PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بدسکتور

MASTER OC 7
12-01-2012, 19:33
با سلام به دوستان
چند وقت پیش کیس من دسته کسی افتاده بود والانم کیس را گرفتم اتفاقی برنامه HDTune را باز کردم ودیدم هاردم 1 بد سکتور داره
دوستان یک برنامه ی خوب معرفی می کنید که بتونه این بدسکتور را پاک کنه البته برنامه HDD Regenerator را دارم ولی سرعتش پایینه همچنین کار باهاش سخته
یعنی برنامه را زدم یک مقدار جستجو کرد و 1 بد سکتور پیدا کرد ولی هر کاری می کنم پاکش نمیکنه:41:
هارد من WD 500 Green هست
با تشکر:11:

MASTER OC 7
12-01-2012, 23:31
نبود !!!:19:

MASTER OC 7
13-01-2012, 14:58
نبووود !!!:5:

Hamed DC
13-01-2012, 16:33
با سلام به دوستان
چند وقت پیش کیس من دسته کسی افتاده بود والانم کیس را گرفتم اتفاقی برنامه HDTune را باز کردم ودیدم هاردم 1 بد سکتور داره
دوستان یک برنامه ی خوب معرفی می کنید که بتونه این بدسکتور را پاک کنه البته برنامه HDD Regenerator را دارم ولی سرعتش پایینه همچنین کار باهاش سخته
یعنی برنامه را زدم یک مقدار جستجو کرد و 1 بد سکتور پیدا کرد ولی هر کاری می کنم پاکش نمیکنه:41:
هارد من WD 500 Green هست
با تشکر:11:
سلام.
اگر بدسکتور موجب کند شدن شدید هارد شده، و اطلاعات مهمی توی هارد ندارین، بهتره که هارد رو نرم افزار فرمت
سطح پایینش کنید. این عمل تا حد زیادی زیادی بدسکتو رو میتونه از بین ببره.

MASTER OC 7
13-01-2012, 16:56
باعثی کندی هارد نشده و اطلاعات مهمی هم توش دارم و نمی تونم فرمتش کنم
فقط میترسم اگه همینطوری باقی بمونه مشکلی برای هارد بوجود بیاره
دنبال یک برنامه خوب هستم:13:

Hamed DC
13-01-2012, 17:28
باعثی کندی هارد نشده و اطلاعات مهمی هم توش دارم و نمی تونم فرمتش کنم
فقط میترسم اگه همینطوری باقی بمونه مشکلی برای هارد بوجود بیاره
دنبال یک برنامه خوب هستم:13:
تک بد سکتور مشکل هادی رو در آینده برای هارد بوجود نمیاره. ولی رفع بشه بهتره.

YAHYA-PRO
13-01-2012, 17:32
هر جوری شده پاکش کن مال منم اولاش خیلی کم بود محلش نذاشتم همین الان که 27 ساعت و 20 دقیقه از اسکنش میگذره 315 هزار بدسکتور پیدا کرده و همینجوری داره زیاد میشه:41:

MASTER OC 7
14-01-2012, 16:50
خوب لااقل بگید با چه برنامه ای پاکش کنم
چون به هیچ وجه نمی تونم هارد را فرمت کنم:41:

YAHYA-PRO
14-01-2012, 17:47
خوب لااقل بگید با چه برنامه ای پاکش کنم
چون به هیچ وجه نمی تونم هارد را فرمت کنم:41:

خوب همون HDD Regenerator پاکش میکنه
از حالت ویندوزی ازش استفاده کنی اگه بدسکتوری که پیدا کرده اطلاعات روش باشه پاکش نمیکنه
ولی تو حالت بوت باید پاکش کنه
یه سی دی بوتیبل از برنامه بساز و باهاش سیستم و رو بوت کن بزن تعمیر بد سکتور

MASTER OC 7
15-01-2012, 03:47
بالاخره با کمک دوستان بد سکتور هم پاک شد
اول با برنامه هارد را اسکن کردم بعدش از طریق فلش کامپیوتر را بوت کردم و اونجا بد سکتور را پاک کردم
از 2 دوست عزیز بابت راهنمایی تشکر می کنم:10:

pc67
19-03-2013, 13:07
سلام به همه
من یه مشکلی دارم واون اینه که هر برنامه یا نرم افزاری که کلیک میکنم تا اجرا بشه خیلی طول میکشه تا ران بشه حتی بازی ها مثل فوتبال
فیلم یا حتی مثلا باز کردن یه فایل زیپ شده
واقعا دیگه منو از باز کردن اون برنامه پشیمون میکنه مثل اینترنت دایال اپ میمونه!!!!!!!!!!!!!!:n28::n28:
حتی ویندوزم که سون هستش رو چند بار عوض کردم ولی باز هم همینطور حالا به نظر شما مشکل چیه :n13::n13:
اینم مشخصات سیستمم:
CPU: AMD ATHLON IIX4 2.9 GHZ
RAM: 2GIG DDR3
HARD: SEGATE 500 GIG
SYSTEM TAPE: WINDOWS SEVEN ULTIMATE 32 BIT

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

ata.royalfalcon
19-03-2013, 14:34
سلام به همه
من یه مشکلی دارم واون اینه که هر برنامه یا نرم افزاری که کلیک میکنم تا اجرا بشه خیلی طول میکشه تا ران بشه حتی بازی ها مثل فوتبال
فیلم یا حتی مثلا باز کردن یه فایل زیپ شده
واقعا دیگه منو از باز کردن اون برنامه پشیمون میکنه مثل اینترنت دایال اپ میمونه!!!!!!!!!!!!!!:n28::n28:
حتی ویندوزم که سون هستش رو چند بار عوض کردم ولی باز هم همینطور حالا به نظر شما مشکل چیه :n13::n13:
اینم مشخصات سیستمم:
CPU: AMD ATHLON IIX4 2.9 GHZ
RAM: 2GIG DDR3
HARD: SEGATE 500 GIG
SYSTEM TAPE: WINDOWS SEVEN ULTIMATE 32 BIT

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

سلام .

اگر شک دارید که آیا مشکل از هارد هست یا خیر لطفاً برانامه Hdtune را دانلود و نصب و اجرا کنید و سپس به قسمت health بروید . موارد زرد یا قرمز رنگ را بررسی کنید (عکس بذارید) . اگر بدسکتوری داشته باشه میتونید با برنامه hdd regenerator یک CD/DVD یا فلش بوتیبل بسازید و سیستم را با آن بوت کنید و هارد را تست و اسکن کنید . البته برنامه hdd regenerator باید بطور صحیح کرک و فعالسازی بشه در غیر اینصورت در برخورد با اولین بدسکتوری کار متوقف میشه .

pc67
20-03-2013, 23:58
ممنون از راهنماییتون حتما این کارو انجام میدم و نتیجشو اعلام میکنم :n16::n16: