PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و گفتگو و ایده پردازی پروژه های اینترنتی و سایت ها

mosili
14-01-2012, 19:05
سلام خدمت تمامی وبمستران و غیر وبمستران عزیز ! :20:

من خیلی گشتم توی سایت های مختلف ایرانی ولی همچین انجمنی پیدا نکردم که فعال باشه و واقعا بهش اهمیت داده بشه ! ( البته توی سایت های خارجی چند مورد دیدم )

متاسفانه یکی از دلایل اینکه اکثرا سایت های ایرانی رشد جهانی ندارند و نمیتونن به عنوان یک سایت مطرح در جهان فعالیت کنن همینه که وبمستران ما اصلا به تبادل نظر و اطلاعات نمیپردازن !
مثلا وقتی یکی ایده خوبی داره و فکر میکنه ایده ای که داره میتونه خیلی کارآمد باشه ، میاد ایده خودش رو میفروشه و به هیچ عنوان هم حاضر نیست با بقیه به اشتراک بذاره ! البته حق داره ، ولی ما میتونیم با صحبت درباره اینکه چه کاری سود داره و چه کاری ضرر ، پروژه های خوبی رو استارت بزنیم و واقعا هم استفاده ببریم .
نمیگم ایده های عالی خودتون رو بیاید اینجا بگید که ما استفاده کنیم . ولی حداقل میشه با هم به تبادل اطلاعات بپردازیم و اگر قراره پروژه ای رو استارت بزنیم با قدرت شروع کنیم و بدونیم که آینده داره !

mosili
15-01-2012, 12:29
برای شروع :
به نظر من دیگه دوره ی سایت های دانلود و فان و فیلم و موزیک تموم شده ! خیلی زیاد شدن و فایده و سود مادی ندارن !
اگر پروژه ای بخوایم راه بندازیم باید زود بازده باشه ، یا به اصطلاح خاک خوری نداشته باشه !
پروژه زود بازده هم پروژه ای هستش که در قبال خدماتی که به یوزر میدی ازش یه وجهی دریافت کنی ...

منتظر ایده ها و بحث و گفتگو بقیه وبمستران عزیز هستم ...