کافیه شماره تون رو وارد کنید برنامه اطلاعات مخاطبین شما رو از سرور بگیره و بعدش براحتی مخاطبین تون رو منتقل کنید یا حتی قبل از انتقال ویرای شون کنید

قابلیت های دیگه ای هم داره مثلا تصویر پروفایل تلگرام مخاطب تو به عنوان زنگ خور ثبت کنی
یا حتی خروجی اکسل بگیری

امتحان اش مجانی یه :n39:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ahmad9300
10-11-2017, 22:23
سلام
آیا نرم افزاری هست که باهاش بشه‌ متن داخل تصاویر رو کپی کرد؟

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

siava5h
12-01-2018, 20:08
برنامه ای که سرعت اینترنت موبایل رو محدود کنه. مثلا به برنامه ای خاص اجازه استفاده بیشتر از 100 کیلوبایت بر ثانیه رو نده، میتونین معرفی کنین؟

CAPITAN MAC
28-02-2018, 08:30
سلام
آیا نرم افزاری هست که باهاش بشه‌ کش و فایل های زاید واتس تلگرام اینستا گرام پاک کنه؟ یک نرم افزار هم می خواستم تا بتونه جلوی اپدیت اتوماتیک نرم افزار های گوشی بگیره

- - - Updated - - -

سلام
آیا نرم افزاری هست که باهاش بشه‌ کش و فایل های زاید واتس تلگرام اینستا گرام پاک کنه؟ یک نرم افزار هم می خواستم تا بتونه جلوی اپدیت اتوماتیک نرم افزار های گوشی بگیره

MOHAMMAD_ASEMOONI
28-02-2018, 09:22
سلامآیا نرم افزاری هست که باهاش بشه‌ کش و فایل های زاید واتس تلگرام اینستا گرام پاک کنه؟ یک نرم افزار هم می خواستم تا بتونه جلوی اپدیت اتوماتیک نرم افزار های گوشی بگیره- - - Updated - - -
سلامآیا نرم افزاری هست که باهاش بشه‌ کش و فایل های زاید واتس تلگرام اینستا گرام پاک کنه؟ یک نرم افزار هم می خواستم تا بتونه جلوی اپدیت اتوماتیک نرم افزار های گوشی بگیرهسلام

برنامه noroot firewall همه ی برنامه ها رو از دسترسی به نت منع میکنه جز اونی که بهش اجازه داده باشین .خیلی مفیده برای کاهش ترافیک مصرفی و منع دسترسی مخفیانه برنامه ها به نت و افزایش امنیت گوشی . در صفحات آخر تاپیک صرفه جوئی جزئیاتش هست
با برنامه های فایل اکسپلورر مثل ES file explorer میتونید برید توی فولدرهای گوشی و وارد فولدر تلگرام و واتس اپ و غیره بشید و فایلهای مورد نظرتون رو پاک کنین یا منتقل کنین با sd card
با این برنامه ها میتونند فایلهای با حجمی که تعیین میکنید رو براتون پیدا کنه تا حذف کنین یا منتقل کنین

برنامه ای که سرعت اینترنت موبایل رو محدود کنه. مثلا به برنامه ای خاص اجازه استفاده بیشتر از 100 کیلوبایت بر ثانیه رو نده، میتونین معرفی کنین؟

سلام
چه سودی داره چنین برنامه ای ؟
مهم کنترلِ حجم مصرفی هست . کنترل سرعت چه سودی داره
اگر دستگاه روی 2G باشه سرعت ببشتر از 30kb/s نمیشه
2G خیلی مفید هست برای کاهش مصرف باتری و جلوگیری از هـکِ ازلاعات زیاد در زمانِ کوتاه و همچنین کاهش خطر امواج موبایل
وقتی دانلود سنگین نداریم بهتره روی حالت 2G باشه

p===================================
صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی

siava5h
01-03-2018, 12:14
سلام
چه سودی داره چنین برنامه ای ؟
مهم کنترلِ حجم مصرفی هست . کنترل سرعت چه سودی داره
اگر دستگاه روی 2G باشه سرعت ببشتر از 30kb/s نمیشه
2G خیلی مفید هست برای کاهش مصرف باتری و جلوگیری از هـکِ ازلاعات زیاد در زمانِ کوتاه و همچنین کاهش خطر امواج موبایل
وقتی دانلود سنگین نداریم بهتره روی حالت 2G باشه

برای استفاده از برنامه اینستا و ایمو
استفاده از وضعیت 2G به دلیل لگ زیاد قادر به برقراری ارتباط خوب با ایمو نیستیم و بطور مداوم صدا قطع و وصل میشه.
و همچنین از اونجا که ما در ایران به ظاهر 4G داریم و با 3G فرقی نداره، اگر بر روی 3G بزاریم میزان ترافیک مصرفی در مکالمه تصویری به شدت زیاده. و همچنین اینستاگرام که نیازی به توصیف نداره.

