PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : » مشاوره ي خريد تبلت ها با سيستم عامل هاي ويندوز و غيره

PersiAndroid
20-08-2011, 19:31
درود

مشاوره برای خرید تبلت هاي ساير سيستم عامل ها در این تاپیک صورت می گیرد. سوالات فنی خود را می توانید کمکاکان در تاپیک های اختصاصی هر برند مطرح کنید ولی در صورتی که برای خرید بین دو محصول نیاز به مشاوره دارید اینجا محل ارسال سوالات شماست.

با تشکر

milla.online
21-08-2011, 22:18
پیشنهاد من به شما Fujitsu Stylistic Q550 هست که وزن خیلی کمی نسبت به بقیه داره و سخت افزار بسیار قوی به همراه hdmi

liverpooli
23-08-2011, 18:16
چرا تبلت های ویندوزی نسبت به تبلت های اندرویدی استقبال کمتری دارند؟

4870x2
23-08-2011, 18:23
چون Win 7 اصلا برای تاچ ساخته نشده ! ... باگ هاش تو یه تبلت Full Touch خیلی زیاده ... همه منتظرن که 8 Win بیادش !

mhpz
24-08-2011, 14:06
سلام
آيا كسي از دوستان از تبلت motion cl900 اطلاعاتي دارد؟
علت انتخاب اين تبلت براي من اين است كه در محيطهاي كارگاهي و بياباني كارائي دارد.
خوشحال ميشوم از دوستان اگر نظري روي اين مدل دارند. البته امكان خريد آن از ايران نيست اما براحتي ميتوان از دبي خريد و با اين كيفيت بالائي كه دارد نيازي به گارانتي هم ندارد.

ضمنا تبلتهاي ويندوزي داراي صفحه هاي مقاومتي هستند و برخلاف صفحات ديگر سيستمها كه خازني هستند مانور خوبي از لحاظ تاچ ندارند. با وضعيتي كه ويندوز 8 به نمايش گذاشته است ، اميد هست كه در آينده تبلتهاي ويندوزي هم از لحاظ تاچ كارائي بالائي از خودشان نشان دهند.

djhamido2
06-09-2011, 18:46
سلام
من تویه سایتا دیدم یه تبلت بود ، هم آندروید داشت و هم ویندوز 7
حالا من یدونه از اینا میخوام که هم سی پی یو و هم رم و هم گرافیک خوبی داشته باشه
لطفاً اگر مدلی رو میشناسید که الان در بازار موجوده راهنمایی کنید. ممنون

bleu2u4u
08-09-2011, 14:20
سیستم تیلتهای اندروید با ویندوز 7 فرق میکنه بخاطر همین جمع شدن این دو تا تو یه محصول اصلا جالب از کار در نمیاد
پیشنهاد میکنم از فکر خرید یه همچین چیزی بیرون بیاید

baren
11-09-2011, 17:35
سلام
من یه تبلت با ویندوز میخوام.
آیا تبلتی حول و حوش 500 تومن هست که ویندوز داشته باشه؟

baren
12-09-2011, 10:38
حجم جواب ها زیاد بوده خواهشا دیگه جواب ندید بتونم تاپیک رو بخونم !

part gah
12-09-2011, 11:01
تبلت ایسر آی کونیا تب آ 500 - 32 گیگابایت

تا چندی پیش Motorola Xoom تنها تبلت با سیستم‌عامل Android نسخه‌ی 3 موجود در بازار بود. اما اکنون تعداد اینگونه تبلت‌ها بیشتر شده و شاهد تنوع بیشتری هستیم و Acer Iconia Tab A500 هم یکی از این تنوع‌ها می‌باشد. همه‌ی اینگونه تبلت‌ها به دلیل سیستم عامل خیلی خوبی که دارند از سخت‌افزارهای قدرتمند و تا حدودی مشابه به یکدیگر بهره می‌برند ولی عوامل دیگری نیز وجود دارند که تفاوت بین محصولات و به خصوص تفاوت قیمت آن‌ها را رقم می‌زنند. ایسر A500 یک تبلت WiFi می‌باشد که از پردازنده‌ی 1 گیگاهرتزی دو هسته‌ای NVIDIA Tegra 2، نمایشگر 10 اینچی و انواع امکانات یک تبلت بسیار خوب چون خروجی HDMI بهره می‌برد. ولی Acer Iconia Tab A500 دقیقا در چه سطحی میان تبلت‌های موجود در بازار قرار می‌گیرد؟ برای فهمیدن این موضوع بهتر است خواننده‌ی ادامه‌ی نقد و بررسی باشید.
مشخصات کلی :
مشخصات کلی: - وزن 765 گرم
پردازنده: Nvidia Tegra 2 T20, Dual Core ARM Cortex-A9 Proccessor 1GHz
دیسک درایو: دیسک درایو حافظه ای SSD 32 GB
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی LCD Capacitive - اندازه 10.1 اینچ
امکانات: WiFi - GPS - بلوتوث - کارت خوان - دوربین - وب کم - حسگر شتاب سنج - حسگر ژیروسکوپ - USB - HDMI
سایر مشخصات: Google Android Ver 3.0 (Honeycomb)

قیمت:600 الی 700
----------------------------------------------------------------------
HP TouchPad-16GB
تبلت اچ پی تاچ پد - 16 گیگابایت

کمپانی HP مدل Touch Pad تبلت خود که یکی از جذاب‌ترین تبلت‌ها در2011 MWC است را معرفی کرد. پیش از این شاهد معرفی تبلت HP Slate 500 بودیم که با سیستم‌عامل Windows 7 کار می‌کرد و در کل تبلت خیلی قدرتمندی بود. اینک اچ پی این تبلت را با سیستم‌عامل جدید HP WebOS همراه کرده است که در حقیقت پیش از این توسط Palm طراحی شده بود و بر روی Palm Pre استفاده شده بود. نمایشگر 9.7 اینچی HP Touch Pad یکی از دوست داشتنی‌ترین نمایشگرهایی است که تا به حال دیده‌ایم. برخلاف نمایشگرهای BlackBerry Playbook و Samsung Galaxy Tab، نمایشگر 9.7 اینچی این تبلت همان نسبت تصویر APPle iPad را دارا می‌باشد. قلب HP Touch Pad به یک پردازنده‌ی قدرتمند دوهسته‌ای Qualcomm SnaPdragon با قدرت پردازش 1.2GHZ مجهز شده است. در کل بدنه‌ی این تبلت خوش ساخت بوده و در دست پلاستیکی به نظر نمی‌آید و ساختار مستحکمی دارد.
مشخصات کلی :
مشخصات کلی: - وزن 740 گرم
پردازنده: Intel Scorpion Dual-Core Processor, Qualcomm APQ8060 Snapdragon Chipset 1.2GHz
دیسک درایو: دیسک درایو حافظه ای SSD 16 GB
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی LED Capacitive - اندازه 9.7 اینچ
امکانات: WiFi - GPS - بلوتوث - وب کم - قطب نما - حسگر شتاب سنج - حسگر ژیروسکوپ - USB
سایر مشخصات: - HP webOS

قیمت: 500 تا 600

baren
12-09-2011, 13:44
اینا که ویندوز نبودند !

part gah
13-09-2011, 10:57
اینا که ویندوز نبودند !
دوست عزیز مگه منظور شما سیستم عامل تبلت ها نیست.این دو تا تبلت هم دارای سیستم عامل هستند.که با رنگ قرمز مشخص کردم.

psp2004
13-09-2011, 12:08
HP TouchPad-16GB
این مدل همونیه که سیستم عاملش با وب کار می کنه ؟؟؟؟ یعنی حتمن باید به اینترنت وصل باشیم ؟؟؟

دوستان من قصد خرید تبلت دارم برای تماشای فیلم و وب گردی ... سخت افزار واسم خیلی مهمه ...
اگه تا600 بخام انتخاب کنم چی پیشنهاد می دید ؟؟؟
از بین playBook و eeepad کدوم رو پیش نهاد می کنید ؟؟

baren
14-09-2011, 11:47
دوست عزیز !
ویندوز اسم یک سیستم عامل هست !!!
اینها سیستم عامل آندروید و.... دارند که شما گفتی
من سیستم عامل ویندوز میخوام

H M R 0 0 7
14-09-2011, 18:49
سلام
جهت اجرای یه برنامه نوشته شده تو اکسس 2003 نیاز به یه تبلت ویندوزی دارم
کسی میتونه مدل تبلتی که میخوام رو معرفی کنه؟
ممنون میشم:11:
با تشکر

F R E E M A N
14-09-2011, 21:23
Acer Iconia Tab W500 بدون داک حدود 750 و همراه با داک حدود 890

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

part gah
15-09-2011, 10:34
دوست عزیز !
ویندوز اسم یک سیستم عامل هست !!!
اینها سیستم عامل آندروید و.... دارند که شما گفتی
من سیستم عامل ویندوز میخوام
سلام دوست عزیز
برای آشنایی بیشتر شما باید عرض کنم که ::31:

تعریف سیستم عامل

مجموعه ای از برنامه ها را که موجب راه اندازی و استفاده از کامپیوتر می شوند " سیستم عامل " یا Operating System) OS) گویند.
================================================== =======
انواع سیستم های عامل

1- سیستم عامل تک برنامه ای : single program
مانند MS-DOS
----------------------------------------------------------------------------------------
2- سیستم عامل های چند برنامه ای : multi programming
سیستم عامل لینوکس ویا و Windows2000 مثال هایی از این دسته اند .
(ويندوز که دارای نسخه های متعددی است متداولترين سيستم عامل استفاده شده توسط کاربران می باشد. اين سيستم عامل توسط شرکت مايکروسافت ارائه شده و دارای يک رابط کاربر گرافيکی است که استفاده از آن را برای اکثر کاربران راحت تر می نمايد ( نسبت به سيستم های عاملی که دارای رابط کاربر مبتنی بر متن می باشند ) . ويندوز دارای نسخه های جداگانه ای برای کاربران معمولی و نسخه هائی مختص سرويس دهندگان می باشد . )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
3- سیستم عامل برای سیستم هایی با چند استفاده کننده : multi user
مانند Novell Netware یا Windows2000
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
4- سیستم عامل برای سیستم هایی با پردازش توزیعی : distributed processing
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5- سیستم عامل بلادرنگ real time operating system

اینم لینک بحث ویندوز ها در انجمن:

ویندوز Vista

ویندوز XP

ویندوز 7

===========================================
اینم چند تا بحث در مورد ویندوز های دیگه

baren
15-09-2011, 11:15
دوست عزیز میدونم سیستم عامل چیه !
گفتم سیستم عامل ویندوز 7 داشته باشه !
ای خداااااااااا

part gah
15-09-2011, 12:43
دوست عزیز میدونم سیستم عامل چیه !
گفتم سیستم عامل ویندوز 7 داشته باشه !
ای خداااااااااا
----------------------------------------------------------------------
این مورد ویندوزش 7 هست دوست عزیز گفتم با رنگ قرمز براتون مشخص کردم.شما توجه نکردین:31:
-------------------------------------------------------------------

