PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Best of 2011: Platform Awards - Best Xbox 360 Game

Spaniuly
14-01-2012, 22:01
Best Games of 2011
Platform Awards
Best Xbox 360 Game

بــرتــریــن بــازی هــای ۱ ۱ ۰ ۲
برترین هر پلتفرم
برترین بازی اکس‌باکس ۳۶۰

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Batman: Arkham City
Xbox 360

Developer : Rocksteady Studios
Publisher : Warner Bros. Interactive Entertainment

Forza Motorsport 4
Xbox 360

Developer : Turn 10 Studios
Publisher : Microsoft Studio

Gears of War 3
Xbox 360

Developer : Epic Games
Publisher : Microsoft Studios

Portal 2
Xbox 360

Developer : Valve Corporation
Publisher : Valve Corporation

The Elder Scrolls V: Skyrim
Xbox 360

Developer : Bethesda Game Studios
Publisher : Bethesda Softworks

Best of 2011

Genre Awards - Best Action/Adventure Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Driving Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Fighting Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Platformer Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Puzzle Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Rhythm Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best RPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Shooter Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Sports Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Strategy Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Platform Awards - Best PC Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best PlayStation 3 Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Xbox 360 Game

Game of The Year ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

halflife g
16-01-2012, 19:52
رای دادن واسه سری دوم از سری اول خیلی سختتر انصافا.... .

در مورد x360 از بین گزینه های موجود برای من پورتال و بتمن بالطبع جایگاه بالاتری دارند(در هر پلتفرمی اینطوریه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ولی به جز این دوتا اگه بخواهیم یه بازی مختص خود کنسول رو نام ببریم بازی گیرز 3 گزینه برتر که مولتی پلیر فوق العادش برگ برندشه تا باعث بشه بهش رای بدم

موفق باشید......

.

Arrowtic
16-01-2012, 20:32
خیلی سخته!من بین اینا 3 بازیو زیاد زدم تو ایکس باکس دوستم:
Skyrim
Batman
GoW3
خدایا دوباره موندم!اسکایریم یا بتمن؟!آخه تو Xbox بتمن یه حس خیلی خوبی داشت ولی خوب من از بیشتر نظرا اسکایریمو دوست داشتم چون RPG بود.و خیلی حال میداد!اما بتمن آخه ...
: دی
آدم سر 3 راهی میمونه!GoW3 برا این رای نمیدم که میدونم رایشو میاره + در حد بتمن یا اسکایریم بهم حال نداد(کفر دارم میگم نه؟!)
و رای من میره به:
Batman!
اسکایریم کلا خیلی بیشتر بهم چسبید(چه تو PC چه 360) اما:
2 رای تاحالا به اسکایریم دادم + من نسخه PC اسکایریم بیشتر بهم چسبید(بر خلاف بقیه فکر کنم!) اما بتمن نسخه 360شو از PCش خیلی بیشتر دوست داشتم و حقش نیست رای ندم بهش!چون خیلی لذت بخش بود اینم!
امیدوارم اسکایریم منو ببخشه : دی

Little Sparrow
16-01-2012, 21:40
واقعا انتخاب سختیه ولی چون Xbox 360 هست باید به Geow3 رای داد که واقعا مولتی پلیرش میخوره هر بازی که هست.

Layken
17-01-2012, 01:22

همه بازی های این لیست عالی هستن و من همشون رو لایق بهترین بودن میدونم ولی خب باید یکیش رو انتخاب کنیم....پس با تحسین و احترام به سه عنوان دیگر مستقیم میرم روی Forza 4 و Geow 3 ...
انتخاب سخته می خوام که به هر دوشون رای بدم و همین طور هم هست هر دو این عنوان بهترین هستن پس با اجازه بهترین بازی رانندگی من عنوان بهترین بازی 360 رو به بهترین سوم شخصی که داستان مرد تنومندی رو در این نسل برای ما روایت کرد با خودش به رویاها برد و امسال مارو با این رویاهایش تنها گذاشت
موفق باشی مارکوس...:40:

Sam Fisher 11
17-01-2012, 01:50

لامصبا هر کدومو میتونی به عنوان بازی سال هم انتخاب کنی... 2011 عجب سالی پدر مادر داری بود واسه ایکس باکس : دی

Gears of War3 بازی کامل تر و جذاب تری بود. بازی که میتونه حالا حالاها به طرفداراش حال بده و سگرمشون کنه....

+
: دی

Fate2646
17-01-2012, 13:34
با این که رای اولم The Elder Scrolls V: Skyrim اما چون Gears of War 3 انحصاری این کنسوله به اون رای میدم

reza207
17-01-2012, 15:52
بازم رای من میره به اسکریم دیدم هیشکی بهش رای نداده گفتم حداقل من بهش رای بدم و واقعا هم حقش بود که بهترین باشه

The Elder Scrolls V: Skyrim

CATALONIA
17-01-2012, 20:54
Gears of War 3

بازی هایی که پایان یک سه گانه هستند و معمولا میدونی آخرش چه اتفاقی میافته ، ساختنش خیلی سخته .. این که چه داستان و مراحلی در بازی باشه چه گیمر رو وادار به بازی کردن بکنه ... ولی این بازی انقدر زیبا ساخته شده بود که هر مرحله احساس میکردی مرحله ی آخر بازی هست ... وقتی توی یک بازی شوتر ، به این خشنی گریه کنی ، دیگه باید فهمید چه شاهکاری بوده ...

arashpr9
18-01-2012, 01:48
امسال واقعا مایکرو تموم تمرکزشو رو کینکت گذاشت باید شاکر هم باشیم عناوینی مثل GEOW 3 یا Forza Motorsport 4 منتشر شدن .

Fm4 رو بازی کردم ولی هنوز سعادت بازی کردن GEOW 3 رو پیدا نکردم

mosolim
19-01-2012, 19:25
خوب مسلما گیرز 3 بهترین عنوان امسال این کنسول فوق محبوب و دوست داشتی هست . البته بتمن هم نباید نادیده گرفت بعلاوه اینکه امسال بازی های بسیار جذابی برای این کنسول اومد.

resident_evil
23-01-2012, 23:41
Forza Motorsport 4
:-l

marmolak kocholo
25-01-2012, 21:13

امسال گیرز تو 360 خیلی چسبید! به نظرم بهترین انتخاب میتونه همین گیرز باشه و تو مرتبه ی بعدی هم FM4 ...

HORROR
26-01-2012, 02:03
همشون بهترینن ولی بین بتمن و گیرز... گیرز رو انتخاب میکنم چون واقعا حقشه..

Masoud King
30-01-2012, 18:21
سرانجام برنده این نظر سنجی ...

Gears of War 3
Xbox 360

Developer : Epic Games
Publisher : Microsoft Studios

مقام دوم: Batman: Arkham City