PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Dirt Showdown

gap
12-01-2012, 20:49
Dirt: Showdown

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Name : Dirt Showdown
By: Codemasters
Genre: Driving
Release Date: TBA 2012
Platforms : Xbox360 And PS3 (Yet)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 50.png

با تشکر از CRIS Joon CR7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بابت اینکه اجازه دادن تا من دوباره این تاپیک رو بزنم.

قبل از شروع این پیشنمایش بهتر هست که بگم در این پیشنمایش از یک سری واژه ها مثل Stunt،Handling و… استفاده شده که دقیقا یک معنی مشخص در فارسی ندارند،پس مجبور شدم تا سبک نویسنده رو تغیر بدم تا بیشتر قابل فهم بشه.

Dirt Showdown - Translated by: Amir[dot]Gmms (AKA Eucatastrophe , GAP ( gap )
P30WORLD FORUMS ALL RIGHTS RESERVED
“Forget rallying. Dirt Showdown is all about arcade thrills, spills, and destruction.”
-GameSpot UK,Mark Walton

آیا راضی ساختن همه مخاطبان کاری ممکن هست؟شاید در برخی از حرفه ها تقریبا ممکن باشه اما برای افرادی که به ساخت بازیهایی ویدویی مشغول هستن این کار تقریبا غیر ممکن هستش!حتی برای بازی ها و سری های معروفی مثل Call of Duty -که به چنان فروش و محبوبیتی در تاریخ بازی سازی دست یافت که هر سازنده ای آرزوی اون رو داره- هم افرادی هستن که از شکایت کردن و گیرهای بیخود دادن به گیم پلی یکنواخت در این ۱۲ سال، داستان کوتاه و… خوشحال بشن! البته این تنها در مورد بازی های شوتر مثل COD,Halo,… نیست و در مورد تمام بازی ها صادق هست*.

و این قضیه در مورد سری بازی های Dirt نیز صادق هست، شکی نیست که Dirt 1 یک انقلاب در این سری بازیها بود و توانست طرفداران بسیار زیادی ر و به سمت خودش جذب کنه و تقریبا معروف ترین بازی رالی در سال عرضه تبدیل شد، زمانی که خبر عرضه Dirt2 همه رو به سمت خودش جذب کرد، عده ای بودن که میگفتن این بازی مثل نسخه قبلیش نخواهد بود (از این افراد همیشه هست) و در نهایت زمانی که بازی عرضه شد باز هم انقلابی به شمار اومد و توسط ۹۵٪ مخاطبان تحسین شد، اما اون ۵٪ هم به دلیل اینکه این بازی از نسخه قبلی فاصله گرفته و دقیقا به یک شبیه ساز رالی تبدیل شده از این بازی ایرادهایی گرفتن(مثل خود من) و افراد معتقد بودن دوران شبیه ساز های رانندگی دیگه تموم شده و بازی نباید اینطوری میبود! و اما چندی پیش Dirt 3 منتشر شد و سازندگان برای جذب کردن اون ۵ درصد هم شروع کردن تا بازی رو مقداری از واقعیت های رانندگی دور کنن و به یک بازی که از حرکات نمایشی سرشار بود تبدیل شد. خب این نسخه هم طرفداران زیادی پیدا کرد اما باز هم عده ای بدلیل اینکه مثل نسخه قبلی نبود ایراد هایی گرفتن! به نظر میاد این جنگ میان سازندگان و گیمر ها هیچ وقت یک برد ۱۰۰٪ نیست! اما حالا Codemasters معتقد هست که راهی برای جذب تمام گیمر ها پیدا کرده و قرار هست اون ایده رو در نسخه جدید بازی به نام Dirt Showdown پیاده کنه، Dirt Showdown یک بازی از ترکیب Dirt 2 و برخی از عناصر Dirt 3 هست، بازی که مسابقات زیبا و به یادماندنی نسخه دوم رو با حرکات نمایشی و جالب نسخه سوم مانند Gymkhana Events رو ترکیب کرده و همینطور مقداری هم خرابکاری و برخورد های سهمگین ماشین هارو هم اضافه کرده تا بتونه یک طیف وسیع از طرفداران این سری رو خشنود نگه داره.

این بازی کاملا با نسخه های قبلی این بازی تفاوت داره و البته این باعث میشه تا یک نو آوری در این سری بازی Dirt و همینطور در این سبک بازیها باشه، یک بازی که سعی کرده سبک نسخه های قبلیش رو با هم ترکیب کنه و یک بازی همه پسند رو ارائه بده. (که این نسخه نشون میده Dirt 4 اگر منتشر بشه مطمئنا روی شبیه سازی رانندگی دوباره خواهد پرداخت). این بازی دارای ۳ نوع ریسینگ متفاوت با یکدیگر و جالب، بخش مولتی پلیر که تا ۸ نفر در هر مسابقه رو ساپورت میکنه وبازی دو نفره Split-Screen .
سازنده ی بازی Codemasters این بازی رو یک تئاتر ریسینگ نامیده، به این معنی که شما هر چیزی رو که از یک بازی ریسینگ و یا رالی در نظر داشته باشید میتونید در این بازی پیدا کنید! مسابقات رسمی و فوق زیبای Dirt2 در فستیوال های مختلف و زیبا همراه با آتش بازیهایی که روی سر شما صورت میگیره ، تماشاگرهایی که هر لحظه هیجان شما رو افزایش میدن و یا بازی در یک سری Arena برای کمی رانندگی همراه با خشونت!
کنترل و رانندگی ماشین هم خیلی آسونتر شده، سعی شده تا در این بازی از خصوصیاتی که در NFS : Shift 2 و یا نسخه دوم Dirt دیده میشد و بازی رو تقریبا به یک شبیه سازی تبدیل میکرد چشم پوشی بشه و شما بتونید راحت تر حرکات نمایشی رو انجام بدید و با کمک هوش مصنوعی خود بازی این حرکات رو به زیبایی هرچه تمام تر به انجام برسانید.
خب همگی از Dirt3 به یاد داریم که برای پشت سر گذاشتن هر دوره باید یک سری ریس رو به اتمام میرسوندیم و در کنارش هم بهتر بود مراحل و فستیوال های مربوط به Stunts رو هم انجام بدیم، Stunt یعنی همون حرکات نمایشی که لازم بود انجام بدیم تا امتیاز بیشتری بگیریم!در این بازی هم ما به این حرکات نیاز داریم تا بتونیم مسابقات Hooligan رو به اتمام برسونیم و به مسابقات بعدی راه پیدا کنیم. این مسابقات به ۳ نوع تقسیم میشه:
نوع اول یا همون Smash Hunters که شما باید در این موارد در مقدار زمان مشخص شده اشیا مختلف در مپ رو خراب کنید یا همون Smash کنید. (مشابه این در نسخه قبلی هم بود). نوع دوم یا Trick Rush که شما باید حرکات نمایشی مختلف رو برای امتیاز گرفتن انجام بدید و نوع سوم و آخر به نام Head 2 Head که همونطور که از اسمش پیداست شما با یک حریف به مسابقات مختلف و کارهای مختلف میپردازید تا امتیاز یکی از شما بیشتر بشه و برنده بشه.
اما اگر شما هم مثل من خیلی اهل اینطور مسابقات نیستید، برای ما هم یک سری مسابقه استاندارد که به ۳ نوع Lap Attack ، Eliminator و Domination هم در نظر گرفته شده. و در آخر هم به زیباترین قسمت بازی( به نظر من) میرسیم به نام Demolition،و این مد شامل Rampage که شما باید تمام ماشین های دیگه رو تو مسابقه از بین ببرید،Hard Target که شما باید از دست بقیه ماشین ها فرار کنید و King of the Ring که به نظر من زیباترین مد هم هستش، همه ماشین ها باید با سرعت و شدت بالا به سوی یک نقطه در مرکز زمین برن و در یک لحظه همگی به هم برخورد کنند و با نورپردازی بسیار زیبای بازی شما شاهد یک صحنه ی برخورد بسیار زیبا که در بکگراند اون هم آتش بازی های بسیار جالب صورت میگیره هستید!

ریس های استاندارد در بک گراند، سمت راست مد Demolition - King of the Ring و سمت چپ مد Head 2 Head

تمام این مد ها در مد Solo ، مولتی پلیر، دو نفره Split Screen و نهایتا در Joyride که یک سیستم جدید مثل Autolog EA هستش و یک سری ماموریت خاص به شما میده قابل بازی هستند. شما در این بازی قادر خواهید بود تا دوستان خود را برای Challenge های مختلف دعوت کنید و در هر مپ و مدی که علاقه دارید با اون ها به مسبقه بپردازید، در این نسخه ما شاهد LeaderBoard هم هستیم، که همونطور که میدونید کارش نشون دادن میزان پیشرفت شما،دوستان شما و همینطور رنک شما و دوستانتون هست، البته لیدربورد در این نسخه خیلی نقش های مهم تری هم خواهد داشت و از همه جالب تر زیبایی طراحی اون در منو بازی هست!
برای زیبایی هر چه بیشتر این بازی، در هر مپ یک سری نقطه در نظر گرفته شده تا در اون ماشین ها مجبور بشن با کنار زدن یکدیگر و خراب کردن ماشین های یکدیگر از اون نقاط بگذرن،در حقیقت اونقدر مسیرها حساس میشن که تنها ۳-۴ ماشین از ۸ تا ماشین میتونن از اونها به سلامت عبور کنن و اینجاست که شما میتونید سطح رانندگی خودتون رو محک بزنید! این انتخاب خود شماست که با چندتا از رانندگان دست به یکی کنید و از این نقاط به راحتی عبور کنید و یا با همه قصد دشمنی رو داشته باشید!:دی مپ های این بازی از پرطرفدار ترین مپ های سری های قبلی گرفته شده و البته تعدادی مپ جدید از مناطق Colorado ,London,San Francisco, Yokohama و Michigan هم اضافه شده.