HP TouchPad-16GB
تبلت اچ پی تاچ پد - 16 گیگابایت

کمپانی HP مدل Touch Pad تبلت خود که یکی از جذاب‌ترین تبلت‌ها در2011 MWC است را معرفی کرد. پیش از این شاهد معرفی تبلت HP Slate 500 بودیم که با سیستم‌عامل Windows 7 کار می‌کرد و در کل تبلت خیلی قدرتمندی بود. اینک اچ پی این تبلت را با سیستم‌عامل جدید HP WebOS همراه کرده است که در حقیقت پیش از این توسط Palm طراحی شده بود و بر روی Palm Pre استفاده شده بود. نمایشگر 9.7 اینچی HP Touch Pad یکی از دوست داشتنی‌ترین نمایشگرهایی است که تا به حال دیده‌ایم. برخلاف نمایشگرهای BlackBerry Playbook و Samsung Galaxy Tab، نمایشگر 9.7 اینچی این تبلت همان نسبت تصویر APPle iPad را دارا می‌باشد. قلب HP Touch Pad به یک پردازنده‌ی قدرتمند دوهسته‌ای Qualcomm SnaPdragon با قدرت پردازش 1.2GHZ مجهز شده است. در کل بدنه‌ی این تبلت خوش ساخت بوده و در دست پلاستیکی به نظر نمی‌آید و ساختار مستحکمی دارد.
مشخصات کلی :
پردازنده: Intel Scorpion Dual-Core Processor, Qualcomm APQ8060 Snapdragon Chipset 1.2GHz
امکانات: WiFi - GPS - بلوتوث - وب کم - قطب نما - حسگر شتاب سنج - حسگر ژیروسکوپ - USB

قیمت: 500 تا 600

amir_psr
15-09-2011, 20:12
سلام
آيا كسي از دوستان از تبلت motion cl900 اطلاعاتي دارد؟
علت انتخاب اين تبلت براي من اين است كه در محيطهاي كارگاهي و بياباني كارائي دارد.
خوشحال ميشوم از دوستان اگر نظري روي اين مدل دارند. البته امكان خريد آن از ايران نيست اما براحتي ميتوان از دبي خريد و با اين كيفيت بالائي كه دارد نيازي به گارانتي هم ندارد.

ضمنا تبلتهاي ويندوزي داراي صفحه هاي مقاومتي هستند و برخلاف صفحات ديگر سيستمها كه خازني هستند مانور خوبي از لحاظ تاچ ندارند. با وضعيتي كه ويندوز 8 به نمايش گذاشته است ، اميد هست كه در آينده تبلتهاي ويندوزي هم از لحاظ تاچ كارائي بالائي از خودشان نشان دهند.

توضیح شما درباره صفحات تبلت های ویندوزی کاملا اشتباه است . نوع صفحه نمایش ( resistive,capacitive) ربطی به سیستم عامل ندارد . تمامی تبلت های زیر همگی دارای صفحه نمایش Capacitive هستند و از نظر touch حرف ندارند :
lifebook th700
lifebook t901
stylistic q550
...

اگر دیدید که در تبلتی از صفحه نمایش resistive (مقاومتی ) استفاده شده احتمالا اون تبلت برای محیط های صنعتی طراحی شده چون در محیط های صنعتی به دلیل تفاوت دما صفحات خازنی به خوبی عمل نمی کنند . این نوع تبلت ها رو معمولا panasonic و یا motion می سازند

amir_psr
15-09-2011, 20:23
دلیل این امر این است که نسخه های فعلی ویندوز تنها از معماری X86 در پردازنده پشتیبانی می کنند در صورتی که در مقابل آندروید روی پردازنده های ARM هم اجرا می شوند . پردازنده های X86 ( مثل اتم یا core i) دارای مصرف برف بالاتری نسبت به ARM هستند و معمولا برای خنک سازی آن ها نیاز به فن هست بنابراین تبلت هایی که از این پردازنده ها استفاده می کنند هم گران تر هستند و هم عمر باطری کمتری دارند و هم نمی توانند مانند نمونه های ARM دارای ضخامت کم باشند. به همین دلیل تبلت های ویندوزی در تعداد کمتری تولید می شوند و معمولا برای کاربران حرفه ای که با تبلت تولید محتوا میکنند (بر خلاف تبلت های مبتنی بر آندروید و اپل که معمولا برای مصرف محتوا ساخته می شوند ) ساخته می شوند و قیمت های بالاتری دارند .

akbar_syberia
17-09-2011, 14:55
سلام
دوستان من میخواستم لپ تاپ بگیرم واسه دانشگاه
دانشجوی pc هستم
ولی تبلت بیشتر به چشم میاد برای کلاس گذاشتن :31:

میخواستم ببینم اگر تبلت بگیرم کارهای لپ تاپ رو میشه انجام داد ؟

مثلا
1 - اینترنت
2 - ماوس وصل میشه بهش
3 - صفحه کلیدش کجاست :31:
4 - فتوشاپ و ... میشه باهاش کار کرد ؟
5 - نرم افزار همانطور که روی pc نصب میشه روی اینم نصب میشه ؟
6 - من میترسم بخرم بگن مثلا با این نمیشه Front Page یا visual basic کار کرد !

reza_3722
17-09-2011, 15:04
کاربردهایی که شما انتظار دارید احتیاج به وبندوز داره
در حالیکه اکثر تبلت ها یا Android هستن یا iOS
چند نمومه ویندوزی هم هست اما زیاد موفق نبودن
برای تبلت های ویندوزی قدرتمند باید تا اومدن Windows 8 صبر کرد

Masoud-Susa
17-09-2011, 15:24
البته الان هم یه سری تبلت ها هستند که سیستم عاملشون ویندوز هست...ولی فکر نکنم اون چیزی باشه که مد نظر شماست...یعنی جایگزینی تبلت به جای لپ تاپ که امکانش نیست
درکل اینکه یه تبلت نمیتونه جای لپ تاپ رو بگیره :20:

baren
17-09-2011, 15:33
سایر مشخصات: -کمپانی HP مدل Touch Pad تبلت خود که یکی از جذاب‌ترین تبلت‌ها در2011 MWC است را معرفی کرد. پیش از این شاهد معرفی تبلت HP Slate 500 بودیم که با سیستم‌عامل Windows 7 کار می‌کرد و در کل تبلت خیلی قدرتمندی بود. اینک اچ پی این تبلت را با سیستم‌عامل جدید HP WebOS همراه کرده است که در حقیقت پیش از این توسط Palm طراحی شده بود و بر روی Palm Pre استفاده شده بود. نمایشگر 9.7 اینچی HP Touch Pad یکی از دوست داشتنی‌ترین نمایشگرهایی است که تا به حال دیده‌ایم. برخلاف نمایشگرهای BlackBerry Playbook و Samsung Galaxy Tab، نمایشگر 9.7 اینچی این تبلت همان نسبت تصویر APPle iPad را دارا می‌باشد. قلب HP Touch Pad به یک پردازنده‌ی قدرتمند دوهسته‌ای Qualcomm SnaPdragon با قدرت پردازش 1.2GHZ مجهز شده است. در کل بدنه‌ی این تبلت خوش ساخت بوده و در دست پلاستیکی به نظر نمی‌آید و ساختار مستحکمی دارد.
مشخصات کلی :

پس شما دقت نکردی !
بخون متن رو نوشته قبلا ارائه داده و....
قرمز ها

akbar_syberia
17-09-2011, 18:25
بچه ها یکی هست Acer هم تبلته هم لپ تاپ
ویندوز seven اورجینال داره

با توجه به سیستم عامل ویندوز 7 به نظرتون جواب میده کارای pc باهاش کرد ؟

part gah
19-09-2011, 08:40
پس شما دقت نکردی !
بخون متن رو نوشته قبلا ارائه داده و....
قرمز ها
بله حق با شما بود.:20:
توی یه سرچی که زدم این مورد و پیدا کردم اما قیمتش یه کم بالاست .

Acer Iconia Tab W500

مشخصات کلی :
مشخصات کلی: - وزن 970 گرم
پردازنده: AMD Dual-Core Processor C-50 1.0 GHz
دیسک درایو: دیسک درایو حافظه ای SSD 32 GB
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی LED Capacitive - اندازه 10.1 اینچ
امکانات: WiFi - بلوتوث - کارت خوان - دوربین - وب کم - حسگر شتاب سنج - USB - HDMI
سایر مشخصات: Microsoft Windows 7 Home Premium 32-Bit - کارکرد باتری 5 ساعت
قیمت: 750000

zarrinsaghi
23-09-2011, 11:53
سلام کدوم تبات به نظر شما میتونه win8 را خوب جواب بده؟
سپاس

Rhodes
23-09-2011, 12:05
الان فقط چند تا تبلت هستن که وین 8 دارن.اونم فقط برای دولوپرها.
سامسونگ چن تا زده با قیمت 2500 تا 3000 دلار.
باید تا چند وقت دیگه صبر کرد.

M.s.95
23-09-2011, 13:08
win 8 اگه بیاد میشه روی تبلت های موجود تو بازار مثل galaxy tab و xoom نصبش کرد ؟

F R E E M A N
23-09-2011, 13:34
............................

joseph.n
23-09-2011, 15:28
win 8 اگه بیاد میشه روی تبلت های موجود تو بازار مثل galaxy tab و xoom نصبش کرد ؟

چرا نمیشه ؟ میشه.

M.s.95
24-09-2011, 14:57
آخه اعلام کرده که روی ARM هم نصب میشه ! شنیده بودم که روی همه ی device هایی که معماری ARM دارن نصب میشه ! در صورتی که win 7 فقط روی X86 نصب میشه رو ARM جواب نمیده ! چطوریه این ؟ اگه اینطور که شما میگی باشه که یا 8 رو arm کار نمیکنه یا 7 رو arm کار میکنه ؟

Stream
24-09-2011, 15:05
آخه اعلام کرده که روی ARM هم نصب میشه ! شنیده بودم که روی همه ی device هایی که معماری ARM دارن نصب میشه ! در صورتی که win 7 فقط روی X86 نصب میشه رو ARM جواب نمیده ! چطوریه این ؟ اگه اینطور که شما میگی باشه که یا 8 رو arm کار نمیکنه یا 7 رو arm کار میکنه ؟
طبق گفته مایکروسافت که ویندوز 8 هم برای X86 و هم ARM عرضه میشه (اینکه برای ARM هم عرضه میشه به این معنی نیست که روی همه دیوایس هایی که ARM هستن قابل استفاده باشه!).
DP ای که الان عرضه شده فقط برای X86 هست و باید ببینیم در آینده نسخه ARM چطور عرضه میشه و اکوسیستمش بسته است (مثل ویندوز فون 7) یا باز (مثل ویندوز 7). الان هیچ نظری نمیشه داد، مایکروسافت سیاست هاش رو درباره نسخه ARM دقیق اعلام نکرده.

H M R 0 0 7
24-09-2011, 22:14
Acer Iconia Tab W500 بدون داک حدود 750 و همراه با داک حدود 890

ممنون دوست من :10:
خیلی لطف کردی :11:

zarrinsaghi
25-09-2011, 11:54
بابا یکم زیر دیپلمی بگین
سپاس

Stream
25-09-2011, 17:32
بابا یکم زیر دیپلمی بگین
سپاس
بطور ساده: هیچ تبلتی در بازار نیست که مطمئن باشیم می تونه ویندوز 8 رو خوب اجرا کنه (یا اصلا اجرا کنه)، در این زمینه اطلاعاتی در دسترس نیست.

bakhishman
30-09-2011, 12:32
سلام دوستان اولا میخواستم بونم با توجه به اینکه تبلت ها ی ویندوز زیاد جالب نیستن یه نوت بوکِ کوچیک بگیرم یا تبلتِ ویندوز 7 با کیبورد!؟
بعد میخواستم یه تبلت ویندوز 7 با کیبورد بهم معرفی کنید... قیمت بین 600 تا 650 تومن دیگه نهایتا 700!!!

F R E E M A N
30-09-2011, 15:10
ارزانترین تبلت ویندوزی با کیبورد داک که در بازار پیدا میشه Acer Iconia Tab W500 که حدود 900 تومنه
با این بودجه بهتره سراغ نت بوکهای 10 اینچی بری

reza_khan2006
07-10-2011, 10:38
با سلام به همه
من خیلی دوست دارم یه ebook reader مثل کیندل یا نوک بخرم ولی قیمت ها تو ایران خیلی زیاده. دقیقا سه برابر خارج .مثلا اگر 100 دلار باشد تو ایران 300 هزار تومان می فروشند اگر 240 دلار باشد 700 هزار تومان می فروشند
پیادم بیارند این قدر نمی شه

کسی از دوستان از قیمت های دبی خبر داره اگر یه دونه بیارم گمرکی می خوره یا نه
در ضمن دوستانی که از این جور دستگاه ها دارند اگر پیشنهادی برای مدل دستگاه دارند به من راهنمایی کنند
با تشکر

pooria_googooli
08-10-2011, 08:51
سلام دوستان . من به تبلت های viewsonic علاقه مند شدم میخوام یکیش را بخرم . منتها نه از ایران. یه تبلت 5 اینچی تا 300 هزار تومان چی پیشنهاد میدید . بازم میگم ایران نمیخوام بخرم از اکراین یا انگلیس میخرم .

emadpumad
12-10-2011, 20:21
سلام
دوستان من میخواستم لپ تاپ بگیرم واسه دانشگاه
دانشجوی pc هستم
ولی تبلت بیشتر به چشم میاد برای کلاس گذاشتن :31:

میخواستم ببینم اگر تبلت بگیرم کارهای لپ تاپ رو میشه انجام داد ؟

مثلا
1 - اینترنت
2 - ماوس وصل میشه بهش
3 - صفحه کلیدش کجاست :31:
4 - فتوشاپ و ... میشه باهاش کار کرد ؟
5 - نرم افزار همانطور که روی pc نصب میشه روی اینم نصب میشه ؟
6 - من میترسم بخرم بگن مثلا با این نمیشه Front Page یا visual basic کار کرد !

تبلت ها را ميتونيد به صورت مبايلهاي بزر گ شده با قابليت هاي بيشتر در نظر بگيريد شما براي رشتون احتياج داريد كه حتما يك لبتاب يا يك كامپيوتر خانگي تهيه كنيد و تبلت تز هر نوعي كه باشه جواب گوي خواسته ها و انتظاراتتون نخواهد بود.
در ظمن شما ميتونيد يكم بهتر به قضيه نگاه كنيد و پول بابا جون رو به يغما نبريد!
روي سخنم با اين قسمت مطلب عنوان كرده توسط شماست كه ميگيد جهت كلاس گذاشتن !
كلاس ؟
ديگه داشتن يك تبلت كه اين روزها به وفور يافت ميشود هم كلاس دارد؟
حالا گيريم كه داشته باشد . كه چه؟
لطفا كمي در بيان احساسات خود در مكانهاي عمومي دقت كنيد.

rezahkr
18-10-2011, 21:33
سلام اگر به خاطر هزینه ها مجبورید با احتیاط خرج کنید بهتره برای خریدن تبلت فعلا ثبت کنید چون این دستگاه ها (البته بسیار شگفت انگیز) هنوز دوران طفولیتشونو طی میکنن و فکر میکنم در آینده ای نه چندان دور پیشرفت فوق العاده ای داشته باشن. شاید هنوز برای خداحافظی از لپ تاپ هایی که خیلی از ما با تحقیق و هیجان زیاد خریدیمشون هنوز کمی زود باشه.

ArashMiniStar
20-10-2011, 18:42
با سلام به دوستان عزیز.
راستش چند روز پیش از چین 1 تبلت 10 اینچی آنروید 2.2 آوردم.با رم 512MB DDR2 و سی پی یو 1.0 GHz LNX Code 11 و 4GB Flash Nand .
میخواستم ببینم امکان نصب آنروید 2.3 و ویندوز سون استارتر هست یا نه؟ اموزشی چیزی هست؟ هزینش رو اگه بیرون بدیم چقدر فکر میکنین بگیرین؟
ممنون :11:

oghyanoos
20-10-2011, 19:52
با سلام به دوستان عزیز.
راستش چند روز پیش از چین 1 تبلت 10 اینچی آنروید 2.2 آوردم.با رم 512MB DDR2 و سی پی یو 1.0 GHz LNX Code 11 و 4GB Flash Nand .
میخواستم ببینم امکان نصب آنروید 2.3 و ویندوز سون استارتر هست یا نه؟ اموزشی چیزی هست؟ هزینش رو اگه بیرون بدیم چقدر فکر میکنین بگیرین؟
ممنون :11:

مارکش چیه؟
چند خریدی؟

ArashMiniStar
20-10-2011, 20:17
راستش من مارک خاصی رو روش ندیدم.150 دلار خریدم.یک 7 اینچی هم خریدم 50 دلار.:20:

reza_3722
20-10-2011, 21:08
رو تبلت اندرویدی نمیشه ویندوز نصب کرد
اگه سایت معتبری داشته باشه امکان داره آپدیت 2.3 یا بالاتر رو گذاشته باشه واسه دانلود

ArashMiniStar
20-10-2011, 21:22
رو تبلت اندرویدی نمیشه ویندوز نصب کرد
اگه سایت معتبری داشته باشه امکان داره آپدیت 2.3 یا بالاتر رو گذاشته باشه واسه دانلود
راستش هر چی میگردم چیزی پیدا نمیکنم! نمیشه یعنی؟
بعد یک مشکل دیگه هم دارم اینه که وقتی فارسی تایپ میکنم اینطوری نمایش داده میشه :
ب ی ت و س ر د م ه :31: چجوری حل کنم؟
:11:

khashayar7206
23-10-2011, 19:04
راستش تو همین سایت یکی یه مارکی معرفی کرد و یه سایت ایرانی درموردش هم گزاشته بود
مارک تبلت mtc بود و تو سایت ایرانیه یه مشخصاتی نوشته بود که مال آی پد بود و قیافه خود تبلت هم عین آی پد بود

می خواستم بیشتر تحقیق کنم دیدم هیچ سایت خارجی ای در مورد این تبلت وجود نداره

فکر کنم اونم عین تبلت تو چینی بود و هیچ مشخصات و سایت و مارکی نداشت

نمیشه به ااینجور تبلت ها اعتماد کرد

ولی بزار یه تبلتی معرفی کنم که خیلی ارزونه و ساخت کشور فرانسه است و طرفدارای خاص خودشو تو اروپا داره

اسمش آرکوسه

khashayar7206
23-10-2011, 19:11
توی تبلت هایی که دارای ویندوز 7 هستن بییشتر کارایی کامپیوترو توش میبینم تا تبلت هایی مثل اپل

Badform
24-10-2011, 03:19

m71gh
26-10-2011, 08:46
سلام و خسته نباشید
یه سوال مهم داشتم

خیلی مهمه

میخواستم این تبلت رو سفارش بدم از مالزی برام بیارن . فکر کنم تو ایران نیست . نمیدونم می ارزه یا نه . اگه سی پی یو ش قوی باشه فکر کنم بیرزه .
میخواستم ببینم core i 5 در این سی پی یو چه فرقی با سایر core i 5 ها داره
1.33GHz Intel Core i5 470UM

آیا به اندازه ی core i 3 های معمولی کار کرد داره ؟
عبارت 470um بیانگر چیست ؟

قیمت :
Price: $1,109.95

F R E E M A N
26-10-2011, 12:48
انتخاب تبلت بستگی به نیاز کاربر داره و قیمت تنها معیار نیست
مثلا برای کارهای حرفه ای مثل طراحی این تبلت ایسوس گزینه بسیار خوبیه
پرفورمنس 470um نسبت به i3 2310m کمتره ولی برای کار با ویندوز 7 ( و 8 در آینده) مناسبه
در شماره سری 470um حرف u اشاره به ultra low voltage و حرف m اشاره به mobile processor داره

_Elham_
29-10-2011, 02:06
سلام

یکی از دوستام میخواد تبلت بخره(از نوع slate یا همون لوح رایانه) با ویژگیهای زیر:

1-ویندوز 7 داشته باشه

2-برای کارهای عمومی مثل اینترنت و موزیک و آفیس و گهگاهی فیلم و بازی ازش استفاده بشه

3- بشه باهاش با matlab هم کار کرد

4-از نظر سخت افزار حداقل در حد یک لپ تاپ متوسط موجود در بازار باشه

5-ترجیحا بعدا بشه روش ویندوز 8 نصب کرد

ممنون میشم اگه راهنمایی کنین و بگین چه مدل هایی و پیشنهاد میدین؟

F R E E M A N
29-10-2011, 12:32
فعلا این مدلها در بازار هست
Acer ICONIA TAB W500
MSI WindPad 100W
Fujitsu Q550
ViewSonic ViewPad 10
HP Slate 500
با توجه به قیمت،کانفیگ و کیفیت صفحه نمایش فعلا بهترین انتخاب acer هستش
مدل 32gb با کیبورد داک حدود 850 و بدون کیبورد حدود 750
قیمت و کانفیگ مدلهای دیگه را با سرچ در گوگل براحتی میشه پیدا کرد

_Elham_
31-10-2011, 21:11
ممنون از کمکتون

کسی نظر دیگه ای نداره؟

یه سوال دیگه Asus Eee Slate EP121 تو بازار هست؟نظرتون در مورد اون چیه؟

F R E E M A N
31-10-2011, 21:28
منتظر نظرات دیگه نباش چون این حزب الاپلیها چیزی جز آیپد را قبول ندارند
تبلتهای ویندوزی را هم در رده سایر تبلتها میدونن که ارزش نداره یک بخش اختصاصی داشته باشه
این مدل EP 121 یک تبلت حرفه ای محسوب میشه و قیمتش در ایران بالای 1.300 خواهد بود
تا امروز که ندیدم به بازار اومده باشه

mhd.group
02-11-2011, 11:21
تب لت ارزون تر 300 تومن هم هست چون تبلیغات میشه اینجا نمی گم ....حالا ......خواستی بگو بهت massage بدم

khelane
15-11-2011, 21:41
سلام
من یه تبلت میخوام ارزون باشه خیلی////
سیستم عاملش اندروید باشه بهتره
در یه کلام
ارزون مفتتتتتت
چد مدل پیشنهاد بدید
با سپاس

akbarnet
17-11-2011, 08:12
Acer Iconia Tab A500 - 32GB 650T

Motorola Xoom MZ604-32GB 750T

پيشنهاد من Xoom

gooogle
23-12-2011, 14:54
با سلام
از دوستان هر کسی میتونه راهنمایی کنه دریغ نکنه همه شرکت کنند.
دوستان دنبال یه تبلت با مشخصات زیر میگردم و حاضرم بیشتر از یک میلیون هم بابت همچین تبلتی بدم اگر از دوستان تبلتی سراغ داره خواهشا معرفی کنه.
سیستم عامل: ویندوز 7 + اندروید (یعنی دارای هر دو سیستم عامل باشه مثل viewpad-10)
تماس صوتی:داشته باشه (حتما)
جی پی اس:داشته باشه (حتما)
اتصالات: ,bluetooth,usb ,wifi,lan داشته باشه (حتما مخصوصا lan)
hdmi: اینو داشته باشه عالی میشه
توضیحات اضافی: usb3 ساپورت کنه عالی میشه (نکنه مهم نیست) اندازه صفحه مهم نیست ، گرافیک مهم نیست (اهل بازی نیستم)، ساتا رو ساپورت کنه خوبه(نکنه مهم نیست) باطری قوی داشته باشه (بتونه 3 ساعت کار کنه)،کیبورد بشه وصل کرد (نکرد مهم نیست)،بیشتر برنامه های کاربردی نصب میکنم مثل آفیس و فتوشاپ و این چیزا و اینترنت و حساسیت زیادی روی سخت افزار نیست!

