PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Best of 2011: Platform Awards - Best PC Game

vahidgame
14-01-2012, 17:31
Best Games of 2011
Platform Awards
Best PC Game

بــرتــریــن بــازی هــای ۱ ۱ ۰ ۲
برترین هر پلتفرم
برترین بازی کامپیوتر شخصی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Batman: Arkham City
PC

Developer : Rocksteady Studios
Publisher : Warner Bros. Interactive Entertainment

Portal 2
PC

Developer : Valve Corporation
Publisher : Valve Corporation

The Elder Scrolls V: Skyrim
PC

Developer : Bethesda Game Studios
Publisher : Bethesda Softworks

The Witcher 2: Assassins of Kings
PC

Developer : CD Projekt RED
Publisher : Atari

Total War: Shogun 2
PC

Developer : The Creative Assembly
Publisher : Sega

Best of 2011

Genre Awards - Best Action/Adventure Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Driving Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Fighting Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Platformer Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Puzzle Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Rhythm Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best RPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Shooter Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Sports Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Strategy Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Platform Awards - Best PC Game| Best PlayStation 3 Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Xbox 360 Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Game of The Year ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

matrix_3s
16-01-2012, 17:46
چرا کسی شرکت نمی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Batman: Arkham City ===== 100٪

jack426
16-01-2012, 18:06
شرکت کردیم:10:
ویچر 2:31:

Arrowtic
16-01-2012, 19:44
رای من میره به:
Skyrim
حقش بود.مبارکش : دی
البته یه لحظه بین بتمن و این موندم ولی این!:46:
بازی بود با گیم پلی خیلی خوب و گرافیک خوب و داستان فرعی جذاب و صداگذاری بی همتا!

Little Sparrow
16-01-2012, 21:32
ما هم موندیم بین Batman و Skyrim ولی واقعا هردوشون عالی بودن از همه لحاظ ولی چون Skyrim باگ هاش زیاده و وقتی میگم زیاد یعنی اونقدر زیاد که نشه ازش چشم پوشی کرد.
یادمه GT در پایان انتخاب بهترین بازی اکشن-ادونچر سال 2009 که رقابت بین AC:II و Batman:AA بود.بتمن رو انتخاب کرد و یه جمله گفت خیلی حال کردم و کم و بیش یادمه:
Like The Man Himself This Batman Game Is Simply Too Good To Takedown
همین جمله در مورد Batman:AC هم صادق هست و حتی بیشتر چون جزو معدود بازی هایی هست که از رو کمیک ساخته شده و عالی در اومده.
موفق باشید.

Fate2646
17-01-2012, 13:36
Skyrim 1
Total War: Shogun 2
The Witcher 2: Assassins of Kings 3
4 Batman: Arkham City
Portal 2 5

mjorh
17-01-2012, 13:51
منم بین Skyrim و بتمن موندم ...ولی ایرادای اسکایرم یه نمه از بتمن بیشتر بود...
پس Batman Arkham City !

E Z I O
17-01-2012, 14:09
ببخشید این سوالو میپرسما!

چرا فقط همین بازی ها را گذاشتین ؟ چرا Crysis 2 و Battlefield 3 را تو نظر سنجی قرار ندادین؟

فقط قبل از اینکه پست را پاک کنید جواب بدید ممنون میشم!

mjorh
17-01-2012, 14:34
ببخشید این سوالو میپرسما!

چرا فقط همین بازی ها را گذاشتین ؟ چرا Crysis 2 و Battlefield 3 را تو نظر سنجی قرار ندادین؟

فقط قبل از اینکه پست را پاک کنید جواب بدید ممنون میشم!

آخه این دو تا بازی اصن در حد بهترین بازیه سال نیسن...هیچ سایت معتبری هم این دو تا بازیرو تو لیست نامزداش قرار نداده بود تا اونجایی ک من یادمه ...
البته تو سبک خودشون عالین :46:

E Z I O
17-01-2012, 14:42
آخه این دو تا بازی اصن در حد بهترین بازیه سال نیسن...هیچ سایت معتبری هم این دو تا بازیرو تو لیست نامزداش قرار نداده بود تا اونجایی ک من یادمه ...
البته تو سبک خودشون عالین :46:
اوکی ! ممنون از پستی که زدی! درسته بین بازی هایی که واسه کنسول اومد زیاد شاخ نبودن! ولی جزو بهترین های Pc که بودن!

mjorh
17-01-2012, 14:45
اوکی ! ممنون از پستی که زدی! درسته بین بازی هایی که واسه کنسول اومد زیاد شاخ نبودن! ولی جزو بهترین های Pc که بودن!