در این بازی ۳ نوع ماشین (خودرو معمولی، تراک (ماشین های بزرگ) و همینطور ماشین های کوچک و سرعتی) در نظر گرفته شده که شامل ماشین های ثبت شده توسط کمپانی ها معروف و همینطور ماشین های طراحی شده توسط سازندگان خود بازی میشه. هر کدوم از این نوع ماشین ها به ۳ نوع دیگه تقسیم میشن که هر کدام برای یک مسابقه مناسب هستن، Racing Cars شامل: SUVs, (شاسی بلند ها) و همینطور muscle cars (مثل ماشین های آمریکایی معروف مانند Ford Torino Cobra 1970)، ماشین های Hooligan که شامل Ken Block's Fiesta معروف، و ماشین های Demolition که شامل ماشین های قوی و بزرگ میشن. همانطور که گفته شد تمام ماشین ها Licensed نیستن و بیشتر بر اساس ماشین هایی که در زندگی واقعی دیده میشن ساخته شده، البته ما شاهد یک سری ماشین خاص و خیلی جالب میشیم که طراحی هایی کاملا نو و عجیب دارن!

ما توانستیم (GameSpot UK) به یکی از نسخه های بسیار اولیه ی این بازی دسترسی پیدا کنیم و اون رو آزمایش کنیم، این نسخه شامل یک مپ Destruction و یک مپ مسابقه معمولی بود. در ابتدا تفاوت چندانی با Dirt 3 مشاهده نشد،تنها تماشاچیان طبیعی تر و جذاب تر شده بودند و همینطور نورپردازی بازی مخصوصا هنگام آتش بازی ها و برخورد ماشین ها بسیار جالب طراحی شده بود و همینطور نوری که از شیشه ماشین به چشم های ما برخورد میکنه هم بسیار طبیعی تر بود، اما تفاوتی که کاملا آشکار بود همانطور که قبلا گفتم،کنترل ماشین ها بود که واقعا آسون تر شده بود، اگر لازم بود شما در Dirt 3 مقداری تمرین کنید تا بتونید در پیچ های حساس بخوبی ماشین رو کنترل کنید و یا دریفت های جذاب خود را انجام بدید، در این بازی اصلا به تمرینی نیاز ندارید و شما میتوانید در مپ های بسیار لغزنده هم به راحتی دریفت های رویایی خود را انجام بدید و به کمک سیستم جدید بازی،خود ماشین کنترل خودش رو تا حدودی نگه میداره.
و اما مپ Destruction، ما در این مپ یک بازی مولتی پلیر ۸ نفره به یادماندنی رو انجام دادیم،مدی که ما بازی کردیم Rampage بود، هر ماشین در مرکز مپ قرار داشت و با شروع مسابقه کاملا مپ به یک جهنم تبدیل شد! جزئیات بسیار جالب بود و ما جدا شدن قسمت های مختلف ماشین در اثر برخورد با بقیه واقعا جالب بود!هدف این مسابقه این بود که با زدن بیشتر ضربه به حریفان خود، برنده مسابقه بشیم، با هر ضربه که به ماشین های حریف میزدیم، با توجه به میزان آسیب وارده به خومون،حریف و نقطه ای که ضربه زدیم به ما امتیاز داده میشد. وقتی صحبت از یک مپ کوچیک میشه منظورم این هست که اینقدر این مپ جالب و کوچک بود که دائما در حال برخورد با دیگران بودیم و در مدت اندکی از شروع بازی تمام ماشین ها تبدیل به یک سری قراضه میشد و ماشین من با کمک دوستان سقفش به هوا پرت شده بود، یکی از لاستیک هاش ترکیده بود، تمام چراغ هاش شکسته بود، سمت کمک راننده کاملا فرو رفته بود و طولی نکشید تا هر ۴ لاستیک ماشین ترکید و مجبور شدم با ماشین جدید وارد بشم و امتیازی رو از دست بدم!

سخن آخر:

این نسخه بازی یا همون Showdown یک تجربه کاملا متفاوت از Dirt 3خواهد بود و یک تجربه شبیه Split/Second , Blur و یا Motorstorm Apocalypse و البته ۱۰۰ ها برابر زیبا به ما ارائه خواهد داد، به نظر من (نظر خودم:دی یعنی gap:D) سازنده کاملا داره یک ریسک (به قول معروف ریکس:دی) بزرگ رو متحمل میشه،گرچه به نظر میاد تعداد افراد زیادی از این بازی خوششون خواهد اومد، اما چنین کاری نیاز به یک روحیه ریسک پذیری فوق زیاد داره، به هر حال هنوز این بازی در مراحل اولیه ساخت هست و اینکه قطعا Codemasters نسخه های دیگه ای برای تست از این بازی تا قبل از انتشار اون در 2012 برای ۳ پلتفرم Xbox360, PS3, و PC رو انتشار خواهد داد.
اخبار این بازی را در همین تاپیک دنبال کنید.
منبع: Uk.gamespot.com
نوشته: Mark Walton
حق ترجمه توسط ایمیل مورخ JAN 5 از ایشان گرفته شد.
استفاده از این ترجمه و پیش نمایش در تمامی سایت ها و وبلاگ ها با ذکر نام Amir.gmms [gap,Eucatastrophe] و منبع Forums.p30world.com بلامانع میباشد.

ـ+ـ+ـ+ـ+ـ

Screenshots: [با کلیک بر روی هر عکس،به سایز بزرگتر منتقل میشوید)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Videos:
DiRT Showdown - Announcement Trailer (Y*o*u tube)
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DiRT Showdown - Announcement Trailer (PEGI) (Y*o*u tube)
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

Announcement Trailer - Dirt Showdown (GAME SPOT) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید.
منبع: Uk.gamespot.com
نوشته: Mark Walton
حق ترجمه توسط ایمیل مورخ JAN 5 از ایشان گرفته شد.
استفاده از این ترجمه و پیش نمایش در تمامی سایت ها و وبلاگ ها با ذکر نام Amir.gmms [gap,Eucatastrophe] و منبع Forums.p30world.com بلامانع میباشد.

lol:D

mosolim
13-01-2012, 23:02
ممنون از تاپیک خوبی که زدی .

البته من از اون دسته هستم که به 3 ایراد گرفتم و چندان با گیم پلیش حال نکردم با وجود اینکه گرافیک پیشرفت خوبی داشت اما خوب من نپسندیدم.

امیدوارم این بازی که المانهای 2 رو داره بازیه جذابی باشه.

Masoud King
27-01-2012, 14:37
اولین ویدئو از in-game هم از بازی منتشر شد که nevada رو نشون میده

مثه یه مد آرکید از نسخه 3 می مونه

CRIS Joon CR7
27-01-2012, 21:01
اولین ویدئو از in-game هم از بازی منتشر شد که nevada رو نشون میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] watch%3Ffeature%3Dplayer_embedded%26v%3DcDyYTjbT9z I)

مثه یه مد آرکید از نسخه 3 می مونه
میشه این تریلر رو یه جا که هیتلر نباشه آپ کنید:11:

Masoud King
28-01-2012, 14:05
Rampage Gameplay

HD...57 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0_3500_h32.mp4)
SD...20MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _1200_m30.mp4)

First Look Interview

HD...110MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
SD...38MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8-Ball Race Gameplay

HD...60MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 720_3500_h32.mp4)
SD...20MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 60_1200_m30.mp4)

CRIS Joon CR7
31-01-2012, 16:26
این از نوشته های پیشین حقیر میباشد
تاریخچه ی Rally Colin Mcrae هستش با یه سری اطلاعات دیگه

این عنوان رو نمیشه گفت نسخه چهارم از سری DIRT هست ولی نسخه ای هم نیست که بتوان به راحتی از کنارش گذشت.

Codemasters رو میتوان شاید قدرتمندترین شرکت در شبیه سازی رالی دانست.
این سری بازیها با نام Rally Colin Mcrae کار خود را آغاز کرد و موفقیت های زیادی را نصیب خود کرد
پس از مرگ Colin Mcrae کم کم نام این راننده رالی از اسم بازی حذف شد و اوایل در Dirt 1 و Dirt 2 از این نام استفاده شد ولی رسما در Dirt 3 بدون نام این راننده در اول اسمش عرضه شد گرچه این بازی هم در آمریکا با نام Colin Mcrea Dirt 3 عرضه میشد.
نسخه ی جدید این بازی با نام DiRT Showdown کلید خورد و طبق قول سازندگان قرار است در ماه می May بر روی سه پلت فورم XBOX 360 و PS3 و PC عرضه شود.
این بازی هم چنان به شما اجازه می دهد در مسابقات و مختلف و Stunt های مختلف شرکت کنید و Driver Level یا سطح خود را بالا ببرید.از جمله بخش های جدید این بازی Hoonigan Mode و Destruction و مبارزه های دربی در Aerena یا در واقع مکان های بسته است که قبلا در سری Flat Out این بخش دیده شده بود.
رییس استدیوی CodeMasters یعنی Julian Widdows اعلام کرده این عنوان از بهترین تجربه هایی خواهد بود که استدیوی سازنده برای بازیبازان در نظر گرفته است که دنباله ی مستقیمی بر DiRT 3 نیست.
وی در ادامه افزود :

"ما در استدیو در حال طراحی مسیر های جدید،هوش مصنوعی جدید،گرافیک بهبود یافته ،سیستم آسیپ پذیری و بخش آنلاین بازی جدید این سری کار می کنیم و تجربه ای جالب برای یک بازی مسابقه ای در نظر گرفته ایم."
از اون جایی که خودم (خود من) همه ی عنوان های این سری رو تجربه کردم هدف سری Dirt شبیه سازی 100 درصد مسابقات رالی نیست گرچه میتوان به چشم یه شبیه سازی تمام عیار به آن نگاه کرد.
ترکیبی از شبیه سازی و آرکید نتیجه اش میشود Dirt.
چیزی که ترکیب خوبی بود و انصافا Dirt 3 خیلی راضی کننده بود.
بازی به بازیباز این امکان را میدهد که بازی را بر میل شخصی خود پیش ببرد یعنی با یه سری تنظیمات میشود بازی را طوری تنظیم کرد که یک سیمولیشن یا شبیه ساز واقعی باشد یا یک بازی در حد کودک 5 ساله[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همچنین طبق عادت CodeMaster این بازی همانند Dirt 3 بر روی PC با پشتیبانی کامل از Directx11 عرضه میشود و به دنبال آن شاهد گرافیکی دل نواز و زیبا خواهیم بود و آن به این معنی نیست که گرافیک کنسولی پایین است چرا که با توجه به قدرت سخت افزاری کنسول های نسل حاضر سعی شده است که از تمام قدرت کنسول بهره لازم برده شود.
بخش آنلاین این سری همیشه از جذابیت زیادی برخوردار بوده است و در این بازی هم بخش آنلاین قابلیت پشتیبانی از هشت نفر را دارد و همچنین مانند گذشته از قابلیت Split Screen بهره میبرد.
این هم نمره و نقد Dirt 3 در سایت Euro Gamer
DiRT 3 Review ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Farticles%2F2011-05-20-dirt-3-review) 9/10

تمامی حقوق این پست مربوط به CRIS Joon CR7 (محسن) و P30World میباشد
و هرگونه کپی برداری بدون ذکر مطلب پیگرد قانونی دارد:31:

Killzone2
26-03-2012, 22:32
یک سری تصاویر جدید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dav0od
26-03-2012, 23:34
من با Dirt 2 خیلی حال کردم ! متاسفانه با توجه به توصیفات دوستان باید منتظر نسخه ی 4 بازی بمونم ... فکر می کنم اصل ریسینگ به گیم پلی شبیه سازی شدشه ...
البته هر کس یه سلیقه ای داره دیگه Dirt 3 رو که نیم ساعت هم نتونستم بازی کنم ولی بجاش پدر Dirt 2 رو حسابی درآوردم .