دوستان به قول معروف خودم میدونم که هم خدا رو میخوام هم خرما رو ولی میخواستم ازتون کمک و راهنمایی بخوام برای همچین تبلتی.:11::11::11:

m71gh
13-01-2012, 17:41
Samsung Series 7 XE700T1A-A01US 11.6-Inch Slate (64 GB, Win 7 HP) [XE700T1A-A01US]

سلام
تبلت بالا یه گزینه فوق العادست
با ویندوز 7و سی پی یو corei5
800 گرم وزن
7 ساعت باتری
4 گیگ رم

به نظرتون چه طوریه ؟
قیمتش اونور 1050 دلاره
بگیم بخرن بفرستن می ارزه ؟

babialex
13-01-2012, 19:36
دلار گرون شده خوب 1700 تومن شده

میتونی از سایت ایران دلیور بخری از اونرو برات بیارن

نوک انگار بهتر از کیندل هستش

irandeliver.com

اگه خریدی تست کردی خبر بده

m71gh
14-01-2012, 08:38
چی شد ؟ کسی نیست به بنده جوابی از بهر یاری دهد ؟
این سیستم ارزش خرید با این قیمت دلار رو داره ؟

m71gh
15-01-2012, 08:06
نبود ؟
کسی با این سیستم کار نکرده ؟

alpha1032
19-01-2012, 19:10
سلام . من میخوام تبلت بگیرم اما بین اپل و ایسوس موندم البته این شرط برام خیلی مهم است که حتما سیستم عاملش ویندوز باشه . اپلو نمی دونم ولی ایسوس این امکان را داره.حالا به نظر شما چی کار کنم؟

Gamexland
19-01-2012, 21:51
الان بهترین و کاملترین تبلت ویندوزی چیه و مدل و قیمت میدید لطفا؟

F R E E M A N
20-01-2012, 21:53
الان بهترین و کاملترین تبلت ویندوزی چیه و مدل و قیمت میدید لطفا؟
درخواست و اعلام قیمت تبلت های ساير سيستم عامل ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Gamexland
21-01-2012, 00:59
F R E E M A N قیمت بخشی از سئوالم بود.بقیه ش چی؟

M@h@mm@d
21-01-2012, 01:08
الان مدل هايي از ويو سونيك هست كه ويندوز داره همچنين ايسوس هم بعضي مدل ها امكان نصب ويندوز رو داره ولي پيشنهاد ميكنم تا زمان اومدن ويندوز ٨ و سيل عظيمي از تبلت هاي ويندوزي با مشخصات عالي صبر كنيد.
به زودي...

Gamexland
22-01-2012, 19:59
الان مدل هايي از ويو سونيك هست كه ويندوز داره همچنين ايسوس هم بعضي مدل ها امكان نصب ويندوز رو داره ولي پيشنهاد ميكنم تا زمان اومدن ويندوز ٨ و سيل عظيمي از تبلت هاي ويندوزي با مشخصات عالي صبر كنيد.
به زودي...

مرسی محمد عزیز.
فکرمیکنی چقدر باید صبر کرد؟.چند ماه؟:11:

sahar15
31-01-2012, 19:16
سلام درباره تبلت های msi چه نظری دارید؟

khaltamast
01-02-2012, 23:04
بنطرمن اگه از اونور برات میارند که بگو بفرستند.قیمتش مناسبه

airmaxwisp
08-02-2012, 16:18
بنطرمن اگه از اونور برات میارند که بگو بفرستند.قیمتش مناسبه

سلام دوستان... با این امکانات اگه از چیپست ION2 استفاده میکردن واقعا عالی میشد... پردازنده گرافیکی اینتل اصلا کارایی مناسبی نداره.:41:

باید صبر کرد برای مدل های آینده.

mohandes e ekhraji
10-02-2012, 05:48
سلام دوستان خوب و اساتید بزرگوار!یک سوال مهم داشتم و اون هم اینکه من دنبال یک تبلت قدرتمند میگردم که بتونه برام جای گوشی و نوت بوک و دوربین رو بگیره!به هر حال هرچقدر هزینش باشه میپردازم! اما میخوام طوری باشه که کار با نرم افزار های سنگین گرافیکی و بازی های قدرتمند سال ۲۰۱۲ رو تحمل کنه و بشه باهاش اگر تماس نگرفت پیام داد و دارای دوربین با کیفیت باشه!به هر حال میدونم تبلت ها درایو ندارن اما میشه یک درایو نوری اکسترنال نصب کرد راشون تا بشه کار های مورد نظر رو انججام بدن؟اصلاً تبلتی هست که همچین قدرتی داشته باشه؟من کاری به ویندوز یا اندروید یای ... ندارم!با هر سیستمی که باشه مشکلی نیست,فقط خواستم بگم اگر همچین مدلی هست معررفی کنید!با تشکر صمیمانه

Mcafee*
15-02-2012, 11:14
دوستان عزيز و بسيار زحمت کش سلام
من تو کار ويزيت سنگ های ساختمانی هستم و با توجه به اینکه بايد نمونه سنگ های زيادی رو با خودم حمل کنم برای سفارش گرفتن تصميم گرفتم که با يک دوربين ديجيتال عکس های خفن(!) و با کيفيتی تهيه کنم و بعد با استفاده از يک تبلت خفن تر (!!) این عکس هارو به مشتری ها نمايش بدم. خودم تو نظرم تبلت های ويندوزی خيلی بهتر بودن چون ميشه خيلی از نرم افزار های استاندارد ويندوز رو روشون نصب کرد و از نظر کارايی چيزی برات کم نميزارن. اما با توجه به استفاده اصلی که من دارم ( و همچنين فيلم ، موسيقی ، اینترنت ، کتاب ، بازی ، فايل های پی دی اف و آفيس مثل پاور پوينت، انواع و اقسام فرمت های تصويری و صوتی، و .... )
و همچنين استفاده و ويرايش فايل های اکسل ، اتصال به پرينتر برای چاپ فاکتور، قابليت اتصال يو اس بی فلش يا هارد اکسترنال، چه تبلتی ميتونه پاسخگو نياز هام باشه. نميخوام خيلی آنچنانی و قوی باشه. در حد نرمال
حداکثر تا 600 يا ديگه خيلی بدم 700 تومان بيشتر نباشه.

F R E E M A N
15-02-2012, 12:07
............................

ali107
08-03-2012, 09:34
من یه کیندل3 داشتم که فوق العاده بود, چقد باهاش کتاب خوندم. دقیقا مثل کتاب کاغذی اصلا چشم رو اذیت نمیکنه.تنها عیبش سیاه سفید بودنش بود. فروختمش و یه کیندل فایر گرفتم. یه تبلته و کارایی خودش رو داره, ولی اصلا به درد کتاب خوندن نمیخوره.
میگن آمازون قراره یه کیندل تاچ رنگی بده. این دیگه آخرشه. الان فقط منتظر اونم.

NaughtyCat
26-03-2012, 23:07
دوستان این Nook Color تو بازار هست؟ کسی داره خودش این دستگاه رو اینجا؟

NaughtyCat
28-03-2012, 03:00
دوستان این Nook Color تو بازار هست؟ کسی از دوستان داره این دستگاه رو؟

saeed_myheart
14-05-2012, 11:33
منم دوست دارم یکی کیندل بگیرم ولی خیلی گرونه بعدش هم سیاه سفیده

***دکمه تشکر رو فراموش نکنید***

SevenCity
23-05-2012, 11:13
من یه دستگاه ارزون میخوام فقط برای چند روز بتونم PDF بخونم واسه یه سری امتحانات مهم، بعدشم بندازم یه گوشه خاک بخوره چی پیشنهاد میکنید :9:

emadpumad
30-05-2012, 23:30
من یه دستگاه ارزون میخوام فقط برای چند روز بتونم PDF بخونم واسه یه سری امتحانات مهم، بعدشم بندازم یه گوشه خاک بخوره چی پیشنهاد میکنید :9:

EBook reader kindel barons & nobel

emadpumad
02-06-2012, 00:12
دوستان این Nook Color تو بازار هست؟ کسی داره خودش این دستگاه رو اینجا؟

بله Nook Color بیشتر از یک سال هست که تو بازار هست
این مدل قدیمی شده از سایر ایبوک ریدر ها بهتر هست ولی همچنان از سرعت پایین پردازشگر رنج میبره .
یکی از بدیهای ایبوگ ریدر ها عدم ساپورت کامل زبان پارسی در اونها هست.
قالب epub چند وقتی هست که جای خودش رو در بین قالبهای متنی باز کرده و بدلیل قابلیت و جلوه های زیادی که داره خودش رو تو دل خیلی ها جا کرده مشکل اینجاست که این فرمت در ایبوک ریدر ها به صورت پارسی نمایش داده نمیشه.
و حتی اگر شما یک کتاب به زبان پارسی با این قرمت داشته باشید این دستگاههه متن رو به صورت به هم ریخته نمایش میدن علارغم اینکه PDF و سایر فرمتها رو به درستی نشون میدن .
و مشکل دیگه هم که اکثرا دارن عدم پشتیبانی زوم صحیح در متون پارسی هست.
که اکثرا وقتی نتنی رو زوم میکنید از حاشیه صفحه بزرگ تر میشه و شما مجبور به اسکرول کردن صفحه میشید که این خودش از جذابیت مطالعه کم میکنه.
حد اقل به دوستان این پیشنهاد رو میدم که چند ماهی برای خرید ایبوگ ریدر صبر کنن
موفق باشید

free quantum
10-06-2012, 18:26
salam man fekr konam new ipad kheyli bad tar az i pad 2 hast dorost migam?

varians
30-06-2012, 16:48
سلام
ببخشید بهترین تبلت ویندوز 8 چیه ؟ چه مارکی خوبه ؟ کامل باشه.
ممنون میشم راهنمایی کنین. مرسی

mahsmahs
30-06-2012, 16:55
کدوم ویندوز 8
هنوز که رسما نیومده تا تبلتش اومده باشه :cool:

Sent from my XPERIA S

h!tman
30-06-2012, 17:08
سرفس اولیشه که 2ماه تا عرضش مونده

varians
30-06-2012, 17:11
آخه من الان یه ویدئو دیدم که توش یه تبلت ویندوز 8 رو با آیپد مقایسه می کرد کارکرد هاشو. نامرد نگفت چیه اسمش. عجب چیزی بود ویندوز 8 رو تبلت. بنظر شما قیمتش چقده اگه بیاد ؟

Stream
30-06-2012, 17:54
آخه من الان یه ویدئو دیدم که توش یه تبلت ویندوز 8 رو با آیپد مقایسه می کرد کارکرد هاشو. نامرد نگفت چیه اسمش. عجب چیزی بود ویندوز 8 رو تبلت. بنظر شما قیمتش چقده اگه بیاد ؟

Surface with Windows RT: مشابه بقیه تبلت ها
Surface with Windows 8 Pro: مشابه بقیه اولترابوک ها

ویندوز 8 هنوز عرضه نشده. بعد از عرضه تبلت های مختلف با قیمت های مختلف عرضه میشن.

biostar
30-06-2012, 17:58
حالا بزار بیاد ...