اره بودن ولی نه ب اندازه ی :
اسکایرم
بتمن
پرتال 2
(از ویچر خوشم نیومد ،اون یکیم بازی نکردم)

E Z I O
17-01-2012, 14:51
اره بودن ولی نه ب اندازه ی :
اسکایرم
بتمن
پرتال 2
(از ویچر خوشم نیومد ،اون یکیم بازی نکردم)
درسته! ولی حدااقل از بین بازی های FPS که سال 2011 اومد نظیر : Cod:Mw3 , Bf3,Crysis 2 حداقل جای یکیشون توی این نظر سنجی خالیه!

reza207
17-01-2012, 15:39
تو pc معلومه که اسکریم بهترینه نیاز به فکر کردن نیست

1.The Elder Scrolls V: Skyrim نمره 9.7

2.Batman: Arkham City نمره 9.4

3.Total War: Shogun 2 نمره 9

Layken
18-01-2012, 01:20

با اجازه همراه با تحسین و احترام از بازی های نامزد من به این عنوان رای میدم.
همه چی کامل بود ، بعضی وقتها یادم میرفت که دارم بازی میکنم و داخل مرداب به نورهایی که از لابه لای شاخ و برگ های پیچ در پیچ نگاه میکردم و از صدای ابی که با حرکتم به وجود میومد لذت میبردم و بعد از 2 ساعت یادم میومد که من کنترل این بازی رو دست دارم
جای تحسین فراوان داره این بازی...
تصاویر زیر هم روزلیشن خوبی دارن

mosolim
19-01-2012, 19:26
امسال به هیچ عنوان بازی روی pc بازی نکردم اما چون خواستم امار بتمن بره بالا بهش رای دادم. چون فوق العاده بود.

vahidgame
20-01-2012, 14:11
بهترین بازی انحصاری پی سی ویچر 2 بودش
ولی اگه فقط انحصاری ها رو در نظر نگیریم و کلی در نظر بگیریم پرتال 2 بهترین بودش که منم به اون رای دادم
اسکایریم و بتمن یه سری مشکلات به خاطر پورت شدن داشتن که هر چند این مشکلات کوچیک باشن هم به خاطر اینکه چند تا بازی به هم خیلی نزدیک بودن یه اشتباه خیلی کوچیک هم اونا رو از عنوان بهترین بازی پی سی باز می داره که پرتال 2 این مشکلات که بعضی وقتا بازی های مولتی پلتفرم دارن رو نداشت...

mjorh
22-01-2012, 19:52
بهترین بازی انحصاری پی سی ویچر 2 بودش
ولی اگه فقط انحصاری ها رو در نظر نگیریم و کلی در نظر بگیریم پرتال 2 بهترین بودش که منم به اون رای دادم
اسکایریم و بتمن یه سری مشکلات به خاطر پورت شدن داشتن که هر چند این مشکلات کوچیک باشن هم به خاطر اینکه چند تا بازی به هم خیلی نزدیک بودن یه اشتباه خیلی کوچیک هم اونا رو از عنوان بهترین بازی پی سی باز می داره که پرتال 2 این مشکلات که بعضی وقتا بازی های مولتی پلتفرم دارن رو نداشت...

آخه پورت شدن بازی ربطی ب خود بازی ک نداره وحید جون ...داره؟ خود بازی مهمه ...:46:

marmolak kocholo
22-01-2012, 22:29

امسال،
همون طور که وقتی اسمِ Xbox360 میاد، یاد Gears of War میفتیم،
همون طور که وقتی اسمِ PS3 میاد، یاد Uncharted میفتیم،
زمانی که حرف از PC به میون میاد، چیزی به ذهنمون نمیرسه جز Witcher 2 ...

از نظر من Witcher 2 با موفقیت هایی که کسب کرد مستحق کسب عنوان بهترین بازی کامپیوتری سال 2011 هست.

Erfan.
25-01-2012, 13:03
خوب انتخاب از بین این عنوان ها که هر کدوم در سبک خودشون جزو بهترین ها هستن، سخته...

ولی به دلیل این که این نظر سنجی برای PC هست، رای من Witcher 2 هست.

عنوانی که به نظرم جزو سیــنمایی ترین RPG های تاریخ هست... و در پارامتر های مختلف، به خوبی درخشید.

پیروز باشید.

vahidgame
30-01-2012, 18:21
سرانجام برنده این نظر سنجی ...

Batman: Arkham City
PC

Developer : Rocksteady Studios
Publisher : Warner Bros. Interactive Entertainment

مقام دوم : The Elder Scrolls V: Skyrim