Killzone2
19-04-2012, 21:10

Codemasters عنوان کرد تاریخ انتشار DiRT Showdown در بریتانیا May 25 برای PS3, 360 و PC منتشر میشود همینطور تاریخ انتشار در اروپا May 24 و در آمریکا May 29 هست. سازنده بازی همینطور درباره نسخه دمو این عنوان گفت که برای Xbox Live , PSN و Steam در May 1 منتشر میشود

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

arashpr9
20-04-2012, 12:21
New trailer from gametrailers

SD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0_m30.mp4) HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 00_h32.mp4)

saeedsh7j
18-05-2012, 14:16
خبری از این بازی نیست؟ لیک نشد؟

CRIS Joon CR7
22-05-2012, 16:30
بازی لیک شد
از قفل XGD3 استفاده میکنه
یک دیسک هم هست:11:

mosolim
22-05-2012, 18:27
بازی لیک شد
از قفل XGD3 استفاده میکنه
یک دیسک هم هست:11:

سلام

فکر نکنم که از این قفل استفاده کنه چون حجم بازی معمولیه .

CRIS Joon CR7
22-05-2012, 18:47
سلام

فکر نکنم که از این قفل استفاده کنه چون حجم بازی معمولیه .

از خودم که در نیاوردم:21:........
تو سایت مربوطه زده بود :20:

mosolim
23-05-2012, 17:47
از خودم که در نیاوردم:21:........
تو سایت مربوطه زده بود :20:

خوب من الان دانلودش کردم ( البته به صورت افلاین ) حجمش معمولی بود/ حالا شایدم باشه .

ویرایش :آره آره حق با شما بود قفل داره

Killzone2
24-05-2012, 16:46

نمرات بازی منتشر شد...

Eurogamer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 8
Strategy Informer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 8.5
EDGE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 8
GameSpot ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 8
The Sixth Axis ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 7
IGN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 6
Videogamer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 7
Nowgamer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 8.1
OPM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 7
OXM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 7
God is a Geek ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 8
IncGamers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 8
ShopTo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – “Good”

saeedsh7j
25-05-2012, 12:28
کسی بازی نکرده؟ چه جوریه؟

alireza2099
25-05-2012, 22:10
بالاخره کرک از گروه FLT ریلیز شد .
اینم کرک خودم آپ کردم توی مدیافایر ولی هنوز داونلود بازی تموم نشده تا بتونم عکسی از بازی بزارم ولی کرک رو از سایت معتبری گرفتم .

Killzone2
25-05-2012, 22:35
یعنی واقعا نمیدونم این بازی هایی که این مدت اومده کیفیت نداشتن یا این سایت ها مسخرش رو دراوردن! نمرات عجیب! بازی بزرگ و شاهکار codemasters فعلا از نظر منتقد ها مورد توجه قرار نگرفته بخصوص یه سری سایت مثل ign که جدیدا نمرات پایین زیاد میده!
البته شاید یکی از دلایل تکراری بودنش شده بهتره بگیم اینم شده شبیه NFS !!!

نمرات جدید منتشر شد...

GameTrailers - 8.5 out of 10
Xbox360Achievements - 8 out of 10
Game Informer - 7.5 out of 10
GamesRadar - 7 out of 10
Game Revolution - 3.5 out of 5

Ali_pc
26-05-2012, 20:07
من دارم ازسایت دانلودها دانلودش میکنم امیدوارم ارزش دانلود داشته باشه تا فردا عکس های بازی رو براتون میزارم

soheilnouri
27-05-2012, 01:13
3 که خیلی بد بود....بسیار تکراری...اما 2 عالی بود...واسه ایکس باکس اومده؟

CRIS Joon CR7
27-05-2012, 09:08
3 که خیلی بد بود....بسیار تکراری...اما 2 عالی بود...واسه ایکس باکس اومده؟

3 بد بود؟ خیلی بد بود؟
لطفا با دلیل و منطق پست بده.

Dav0od
27-05-2012, 18:38
3 بد بود؟ خیلی بد بود؟
لطفا با دلیل و منطق پست بده.

من هم با دوستمون موافقم ...
دیرت 3 فقط گرافیک داشت ! گیم پلی که شدیدا افتضاح بود ! بعضی وقت ها فکر می کردم ماشین اصلا رو زمین نیست ! مخصوصا وقتی می خواستم سر پیچ ها با سرعت دور بزنم ! نباید این بازی رو بسمت آرکید می کشوندن !
تعداد تنوع جاده ها هم نسبت به نسخه ی 2 کمتر بود ! جذابیت هم که اصلا نداشت ! شخصا که بعد از 5 الی 6 روز بازی کردن هیچ دلیلی واسه ادامه دادن نمی دیدم !
ای کاش یه بازی ریسینگ درست درمون مولتی پلتفرم بیاد ! خدا کنه کدمسترز شروع به ساختن گرید 2 کنه حداقل :41: ...

Killzone2
27-05-2012, 18:55
اصولا سبک ها و سلیقه ها تفاوت هایی داره بخصوص تو سبک های ریسینگ!

من به شخصه از چالش های Dirt 3 بسیار ازش لذت بردم... کلا عنوانی نبوده Codemasters منتشر کنه بد باشه تو این سبک بد بوده باشه به غیر از این شماره جدید البته خودم هنوز showdown رو نگرفتم با این حال یکی از دلایلش شاید یکنواخت بودنشه که به هسته اصلی بازی آسیب زده! نمرات یه خورده پایین اومد!

شماره سوم هم یه نسخه بسیار کامل بود نمرات بسیار بالایی داشته مورد توجه منتقد ها هم بوده چیزی که تو سه شماره اصلی Dirt دیدیم هر کدوم خواسته بود تا کامل کننده شماره قبلی خودش باشه با اظافه کردن مود های جدید , مسیر های جدید و همینطور یه سری جزئیات دیگه که همینطور هم بود شماره اول یه بازی بسیار زیبا بعد اون شماره دوم یه بازی منحصر به فرد در ریسینگ و شماره سوم دیگه تکمیل کرد بازی رو... و سرانجام Dirt Showdown زد یهوو همه چی رو نابود کرد! :31:

میدونم کد مستر از این اشتباه ها دیگه نمیکنه درت ip بزرگیه نمیشه همین طور خیلی راحت نابود بشه کیفیت کارش رو بالا تر میبره تو شماره های اصلی اینو هم با توجه به نمرات شاید بشه گفت اون کیفیت رو نداره ولی به یه نکته مهم توجه کنیم همین سایت ها هم از رو سلیقه نظر میدن نوسان نمرات زیاد بوده! یه سری سایت ها بهش 8 دادن یک سری هم بین 6 تا 7 اینطور که مشخص میشه بازی خوبیه ولی نتونسته چیزی رو که حس جدید تو بازی بده رو داشته باشه!

+

لیست ساند ترک های این شماره رو میتونید مشاهده کنید!

A Loss For Words - The Hammers Fall
Black Spiders - Cold Dead Hands
Blokhe4d - Hexagon
Blokhe4d - Ghost In A Can
Breakage - Fighting Fire (Loadstar Remix)
Byob - One Way Road
Camo & Krooked - Watch It Burn (Instrumental)
Canterbury - Ready Yet
Danny Byrd - Sweet Harmony
Dot Rotten - Are You Not Entertained
Eighteen Nightmares at the Lux - Mother of Girl
Equalizers - Wide Awake
Far Too Loud - Play it loud
Far Too Loud - We Want to Dance
Felguk - The Funky Drama (FTampa Mix)
Freestylers - Cracks (Ctrl-Z Remix)
Grand Magus - At Midnight they'll get wise
Kids in Glasshouses - Animals (Hadouken Remix)
Kudu - Let's Finish (Sinden Remix)
LostAlone - Do You Get What You Pray For
Lower Than Atlantis - If The World Was To End
Melleefresh - Intuition (Darth & Vader Mix)
Max Raptor - The King Is Dead
Neelix - Disco Decay (Felguk Mix)
Nero - Me & You (Dirtyphonics Remix)
Nero - Innocence (Feed Me Remix)
Reckless Love - Speedin'
Rise Against - Help Is On the Way
Rise Against - Architects
Rival Sons - Get What's Coming
Rubicon Cross - Locked and Loaded Ruff
Scott Nixon - The March
Skryptcha - Runnin' Away
South Central - Japan
Stanton Warriors - Shoot Me Down
Templeton Pek - Signs
Templeton Pek - Call To Disarm
The Answer - Piece by Piece
The Parlor Mob - Into The Sun
The Qemists feat. Enter Shikari - Take It Back
The Treatment - Departed
The Treatment - The Doctor
The Treatment - Shake The Mountain
Turbowolf - Rose for the Crows
We Are The Ocean - Trouble Is Temporary, Time is Tonic
Wolfgang Gartner - Illmerica (Radio Edit)

میانگین نمرات بازی برای سه پلتفرم :

نسخه PC از 1 نقد 85.00%
نسخه PS3 از 3 نقد 68.33%
نسخه X360 از 12 نقد 76.25%

موفق باشید :11:

CRIS Joon CR7
27-05-2012, 20:08
من هم با دوستمون موافقم ...
دیرت 3 فقط گرافیک داشت ! گیم پلی که شدیدا افتضاح بود ! بعضی وقت ها فکر می کردم ماشین اصلا رو زمین نیست ! مخصوصا وقتی می خواستم سر پیچ ها با سرعت دور بزنم ! نباید این بازی رو بسمت آرکید می کشوندن !
تعداد تنوع جاده ها هم نسبت به نسخه ی 2 کمتر بود ! جذابیت هم که اصلا نداشت ! شخصا که بعد از 5 الی 6 روز بازی کردن هیچ دلیلی واسه ادامه دادن نمی دیدم !
ای کاش یه بازی ریسینگ درست درمون مولتی پلتفرم بیاد ! خدا کنه کدمسترز شروع به ساختن گرید 2 کنه حداقل :41: ...

Dirt 3 تنها بازی بود که وقت زیادی رو واسش گذاشتم و ازش لذت بردم
رو PC دوبار تمومش کردم و بعدش دیگه دو نفری بازی میکردم

دیرت 3 فقط گرافیک داشت ! گیم پلی که شدیدا افتضاح بود ! بعضی وقت ها فکر می کردم ماشین اصلا رو زمین نیست !
سر پیچ ها که نمیشه با سرعت دور زد چون این نسخه خیلی سیمولیشن شده بود.
مگه NFS یا Split Second هستش که با 400 تا سرعت پیچ 90 درجه ای رو دور بزنی.
طوری طراحی شده بازی که هم گیمر های آماتور میتونند ازش لذت ببرند هم گیمر های هاردکور.
وقتی همه ی ASSIST هارو خاموش میکنی اونموقع بازی میچسبه.
من زده بودم تو کار ادیت اصن یه وضعی شده بود.
کل بازی تو دستام بود.
...... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به نظرم Dirt 3 عالی بود .
نظر شما هم محترمه.

hesam_g59
28-05-2012, 01:43
کلا سری بازی هایی که سیمولیشن رالی ( رالی به معنای واقعی..نه مسابقات سرعت ) هست... حتما باید تکنیک های رانندگی رالی رو بلد باشید
برای مثال دریفت زدن یا موقعیت مناسب برای دستی زدن..اون هم در پیچهای تند
هر چند من انتظار داشتم مسابقات رالی در سری جدید هم ادامه پیدا کنه ..اما به نظر میرسه باید نا امید بشم از سری بازی های DIRT .. و فقط صرف بازی کردن بگیرمشون

CRIS Joon CR7
28-05-2012, 09:01
کلا سری بازی هایی که سیمولیشن رالی ( رالی به معنای واقعی..نه مسابقات سرعت ) هست... حتما باید تکنیک های رانندگی رالی رو بلد باشید برای مثال دریفت زدن یا موقعیت مناسب برای دستی زدن..اون هم در پیچهای تند هر چند من انتظار داشتم مسابقات رالی در سری جدید هم ادامه پیدا کنه ..اما به نظر میرسه باید نا امید بشم از سری بازی های DIRT .. و فقط صرف بازی کردن بگیرمشون درسته وجود یک رالی ناب فعلا خالیه ولی اینم نباید فراموش کنیم که Dirt Showdown صرفا یه Spin Off هستش و نسخه اصلی نیست و مطمئنا Dirt4 میتروکنه

gap
28-05-2012, 09:19
دیدیدیدینیدیدییددیدین:دی بازی اوووومد:دیدیدیدیدیدیدیدید ن!‌ایشالله بزودی یک نقد (!) هم میزارم بسی براش:دی در نگاه اول به بازی متوجه نکاتی بس حیرت انگیز :دی شدم:دی اما از اونجایی که در حین نمونه سوال فیزیک حل کردن واسه امتحان داشتم بازی میکردم:دی خیلی متوجه نشدم:دی انقدر کیف داد:دی سوال بود درباره سرعت متحرک و شتاب و اینا من با استفاده از بازی اینارو حل میکردم:دی کلا عملا متوجه همه نکات فیزیک شدیم در بازی:دی اصن یه وضی! حالا ایشالله حین نمونه سوال حل کردن واسه ریاضی میام یه نقد هم برای این بازی میزارم:دی موفق باشید و از این حرفا!
قربونتون!
خوشگلای خودم:ایکس
عزیزین:ایکس
-گپ‌ کبیر....:دی

kourosh4
28-05-2012, 14:32
دوست من بازی رو برای pc تهیه کردید؟

soheilnouri
28-05-2012, 20:03
بچه ها لطفا یکی این دستکار های نرمال رو که واسه بازی کردن و فرمون و ترمز و شاسی ماشین انجام میده بذاره که ما هم اون کارو بکنیم...بعد مگه این بازی جدید نیست....این با درت 4 فرقش چیه مگه؟

Karistias
28-05-2012, 23:17
یه نفر زحمت بکشه چند تا اسکرین شات و یه نقد درست درمون برای این بازی بده ببینیم ارزش داره بگیریو ونصب کنی

CRIS Joon CR7
28-05-2012, 23:25
یه نفر زحمت بکشه چند تا اسکرین شات و یه نقد درست درمون برای این بازی بده ببینیم ارزش داره بگیریو ونصب کنی

نقد که زوده ولی بزار صبح بشه یه سری اطلاعات میزارم صرفا واسه اینکه تکلیف خودتونو بدونین که بخرین یا نخرین.

aha2012
28-05-2012, 23:40
بازی خیلی خوبیه ولی نمیدونم چرا برای من هنگ میکنه.سابقه نداشتم تابحال.
نسخه بلک باکس.
کرکی چیزی هست براش؟

gap
29-05-2012, 13:03

"tell the world about the game you’re about to play...." , "Enter Your Youtube Account Information ,.... این جملات اولین نوشته هایی هستند که شما با اجرای بازی با اونها روبرو میشید! در واقع پایه این بازی بر اساس آنلاین بودن ریخته شده! بزارید بهتر توضیح بدم، این بازی اساسش این هست که شما آنلاین باشید و آنلاین بازی کنید! خب....حالا اگه نمیخواید آنلاین بازی کنید حداقل درباره این بازی آنلاین صحبت کنید! وقتی اینترو بازی در ثانیه های انتهایی اش هست، یه دفعه یه چیزی اون پایین مایینا میاد و میگه : " از طریق توییتر به کل دنیا بگید شما میخواید چه بازی رو بکنید!" ! تازه از شما اطلاعات اکانت یوتوبتون رو هم میخواد! وقتی هم که Online Pass تون رو وارد کنید ( اگر بازی اوریجینال باشه در باکس بازی هست و اگر نباشه باید به صورت آنلاین خریداری کنید) از شما میخواد تا در Racenet یک اکانت بسازید! دقیقا یک شبکه اجتماعی مانند آتالوگ EA !! دقیقا با همون کارایی و فقط با شکلی متفاوت و از کمپانی کدی خودمون! (Codie! ) پس بزارید رو راست باشم باهاتون:
" اگر شما نمیخواید آنلاین بازی کنید و یا از امکاناتش استفاده کنید این بازی باز هم از شما میخواد که این کار رو بکنید! پس اگه کلا اهل آنلاین بازی کردن این جور چیزا نیستید باید گفت که این بازی برای شما مناسب نیست! بله! ۲ تا راه وجود داره: ۱- یا شما از بس این بازی با منو پاپ آپ های خودش و درخواست برای آنلاین بودن شما رو تسلیم میکنه و شما رو مجبور به آنلاین شدن میکنه ۲- و یا اینکه شما این بازی رو سریعا از کنسول خودتون بیرون میارید و دیسکش رو میشکونید و تکه هاشو در اسید میریزین و سپس این اسید رو با یک سری فعل و انفعالات شیمیایی به کود شیمیایی تبدیل میکنید و بعد از اون پای درختان خونتون میریزید و یک باغ سرسبز به وجود میاد!"

" در ابتدا فکر کردم با ۳۹ یورو یک بازی دانلودی رو خریدم! اما بعدش فهمیدم نه!‌این بازی یک بازی دیسکی که داخل یک جعبه بسته بندی شده هست! ولی بدیش اینجاست دو برابر قیمتش از من آنلاین برای چیزای مختلف میگیره و
از یک بازی دانلودی بیشتر از شما درخواست آنلاین شدن میکنه!!!" -AmirJames

خب الان اینترو بازی تموم شده و میخوایم این مواردی که پیش اومد رو کاملا فراموش کنیم! اینجاست که باز حس تحسین آدم برانگیخته میشه! منو بازی! فوق العادست! مطمئنا با وارد شدن به منو ما متوجه میشیم این بازی یک بازی از کدی جون هست! (Codemasters) یکی از راحت ترین عواملی که میشه یک بازی کدی رو با بازی های دیگه تشخیص داد، مخصوصا سری DiRT، منو ی اون هست! تخریب زیبای نوشته های منو موقع بالا پایین رفتن تو منو و تمام افکت های بسیار بسیار زیبای منو واقعا به آدم یک چیز رو میگه : به یک بازی فوق العاده از سری DiRT خوش آمدید! لطفا ما رو در فیسبوک شیر کنید!!‌:دی

هنوز هم خبر های مثبت و خوبی رو دارم برای شما! خب، الان ما داخل بازی هستیم! جدا از درخواست هایی که برای آنلاین بودن شد، بازی یک لودینگ بسیار جالب داشت و خب، الان درون بازی هستیم:
ماشین ها بسیار با کیفیت و با جزئیات بالایی طراحی شدن و باز هم چیزی که عاشقشم دیده میشه! مدتی پس از شروع مسابقه، با توجه به مپی که هستید باز هم گل و لای و .... روی ماشینتون میشینه و اینبار این افکت ها ۱۰۰۰ برابر جالب تر طراحی شده! محیط هم جالب طراحی شده! بافت کلی مپ ها یک حالت خاص و قدیمی و کلا متروک رو داره، اما محیط این بازی همونطور که تا به حال از اسکرین شات ها و تریلر ها مشخص شده بود، پر از منظره های زیبا ، انفجار های خیره کننده و آتش بازی های بسیار بسیار حیرت انگیز هست! در هر مپ نیز کلی چیز و وسیله برای تخریب وجود داره! دقیقا یک بازی کدی! این بازی بدون شک یکی از زیباترین بازی های ریسینگ - آرکید استایل هست! خب البته کدمسترز بیشتر محبوبیت خودش رو هم از زیبایی خیره کننده بازیهاش به دست آورده!