البته با ویندوز دسکتاپ کاملا متفاوت هست و نیاز به اپلیکشن های خاص خودش داره ، چیزی که هنوز براش سخته نشده ، در عوض برای تبلت های اپل و گوگل صد ها هزار اپلیکشن هست...

طول میکشه تا جا بیفته ، بنظرم خریدش در بدو ورود به بازار کار کاملا اشتباهی هست

varians
30-06-2012, 22:20
یعنی چی ؟ خوب ویندوز 8 داره دیگه. مگه همون نرم افزارای ویندوزیه معمول نیستش که رو کامپیوتر نصب میکنیم!! ؟
یچی میگینا

*Ali*
30-06-2012, 22:27
یعنی چی ؟ خوب ویندوز 8 داره دیگه. مگه همون نرم افزارای ویندوزیه معمول نیستش که رو کامپیوتر نصب میکنیم!! ؟
یچی میگینا
چون تبلت ها پردازنده ARM دارن و با پی سی که x86 هست فرق داره پس طبیعتاً برنامه هاشون هم یکی نیست و نمیتونن برنامه های سازگار با x86 رو اجرا کنند.

Stream
01-07-2012, 04:42
یچی میگینا

چون تبلت ها پردازنده ARM دارن و با پی سی که x86 هست فرق داره پس طبیعتاً برنامه هاشون هم یکی نیست و نمیتونن برنامه های سازگار با x86 رو اجرا کنند.

کلا یکی از دلایلی که خیلی ها در ایران نسبت به Surface علاقمند شدن این بود که یه تبلت 400-500 دلاری می گیرن، هم سادگی و سرعت محصولات Post PC رو دارن و هم هر لحظه دلشون خواست برمی گردن به محیط کلاسیک ویندوز و هر برنامه کامل دستکاپ رو دلشون خواست ران می کنن، در حالی که اینها همه زاییده ذهن خودشون (و شاید عدم معرفی و اطلاع رسانی صحیح مایکروسافت) بود. برای رسیدن به اون Fantasy باید بیشتر از 2-3 برابر پول داد، دستگاهی دو برابر سنگین و ضخیم و پر صدا (فن داره!) و احتمالا با طول عمر باتری کمتر از نصف رو حمل کرد، و در نهایت تجربه عالی ای هم در اختیار نخواهد گذاشت چون محیط دسکتاپ به خودی خود برای این صفحات لمسی خازنی تهیه نشده.

varians
01-07-2012, 10:36
ای بابا پس اینجوریه ؟ اصلا در این مورد اطلاع رسانی نشده. من الات دارم اولین بار از شما میشنوم. من فکر میکردم دقیقا همون ویندوز لپ تاپ هست و همون برنامه ها روش نصب و اجرا میشه. و خیال میکردم همه جا اونو بعنوان جایگزین لپ تاپ استفاده کنم و همه جا ببرمش و باهاش وورد و پاورپوینت و ... رو مثل همون ویندوز های معمول میشه استفاده کرد. بهمین دلیل تبلت ویندوز 8 رو به آیپد3 ترجیح داده بودم که جایگزین لپ تاپم کنمش. پس با این حساب همون آیپد 3 بهتره.
اگه اینجور که شما میگین هست پس یعنی میشه مثل ویندوز فون سون که فقط اسمش ویندوزه و برنامه های مخصوص خودشو میخاد. (شاید فقط یکم قوی تر)

shahab_f
01-07-2012, 10:55
ای بابا پس اینجوریه ؟ اصلا در این مورد اطلاع رسانی نشده. من الات دارم اولین بار از شما میشنوم. من فکر میکردم دقیقا همون ویندوز لپ تاپ هست و همون برنامه ها روش نصب و اجرا میشه. و خیال میکردم همه جا اونو بعنوان جایگزین لپ تاپ استفاده کنم و همه جا ببرمش و باهاش وورد و پاورپوینت و ... رو مثل همون ویندوز های معمول میشه استفاده کرد. بهمین دلیل تبلت ویندوز 8 رو به آیپد3 ترجیح داده بودم که جایگزین لپ تاپم کنمش. پس با این حساب همون آیپد 3 بهتره.
اگه اینجور که شما میگین هست پس یعنی میشه مثل ویندوز فون سون که فقط اسمش ویندوزه و برنامه های مخصوص خودشو میخاد. (شاید فقط یکم قوی تر)
مدل surface Pro همون ویندوز 8 ای رو داره که روی سایر دستگاه ها نصب میشه، بنابراین همون چیزی که شما میخواینه، پاورپوینت و غیره... قیمت هنوز اعلام نشده، اما حدس زده میشه قیمت پرو 999 دلار و قیمت مدل RT برابر 599 دلار باشه. اگه قیمت ها همین باشه که مدل پرو رو تو ایران بالای دو میلیون میفروشند.

*Ali*
01-07-2012, 12:26
مدل surface Pro همون ویندوز 8 ای رو داره که روی سایر دستگاه ها نصب میشه، بنابراین همون چیزی که شما میخواینه، پاورپوینت و غیره... قیمت هنوز اعلام نشده، اما حدس زده میشه قیمت پرو 999 دلار و قیمت مدل RT برابر 599 دلار باشه. اگه قیمت ها همین باشه که مدل پرو رو تو ایران بالای دو میلیون میفروشند.
جدای از تمام مسائل سخت افزاری که گفته شد، این مسئله چطور حل میشه؟

چون محیط دسکتاپ به خودی خود برای این صفحات لمسی خازنی تهیه نشده.
اون وقت برنامه ها باید واسه صفحات خازنی و نوک انگشت بهینه بشن یا واسه موس و کیبرد خوشگل Surface؟ اگه واسه صفحات تاچ باشه که دیگه کلا نیازی به موس احساس نمیشه، اگه واسه موس باشه دیگه کلا نمیشه با تاچ کار کرد، اگه هم فقط مثلا برنامه های حرفه ای رو واسه موس طراحی کنن که چه کاریه آدم میره با همون لپ تاپ کار میکنه.:31:
من هنوز متوجه نشدم این قضیه چطور میخواد حل بشه.

shahab_f
01-07-2012, 17:56
جدای از تمام مسائل سخت افزاری که گفته شد، این مسئله چطور حل میشه؟

اون وقت برنامه ها باید واسه صفحات خازنی و نوک انگشت بهینه بشن یا واسه موس و کیبرد خوشگل Surface؟ اگه واسه صفحات تاچ باشه که دیگه کلا نیازی به موس احساس نمیشه، اگه واسه موس باشه دیگه کلا نمیشه با تاچ کار کرد، اگه هم فقط مثلا برنامه های حرفه ای رو واسه موس طراحی کنن که چه کاریه آدم میره با همون لپ تاپ کار میکنه.:31:
من هنوز متوجه نشدم این قضیه چطور میخواد حل بشه.
کلا ویندوز 8، اولین ویندوزیه که محیط مناسب تاچ داره. و حتی اوایل توسعه، سعی داشتند ورژن یکسانی برای تبلت و پی سی درست کنند که به علت تفاوت زیاد سی پی یو های تبلت و پی سی، موفق به انجام اینکار نشدند و ورژن RT هم اضافه شد. بنابراین برای موس، کیبور و تاچ مناسبه. (مثلا!)
کیبورد سرفیس بیشتر برای حل مشکل ِ تایپه. والا خود سیستم عامل مشکلی از نظر کار با تاچ نداره

*Ali*
01-07-2012, 23:28
کیبورد سرفیس بیشتر برای حل مشکل ِ تایپه. والا خود سیستم عامل مشکلی از نظر کار با تاچ نداره
اون فقط کیبرد نیست و تاچ پد هم همراهش هست. مشکل خود ویندوز هم با تاچ حل بشه باز هم چطور انتظار دارید کارهای حرفه ای رو بشه با نوک انگشت انجام داد؟ میتونید تصورشو بکنید که توی Photoshop یا AutoCAD چجوری میشه با نوک انگشت کار کرد؟
من فکر میکنم برای حل این مسئله دو تا راه حل هست. یا اینکه کارهای حرفه ای محتاج استفاده از اون کیبرد و موس بشن یا اینکه دیگه حرفه ای نباشن و مثل موارد مشابه تبلت های دیگه فقط کارهای ساده رو بشه انجام داد. که در این صورت فرقی با تبلت های اندرویدی نخواهند کرد و گام جدیدی نیست.

varians
02-07-2012, 13:30
ای بابا ماکه نفهمیدیم هر کدومتون یه چیز میگین. آخرش این جایگزین لپ تاپ هست یا نه ؟ (بازی نمیخاد فقط اجرای نرم افزار) میشه برنامه هایی که رو لپ نصب میکنیم رو اینم نصب و اجرا کنیم؟ یا نه فقط app های مخصوص بخودشو داره مثل ویندوز فون ؟؟ :19:

Stream
02-07-2012, 13:41
ای بابا ماکه نفهمیدیم هر کدومتون یه چیز میگین. آخرش این جایگزین لپ تاپ هست یا نه ؟ (بازی نمیخاد فقط اجرای نرم افزار) میشه برنامه هایی که رو لپ نصب میکنیم رو اینم نصب و اجرا کنیم؟ یا نه فقط app های مخصوص بخودشو داره مثل ویندوز فون ؟؟ :19:

بطور ساده:

نسخه ARM که هم قیمت بقیه تبلت ها خواهد بود مثل ویندوز فون هست و برنامه های خودش رو داره ، نسخه x86 که هم قیمت بقیه لپ تاپ هاست (1000 دلار به بالا)، بزرگ تر و سنگین تر و باتری ضعیف تر و ... هم از ضعف هاش هست، برنامه های قبلی رو "نصب و اجرا" می کنه ("نصب و اجرا" به معنی تجربه بی نظیر و فوق العاده نیست، به معنی رفع تکلیف ــه).

ariaei_tabar
20-07-2012, 18:51
جایگزین لب تاب نیست
نظرتون در باره تبلت مایکروسافت چیه؟:40:

Stream
20-07-2012, 19:09
جایگزین لب تاب نیست
نظرتون در باره تبلت مایکروسافت چیه؟:40:

SURFACE | اولین تبلت مایکروسافت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MY LOVE IS N5010
28-07-2012, 20:37
سلام دوستان کسی در مورد تبلت زلدا اطلاعات داره؟

enamoured1985f19
02-08-2012, 23:27
نظرتون در مورد تبلت s 1081 گیگابایت چیه؟

MOHANDESIN
22-08-2012, 13:43
سلام دوستان من میخوام یه تبلت برای کارای پایان نامم مثل تایپ و پاورپوینت و ... وکارای عادی مثل آهنگ گوش دادن و مرور چندتا سایت رو انجام بدم. بودجم حداکثر 1300 تا 1400 هست. چندجا رفتم TF300 رو پیشنهاد کردند، خودم موندم GALAXY Tab 2 10.1 بگیرم یا همون TF300 ؟ اصلا فرق عمده ایسوز و گالاکسی چیه؟ من گوشیم C7 و مدلش خوبه نیازی به استفاده از تبلت برای تماس ندارم. حالا با این مشخصات چه مدلی پیشنهاد میشود.

foa.neh
31-08-2012, 20:41
دوستان برای کسی که از تبلت فقط برای استفاده از آفیس و نهایتا دیدن فیلم های معمولی و نکته مهم اتصال به ویدیو پروژکتور هست چه تبلتی پیشنهاد میکنید
این تبلت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])چه طوره؟برنامه های عادی ویندوز توش مشکل ندارن؟
تبلت های دیگه ای هستن که قیمت پایین تر این امکانات رو داشته باشن؟حالا چه اندروئید چه ویندوز؟

بطور ساده:

نسخه ARM که هم قیمت بقیه تبلت ها خواهد بود مثل ویندوز فون هست و برنامه های خودش رو داره ، نسخه x86 که هم قیمت بقیه لپ تاپ هاست (1000 دلار به بالا)، بزرگ تر و سنگین تر و باتری ضعیف تر و ... هم از ضعف هاش هست، برنامه های قبلی رو "نصب و اجرا" می کنه ("نصب و اجرا" به معنی تجربه بی نظیر و فوق العاده نیست، به معنی رفع تکلیف ــه
الان نوت بوک های 10 اینچی که از پردازنده اتم استفاده میکنند ولی برنامه های ویندوز روشون بدون مشکل نصب میشه x86 هستن؟خوب تبلت ویندوز x86 داریم موجود تو ایران؟

laptop24
03-09-2012, 14:43
مركز آگهي خريد و فروش لپ تاپ دست دوم

gisha
04-09-2012, 07:54
سلام.
میخوام یک تبلت بگیریم. محدودیت قیمت ندارم.
فقط برام مهمه که ویندوز 8 رو بتونم نصب کنم.
نظرتون در این مورد چیه...samsung slate 7
یه سوال دیگه هم دارم... روی ایسوس ترنسفورمر که تگرا 3 هست میشه ویندوز 8 آر تی نصب کرد؟
با تشکر...

wildfire.m
04-09-2012, 16:26
دوستان چند سوال دارم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

1)چرا میگند تبلت کاره لب تاپ رو نمیتونه بکنه؟از چه لحاظ هایی گفته میشه
2)اگه لب تاپ نگیرم شما چه تبلتی رو پیشنهاد میکنید که بتونه کار کردهای لب تاپ رو انجام بده؟
3)تبلت موس و کیبرد و سیدی رام میخوره؟
اگه لطف کنید دو جور قیمت بدید ممنون میشم اول قیمت تا سقف 1 میلیون و دوم تا سقف 2 میلیون

night lord
09-11-2012, 16:39
زیاد در مورد تبلت اطلاعات ندارم. خواسته هامو مینویسم . میتونید کمکم کنید دوستان؟
میخوام یه 10 اینچ بگیرم که سرعت پردازنده بالایی داشته باشه و سیم کارت بخوره شاید بخوام گوشیمو بفروشم ، ویندوز باشه حتما ،!
سوالی که دارم اینه که نرمافزارایی مثل 3dmax و autocad روی تبلتها باز میشه؟ البته برای ارائه کار ، نه اینکه با نرمافزار ها کار کنم چون میدونم نمیشه ، به دلیل سنگین بودن نرمافزارها !

در کل استفادم از تبلت برای کار هستش ، عکس دیدن ، فیلم نگاه کردن ، اینترنت ، کتاب خوندن .

چی میتونم بگیرم که هم قیمتش مناسب باشه هم نیازای منو براورده کنه؟:sq_15::40:

jefri66
17-11-2012, 09:34
با سلام خدمت تمامی دوستان
دوستان شما اطلاع دارین تبلتای ویندوز هشت از سیم کارت برای اینترنت استفاده میکنن یا نه؟
خصوصیات مهم تبلت به نظر خود من اینه که همیشه به نت وصل باشی اگه ویندوز هشت همچین خصوصیتی رو تبلتاش نذاره اصلا مناسب ما ایرانیا نیست

hamid7777
02-12-2012, 23:43
مرکز فروش آنلاین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bayern
06-12-2012, 22:49
سلام دوستان
من میخوام تبلت MSl win pad 110w رو بخرم
فقط میخواستم بدونم تبلت خوبی هست یا نه
ممنون میشم یه کمکی بهم بکنید و راهنماییم کنید

bayern
07-12-2012, 12:29
سلام دوستان
من میخوام تبلت MSl win pad 110w رو بخرم
فقط میخواستم بدونم تبلت خوبی هست یا نه
ممنون میشم یه کمکی بهم بکنید و راهنماییم کنید

سلام
ممنون میشم یکی منو راهنمایی کنه

مهرسا1
07-12-2012, 14:03
منظورم از بزرگی صفحه نمایشش هست
لطفا در مورد همه چیزش راهنمایم کنین از قیمت تا مشخصات و سیستم عامل و غیره...

مهرسا1
08-12-2012, 19:01
دوستان تبلت باز کجان؟

Переклад не
25-12-2012, 22:14
تا 2 تمن تبلت با امکانات اتصال به پروژکتور در دانشگاه.(vga) چی پیشنهاد میدید؟

Pargami
20-02-2013, 20:12
سلام
دوستان بی زحمت یه تبلت 3d با پردازنده قوی و صفحه نمایش کیفیت بالا معرفی کنند
اگه تبلت 3d تو راه و خبری از زمان حدودی عرضش دارید لطفا قرار بدید
با تشکر

ajelouda
06-04-2013, 13:21
سلام به تمامی اساتید محترم
من یه تبلت می خوام با سیستم عامل ویندوز ترجیحا ویندوز 7 و قابلیت مکالمه
3g umts
قیمت مهم نیست
شما چه پیشنهاد میدهید ؟
با تشکر

g0lem0rdab
06-04-2013, 21:21
سلام به همگی
سال نوتون مبارک

من دانشجوی کامپیوتر هستم و قصد خرید یه سیستم قابل حمل و سبک هستم، اما نمیدونم تپلت یا لپتاب

تپلت خیلی دوست دارم، البته سیستم عامل ویندوز، از طرف دیگه میگن جوابگوی نیاز یه دانشجوی کامپیوتر نیست، البته من فعلا کارهای سنگین انجام نمیدم، در ضمین پی سی هم خونه هست،
حالا یه چیز سبک میخوام که هم بتونم کارمو راه بندازم هم سبک و کویچک باشه بتونم راحت هر جا که میخوام ببرمش.

کاری ام که میخوام انجام بدم مثلا اینترنت و نرم افزارهای معمولی مثل ورد و فتوشاپ و و برنامه نویسی مبتدی.

حالا این تپلت ها یی که ویندوز هست سیستم عاملشون، نرم افزاری برای برنامه نویسی و کامپایلر دارن؟ البته نه برنامه نویسی های انچنانی چون تازه شروع کردم.

بعد میصرفه الان تپلت بگیرم و بعدا که مثلا خواستم برنامه نویسی پیشرفته انجام بدم یا نرم افزارهای سنگین عوض کنم و لپتاپ بگیرم؟

اصلا به 2تومن و زیر 2 تومن تپلت ویندوز میدن؟

حالا اگه تپلت به درد من نمیخوره و باید لپتاپ بگیرم، میخوام سبک و کوچیک و ترجیحا سفید باشه، سیستمشم خب معمولی رو به بالا.

چنین لپتاپی رو چند میدن؟ چه مارکی؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

flashdesign
07-04-2013, 13:45
سلام به همگی
سال نوتون مبارک

من دانشجوی کامپیوتر هستم و قصد خرید یه سیستم قابل حمل و سبک هستم، اما نمیدونم تپلت یا لپتاب

تپلت خیلی دوست دارم، البته سیستم عامل ویندوز، از طرف دیگه میگن جوابگوی نیاز یه دانشجوی کامپیوتر نیست، البته من فعلا کارهای سنگین انجام نمیدم، در ضمین پی سی هم خونه هست،
حالا یه چیز سبک میخوام که هم بتونم کارمو راه بندازم هم سبک و کویچک باشه بتونم راحت هر جا که میخوام ببرمش.

کاری ام که میخوام انجام بدم مثلا اینترنت و نرم افزارهای معمولی مثل ورد و فتوشاپ و و برنامه نویسی مبتدی.

حالا این تپلت ها یی که ویندوز هست سیستم عاملشون، نرم افزاری برای برنامه نویسی و کامپایلر دارن؟ البته نه برنامه نویسی های انچنانی چون تازه شروع کردم.

بعد میصرفه الان تپلت بگیرم و بعدا که مثلا خواستم برنامه نویسی پیشرفته انجام بدم یا نرم افزارهای سنگین عوض کنم و لپتاپ بگیرم؟

اصلا به 2تومن و زیر 2 تومن تپلت ویندوز میدن؟

حالا اگه تپلت به درد من نمیخوره و باید لپتاپ بگیرم، میخوام سبک و کوچیک و ترجیحا سفید باشه، سیستمشم خب معمولی رو به بالا.

چنین لپتاپی رو چند میدن؟ چه مارکی؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

سلام دوست عزیز
این اطلاعاتی ک بهت میدم رو خودم برای خودم ک میخواستم تبلت بگیرم ب دستآوردم
مثلا اینکه با توجه به اینکه من هم لبتاپم تاچ اسکرین داشتم و هم گوشی اندرویدی ولی بهم گفتن تبلت اندرویدی بگیرم البته من شنیدما ک میگن از نظر وزنی اندرویدیها سبکترن تازه خیلی راحت هم میتونی براش نرم افزار دانلود کنی و نصب کنی
مثلا همین سامسونگ گلکسی
ب نظر شخص من بهتره براای شما با توجه یه رشته ات که لپتاب بگیری چون کارابیش توی رشته شما بیشتره و در واقع میشه گفت تبلت بیشتر حالت اجرایی و نمایشی داره
به هر حال امیدوارم بهترین انتخاب را داشته باشی:n16:

g0lem0rdab
07-04-2013, 18:42
سلام دوست عزیز
این اطلاعاتی ک بهت میدم رو خودم برای خودم ک میخواستم تبلت بگیرم ب دستآوردم
مثلا اینکه با توجه به اینکه من هم لبتاپم تاچ اسکرین داشتم و هم گوشی اندرویدی ولی بهم گفتن تبلت اندرویدی بگیرم البته من شنیدما ک میگن از نظر وزنی اندرویدیها سبکترن تازه خیلی راحت هم میتونی براش نرم افزار دانلود کنی و نصب کنی
مثلا همین سامسونگ گلکسی
ب نظر شخص من بهتره براای شما با توجه یه رشته ات که لپتاب بگیری چون کارابیش توی رشته شما بیشتره و در واقع میشه گفت تبلت بیشتر حالت اجرایی و نمایشی داره
به هر حال امیدوارم بهترین انتخاب را داشته باشی:n16:

سلام
ممنون از راهنماییتون. راستش گوشیم گلکسی هست، دیگه دیدم بخوام تپلت اندروید بخرم که تفاوت آنچنانی نخواد کرد، بعد من خودم تو محیط ویندوز راحتترم. بخاطر همین میگم وین باشه.
ام. همه میگن لپتاپ بهرته، ولی میگفتم یه وسیله سبک باشه فعلا، تا بعد که احتیاج به کارهای سنگین تر بود. بعد من چون معمولا خونه ام، یعنی خوابگاهو اینا نمیمونم که، پی سی هست خونه، یه وسیله سبک واسه اینور اونور رفتن میخواستم .