در حالت 2G عملا هیچ کاری نمیشه در اینترنت کرد و تنظیم بر روی این وضعیت جز اعصاب خوردی هیچ چیز دیگری عاید نخواهد شد.

با داشتن برنامه محدود کننده سرعت، برنامه ایمو کیفیت تصویر رو متناسب با سرعت موجود تغییر میده و اینطوری میشه حجم مصرفی رو به شدت کاهش داد. و مدت زمان بیشتری رو به مکالمه پرداخت.

MOHAMMAD_ASEMOONI
04-03-2018, 15:34
سلام
ببینید این برنامه به درد میخوره ؟

siava5h
22-03-2018, 20:34
سلام
ببینید این برنامه به درد میخوره ؟

نصب کردم ولی نیاز به روت داشت و گوشی من روت نبود.

MOHAMMAD_ASEMOONI
11-04-2018, 22:50
نصب کردم ولی نیاز به روت داشت و گوشی من روت نبود.

سلام
به نظرم این چیزی هست که لازم دارین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9650
در قسمت CONFIG کاهش دنده ی سرعت داره
روت هم نمیخواد
بسیار کم حجم
کار نوروت فایروال رو هم انجام میده برای به زنجیر کشیدن برنامه هایی که مخفیانه میخوان با نت تماس بگیرند
باهاس میشه لیست همه ی برنامه های توی گوشی رو هم دید حتی اونهایی که آیکون نداره و مخفیه . عجب برنامه ای .
به نظر بنده این دو برنامه برای هر گوشی اندرویدی یک ضرورت هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3242332

siava5h
14-04-2018, 14:13
سلام
به نظرم این چیزی هست که لازم دارین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9650
در قسمت CONFIG کاهش دنده ی سرعت داره
روت هم نمیخواد
بسیار کم حجم
کار نوروت فایروال رو هم انجام میده برای به زنجیر کشیدن برنامه هایی که مخفیانه میخوان با نت تماس بگیرند
باهاس میشه لیست همه ی برنامه های توی گوشی رو هم دید حتی اونهایی که آیکون نداره و مخفیه . عجب برنامه ای .
به نظر بنده این دو برنامه برای هر گوشی اندرویدی یک ضرورت هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3242332

بله همین برنامه هست.
هم بخش کنترل پهنای باند داره که البته منفرد نیست و برای کل پهنای باند اعمال میشه و هم بخش کنترل مصرف اینترنت بکگراند داره که بر خلاف نوروت قبلی اینو نداشته. همچنین سیستم ناتیفی برای اپلیکیشنهایی که درخواست اینترنت کردن داره.
و همچنن نیازی به دسترسی به بخشهای مختلف گوشی رو هم نداره.
امیدوارم که به درستی کار کنه و در مصرف باتری تاثیر گذار نباشه. چونکه بعضی از این فایروالها در مصرف باتری مشکل ساز هستن و با بعضی از گوشی ها سازگار نیستن. مثل نت گارد که به شدت باهاش مشکل داشتم. در صورتی که بیشترین محبوبیت رو در بین کاربرها داره.

MOHAMMAD_ASEMOONI
14-04-2018, 17:24
بله همین برنامه هست.
هم بخش کنترل پهنای باند داره که البته منفرد نیست و برای کل پهنای باند اعمال میشه و هم بخش کنترل مصرف اینترنت بکگراند داره که بر خلاف نوروت قبلی اینو نداشته. همچنین سیستم ناتیفی برای اپلیکیشنهایی که درخواست اینترنت کردن داره.
و همچنن نیازی به دسترسی به بخشهای مختلف گوشی رو هم نداره.
امیدوارم که به درستی کار کنه و در مصرف باتری تاثیر گذار نباشه. چونکه بعضی از این فایروالها در مصرف باتری مشکل ساز هستن و با بعضی از گوشی ها سازگار نیستن. مثل نت گارد که به شدت باهاش مشکل داشتم. در صورتی که بیشترین محبوبیت رو در بین کاربرها داره.