صداگذاری بازی هم بسیار خوب انجام شده و ترک ها و آهنگ هایی که گذاشته میشه خیلی خیلی به بازی میاد و با ریتم هایی که دارن یک تجربه جدید رو به ما منتقل میکنن! اما یک مشکل وجود داره... احتمالا شما با واژه ای به نام commentary آشنا هستید، چه در دی وی دی ها، فیلم ها و چه در بازی های ویدیویی! این بازی نیز از commentary استفاده میکنه و با صدای Christian Stevenson هست اما این مشکل نیست، مشکل اصلی اینه که این آقا سعی زیادی در صحبت کردن به سبک American داره و خیلی دوست داره از اصطلاحات خاص آمریکایی استفاده کنه با اینکه اصلا تواناییش رو نداره!‌اصلا ایشون لهجه ی آمریکن نداره! بسیاری از کلماتی که استفاده میکنه رو باید برید در یک دیکشنری تازه خودتون قرار بدید! و کاش میشد صدای ایشون رو mute کرد! متاسفانه تنها میشه تا ۵۰ درصد commentary رو کاهش داد با اینکه میشه کاملا موزیک بازی رو میوت کرد!

باید گفت که این بازی بر خلاف تصور خیلی از افراد DiRT 4 نیست! این یک بازی سبک تر و ساده تر هستش! نمیخوام درباره خیلی سطحی بودن و غیر واقعی بودن چیزایی مثل Handling حرف بزنم! گفتیم ماشین ها خیلی جالب طراحی شدن! درسته! اما هیچ گونه چیز جدیدی در طراحی شون نیست! کاملا ماشین ها رو با همون کیفیت از DiRT 3 وارد این بازی کردن! خب این مورد هم برای یک بازی مثل Showdown که تنها یک بازی آرکید به نظر میاد، مشکلی نیست! میدونین مشکل چیه؟! خب نمیدونید؟ بیخیال:دی منم نمیخوام ادامه بدم نقدو:دی اصن برین خودتون بازی کنید تا بفهمین!‌اصن فلسفه این نقد چیه؟! کی ساختش؟:دی من الان دپرسم از کات کردن جی افم اونوقت بشینم نقد بنویسم! عجبا!‌گیری افتادیم!‌اصن نمیخوام بنویسم! زوریه؟ چیه؟‌مملکته داریم؟! برگردیم سر اصل مطلب! بابا جان مشکل اینه که مد ها و ایونت های بازی و همینطور مپ هاش خیلی خسته کننده هستش! ببینید کلا بعد از چند ساعت شما از بازی و مپ هاش خسته میشید! تعداد مپ هاش تقریبا خوبه، اما تنها چندتا مپ بزرگ وجود داره تا زود تکراری نشه! گفتیم یک سری افکت جالب در بازی و محیط وجود داره، اما گاهی همین ایفکت ها و محیط بازی کاملا ساختگی و مصنوعی و در عین حال سطحی به نظر میان! به عنوان مثال مسابقاتی که در منطقه میامی صورت میگیره واقعا بد طراحی شده و کاملا یک محیط سطحی رو تجربه میکنید! سعی شده در بسیاری از موارد خصوصیات محیط رو خیلی خلاصه کنن و فاکتور بگیرن از خیلی چیزا! به نظر من و البته طبق آخرین آمار مسابقات Baja بازی (طبق گفته IGN و البته سوال از دوستانم و نظر خودم) بهترین مسابقات و مپ هستش! اونم به خاطر تغیرات آب و هوایی که درش وجود داره و یک سری نکته جالب در این مپ...بقیه مپ ها هم چیز جالبی ندارن!

در کل بازی مقداری نا امید کننده به نظر میاد! اما خب ، باز در بعضی از موارد بازی شاید پیشرفت نداشته، اما پسرفت هم نداشته! به عنوان مثال Hoonigan events این نسخه فرق چندانی با Gymkhana در بازی بسیار عالی DiRT 3 نداره! البته تنها فرقی که داره اینه که در این بازی خیلی خیلی آسون تر شده این نوع مسابقات و دلیلش هم میتونه Handling فوق العاده آسون و غیر واقعی بازی باشه! در این بازی حالت Donut ( دونات که میدونین چیه؟:دی گرده:دی یعنی اینکه دور یک چیزی باید بچرخین!‌یادتونه؟:دی) خب داشتیم میگفتیم،‌در حالت Donut شما لازمه تا یک ذره استیک کنترل رو نوازش کنید و مقدار خیلی کمی گاز رو فشار بدید:دی در این حرکت اصلا لازم نیست شما دیگه زحمتی بدید به خودتون برای کنترل ماشین! خود ماشین کنترل میشه! این کنترل کاملا غیر واقعی باعث شده تا شما بعد از انجام دادن این حرکت، اصلا احساس پشت سر گذاشتن یک حرکت زیبا بهتون دست نده!
در مدهای مشابه با Gymkhana در این بازی، اندکی تفاوت مشاهده میشه! شما با انجام یک سری حرکت جالب باید بازی رو شروع کنید و بعد از اون هم یک سری چیز مخفی رو در گوشه های متخلف مپ پیدا کنید ( دقیقا مشابه DiRT 3 هست محیط ) (دقیقا!!) خب بعدش باید برید به قسمت Yokohama Docks که البته قبلش با یک سری SmashHunter روبرو میشید که افکت های جالبی در این قسمت وجود داره و خب مقداری لذت میشه برد...اما این قسمت هم زیاد طول نمیکشه!

همنوطور که گفتم، بدلیل محدودیت در انتخاب مپ ها و مد ها و همینطور ضعیف طراحی شدن هندلینگ بازی، این بازی بعد از مدت کوتاهی خیلی خسته کننده به نظر میاد! در حقیقت نمیشه تمایز چندانی بین این بازی و بقیه آرکید ریسینگ ها پیدا کرد! آرکید ریسینگ محبوبیت زیادی داره و همینطور با کم بودن بازی در این سبک مواجه هستیم، اما هیچ کس انتظار نداشت کدمسترز بیاد با DiRT این خلاء رو پر کنه! به نظر من شما بهتره تا تشنگی که نسبت به مسابقات و مد های جالب و واقعی رو دارید رو با نسخه قبلی یعنی DiRT 3 برطرف کنید!‌چون این بازی اصلا جوابگو نیاز های خیلی از گیمر ها نیست! شاید بهترین مد این بازی که حس مسابقه واقعی رو هم تا حدودی به ما میده،
Domination باشه! که خب تا بحال دربارش صحبت زیاد شده! زمین به ۴ قسمت تقسیم میشه و بر اساس زمان رنک بندی میکنه و باید در زمان کمتر تعداد بیشتری خراب کاری کنید! که خب به نظر من جالب ترین مد اینه!

destruction derbies:

Destruction شامل چند مد هست! در کل Destruction یک مد دیگه بازی هست که خب میتونست خیلی بهتر بشه! خیلی بهتر! بزارید بیشتر توضیح بدم! شما قرار بود طبق گفته سازندگان کلی کیف کنید در این قسمت!‌اما واقعا حرفای اونا رو تقسیم بر ۱۰۰۰ کنید و میشه کیف واقعی:دی آخه خیلی بده در یک بازی که اسم DiRT رو یدک میکشه، در یک مپ تنها ۷ نفر حریف با شما باشن! یعنی کلا ۸ نفر! بازی FlatOut: Ultimate Carnage همین کار رو البته با تعدا ۱۲ نفر و در ترک های خیلی جذاب تر و خلاقانه تر انجام داد!‌اونهم حدود ۵ سال قبل! Showdown در Arena نیز چندان جالب کار نکرده! یادتونه چقدر تعریف میکردن از این مد؟ ولی الان... ببینید این مد یک مد Team Deathmatch هست که در Call of Duty همگی باهاش آشنایی دارن!‌ولی اینجا شما آدم نیستید!‌ماشین هستید! در این مد بیشتر زمان ملاک هست تا اینکه کی تا آخر زنده میمونه! در این مد ماشین ها خراب میشن،‌خراب و خراب تر و نابود! و سپس دوباره Spawn میشن و تر و تازه! خیلی مسخره!

مد دیگه ای که در Destruction به چشم میخوره Knock Out هست که این هم میتونست جالب تر باشه! مثلا بالای یک آسمان خراش بلند باشید و آخرین ماشینی که بتونه اون بالا بمونه و نیفته ببره!

چیز قابل توجه دیگه نمیبینم برای ذکر کردن... خب بخش مولتی پلیر بازی هم یکم توضیح دربارش لازمه!
این بخش که بازی کلی شمارو تشویق به انجامش میکنه و میگه برید و لذت ببرید از این مد و .... هم ارزش تست کردن رو داره! خب مد های معمولی ریسینگ در مولتی خوب بود (معمولی) ولی Destruction اصلا جالب نبود!‌شاید اصلا سازندگان روی Destruction برای مولتی کار نکردن! ببینید بعد از برخورد های ماشین ها به هم (که جالب کار شده) دیگه مپ حالت عادی نداره! هر ماشینی به یک طرف پرت میشه، ماشین من به ماشین دوستم میخوره، اون میخوره به بشکه، بشکه منفجر میشه، یک ماشین دیگه منفجر میشه و .... اصلا یه وضعی:دی و قضیه بدتر اینه که بعد از هر ۵-۶ دقیقه که یک مد تموم میشه شما رو میاره بیرون و بعد از چند ثانیه خود بخود به یک مد دیگه در Destruction میبره! خب این بد نیست، اما اغلب اوقات مد های تکراری میفته و دوما اینکه برای همه این اتفاق میفته که گاهی بازی تموم نشده کامل که ناگهان شما رو میاره بیرون و تو یه بازی دیگه میبره! که احتمالا با آپدیت درست میشه! چند مد دیگه هم در مولتی هست که در سنگل وجود نداره و همینطور خاصیت RaceNet هم ذره ای بازی رو جالب کرده، همین حس رقابت که ایجاد میشه خوبه... اما مشکل دیگه اینه که باز هم مثل سینگل بعد از ۲-۳ ساعت تکراری میشه همه چی!

طرفداران بازی DiRT ۳ خیلی سخت میتونن با این بازی کنار بیان! (کلا طرفداران سری های قبلی) و خب اگه شما DiRT 3 رو بازی کرده باشید فکر کنم ۱-۲ ساعت به این بازی روی بیارید و برگردید به همون نسخه! کسانی که DiRT3 رو هم بازی نکردن بهتره برن یک DiRT 3 و FlatOut: Ultimate Carnage بخرن و اونارو بازی کنن!‌چون این بازی میکس این ۲ تا با کلی محدود کردن هر کدوم هست!

