PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپدیت خودکار کلید خارجی

shotok
14-01-2012, 12:23
با سلام
ارتباط بین بانک های پرنت و چایلد رو به شکل زیر برقرار کردم ولی وقتی آیدی رو از پرنت آپدیت می کنم آیدی چایلد که کلید خارجی ست تغییر نمی کنه
در صورتی که در پراپرتی های ریلیشن آپدیت رو کسکیت تعریف کردم
برای تعریف کلید خارجی و اصلی کد نزدم از دیاگرام خود sql استفاده کردم
با تشکر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

senaps
14-01-2012, 12:38
چیزی یده نمیشه عزیز!!‌ احتمالا سرور مورد نظر چیل تر هست و الان هم اینترنت سرعتش اونقد بالاست که کسی دلش نمیاد چیز پی ان رو اتیش کنه!

Open-Source
14-01-2012, 13:29
با سلام
ارتباط بین بانک های پرنت و چایلد رو به شکل زیر برقرار کردم ولی وقتی آیدی رو از پرنت آپدیت می کنم آیدی چایلد که کلید خارجی ست تغییر نمی کنه
در صورتی که در پراپرتی های ریلیشن آپدیت رو کسکیت تعریف کردم
برای تعریف کلید خارجی و اصلی کد نزدم از دیاگرام خود sql استفاده کردم
با تشکر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاپیکت رو جای درستی نزدی.
باید اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میزدی.

باید بگم که چیزی باسم آپدیت کلید نداریم. (غیر منطقی هستش).

دیاگرام خود sql تا جایی که من میدونم کارش فقط رسم یه دیاگرام هست و اصلا روی ماهیت بانک و ارتباطات هیچ تاثیری نداره (حتما با اکسس اشتباه گرفتی:31:).

shotok
14-01-2012, 23:17
تاپیکت رو جای درستی نزدی.
باید اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میزدی.

کاملا درست می فرمائید

باید بگم که چیزی باسم آپدیت کلید نداریم. (غیر منطقی هستش).

وقتی کلید اصلی تغییر کنه طبیعی ست که کلیدهای خارجی وابسته به اون هم آپدیت بشه

دیاگرام خود sql تا جایی که من میدونم کارش فقط رسم یه دیاگرام هست و اصلا روی ماهیت بانک و ارتباطات هیچ تاثیری نداره (حتما با اکسس اشتباه گرفتی:31:).

منظورم این بود که برای تعریف کلید خارجی کد نزدم و هنگامی که دیاگرام جدول ها رو اضافه میکردم ریلیش هم اضافه کردم و ...

شب خوش