اینکه الان تپلت بگیرم و بعدا عوض کنم لپتاپ بگیرم نمیصرفه؟ضررش زیاده؟ تپلت ویندوز رنج قیمتش چقده؟

kaveh2nd
08-04-2013, 08:32
" سرفیس پرو" با پردازنده i5 انتخاب خیلی خوبیه ولی احتمالا خیلی گرون باشه !

alibarca6
10-04-2013, 13:21
سلام
دوستان یه سوال در مورد تبلت های ویندوز 8 ؟؟
این تبلتها دارای app هایی مثل آندروید یا خود ویندوز فون هستند یا خیر ، مثل خود ویندوزهای قبلی نرم افزارها و بازیهای حجم زیاد رو در بر داره؟؟؟
اصلن رابط کاربری این تبلت های ( ویندوز 8) شباهتی به آندروید داره؟؟ و یک فروشگاه متمرکز app؟؟؟؟

g0lem0rdab
11-04-2013, 17:04
" سرفیس پرو" با پردازنده i5 انتخاب خیلی خوبیه ولی احتمالا خیلی گرون باشه !

جواب سوالای من بود؟!

میشه بیشتر توضیح بدین؟ و قیمتش مثلا چقدره؟

Tech-man
16-04-2013, 13:56
سلام
دوستان یه سوال در مورد تبلت های ویندوز 8 ؟؟
این تبلتها دارای app هایی مثل آندروید یا خود ویندوز فون هستند یا خیر ، مثل خود ویندوزهای قبلی نرم افزارها و بازیهای حجم زیاد رو در بر داره؟؟؟
اصلن رابط کاربری این تبلت های ( ویندوز 8) شباهتی به آندروید داره؟؟ و یک فروشگاه متمرکز app؟؟؟؟

ببین شما تبلتی که میخوای بخری باید ویندوزی rt نباشیه یعنی ویندوز 8 پرو باششه
اینطوری دیگه می تونی همه برنامه هایی که برای ویندوز 8 هست رو روی تبلت نصب کنی
نمونش هم تبلت w510 ایسر هست که الان هم تو بازار موجود هست
اگر فقط مشخصاتشو میخوای ببینی اینجا هست ولی فروش نداره این سایت

ا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ینم عکسش

osmaan
17-04-2013, 21:11
سلام دوستان
تبلتی هست که ویندوز 7 داشته باشه؟
میخوام ببینم ایا میشه با تبلت برنامه حسابداری اجرا کرد و راحت باهاش کار کرد؟ مخصوصا که برنامه حسابداری قفل سخت افزاری داشته باشه؟

چون ما چند تا انبار تو شهر داریم که بیشتر اوقات وقتی توی یه انبار داریم کار میکنیم از طرف مغازه یه سفارش جدید میدن که اون لحظه حدسی میگیم تو کدوم انباره بعد میریم اونجا میبینیم اینجا نبوده به مشکل میخوریم

حالا میخوام بدونم میشه با یه تبلت حسابداری مغازه رو همیشه با خودمون داشته باشیم و بتونیم عملیات حسابداری رو سیار انجام بدیم؟

mohammad_s7201
07-05-2013, 18:21
سلام
تبلت ASUS VivoTab Smart تا چه حد برنامه میشه ریخت مثلا اتوکد و فتوشاپ برای کارهای ساده میشه روش ریخت؟ سی پی یوش کم نمیاره؟ کند نمیشه؟
اینم لینک مشخصات تبلت:

ahivid
12-07-2013, 09:48
سلام
منم میخواستم یک تبلت ویندوزی بگیرم که کیبرد هم داشته باشه ولییییی بعد از یه نظر سنجی دیدم که میگن اینایی که کیبرد داره و جدا و وصل میشه بعد مدتی براشون مشکل پیش میاد آیا واقعا اینطور است

samy2k9
24-07-2013, 11:37
با سلام به همگی

آیا تبلتی هست که سی پی یوش دارای چهار هسته ی واقعی اینتل باشه یا بیشتر؟

starblue7750
24-07-2013, 13:31
سلام
من می خوام یه تبلت بګیرم که سیستم عاملش یه چیزه دیګه ای باشه ولی بشه روش ویندوز نصب بشه
مثلا بلکبری بلی بوک یا مارشال
میشه همچین چیزی؟

Meisam.apk
24-07-2013, 17:08
سلام
من می خوام یه تبلت بګیرم که سیستم عاملش یه چیزه دیګه ای باشه ولی بشه روش ویندوز نصب بشه
مثلا بلکبری بلی بوک یا مارشال
میشه همچین چیزی؟

خیر،دوست عزیز معماری ساخت قطعات ی تبلت یا اسمارت فون متناسب با سیستم عاملش هست.
تا اون جایی که من می دونم گوشی hd2 اچ تی سی بود که تونستن روش ویندوزفون و آندروید و win8 بریزن.البته روی win8 خیلی سرعت پایین بود و هکرها فقط می خاستن توانایی خودشونو در اینکار نشون بدن.و جنبه ی استفاده ای نداشت.

milli-metr
28-07-2013, 11:26
سلام
نظرتون در مورد تبلت های Fujitsu چیه؟ اینجا رو گشتم نظری در موردش ندیدم . می ارزه بخرم یا اصلا یه مارک دیگه بخرم بهتره ؟ اگه می ارزه چه مدلی بگیرم؟
مرسی

BEHZAD2007
28-07-2013, 12:44
دوستان بهترین تبلت هیبردی ویندوز چی هستش
این تبلت های با پردازنده هاوسل کی بازار میاد؟

dooni
17-08-2013, 10:09
سلام
این تبلتای win8 سیستم عاملشون دقیقا همون win 8 هست که تو کامپیوترمون هست؟؟یا برنامه های مخصوص خودشو داره؟

Farbod2 قدیم
06-09-2013, 13:53
سلام

چند تا سوال (تخصصی) داشتم:
(حتی اگه جواب یکی شونو می دونستید هم، لطفا جواب همون یه دونه رو بنویسید، با تشکر ویژه و بسیار.)

1- میشه روی تبلتی که اندروید سیستم عاملشه، ویندوز xp یا 7 یا 8 نصب کرد؟ اگه میشه، میشه هم اندروید داشت و هم ویندوز؟؟
2- اگه فقط میشه یکی شونو نصب کرد، و اگه ویندوز رو نصب کنیم روش، و اگه سیم کارت هم داشته باشیم!!، در محیط ویندوز هم میشه مکالمه کرد و اس ام اس زد؟؟؟ یا که برای استفاده از قابلیت مکالمه ی تبلت ها(فبلت ها) فقط باید اندروید داشت؟؟؟
3- اگه جفتشونو میشه نصب کرد، (و اگه از نظر سخت افزاری قابلیتشو داشته باشه) میشه در محیط ویندوز مکالمه کرد و اس ام اس زد؟؟
4- بعضی برنامه ها رو که آدم نصب می کنه، بخشی شون به طور اجباری میره تو درایو C، اگه رو تبلت ویندوز نصب کنم، و تبلت رو به کامپیوتر وصل کنم و اقدام به نصب نرم افزاری روی هارد تبلت کنم، اون وقت اون چیزایی که در حالت عادی تو درایو C سیستم ریخته میشه، چی میشه؟؟؟؟ میره تو درایو C تبلت؟؟؟ یا که تو هارد کامپیوتر ریخته میشه و نرم افزار نصب شده روی تبلت بهشون دست رسی نداره؟؟؟؟
5- اگه تبلتم درگاه microusb داشته باشه، چه طور میشه از usb 2 یا 3 استفاده کنم؟؟؟ کابلی، رابطی، چیزی هست که فلش usb 3 یا فلش usb 2 و مانند این ها رو بهش وصل کنم و سر دیگه اش هم برای microusb باشه و وصل بشه به تبلت؟؟؟؟
6- نرم افزاری برای اندروید هست که روی ویندوز هم اجرا بشه؟؟ اگه آره، تقریبا چند درصد نرم افزارهای اندروید روی ویندوز هم اجرا می شن؟

بسیــــــار بسیــــــــــــــــــــــ ـار ممنونم

Ro mina
15-09-2013, 16:07
سلام
من یه تبلت با ویندوز میخوام.
آیا تبلتی حول و حوش 500 تومن هست که ویندوز داشته باشه؟

تبلت با سیستم عامل ویندوز تو این قیمت پیدا نمیکنی ، به فکر اندروید باش

sepid12ir
19-09-2013, 19:43
سلام

تبلتی نیاز داریم که بیش از هر چیز از پس پی دی اف های سنگین، حتی بالاتر از 100 مگ بر بیاد.

تبلت پیشنهادیتون چیه ؟ ...

:n16:

NOR-1
19-09-2013, 20:36
سلام

تبلتی نیاز داریم که بیش از هر چیز از پس پی دی اف های سنگین، حتی بالاتر از 100 مگ بر بیاد.

تبلت پیشنهادیتون چیه ؟ ...

:n16:

NEXUS 7 and IPAD MINI

Rhodes
25-10-2013, 20:36
دوستان نظرتون در مورد asus vivotab smart me400 چیه ؟!

به نظرتون بازی های دسکتاپی مثل plant vs zombies و بازی های شرکت telltale و کلا بازی هایی که فقط با موس بازی میشن رو میتونه اجرا کنه یا لگ میزنه ؟!