سلام
اینطور که در مشخصات این برنامه اومده , مصرف باتریش و مصرف ترافیک اینترنتش هم غیرواقعی و fake هست . درست مثل هویتِ وی پی ا ن بودنش که اصلاً وی پی ا ن نیست
.
نوشته بود این برنامه چون همه ی برنامه ها باهاش مرتبط میشند , برای همین مصرف باتریش غیر واقعی نشون داده میشه
یک برنامه 1 مگابایتی چطوری اینقدر برق مصرف کند

========================
بنده از وقتی نوروت فایروال رو پیدا کردم , یک دقیقه هم خاموشش نکردم چون این اندرویدِ گستاخ , رحم نداره و با سرعت زیاد اطلاعات میفرسته و میگیره و تمام شدنی هم نیست
.
وگرنه چند روز خاموشش میکردم و با force stop کاملاً نتوقفش میکردم سا حذفش میکردم تا مصرف باتری رو مقایسه کنم

.
اما به"احتمال زیاد حرفشون درسته و مصرف ترافیکش و برقش هم قلابی و فِیک هست
===============================
.
بنده در گوشیم cool tool دارم که معرکه هست و اطلاعات بسیار مهمی رو در بالای صفحه نشون میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.
این برنامه میتونه مصرف cpu و ram و آمپر مصرفی باتری و دما و سرعت اینترنت و مقدار ترافیک مصرف شده و خیلی چیزهای دیگه رو در بالا نشون بده . یک گنج هست .
.
یک داشبورد بسیار ارزشمند که بنده از 10 سال پیش دارم ازش استفاده میکنم و یک ثانیه هم خاموشش نمیکنم
.
.

با کمک این برنامه میتونین مصرف باتری به آمپر رو زیر نظر بگیرید با نوروت و بدونِ نوروت

MOHAMMAD_ASEMOONI
31-12-2018, 12:30
با سلام
اگر روی صفحه ی موبایل شما کلید مجازی برای خاموش کردنِ صفحه وجود نداره پس این برنامه خیلی به دردتون میخوره و از دکمه ی بغل گوشی بی نیاز میشید
برنامه ی turn off screen
در گوگل پلی هم به همین اسم موجود هست turn off screen
آیکونش فقط یک دایره ی سفید هست با یک خط عمودی کوچک و یک خط نیم دایره ی سیاه
حجم برنامه فقط 26kb هست !!! یعنی بسیار کم حجم هست وسبک . هیچ دسترسی ای هم درخواست نمیکنه .
مراقب باشین برنامه ی دیگه ای دانلود نکنین چون از این نوع برنامه ها زیاده ولی همگی سنگین هست وخیلیهاش هم دسترسی میخواد به اطلاعات خصوصی گوشی !!!
بهترین جا برای قراردادنِ این برنامه , در لیستِ پایین صفحه هست (درست در وسط) تا همیشه در دسترستون باشه و با یک لمس , صفحه خاموش بشه و دیگه لازم نیست از دکمه ی بغل گوشی استفاده کنین .
دکمه ی بغل گوشی , یک دکمه ی مکانیکی هست و امکان داره بعد از مدتی خراب بشه و کلی خرج بذاره روی دستتون .

===================================
صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی

dvb595959
11-02-2019, 10:29
درود
دوستان من میخوام gapps رو از لینک زیر دریافت کنم اما مشکل دارم و اجازه انتخاب بهم نمیده.... شاید شما بتونید بهم کمک کنید یا لینک جدیدی بهم بدین.

انتخاب باید بصورت زیر باشه

Platform : arm67
Android : 7.1
variant : pico

Best_Downloads
25-05-2020, 07:10
برنامه ای میخوام برای اندروید نسخه 4 که وقتی دارم اهنگی رو گوش میدم اسم اهنگ و مشخصات اون رو بهم نشون بده.ممنون

Переклад не
27-05-2020, 11:02
با سلام بهترین برنامه برای فیلم برداری . در واقع همه ی امکانات فیلم برداری رو دستی کنه

ra20222
17-12-2022, 14:24
نرم افزار تست سلامت باتری گوشی؟
واقعی باشه ممنون

ra20222
17-12-2022, 14:26
با سلام بهترین برنامه برای فیلم برداری . در واقع همه ی امکانات فیلم برداری رو دستی کنه

نسخه آنلاک
Cinema FV-5

shabnam1986
05-01-2023, 12:45
برنامه سلین تی وی یا مشابه ک بدون وی پی ان کار کنه ممنون میشم:wub:

shabnam1986
02-09-2023, 23:10
سلام
اس ام اسی رو اشتباهی پاک کردم راهی هست ک بتونم برش گردونم ممنون

shabnam1986
13-12-2023, 20:11
سلام برنامه ای میخوام ک با هوش مصنوعی صدای دو خواننده رو جایگزین یا ترکیب کنه ممنون