نمره از ۱۰ : ۶.۵

CRIS Joon CR7
29-05-2012, 14:45
ممنون از امیر عزیز
من هم یه یک ساعتی بازی کردم و خیلی خورد تو ذوقم:41:
بیشتر با مود Domination حال کردم
ولی یه چیزی که هست اینه که محیط خشکه
یه جوریه:13:
در کل حال نکردم و شاید هوم بلایی که گفتی سر دیسکش بیارم
6.5 هم کافیه گرچه نمره هاش بیشتر شدن
کلا همون DIRT 3 خودمون دوست داشتنی تره.

SADEGH 7
29-05-2012, 16:02
سلام
دوستان تو بازی چرای همش می نویسه yar ؟
تو آپشن تو انتخاب نیک نیم، به جای دکمه ok. خلاصه همه جا این کلمه هست.
مشکل از بازیمه یا ایده ی جدیدشونه؟

aha2012
29-05-2012, 17:06
مشکل از بازیه
کرک براش اومده

soheilnouri
29-05-2012, 17:20
تو 3 کورروت نبود...اینجا کوروت داره؟

CRIS Joon CR7
29-05-2012, 17:29
تو 3 کورروت نبود...اینجا کوروت داره؟

کوروت؟:18: کو؟
کامارو SS هستش ها:21:
برادر اگه ناراحت نمیشی :دی ( خودش میدونه)
این عکس هایی که گذاشتم دقیقا عکس های In game هست که خودم رو PC میزدم
DLC بود. موستانگ و پژو 405 و مینی ماینر کوپر هم داشت:8:
تازه ادیت بدنه ماشین ها هم کار خودمه:46:

...
اینم لیست ماشین های Dirt Showdown :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Austin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Mini ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Cooper ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Cadilla c ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Funeral ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Coach ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Chevrol et ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Bel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Air ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 'Beliveau Meteor' [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Chevrol et ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Camaro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Mk.V [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Chevrol et ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Chevy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Van ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1974 Dodge ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Dart ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 'Holbrook Growler' [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1933 Ford ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 'Robson Avenger' [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Ford ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Escort ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) MkII [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Ford ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Fiesta ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) MkVII [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2011 Ford ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Fiesta ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Super ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) MkVII [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Ford ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Mustang ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) MkV [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1950 GMC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2011 Mitsubishi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Lancer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1978 Pontiac ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Grand ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Prix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 'Jupiter Del Rio' [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Saturn ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Sky ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Scion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) tC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Subaru ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Impreza ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Toyota ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Stadium ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 'Jackson Adventurer' [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Unknown ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])unknown ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Unknown ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Unknown ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 'Larock Sprinter' [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Unknown ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 'Zenden Cup' [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

soheilnouri
30-05-2012, 20:15
بازی بسیا بسیار فوق العاده ای هستش...فراتر از 3

Killzone2
31-05-2012, 15:33
این شماره با اینکه زیاد شبیه به شماره های قبل نیست ولی باز هم خوب کار شده!

dirt showdown عنوان جدید و البته عجیبی هست که با نمایش های مختلفی که داشت به نظر میومد یه بازی زیبای دیگر از سری Dirt باشه ولی اونطور که باید خودش رو نشون نداد با این حال تو این شماره چیز های جالب زیاد داره! منوی بازی که بیشتر حالت کشتی کج گرفته به خودش :31: مسابقه های بازی هم در شهر مختلف برگزار میشه ولی نوع مسابقه ها متفاوت هست باید گفت طراحی ماشین ها خوب صورت گرفته یه تغییر دیگه هم این هست که داخل کابین ماشین نمیشه دید یا به نوعی دید اول شخص! البته خوب شد این قسمت نیست چون تو سه شماره قبل یکی از مشکلات بازی نمای داخل کابین بود که اصلا جالب کار نشده بود این خودش یه نکته خوب هست که در این شماره نمایش داخل کابین نیسته!

گرافیک از نظر بصری بسیار عالی کار شده چشم انداز ها زیبا و همینطوری نورپردازی اونم در پیست های شب که واقعا شاهکار شده! محیط ها طوری کار شدن که جذب میکنه بازیباز رو!
صدا گذاری هم در حد خوبی قرار داره یعنی نسبت به قبل پیشرفت هایی داشته ولی نه زیاد, در بخش موسیقی هم ترک های زیبایی پخش میشه بیشترشون جالب هستن.

گیم پلی چیزی مهمی هست که به کل تو این شماره عوض شده! البته کمی هم یکنواخت اگر خیلی سخت گیر باشیم شاید اصلا چیز خاصی هم نداشته باشه مسابقه های شماره قبلی رو اینبار با نابود کردن ماشین ها ترکیب کردن و این شماره رو درست کردن!ولی با این حال گیم پلی بازی خوبه یعنی اون حس خاص رو داره که بازیباز به مسابقه هی مختلف بپزدازه همینطور کوبیدن ماشین ها به هم و گرفتن امتیاز شاید اول بسیار جالب باشه ولی بعدا یک نواخت میشه مسابقات دیگه هم هست که بیشتر برا تنوع تو بازی بکار برده شده...

کلا این قسمت از سری Dirt یک بازی خوب هست ولی نه میشه گفت عالی ( چیزی 3 شماره اصلی بازی هست) و نه بد به نظر من بازی خوبیه و ارزش بازی کردن رو هم داره شاید مشکلات و مواردی باعث بشه مثل شماره قبل نشه بهش به یک عنوان ریسینگ زیبا و جالب بهش نگاه کرد با این حال Dirt Showdown یه بازی خوب هست تو این سری البته جدا از اون سه شماره یک ریسینگ جالبه!

نمره کلی هم اگر بخوام بدم به نظرم نمره 8 خوبه!

soheilnouri
31-05-2012, 23:24
[QUOTE=Kil

به نظر شما 3 خوب بود؟

دوم اینکه چرا دیگه تو جنگل و جاهای طبیعیت زیبا بازی ها مسابقه ایی برگزار نمیشه....چرا بعد از 2 سیاست بازی عوض شده و بیشتر به "فان" و "فانتزی"رفته تا "واقعیت"...این ماشینا چرا اینطورین؟ماشینایی با اسم های عجیب و شکل های عجیب تر...

یه چیز عجیب گفتی؟من مشکلم اینه که چرا تو کابین نیست؟نبودنش((ولو بد))از بودنش بهتره؟

Killzone2
31-05-2012, 23:40
به نظر شما 3 خوب بود؟

دوم اینکه چرا دیگه تو جنگل و جاهای طبیعیت زیبا بازی ها مسابقه ایی برگزار نمیشه....چرا بعد از 2 سیاست بازی عوض شده و بیشتر به "فان" و "فانتزی"رفته تا "واقعیت"...این ماشینا چرا اینطورین؟ماشینایی با اسم های عجیب و شکل های عجیب تر...

یه چیز عجیب گفتی؟من مشکلم اینه که چرا تو کابین نیست؟نبودنش((ولو بد))از بودنش بهتره؟
این نقل قول شما عجیب بود! منظورت با پست منه؟

هر کسی نظری داره میتونه بگه و اینکه شما هم نظرت رو با دلیل بگو ببینم چرا dirt 3 باید بد باشه؟؟؟

نظر خودم dirt 3 یک شاهکار بسیار بزرگیه که همیشه هم مورد تمجید طرفدار هاشه به غیر از این نگاهی به نقد سایت های مختلف و میانگینش بندازین متوجه میشن اگر بازی بدی بود نمرات بالا هم نمیگرفت دلایل بسیاری هست تا این بازی رو بهش گفت بزرگ!بخش چند نفره خوب همراه مود های جالبش و همینطور بخش تک نفره بازی مسابقه های بازی از هر نظر عالی هست! گرافیک عالی و صدا گذاری هم همینطور.

متوجه منظور شما از 3 خوب نبود نشدم؟

+

شما مشکلتون تو کابین نیست چون حتما تو شماره های قبلی توجه به داخل کابین افتضاح ماشین ها نکردی یکی از مشکلاتی که باعث میشه شماره های قبل نمره کامل نگیره همین مورد بود این شماره به نظرم کار خوبی انجام داد این بخش رو از بازی گرفت اینطوری مشکلی هم نیسته برای بازی...

tonypb
01-06-2012, 19:41
سلام.
آهنگ هاش رو میشه استخراج کرد؟؟؟
خیلی از آهنگ هاش معرکه اند.

CRIS Joon CR7
01-06-2012, 20:30
وجود نمای Cockpit در یک بازی ریسینگ با سبک آرکید به نظرم اصلا عاقلانه نیست.
حرکت کدمسترز در حذف این ویژگی هوشمندانه بود
+
در مقابل وجود آن در بازی مثل Forza کاملا ضروری و واجب هستش:11:

Killzone2
04-06-2012, 13:59
این شماره تازه بعد از اینکه all star رو باز میکنید جالب میشه! بیشتر بعد این قسمت ماشین های جدید یست های جالب تر رو میبینم طراحی و گرافیک عالی و فانتری هست باید بگم کیفیت بالایی داره.

ولی مشکلاتی مثل یک نواخت شد تو هر قسمت حتی همین all star باعث میشه از کیفیت اصلی کم بشه دلیل هم بر میگرده به پیست ها دیگه یکی میشن همه! خیلی کم هست که با پیست جالب و خوب روبرو بشین بعد مدتی بازی کردن!

کنترل ماشین ها هم خوبه با این حال تو شماره قبلی خیلی بهتر بود!

در کل بازی خوبیه ولی من خودم اون چیزی که تو سه شماره اصلی دیدم واقعا فراتر از این بازی بود و البته یکنواخت هم نبود!