متاصفانه توضیحات زیادی توی اینترنت نداره.فیلم هاش هم توی یوتیوبب کمه

reza_aref
02-12-2013, 18:19
سلام دوستان
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
می خواستم ببینم با حدود 1300 میشه تبلت ویندوزی گیر آورد یا نه
پورت usp حالا مینیشم باشه حتمن داشته باشه.
بازم ممنونم

ha88an
03-02-2014, 16:38
سلام دوستان من میخواستم Apple iPad 2 WiFi-16G ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بگیرم
به نظرتون ارزش خرید داره؟ توی این رنج قیمت چه گزینه های دیگه ای رو پیشنهاد میکنید ؟

ali_agha1981
16-02-2014, 20:44
سلام
ارزون ترین تبلت ویندوزی تو بازار ایران چه قیمتی داره...؟؟
در ضمن اگه تبلت مورد نظر شیار سیم کارت نداشته باشه میشه با USB مودم بهش سیم کارت وصل کرد و استفاده کرد ؟ مثل pc...

m.maghsodi
12-03-2014, 12:45
سلام .
به نظر من Fast 712 میتونه انتخاب خوبی باشه .
اطلاعات تکمیلی در مای لاوان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم میشه دید .
اما از نظر کیفیت بدنه فوق العاده است .
موفق باشید . :)

behnam_r007
25-03-2014, 19:30
سلام دوستان.
راستش من اطلاعاتم در مورد تبلت زياد نيست. قصد خريد يه تبلت براي بچه 6-7 ساله دارم كه فقط ميخواد بازي كنه. ترجيحا دوربينش خوب باشه بشه عكس مناسب گرفت. سيم كارت خور بودن يا نبودنش مهم نيست. خيلي هم ظريف نباشه كه زود خراب بشه. درمورد هزينه زياد محديديت ندارم ولي فكركنم حدود600كافي باشه. سپاس از راهنماييتون:n01::n12::n12::n12::n11::n1 6::n16:
راستي اگه در مورد برندهاي موجود در بازار هم يه توضيحي بهم بديد ممنون ميشم. كدوم برندها سابقه بهتري دارن

ali_agha1981
29-03-2014, 10:16
سلام دوستان.
راستش من اطلاعاتم در مورد تبلت زياد نيست. قصد خريد يه تبلت براي بچه 6-7 ساله دارم كه فقط ميخواد بازي كنه. ترجيحا دوربينش خوب باشه بشه عكس مناسب گرفت. سيم كارت خور بودن يا نبودنش مهم نيست. خيلي هم ظريف نباشه كه زود خراب بشه. درمورد هزينه زياد محديديت ندارم ولي فكركنم حدود600كافي باشه. سپاس از راهنماييتون:n01::n12::n12::n12::n11::n1 6::n16:
راستي اگه در مورد برندهاي موجود در بازار هم يه توضيحي بهم بديد ممنون ميشم. كدوم برندها سابقه بهتري دارن

سلام
تبلت های ویندوزی همه از 1.5 میلیون تومن شروع میشه
شما باید تبلت اندرویدی بخری که میتونی تو سایت دیجی کالا قیمت هاش و مشخصاتش رو ببینی..
w w w . d i g i k a l a . c o m

behrooztahmasbi
11-04-2014, 16:33
من دنبال یه تبلت سبک ویندوزی یرای کارای مهندسی عمرانم
عمده نرم افزارهایی که استفاده میکنم: به صورت جزیی اتوکد و تخصصی طراحی با برنامه های SAP و SAFE و ETABS ه!
باهاش قصد رندر کردن یا کار حرفه ای با نرم افزار های سنگین مث فتوشاپ رو ندارم
اصلا هم اهل بازی نیستم
با تحقیقاتی که کردن! به تبلت زیر رسیدم
ASUS Transformer Book T100T - 32GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%B1-%D8%A8%D9%88%DA%A9-T100T)

میخواستم دوستان واساتید محترم نظرشون رو بدن ...

shatel_QM
08-05-2014, 09:48
salam
tablete G5 gheymatesh?

shatel_QM
08-05-2014, 09:51
سلام
یادم رفت این تبلتهای چینیه کیفیتش میگید؟

amraii
01-06-2014, 10:10
مدیران عزیز، ی دستی به سر و روی این بخش بکشید، بدجور داره خاک میخوره
میخواستم در مورد ایسوس t100 که دوستمونم تو چند تا پست قبلی راجع بهش پرسیده بود و جوابی نگرفته بود اطلاعاتی رو بهم بدین
دقیقا منم سر و.کارم با
Safe, Etabs, Autocad
ضمناً 2 گیگ رم کم نیست؟
و اینکه ویندپز اکسپرینس ایندکس از 7.9 به سخت افزارش چند میده؟
سپاس

[ur]

New-P30world
02-06-2014, 21:53
سلام

منم قصد خرید T100 یا همون !T100Tرو دارم، لطفا نظرات تخصصیتون رو در موردش بگید لطفاً

البته تا اونجا که من گرفتم واسه کارهای سنگین که مسلماً خوب نیست ولی با فتوشاب و اتوکد و چندتا برنامه دیگه که یادم نیست مشکلی نداره و روان اجرا می کنه

ایسوس گفته 11 ساعت باطریش جواب میده که برخی گفتن عمرن حداکثر 7،6 ساعت! (البته مدل بدون هارد500)

حالا اگه در حین شارژ ازش کار بکشیم هر چند سبک، پدر باطری در میاد!؟ عمرش کم میشه و..؟؟

آآآی اساتید محترم لطفاً..!؟

سپاس/

New-P30world
03-06-2014, 17:28
راهنمایی در خرید تبلت: ASUS Transformer Book T100T

MAZIARDM
15-07-2014, 22:02
با سلام و روز خوش
من قصد خرید یه تبلت رو دارم که روش ویندوز باشه. چون کارم آفیس هستش و اسناد. نرم افزارهای مالی نظیر همین آفیس (اکسل)، کامفار، اس پی اس اس و موارد اینچنینی. یکی از دلایلی که دنبال آیپد یا اندروید نرفتم همین بود. من اهل بازی یا وب گردی آنچنانی نیست. وبگردی هام در حد اخبار روزانه + مقاله ها و سرچ های امور مالی و اقتصادی هستش.
الان می دونم میگید لب تاب بخری بهتره. لب تاب دارم ولی خب چون زیاد اینور و اونور میرم یه چیزی می خوام سبک که تو کیف راحت جا شه و جابه جایش راحت باشه و این لب تاب حداقل 2 کیلویی با کیف و کوله رو با خودم جابه جا نکنم. مواقعی هم که حال ندارم و فقط می خوام وبگردی کنم برا خودم رو زمین یا مبل دراز بشکمو باهاش تو اینترنت بچرخم یا فایل بخونم. یه چیزی باشه آفیس و موارد فوق رو پوشش بده و از همه مهمتر تو کار هنگ و اینا نداشته باشه. راستی اینو هم بگم تبلت های مایکروسافت را دیدم و از کانفیگشم خوشم اومد ولی متاسفانه قیمتاشون خیلی بالا هستش.
با تشکر ممنون میشم راهنمایی کنید.

MAZIARDM
17-07-2014, 16:35
با سلام و روز خوش
من قصد خرید یه تبلت رو دارم که روش ویندوز باشه. چون کارم آفیس هستش و اسناد. نرم افزارهای مالی نظیر همین آفیس (اکسل)، کامفار، اس پی اس اس و موارد اینچنینی. یکی از دلایلی که دنبال آیپد یا اندروید نرفتم همین بود. من اهل بازی یا وب گردی آنچنانی نیست. وبگردی هام در حد اخبار روزانه + مقاله ها و سرچ های امور مالی و اقتصادی هستش.
الان می دونم میگید لب تاب بخری بهتره. لب تاب دارم ولی خب چون زیاد اینور و اونور میرم یه چیزی می خوام سبک که تو کیف راحت جا شه و جابه جایش راحت باشه و این لب تاب حداقل 2 کیلویی با کیف و کوله رو با خودم جابه جا نکنم. مواقعی هم که حال ندارم و فقط می خوام وبگردی کنم برا خودم رو زمین یا مبل دراز بشکمو باهاش تو اینترنت بچرخم یا فایل بخونم. یه چیزی باشه آفیس و موارد فوق رو پوشش بده و از همه مهمتر تو کار هنگ و اینا نداشته باشه. راستی اینو هم بگم تبلت های مایکروسافت را دیدم و از کانفیگشم خوشم اومد ولی متاسفانه قیمتاشون خیلی بالا هستش.
با تشکر ممنون میشم راهنمایی کنید.

با سلام. جولبی نیست؟

pmax
15-10-2014, 10:45
سلام دوستان
من لپتاپ خیلی خوبی دارم کورآی سون و 8 گیگ رم و ... اینو گفتم که دوستان نگن لپتاپ بهتره . منتها سنگینه و نمی تونم همه جا بکشمش
دنبال یه تبلت کیبورددار با وزن پایین بر مبنی ویندوز 8 هستم
خودم رسیدم به T100 که دو مدل داره البته اینجوری که متوجه شدم
یکی حافظه داخلی 32 داره با یک هارد 500 که توی کیبوردشه
یکی حافظه داخلی 64 که داخل کیبوردش هارد نداره

سوال اینکه
اولا : روی اون 500 گیگ کیبورد نمیشه برنامه ریخت ؟ فقط بدرد عکس و فیلم و موزیک می خوره ؟ اگه اینجوریه خب 64 رو بگیرم بهتره اما اگر روی اون فضای 500 میشه برنامه نصب کرد طبیعتا انتخاب 32 عاقلانه تره
دوما : توی این رنج قیمت گزینه ی بهتری هم هست ؟ برای من مهم ویندوز بودن و مقدار رم . هارد و سبکیشه ( دوربین و سیمکارت اگر بود بهتر نبود هم مهم نیست )

خیلی خیلی متشکرم

pmax
15-10-2014, 10:45
سلام دوستان
من لپتاپ خیلی خوبی دارم کورآی سون و 8 گیگ رم و ... اینو گفتم که دوستان نگن لپتاپ بهتره . منتها سنگینه و نمی تونم همه جا بکشمش
دنبال یه تبلت کیبورددار با وزن پایین بر مبنی ویندوز 8 هستم
خودم رسیدم به T100 که دو مدل داره البته اینجوری که متوجه شدم
یکی حافظه داخلی 32 داره با یک هارد 500 که توی کیبوردشه
یکی حافظه داخلی 64 که داخل کیبوردش هارد نداره

سوال اینکه
اولا : روی اون 500 گیگ کیبورد نمیشه برنامه ریخت ؟ فقط بدرد عکس و فیلم و موزیک می خوره ؟ اگه اینجوریه خب 64 رو بگیرم بهتره اما اگر روی اون فضای 500 میشه برنامه نصب کرد طبیعتا انتخاب 32 عاقلانه تره
دوما : توی این رنج قیمت گزینه ی بهتری هم هست ؟ برای من مهم ویندوز بودن و مقدار رم . هارد و سبکیشه ( دوربین و سیمکارت اگر بود بهتر نبود هم مهم نیست )

خیلی خیلی متشکرم

amir_t6262
20-10-2014, 14:36
دوستان یک سوال، شاید مبتدی باشد ولی چگونه میتوان تبلت ویندوزی را به کامپیوتر وصل کرد و فایل و ... را بینشان رد و بدل کرد؟
یک Dell Venue 8 Pro هست که میخواهیم به کامپیوتر وصلش کنیم ولی نه کامپیوتر تبلت را میشناسه و نه تبلت.

3dmaxacad
07-03-2015, 14:10
سلام لطفا راهنمایی کنيد تا حدود 1500
تبلت برای
- کار با آفيس و پی دی اف و مقاله خوندن
- 10 اينچ
- قلم داشته باشد يا موس به آن وصل شود
- فلش با پورت usb يا ميکرو usb داشته باشد
- باتری عالی

S@B@
08-07-2015, 23:36
سلام میشه رو تبلت با ویندوز 7 بازی کلش نصب کرد ؟

h_kh_1367
10-07-2015, 14:19
سلام میشه رو تبلت با ویندوز 7 بازی کلش نصب کرد ؟

کلش آف کلنر مگه نسخه ویندوز (PC) داره ؟؟ فکر نمیکنم داشته باشه

S@B@
12-07-2015, 02:28
لطفا راهنمایی کنید تبلتی خریدم سیستم عاملش ویندوز 7 هست . چطوری میشه بازی کلش روش نصب کنم ؟؟؟:n37:

sssla
18-10-2015, 10:24
سلام
ببخشید کلش نسخه ویندوز پیدا میشه؟

h_kh_1367
19-10-2015, 09:27
سلام
ببخشید کلش نسخه ویندوز پیدا میشه؟

سلام

به دلیل عدم توانایی برنامه نویس هنوز این بازی برای سیستم عامل ویندوز عرضه نشده !! :n02: