PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هیچکس تا به حال این قفل رو نتونسته درستش کنه............................................ ........................... شما چطور؟

saeed935
14-01-2012, 01:54
سلام
من یک سال هست که با توجه به نیازم لپ تابم رو خریدم dell latitude e6510
مشکل لپ تاب من در قفل شدن دسکتاب اون هست
یعنی در یک لحظه نشانگر موس ثابت میشه و باید دستگاه رو با دکمه پاور ری استارت کنم
لازم به ذکر است که فقط صفحه قفل میشه و دستگاه به کار خودش اعم از پخش موزیک و یا رایت سی دی ادامه میده.
تا چند ماه من به سختی و با اعصاب خوردی باهاش دست و پنجه نر میکردم تا اینکه بردمش بازار رضا و اونجا هم کسی نتونست درستش کنه. انواع اقسام نرم افزارهارو اجرا کردند تا متوجه بشن ولی افسوس.
بهم گفتند که باید اینقدر کار کنی با دستگاهش که اون ایراد تو دستگاهت بیشتر خودشو نشون بده و بلکم بسوزه و من خندم گرفت و دستگاهو بردم جاهای دیگه.
فقط یک نفر موند که به دستگاهم نگاه کنه که آقای سادات بود و اون موقع رفته بود بیرون از پاساژ.
انواع ویندوزها رو تست کردم ولی افاقه نکرد که نکرد
بعد از چند ماه فهمیدم که وقتی کابل شارژ به دستگاهم وصل باشه مشکل برطرف میشه و قفل شدنی در کار نیست. مثل همین الان که دارم مشکل رو با شما مطرح میکنم.
ضمنا باطری من 9 سلولیه و شارژ شدنش عادیه و در صورت شارژ بودن براحتی 6 ساعت جواب کارمو میده.

hamid.7003
14-01-2012, 18:33
اگه واقعا بازار رضا کسی نتونسته درست کنه .... نمیدونم والا دیگه!:13:

mehrdad8086
14-01-2012, 20:45
سلام
یعنی در یک لحظه نشانگر موس ثابت میشه و باید دستگاه رو با دکمه پاور ری استارت کنم
لازم به ذکر است که فقط صفحه قفل میشه و دستگاه به کار خودش اعم از پخش موزیک و یا رایت سی دی ادامه میده.
تا چند ماه من به سختی و با اعصاب خوردی باهاش دست و پنجه نر میکردم تا اینکه بردمش بازار رضا و اونجا هم کسی نتونست درستش کنه. انواع اقسام نرم افزارهارو اجرا کردند تا متوجه بشن ولی افسوس.
بهم گفتند که باید اینقدر کار کنی با دستگاهش که اون ایراد تو دستگاهت بیشتر خودشو نشون بده و بلکم بسوزه و من خندم گرفت و دستگاهو بردم جاهای دیگه.
فقط یک نفر موند که به دستگاهم نگاه کنه که آقای سادات بود و اون موقع رفته بود بیرون از پاساژ.
بعد از چند ماه فهمیدم که وقتی کابل شارژ به دستگاهم وصل باشه مشکل برطرف میشه و قفل شدنی در کار نیست. مثل همین الان که دارم مشکل رو با شما مطرح میکنم.
ضمنا باطری من 9 سلولیه و شارژ شدنش عادیه و در صورت شارژ بودن براحتی 6 ساعت جواب کارمو میده.
نوار task bar چطور؟یا Task manager؟

F R E E M A N
14-01-2012, 21:24
سلام
بایوس آپدیت کردی؟ SW,BIOS,LAT,E6510 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed935
18-01-2012, 14:25
نوار task bar چطور؟یا Task manager؟
سلام
ممنون از توجه شما
کیبورد از کنترل من خارج میشه و فقط دکمه پاور کار میکنه باهاش میتونم دستگاه رو خاموش کنم
همه چی قفل میشه. هم تسکبار و هم تسک منیجر
امیدوارم کمک کنید تا بتونم نتیجه بگیرم

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:24 PM ----------

اگه واقعا بازار رضا کسی نتونسته درست کنه .... نمیدونم والا دیگه!:13:
خب ممکنه خود شما بتونید کمکم کنید.:20:
مگه بازار رضا مرجع کل لپ تاب ایرانه و اونجا جمع علما حاضرند؟

saeed935
18-01-2012, 14:42
بایوس آپدیت کردی؟ SW,BIOS,LAT,E6510 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] port%2Fdrivers%2Fus%2Fen%2F19%2FDriverDetails%2FDr iverFileFormats%3FDriverId%3DY9F5P%26FileId%3D2804 055162)
سلام به شما
امیدوارم که بتونید کمکم کنید.
فایل رو دان کردم
منتها وقتی میخوام اجرا کنم یه پیغامهایی میده با این مضمون و نمیتونم نصب کنم
البته من ویندوز اورجینال که ویستا بود رو پاک کردم و الان ویندوز سون نصب دارم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed935
18-01-2012, 21:22
البته حالت بالا وقتی رخ میده که شارژر وصل باشه. وقتی شارژر جدا شده باشه این پیغام ظاهر میشه که با زدن ok کادر تکرار میشه و با زدن cancel صفحه ی بعد میاد.

و در نهایت با زدن ok کادر بسته میشه