+

خیلی ها یه چیزایی میگن میرن دیابلو رو با بازیی مقایسه میکنن خیلی حرف های دیگه... ولی نه بازی رو میگرن هم اینکه ترول میکنن ولی نمیخوان بیان درباره این بازی ها نظر هاشون رو بگن حتی همین rpg باز ها( یک سری البته ) که با دیابلو هر بازیی رو ترول میکنن ولی بعد خودشون رو طرفدار هم میزارن این بازی ها رو نمیگیرن نظر هم نمیدن یکی نیست بگه شما که نمیگیری بیا باز درباره اینطور بازی ها نظرت رو بگو اون رو هم بیخیال!
اینجا هم کسی نظرش رو نگفت درباره بازی!

mostafa_gm
05-06-2012, 16:45
[QUOTE=Kil

به نظر شما 3 خوب بود؟

منم از نسخه سه به اندازه دو خوشم نیومد.
تو نسخه 2 طبیعت زیبا و مناظرش خیلی باحال بود ولی سه همش بیابون و کویر و رنگ های مرده و غیر طبیعی.

hesam_g59
05-06-2012, 20:09
موضوع کرک حل شد...
بزودی برای نقدش میام

soheilnouri
06-06-2012, 08:55
واسه من خیلی جای سواله که چرا جای کابین وقتی تو درت کالین مک رائه((اون موقع کنسول نداشتم تو کامبیوتر بازی میکردم))عالی بود یهو تو نسخه های بعدی افتضاح میشه...

hesam_g59
06-06-2012, 19:30
واسه من خیلی جای سواله که چرا جای کابین وقتی تو درت کالین مک رائه((اون موقع کنسول نداشتم تو کامبیوتر بازی میکردم))عالی بود یهو تو نسخه های بعدی افتضاح میشه...
چون طفلی مک راء.. خودش ناظر بود بازی بود..نمیزاشت کارهای مسخره توی بازی بیاد
از وقتی کن بلاک اومده و شده قهرمان داستان... خوب.. معلومه چی به چی میشه دیگه

Killzone2
09-06-2012, 15:18
هر چیزی که باعث بشه شما از این بازی زده بشین ولی چند مورد واقعا عالی بود تو این شماره تا نمایش خوبی از dirt showdown بوجود بیاد!

گرافیک هنری تر نسب به قبل با توجه به استایل بازی فانتزی بودنش میشه گفت شاهکار! یعنی جزئیات بالا بخصوص در شب... مناطق برفی هم زیبا کار شده بود جزئیات داشت مثل شماره قبل و البته بهتر از اون میتونم بگم تنها موردی که بیشتر از شماره قبل روش کار شده همین گرافیک بود از همه نظر زیبا و دیدنی بود حتی طراحی ماشین ها و افکت های آب و باران و برف به زیبایی شکل گرفته همینطور در کنارش تخریب ماشین ها به نظر با اینکه میشد بهتر هم باشه ولی در حد خودش واقعا شاهکار بود!

گیم پلی هم چیز خاصی برای نمایش نداشت فقط پیست های جدید و ماشین های جدید البته یکنواخت بودنش هم مربوط میشه به هر قسمت از بازی چون مسابقه ها 4 قسمت داره تو هر مود که برین باید یه سری مسابقه بدین بعد به غیر از 3 تا پیست جدید و ماشین چیزی نداره برا همین باید چند بار این مراحل رو برین ولی بعد از اون قسمت جدید که براتون باز بشه پیست های جدید داره از نظر طراحی در سطح خوبی قرار داشت.

تنوع ماشین ها این شماره عالی بود همینطور طراحی بهتر نسبت به قبل ولی از نظر کنترل به نظرم شماره قبلی بهتر بود این شماره یه جور مسخره بود کنترل ماشین اصلا جالب طراحی نشده با این حال بخش جالب مسابقه به همین ماشین ها بود اگر بهتر میشد رو کنترل ماشین و همینطور تخریب بیشتر ماشین ( از نظر جالب تر بودن با توجه به سبک بازی که در قسمت هایی باید ماشین ها رو کوبید ) میتونست برای بازیباز بهتر هم باشه...

صدا گذاری هم خوبه ولی پیشرفت نداشت من بیشتر صدا ها رو نسبت به قبل دیدم چیزی نداشت که جالب باشه!

موسیقی هم عالی بود یعنی ترک های بازی شاهکار کار شده در بعضی پیست ها بخصوص واقعا باحاله موقع مسابقه موزیک های جالبی داره این بخش تنوع خوبی داشت.

نظر کلی به عنوان کسی که این سری رو صاف کرده و البته این شماره هم همه چالش هاش رو رفتم باید بگم با اینکه چالش های بازی عالی طراحی شده ولی ضعف هم داشت در بخش گرافیک هم چیز های جدید زیاد بود یعنی بهترین بخش بازی... جزئیات دیگه هم که گفتم دربارش نمره و ارزش کلی بازی به نظرم میتونه بالا باشه ولی جدا از سری اصلی Dirt چون مقایسه کردن این با سری اصلی برای طرفدار های این شماره جالب نیست.

نقد کلی من بود این... بازی رو کامل کردم گفتم یه نقد کلی هم بزارم.

گرافیک 9
گیم پلی 8
صدا گذاری 8
موسیقی 9
بقیه موارد 8
نمره کل 8.5

K!ng of th3 K!ngs
09-06-2012, 20:59
دسوتان به نظر شما این بازی قشنگ تره یا DiRT 3 که بگیرم؟

soheilnouri
12-06-2012, 10:50
من يه حركتي از اين بازي ديدم ظه نا اميد شدم از خودم...وسط هاي بازي يهو ميزنه failed to authorized. و فرتي از بازي ميپره بيرون...دليلش چيه؟

CRIS Joon CR7
12-06-2012, 10:57
من يه حركتي از اين بازي ديدم ظه نا اميد شدم از خودم...وسط هاي بازي يهو ميزنه failed to authorized. و فرتي از بازي ميپره بيرون...دليلش چيه؟

برادر شما اگه وسط بازی دید من اصلا تو منو ها شم نتونستم برم چون دیسک-ش برنر مکس نبود.
رفتم دیدم نسخه PC شو داره دو تومنه اون رو گرفتم.
الانم داشتم بازی میکردم.(گرافیک بهتری هم داشت)

این بازی روی XBOX حتما باید دیسکت برنر مکس باشه چه بخوای رو هارد نصب کنی چه نخوای:11:

soheilnouri
12-06-2012, 13:05
برادر شما اگه وسط بازی دید من اصلا تو منو ها شم نتونستم برم چون دیسک-ش برنر مکس نبود.
رفتم دیدم نسخه PC شو داره دو تومنه اون رو گرفتم.
الانم داشتم بازی میکردم.(گرافیک بهتری هم داشت)

این بازی روی XBOX حتما باید دیسکت برنر مکس باشه چه بخوای رو هارد نصب کنی چه نخوای:11:

=======================

اخه برادر من تا championz با همین دی وی دی رفتم...مثلا از 20 بار که وارد مسابقه میشم 8 بارش میاد بیرون از بازی...برنر مکس همه جا داره؟یه سر به تاپیک فیفا هم بزن لطفا

soheilnouri
12-06-2012, 13:08
[QUOTE=Killzone2;7042869]هر چیزی که باعث بشه شما از این بازی زده بشین ولی چند مورد واقعا عالی بود تو این شماره تا نمایش خوبی از dirt showdown بوجود بیاد!

گرافیک هنری تر نسب به قبل با توجه به استایل بازی فانتزی بودنش میشه گفت شاهکار! یعنی جزئیات بالا بخصوص در شب... مناطق برفی هم زیبا کار شده بود جزئیات داشت مثل شماره قبل و البته بهتر از اون میتونم بگم تنها موردی که بیشتر از شماره قبل روش کار شده همین گرافیک بود از همه نظر زیبا و دیدنی بود حتی طراحی ماشین ها و افکت های آب و باران و برف به زیبایی شکل گرفته همینطور در کنارش تخریب ماشین ها به نظر با اینکه میشد بهتر هم باشه ولی در حد خودش واقعا شاهکار بود!

گیم پلی هم چیز خاصی برای نمایش نداشت فقط پیست های جدید و ماشین های جدید البته یکنواخت بودنش هم مربوط میشه به هر قسمت از بازی چون مسابقه ها 4 قسمت داره تو هر مود که برین باید یه سری مسابقه بدین بعد به غیر از 3 تا پیست جدید و ماشین چیزی نداره برا همین باید چند بار این مراحل رو برین ولی بعد از اون قسمت جدید که براتون باز بشه پیست های جدید داره از نظر طراحی در سطح خوبی قرار داشت.

تنوع ماشین ها این شماره عالی بود همینطور طراحی بهتر نسبت به قبل ولی از نظر کنترل به نظرم شماره قبلی بهتر بود این شماره یه جور مسخره بود کنترل ماشین اصلا جالب طراحی نشده با این حال بخش جالب مسابقه به همین ماشین ها بود اگر بهتر میشد رو کنترل ماشین و همینطور تخریب بیشتر ماشین ( از نظر جالب تر بودن با توجه به سبک بازی که در قسمت هایی باید ماشین ها رو کوبید ) میتونست برای بازیباز بهتر هم باشه...

==================================================

تحلیل بسیار زیبا و مفیدی و البته فنی و منطقی....اما من از این showdown خیلی بیشتر از dirt3 خوشم اومد...البته الان میخم باز برم تو نخ درت 3 چون تا نصف رفتم...یه سوال....چرا اسم ماشین ها عجیب غریبه...فلسفه اش چیه...مثلا zenden cup چه اسمی که واسه ماشین گذاشتن؟اسم تیمه؟

milad_takjoo
14-06-2012, 12:17
بچه ها من یه مشکل عجیب با بازی دارم...
توی منوها هی یه کلمه yar یا yaaaaaaar میاد...یعنی به جای option این کلمه میاد....چی کنم؟

milad_takjoo
14-06-2012, 22:02
بچه ها یه کمک کنیم من مسیر سیو این بازی رو پیدا کنم....
توی document/my game یه پوشه به نام dirt هست پاک میکنم سیوام پاک نمیشه

CRIS Joon CR7
14-06-2012, 23:04
بچه ها یه کمک کنیم من مسیر سیو این بازی رو پیدا کنم....
توی document/my game یه پوشه به نام dirt هست پاک میکنم سیوام پاک نمیشه

این هم پاک کن:
C:\Users\user\AppData\Roaming\codemasters

milad_takjoo
15-06-2012, 00:12
اصلا چنین مسیری ندارم!!!(پوشه codmaster منظورمه)

CRIS Joon CR7
15-06-2012, 00:15
اصلا چنین مسیری ندارم!!!(پوشه codmaster منظورمه)

مگه میشه؟ من دارم
پوشه ی Local رو هم چک کن:46:

K!ng of th3 K!ngs
15-06-2012, 00:36
نگفیتن این بهتره یا DIRT 3؟

CRIS Joon CR7
15-06-2012, 00:39

به شخصه من از D3 بیشتر لذت بردم.
این صرفا نظر شخصیمه:11:

milad_takjoo
15-06-2012, 00:44
مگه میشه؟ من دارم
پوشه ی Local رو هم چک کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متاسفانه ندارم...سرچ هم کردم نبود
بازی رو دوباره هم نصب کردم سیوم پاک نشده بود

CRIS Joon CR7
15-06-2012, 00:51
متاسفانه ندارم...سرچ هم کردم نبود
بازی رو دوباره هم نصب کردم سیوم پاک نشده بود

خب تو ویندوز لایو با یه اکانت جدید برو.
تو بازی هم میتونی با یه پروفایل جدید بری.

milad_takjoo
15-06-2012, 09:28
خب تو ویندوز لایو با یه اکانت جدید برو.
تو بازی هم میتونی با یه پروفایل جدید بری.

واسه شما با وینوز لایو هست؟واسه من اصلا ونیدوز لایو نمیاد
استیم رو هم نصب کردین براش؟

CRIS Joon CR7
15-06-2012, 09:56
واسه شما با وینوز لایو هست؟واسه من اصلا ونیدوز لایو نمیاد
استیم رو هم نصب کردین براش؟

نه دیگه یا لایو یا استیم:13:

milad_takjoo
16-06-2012, 13:53
بالاخره با کلی دردسر بازی رو درست اجرا کردم...گرافیکش خیلی زیباست..
گیم پلی هم خیلی خوبه ولی با نسخه قیلی فرق داره رو جعبه بازی هم نوشته بود new kind of dirt

soheilnouri
17-06-2012, 20:10

من شخصا از اين خيلي بيشتر خوشم اومد....محبوبترين نسخه ي من درت ٢ بود.كلا مناظر طبيعي و بازي رئال تر بو
.نميدونم جرا بعد از اون نسخه بازي فانتزي تر شد.كه تو اين نسخه ديگه اوجشه...اما من از هيجان اين بازي خيلي خيلي لذت ميبرم وكلا از نسخه قبلي واسم جذاب تره...

J@viD
22-06-2012, 10:11
این بازی تایپیک مشکلات نصب و اجرا نداره؟
بازی موقع اجرا کردن مپ میامی هنگ میکنه
کسی اگه سیو کامل بازی رو داره لطف کنه برام بزاره
برا انلاین بازی کردن میشه به روم بقیه بازیکنا جوین شد یا فقط باید هاست بشی بقیرو دعوت کنی؟
نسخه کرک با استیم

Amin4All
03-07-2012, 23:23
تاپیک مشکلات نداره انگار .
نسخه من 7 -8 گیگ هستش .
کرک داخلش هست اما موقع نصب اول استیم نصب میشه و باید به اینترنت وصل باشه .
چیکارش باید کرد ؟ باید گذاشت اپدیت بشه ؟ از دانلودها گرفتم.

campuzlit
04-07-2012, 11:38
تاپیک مشکلات نداره انگار .
نسخه من 7 -8 گیگ هستش .
کرک داخلش هست اما موقع نصب اول استیم نصب میشه و باید به اینترنت وصل باشه .
چیکارش باید کرد ؟ باید گذاشت اپدیت بشه ؟ از دانلودها گرفتم.

تو فایل هایی که دانلود کردی احتمالا یه پوشه به نام fairlight هست توی اون پوشه flt-setup رو به جای setup اصلی اجرا کن بازی نصب می شه. بعد کرک رو جایگزین کن. منم این مشکل رو داشتم اما اینجوری حل شد و الان دارم بازی می کنم.

Amin4All
04-07-2012, 14:05
تو فایل هایی که دانلود کردی احتمالا یه پوشه به نام fairlight هست توی اون پوشه flt-setup رو به جای setup اصلی اجرا کن بازی نصب می شه. بعد کرک رو جایگزین کن. منم این مشکل رو داشتم اما اینجوری حل شد و الان دارم بازی می کنم.

رو XP انگار نصب نمیشه .
ولی رو 7 جواب داد .

campuzlit
04-07-2012, 18:43
رو XP انگار نصب نمیشه .
ولی رو 7 جواب داد .
این بازی اصلا روی xp نصب نمی شه. توی حداقل سیستم این بازی xp وجود نداره.

soheilnouri
05-07-2012, 00:52
تو سطح اخر بازی ال استاره فک کنم واقعا واقعا سخت میشه...من تو درجه متوسط هستم...بد ترین و سخت ترین بخش هم اونجایی هستش که باید مربع های رنگی رو بترکونم...خیلی سخته

campuzlit
05-07-2012, 09:36
تو سطح اخر بازی ال استاره فک کنم واقعا واقعا سخت میشه...من تو درجه متوسط هستم...بد ترین و سخت ترین بخش هم اونجایی هستش که باید مربع های رنگی رو بترکونم...خیلی سخته
آره واقعا اونجایی که باید مربع های رنگی رو بترکونی سخته. من بازی رو رو متوسط تموم کردم ولی هر کاری کردم اون مرحله های مربع رنگی رو روی متوسط برم نشد. از روی اجبار روی آسون رفتم .

soheilnouri
05-07-2012, 23:22
وسط بازی مگه میشه لول رو اورد اسونتر؟

campuzlit
06-07-2012, 17:12
وسط بازی مگه میشه لول رو اورد اسونتر؟
آره می شه. توی هر مرحله که باشی توی option می تونی difficulty رو تغییر بدی. اگه مرحله ای سخت باشه می شه خلاصه اینجوری سرش کلاه گذاشت دیگه.:31:
فقط بعد اون مرحله دوباره در جه سختی رو درست کن.

soheilnouri
08-07-2012, 08:51
اونقدر دوست دارم كه كه كه كه نگران خودمم....:))تا اخر رفتي

MOHAMMAD2010
10-07-2012, 11:25
خب بازی رو نصب کردم
گیم پلی و گرافیک عالیه
به نظر من از نسخه 3 بهتره

campuzlit
10-07-2012, 20:07
دوستان یه سوال اونهایی که نسخه 3 رو بازی کردند کنترل ماشینا توی 3 هم مثل این نسخه است؟ یا مثل نسخه 2 سخته؟

CRIS Joon CR7
10-07-2012, 20:12
دوستان یه سوال اونهایی که نسخه 3 رو بازی کردند کنترل ماشینا توی 3 هم مثل این نسخه است؟ یا مثل نسخه 2 سخته؟

خیلی راحت شده و حتی اگه کسی تا حالا ریسینگ نزده باشه راحت میتونه بازیش کنه...

MOHAMMAD2010
10-07-2012, 20:53

2 و 3 که مثل هم بود این احساس میکنم یه کم ساده تره ( البته یه کم اگه کسی اولش بارش باشه بیاد سراغش زیاد راش ساده نیست ! )

MOHAMMAD2010
15-07-2012, 16:19
این بازی کیلومتر دور موتور چیزی نداره !؟

p30worldapm
15-07-2012, 19:15
کسی نمی دونه سیواش کجاست؟
نمی دونم چرا سر همه ی درت ها سیوام می پره! همرو نصفه رد کردم!

campuzlit
15-07-2012, 20:40
کسی نمی دونه سیواش کجاست؟
نمی دونم چرا سر همه ی درت ها سیوام می پره! همرو نصفه رد کردم!
آدرسش اینه :
C:\Users\xxxx\AppData\Local\FLT
به جای xxx هم یوزر کامپیوترت هست. من از ستاپ flt استفاده کردم به همین دلیل هم سیوهام توی همین پوشه بوده.

p30worldapm
15-07-2012, 22:28
آدرسش اینه :
C:\Users\xxxx\AppData\Local\FLT
به جای xxx هم یوزر کامپیوترت هست. من از ستاپ flt استفاده کردم به همین دلیل هم سیوهام توی همین پوشه بوده.

ممنون کاشکی زودتر می پرسیدم!
شما تا کجا رفتی؟
من دوتا از اون چهار تا سری مسابقه ها رو تموم کرده بودم. کسی اون دورو ور ها سیو داره؟

campuzlit
16-07-2012, 00:01
ممنون کاشکی زودتر می پرسیدم!
شما تا کجا رفتی؟
من دوتا از اون چهار تا سری مسابقه ها رو تموم کرده بودم. کسی اون دورو ور ها سیو داره؟
من این بازی رو تموم کردم البته فقط قسمت tour showdown. چهار سری داشت دیگه. من رو متوسط رفتم واقعا آسون بود به جز مرحله هایی که باید اون مربع های زرد و قرمز و... رو بترکونی که خیلی رو مخم رفت. در کل در مقابل درت 2 که قبلا بازی بازی کرده بودم کنترل ماشینا خیلی آسون شده.

campuzlit
16-07-2012, 00:07
این بازی کیلومتر دور موتور چیزی نداره !؟
فکر نمی کنم کیلومتر و این چیزا داشته باشه. به قیافه بازیش هم نمی یاد.

p30worldapm
16-07-2012, 08:56
من این بازی رو تموم کردم البته فقط قسمت tour showdown. چهار سری داشت دیگه. من رو متوسط رفتم واقعا آسون بود به جز مرحله هایی که باید اون مربع های زرد و قرمز و... رو بترکونی که خیلی رو مخم رفت. در کل در مقابل درت 2 که قبلا بازی بازی کرده بودم کنترل ماشینا خیلی آسون شده.
خوب می شه سیوت رو بدی؟
اگه کس دیگری هم داره لطف کنه و بده.
اگه رو سخت باشه بهتره.

campuzlit
16-07-2012, 10:04
خوب می شه سیوت رو بدی؟
اگه کس دیگری هم داره لطف کنه و بده.
اگه رو سخت باشه بهتره.
بفرما دوست عزیز این سیو خودم روی درجه متوسط هست

soheilnouri
16-07-2012, 12:41
بازی باحالیه من اخرین مرحله هستم و هنوز تو اخرین مرحله تو ردیف یک قرار دارم...

p30worldapm
16-07-2012, 23:37
بفرما دوست عزیز این سیو خودم روی درجه متوسط هست
ممنون کار کرد.
خواهشا هرکی تا وسطاش رفته سیوش رو بزاره
این همه ماشیناش آزاده! با یه ماشین خوب راحت اول می شم!